Mnoho majitelů smartphonů Galaxy S8 má problémy se spouštěním zařízení, kdy zamrzne na obrazovce se zobrazeným logem Samsung. Důvody mohou být hardwarové i softwarové. Pokud je smartphone schopen spustit všechny hardwarové komponenty, můžete vyloučit možnost jejich selhání. V takovém případě může být problém v softwarovém firmwaru a lze jej odstranit.

Podíváme se na různé metody opravy visícího zařízení Galaxy S8 na obrazovce s logem Samsung. První dvě metody budou nejjednodušší a s největší pravděpodobností problém vyřeší. Pokud se tak nestane, doporučuje se poslední technicky náročná metoda.

Vynucený restart

Předtím, než měla většina smartphonů vyměnitelné baterie. Když se smartphone zasekne, nemůžete ho vypnout. Existuje však jednoduché řešení. V případě softwarového problému lze použít nucený restart počítače, který pomůže problém odstranit. Existují kombinace různých tlačítek, jejichž stisknutím můžete Galaxy S8 donutit k restartování. Stiskněte a podržte knoflík hlasitosti a tlačítko napájení, dokud smartphone nezavibruje. To znamená začátek nuceného restartu. Zkontrolujte, zda je úroveň nabití baterie dostatečně vysoká. Pokud je nižší než 20 %, nejprve zařízení nabijte. Ve většině případů vyřeší visící obrazovku s logem Samsung nucený reset.

Spuštění do nouzového režimu vyřeší 99 % problémů se smartphony. Nouzový režim zakáže nainstalované aplikace třetích stran. Pokud je příčinou tohoto problému, nezobrazí se v nouzovém režimu.

Vypnutí smartphonu 2. Stiskněte a podržte tlačítko napájení. Uvolněte tlačítko, jakmile se zobrazí logo Samsung 3. Poté okamžitě stiskněte a podržte knoflík hlasitosti, dokud se smartphone nerestartuje. 4. V pravém dolním rohu obrazovky se zobrazí zpráva „Nouzový režim“. 5. Uvolněte knoflík hlasitosti

Pokud smartphone v tomto režimu funguje správně, doporučujeme odinstalovat všechny aplikace třetích stran. Tím se zabrání zamrznutí loga Samsung na obrazovce. Aplikace můžete postupně odinstalovat a zjistit, zda se problém vyřešil.

Problém se spouštěním zařízení může vyřešit odstranění mezipaměti ve smartphonu. Chcete-li vymazat oddíl mezipaměti, musíte spustit režim obnovení.

Vypnutí smartphonu 2. Stiskněte a podržte tlačítko Bixby a knoflík hlasitosti nahoře, poté stiskněte tlačítko napájení 3. Při zapínání obrazovky uvolněte tlačítko napájení a pokračujte v podržení dalších dvou tlačítek. 4. Uvolněte všechna tlačítka, jakmile se zobrazí logo systému Android

Nyní jste v režimu obnovení. Pomocí knoflíku hlasitosti můžete v seznamu posouvat zvýraznění nahoru a dolů. Vyberte možnost vymazat oddíl cache a stiskněte tlačítko napájení. Tím vymažete veškerou mezipaměť ve smartphonu. Uživatelská data v zařízení nebudou vymazána, pouze dočasné soubory.

Instalace stock firmwaru prostřednictvím SmartSwitch

Pryč jsou dny instalace stock firmware pomocí odin. Společnost Samsung nabízí jednoduchý způsob instalace nové kopie softwaru. K tomu slouží program Smart Switch.

Pokud výše uvedené metody nefungovaly a smartphone stále zamrzá na obrazovce s logem Samsung, postupujte podle následujících pokynů.

Stáhněte si aplikaci Smart Switch Nainstalujte software do smartphonu Připojte Galaxy S8 k počítači pomocí kabelu Zálohujte smartphone V nabídce vyberte možnost Nouzové obnovení softwaru a inicializace Vyberte možnost Aktualizace softwaru a inicializace Možná bude nutné zadat číslo IMEI Stáhne se nejnovější verze firmwaru Podle pokynů na obrazovce nainstalujte software

READ  iPhone 7 dfu režim jak vstoupit

Vypnutí ochrany proti resetování

Ochrana proti obnovení továrního nastavení (FRP) je bezpečnostní opatření, které společnost Google zavedla v systému Android 5.0 Lollipop. Je určen k ochraně mobilních zařízení před zloději. Co udělá zloděj, když se mu dostane do rukou ukradený smartphone?? Samozřejmě odstraní všechna uživatelská data. Pokud máte zapnutou ochranu Hard Reset, zloděj nebude moci vymazat identitu uživatele a teoreticky budete moci sledovat polohu zařízení.

Když smartphone po resetování zapnete, požádá vás o zadání uživatelského jména a hesla k účtu Google. Pokud telefon vlastníte, neměl by pro vás být problém přihlásit se k účtu Google. Pokud však neznáte své uživatelské jméno a heslo (jako zloděj), nemáte přístup ke svému smartphonu, takže je to k ničemu.

Jak vypnout ochranu proti tvrdému resetování v zařízení Galaxy S8:

Nejprve byste měli odstranit svůj účet Google. Otevřete „Nastavení“. „Cloud a účty“. „Účty a stiskněte tlačítko „Google“. Pak stiskněte tři svislé tečky v pravém horním rohu nebo „Více“. „Odstranit účet“.

restart, samsung

Pak musíte odstranit svůj účet Samsung. Otevřete „Nastavení“, „Zámek obrazovky“ a „Zabezpečení“. „Najdi můj telefon“. Zadejte své heslo, vyberte svůj účet v horní části a klepněte na „Více“. „Odstranit účet“.

Nyní, když jste vypnuli ochranu proti obnovení, můžete přejít k tvrdému resetování Galaxy S8.

Majitelé Galaxy S8 si stěžují na neustálé restartování

Samsungu může být jen líto. Po odstranění nejnovějšího problému s načervenalým odstínem displeje Galaxy S8 má společnost další narůstající problém: rostoucí počet majitelů nové vlajkové lodi tvrdí, že se jejich smartphone sám restartuje. Problém postihl mnoho uživatelů, kteří v současné době diskutují o problému na Redditu a na vlastních fórech společnosti Samsung.

Na fóru společnosti Samsung se nyní vytvořilo více než 20stránkové vlákno, ve kterém si uživatelé stěžují na problémy s restartováním Galaxy S8 a také na problémy s používáním karty SD. Někteří uživatelé uvádějí, že se aplikace jejich smartphonu po restartování zařízení přesunou, jiní tvrdí, že se jejich smartphone jednoduše vypne. Pozorní uživatelé si všimli chybového hlášení karty microSD při restartu počítače.

How to Force Restart a Frozen Galaxy S8/S8 Plus (Soft Reset)

Stále více uživatelů tvrdí, že jejich smartphone je uvězněn v nekonečném restartovacím cyklu, kdy se každých několik minut zapíná a vypíná, což nutí majitele obnovit tovární nastavení zařízení. Frustrovaní uživatelé tvrdí, že reset problém vyřeší jen na několik hodin, než se znovu objeví, což jim účinně omezuje možnost používat smartphone. Jeden uživatel tvrdí, že svůj Galaxy S8 resetoval patnáctkrát, ale problém přetrvává. Někteří uživatelé tvrdí, že jejich uložené otisky prstů zmizely a museli zařízení odemknout pomocí kódu PIN. Jiní tvrdí, že se jejich smartphone někdy samovolně vrátí na uzamčenou obrazovku, ale nerestartuje se. Uživatelé zatím nenašli funkční řešení.

Co se týče reakce společnosti Samsung na tento problém, společnost autorům těchto zpráv sděluje, že mohou smartphone poslat k opravě, vrátit jej a získat zpět plnou náhradu nebo jej vyměnit za nový S8. Uživatelé, kteří se rozhodli vyměnit svůj smartphone za nový, se však potýkají se stejnými problémy.

READ  Jak vrátit ikonu telefonu na Android

Telefon nebo tablet bude zavěšen ? Nevím, jak restartovat ? To se dozvíte po zhlédnutí videa.

Pokud váš telefon stále zamrzá a objevují se v něm chyby, je otázkou, jak resetovat telefon Samsung, aby neselhal. V této situaci může pomoci tvrdý reset systému. Smartphone bude resetován tak, aby byl systém obnoven do stavu z výroby a aby byly obnoveny všechny soubory, kontakty, zprávy atd. Д. Bude vymazáno. Proto se vyplatí postarat se o zabezpečení předem a přeinstalovat je do počítače.

Chcete-li provést tvrdý reset, musíte provést následující kroky

HARD RESET Samsung Galaxy S8, S8 and NOTE 8 | How to

 • Úplně vypněte telefon, baterie musí být zároveň nabitá.
 • Stiskněte současně 3 tlačítka: zamknout/odemknout/vypnout, zvýšit hlasitost a „domů“ (nachází se na přední straně telefonu pod displejem).
 • Uvolněte pouze tehdy, když se zobrazí název telefonu.
 • Zobrazí se modrá nebo černá obrazovka. Nacházíte se v nabídce obnovení smartphonu.
 • Zde je třeba vybrat kategorie „Vymazat data / Obnovit nastavení“, pak „Ano“. vymazat všechna uživatelská data, poslední reset systému. Procházejte nabídkou stisknutím tlačítek pro snížení/zvýšení hlasitosti a potvrzení výběru položky. Stiskněte tlačítko zámku. To je vše, proces restartu je dokončen.

Jak restartovat smartphone Samsung Galaxy S8 poté, co zamrzne a nereaguje na žádné pokyny

Co dělat v této situaci: Uživatel si zakoupil pokročilý smartphone Samsung Galaxy S8, protože iPhone 8 se ještě neobjevil, což znamená, že model je v současné době nejpokročilejší. Ale po nějaké době drahý přístroj začal pracovat pomaleji nebo jen zavěsil a tlačítka na dotek prstů již nereagují.

představil spotřebitelům smartphone Samsung Galaxy S8, ačkoli způsobil revoluci ve světě chytrých telefonů, ale jako každý gadget poháněný softwarem může způsobit selhání softwaru způsobené dysfunkcí operačního systému Android.

Chcete-li obnovit normální provoz mobilního zařízení Samsung Galaxy S8, musíte provést restart, tj. reset. Tato akce ve většině případů zvyšuje výkon operačního systému, vyčistí paměť RAM a ukončí spuštěné programy. Telefon můžete přes noc úplně vypnout, ráno ho zapnout a používat dál. Pokud však dotyková tlačítka nepřijímají příkazy, jak zabráníte tomu, aby fungovala?? Model Samsung Galaxy S8 nemá výše uvedené funkce, vše se provádí pomocí fyzické klávesy.

Podívejme se, jak smartphone vypnout nebo restartovat, když funkce tlačítek funguje normálně. Nejprve najděte tlačítko napájení na boku pravého panelu, blízko horní části. Po stisknutí ji několik sekund podržte stisknutou. Na obrazovce se zobrazí možnosti dalších akcí; vyberte vhodnou akci. Telefon můžete vypnout nebo restartovat. Stiskněte požadovanou možnost a znovu ji zopakujte (telefon má ochranu proti náhodnému zapnutí).

Existují případy, kdy chce člověk proces restartu ukončit, a v takovém případě je nutné stisknout tlačítko „zpět“ v dolní části displeje. Jakmile je zařízení vypnuto, nelze jej okamžitě znovu spustit. Stačí podržet tlačítko napájení po dobu asi tří sekund. Zařízení se zapne a operační systém požádá uživatele o zadání hesla nebo o vstup pomocí otisku prstu.

Nyní analyzujme případ, kdy „miláček“ nereaguje na dotyk tlačítek, ale vstoupí do hlubokého knokautu. To je způsobeno zvýšením teploty v zařízení nebo nesprávným provozem některých aplikací. Je tedy čas provést tvrdý reset hardwaru. Je to výraz, kterého se nezkušení majitelé chytrých telefonů bojí.

Tyto kroky jsou však jednoduché a přímočaré, je třeba stisknout stejnou klávesu napájení a podržet ji po dobu asi deseti sekund. Smartphone Samsung Galaxy S8 se vypne a znovu spustí. Nevěnujte pozornost aktivitě displeje, ta bude probíhat hladce. Hodně štěstí.

READ  Co dělat, pokud iPhone nefunguje

Než provedete tvrdý reset, nezapomeňte si zapamatovat nebo zapsat přihlašovací údaje k účtu Google, konkrétně uživatelské jméno a heslo.

Postupujte podle následujících kroků a proveďte hardwarový reset telefonu Samsung Galaxy S8:

 • Ujistěte se, že je váš smartphone zcela vypnutý.
 • Současně stiskněte a podržte: Tlačítko hlasitosti (přidat) Tlačítko Bixby Napájení.
 • Jakmile se na obrazovce zobrazí logo Samsung, uvolněte všechna tlačítka.
 • Počkejte na zobrazení nabídky zotavení s položkami: Restartovat systém nyní, Restartovat do zavaděče, Použít aktualizaci z ADB atd.
 • Kurzor v této nabídce se ovládá tlačítkem Hlasitost (snížení) a vstup do nabídky tlačítkem Napájení.
 • Vyberte možnost Vymazat data / obnovit tovární nastavení.
 • Akci resetování potvrďte klepnutím na Yes (Ano).
 • Po několika sekundách se zobrazí původní nabídka. Nyní stačí vybrat pouze první možnost restartovat systém.
 • Telefon se restartuje.

Kompletní průvodce (tvrdým) restartováním telefonu Samsung Galaxy

Téměř každý moderní člověk bez ohledu na pohlaví a věk má chytrý telefon nebo tablet s dotykovou obrazovkou a připojením k internetu. Snadné používání, celosvětová konektivita a spousta funkcí v zařízení velikosti dlaně z něj dělají nenahraditelný přístroj. Intenzivní práce, dlouhý telefonní hovor nebo internetová relace, hra však mohou vést k přehřátí zařízení a také ke zpomalení systému v reakci na akce uživatele. V běžném jazyce zmrazit. Největší problém však nastane, pokud telefon zamrzne a vůbec nereaguje. Jak resetovat Samsung Galaxy nebo jakýkoli jiný model? Přečtěte si o tom v článku.

How To Reset Samsung Galaxy S8. Hard Reset and Soft Reset

Časté restartování telefonu může být způsobeno chybou ve firmwaru. Po vydání nové verze systému Android vývojáři sledují jeho výkon a zjišťují nedostatky. Optimalizace a oprava problémů na základě obdržených dat.

Měli byste pravidelně sledovat vydávání aktualizací a instalovat je. K provedení zákroku je nutné

 • Otevřete nastavení smartphonu a přejděte na „Aktualizace softwaru“.
 • Vyberte možnost „Ruční stahování aktualizací“. Systém vyhledá nové verze firmwaru a ohlásí výsledek. Pokud jsou k dispozici aktualizace, je třeba je nainstalovat.
 • Měli byste aktivovat možnost „Automatické stahování“, aby se všechny aktualizace firmwaru instalovaly bez zásahu uživatele.

Normální restartování telefonu Samsung

První typ resetování. běžné, které lze použít k řešení problémů s celým zařízením nebo jednotlivými aplikacemi.

Začněte restartovat telefon Samsung zavřením všech otevřených aplikací a nezapomeňte uložit všechna data, se kterými pracujete (dokumenty, fotografické soubory, zvukové a video klipy).

Pokud se rozhodnete telefon restartovat, protože některá z aplikací zamrzla, nepokoušejte se ji zavřít, ale raději okamžitě spusťte restart. Toho lze dosáhnout několika způsoby:

Stiskněte a podržte tlačítko zámku. Počkejte, až se zařízení vypne. Pokud telefon nereaguje, zkuste následující možnost.

Můžete také použít kombinaci současného stisknutí tlačítek napájení a snížení hlasitosti. Telefon by se měl automaticky restartovat.

Pokud má zařízení odnímatelný kryt, můžete baterii vyjmout. Po uplynutí alespoň 10 sekund jej znovu zapněte. Pro zařízení platí, že čím méně tuto možnost používáte, tím lépe.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS