Samsung S8 se při používání sám restartuje

Podívejte se na přerušované (periodické) restarty.

 • Vyjměte kartu microSD (je-li nainstalována) a několik dní používejte smartphone pouze s interní pamětí. Existuje možnost nekompatibility mezi čipem paměťové karty a smartphonem. V důsledku toho se při čtení dat (aplikací, hudby, filmů atd.) z karty microSD. Dojde k selhání firmwaru a spustí se příkaz resetování.
 • Problém s baterií. Jedná se o jednu z častých příčin restartování moderního smartphonu. V případě nového smartphonu. vada při výrobě šarže baterií, kterou jste obdrželi. Kontaktujte servis pro výměnu v rámci záruky. Při dlouhodobém používání chytrého telefonu a používání baterie. Napájecí napětí může být přerušeno, což vyvolá příkaz k resetu. Koupit nový a nejlépe originální model.
 • Zkuste vymazat mezipaměť smartphonu. Je možné, že je paměť RAM zanesená a nestačí k běžnému provozu systému Android. nastavení. Úložiště. Data uložená v mezipaměti. Přehledně.
 • Vypnutí funkce Always on Display a kontrola smartphonu.
 • Pokud žádný z výše uvedených způsobů nepomůže. obnovení továrního nastavení smartphonu (známé také jako Hard Reset). Vymažete tak všechny informace ze smartphonu a zanecháte ho v podobě, v jaké jste ho koupili. Nezapomeňte si důležité informace uložit na jiné médium (zálohu můžete vytvořit v počítači pomocí speciálního programu Samsung Smart Switch, který si můžete stáhnout z webových stránek výrobce).

Samsung Galaxy S8 visí? víme, co máme dělat!

V „dávných“ dobách, kdy měl téměř každý smartphone od společnosti Samsung skládací pouzdro, jste mohli snadno odstraněním zadního panelu vyjmout baterii a rychle restartovat smartphone, čímž jste odstranili problémy s jeho neočekávaným zamrznutím.

Nejnovější vlajkové lodě však mají zcela jiný design. Přinejmenším v případě Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus je to přesně tak. A frustrující je, že chyby a závady jsou stále přítomny.

Pokud vaše zařízení nereaguje na dotyk senzoru, je třeba nejprve

Stiskněte tlačítko napájení. a to ne na několik sekund, jak to dělají uživatelé při vypínání zařízení, ale alespoň na 10-15 sekund.

Samsung Galaxy S8 and S8 Plus Hard Reset || Pattern Unlock || Factory Reset

Tato metoda bohužel ne vždy funguje. Pokud S8 nereaguje na dotyk, je také možné, že stisknutím tlačítka napájení nedojde k vypnutí smartphonu.

Pokud je to váš případ, můžete problém vyřešit pomocí speciální kombinace kláves. Tato kombinace bude moci nahradit obvyklý postup restartování mobilního zařízení.

 • Současné stisknutí tlačítka napájení a tlačítka snížení hlasitosti.
 • Podržte tlačítka po dobu 10-15 sekund. zhruba řečeno, neuvolňujte tlačítko, dokud se smartphone nerestartuje.
 • Smartphone se musí restartovat, nikoli vypnout! To znamená, že během minuty by měl být opět funkční bez našich zásahů, včetně stisknutí tlačítka napájení.
READ  Jak vložit heslo na aplikaci Samsung

V 99 % případů kombinace problém vyřeší. Nezáleží na tom, zda smartphone zamrzl při práci s výchozí nabídkou, hraní hry nebo používání aplikace. Jakákoli závada nebo chyba, která způsobí zamrznutí zařízení, by měla být opravena tímto typem resetu.

Existuje další lidový tip, jak se zbavit zavěšení a násilně restartovat zařízení, který nám poslal šťastný majitel Galaxy S8.

Ahoj! Přečetl jsem si váš článek a napadlo mě, že se podělím o svůj způsob. Jde o to, že v jednom okamžiku se můj zbrusu nový Galaxy S8 pevně zavěsí. Obraz na displeji zamrzl, ale obrazovka nijak nereagovala na dotyk. Vyzkoušel jsem všechny klávesové zkratky: stačí dlouze podržet vypínací tlačítko, přidání klávesy pro ovládání hlasitosti nepomohlo. A pak jsem si odplivl a prostě udeřil na všechny možné tlačítka pro zvýšení a snížení hlasitosti, bixby a tlačítko napájení. Po 10-15 sekundách se Galaxy S8 restartoval.

Jak vidíte, někdy je třeba přijmout i taková drastická opatření. Důležité však je, že funguje!

Poslední věc. Pokud jste v době zamrznutí pracovali s nějakým programem a po restartu a opětovném spuštění tohoto softwaru se začal „zasekávat“, je možné, že je to způsobeno softwarovým produktem. S největší pravděpodobností bude nutné jej odinstalovat. Je lepší to udělat v nouzovém režimu, čímž se zvýší šance, že závadná aplikace po odstranění nezanechá žádné stopy.

Samsung Galaxy s8 visí, co dělat, jak resetovat smartphone nebo tablet se systémem Android.

váš smartphone Samsung Galaxy S8 zamrzá, nereaguje a zahřívá se? V tomto článku najdete několik jednoduchých způsobů, jak ručně obnovit smartphony a tablety se systémem Android před zamrznutím. To může být důležité nejen pro smartphony a tablety Samsung, ale i pro další zařízení se systémem Android. Pokud jsou pro vás níže uvedené informace užitečné, nezapomeňte přidat svůj názor, Hodně štěstí!

Příčin zavěšení Samsung Galaxy C8 a podobných zařízení se systémem Android může být mnoho a každý gadget může mít svůj vlastní problém. Některým uživatelům telefony zamrzají při spouštění aplikací, hraní her, sledování videí, po úplném vybití nebo nabití nebo během nabíjení. Někdy bez zjevného důvodu smartphone visí a velmi se zahřívá, když ležíte na stole, obrazovka je bílá nebo obrazovka nereaguje na dotyk, nelze odemknout, nelze volat ani přijímat hovory atd. Nejjednodušším řešením visícího smartphonu je vyjmout baterii a znovu ji vložit, čímž se zařízení restartuje, ale co když Android visí a baterie není vyměnitelná a telefon se zahřívá? Tehdy se dostaví panika a někdy je mnoho lidí nervózních a připravených rozbít telefon o zeď. Nejprve se nenechte znervóznit, pokud váš Galaxy S8 visí, neberte ho do opravny nebo servisního střediska a neztrácejte čas a peníze, zde je několik jednoduchých způsobů, jak resetovat váš smartphone nebo tablet se systémem Android ze stavu zamrznutí. Pokud tyto metody nepomohou vrátit telefon do funkčního stavu, může se jednat o závažnější problém a můžete se obrátit na servisní středisko k odborníkům.

restart, samsung

Násilný reset zavěšeného telefonu Samsung Galaxy S8 pomocí této metody, která většinou funguje u smartphonů a tabletů Samsung a u některých zařízení jiných výrobců: Stiskněte a podržte současně tlačítka napájení a hlasitosti, podržte je stisknutá po dobu asi 7-10 sekund, poté se telefon automaticky restartuje. (Pro ty, kteří nechápou, která tlačítka je třeba stisknout a podržet: tlačítko „on/lock“ a tlačítka ovládání hlasitosti „“ a „-“ po dobu asi 7 sekund.). 10 s.) Pokud se napoprvé nezavěsil, můžete to zkusit znovu a podržet tlačítka o něco déle. Na některých zařízeních také stačí stisknout a podržet tlačítko „power“ a „sound adjustment“ nahoru nebo dolů.

READ  Jak přenést iPhone do jiného iPhonu. Přenos dat přes iTunes

Na mnoha pozastavených zařízeních se systémem Android, jako je Xiaomi, Meizu, stačí stisknout a podržet tlačítko „napájení“ (zapnutí / vypnutí) po dobu asi 10 sekund a někdy musíte provést několik pokusů a držet až 1 minutu.

Tato metoda funguje s telefony Nokia a dalšími podobnými chytrými telefony a tablety. Podržte současně tlačítka napájení a zvýšení hlasitosti po dobu 10 sekund. 20 sekund. Pokud to nepomůže, zkuste to znovu a podržte tlačítka stisknutá až o minutu déle.

Jak oživit chytré telefony a tablety, které se po úplném nabití nebo vybití baterie či z jiného důvodu nezapínají? Začněte tím, že baterii chvíli nabíjíte, i když indikátor nabití baterie nesvítí. O něco později, např. po 10 minutách nabíjení bez odpojení od nabíječky, stiskněte a podržte tlačítko „power on“ po dobu 20 sekund. Pokud se tak nestane, můžete zkusit podržet tlačítko napájení déle, a to až po dobu 1 minuty.

možná můžete pomocí této metody resetovat nejen zamrzlý Samsung Galaxy s8, ale i další smartphony a tablety. Zanechte prosím svůj názor na to, zda tento článek pomohl resetovat Android, nebo ne. Uveďte prosím model vašeho zařízení a který ze způsobů je vhodný, aby ostatní, kteří se setkali s podobným problémem, zůstali od vás užitečné informace.

 • Doufám, že vám to pomohlo vyřešit problém se zamrznutím systému Android.
 • Budeme rádi, když nám zanecháte zpětnou vazbu, radu nebo informace k článku.
 • Děkujeme za vstřícnost, vzájemnou pomoc a užitečné tipy!

Jak restartovat Samsung Galaxy S8, pokud zamrzl a nereaguje na tlačítka

Takže jste si koupili nejzajímavější smartphone roku 2017 (alespoň do vydání iPhonu 8). Ale jak s ním pracovat? Například co dělat, když váš Samsung Galaxy S8 náhle zamrzne a nereaguje na tlačítka, jak jednoduše restartovat smartphone? Odpověď najdete v tomto článku.

Restartování je jednoduchý a často velmi účinný postup, pokud se s vaším přístrojem něco pokazí. Vyčistí paměť RAM a zavře všechny spuštěné aplikace. Po „restartu“ můžete také zlepšit důležité parametry, jako je čas a rychlost.

můžete svůj přístroj také zcela vypnout, například přes noc, nebo pokud máte vybitou baterii a přesto potřebujete volat nebo přistupovat k internetu.

Nastavení Galaxy S8 neobsahuje žádnou z výše uvedených funkcí, obě se provádějí stisknutím fyzické klávesy.

Galaxy S8 / S8: How to do a Forced Restart (Force a Restart)

Jak resetovat telefon Samsung Galaxy S8, pokud se zasekne

Ještě před několika lety měly téměř všechny smartphony se systémem Android skládací pouzdro. V případě selhání systému mohou majitelé zařízení provést rychlý reset vyjmutím baterie na několik sekund. Dnes není možné tyto kardinální problémy vyřešit. konstrukce gadgetů neumožňuje přístup k baterii. Zjistit, jak restartovat telefon Samsung Galaxy S8, pokud se zasekne, bude snadné. vývojáři oblíbeného operačního systému poskytli několik způsobů.

Pokud zařízení přestane reagovat na běžné činnosti, je příčinou pravděpodobně softwarová závada. Bez použití vybavení, které mají autorizovaní technici k dispozici, není možné zjistit, co je příčinou zamrznutí. Mezi nejčastější základní faktory však patří:

 • chyby v provozu grafického prostředí nebo při aktualizaci operačního systému;
 • Nadměrné zaplnění vnitřní paměti zařízení;
 • selhání při aktualizaci softwaru nebo firmwaru;
 • náhlé změny okolní teploty;
 • mechanická poškození.
READ  Nastavení Samsung Galaxy s10e

V mnoha situacích pomůže restartování smartphonu. Pokud je zamrznutí trvalé, bude nutné použít závažnější opatření.

Restartování systému

Známý také jako „tvrdý reset“ nebo „tvrdý restart“ (protože k restartu používáte hardwarová tlačítka telefonu, nikoli softwarový restart). Je to poměrně jednoduchý úkol, stačí stisknout a podržet tlačítko napájení a tlačítko pro regulaci hlasitosti.

Tuto klávesovou zkratku možná znáte. Stisknutím tlačítka napájení na hlasitosti obvykle pořídíte snímky obrazovky. Jejich podržením po dobu asi 10 sekund však Galaxy S9 restartujete bez otázek. I když je úplně rozbitý.

Restartování telefonu Samsung Galaxy pro zrychlení telefonu

Nejjednodušší způsob restartování telefonu Samsung. Použití tlačítka napájení. Předpokladem restartování pomocí tlačítka napájení je, že smartphone funguje. (Tlačítko napájení telefonu nefunguje)

Výhoda je snadno pochopitelná, zejména pro netechnicky zdatné uživatele. Pokud telefon Samsung reaguje pomaleji, můžete restartovat telefon Samsung.

Ujistěte se, že je telefon Samsung nabitý alespoň na 5 %, jinak se nemusí po restartu zapnout. Pokud je baterie zcela vybitá, před restartováním zařízení Samsung ji alespoň 15 minut dobíjejte.

Podržením tlačítka „Power“, které se obvykle nachází na pravé straně telefonu Samsung, se na několik sekund dostanete do spouštěcí nabídky.

Na zařízení Samsung W2017 / W2016 je tlačítko napájení označeno ikonou baterie na fyzické klávesnici.

Stiskněte tlačítko „Vypnout“ a po zobrazení zprávy o vypnutí smartphonu stiskněte tlačítko „OK“.

Pokud se v nabídce spouštění zobrazí možnost „Restartovat“ nebo „Restartovat“, klepněte na ni a zařízení se po vypnutí automaticky zapne.

Počkejte alespoň několik sekund. Dalším stisknutím tlačítka „Power“ zapněte telefon Samsung.

Kompletní návod, jak restartovat telefon Samsung v různých situacích

Stejně jako u všech ostatních mobilních zařízení a elektroniky je v některých situacích nutné telefon Samsung restartovat kvůli řadě problémů, jako je zamrzlá obrazovka a další. Společnost Samsung každoročně vydává několik modelů chytrých telefonů a tabletů, od levných až po špičkové. Nejsou to však ideální digitální zařízení.

Když se něco pokazí, hlavní chybou je restartování. V tomto článku se dozvíte, jak restartovat zařízení Samsung v různých situacích, abyste mohli rychle a snadno opravit a vyřešit problémy.

Oprava zamrzlého, havarovaného, černého displeje nebo uzamčeného systému Android nebo obnovení dat z poškozeného telefonu Android nebo karty SD.

Samsung Galaxy S8 Hard Reset / Pattern Unlock / Factory Reset

 • Oprava problémů se systémem Android a obnovení dat z telefonu.
 • Výpis kontaktů, zpráv, aplikace WhatsApp, fotografií atd. Д. Z poškozeného zařízení Android nebo paměťové karty.
 • Dostupná data z telefonu se systémem Android a karty SD.

Samsung G950F Galaxy S8 nucený restart

Jak obnovit tovární nastavení zařízení Samsung G950F Galaxy S8? Jak vymazat všechna data v zařízení Samsung G950F Galaxy S8? Jak obejít zámek obrazovky na zařízení Samsung G950F Galaxy S8? Jak obnovit výchozí nastavení zařízení Samsung G950F Galaxy S8?

V aktuálním návodu jsou uvedeny všechny základní metody resetování telefonu Samsung G950F Galaxy S8. Přečtěte si, jak provést tvrdý reset pomocí hardwarových tlačítek a nastavení systému Android 7.0 Nugát. Díky tomu bude váš Samsung G950F Galaxy S8 jako nový a procesor Samsung Exynos 9 Octa 8895 poběží rychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS