Nejvíce univerzální problémy galaxie: my osobně eliminujeme!

V tomto článku jsme shromáždili nejčastější a univerzální problémy Galaxy Watch 3 a Galaxy Watch Active 2, které tyto modely velmi „úspěšně“ zdědily z předchozích a řekněme, méně „prémiové“ galaxie inteligentní hodiny.

samsung, galaxy, nezapne

Galaxy Watch nejsou připojeny, nezapnutá, neaktualizována, vypouštěna příliš rychle a/nebo nenabíjená, neukazuje oznámení, zavěsí, nevidíte síť atd.

Tady je o tom, stejně jako o tom, jak odstranit tento druh problémů a říct.

Samsung Galaxy Fit 2 Recenze. Funkce designu a hardwaru

Náramek je vyroben ve známém designu předchozích modelů designu. Je pravda, že se stal o něco větší než první verze:

Není snadné vytáhnout tobolku z náramku, ale bude nutné to provést, pouze pokud chcete změnit popruh, protože náramek je nabitý již „sestaveným“ formou pomocí kontaktů umístěných na zádech:

Popruh je navržen na zápěstí s kruhem 14.5-19 cm. Náramky z loňské Galaxy Fit-E nejsou kompatibilní s novým modelem. Spojovač zůstal stejný. popruh pohodlně skrývá uvnitř:

Bohužel již na náramku již není mechanické tlačítko, jako na první fit galaxie. Místo toho se používá dotykové tlačítko pod obrazovkou, které je mimochodem také dotykem.

Na zadní straně, kromě kontaktů k nabíjení, existuje nový senzor optického pulsu. Na rozdíl od poslední verze se dvěma fotodidy je zde sám:

Je zajímavé, že síla LED je mnohem nižší než u jiných náramků a jejich velikost je znatelně menší:

Zdá se, že volba byla provedena ve prospěch autonomie. V mém případě tyto změny neovlivnily přesnost pusometru, ale věřím, že někteří uživatelé se mohou při sledování pulsu během tréninku setkat s určitými problémy.

Samsung Galaxy Fit 2 má nový displej se zvýšenou diagonálem (1.1 ″ versus 0.95 ″ s původní galaxií). Přesně stejná obrazovka (1.1 ″ s rozlišením 126 x 294 a hustotou 290 ppi) se také používá v novém pásmu Xiaomi Mi 5.

Bohužel se senzor automobilů neobjevil. Stejně jako dříve lze jas displeje nastavit na ruční. Kromě toho se automaticky sníží na minimální, když náramek přejde do nočního režimu. A začne to dělat sám po několika dnech používání, když určuje váš režim spánku:

Tělo náramku je vyrobeno z plastu a plast pokrývá optický pusometr, a proto může být okno pokryty škrábancemi. Obrazovka však chrání ztuhnuté sklo. V průběhu času je tedy v každém případě poškrábán, pokud chcete prezentaci uložit, budete muset přilepit ochranný film.

Stejně jako předchozí model má Galaxy Fit 2 vynikající ochranu vlhkosti. 50 metrů podle standardu ISO 22810 a také ochranu prachu podle standardu IP6x. V praxi to znamená, že můžete plavat s náramkem, skákat do vody a zapojit se do jakékoli činnosti ve vodě.

Nezapomeňte však, že těsnost zařízení může být poškozena jak vysokou teplotou, tak jakýmkoli mechanickým efektem (zasaženo náramkem proti něčemu nebo ho na podlahu nechte).

A ještě jedna poznámka týkající se ochrany 2. Na rozdíl od první verze, novinka neprošla certifikací podle vojenského standardu MIL-STD-810G. Neexistuje žádný samostatný ventil pro resetování tlaku, který byl přítomen dříve.

Obrazovka, číselníky a společná integrace

Pokud jde o týden Inte, Galaxy Fit 2 se příliš neliší od předchozí verze. Nabídka je uspořádána přesně stejná: vlevo od hlavní obrazovky je seznam zmeškaných oznámení, widgety jsou napravo. Hromadu můžete snížit po závěsu rychlým přístupem k různým funkcím (nastavení jasu, režim „Nerušit“, hledání telefonu, blokování dotykové obrazovky atd.):

Poté, co společnost odstranila některé widgety („Účtování pro opilé kávy“ a „Sledování kalorií“), přidala společnost několik nových („mytí rukou“ a „hudební přehrávač“):

Počet číselníků se významně zvýšil. Pokud byly k dispozici v poslední verzi 5 stylů a 24 úprav, pak si v Galaxy Fit 2 můžete vybrat jeden ze 13 stylů a 76 modifikací, včetně docela informativní (počasí, puls, kalorie, kroky, den v týdnu atd.):

READ  Xiaomi TV se nezapne

Nemůžete nainstalovat třetí ciferníky nebo aplikace. Náramek také nepodporuje režim AOD (vždy na displeji na obrazovce).

Displej je zapnutý nebo vlna zápěstí nebo stisknutím tlačítka dotyku. Zajímavé je, že obraz se objevuje velmi hladce a ne okamžitě, jako u jiných sledovačů. Maličkost, ale vypadá to hezky.

Obecně, z pohledu designu je to pohodlný a pěkný náramek bez velkých nedostatků. Všechny sledovače fitness vypadají dnes.

Co dělat, když se nezapíná galaxie pupeny

Ve skutečnosti s tím není nic špatného. Za předpokladu, že sluchátka nebo případ před tím nezasáhly, neklesly atd.Str. To znamená, že existují vážné důvody se domnívat, že pupeny nejsou poškozeny a měly by fungovat dobře. Ale stále nefunguje a ani se nezapne.

Pokud se tedy taková nepříjemnost stala, ale sluchátka stále vidí smartphone (jsou zobrazeny v aplikaci Galaxy Wearable), pak se pokusíme je nejprve opakovat. T.E. Úplně smažeme aktuální Bluetooth par a poté proveďte standardní postup připojení Galaxy Buds.

V opačném případě, když se sluchátka nezapínají a nejsou zobrazena, zkusíme následující:

 • Vložili jsme případ se sluchátky pro nabíjení (když je baterie nabitá 100%, indikátor v případě případu se rozsvítí zeleně);
 • Po úplném nabití baterie klece bez odpojení! Pouzdro z nabíječky otevřete víko a sledujte sluchátka:
 • Pokud se některá z účtovaných také zcela účtuje, vyjmeme to a zatímco jsme to odložili stranou. tento případ ukáže pouze úroveň poplatku za nezaměstnané sluchátka;
 • Pokud obě sluchátka stále nefungují (jejich ukazatele nespálí), pak ještě jeden (jakýkoli) vytáhneme a zatímco jsme to odložili.
samsung, galaxy, nezapne
 • Nyní, když v případě zůstalo pouze jedno nezaměstnané sluchátka. nezavřeme krytí případu!. Také to vezmeme a okamžitě jej investujeme zpět. ukazatel případu by měl rozsvítit červenou (signalizaci, že nabíjení začalo) a poté znovu zelené, což ukazuje, že je nabitá baterie;
 • Poté začneme úhledně pohybovat sluchátka v případě případu, dokud se indikátor znovu zbarví v červené barvě. měl by se rozsvítit červeně, ale také na krátkou dobu, a poté znovu přepnout na zelenou;
 • A teď. nejobtížnější věc: Opět úhledně přesuneme sluchátka v hnízdě, takže indikátor se znovu přepne na červenou po dobu nejméně několika sekund. a takové přepínání by mělo být nejméně padesát, to znamená, že hlava Sluchátka trvá na účtování alespoň minuty v celkové složitosti.

Zároveň pozorujeme nositelnou galaxii. Když aplikace znovu „uvidí“ sluchátka (s 1% poplatku), takže zde lze popsanou myšlenku považovat za úspěšnou. Nyní prostě opustíme sluchátka (jedna sluchátka!) v případě a nechte ho dobít až 100%. Poté jsme odložili nabitá sluchátka a přesně stejným způsobem, jak se snažíme oživit druhé galaxie pupeny.

Něco takového. Jak jste již tento problém uhodli, vzniká to kvůli skutečnosti, že jedno nebo obě sluchátka v případě z nějakého důvodu nejsou účtována, ale místo toho jsou bezpečně odmítnuty na 0% a zcela sníženy. I když by to nemělo být, a pokud baterie baterie také není vypuštěna na nulu, musí v každém případě nabíjet „uši“.

Také si všimneme, že pokud sluchátka nejsou schopna nabíjet se v cestě, pak: pak:

 • Vytáhneme sluchátka z pouzdra a zkontrolujeme konektory v případě přítomnosti odpadků a dalších dalších látek;
 • Snažíme se provést úplný restart galaxiálních pupenů, a proto jsme vložili do pouzdra a drželi tisk na obou sluchátkách, dokud indikátor uvnitř nezačne blikat červeně, zavřete případ;

Cílem je účtovat případ až 100% (takže po jeho připojení k nabíječce indikátor zářil červenou alespoň/nebo až do úplného nabíjení).

Ale pokud se nic nestane a galaxie pupeny (pupeny nebo pupeny naživo) se stále nezapnou, pak je s největší pravděpodobností budete muset přivést do servisního centra.

A jak můžete restartovat sledovač fitness Galaxy FIT2, pokud se nevypne?

To je snadné, a proto není třeba jej vykouzlit pomocí smartphonu, kde jsou nainstalovány aplikace pro ovládání tracker.

Aktivujeme obrazovku náramku a dotýkáme se jejího povrchu.

Dále musíte jít na panel rychlého přístupu. Chcete.li to provést, musíte z horní části obrazovky náramku přejetím přejetím přejetím.

Obrazovka. z horní části obrazovky proveďte přejetím přejetím.

Panel rychlého přístupu se nyní skládá ze 4 stránek. Musíme přejít na čtvrtou stránku vpravo. Za tímto účelem vyrábíme tři hromady zprava doleva.

READ  Samsung Galaxy Views

Na čtvrté stránce panelu rychlého přístupu musíte kliknout na ikonu Tři body.

Obrazovka. vytvořte tři lodě zprava doleva a přepněte na čtvrtou stránku panelu rychle přístup. Obrazovka. klikněte na tlačítko „Tři body“.

Chcete.li restartovat náramek fitness, klikněte na horní ikonu.

Poté musíte restartovat kliknutím na tlačítko s zaškrtávacím znakem pod nápisem „Restartujte“?““.

Obrazovka. stiskněte na horní ikoně. Obrazovka. stiskněte na tlačítko s zaškrtnutím.

Poté náramek vypne svůj vlastní a pak začne znovu.

Takto jsme restartovali náš Tracker Samsung Galaxy FIT2.

Obrazovka. Typ obrazovek náramku během restartu.

Jsou samsung galaxie fitness náramky kompatibilní s chytrými telefony jiných výrobců?

Výklenek trhu s náramkem fitness se ukázal být velmi atraktivní pro výrobce všech druhů elektronických zařízení. Sledovače fitness mají jednodušší design a požadavky na ně jsou nesrovnatelné s požadavky na chytré telefony. Proto kromě hlavních výrobců chytrých telefonů, fitness sledovačů a chytrých hodinek produkují mnoho firem pod různými značkami. Konkurence v tomto výklenku produktů je poměrně vysoká. A proto všichni výrobci sledovačů zpravidla nutně naznačují „úplnou kompatibilitu“ svých zařízení s chytrými telefony Android a iOS.

Musíte však pochopit, že je téměř nemožné zajistit plnou kompatibilitu fitness tracker se všemi značkami chytrých telefonů-rozdíl v softwaru a hardwarovém zařízení vyráběných mobilních telefonů je tak skvělý.

Proto odpovědní výrobci skladeb, i když zaručují plnou kompatibilitu s Androidem a iOS, ale v náramkové příručce musí zaznamenat následující povahu, například pro Galaxy FIT2:. Metody připojení a obrazovky se mohou lišit v závislosti na na ně použité mobilní zařízení a verze softwaru Podporovaná mobilní zařízení a funkce se mohou lišit v závislosti na zemi, poskytovateli služeb a výrobci zařízení. Navštivte web WWW.Samsung.com se dozvědět o kompatibilních zařízeních.

Jde poplatek na sledovač?

Jak pochopit, že je nabitý náramek fitness? Na displeji se zpravidla zobrazí při připojení ke zdroji energie se ukazatel nabíjení ve formě baterie s úrovní energie nebo informace ve formě procent od 1% do 100%.

Ve většině rozpočtových modelů v případě může existovat světelný indikátor, který upozorňuje na úplné nabití kontinuálního světla, když bliká, jako při vypouštění.

Zvažte například, jak je nabitý náramek Leomax Health.

Tento model má design, který vám umožní nabíjet kapsle tracker pomocí USB připojení z jakéhokoli elektronického zařízení, aniž by se uchýlil k použití dalšího drátu.

 • Vyjměte tobolku z popruhu.
 • Vložte s kovovými značkami (kontakty) do USB nebo notebooku USB.
 • Vibrace sledovače signalizuje začátek a konec nabíjení.
 • Po úplném nabití zapněte zařízení. Připojte prst k displeji po dobu 2 sekund, dokud se elektronický číselník rozsvítí.
 • Nainstalujte popruh zpět.

Pokud není po ruce žádný počítač, notebook nebo napájecí banka, může být náramek Leomax účtován ze zásuvky. V tomto případě musíte použít adaptér ze smartphonu nebo tabletu, ve kterém existuje USB. Video ukazuje, jak to lze udělat.

Co dělat, pokud inteligentní hodinky nejsou zapnuty: analýza různých značek

Manuály výrobců k vyřešení problému na inteligentních hodinek různých modelů.

Huawei

Proč se HUAWEI Watch nezapne a jak problém vyřešit. Připojte Huawei k nabíjení (napětí 5V, síla proudu. 1A) po dobu 10 minut, poté mi věřte, ať už jsou zapnuty. Pokud hodiny pracují s poruchami nebo jsou obrazovka vypnutá, proveďte nucené restart. klikněte a podržte horní tlačítko po dobu 15–20 sekund.

Samsung

Nejčastěji inteligentní hodiny Samsung nezapne kvůli selhání firmwaru. V tomto případě je nutné násilně přetížit Galaxii nebo Gear Samsung. držet tlačítko „Domů“ po dobu osmi sekund, dokud se na obrazovce neobjeví logo na obrazovce. Pokud Galaxy stále neodpovídá, nabijte zařízení a pokuste se znovu restartovat.

Kaňon

Inteligentní hodinky kaňonu se nezapnou a nejsou účtovány. Pokud gadget během nabíjení vibruje a bliká, ale proces nezačne, pak je jeho baterie vypouštěna na nulu. V tomto případě připojte napájení, počkejte na zapnutí vibrací, vypněte nabíjení a znovu opakujte postup. Doba opakování závisí na tom, jak dlouho byla baterie inteligentní hodiny ve stavu plně setí (obvykle to trvá asi minutu). Když začíná nabíjení, počkejte na konec procesu, po kterém aktualizujte firmware gadgetu na Bluetooth.

Co dělat, když inteligentní hodinky DZ09 nezapnou. Aby zařízení začalo fungovat, je nutné držet tlačítko napájení po dobu nejméně 3 sekund, pokud to nepomohlo, pak je baterie zcela vypuštěna. Baterie DZ09 mají omezenou životnost, takže pokud zařízení používáte několik let, vyměňte baterii novou. Pokud baterie funguje, zkontrolujte, zda nabíječka funguje.

READ  Jak blokovat číslo na Samsung Galaxy

Pokud SmartLife Vega, Smartwatch M4/M5 nebo jiné čínské modely, které se prodávají na Aliexpress a v ruských obchodech, nejsou zahrnuty také, zkontrolujte také baterii a nabíječku.

Chytré hodiny pro děti

Co dělat, když inteligentní hodinky dětí nejsou zapnuty. Nositelné pomůcky pro děti, jako jsou Aimoto Kids, Digma Kid, Smart Baby Watch Q100/Q50, nebo jiné jsou uspořádány stejným způsobem jako modely pro dospělé. Ale protože děti nejsou svými věcmi tak úhledně ošetřeny, běžnou příčinou selhání zařízení je mokré nebo mechanické poškození. Proto byste se měli kromě kontroly nabíječky a baterie dětských hodinek zeptat dítěte, jaké akce s hodinami předcházely rozpadu.

Například náramky fitness, například xiaomi Mi Band, nemají tlačítko pro zařazení. Pokud gadget přestal vykazovat známky života, stojí za to zkontrolovat, zda může být účtován a zda jeho displej funguje.

Náramek fitness se nepobírá

Nejběžnějším důvodem, proč není sledovač účtován, je neúplné sousední kontakty zařízení. Ujistěte se, že mezi náramkem a nabíjení neexistují žádné překážky.

Navzdory skutečnosti, že většina kousků fitness má ochranu vlhkosti, je důležité je dát na nabíjení suchého. Po kontaktu s vodou nedávejte sledovač, aby se nabíjel. Kontakty mohou oxidovat a stát se nepoužitelnými. Důvod v tom často spočívá.

Výrobci často říkají, že jejich kondiční náramky jsou odolné vůči dopadům. Ale i ten nejvíce chráněný gadget se může zlomit kvůli mechanickému poškození. Pamatujte, že pokud jste upustili tracker z velké výšky nebo zda byl podroben jiným škodlivým vlivům.

Je možné, že se vodič nebo krychle pro nabíjení zlomily. Kostka může být odebrána z telefonu, ale s drátem je obtížnější. Pokud používáte populární modely náramku, zkuste kontaktovat své kamarády nebo do specializovaného obchodu a zkontrolujte službu kabelu.

Věnujte pozornost indikátoru nabíjení.

Pokud zvláštní ukazatel zapálil na samotný gadget, ale náramek se nepomáhá ani se nabíjí pomalu, zkontrolujte krychli nabíjení a samotný drát. Používejte pouze originální příslušenství.

Nejméně problémové gadgety

Pro žádné problémy s připojením zařízení je lepší zakoupit sportovní zařízení s vysokou kvalitou.

Mezi nejméně problematické změny fitness patří:

 • Xiaomi Mi Band 3 s barevnými popruhy, velkou dotykovou obrazovkou a rozšířenou funkcí. Díky kapacitě baterie 110 mAh a vylepšené Bluetooth 4,2 nízké energie je Band-3 schopna fungovat bez dobíjení až 20 dní s aktivní prací. Aby zařízení fungovalo denně a autonomně bez kabelu po dlouhou dobu, kupují mobilní baterii Xiaomi Mi Power Bank Bank.
 • Samsung Gear Fit. Pokročilý model v řádku je interaktivní 2 Pro náramek s třídou ochrany s vysokou vlhkostí a krásným designem. Při připojení sledovače s chytrým telefonem Samsung je dostatečná instalace 1 aplikace. Pokud je třeba synchronizovat s jinými mobilními zařízeními Android, stahuje se nejen mobilní aplikace, ale také 2 další zástrčky.
 • Honor chytré kapely. Model pásma 4 s barevnou obrazovkou pokrytou vylepšeným ochranným sklem, byla nedávno vydána vhodná integrace a široká funkce. Náklady na náramek jsou ve srovnání s jinými sportovními zařízeními vysoké, ale je kompenzováno rychlou synchronizací se zařízeními, která podporují jakýkoli OS.
 • Garmin Vivofit 3. Rozpočet a rychle připojený sportovní gadget z Garminu pro trénink a navigaci s postavenými funkcemi GPS, zrychlení a sledování fáze spánku a odpočinku.
 • Colmi S908 GPS Sports. Levný sportovní náramek, často nakupující uživatelé na portálu Aliexpress. Hodiny se rychle připojí k smartphonu na iOS nebo Android přes Bluetooth a poté na něj upusťte informace o uživateli.

Existují i ​​další modely fitness náramků, ve kterých je připojení a nastavení vytvořeno uživatelem během několika minut, například Amazfit Cor, Fitbit Charge a Polar A370. Mezi milovníky aktivního životního stylu a profesionálních sportovců se etablovali z nejlepší strany.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS