Aktivace internetu ve smartphonu Samsung

Internet v mobilních telefonech Samsung, stejně jako v jakémkoli jiném zařízení se systémem Android, vám umožní maximálně využít vaše zařízení, navštívit sociální sítě a používat různé messengery. Aby však připojení k internetu fungovalo správně, je třeba ho předem správně nastavit a připojit. V tomto tutoriálu podrobně vysvětlíme postup.

Jak zakázat nebo povolit internet v zařízení Samsung Galaxy J, dva způsoby

Na této stránce najdete informace o tom, jak povolit nebo zakázat internet v zařízení Samsung Galaxy J6 a podobných zařízeních se systémem Android. Internet. Funkce, bez které se neobejde žádný moderní telefon, chytrý telefon nebo tablet.

Existuje několik způsobů, jak používat internet v telefonu, například se můžete připojit k internetu prostřednictvím hotspotu Wi-Fi nebo povolit mobilní internet v telefonu Samsung Galaxy J6 a přistupovat k internetu kdykoli a kdekoli. Smartphone se systémem Android může využívat velké množství datového provozu pro různé automatické nahrávání aplikací, aktualizace systému atd., proto je lepší aktivovat neomezený tarif. Pokud internet v telefonu nepoužíváte vůbec nebo jen příležitostně, je samozřejmě lepší internet v telefonu Galaxy J6 zcela vypnout a zapnout jej, až když to budete potřebovat. Pokyny k vypnutí nebo zapnutí internetu v nastavení společnosti Samsung naleznete níže.

První způsob vypnutí internetu v zařízení Samsung Galaxy J6 prostřednictvím nastavení. Za tímto účelem otevřete „Nastavení“ a v nastavení vyhledejte položku „Připojení“ a poté vyberte „Využití dat“, kde můžete aktivovat nebo zcela zakázat používání internetu z karty SIM. Můžete nastavit, která karta SIM má být v telefonu připojena k internetu. Za tímto účelem připojte „Nastavení“, poté „Správce SIM“ a poté „Mobilní data“, kde nastavíte, která SIM karta bude v telefonu používat internet. SIM 1 nebo SIM 2.

Druhá metoda je nejjednodušší a nejpohodlnější způsob úplného odpojení mobilního internetu v zařízení Samsung Galaxy J6. Za tímto účelem stáhněte horní okraj obrazovky dolů a zobrazí se okno s nabídkou, kde musíte najít ikonu Mobilní internet. Pokud v nabídce nevidíte ikonu „Mobilní internet“, musíte nabídku zcela rozbalit stažením dvou pruhů pod nabídkou. Viz níže přiložené obrázky, kde jsou vyznačeny požadované položky.

READ  Televizor LG nepřehrává video z internetu.

V rozšířené nabídce by se měla objevit ikona „Mobilní internet“. Kliknutím na ni můžete internet v telefonu zapnout nebo vypnout.

Doufám, že návod, jak zakázat internet v telefonu Samsung Galaxy J6, byl užitečný. Nezapomeňte zanechat recenzi a uvést model telefonu, do kterého se hodí nebo nehodí informace, které ostatním zůstanou od vás užitečné informace. Děkujeme vám za vaši vstřícnost!

Jak zapnout internet v telefonu Samsung

Jednou z nejčastěji používaných funkcí chytrých telefonů je přístup k internetu. Připojení k webu však neslouží jen k surfování na webu. Téměř všechny operace moderního zařízení jsou bez připojení k síti nedostupné. Díky tomu je ve vztahu k počítači autonomní, ale bez internetu nepoužitelný. Téměř všechny aplikace vyžadují připojení, mnoho potřebných dat je uloženo v cloudu, který není přístupný bez sítě. Mnoho uživatelů, a to i u zpráv a hovorů, které byly tradičně dostupné prostřednictvím mobilních služeb, dává přednost jejich internetovým protějškům, aplikacím jako Viber, Skype a podobným.

V chytrých telefonech se připojení k síti obvykle provádí automaticky nebo jednou akcí, když je síť k dispozici. Existují však situace, kdy se nemůžete připojit hned. Podíváme se na hlavní způsoby připojení k síti. Pokud připojení k síti selže z důvodu mechanického poškození telefonu, obraťte se na servisní středisko Samsung a požádejte o odbornou pomoc.

Co je potřeba pro mobilní datová připojení

Chcete-li připojit mobilní data, musíte nejprve získat souhlas poskytovatele služeb. Vhodný tarif musí být aktivní pro určité číslo, které nabízí určitý objem internetu měsíčně v síti 2G/3G/4G. Může se jednat o neomezený provoz nebo omezený provoz, např. 1-2 GB internetu.

Samsung Smart TV. Videoprůvodce. Jak připojit SmartTV k internetu

Ve většině případů je možné mobilní internet připojit automaticky. Operátor odešle všechna potřebná nastavení prostřednictvím SMS a uživatel musí pouze stisknout tlačítko „použít/nastavit“. Pokud automatické nastavení nefunguje, můžete požádat operátora o informace o ručním zadávání údajů.

Nastavení internetu přes Wi-Fi

Wi-Fi je zdaleka nejdostupnějším způsobem přístupu k internetu prostřednictvím smartphonů Samsung Galaxy a Note. I když existují placené sítě, bezplatné Wi-Fi lze najít všude a ve velkém množství. Díky tomu je tato komunikace velmi pohodlná.

Vlastní Fi-Wi si může pořídit každý, stačí si koupit router ve specializovaných prodejnách. Po zakoupení zařízení stačí kontaktovat svého poskytovatele a nechat si nastavit průvodce v čase, který vám vyhovuje.

READ  Jak nainstalovat prohlížeč do televizoru LG Smart TV. Spuštění prohlížeče v televizoru Samsung

Sítě Wi-Fi jsou pro Samsung Galaxy a Note dostupné na mnoha veřejných místech: v nákupních centrech, kavárnách nebo na nádražích. Výhody jsou zřejmé: je zcela zdarma, rychlý, stabilní a rychlý.

Nejprve vyzkoušejte automatické nastavení. Téměř ve všech verzích systému Android, včetně systému Android 10, se to provádí takto:

 • Otevřít “ Nastavení „
 • Přejděte na položku „Bezdrátové sítě“ (nemusí tam být žádná, takže ji nejprve zkontrolujte). п.3)
 • Otevřít “ Mobilní síť „
 • Poté otevřete položku „Mobilní přenos dat“ a aktivujte ji pomocí posuvníku.

Почему смартфон не подключается к Wi-Fi? Что делать если телефон не видит Вай Фай? Подключение WI-FI

Obvykle se u všech moderních smartphonů Samsung Galaxy při zapnutí mobilního datového připojení automaticky vytáhnou všechna nastavení, ale pokud se tak nestane a internet nefunguje, jak jej nakonfigurovat ručně?

Jak sdílet internet z telefonu Samsung přes Wi-FI, USB a Bluetooth

Téměř všechny telefony se systémem Android mají možnost šířit internet přes Wi-Fi, Bluetooth nebo USB a smartphony Samsung nejsou výjimkou. Tento návod podrobně popisuje sdílení internetu ze zařízení Samsung Galaxy do počítače, notebooku nebo jiného telefonu pomocí všech dostupných metod. V příkladech je použit Galaxy Note se systémem Android 10, ale stejné to bude i u jiných současných modelů.

Pokud vás zajímá totéž pro zařízení s čistým systémem Android bez funkcí One UI, je zde samostatný návod, jak sdílet Wi-Fi/Bluetooth/USB v systému Android.

Jak nakonfigurovat Internet v zařízení Samsung Duos

Pokud telefon podporuje dvě karty SIM, můžete nastavit síť pro každou kartu SIM zvlášť. Je třeba to provést stejně jako v předchozích případech v nabídce „Mobilní sítě“ jedním ze dvou výše popsaných způsobů. Ihned po nastavení bude moci uživatel využívat funkce, jako jsou např

Если телефон SAMSUNG НЕ ПОДКЛЮЧАЕТСЯ к Wi-Fi интернету или Самсунг не ловит сеть Вай-Фай!

 • Datový roaming. Zde můžete podle potřeby povolit nebo zakázat datový roaming. Používání internetu některých ruských operátorů v jiných zemích je velmi nákladné, proto je mnohem výhodnější data v roamingu vůbec vypnout.
 • Hovory VoLTE. Aktivací této možnosti se zlepší kvalita hlasových hovorů, pokud je tato možnost aktivována. Tato podmínka funguje pouze v případě, že fungují sítě 4G.
 • Síťový režim. Pokud můžete režim sítě zvolit sami. LTE je nastaveno ve výchozím nastavení, ale pokud chcete, můžete jej změnit na jiný režim. např. pokud nepotřebujete přístup k internetu, ale přesto chcete povolit volání a SMS, doporučujeme zvolit síť 2G.
 • Přístupová místa. V tomto případě zpravidla není třeba provádět žádné změny. Všechna nastavení jsou automaticky odesílána poskytovateli služeb a jsou automaticky nastavena při zapnutí telefonu. Pokud omylem provedete změny nastavení, budete je moci obnovit na předchozí nastavení.
 • Provozovatelé sítí. V tomto případě, stejně jako v předchozím, se všechna nastavení provedou automaticky, bez zásahu uživatele. V případě potřeby si však držitel mobilního telefonu může zvolit operátora sítě sám. To je užitečné například tehdy, když automatické nastavení není optimální z hlediska výkonu.
READ  Jak nainstalovat widget do LG Smart TV.

Jak nastavit internet, pokud má telefon dvě karty SIM

Každá karta SIM může mít vlastní nastavení internetu. Chcete-li to provést, přejděte do nastavení, poté do části „Připojení“ a „Mobilní sítě“. Poté bude moci uživatel upravit následující nastavení

 • Datový roaming. Zde můžete v určitých případech aktivovat nebo deaktivovat přenos dat. Ne všichni ruští mobilní operátoři umožňují tyto služby využívat v celé zemi. Proto se někdy doporučuje tuto možnost deaktivovat, jinak budou náklady velmi vysoké. Totéž platí pro mezinárodní roaming, který se doporučuje zcela vypnout.
 • Hovory VoLTE. Pokud je tato možnost povolena, kvalita hlasových hovorů se zlepší. Alespoň pokud jde o sítě 4G.
 • Síťový režim. LTE je ve většině případů výhodnější. Lze zvolit výchozí schéma. Pro hovory a internet lze v mnoha případech používat až tři normy současně. Internet s 2G nefunguje, podporovány jsou pouze hovory a SMS.
 • Přístupová místa. Za normálních okolností nejsou v této položce nutné žádné změny. Nastavení přístupového bodu k internetu jsou odesílána a automaticky instalována operátorem. Pokud znáte optimální nastavení pro své zařízení, můžete nastavení sítě zvolit také ručně.
 • Provozovatelé sítí. Požadovaná mobilní služba se vybere automaticky nebo ručně. I v mezinárodním roamingu se věci obvykle nastavují bez zásahu uživatele. Síť však můžete vybrat i ručně, pokud majitel gadgetu nejlépe ví, která nastavení jsou pro něj optimální, a také jak povolit internet v telefonu „Samsung„.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS