Co dělat, když se zařízení při zapnutí zasekne

Pokud se telefon Samsung Galaxy s7 edge při prvním spuštění nezapne a na obrazovce „visí“ logo společnosti, znamená to poruchu operačního systému. Zde je třeba provést reset pomocí některé z následujících metod:

 • Pokud se vám podaří stáhnout systém Android prostřednictvím výchozího nastavení.
 • Pomocí speciálního softwaru (existují verze pro PC a chytré telefony).
 • Stisknutím klávesových zkratek.
 • Zadáním kombinace číslic.

Před zákrokem doporučujeme soubory zálohovat, jinak je bude obtížné obnovit.

Tvrdé resetování pomocí kláves

Pokud se obrazovka telefonu Samsung Galaxy S7 po zapnutí rozsvítí a svítí modrá kontrolka, ale operační systém se sám nespustí, můžete provést tvrdý reset stisknutím horkých kláves:

 • Stiskněte současně tlačítka napájení, zvýšení hlasitosti a nabídky.
 • Když se zobrazí tmavé okno, přejděte pomocí kláves hlasitosti dolů na možnost „hard reset“ a proveďte reset.

Kontrola nabíjení

Pokud zařízení po nabití nereaguje na zapnutí, může to znamenat uvolněné kontakty nebo vadnou nabíječku. Chcete-li ji zkontrolovat, stačí provést některou z akcí:

Samsung Galaxy S7 зависает и не загружается

 • Otestujte nabíječku na jiném smartphonu. Pokud se začne nabíjet, je problém ve vašem Samsungu a je třeba věnovat pozornost pinům uvnitř konektoru micro USB.
 • Zkontrolujte, zda baterie není „oteklá“, pokud je oteklá, jedná se o definitivní výměnu dílu.
 • Proveďte diagnostiku baterie. Budete k němu potřebovat další zařízení s baterií. Pokud se druhé zařízení po těchto manipulacích nezapne, znamená to, že je nefunkční. Bude třeba zakoupit novou baterii.

Prostřednictvím nabídky

Jak se provádí samotný reset pomocí výchozího nastavení:

unbrick Samsung galaxy S7 EDGE G935F Repair bootloop

Vymazání mezipaměti

Jednou z příčin zamrzání nebo nereagování na tlačítko napájení je zahlcení mezipaměti, ke kterému dochází při používání aplikací. Při čištění je třeba provést následující kroky:

 • Přejděte do Správce aplikací a vyberte konkrétní program.
 • Stiskněte tlačítko Paměť a potom Vymazat mezipaměť.
 • Zobrazí se velké okno, ve kterém můžete sledovat, jak úkol pokračuje.

Výše uvedené kroky je třeba provést pro každou aplikaci, což zabere spoustu času. Pro zjednodušení můžete použít režim obnovení, ve kterém můžete vrátit nastavení zpět.

Pokud nemůžete čistit tímto způsobem, měli byste zkusit nainstalovat CCleaner pro Android, ale to bude problematické, když je paměť plná.

Oprava nezapnutí telefonu Samsung Galaxy s7 edge (řešení). Android. 2022

Častým problémem je nezapnutí obrazovky Samsung Galaxy S7 Edge. Přestože se tlačítka Galaxy S7 Edge rozsvítí jako obvykle, obrazovka zůstane černá a nic se nezobrazí. Obrazovka Galaxy S7 Edge se nezapíná různým lidem v různou dobu, ale častým problémem je, že se obrazovka neprobudí a zůstane černá.

Doporučujeme nejprve připojit Galaxy S7 Edge do elektrické zásuvky, abyste se ujistili, že problém s nezapínáním obrazovky není způsoben vybitou baterií. To může být způsobeno několika příčinami a my se vám pokusíme nabídnout různé způsoby, jak problém, kdy se Galaxy S7 Edge nezapne, vyřešit.

První věc, kterou je třeba zkontrolovat před jakýmikoliv dalšími doporučeními, jsou. několikrát stiskněte tlačítko napájení, abyste se ujistili, že problém s telefonem Samsung Galaxy S7 Edge nebyl vyřešen. Pokud po pokusu o zapnutí smartphonu problém přetrvává, pokračujte ve čtení zbytku této příručky.

Spuštění do nouzového režimu

READ  Nahrávání hovorů Galaxy s10

Při spuštění zařízení Galaxy S7 Edge do nouzového režimu. Funguje pouze u předinstalovaných aplikací, což vám umožní zjistit, zda problémy nezpůsobuje jiná aplikace. To lze provést pomocí následujících kroků:

 • Současně stiskněte a podržte tlačítko napájení
 • Jakmile se zobrazí obrazovka Samsung, uvolněte tlačítko napájení a poté stiskněte a podržte tlačítko snížení hlasitosti.
 • Při restartu se v levém dolním rohu obrazovky zobrazí text v nouzovém režimu.
samsung, galaxy, edge, nechce

Spusťte režim obnovení a vymažte část mezipaměti

Následující kroky přivedou telefon Samsung Galaxy S7 Edge do režimu obnovení, když se smartphone spustí:

 • Stiskněte a podržte současně tlačítka zvýšení hlasitosti, domů a napájení
 • Jakmile telefon zavibruje, uvolněte tlačítko napájení a pokračujte v podržení dalších dvou tlačítek, dokud se neobjeví obrazovka obnovení systému Android.
 • Pomocí tlačítka pro snížení hlasitosti zvýrazněte položku „vymazat část mezipaměti“ a stisknutím tlačítka napájení ji vyberte.
 • Po vymazání oddílu mezipaměti se Galaxy S7 Edge automaticky restartuje

Přečtěte si tento návod, kde najdete podrobnější vysvětlení, jak vymazat mezipaměť v zařízení Galaxy S7 Edge.

Získejte technickou podporu

Pokud žádný z uvedených způsobů nepomohl k tomu, aby se telefon Samsung Galaxy S7 Edge po nabití nezapnul, doporučujeme vrátit smartphone do obchodu nebo do prodejny, kde jej lze fyzicky zkontrolovat, zda není poškozený. Pokud technik závadu zjistí, může vám být poskytnuta náhradní jednotka, kterou lze opravit. Hlavním problémem však může být to, že na zařízeních Samsung Galaxy S7 nebo Galaxy S7 Edge nefunguje tlačítko napájení.

Obnovení továrního nastavení

Po provedení výše popsaných kroků existuje několik možných scénářů. Kromě obvyklého restartu a zapnutí se telefon může znovu vypnout nebo zamrznout na spořiči obrazovky. Nenechte se tím příliš rozladit, protože manipulace, které jste provedli, pomohly zajistit fungování řady důležitých funkcí a systémů.

Restart přes obnovení. možnost vhodná pro situace, kdy došlo k drobné poruše firmwaru a ta se vyřešila sama. Pokud je porucha operačního systému mnohem závažnější (např. po chybném firmwaru), bude nutné provést obnovení továrního nastavení. Důležité upozornění: tato akce odstraní z paměti zařízení všechny soubory včetně fotografií, videí a hudby.

Zařízení by mělo přejít do režimu resetování. Může to trvat mnohem déle než obvykle (až 10-15 minut), poté budete muset provést počáteční nastavení.

Samsung Galaxy S7 edge se po nabití nezapne

Mezi hlavní důvody, proč se telefon Samsung Galaxy s7 vypnul a nechce se zapnout, patří dva:

Chcete-li zkontrolovat, zda nabíječka funguje, jednoduše zkuste telefon nabíjet jinou nabíječkou. Pokud se váš Samsung S7 ani poté nezapne, bude nutné vyměnit baterii. Samozřejmě je nepravděpodobné, že by se po roce používání opotřeboval. ale může to být způsobeno i prostým přehřátím. Vzpomeňte si na příběhy o výbuchu S7 během nabíjení? Na vině je neustálé přehřívání baterie v některých dodávkách vlajkové lodi. Není divu, že se váš moderní telefon Samsung Galaxy S7 vypíná a nezapíná. Výměna baterie může telefon „oživit“. a problém zmizí.

 • Nabíjení baterie pomocí osvědčené nabíječky Zapojte nabíječku do telefonu a počkejte 10 až 15 minut. Během této doby by se měl na displeji smartphonu zobrazit obrázek, že nabíjení začalo. Pokud se tak nestane a smartphone se nenabíjí, přejděte k dalšímu kroku.
 • Zkuste restartovat smartphone Samsung Galaxy Stiskněte současně tlačítka „Napájení“ a „Snížení hlasitosti“ a podržte je stisknutá po dobu 7 až 10 sekund. Pokud se smartphone nespustí, přejděte k dalšímu kroku.
 • Kontaktujte nás v našem servisním centru Shield-Service

Nebo přejděte na stránky opravy Samsung Galaxy a vyberte model telefonu. Pokud se například váš Samsung A70 nezapne, potřebujete webovou stránku s opravou Samsung A70, zanechte zde svůj požadavek a získejte 10% slevu! Protože předchozí tipy nepomohly, vyžaduje váš smartphone diagnostiku. Zde je několik možných řešení, když telefon nereaguje na stisknutí tlačítek. Přesnou příčinu vám budeme moci sdělit po provedení diagnostiky technikem.

Příčiny selhání zařízení Samsung Galaxy

Možná porucha Průměrná doba opravy Záruka
Rozbití tlačítka napájení, Čas potřebný k instalaci nového klíče. 30 min. 3 měsíce
Rozbití baterie. výměna baterie. 30 min. 1 měsíc
Nabíjecí konektor je vadný Doba výměny nabíjecího slotu. 1 hodina. 1 měsíc
Poškozená deska plošných spojů telefonu nebo související díly Určeno po diagnostice Určeno po stanovení diagnózy
Nedostatek kontaktu nebo poškození smyček, párování Identifikováno po diagnostice Bude určeno po stanovení diagnózy
Porucha operačního systému 1 hodina ne
READ  Jak zjistit inteligentní televizi nebo ne

Program můžete použít k obnově dat z rozbitých zařízení nebo zařízení, která byla poškozena jiným způsobem, například při spuštění systémufone umí obnovit fotografie, videa, kontakty, zprávy, protokoly hovorů a další.

samsung, galaxy, edge, nechce

Pokud se Galaxy S7 nezapne, můžete použít následující kroky a obnovit ztracená data.

 • Začněte stažením dr.fone. Obnovení (Android). Můžete použít bezplatnou verzi nebo si koupit placenou verzi.
 • Po úspěšné instalaci spusťte dr.Vyberte „Obnovit ze seznamu“ a „Opravit ze seznamu“. Poté přejděte na Android Data Recovery a vyberte svůj poškozený telefon. Inteis vás požádá o výběr typu souborů, které chcete obnovit. Stačí zadat potřebné parametry.
 • Uživatel bude vyzván k výběru typu poruchy. Po výběru příslušné možnosti se rozhraní zeptá na základní informace o zařízení (název a model). Po zobrazení informací klikněte na tlačítko „Další“.
 • Nyní je třeba na zařízení zapnout „režim spouštění“. To lze provést ve třech krocích: nejprve zapněte telefon, poté stiskněte současně tlačítko domů, zapnutí a snížení hlasitosti. Poté stiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti. Přibližný náhled je vidět na fotografii níže
 • Po úspěšném vstupu do režimu stahování připojte zařízení pomocí kabelu USB. Aplikace automaticky detekuje telefon a zahájí obnovu dat.
 • Po analýze vám poskytneme seznam všech obnovených dat. Můžete si jednoduše vybrat, co potřebujete, a kliknutím na tlačítko „Obnovit“ to importovat.

Vezměte prosím na vědomí! Aplikace je kompatibilní s celou řadou zařízení a lze ji použít k načtení dat z interní paměti a karty SD.

Problém 4: Funkce detekce dlaně nefunguje

Detekce dlaní umožňuje displeji ignorovat náhodné dotyky, i když v některých případech selhává: i lehký dotyk nebo pouhé podržení smartphonu v určité poloze může zařízení považovat za klepnutí na displej. Podle našeho názoru je tento problém způsoben softwarovou závadou a nejlepším řešením je vložit telefon Samsung Galaxy S7 Edge do krytu. Na displej můžete také umístit ochrannou fólii, ačkoli mnoho majitelů zařízení Edge zjistilo, že zakřivené okraje obrazovky brání úplnému připevnění takové fólie.

Smartphone Galaxy S7 se nezapne. jak problém vyřešit

Samsung Galaxy C7. vlajková loď roku 2016. Uživatelé si pochvalují jeho funkce, moderní fotoaparát, výkonnou ochranu proti vodě a prachu. Podle odborníků bude model aktuální ještě 4-6 let. Někteří majitelé si však stěžují, že po několika měsících se Galaxy S7 nezapne nebo se nespustí.

Co dělat, když záruka vypršela? Nespěchejte do servisního střediska. Problém můžete vyřešit sami. Chcete-li se dozvědět, jak se takovým nehodám v budoucnu vyhnout a co dělat, když se Samsung Galaxy S7 nezapne, dozvíte se v dnešním článku.

Zařízení se po dobití nespustí

Hlavní důvody, proč se Galaxy C7 nespustí, jsou dva: vadná nabíječka, uvolněný kontakt uvnitř telefonu. Stačí smartphone nabít jinou nabíječkou a zkontrolovat, zda nabíječka funguje. Pokud stále nefunguje, vyměňte baterii. Nabíječky mohou selhat i po přehřátí.

Samsung на ГРАНИ, Apple испугала белорусов, NVIDIA отказалась от ARM

Modrá kontrolka svítí a Galaxy S7 se nezapíná

Pokud jste smartphone zapnuli a na obrazovce se zobrazí Samsung a modrá kontrolka, ale nic jiného se neděje, zkuste provést reset hardwaru.

Telefon se spustí, ale pak se vypne?

Stiskněte současně tlačítka „Menu“, „Home“ a „Up“. 2. Zobrazí se okno. 3. V nabídce vyberte možnost „restartovat“.

Obnovení hardwaru problém neřeší? Pak budete muset navštívit servisní středisko. Firmware pravděpodobně pomůže.

Samsung Galaxy S7 po pádu nefunguje

Tento typ závady může odstranit pouze servisní středisko. Náklady na opravu závisí na tom, jak moc byl telefon zasažen. Nedoporučuje se pokoušet se o opravu svépomocí.

READ  Jak odstranit zámek SIM v telefonu Samsung. Odblokování karty SIM v zařízení Samsung s5-s7

Pamatujte, že pokud budete telefon používat opatrně, prodloužíte jeho životnost. Naše tipy vám pomohly problém vyřešit? Pak nezapomeňte sdílet článek se svými přáteli na sociálních sítích.

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge jsou vodotěsné, ale když už jste utratili své těžce vydělané peníze, neměli byste se divit, že ponoření těchto zařízení do vody ovlivní jejich základní funkce.

Jak již víme, Samsung oba smartphony představil během Mobile World Congress 2016 a uvedl, že mají certifikaci IP68. což znamená úplnou prachotěsnost a ochranu proti trvalému ponoření do vody.

Korejský výrobce se také podělil o to, že Galaxy S7 a S7 Edge lze vzít kamkoli: do sprchy, pod déšť nebo do bazénu (plavat s těmito zařízeními v hloubce až 1,5 m po dobu 30 minut). Kromě toho se tvrdí, že společnost Samsung odvedla vynikající práci při utěsňování vnitřních součástí smartphonu, a to navzdory otevřeným konektorům pro sluchátka a portům micro USB.

Odolnost nových vlajkových lodí společnosti Samsung vůči prachu a vodě bezpochyby osloví mnoho zákazníků, kteří si rádi berou své telefony do přírody nebo fotografují pod vodou.

Zdá se však, že Galaxy S7 Edge se nebude nabíjet, pokud tento smartphone zjistí, že je v portu USB vlhkost.

„Dnes ráno jsem pořídil fotografii pod vodou a položil S7 Edge na stůl. O čtyři hodiny později jsem tento smartphone připojil do zásuvky pomocí rychlonabíječky, přičemž se na displeji objevila chybová zpráva „V nabíjecím portu byla zjištěna vlhkost“ a telefon se nenabíjel.“. si stěžoval majitel Galaxy S7 Edge na fóru webové stránky XDA Developers.

Ostatní návštěvníci výše zmíněného fóra této osobě doporučili, aby smartphone vysušila fénem nebo jej vložila do sáčku s rýží, aby se odstranila vlhkost, což majitelka S7 Edge udělala. Zařízení se však stále nechtělo nabíjet.

„Velmi nepříjemné chování smartphonu v prvních 30 sekundách po ponoření do vody, a to i přesto, že má stupeň krytí IP68. Upřímně řečeno, hledání fénu nebo sáčku na rýži pokaždé, když se toto zařízení namočí, tuto vysokou úroveň vodotěsnosti do značné míry znehodnocuje.“. přidává majitel Galaxy S7 Edge.

Některým dalším uživatelům se tato zpráva také objevila, i když se neobjevila asi po hodině od vyjmutí zařízení z vody a telefon se bez problémů nabíjel.

Všimněte si, že ačkoli Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge mají krytí IP68, nabíjecí port těchto smartphonů není krytý a voda se do něj může dostat.

Mnohé z nás bude zajímat, že nabíjecí porty výše uvedených zařízení mají senzory vlhkosti, což lze označit za užitečný doplněk telefonů Samsung. Kromě toho tyto senzory chrání jak samotné zařízení, tak jeho majitele před poškozením a zkratem.

Různé zprávy také naznačují, že bezdrátové nabíjení není ovlivněno vznikajícím problémem vlhkosti v nabíjecím portu. Majitelům Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge se však nedoporučuje pokládat tato zařízení na mokré nabíjecí podložky.

Pokud se telefon Samsung Galaxy S7 po vypnutí tlačítkem nezapne, může to znamenat poruchu operačního systému Android. Chcete-li se s problémem vypořádat, musíte identifikovat jeho hlavní příčinu a vědět, které metody jsou pro jeho řešení vhodné.

Existuje několik problémů, které mohou způsobit, že se zařízení Samsung Edge jakékoli řady nezapne:

 • Baterie není nabitá.
 • Mechanicky poškozené tlačítko napájení.
 • Nadměrně zaplněná paměť RAM.
 • Přehřátí baterie.
 • Poškozené kontakty nabíječky baterií.

Situace je většinou způsobena pádem miniaplikace, kdy se vypne a nelze ji znovu zapnout. Abyste pochopili situaci, musíte znát základní příznaky poruchy a možnosti, jak situaci napravit vlastníma rukama.

samsung, galaxy, edge, nechce
| Denial of responsibility | Contacts |RSS