Samsung Galaxy S8 Plus se nechce zapnout (řešení). Android. 2022

Galaxy S8 se může odmítnout zapnout, i když ho sami vypnete. Někteří si stěžovali, že se telefon odmítá zapnout, ale podsvícení klávesnice vždy funguje normálně. V tomto případě byste měli nejprve zkusit baterii nabít a nechat ji několik minut dobíjet. Pokud problém přetrvává, znamená to, že existuje jiná příčina problému, která jej způsobuje. Zde je návod, jak problém diagnostikovat.

Několikrát stiskněte tlačítko napájení, čímž se ujistíte, že problém není v samotném tlačítku napájení. Tím se obrazovka skutečně oživí, ale pokud to nefunguje vždy, zkuste následující metody.

Spusťte režim obnovení a vymažte mezipaměť

 • Přepněte zařízení Galaxy S8 do režimu obnovení
 • Uvolněte tlačítko napájení, když telefon zavibruje, a poté nechte obě tlačítka původně stisknutá. Když se zobrazí obrazovka pro obnovení systému Android, uvolněte obě tlačítka.
 • Zvýrazněte položku „Vymazat oddíl mezipaměti“ pomocí tlačítka zvýšení hlasitosti a vyberte ji pomocí tlačítka napájení. Přečtěte si celý návod, jak vymazat mezipaměť v telefonu Galaxy S8 Plus.
 • Galaxy S8 se po vymazání mezipaměti automaticky restartuje.

Restartování v nouzovém režimu

Nouzový režim bude fungovat pouze u předinstalovaných aplikací při spuštění Galaxy S8. To vám pomůže zjistit, zda některé aplikace nezpůsobují problémy s telefonem.

 • Dlouze stiskněte tlačítko napájení
 • Když se zobrazí obrazovka Galaxy S8, nechte tlačítko stisknuté a poté stiskněte a podržte tlačítko snížení hlasitosti. Zde si také můžete přečíst, jak vymazat mezipaměť v zařízení Galaxy S8 Plus

Obnovení továrního nastavení Galaxy S8

Galaxy S22 Ultra. новый король на Android! Все ФИШКИ!

Dalším způsobem, jak vyřešit problém se zapínáním zařízení Galaxy S8, je obnovení továrního nastavení. Toto je jedna z doporučených metod, která může pomoci problém vyřešit a Galaxy S8 opět zapnout. Je to velmi jednoduché a můžete to udělat i tak, že si přečtete tento návod, jak spustit Galaxy S8 Plus v nouzovém režimu a mimo něj. Je důležité si uvědomit, že po resetu budou vaše důležité informace ztraceny; doporučujeme vám je zálohovat.

Získejte technickou podporu

Samsung S8 в 2021 году. Стоит ли?

Pokud jste provedli všechny výše uvedené kroky a váš Galaxy S8 Plus nereaguje pozitivně, doporučujeme vám, abyste vyhledali technickou radu odborníka, protože existuje možnost, že je váš smartphone poškozen a musí být vyměněn prodejcem nebo opraven.

Příčin nestabilního výkonu zařízení je mnoho. problémy často vznikají na pozadí každodenního používání. Podle názoru výrobců a řemeslníků mohou výpadky napájení souviset s následujícími událostmi:

 • Po aktualizaci operačního systému byly všechny systémové soubory nainstalovány s chybami;
 • Zařízení se nespustí kvůli virům nebo jiným odinstalovaným aplikacím, které nebyly nainstalovány z Play Marketu;
 • Displej nebo plochý kabel baterie se odpojil po pádu na tvrdý povrch;
 • Konektor USB je ucpaný nebo vlhkost způsobila drobné, ale škodlivé rezavé skvrny na kontaktech.

Hned na začátku je třeba poznamenat, že není snadné opravit mechanické poškození svépomocí. Při domácí opravě byste mohli omylem poškodit některé spoje, čímž by se smartphone stal neopravitelným. Pokud navrhované metody nepřinesou pozitivní výsledek, doporučujeme vám obrátit se na certifikované servisní středisko, které provede diagnostiku a opravu.

Samsung Galaxy S8 se nespustí: jak opravit?

Není pochyb o tom, že Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy S8 Plus mají bezkonkurenční specifikace, které doplňuje také obrovský seznam nejrůznějších funkcí a vlastností. U veškerého hardwaru, ať už je jakkoli pokročilý, se však vždy může něco pokazit.

READ  Pořízení snímku obrazovky na zařízení Samsung Galaxy a 50

Někteří uživatelé oznámili, že jejich Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy S8 Plus se po několika dnech od první aktivace jednoduše přestaly spouštět. Pokud se s takovou situací setkáte, nemusíte se obávat, protože existuje několik jednoduchých řešení, která mohou váš smartphone znovu spustit.

Samozřejmě můžete požádat o vrácení peněz za nové telefony, ale pouze v případě, že uplynuly ještě dva týdny. Doporučujeme však, abyste se i přesto snažili co nejlépe poradit sami, protože výměna nového telefonu může trvat poměrně dlouho.

Dobrou zprávou je, že máte velkou šanci, že narazíte na nejčastější závadu ve firmwaru nebo na nějaký konflikt mezi aplikacemi. Pokud je problém hardwarový, nezbývá vám nic jiného než odnést Samsung Galaxy S8 do servisního střediska.

samsung, galaxy, nezapne

Hluboké vybití Galaxy Note 8, S8 a S8 Plus, pokud nejsou zapnuté

Některé modely Samsung Galaxy Note 8, Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus mají údajně následující problém: Pokud se baterie vybije na 0 % a smartphone se vypne, nezapne se ani po nabití. Jedná se o tzv. hluboký výboj.

Je známo, že tyto potíže zatím nejsou považovány za rozšířené. Výrobce nicméně již přiznal její existenci, i když upřesnil, jak a hlavně kdy bude opravena.

Proto se majitelé Galaxy Note 8, Galaxy S8 a S8 Plus musí aktivně zapojit do takříkajíc samoléčby svých smartphonů.

Nejjednodušším protiopatřením je samozřejmě možnost nenechat zařízení vybít na 0 % a nabít jej, jakmile indikátor baterie začne ukazovat 10-12 % zbytkové baterie.

Problém je však v tom, že problém s hlubokým výbojem si můžete uvědomit pouze tehdy, když jste ho přímo vyvolali. Je tedy nutné cíleně vybít Galaxy-8 na nulu a zjistit, co se stane. A pokud nebo když pak přestane fungovat, je to pověstný hluboký výboj. Nikdo ovšem nechce riskovat

Obecně se ukazuje, že je třeba pečlivě sledovat úroveň nabití baterie a nenechat ji zcela vybít.

Ale pokud se stane (a dříve nebo později se to stane), že se úplně vyčerpá a smartphone se opravdu přestal zapínat, pak jej musíte téměř ručně vyjmout z anabiózy. A nyní vám řekneme, jak to můžete udělat.

Existuje několik způsobů, ale praxe ukazuje, že ne všechny fungují (kromě posledního). Pokud vám tedy jedna nevyhovuje, zkuste druhou. Takže:

Hluboké vybití u Galaxy Note 8, Galaxy S8 a S8 Plus se hned nezapne

Nabíjejte vypnutý telefon a poté jej alespoň 30 minut nechte v klidu. První pokus o zapnutí provedeme alespoň po půl hodině. Pokud je baterie vybitá na 0 %, obvykle ani několik minut nabíjení neumožní získat dostatek energie pro spuštění systému a zapnutí obrazovky. Dejte mu nějaký čas na nabití.

Režim spouštění Galaxy Note 8, Galaxy S8 a S8 Plus s hlubokým vybitím

Pokud se smartphone ani po půlhodině nebo dokonce hodině nabíjení nezapne, zkuste aktivovat normální režim spouštění. Na modelech Galaxy Note 8, Galaxy S8 a S8 Plus musíte současně stisknout a podržet tři tlačítka pro snížení hlasitosti a zapnutí funkce Bixby. Jakmile se obrazovka rozsvítí, stiskněte znovu tlačítko snížení hlasitosti, abyste okamžitě zahájili postup restartování.

Hluboké vybití zařízení Galaxy Note 8, Galaxy S8 a S8 Plus. Kontaktujte autorizované servisní středisko

Vzhledem k tomu, že smartphone je zřejmě ještě v záruce, doporučujeme, aby to bylo oficiální servisní středisko společnosti Samsung. Podle podmínek záruční smlouvy musí být tento a další problémy kvalifikovaně diagnostikovány a odstraněny. Ale ne nutně okamžitě

Správně fungující po dlouhou dobu nebo nový Samsung S8 se nezapne? Řešení je zřejmé. majitel by měl co nejdříve kontaktovat servisní středisko naší společnosti v Nižním Novgorodu, aby závada byla odstraněna profesionálními techniky se zárukou kvality, spolehlivě a rychle. Platnost všech uvedených faktorů zajistíte tím, že nám svěříte řešení problémů vzniklých při práci s vaším mobilním zařízením.

 • Přesná profesionální diagnostika. Abyste zajistili, že oprava bude úspěšná, musíte již v první fázi objasnit, proč se Samsung Galaxy S8 nezapne, co brání standardizovanému procesu. Technik pomocí nejmodernějšího počítačového vybavení provede diagnostiku všech systémů mobilního zařízení a identifikuje vadný modul nebo softwarovou závadu.
 • Pořadí oprav. Při identifikaci závady, která brání zapnutí telefonu Samsung Galaxy 8, vybere technik v každém případě nejvhodnější možnost opravy. Pokud je problém způsoben selháním softwaru, je nutná konfigurace nebo přeinstalace systému. Nezřídka se stává, že se smartphone nespustí po špatně nainstalované aktualizaci softwaru nebo nesprávné verzi softwaru. Problémy s hardwarem obvykle vyžadují výměnu poškozeného modulu, čištění nebo výměnu vývodů. Ve složitějších případech by bylo možné základní desku opravit.
 • Příčiny a příznaky. Nefunkčnost telefonu, odmítnutí zapnutí může být způsobeno různými příčinami. Nejčastějším problémem je vybitá baterie. Pokud se obnovení nabíjení nezdaří, může být nutné opravit kterýkoli modul v nabíjecím obvodu. od konektoru až po řídicí jednotku napájení. Typická varianta. baterie vyčerpala svou životnost a musí být vyměněna. Telefon se také nemusí zapnout kvůli poruše systému, oxidaci kontaktů, poškozenému tlačítku napájení, jiným modulům.
 • Předběžná kontrola. V případě takového problému může majitel nezávisle na sobě: resetovat smartphone metodou tvrdého resetu; zkusit nabít baterii a ujistit se, že nabíječka a napájení jsou v pořádku.
READ  Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung grand prime. Na velkém chytrém telefonu Prime

Galaxy S8 a S8 Plus se nedaří zapnout! Co lze udělat?

Vypínání telefonu je zcela normální, ale ne, když k němu dochází bez zjevného důvodu. Bohužel ani špičkový smartphone, jako je Samsung Galaxy S8, není bez takových problémů a v některých případech se může snadno sám vypnout.

Naštěstí však nemusíte vždy hned spěchat do servisu, protože existují způsoby, jak jej zprovoznit doma, aniž byste museli do servisu. A tady jsou

Jak vyřešit problém se zapnutím Galaxy S8

Galaxy S8 a S8 Plus. Jedná se o nejnovější zařízení společnosti Samsung, která jsou vybavena vysokou cenovkou, zatímco funkce a vlastnosti, které společnost zahrnula, jsou velmi zajímavé. Elektronické přístroje jsou náchylné k problémům a mnoho problémů lze vyřešit několika jednoduchými triky.

Někteří čtenáři hlásili, že se jejich Galaxy S8 nezapíná. Stojí za zmínku, že ve většině případů se jedná pouze o drobnou závadu, kterou lze snadno vyřešit. V prodejně si proto dejte na čas, prověřte všechna možná řešení, která jsou zde uvedena, a pak je zkuste jedno po druhém provést, abyste vrátili telefon do normálního stavu.

Viz také: Prvních 10 věcí, které můžete dělat na telefonu Samsung Galaxy S8

Problém 1: Samsung Galaxy S8 nefunguje správně a obrazovka zůstává černá, nejde zapnout

Můj telefon vůbec nefunguje. Šel jsem spát s telefonem, který normálně fungoval, připojil jsem ho k originální nabíječce a usnul. Když jsem se probudil, telefon byl vypnutý. Neměla rozsvícenou kontrolku LED, která by ukazovala, že se nabíjí. Zkoušel jsem různé nabíječky, ale zatím nic. Měkký ani tvrdý reset nepomohly; telefon stále nefunguje. Myslím, že to může být problém s baterií. Můj telefon je jen 6 měsíců starý, takže je v záruce, ale rozbil jsem displej, takže je třeba ho vyměnit před přenesením do záruky. Náklady přibližně 30 t., které nemám. Pokud je problém v baterii, mohu ji vyměnit sám, ale rád bych věděl, v čem by mohl být problém. Děkujeme Wooletik-93

Řešení: Hi Vuletik-93. Podle toho, jak popisujete své zařízení a problém, to vypadá, že váš telefon Samsung Galaxy S8 má potíže se zapnutím (pokud se tedy ještě zapnout může). Existuje několik možných důvodů, proč k tomu dochází:

 • Špatný nabíjecí kabel nebo adaptér (proto nemůžete nabít baterii, a proto je telefon „mrtvý“);
 • nabíjecí port je poškozený (proto nelze nabíjet baterii, a proto je telefon „mrtvý“);
 • baterie přestala fungovat (nebo se přestala nabíjet);
 • integrovaný obvod řízení napájení (PMIC) je poškozený nebo vadný;
 • existuje neznámý problém se základní deskou, který ovlivňuje kritické součásti (možná souvisí s příčinou rozbité obrazovky)?);
 • selhání softwaru.

Jsme zde z posledního důvodu. možné selhání softwaru. Samozřejmě můžete zkusit zjistit, zda je problém v nabíjecím kabelu nebo adaptéru, a to použitím jiného kabelu USB a adaptéru, ale pochybujeme, že je to problém. Jde buď o závažnou softwarovou chybu v systému, nebo o selhání hardwaru.

Chcete-li zjistit, zda má váš S8 problém s neznámým systémem Android, můžete zkusit izolovat systém Android spuštěním telefonu v režimu Odin nebo v režimu obnovení. Tyto dva režimy jsou nezávislé na systému Android, a pokud hardware funguje, telefon bude možné spustit z obou režimů. Režim Odin používají technici společnosti Samsung při servisu zařízení. Totéž platí pro režim obnovení nebo režim obnovení. Každý z nich je navržen tak, aby fungoval, i když vůbec nenastartujete systém Android. Pokud můžete spustit Samsung Galaxy S8 v režimu Odin nebo obnovení, je pravděpodobné, že problém lze vyřešit na vaší úrovni. V opačném případě jej budete muset odvézt k opravě.

READ  jak nastavit směrovač tl link jako opakovač. Nastavení opakovače tl-wa854re v3

Jak spustit Samsung Galaxy S8 v režimu obnovení:

Nabíjejte Galaxy S8 alespoň 30 minut. Udělejte to, i když nemáte rozsvícenou kontrolku nabíjení. Pokud je to možné, zkuste použít jiný vyzkoušený nabíjecí kabel a adaptér.

Stiskněte a podržte tlačítko Zvýšení hlasitosti a tlačítko Bixby a poté stiskněte a podržte tlačítko Napájení.

Po zobrazení loga systému Android uvolněte všechna tlačítka (po dobu 30-60 sekund, než se zobrazí nabídka obnovení systému Android, se zobrazí Instalace aktualizace systému).

V režimu obnovení můžete provést dvě věci. vymazat oddíl cache a provést hardwarový reset. Pokud se zařízení Samsung Galaxy S8 spustí do režimu obnovení, zkuste vyřešit problém jednou nebo oběma těmito možnostmi.

Jak spustit telefon Samsung Galaxy S8 v režimu Odin/ Boot Mode:

Nabíjejte Galaxy S8 alespoň 30 minut. Tento postup proveďte, i když kontrolka LED nabíjení nesvítí. Pokud je to možné, zkuste použít jiný, otestovaný nabíjecí kabel a adaptér.

Stiskněte a podržte tlačítko Zvýšení hlasitosti a tlačítko Bixby a poté stiskněte a podržte tlačítko Napájení.

Po zobrazení loga Samsung se zobrazí obrazovka s varovným nápisem. Stisknutím tlačítka zvýšení hlasitosti pokračujte.

V režimu Odin můžete provést pouze jednu věc. přeinstalovat firmware nebo zavaděč. To vám nedoporučujeme. Pokud se vám však nepodaří spustit jednotku do režimu obnovení., V této situaci nemáte jinou možnost, než se pokusit do telefonu vložit stock firmware. Nejedná se o zaručené řešení, proto může být nejlepším řešením odeslání telefonu do opravny.

Proč se mobilní telefon nezapne

Abyste věděli, jak postupovat, je třeba zjistit příčinu problému. Pokud se telefon nezapíná a nenabíjí, může být problém skrytý v jakékoli části hardwaru a zkušený technik vám může pomoci s jeho opravou provedením diagnostiky.

Hard Reset Samsung S8 SM-G950F и S8 G955F. Перезагрузка и Режим прошивки Samsung S8 и S8

 • Pokud se smartphone po nabití nezapne, je to pravděpodobně způsobeno nízkou úrovní nabití baterie. Člověk by si myslel, že baterii můžete používat 24 hodin, ale ona se vybije za několik hodin. Hlavním důvodem je, že v systému Android je zapnuto příliš mnoho zbytečných funkcí. Aby se baterie nevybila a zařízení se nevypnulo ve správný čas, stačí v systému Android vypnout nepotřebné funkce.
 • Chcete-li pochopit, proč se telefon nezapne, musíte dlouze stisknout tlačítko „napájení“, pokud je důvodem baterie, vydá signál „život“ a rychle se vypne. Pokud je pravděpodobné, že je baterie jednoduše opotřebovaná, je třeba zakoupit novou.
 • Samsung se po nabití nemusí zapnout kvůli poškozenému nabíjecímu kabelu. To lze velmi snadno zkontrolovat. Pokud telefon po několika minutách nejeví známky života, nenabíjí se a příčinou může být poškozená nabíječka. V moderních chytrých telefonech jsou nabíječka, sluchátka i další zařízení připojeny přes stejný slot. Může se jednoduše opotřebovat, kontaktní plošky se časem opotřebují, není možné je opravit, pomůže pouze výměna nabíjecího modulu jako celku. Kontrola poruchy nabíječky lze zkontrolovat pomocí jiného zařízení, které je třeba připojit k telefonu.

Pokud váš Samsung po připojení k nabíjecímu kabelu stále bliká a nefunguje správně, mohou to být dva důvody.

 • Prvním je přehřátí, které vede k tomu, že baterie není napájena.
 • Druhým důvodem je použití nabíječky, která není vhodná pro vaše zařízení.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS