Deep Rock Galactic

Kooperativní střílečka z pohledu první osoby pro skupinu 1-4 hráčů, kterou vyvinulo dánské studio Ghost Ship Games a vydalo Coffee Stain Publishing v roce 2018.

V příběhu najdete skvělé vesmírné trpasličí horníky, kteří společně kopou a prozkoumávají procedurálně generované jeskynní systémy. Hráči se setkají se zničitelným prostředím a nekonečnou hordou smrtících hmyzích mimozemských monster. Mise se odehrávají na různých místech od solných dolů po radioaktivní tunely.

Sony Playstation 4 použité konzole. Dobrá hodnota s malým rozpočtem

PlayStation 4 si z nějakého důvodu získal přízeň hráčů po celém světě. Společnost Sony vynaložila mnoho úsilí a peněz na to, aby se knihovna her pro tuto konzoli exponenciálně rozrůstala. I nyní vycházejí nové hry pro Playstation 4, a to navzdory nové generaci. Proč si koupit použitý Playstation 4?

Důvodů je ve skutečnosti mnoho. Díky snaze o vývoj a zájmu fanoušků bylo pro konzoli vydáno obrovské množství projektů a vzhledem k přístupu společnosti k exkluzivitám a jejich počtu koupit Playstation 4 z druhé ruky je skvělý nápad. Trh je v dnešní době přeplněn použitými konzolemi Playstation 4, ale najít skutečně funkční zařízení v dobrém stavu je obtížné. Ceny Playstation 4 z druhé ruky od vydání nové generace výrazně klesly. Proč je ale konzole z roku 2013 v roce 2021 tak populární?? A zda se vyplatí pořídit si předchozí generaci?? Ujasněme si to.

Proč se vyplatí koupit Sony Playstation 4 Pro CU v roce 2021

Jedním z hlavních důvodů je knihovna her. Za osm let prodeje konzole Playstation 4 byly vydány stovky projektů a každý z nich se vyvíjel rychleji a rychleji. Na rozdíl od PS5, který ještě neměl čas získat své vlastní osobní projekty Playstation 4 z druhé ruky se může pochlubit obrovským množstvím her ve všech stávajících žánrech.

Nezapomeňte také na hardwarovou složku. Přestože je Playstation 4 Pro na trhu již 5 let, s malým upgradem můžete dosáhnout rychlosti stahování srovnatelné s novou generací konzole, což je důležité, pokud si vyberete domácí konzoli pro hraní s přáteli.

Samozřejmě bychom neměli zapomínat na cenu. S vydáním systému PS5 se konzole předchozí generace staly dostupnými pro všechny. Jak jsme již řekli, je těžké najít konzoli v dobrém stavu, i když je tak populární. Pokud hledáte, kde koupit Playstation 4 / B v Kyjevě, nebo si chcete koupit konzoli v dobrém stavu, zkontrolované profesionály a připravené dát vám nové emoce, podívejte se do katalogu našeho internetového obchodu. V katalogu najdete řadu předobjednávek standardních a limitovaných edic konzole Playstation 4, které vyhoví vašim herním potřebám. Vylepšete svou herní výbavu, kupte si použitý Playstation 4 a sáhněte si na exkluzivní herní svět Sony.

V USA byla otevřena online registrace předobjednávek systému PS5. pouze na pozvání společnosti Sony

Společnost Sony vstoupila s tolik odkládaným oznámením PS5 do nové fáze. 27. srpna začala rozesílat pozvánky, které dávají právo postavit se do digitální fronty a v budoucnu si PS5 předobjednat v internetovém obchodě Playstation. Společnost Sony tak potvrdila to, co mnozí již nějakou dobu tušili: nabídka bude zpočátku omezená.

Příslušná stránka pro online registraci předobjednávky PS5 je prozatím dostupná pouze na americkém zrcadle oficiálních stránek společnosti Sony. Podle společnosti Sony bude ve sváteční sezóně k dispozici „omezený počet konzolí PS5 k předobjednání“ a tento program pozvánek je příležitostí pro stávající zákazníky Playstationu, aby si novou konzoli objednali mezi prvními.

Na stránce s nejčastějšími dotazy je uvedeno, že vyplnění registračního formuláře nezaručuje pozvánku. společnost Sony je rozesílá vybraným hráčům na základě jejich zájmů a aktivit souvisejících s produkty Playstation.

Kromě toho samotná pozvánka nezaručuje, že konzoli obdržíte. Každá pozvánka bude platná po omezenou dobu a na jednu konzoli bude přiděleno pouze jedno PSN ID (spolu se dvěma novými ovladači DualSense a dalším příslušenstvím pro PS5). K doručení konzole budete potřebovat také adresu v USA, což však v dnešní době není problém. Ještě jedno důležité upozornění. dostupnost konzolí je omezena stavem zásob, takže pokud vám přijde upozornění e-mailem, raději neotálejte a rovnou objednávejte, protože společnost Sony bude postupovat podle zásady „kdo dřív přijde, ten dřív mele“.

Nejnovější aktualizace přirozeně vynechává důležité údaje, jako je cena a datum vydání PS5, protože Sony pokračuje v úmorně pomalé hře s Microsoftem, který se mihne jako první a oznámí cenu.

Horký vlasec Sony

Společnost Sony je největším výrobcem elektronických produktů na ruském trhu. Technologie však netrvá věčně, dříve nebo později se každý majitel setká s problémy s výrobkem. Některé problémy lze vyřešit bez návštěvy servisního střediska. S tím vám mohou pomoci operátoři horké linky společnosti Sony.

 • Telefon Sony s horkým rybářským vlascem
 • Bezplatná horká linka
 • Horká linka VAIO Link
 • Co můžete zjistit, když zavoláte do společnosti Sony?
 • V takovém případě vám podpora nebude moci pomoci?
 • Další způsoby, jak nás kontaktovat
 • Kontaktujte nás online

Jak získat zkušební předplatné služby PS Plus?

Pokud jste tuto službu dosud nevyužili, máte k dispozici 14denní bezplatné předplatné služby PS Plus. Zkušební období lze snadno nastavit:

READ  Jak připojit notebook k televizi Sony

To je vše, vaše předplatné je aktivní a nyní máte přístup ke všem funkcím služby. Po vypršení předplatného však všechny výhody služby PS Plus, včetně bezplatně stažených her, zmizí.

Důležité: I když používáte zkušební předplatné služby PS Plus, musíte mít bankovní kartu nebo účet PayPal propojený s účtem v obchodě Playstation Store. Na konci 14denního zkušebního období bude vaše předplatné automaticky prodlouženo o jeden měsíc za nejnižší cenu (499 měsíčně) a poplatky budou odečteny z vašeho účtu. Pokud si nepřejete pokračovat v používání předplatného po uplynutí zkušební doby, zrušte jej před koncem zkušební doby.

Unboxing PS5 Digital CZ První spuštění v češtině

Dobití platební karty Sony Playstation Store 1000

Při objednávce 50 a více kusů je k dispozici rozdělená platba.

Přiložené obrázky byly dodány výrobcem, vzhled výrobku závisí na nastavení obrazovky a může se lišit od originálu. Výrobce může změnit design, specifikace a vlastnosti výrobku bez předchozího upozornění prodejce. Zkontrolujte si při objednávce důležité údaje.

Dobíjecí karta do obchodu Sony Playstation Store 1000

Otázka: Dobrý den. Jak dlouho je platební kód platný pro PlayStation 4 po zakoupení??

Odpověď: Dobrý den! Platební karta Sony Playstation Store Top Up 1000 je platná pouze jednorázově, dokud kód neuplatníte na svém účtu. Kartu lze použít k nákupu her, doplňků, předplatného Playstation Plus a dalšího obsahu dostupného v obchodě Playstation Store. Po aktivaci karty bude váš zůstatek doplněn o 1 000 ruských rublů. Tuto částku lze použít na placení zábavního obsahu v obchodě Playstation Store.

Zkontrolujte dodací podmínky a dostupnost v našich obchodech zde.

Výhody: Vše je v pořádku, objednáno přes stránky, vyzvednuto za hodinu

Zpětná vazba: Vzal to za slevu, skvělá hodnota, vřele doporučujeme

Výhody: Běžná platební karta. vyšlo to.

Výhody: Můžete si koupit hru nebo doplňky

Nevýhody: Proč není k dispozici

od 11:00 do 21:00 (pá). Pá)od 10:00 do 20:00 (So). os)

od 10:00 do 20:00 (po-pá). Pá od 10:00 do 19:00 (So). všudypřítomný)

Dodání z internetového obchodu skladu. zdarma

Přímo v internetovém obchodě skladu u pokladny (od 50) na webových stránkách nebo prostřednictvím kontaktního centra. K dispozici v Minsku a městech v okruhu 60 km od Minsku.

Dodávka do místa vykládky probíhá po příjezdových cestách se zlepšeným povrchem.

Velké a malé předměty (pračky, myčky, chladničky, plynové sporáky) lze vyzvednout zdarma. doručovatelé nenosí zboží o hmotnosti vyšší než 15 kg na vzdálenost 50 m a zboží o hmotnosti do 15 kg na vzdálenost 100 m; zvedání zboží po schodišti se provádí do výšky 9. patra.

dodávky zákazníkovi podléhají následujícím podmínkám

zákazník uvolnil uličky a schodiště, aby umožnil volný pohyb zboží;

zákazník uvolnil v bytě místo a je zde dostatek světla pro vyzvednutí zboží;

dveřní otvory ve vchodě, v bytě, velikost výtahových dveří v místě dodání umožňují vnesení zboží do kterékoli místnosti nebo jeho vyzdvižení do patra bydliště v zabaleném stavu;

vzdálenost mezi rámem dveří, dveřmi výtahu nebo stěnou a stranou zboží v obalu je nejméně 5 cm na každé straně.

Pokud nejsou splněny výše uvedené podmínky, doručovatelé doručují do dveří nebo místnosti s požadovanými vlastnostmi. Zboží musí být vybaleno pracovníkem dodavatele, zkontrolováno kupujícím, který o tom učiní příslušné záznamy v dokladech.

Pracovníci dodávky neinstalují, nezapojují ani neuvádějí do provozu technicky složité výrobky, nemontují, neinstalují, nepředvádějí výrobky ani neporadí kupujícímu ohledně technických parametrů výrobků.

Dodávka je k dispozici v Bělorusku. Vyberte svou polohu na mapě a zobrazte náklady na dopravu.

Dodací podmínky:

 • Před předáním zboží zákazníkovi je třeba připravit podmínky pro nerušený přístup doručovatelů: uvolnit uličky a schodiště, prostor v bytě, zajistit dostatečné osvětlení pro příjem zboží atd.д.
 • Není dovoleno vnášet zboží dveřmi (např. okenními otvory).
 • Dodané zboží musí být rozbaleno pracovníkem dodavatele a předloženo zákazníkovi ke kontrole. Kupující musí zboží převzít z hlediska množství, úplnosti a vzhledu. Zboží se kontroluje se zachováním prodejní formy.
 • Pokud nejsou k obdrženému zboží žádné výhrady, kupující podepíše dodací list.
 • Dodavatelé nebudou provádět instalaci, zapojení a uvedení technicky složitého zboží do provozu a nebudou provádět montáž, instalaci, předvádění zboží ani konzultovat technické parametry zboží s kupujícím.
 • Pokud k doručení nedojde z viny kupujícího (kupující není na adrese, nezvedá telefon, špatná adresa apod.), bude zboží vráceno do skladu.), bude zboží vráceno zpět do skladu a po opětovné dohodě s kupujícím bude provedena opětovná dodávka.
 • Zvednutí zboží do patra bydliště a přemístění zboží na místo určené zákazníkem podléhá podmínkám:. Pokud dveřní otvory ve vstupní hale, v bytě nebo rozměry výtahových dveří v domě kupujícího neumožňují vnesení zboží do některé místnosti nebo jeho vyzdvižení do obytného patra v zabaleném stavu, zboží rozbalí doručovatel, zkontroluje kupující, který o tom učiní příslušný záznam do dokladů;. vzdálenost mezi dveřním rámem, výtahovými dveřmi nebo stěnou a nezabalenou stranou zboží je menší než 5 cm, doručovatel doručí zboží do dveřního otvoru nebo místnosti s těmito vlastnostmi;. Kupující je povinen uvolnit uličky a schodiště, prostor v bytě, zajistit dostatečné osvětlení pro příjem zboží atd.д.
 • Pracovníci doručovací služby neodstraňují žádné překážky, nepřemísťují žádné předměty v místnosti a mají právo odmítnout provést zvednutí zboží a/nebo přemístit zboží na místo určené zákazníkem, pokud nejsou splněny podmínky uvedené v bodě 7.

Chceme, abyste byli se svými nákupy spokojeni. Proto v našem skladu provádíme kontroly vzhledu a kompletnosti chladniček, mrazniček a praček. Pokud byl výrobek zkontrolován našimi pracovníky, bude zabalen se žlutou páskou s nápisem „TESTOVÁNO“.

Doporučujeme, abyste před podpisem protokolu o převzetí zkontrolovali všechny výrobky, zda nemají vnější vady, a zkontrolovali jejich úplnost.

Pokud budete hrát hru před jejím oficiálním vydáním, dostanete se 100% pravděpodobností ban. Mluvíme samozřejmě o hraní hry offline. online je nepravděpodobně nejlepší způsob, jak hrát hru, která ještě nebyla oficiálně vydána.

READ  Přihlášení do systému Sony Playstation

Když se přihlásíte do služby PSN, trofeje získané ve hře se okamžitě synchronizují s vaším účtem. Společnost Sony zjistí, že jste tyto trofeje získali před oficiálním vydáním hry, a zakáže vám je.

Pokud je hra přeložena neoficiálně (amatérsky), nelze se přihlásit do sítě PSN. Použijte původní verzi nebo počkejte na legální lokalizaci.

 • Hotovost v pokladně
 • Hotovost kurýrovi
 • Karta na místě 421 UAH
 • V obchodě karta 421 UAH
 • Karta pro kurýra 421 UAH
 • Dobírka 140 USD
 • Bankovní převod 140 UAH
 • Platba předem není vyžadována

Cena bez dodávky: 13 999 UAH

 • Hotovost v pokladně
 • Hotovost kurýrovi
 • Platba kartou na místě
 • V kartě obchodu
 • Karta kurýrovi
 • Dobírka
 • Bankovním převodem

Cena bez dodávky: 14 099 UAH

 • Hotovost v obchodě
 • Dobírka
 • Použití online karty
 • V kartě obchodu
 • Karta kurýrovi
 • Dobírka
 • Bankovní převod
 • Hotovost v pokladně
 • Hotovost kurýrovi
 • Platební karta na místě
 • V kartě obchodu
 • Karta kurýrovi
 • Dobírka
 • Bankovním převodem

Tutorial jak se připojit na internet na ps3|FarduTy TV

Konzultace k digitálnímu zboží: 375 (29) 386-53-46 Hovor je k dispozici pouze od 11:00 do 18:00 a pouze od pondělí do pátku.

Zde si můžete bezpečně a legálně koupit licencované hry a platební karty ve formě kódů. Kód obdržíte ihned po zaplacení, stejně jako kopii automaticky zaslanou na váš e-mail. Poté můžete zadat svůj kód a stáhnout hru ve službě Steam, Origin, Battle.net, Playstation Network atd. Spolupracujeme přímo s výrobci a prodáváme hry mnohem levněji, než je jejich oficiální maloobchodní cena.

Pokud máte problémy s digitálním klíčem, musíte vyplnit tento formulář. Doba zpracování reklamace digitálních klíčů: 1-3 dny.

Platí pouze pro ruské účty.

How to Create a PSN ACCOUNT ON PS4! (EASY TUTORIAL) 2022

Před nákupem si přečtěte smlouvu. Platba za zboží znamená souhlas s touto smluvní nabídkou.

Konzultace o digitálním zboží: 375 (29) 386-53-46. Stejně jako zásilkový prodej.belconsole@gmail.Telefonická a e-mailová technická podpora je k dispozici pouze ve všední dny (od pondělí do pátku). Telefonická podpora a podpora služby Vyber nejsou dostupné v sobotu, v neděli a ve svátek. Konzultace Viber je k dispozici od 10.00 až 11.00. Pokud máte problémy s klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud jste neobdrželi kód na svůj e-mail, zkontrolujte prosím složku se spamem.

Doba zpracování reklamace digitálních klíčů: 1-3 dny.

Platí pouze pro ruské účty.

Před nákupem si prosím přečtěte nabídku. Platba za produkt znamená souhlas s touto smlouvou.

Poradenství pro digitální zboží: 375 (29) 386-53-46. Pomocí pošty.belconsole@gmail.com Technická podpora po telefonu a poštou je k dispozici pouze ve všední dny (od pondělí do pátku). Telefonická podpora a podpora služby Vyber nejsou dostupné v sobotu, v neděli a ve svátek. Viber poradenství je k dispozici od 10.00 až 11.00. Pokud máte problémy s digitálním klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud kód na svou e-mailovou adresu nedostanete, zkontrolujte složku se spamem.

Doba vyřízení reklamace pro digitální klíče: 1-3 dny.

Pouze pro ruské účty.

Před nákupem si přečtěte nabídku. Platba za produkt znamená souhlas s touto nabídkovou smlouvou.

Konzultace o digitálním zboží: 375 (29) 386-53-46. Stejně jako poštou.belconsole@gmail.Technická podpora prostřednictvím telefonu a pošty je k dispozici pouze ve všední dny (od pondělí do pátku). Telefonická podpora a podpora Viber není dostupná v sobotu, v neděli a o svátcích. Konzultace přes Viber od 10.00 až 11.00. Pokud máte problémy s digitálním klíčem, měli byste vyplnit tento formulář

Pokud kód neobdržíte na svou e-mailovou adresu, zkontrolujte prosím složku se spamem.

Doba zpracování reklamací týkajících se digitálních klíčů: 1-3 dny.

Pouze pro ruské účty.

Před nákupem si prosím přečtěte tuto nabídkovou smlouvu. Platba za zboží znamená souhlas s touto nabídkou.

Konzultace o digitálním zboží: 375 (29) 386-53-46. a také prostřednictvím e-mailové nápovědy.belconsole@gmail.com Technická podpora po telefonu a poštou je k dispozici pouze ve všední dny (od pondělí do pátku). Telefonická a e-mailová podpora není dostupná v sobotu, v neděli a o svátcích. Viber poradenství je k dispozici od 10.00 až 11.00. Pokud máte problémy s digitálním klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud kód na vaši e-mailovou adresu nedorazil, zkontrolujte prosím složku se spamem.

Doba zpracování reklamace digitálních klíčů: 1-3 dny.

Vhodné pouze pro ruské účty.

Před nákupem si prosím prohlédněte nabídku produktu. Platba za zboží znamená souhlas s touto smlouvou.

Konzultace o digitálním zboží: 375 (29) 386-53-46. a také zasláním pomoci.belconsole@gmail.Telefonická a e-mailová podpora je k dispozici pouze ve všední dny (od pondělí do pátku). Telefonická podpora a podpora Viber není dostupná v sobotu, v neděli a o svátcích. Konzultace přes Viber je od 10.00 až 11.00. Pokud máte problém se svým digitálním klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud kód na svou e-mailovou adresu neobdržíte, zkontrolujte složku se spamem.

Doba zpracování reklamací týkajících se digitálních klíčů: 1-3 dny.

Vhodné pouze pro ruské účty.

Před nákupem si prosím přečtěte tuto nabídkovou smlouvu. Platba za produkt znamená souhlas s touto smlouvou.

Poradenství pro digitální produkty: 375 (29) 386-53-46. Stejně jako poštovní pomoc.belconsole@gmail.Technická podpora po telefonu a poštou je poskytována pouze v pracovní dny (pondělí až pátek). Telefonická podpora a podpora Viber není dostupná v sobotu, v neděli a o svátcích. Konzultace přes Viber je k dispozici od 10.00 až 11.00. Pokud máte problém s klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud jste kód neobdrželi na svůj e-mail, zkontrolujte složku se spamem.

Doba zpracování reklamace digitálních klíčů: 1-3 dny.

Vhodné pouze pro ruské účty.

Před nákupem si prosím přečtěte naše obchodní podmínky. Platba za produkt znamená souhlas s těmito obchodními podmínkami

READ  Jak odemknout klávesnici na notebooku Sony

Poradenství týkající se digitálního zboží: 375 (29) 386-53-46. a také prostřednictvím e-mailové nápovědy.belconsole@gmail.Technická podpora po telefonu a poštou je k dispozici v běžné pracovní době (pouze od pondělí do pátku). Technická podpora prostřednictvím telefonu a služby Vyber není dostupná o sobotách, nedělích a svátcích. Konzultace Viber je k dispozici od 10.00 až 11.00. Pokud máte problémy s digitálním klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud jste kód neobdrželi na svůj e-mail, zkontrolujte prosím složku se spamem.

Doba zpracování reklamací týkajících se digitálních klíčů: 1-3 dny.

Platí pouze pro ruské účty.

registrace, sony, playstation

Před nákupem si prosím přečtěte naši nabídku. Platba za produkt znamená souhlas s touto nabídkou.

Konzultace o digitálním zboží: 375 (29) 386-53-46. a také prostřednictvím e-mailové nápovědy.belconsole@gmail.com Technická podpora po telefonu a e-mailu je k dispozici pouze ve všední dny (od pondělí do pátku). Telefonická podpora a podpora Vibert není dostupná v sobotu, v neděli a o svátcích. Konzultace přes Viber od 10.00 až 11.00. Pokud máte problémy s digitálním klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud kód na svou e-mailovou adresu neobdržíte, zkontrolujte prosím složku se spamem.

Doba zpracování reklamace digitálních klíčů: 1-3 dny.

Pouze pro ruské účty.

Před nákupem si prosím přečtěte smluvní podmínky Platba za produkt znamená souhlas s touto nabídkou

Konzultace o digitálním zboží: 375 (29) 386-53-46. a také poštovní pomoc.belconsole@gmail.Naše technická podpora je k dispozici v pracovní dny (od pondělí do pátku). Telefonická a e-mailová technická podpora není dostupná o sobotách, nedělích a svátcích. Viber poradenství od 10.00 až 11.00. Pokud máte problémy s digitálním klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud kód neobdržíte na svůj e-mail, zkontrolujte prosím složku se spamem.

Doba vyřízení reklamace digitálního klíče: 1-3 dny.

Platí pouze pro ruské účty.

Před nákupem si prosím přečtěte nabídkovou smlouvu Platba za produkt znamená souhlas s touto nabídkovou smlouvou

Konzultace o digitálním zboží: 375 (29) 386-53-46. a také prostřednictvím pomocné pošty.belconsole@gmail.Telefonická a e-mailová technická podpora je k dispozici pouze ve všední dny (od pondělí do pátku). V sobotu, v neděli a ve svátek není k dispozici telefonická podpora ani podpora služby Vyber. Viber poradenství je k dispozici od 10.00 před 11.00. Pokud máte problémy s digitálním klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud kód na svou e-mailovou adresu neobdržíte, zkontrolujte prosím složku se spamem.

Doba vyřízení reklamace pro digitální klíče: 1-3 dny.

Platí pouze pro ruské účty.

Před nákupem si přečtěte smlouvu. Platba za zboží představuje souhlas s touto nabídkou.

Konzultace o digitálním zboží: 375 (29) 386-53-46. nebo pošlete e-mailovou nápovědu.belconsole@gmail.Technická podpora po telefonu a poštou je poskytována pouze v pracovní dny (od pondělí do pátku). Telefonická podpora a podpora Viberu není dostupná v sobotu, v neděli a o svátcích. Konzultace Viber je k dispozici od 10.00 až 11.00. Pokud máte problémy s digitálním klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud kód na svou e-mailovou adresu neobdržíte, zkontrolujte složku se spamem.

Doba potřebná ke zpracování reklamace digitálního klíče: 1-3 dny.

Pouze pro ruské účty.

Před nákupem si prosím přečtěte podmínky prodeje Platba za produkt znamená souhlas s touto nabídkou

Konzultace o digitálním zboží: 375 (29) 386-53-46. nebo poštovní nápovědu.belconsole@gmail.Technická podpora po telefonu a poštou je poskytována pouze v pracovní dny (od pondělí do pátku). Telefonická technická podpora a služba Vyber nejsou dostupné v sobotu, v neděli a ve svátek. Konzultace přes Viber od 10.00 až 11.00. Pokud máte problémy s digitálním klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud jste kód neobdrželi na svůj e-mail, zkontrolujte prosím složku se spamem.

registrace, sony, playstation

Časový rámec pro vyřízení reklamace: 1-3 dny.

Vhodné pouze pro ruské účty.

Před nákupem si prosím přečtěte nabídkovou smlouvu Platba za produkt znamená souhlas s touto nabídkovou smlouvou

Konzultace pro digitální produkty: 375 (29) 386-53-46. a také prostřednictvím e-mailové nápovědy.belconsole@gmail.com Technická podpora po telefonu a poštou je k dispozici pouze ve všední dny (od pondělí do pátku). Telefonická podpora a podpora služby Vyber nejsou dostupné v sobotu, v neděli a ve svátek. Viber poradenství je k dispozici od 10.00 až 11.00. Pokud máte problémy s digitálním klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud kód na svou e-mailovou adresu neobdržíte, zkontrolujte prosím složku se spamem.

Doba zpracování reklamace digitálního klíče: 1-3 dny.

Platí pouze pro ruské účty.

Před nákupem si prosím přečtěte tuto nabídkovou smlouvu. Platba za zboží představuje souhlas s touto smluvní nabídkou.

Konzultace o digitálním zboží: 375 (29) 386-53-46. nebo poštovní nápovědu.belconsole@gmail.Technická podpora prostřednictvím telefonu a pošty je k dispozici pouze ve všední dny (od pondělí do pátku). Telefonická podpora a podpora Vibert není dostupná v sobotu, neděli a o svátcích. Podpora Viber je k dispozici od 10.00 až 11.00. Pokud máte problémy s digitálním klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud jste kód neobdrželi na svůj e-mail, zkontrolujte prosím složku se spamem.

Doba zpracování reklamace digitálního klíče: 1-3 dny.

Pouze pro ruské účty.

Před nákupem si přečtěte nabídkovou smlouvu Platba za zboží znamená souhlas s touto smlouvou

Konzultace o digitálním zboží: 375 (29) 386-53-46. Také pomocí pošty.belconsole@gmail.Technická podpora po telefonu a poštou je poskytována pouze v pracovní dny (od pondělí do pátku). Telefonická podpora a podpora Viber není dostupná v sobotu, v neděli a o svátcích. Viber poradenství je k dispozici od 10.00 až 11.00. Pokud máte problém se svým klíčem, musíte vyplnit tento formulář

Pokud jste kód neobdrželi e-mailem, zkontrolujte prosím složku SPAM (nevyžádaná pošta).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS