Prohlížeč Chrome je hlavním spotřebitelem mezi ostatními aplikacemi ve vašem smartphonu (s výjimkou. Které jsou popsány níže, a kromě Pokemon GO). Důvodem jsou karty. Procesor věnuje prostředky a čas (kvůli stabilitě) každé stránce, která se na pozadí potácí.

Při každém spuštění prohlížeče Chrome se vybíjí spousta energie z baterie. buď použijte prohlížeč třetí strany, nebo prohlížeč optimalizujte (od synchronizace hesel a účtů po čištění karet).

Odinstalujte prohlížeč Chrome nebo optimalizujte práci s ním.

Skutečné důvody, proč se váš smartphone Samsung Galaxy rychle vybíjí

Příliš rychlé vybíjení baterie v telefonech Samsung Galaxy Samsung Galaxy duos, tab 3 s8, s7, a5 2017, s8, s9, a7, j5, a3 2016, j1 2016, j3, a8, s7, s6, a5 2016, s4, s4, s5, j7, a7 2018, s6, s9, s8, s7 edge, s5, s9, s3, j2, a6, s4 mini, s6 edge, gear s3, s2, s9 plus, a8 plus,kore 2 duos častý a nepříjemný problém.

Hlavním důvodem je struktura. Jsou vyrobeny tenké, aby se rychle prodávaly. vzhled pro mnohé hraje téměř primární roli.

Není možné tam umístit velkou baterii 10000 mA. Výsledkem je telefon Samsung, který se velmi rychle vybíjí.

Co dělat? Existuje pouze jedno řešení. Optimalizujte svůj smartphone Samsung duos, Samsung dex, Samsung Galaxy note 3, note 9, note 8, note 4, p7500 atd.

Níže proto uvedu nejčastější příčiny tohoto stavu a způsoby, jak prodloužit životnost baterie.

Když zjistíte, že se výdrž baterie snižuje, nejprve zkontrolujte její opotřebení. Zde jsou pokyny ke sledování.

Samsung Galaxy se rychle vybíjí kvůli baterii: Co dělat??

První věc, která vás napadne, pokud se baterie v telefonu Samsung Galaxy rychle vybíjí, je výměna baterie. Měli byste tak však učinit pouze v následujících případech:

 • baterie se nafoukla nebo zdeformovala,
 • se objeví mikrotrhliny;
 • od doby, kdy jste baterii začali používat, uplynuly více než tři roky;
 • pokud je baterie nová a vy jste ji zakoupili na nespolehlivém místě nebo jste ji koupili z ruky;
 • baterie byla poškozena.

Pokud nejsou pozorovány žádné mechanické deformace, lze změřit skutečnou kapacitu baterie, a pokud se údaj blíží deklarované kapacitě, je baterie v pořádku. Ve všech ostatních případech, kdy se Galaxy nepoužívá tak často, ale stále se vybíjí, můžete zkusit následující

 • obnovení všech nastavení telefonu;
 • vybití na nulu;
 • Baterii plně nabijte (minimálně 8 hodin), aniž byste ji zapnuli;
 • po úplném nabití odpojte od elektrické sítě; vyjměte baterii;
 • Po několika minutách znovu vložte baterii a zapněte telefon

Tato manipulace se nazývá kalibrace náboje. S dobrou a provozuschopnou baterií vám mohou vrátit schopnost udržet nabití po několik dní.

READ  Fotoaparát Samsung Galaxy s8 nezaostřuje

Důležité! Staré, ale stále ještě docela použitelné baterii můžete pomoci ještě trochu žít tím, že snížíte její zatížení (o tom. ) a aktivujete různé možnosti úspory energie. Ty se obvykle nacházejí v nastavení smartphonu a fungují stejným způsobem. omezují animace, takt procesoru, vypínají méně důležité funkce. Úsporný režim ve smartphonu se systémem Android zajistí v průměru 1-2 hodiny výdrže baterie navíc.

Baterie Samsung Galaxy S9 se velmi rychle vybíjí Nápověda

Pokud jste si všimli, že se baterie telefonu Samsung Galaxy S9 velmi rychle vybíjí a telefon se neúměrně zahřívá nebo dokonce zahřívá, je chyba v systému Android.

Tuto chybu však lze obvykle snadno a rychle opravit. Je to proto, že soubory, které způsobují problém, se obvykle nacházejí v systémové mezipaměti smartphonu. A můžete ji snadno odstranit, aniž byste přišli o osobní údaje, jako jsou fotografie nebo videa.

Pomocí sekce Wipe Cache můžete vymazat systémovou mezipaměť, což znamená, že se baterie nebude používat tak často a prodlouží se její životnost.

Pak by se baterie již neměla vybíjet tak rychle, ale měla by mít opět normální provozní dobu.

Můžete si přečíst stav baterie, pokud neslibuje zlepšení. Funguje to takto:

Samsung S9 se rychle vybíjí

Navzdory skutečnosti, že smartphony Samsung patří k nejoblíbenějším na trhu, mnoho zákazníků si stěžuje na některé vlastnosti telefonů, například. baterie nedrží nabitá a Samsung se rychle vybíjí. To je pro majitele telefonu frustrující, protože kapacita uvedená v technických specifikacích baterie je poměrně velká, a proto by doba provozu zařízení měla být dlouhá, ale není tomu tak. Nicméně pokud pochopíte, co způsobuje, že se zařízení neudrží nabitá, a dostanete se do nastavení telefonu, můžete problém vyřešit nebo se mu vyhnout, pokud to uděláte předem. Nejprve zjistěte příčinu špatného výkonu baterie.

 • Nastavení displeje;
 • Mobilní síť (internet);
 • Bluetooth, GPS, reproduktory;
 • Widgety;
 • Poruchy softwaru;
 • Nastavení výkonu;
 • Režim spánku;
 • Možné poruchy nebo poškození;
 • Speciální aplikace;

Nejdříve je třeba zkontrolovat velikost a model obrazovky. V tomto případě je vztah přímo úměrný: čím vyšší je jas displeje, tím rychleji se vybíjí baterie. Chcete-li eliminovat vliv tohoto faktoru, měli byste snížit jas obrazovky na 40-50 %, vypnout automatické otáčení a živou tapetu a zvolit krátkou dobu zobrazení. Druhou věcí, kterou je třeba vzít v úvahu, je stav mobilní sítě. Když je zařízení mimo dosah sítí Wi-Fi, 3G a 4G, smartphone hledá síť, ke které by se připojil, a tím rychle plýtvá energií baterie. Vypnutí mobilní sítě proto pomůže ušetřit baterii.

Stejné je to s funkcemi Bluetooth a GPS. pokud nejsou používány, ale jsou povoleny, spotřebovávají energii baterie. Při používání Map Google je třeba vypnout historii polohy a odesílání dat. Pokud jde o reproduktory, používejte raději sluchátka než externí reproduktory, abyste šetřili energii baterie.

Dalším možným faktorem rychlého vybíjení baterie jsou widgety. Vypnutí widgetů může také pomoci ušetřit baterii. Často se stává, že po instalaci nového softwaru smartphone rychle ztrácí nabití. Instalace starého softwaru je v tomto případě jedinou možností. Úsporné nebo optimalizované režimy napájení jsou nejlepší možností, jak prodloužit výdrž baterie a efektivní provoz smartphonu Samsung. Při používání těchto režimů telefon šetří energii baterie optimalizací výkonu aplikací. Doporučuje se přepnout telefon do režimu Letadlo, když je mimo dosah sítě.

READ  Jak vložit heslo na aplikaci Samsung

Režim spánku je užitečná funkce, kterou poskytují výrobci smartphonů Samsung S9. Rychleji však spotřebovává energii, takže je rozumné telefon raději vypnout než jen uspat. Existuje celá řada věcí, které mohou telefon poškodit, od poškozeného napájecího konektoru, baterie nebo řadiče až po poruchy základní desky. Jediný způsob, jak se s tímto problémem vypořádat, je kontaktovat servisní středisko.

Speciální software pro čištění telefonu je účinnou metodou řešení problémů s baterií. Podstatou těchto programů je, že identifikují aplikace, které spotřebovávají hodně energie, zastaví procesy, které spotřebovávají energii, vymažou mezipaměť programů.

Pokud se váš smartphone rychle vyčerpá, opětovné přeflashování zařízení pomocí aktualizace Samsung Update a seznámení se s několika pravidly prodlouží dobu provozu zařízení.

Způsoby řešení problémů, pokud se baterie ve vašem zařízení Samsung rychle vybije

Prvním způsobem je aktualizace smartphonu pomocí nejnovějšího firmwaru. Majitel smartphonu tak získá přístup k řadě nových možností. Používání služby Samsung Update Service trvale zvýší funkčnost všech systémů vašeho smartphonu.

Druhým způsobem, který vám pomůže odstranit poruchy zařízení, je instalace nového softwaru. Je však důležité vědět, že předtím je třeba použít funkci zálohování a uložit potřebné soubory a data do zařízení. Měli byste také vyjmout paměťovou kartu, aby nedošlo k poškození informací na kartě. Instalační soubor služby Samsung Update Service se stáhne do dočasné složky a spustí se. Dále je třeba postupovat podle pokynů v softwaru.

samsung, galaxy, rychle, vybíjí

Zařízení se systémem Android jsou chytrá zařízení, takže i když jsou malá, spotřebovávají hodně energie.Abyste prodloužili životnost baterie, musíte znát některá pravidla správného provozu zařízení.

samsung, galaxy, rychle, vybíjí

Zakázat nepoužívané programy jako první. například Bluetooth, GPS, Wi-Fi, sítě 3G a 4G. Vibrace během hovoru jsou také energeticky náročné, takže je dobré je vypnout, aby se prodloužila výdrž baterie.

Samsung Galaxy S9 спустя пол года. Что Вас Ждет ?

Druhým je řešení widgetů. Widgety jsou často potřeba ke spuštění nebo vypnutí aplikací spotřebovávajících energii. Umístění widgetů na ploše.

Pokud se potýkáte s krátkou výdrží baterie, můžete využít řadu dalších tipů:

 • Vypnutí automatického přenosu informací;
 • Deaktivujte nepotřebná oznámení;
 • Odstranění aplikací s reklamami;
 • Snížení jasu obrazovky;
 • Upřednostňování „normální“ tapety před pohyblivou tapetou.

Univerzálním doporučením pro uživatele chytrých telefonů, a to nejen pro ty, kterým se Samsung S9 rychle vybíjí, je neumisťovat telefon do blízkosti tepla nebo otevřeného ohně, občas ho před nabíjením vybít na „nulu“ (ale ne příliš často) a nechat smartphone odpočívat.

Baterie Galaxy S9 se rychle vybíjí? Snadná oprava!

Pokud pravidelně používáte chytré telefony, pravděpodobně jste si všimli, že se jejich baterie po nějaké době začne rychleji vybíjet. Souhlasíte s tím, že jakmile si zvyknete používat svůj gadget bez dobíjení po dobu 2-3 dnů, začne být nepohodlné, že i když ho nepoužíváte pravidelně, musíte ho nabíjet doslova každý den.

Pokud však máte Samsung Galaxy S9 a taková situace nastala, nemusíte jít rovnou do servisního střediska, aby vám jeho specialisté vyměnili baterii. Věřte nám, že někdy můžete příčiny rychlého vybíjení smartphonu odstranit sami. Jak na to? Pojďme se dostat k jádru věci

READ  TV Samsung se nepřipojuje k internetu

9 нереальных косяков Galaxy S9!

Jak kalibrovat baterii v zařízení Samsung Galaxy

Problémy s baterií pronásledují staré i nové modely chytrých telefonů. nelze jim uniknout. Nejčastěji si všichni uživatelé smartphonů a tabletů se systémem Android stěžují na nadměrnou spotřebu energie, a proto existuje několik triků, které mohou zlepšit výdrž baterie mobilního zařízení. Existuje však ještě jeden důležitý bod, který by měl vědět každý, kdo vlastní telefon. je to kalibrace baterie.

Existuje velká pravděpodobnost, že se v určitém okamžiku setkáte s nedostatečným výkonem baterie ve vašem smartphonu. Problémy mohou být způsobeny přehřátím, přechlazením, nárazem nebo poruchou systému. Tato součást může také jednoduše selhat, v takovém případě nepomůže žádná kalibrace, i když může mít dočasný účinek.

Proč se váš telefon Samsung rychle vybíjí?

S takovou otázkou, proč rychle vyčerpá telefon Samsung a nejen, čelí mnoho. Doporučujeme vám, abyste se podívali na příčiny a pokusili se je sami odstranit. Při vážných problémech s prací přístroje vám vždy pomůže profesionální servisní středisko.

Mějte na paměti, že pokud je zařízení používáno déle než rok, kapacita baterie končí a je třeba ji vyměnit. V závislosti na typu baterie udává výrobce životnost šest až tři až čtyři roky.

Jak zjistit příčinu rychlého vybití telefonu

Chcete-li zjistit, proč se váš telefon rychle vybíjí, nejprve si položte otázku, jak často jej používáte. Pokud jej používáte ve dne v noci a současně využíváte všechny funkce, není to nijak překvapivé. Pokud je však zařízení používáno pouze k volání a například ke kontrole e-mailu, mělo by rychlé vybití vyvolat podezření.

Co se obecně rozumí rychlým vybitím? Pokud na konci dne, během něhož bylo zařízení opakovaně používáno k volání, surfování po internetu a poslechu hudby, zbývá polovina nebo méně plné stupnice, je to normální. Při méně intenzivním používání budete muset nabíjet ještě méně často. jednou za několik dní. Pokud jste měli právě plnou baterii a najednou vám po několika telefonátech klesne na 15-25 %, je to problém.

Nejprve je třeba zkontrolovat stav baterie. Ani nová baterie nevylučuje možnost závady baterie. Bohužel se můžete setkat s nekvalitními výrobky, které nejsou schopny od začátku plně zvládat své funkce. Pokud od zakoupení baterie uplynuly více než tři roky, je to stoprocentní příčina.

samsung, galaxy, rychle, vybíjí

NAŠLI JSME POZŮSTATEK TĚLA V OPUŠTĚNÉ PITEVNĚ

Vzhled baterie může také naznačovat, že je zcela nepoužitelná. oteklá, deformovaná nebo prasklá. což je signál, že je třeba baterii okamžitě vyměnit.

Pokud jste si jisti, že viníkem není baterie, měli byste pečlivě zkontrolovat nastavení zařízení. Existuje mnoho nuancí, které mohou „sežrat“ baterii během několika hodin.

Důležité! Pokud je baterie nafouklá a zdeformovaná, ale nemůžete ji přestat používat, možná bude nutné telefon zcela vyměnit. Skutečnost je taková, že taková baterie může kdykoli rozlít elektrolyt. Zaplaví mikročipy telefonu a způsobí poruchu zařízení. Je lepší vyměnit baterii včas než několikrát zaplatit za nový telefon.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS