Koupě nebo prodej účtu PSN v síti Playstation Network s ručitelskými službami.

Playstation Network PSN. digitální služba pro herní konzole řady Playstation.

Jaké jsou funkce herní platformy Playstation Network PSN:

Registrace účtu. K dispozici je také karta profilu uživatele, která se trochu podobá kartě hráče Xboxu.

Různá hodnocení a výsledky pro porovnání s ostatními uživateli a soutěžení s přáteli.

Úspěchy, trofeje a různé odměny ve hrách.

Ремонт Playstation 4. Не включается.Диагностика. Игровая приставка.ААНТ КОНТАКТ.

Síť Playstation Network PSN obsahuje seznam přátel. Můžete si přidat přátele a chatovat s nimi

Služba nabízí také hlasový chat a videochat. Umožňuje hlasovou komunikaci s přáteli a společné hraní kooperativních her.

Seznam funkcí sítě Playstation Network PSN je nekonečný, ale nyní probereme další bod.

Všichni víme, že si lidé rádi vyměňují účty na internetu, a herní platforma PSN v síti Playstation Network není výjimkou. Velmi často se stává, že uživatelé kupují účet PSN v síti Playstation Network, prodávají účet PSN v síti Playstation Network nebo vyměňují účty PSN v síti Playstation Network a při těchto transakcích využívají naše služby ručitele v síti Playstation Network PSN. Jaké výhody získáte s naším ručitelem?? Uveďme si krátký příklad.

Rozhodli jste se zakoupit účet PSN v síti Playstation Network a nevyužíváte naši službu ručitele. Vyjednáte s dotyčnou osobou smlouvu a proberete všechny podrobnosti. Jste spokojeni s účtem, on je spokojen s cenou a začnete si vyměňovat peníze. Dá vám údaje o účtu, vy mu dáte peníze a zdá se, že je to hotová věc a všichni jsou spokojení, ale ve skutečnosti to tak není. Když přejdete na svůj účet PSN v síti Playstation Network, uvidíte, že je blokován nebo že údaje neodpovídají a jdete k prodejci, abyste o tom napsali, ale nemůžete, protože vás hodil na černou listinu. Abyste se vyhnuli podobným trikům, měli byste transakce v síti Playstation Network PSN provádět prostřednictvím naší služby ručitele, protože vždy prosazujeme poctivé a bezpečné obchodování!

READ  připojení televizoru Sony k notebooku prostřednictvím rozhraní HDMI. Jak připojit notebook k televizoru pomocí dlna

Máte-li jakékoli dotazy týkající se služeb ručitele v síti Playstation Network PSN, napište nám do naší online poradny a my vám jistě poradíme ve všech záležitostech, které vás zajímají!

Externí pevný disk

K systému Playstation 4 lze jako další úložiště připojit téměř jakýkoli externí pevný disk

PlayStation 4 Pro Unboxing, Setup and First Impressions

Požadavky na externí pevný disk. Dostupné kapacity od 250 GB do 8 TB. HDD Kapesní verze od 3.0

Připojení pevného disku k systému PlayStation 4 2. Přejděte do Nastavení-Zařízení-Disk USB 3. Zde by se měl zobrazit váš externí pevný disk. Vyberte jej a stiskněte tlačítko Formátovat Pokud není pevný disk viditelný. Zkuste jej naformátovat pomocí počítače pomocí aplikace Acronis Disk Director 4. Přejdi do Nastavení-Paměť, kde můžeš spravovat a přesouvat soubory mezi systémem PlayStation 4 a pevným diskem

Jak vyfotit konzolu?

Do inzerátu byste neměli vkládat fotografie stažené z internetu. Takové reklamy jsou podezřelé. lidé si myslí, že osoba, která vám konzoli prodává, něco skrývá.

Místo toho pořiďte několik dobrých fotografií. Stačí 2 až 3 kvalitní fotografie. Ne, nemusíte si kupovat drahý fotoaparát. stačí vám telefon s dobrým fotoaparátem. Předtím konzolu očistěte a otřete ji hadříkem nebo vlhkým hadříkem. Nejjednodušší a nejběžnější možnost je mít PlayStation 4 někde pěkně uklizený a vyfotit si ho na stole. Pokud fotografujete konzolu ve tmě, rozsviťte více světla. Říká se, že se pozná podle oblečení, které nosíte. Kupující si nejprve prohlédnou vnější vzhled výrobku.

Mnoho prodejců se vyhýbá fotografování závad. a právě zde dělají chybu. Zákazník je uvidí i při prohlídce konzole na místě. Buďte od začátku upřímní.

registrace, účtu, sony, playstation

Co je síť PS Network?

Playstation Network je specializovaná služba určená pro hráče Playstation 3, Portable, Vita a 4. Veškeré online hraní a další aktivity na konzoli jsou provozovány prostřednictvím sítě PSN:

  • Vyfoťte se při cestě;
  • Skvělý zážitek, vyvinutý pro každou videohru;
  • Naslouchání ostatním uživatelům a žádost o připojení ke hře;
  • přístup do obchodu PS Store a služby PS Plus.
READ  Jak otevřít soubor zip na Android

Tutorial Jak si založit PSN účet

Ta věc má pořádný říz. Pokud chcete používat veškerý mediální obsah, začněte s ním co nejdříve.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS