Druhý důvod, proč Samsung nevidí kartu SIM. slot

I přes použití různých těsnicích materiálů ve slotech pro karty SIM je velmi náchylný k různým druhům kontaminace.

K zablokování spojení mezi kartou SIM a smartphonem stačí malý drobeček. V takovém případě se vyplatí použít stlačený vzduch, protože přítomnost vlhkosti může negativně ovlivnit.

Proto se nedoporučuje, aby tento prvek přicházel do styku s vlhkostí, protože by mohlo dojít k poškození samotného telefonu Samsung.

How to insert and remove a SIM card samsung galaxy S4

Zde také hodně záleží na slotu. jsou otevřené „všechny na dohled“ a jiné, které nelze dosáhnout bez demontáže.

Samsung Galaxy S4 nevidí kartu SIM?

Do našeho servisního střediska často přicházejí zákazníci a popisují následující problém: Samsung Galaxy s4 nenajde SIM kartu nebo se neregistruje v síti. Podívejme se, v jakých případech se to stává.

Za prvé, problém může být banální v samotné kartě SIM. V dnešní době není neobvyklé, že mobilní operátoři vydávají vadné a nefunkční karty SIM. Můžete si to ověřit sami. vložte do smartphonu jinou kartu SIM, např. z telefonu kamaráda. Pokud problém zmizí, jděte si do obchodu s mobilními telefony pro náhradní kartu. Oprava smartphonu zde rozhodně není potřeba.

Za druhé, pokud budete s přijímačem SIM karty zacházet neopatrně (např. se pokusíte vložit SIM kartu špatným koncem a pokusíte se přijímač zavřít), dojde k jeho rozbití a Samsung Galaxy s4 SIM kartu neuvidí. Je nutné vyměnit přijímač SIM, protože jak ukazuje praxe všech servisních středisek, opravy a pokusy o opravu přijímače SIM nepřinášejí dlouhodobé výsledky. Výměna zásuvky SIM a kabelu. 850

Za třetí může nastat ještě nepříjemnější situace. Samsung Galaxy s4 nemůže najít kartu SIM nebo nemůže přečíst paměťovou kartu. Co se stalo? Problém je ve společném přijímači SIM a flash kabelu. Může být poškozena v důsledku pádu nebo neopatrného zacházení s kartou, případně se do zařízení dostala voda. V tomto případě může pomoci pouze výměna SIM karty a flash přijímače spolu s kabelem.

Samsung Galaxy S4 SIM karta nebyla rozpoznána

Dobrý den, soudruzi!Někteří majitelé telefonu Samsung Galaxy S4 a jeho modifikací se mohli na displeji svého smartphonu náhle setkat s následující zprávou:

READ  Samsung, jak nahrávat telefonní hovor na diktafonu. Jak nahrávat hovor na zařízení Samsung v roce 2022?

A kromě restartu se nedá nic dělat.Sám jsem si uvědomil, že příčinou této poruchy byl pád telefonu. Pravděpodobně při jednom z obzvláště tvrdých pádů došlo k prasknutí modulu SIMSD a signál SIM se při vibracích ztratil. Hned po jednom z pádů se začal objevovat tento problém.Náklady na opravu 1800r v servisu. Za tuto částku opravna vymění modul SIMSD.Pokud si ho chcete vyměnit sami, ale můžete si koupit náhradní díl u prodejce, cena modulu je 800r.Na druhou stranu jsem si objednal modul na aliexpressu za 138pru.Aliexpress.com/item/OE _14704_2764103392_af=120Tři týdny poté dorazil balíček

K jeho výměně potřebujeme malou sadu nebo křížový šroubovák s plastovou kartou.

Nejprve vyjměte baterii, kartu SIM, kartu SD a odstraňte šrouby na zadním panelu

Vložte „páčidlo“ ze sady nebo plastovou kartu, obejděte ji a západky se zaklapnou zpět

Odpojte plochý kabel modulu od konektoru základní desky

Zahřejte modul, aby se lepidlo změkčilo

Как поменять батарейку в Samsung S4. Куда вставлять сим-карту? Инструкция для тех, кому за

Nasaďte mediátor na plochou stranu a vyjměte modul

Porovnání modulů. Téměř stejně

Vyrovnejte modul s vodítky a přilepte jej. Vodítka jsou vyznačena červeně na

Mimochodem, takové indikátory se prodávají na aliexpressu a pokud se snažíte skrýt skutečnost, že telefon je mokrý, můžete indikátor vyměnit.

Po krátké době se problém objevil znovu. Proto epos pokračuje. Viz další příspěvek.

samsung, galaxy, nevidí, kartu

Výměna dotykového skla telefonu Samsung Galaxy S4 I9500

V moderních chytrých telefonech již téměř nejsou tlačítka a funkce klávesnice je nahrazena dotykovým displejem. Pokud sklo ztratí citlivost, nebudete moci smartphone plně ovládat.

I když je touchpad na telefonu Samsung Galaxy S4 I9500 prasklý, ale stále reaguje, buďte si jisti: nebude trvat dlouho a bude definitivně rozbitý. Pokud nechcete přijít o hlavní ovládací prvek nebo poškodit displej, touchpad by tam nemusel být.

Výměna ochranného skla na telefonu Samsung Galaxy S4 I9500.

Displej mobilního telefonu Samsung Galaxy S4 I9500 je chráněn před poškozením speciálním ochranným sklem. Pokud je sklo prasklé nebo odštípnuté v důsledku pádu, je ohrožen i displej telefonu: může se poškodit a obraz se může zhoršit “rozmazané” Nebo se telefon Galaxy S4 I9500 přestane zobrazovat vůbec. Pokud se za sklo dostane prach nebo drobné nečistoty, ještě více ho poškodí. Specialisté našeho servisního střediska mohou vyměnit ochranné sklo na vašem Samsung Galaxy S4 I9500, aby se zabránilo případnému poškození displeje.

Diagnostika komponent telefonu Samsung Galaxy S4 mini i9190

Diagnostika komponent telefonu Samsung Galaxy S4 mini i9190 je diagnostika základní desky telefonu. Tento typ diagnózy, který je složitější, je identifikace poškozeného prvku na desce telefonu Samsung Galaxy S4 mini i9190. Oprava zařízení po této diagnostice spočívá pouze v přepájení integrovaných obvodů a výměně vadných prvků na desce plošných spojů telefonu Samsung Galaxy S4 mini i9190.

READ  Jak nainstalovat widget do LG Smart TV.

Další důvody, proč společnost Samsung nevidí SIM kartu

Výše jsme se zabývali hlavními, ale ne všemi okolnostmi, které mohou vést k obtížím při čtení SIM karty. Pro lepší pochopení uvádíme několik dalších důvodů, které mohou vést k danému problému (smartphone nevidí SIM kartu):

  • Telefon je flashován pro konkrétního operátora. Tato situace nastává u zařízení, která byla přivezena z jiné země. Zde je třeba smartphone „odemknout“, k čemuž je třeba zajít do servisního střediska. Důvodem je skutečnost, že práce vyžaduje speciální hardware a software. Abyste se vyhnuli těmto potížím, je lepší kupovat telefony Samsung v oficiálních prodejnách a nebrat je z ruky.
  • Slot pro kartu SIM je poškozený. Existují situace, kdy zařízení nevidí kartu SIM z důvodu mechanického poškození slotu. To je možné, pokud kartu vyjmete nesprávně nebo provedete jakoukoli manipulaci.
  • Poškození prvků telefonu zodpovědných za čtení dat SIM karty. Taková situace je možná, pokud byl přístroj vystaven silnému mechanickému nárazu nebo vodě.
  • Znečištěná karta SIM. Potíže se čtením mohou být způsobeny triviálním důvodem. špinavou kartou. K takové situaci často dochází u levných smartphonů Samsung nebo při neopatrném zacházení se zařízením. Stejně častou příčinou je znečištění slotu pro kartu SIM. V takovém případě se pokuste provést čištění vlastníma rukama, a pokud se nedostaví žádný výsledek, odneste zařízení do servisního střediska.

Nezapomeňte na další častý důvod, proč společnost Samsung nevidí kartu SIM. Při nesprávném zadání kódu PIN se karta zablokuje. Na zadání kódu PUK budete mít deset pokusů. Pokud dojde ke ztrátě údajů nebo je klíč zadán nesprávně více než 10krát, nebude možné zařízení odemknout. V takovém případě kontaktujte operátora a požádejte o obnovení čísla po přenosu údajů z pasu.

Samsung c4 mini nevidí kartu SIM

Nakonec je možné vrátit se k výchozímu nastavení, vymazat paměť a vrátit smartphone do původního stavu, ale případy samoopravy občas vedou k dalším poruchám a utrácení většiny peněz za opravu zařízení v kabině!

samsung, galaxy, nevidí, kartu

V praxi nebyly kromě výše uvedených příčin ztráty SIM karty zaznamenány žádné další případy. Současně je třeba poznamenat, že všechny problémy obvykle končí po kontaktování servisního střediska, které má speciální vybavení pro řezání SIM karet, flashování telefonu, výměnu jeho částí a odblokování několika způsoby.

Přeji hezký den! Mám tento problém na svém telefonu Samsung S 4 mini vůbec nenajde kartu SIM. Byl jsem v servisu a vše jsem aktualizoval a stále to nefunguje, prosím o pomoc a((((

Hledám pomoc, chlapi(((( Nemůžu vůbec najít SIM kartu((

Ahoj, soudruzi!Někteří majitelé telefonu Samsung Galaxy S4 a jeho variant se mohli na displeji svého smartphonu náhle setkat s následující zprávou:

Krouživým pohybem zasuňte „prostředník“ ze sady nebo plastovou kartu, západky se zaklapnou zpět na místo

READ  Jak vytvořit účet Samsung Smart TV

Vyrovnejte modul s vodítky a přilepte jej. Vodicí dráhy jsou vyznačeny červeně na

Po krátké době se problém objevil znovu. Epopej pokračuje. Viz další příspěvek.

Samsung Galaxy S4: Karta SIM nefunguje

V servisním středisku Samsung se naši technici pravidelně zabývají všemi možnými typy poškození. Problém „nevidí SIM kartu“ pro smartphone Samsung Galaxy S4.

Buďte si jisti, že to zvládneme. Stačí zanechat požadavek a my váš Samsung Galaxy S4 opravíme během chvilky.

Porucha držáku karty SIM 21 %
Karta SIM není správně vložena 21 %
Porucha základní desky 13 %
Nesprávný firmware systému Android 16 %
Přerušený napájecí obvod 9 %
Zbytek 20 %
ServiceTime of repair, minPrice,
Výměna SIM karty 60 800
Výměna desky 45 700
Výměna řadiče desky 60 1200

Nebo zanechte požadavek na telefonním čísle jednotného kontaktního místa APSmobile

Informace o rozbití telefonu Samsung Galaxy S4

Nejčastější problémy, které servisní technici APSmobile řeší každý týden v naší opravně

Detekce poruchy do jedné hodiny.

Náhradní díly Samsung jsou k dispozici a na objednávku

Opravy základních desek, renovace, pájení jakékoliv složitosti.

Pro opravy se používá vysoce profesionální, originální vybavení: HT-R392 BGA repair systems pro montáž BGA prvků; osciloskopy Fluke 196B; programátory Motorola; mikroskopy; multifunkční pájecí stanice QUICK 713 ESD.

Samsung Galaxy S4 mini GT-I9190 nevidí kartu SIM

Dobrý den, na droidium.ru! Chytrý telefon se stal věrným pomocníkem moderního člověka. Dá se říci, že bez milovaného gadgetu se mnozí cítí, jako by byli bez rukou. Co však dělat, když telefon Samsung Galaxy S4 mini GT-I9190 nevidí kartu SIM?? SIM karta (SIM card), nebo jak se lidově říká simka, je základním atributem mobilního telefonu. Bez karty SIM se neobejde žádný moderní chytrý telefon a mnoho tabletů se systémem Android, iOS nebo Windows Phone. Mnoho moderních tabletů podporuje mobilní internet 3G a k přístupu na internet používají kartu SIM.

Как вставить СИМ карту на Samsung Galaxy S4 / Где вложить карту памяти в Samsung Galaxy S4

Jistě budete souhlasit, že se jedná o velmi nešťastnou závadu, která je ve skutečnosti velmi častá. Problém však lze vyřešit bez opravy Samsung Galaxy S4 mini GT-I9190. V tomto článku se pokusíme analyzovat všechny důvody, proč by SIM karta mohla selhat a proč nevidí SIM kartu Samsung Galaxy S4 mini GT-I9190. Pojďme to společně vyřešit a zjistit, co může být s kartou SIM v telefonu špatně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS