Nastavení a provoz služby Samsung Cloud

Vaše fotografie, data a nastavení jsou důležité, takže jsme zajistili bezpečný, pohodlný a bezproblémový přístup, zálohování a obnovení toho, co potřebujete, na všech zařízeních Samsung.

Zálohování, obnovení dat a nastavení pomocí služby Samsung Cloud

Zálohujte svá data, protože se službou Samsung Cloud to nemůže být jednodušší. Mít vše potřebné v cloudu také znamená, že máte o jednu starost méně, když vaše zařízení přestane fungovat nebo ho ztratíte.

Vaše fotografie na více zařízeních kdykoli

Fotografie ve smartphonu Samsung se ukládají do galerie a do služby Samsung Cloud. Nyní budete mít přístup k fotografiím a albům z jiných zařízení, kdykoli budete chtít, stačí se jen přihlásit k účtu Samsung ve svém zařízení. Podle společnosti Samsung se nabídka podporovaných zařízení neustále rozšiřuje, takže brzy budete mít přístup ke svým datům odkudkoli.

Služba Samsung Cloud poskytuje 15 GB volného úložného prostoru.

Se službou Samsung Cloud získáte až 15 GB úložiště pro své fotografie, aplikace a data zdarma. Pokud potřebujete více místa, můžete si ho dokoupit přímo v nabídce nastavení zařízení. A není to jen pro vaše fotografie a videa, můžete do něj ukládat také poznámky, dokumenty a hudební soubory.

Začínáme se službou Samsung Cloud ve 3 krocích.

Další články o nastavení naleznete zde Nastavení a provoz služby Samsung Cloud

Můžete si nastavit, co chcete, aby se ukládalo do služby Samsung Cloud.

Samsung Galaxy Grand Prime Plus Najít můj telefon: nalezení ztraceného zařízení!

Ztratili jste telefon a nevíte, co dělat? Existují způsoby, jak telefon skutečně obnovit a v nejhorším případě zajistit, aby vaše data nebyla dostupná těm, kteří se vás zmocní vaším jménem.

Zde se dozvíte, co můžete udělat pro to, abyste pomocí služby Android to find my phone skutečně obnovili svůj ztracený telefon, a v některých situacích vám tyto tipy pro chytré telefony mohou dokonce pomoci obnovit telefon tím, že ho buď fyzicky lokalizujete, nebo někoho požádáte, aby vám ho vrátil.

SNDeepInfo

Telegram bot spuštěný v testovacím režimu pro kontrolu IMEI a sériových čísel.

Nyní můžete snadno odeslat jakýkoli IMEI nebo SN do aplikace Telegram a zjistit další informace o svém smartphonu nebo jiném zařízení.

Společnost Apple představila iPhone 13

Smartphone iPhone 13 se od předchozích modelů příliš neliší. Nový smartphone bude poháněn procesorem A15 Bionic a údajně bude o 50 % rychlejší než iPhone 12. Další technologická výhoda. vysoká odolnost proti vodě. IP68, které je klasifikováno. Potápění do hloubky větší než 1 metr po dobu delší než 30 minut.

Společnost LG Electronics opouští trh s

Společnost LG Electronics opouští trh se smartphony. Informovala o tom tisková agentura Yonhap s odvoláním na zprávu společnosti, která uvedla, že důvodem tohoto rozhodnutí je nízká ziskovost podniku a vysoká konkurence na trhu.

VŠECHNY!

bude v Rusku po měsíci zablokován. Podle Roskomnadzoru sociální síť již několik let odmítá odstranit zakázané informace.

Apple odstraní ze sériových čísel

Podle sériového čísla iPhonu brzy nebude možné zjistit, kde byl vyroben. Apple od roku 2021 přechází na náhodně generovaná čísla.

Nejnovější zprávy

Kontrola aktualizace systému

Po kontrole IMEI nebo sériového čísla může uživatel získat přímý odkaz na kontrolu výsledku v bloku „Sdílet výsledek“. Uživatelé tyto odkazy často zveřejňovali v inzerátech při prodeji smartphonu, aby kupujícímu poskytli informace (sériové číslo, IMEI a další podrobnosti) a potvrdili, že zařízení není na seznamu odcizených.

READ  Jak násilně restartovat iPhone XR

Operátor zámku iPhonu

Služba SNDeepInfo IMEI a ověření sériového čísla poskytuje další ověření iPhonu prostřednictvím IMEI.

Samsung Galaxy S21: честный обзор!

Pro objednání ověření je třeba zadat číslo IMEI a e-mailovou adresu, na kterou bude zaslána odpověď. Ve většině případů přijde odpověď do jedné minuty. Číslo IMEI zjistíte vytočením #06# na klávesnici telefonu. Proces objednávání je co nejjednodušší a nejpřímočařejší, nevyžaduje žádnou registraci a zabere vám jen asi minutu času.

Nové certifikáty SNDeepInfo

UPD: V roce 2021 jsme aktualizovali algoritmus ověřování IMEI a sériových čísel. Nyní výsledky kontroly obsahují informace, kde je část sériového čísla skryta. Zde si přečtěte, proč se to dělá

Služba SNDeepInfo pro ověřování IMEI a sériových čísel oznamuje aktualizaci systému ověřovacích certifikátů.

Díky této aktualizaci jsou k dispozici certifikáty pro všechna čísla IMEI a sériová čísla podporovaná službou. V současné době kontroluje IMEI a sériová čísla všech mobilních zařízení Apple, Samsung, LG, Motorola a HTC.

Kde se vyrábí telefon Samsung?

Malá, ale velmi užitečná aktualizace dekodéru sériových čísel Samsung.

U většiny modelů mobilních telefonů lze ze sériového čísla zjistit nejen datum výroby, ale také to, ve které zemi a ve které továrně byl telefon vyroben.

IMEI a sériové číslo LG

Přidána podpora IMEI a sériového čísla LG.

Kontrolou sériového čísla LG můžete určit zemi a datum výroby.

Podle čísla IMEI se kromě země a data výroby určuje také model telefonu, barva a země nebo organizace, která jej prodává.

Nezapomeňte, že při každé kontrole IMEI nebo sériového čísla se zařízení kontroluje také v mezinárodní databázi odcizených nebo ztracených zařízení. LoSToleN. Pokud je v seznamu odcizených zařízení, zobrazí se ve výsledcích kontroly upozornění.

Kde se v telefonu Samsung Galaxy nachází černá listina??

Černá listina v moderních chytrých telefonech je nezbytná pro blokování čísel volajících, od kterých nechcete přijímat hovory. Pokud je číslo blokováno, nebudou z něj přijímána volání a můžete nastavit, zda chcete být na volání upozorněni, nebo ne. Mnoho uživatelů sice ví, jak čísla blokovat, ale ne všichni vědí, jak najít sekci blacklistu. Promluvme si o chytrých telefonech Samsung. Všimněte si, že tyto pokyny jsou vhodné pro firmware One UI i TouchWiz.

Nejprve otevřete aplikaci Telefon na ploše.

Nyní je třeba vyhledat a kliknout na Nastavení. V našem příkladu má podobu tří teček.

Viz doplňková nabídka. V něm vyberte možnost Nastavení.

Černá listina s blokovanými čísly přímo před vámi.

Jak najít telefon pomocí karty SIM

Nechcete ztrácet čas podáváním žádostí? Kontaktujte operátory sami. Přesný systém GPS pomůže sledovat signál přijímaný kartou SIM. Jakmile věže zafixují připojení, operátoři vám poskytnou přesnou polohu vašeho smartphonu.

Nastavení je poměrně snadné. Stačí, když

  • Zavolání mobilnímu operátorovi (pracovníci vás spojí s konzultantem, který zodpoví všechny vaše dotazy);
  • Zadání čísla mobilního telefonu, smlouvy ke kartě a kódu IMEI.

Jakmile společnost údaje obdrží, očekávejte rychlou odpověď.

Nastavení služby „Najít můj mobilní telefon“ v telefonech Samsung Galaxy a Note

GPS a další aplikace integrované do chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku umožňují poměrně rychle najít ztracené zařízení nebo v případě nouze vzdáleně vymazat všechna data ze zařízení.

Aplikace Prey pro zařízení se systémem Android a iOS je velmi účinná. Základní část služby je zdarma a k jejímu používání stačí pouze registrace pomocí e-mailové adresy. Po instalaci aplikace „Prey“ do mobilního zařízení můžete mobilní zařízení lokalizovat z libovolného počítače pouhým přesunutím přepínače do polohy „Missing“ na domovské stránce služby. Můžete také na dálku aktivovat reproduktor zařízení nebo vyfotit přední kamerou případného zloděje. Aplikace Prey také dokáže lokalizovat váš počítač nebo notebook.

Pokud chcete najít své zařízení Apple, přejděte na již nainstalovanou aplikaci „Najít můj iPhone“. Aplikace je k dispozici na všech zařízeních Apple počínaje iOS 5. Pomocí ní můžete z počítače nebo jiného zařízení Apple lokalizovat ztracené zařízení, zapnout hlasitý odposlech nebo na dálku vymazat všechna data. K tomu se stačí přihlásit do cloudu pomocí Apple-ID.

Majitelé chytrých telefonů se systémem Android mohou používat aplikaci „Lookout“. Pomocí svého Google-ID přejděte do prohlížeče Chrome, najděte aplikaci „Lookout“ ve Web-App-Store a nainstalujte ji. Aplikace se do zařízení nainstaluje i na dálku. Nyní jej můžete lokalizovat, uzamknout, vzdáleně aktivovat hlasitý odposlech nebo kameru a vymazat všechna osobní data.

READ  Jak blokovat číslo na Samsung Galaxy

Pokud chcete najít telefon Samsung, můžete použít bezplatnou službu Find My Mobile od výrobce. Ukážeme vám, jak na dálku najít, zamknout nebo odstranit osobní údaje z modelů Galaxy a Note.

„Služba Find My Mobile společnosti Samsung

Pokud potřebujete najít telefon Samsung, máte dvě možnosti: Za prvé můžete použít Správce zařízení Google, který se vztahuje na všechny telefony se systémem Android. Za druhé, společnost Samsung nabízí také vlastní službu sledování mobilních telefonů.

Vyhledávání zařízení Samsung: Služba Find My Mobile od společnosti Samsung je alternativou ke Správci zařízení Google

Na stránce „Najít můj mobil“ si nejprve musíte vytvořit bezplatný účet a poté, pokud mobilní telefon Samsung ztratíte, můžete na zařízení zavolat, nechat si přesměrovat hovory nebo zprávy na jiné číslo nebo zařízení zcela uzamknout. Samsung má také několik dalších možností: pokud zloděj vymění SIM kartu, sledovací zařízení automaticky odešle SMS s novým mobilním číslem a IMEI na dříve zadané mobilní číslo. Policie může tyto údaje použít k vypátrání majitele nové SIM karty.

Příprava na vyhledání pomocí služby Najít můj mobilní telefon

Důležité: Mobilní telefon Samsung musíte nejprve zaregistrovat pomocí služby „Najít můj mobilní telefon

Pokud chcete používat službu „Najít můj mobil“, potřebujete účet Google a Samsung. Prvním krokem je přidání nového účtu v části Nastavení / Účty / Přidat účet / Účet Samsung. Registrace vyžaduje e-mailovou adresu účtu Google. Pokud chcete aktivovat umístění mobilních telefonů Samsung, musíte v mobilním telefonu povolit vzdálený přístup. To můžete provést v části „Nastavení / Osobní / Zabezpečení“. Vyberte možnost „Najít můj mobil“ a přihlaste se pomocí účtu Samsung. Důležité je také umožnit používání bezdrátových sítí. Poté můžete aktivovat vzdálený přístup k mobilnímu telefonu. Vaše zařízení bude zaregistrováno při příštím přihlášení do služby Find my Mobile.

Galaxy Fold. распаковка и первое впечатление

Vyhledání smartphonu Samsung, uzamčení zařízení nebo odstranění osobních údajů

Po zaškrtnutí možnosti „Najít můj mobilní telefon“ můžete začít vyhledávat registrovaná zařízení kliknutím na „Najít zařízení“. Po několika sekundách se zobrazí jeho aktuální poloha. Pomocí aplikace Track My Mobile můžete také sledovat pohyb zařízení až po dobu 12 hodin. Zámek mobilního telefonu“ umožňuje chránit telefon Samsung před přístupem zvenčí pomocí kódu PIN. Pomocí funkce „Najít můj mobil“ můžete také přesměrovat všechny hovory a SMS nebo odstranit všechna data ze zařízení. Funkce takzvaného anděla strážného má i praktické výhody. zadáte telefonní číslo třetí strany, například přítele, který může rovněž zjistit polohu vašeho ztraceného zařízení. Stejný postup lze provést s jakýmkoli zařízením od společnosti Samsung, ať už jde o chytré hodinky nebo tablet.

Příprava zařízení Samsung Galaxy S20 FE na geolokaci

Možná to nevíte a na tuto příručku jste se obrátili poté, co jste ztratili svůj Samsung Galaxy S20 FE, ale existuje několik věcí, které musíte udělat předem, abyste mohli svůj Samsung Galaxy S20 FE sledovat. Pokud se stane, že jste si nic nepřipravili, nebudete moci určit polohu svého mobilního telefonu. Někteří lidé však tento postup provádějí, aniž by si to uvědomovali, a nastavují telefon při nákupu. Měli byste si však uvědomit, že i když jste pro sledování svého mobilního telefonu udělali vše, co bylo možné, musí být zapnutý, přihlášený k účtu Google, připojený k internetu a povolený pro určování polohy. Může se to zdát hodně, ale pokud mobilní telefon nemůže přijímat a odesílat data, nebudete ho moci najít. Upozorňujeme však, že uzamčený telefon nelze vypnout. Postupujte podle tohoto postupu nebo se ujistěte, že jste tak ještě neučinili, abyste mohli v budoucnu vystopovat a obnovit místo, kde se nachází váš odcizený nebo ztracený Samsung Galaxy S20 FE:

  • Nastavení systému odemykání obrazovky. Ať už se jedná o heslo, vzorový klíč nebo otisk prstu, je naprosto nezbytné ztížit zloději snadný přístup k obsahu telefonu Samsung Galaxy S20 FE a zabránit tak jeho nalezení. Doporučujeme nepoužívat rozpoznávání obličeje, které lze snadno obejít pomocí fotografie. V této souvislosti budete muset přejít přes “ Nastavení “ Zabezpečení „.
  • Připojte svůj Samsung Galaxy S20 FE k účtu Google, pokud jste tak ještě neučinili.
  • Aktivovat “ umístění „. Pak v “ Nastavení „“ Zabezpečení a poloha „“ Google „“ Zabezpečení „“ Najít mé zařízení „“ Aktivovat „“ Vyhledat mé zařízení na dálku „“ a také „“ Povolit vzdálené zamykání a vymazání „“.
  • Ujistěte se, že je váš Samsung Galaxy S20 FE viditelný v systému Android. V této souvislosti přejděte na internet, otevřete stránku s nastavením systému Android a ujistěte se, že je vaše zařízení “ viditelné“.
READ  Nastavení televizoru Samsung Smart TV

Jak zjistit, kde a kdy byl váš smartphone vyroben, pomocí sériového čísla

Pokud hledáte internetový obchod s telefony v Oděse a chcete si koupit levný telefon ze skladu za dobrou cenu od dodavatele. s naším katalogovým sortimentem.

Jak najít ztracené zařízení Samsung Galaxy?

Další informace v chytrém telefonu

Když si kupujeme nový telefon, nikdy nepřemýšlíme o jeho původu. Většina spotřebitelů hledí především na design zařízení, jeho funkčnost a samozřejmě na značku. Všechna tato kritéria jsou samozřejmě důležitá a neměla by být opomíjena. Málokdo však ví, že informace, které uživatelé o svém smartphonu skrývají, mohou mít v budoucnu velký význam.

Důležité informace! Jen tento týden máme super ceny nových modelů chytrých telefonů. Pospěšte si koupit mobilní telefon v Oděse, Kyjevě, Charkově za super cenu od dodavatele v internetovém obchodě Mobileplanet.Více informací o nabídce a cenách najdete v sekci Telefony

Tyto dodatečné informace zahrnují tyto údaje:

  • v jaké zemi je smartphone vyroben;
  • Datum výroby telefonu;
  • pro kterou zemi je smartphone určen a které operátory podporuje.

Jak zjistit, pro kterou zemi byl smartphone vyroben

Před několika lety tato otázka nenapadla žádného uživatele. S rozšířením online prodeje však řada zemí začala evidovat registrované chytré telefony a blokovat nelegálně dovezená zařízení. Koneckonců je mnohem levnější koupit telefon přímo od výrobce.

Pokud si takové zařízení koupíte od neoficiálních zástupců, nebudete moci plně využívat jeho funkce a komunikovat prostřednictvím mobilní komunikace. V první řadě je třeba si uvědomit, že byste měli nakupovat pouze v oficiálních a důvěryhodných obchodech. Takový je internetový obchod Mobile Planet.

Zde si můžete koupit certifikované smartphony všech známých výrobců:

Pokud jste si však zakoupili telefon pochybného původu, měli byste si zjistit, pro kterou zemi je smartphone určen. Tyto informace vám umožní zjistit, zda zařízení podporuje místní operátory a další nuance související s prací v jednotlivých zemích. To můžete provést pomocí služby WillMyPhoneWork.net.

Po zadání názvu společnosti, modelu telefonu, země, ve které se nacházíte, a kliknutí na tlačítko hledání. Otevře se okno se všemi užitečnými informacemi o smartphonu:

Tyto informace se vám budou hodit i při plánování cesty do zahraničí. Abyste věděli, jestli tam telefon bude fungovat.

Jak zjistím, kde byl můj telefon vyroben

Chcete-li určit, odkud váš smartphone pochází, musíte znát jeho IMEI. Můžete to provést v interním nastavení telefonu (karta Informace o zařízení) nebo zadáním číselné kombinace #06#. Zobrazené 15místné číslo je třeba zadat do vyhledávacího pole na webové stránce sndeep.informace. Poté se zobrazí podrobné informace o telefonu a název země, kde byl smartphone vyroben.

Pomocí IMEI můžete sami zjistit, pro kterou zemi je váš smartphone určen. Vezměte sedmou a osmou číslici a porovnejte je s kódy zemí výrobců. Tyto informace vám prozradí, pro jaký region je smartphone vyroben a jaká je kvalita produktu.

Je důležité vědět, kdy byl smartphone vyroben. Měsíc a rok výroby lze zjistit pomocí speciálních nástrojů a programů (ne všechny aplikace jsou však schopny tyto informace poskytnout) nebo podle sériového čísla. Je uveden v dokumentaci k telefonu nebo pod zadním krytem. Každý výrobce používá vlastní údaj o tom, kdy byl přístroj vyroben, který lze nalézt na oficiálních webových stránkách společnosti.

Aplikace pro vyhledávání telefonů Samsung

Alternativní způsob vyhledání smartphonu nabízí jeho výrobce. Toto je aplikace „Najít můj mobilní telefon“. Můžete k němu přistupovat z jiného zařízení. Pokud aplikaci nemáte nainstalovanou, můžete si ji zdarma nainstalovat na Play Marketu.

Aplikace úzce spolupracuje se společností Google a funguje zhruba jako vyhledávání účtů. Pokud máte v chytrém telefonu povolenou geolokaci, bude přibližná poloha vašeho miniaplikačního zařízení zjištěna pomocí satelitu a zobrazena na mapě.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS