Další vybavení a elektronika

Zde je hardware, bez kterého nelze systém PS3 správně a naplno používat. To zahrnuje vše od kabelů a adaptérů až po originální náhlavní soupravu Bluetooth PS. K dispozici je také služba Play TV, která umožňuje nahrávat video vysílané přímo z televizoru nebo počítače na pevný disk set-top boxu. Videokamera pro systém PS3 je velmi žádaná, aby vám pomohla komunikovat s hráči online her. Fanoušci legendární hry Guitar Hero si mohou zakoupit sadu simulovaných hudebních nástrojů.

Konzole Playstation 3 představuje sedmou generaci herních systémů od společnosti Sony. Je to ideální koupě pro ty, kteří hledají dobrodružství a vzrušení za přijatelnou cenu.

Konzole Sony Playstation 3 má řadu multimediálních funkcí. Můžete na něm nejen hrát, ale také poslouchat hudbu, sledovat televizní seriály, číst textové dokumenty, procházet internet. Přístroj je vybaven výkonným procesorem Cell Broadband Engine s taktem 3 GHz.2GHz systém. vyvinutý společně společnostmi Sony, IBM a Toshiba. 256 MB paměti RAM. Za grafiku je zodpovědný grafický procesor RSX (vyrobený společnostmi Sony a nVidia). Některé systémy PS3 jsou dodávány s 500GB externím úložištěm. Konzole umí přehrávat z disků DVD a Blu-ray. Podpora standardů Wi-Fi (IEEE 802.11b/g) a Bluetooth 2.0 umožňuje snadné bezdrátové připojení.

Sony Playstation 3 Super Slim 12Gb (PS312GB CECH-4004A)

registrace, konzole, sony, playstation

Doručení zdarma v Oděse při objednávce od 1000 UAH.; vlastní rozvoz z prodejny od 10:00 do 20:00 hod. Naše obchody; doručení “Nová pošta” v Kyjevě a na území Ukrajiny; platba při převzetí.Dobírka velkého zboží a zboží v hodnotě nad 12000 UAH, prováděná na základě zálohy 1000 UAH. Tato částka bude odečtena od dobírky.

Záruka na zboží 12 měsíců. Výměna / vrácení zboží do 14 dnů od nákupu, v souladu se zákonem Ukrajiny „O ochraně práv spotřebitelů Ukrajiny“.

Ušetříme vám čas a potíže s hledáním balírny dárků v okolí vašeho domova nebo práce. Obraťte se na naše operátory, my váš nákup pěkně a slavnostně vyzdobíme a objednávku obdržíte připravenou k doručení.

Trade-in je skvělý způsob, jak vyměnit staré zařízení za nové za rozdíl v ceně.

Registrace konzole Sony Playstation 3

Systém trofejí pro Playstation 3 je další pobídkou pro hráče, aby dosáhli něčeho víc, než jen projít hrou. Tento systém je navržen tak, aby hráč hrál určitou hru déle, více se zdokonaloval ve svých dovednostech, utrácel peníze za placené doplňky ke hře a placené online režimy. Na konzole to vypadá jako úloha na pozadí. Když ve hře nastane určitá podmínka, aplikace na pozadí informuje hráče, že je v pohodě a že vyhrál jednu nebo druhou cenu.

Ne všechny tituly, ale většina z nich bude mít systém trofejí. Tabulka trofejí pro určitou hru je přibalena ke hře na Blu. Ray disk nebo instalační soubor PKG. Zabalené trofeje se nacházejí v.PS3_GAMETROPDIRNPWR00000_00, kde je uveden jedinečný číselný kód pro tuto tabulku trofejí. Název souboru balíčku trofejí je TROPHY.TRP. K dispozici je originální program společnosti Sony. který umožňuje pracovat s tímto formátem souborů. Toto je nástroj pro správu souborů s trofejemi pro Playstation ® 3 Verze 3.12.

Tento program má dvě závažné nevýhody:

Přesto má tento program jednu výhodu: jasně ukazuje strukturu trofejí. Otevřeme si trofeje ze hry S aboteur (BLES00743) a podíváme se na její hlavní oblasti:

A tak nám bylo řečeno, že ve hře je pouze 46 trofejí, což nám přinese celkem 990 bodů hodnocení trofejí. Můžeme také vidět, že tato hra má nejstrmější strukturu trofejí.е. platina. Mimochodem, menší hry pro PSN mají menší trofeje a nemají platinovou trofej. například. hra Plants Vs. Zombie (NPUA30059). Další pohled:

A pak vidíme jedinečné číslo trofeje NPWR 00825_00. Toto číslo je stejné pro různé edice dané hry. Například hra God of War Collection byla vydána pro různé regiony a měla různé úrovně trofejí. Jednou jsem vzal soubor trofejí z ruské verze hry BCES00791 a vložil ho do verze hry BCUS98229. Hra byla nakonec bez cenzury pro nahé dívky, ale s ruskými trofejemi. Také jedinečný počet trofejí vyrobených stejný, že nejchytřejší hráči nezískali třikrát stejné trofeje hrát stejnou hru různých edicích.

Dále vidíme sadu trofejí Verze ( V ) 01.00. To znamená, že tato verze tropů má první verzi a nebyla vývojáři aktualizována. Pokud je v patchi hry aktualizace trofejí, bude verze například 01.01. Stejně jako ve hře God of War Collection (BCUS98229). Jeho aktualizační záplata 1.01 aktualizuje trofeje na verzi 01.02, a v této verzi trofejí přidali ruské. Před prvním spuštěním hry ji proto vždy aktualizujte. Horší už to nebude. Co nelze říci o aktualizaci firmwaru.

Následuje okno s popisem trofejí. Na kartě Ikony trofejí se zobrazí obrázek aktuální trofeje. Jazykové karty popisují trofeje v různých jazycích. V tomto případě je k dispozici ruština. Title / Name ( N ). název trofeje, Details ( D ). popis trofeje, t.е. co musíte udělat, abyste ji získali. Pak následují další zajímavé informace: Trophy ( T ) zobrazuje číslo trofeje. To je důležité, protože.к. Na konzole jsou trofeje očíslovány 16 čísly. Trofej s číslem 000 je vždy platinová, pokud nehrajete velmi drobnou hru bez platiny. Skrytá ( H ) nám říká, zda je trofej skrytá, nebo ne. Skrytá trofej na konzoli se zobrazuje jako zámek a není vůbec jasné, co musíte udělat, abyste ji získali. V tomto programu si můžete prohlédnout popis trofeje. Stupeň ( G ) je typ trofeje. Existují 4 typy: bronzový, stříbrný, zlatý a platinový. Z uvedených kovů byste měli být schopni odhadnout, která trofej je nejdražší a nejtěžší k získání. Platinová trofej je vždy poslední, která se otevře automaticky po otevření všech ostatních trofejí ve hře. To nám říká Platinum Link ( P ).е. je tato trofej spojena s platinovou trofejí. Pouze v menších hrách bez platinových trofejí neexistuje nic jako platinová trofej.

Níže naleznete obecný popis trofejí (sada ), jednu po druhé.

V několika slovech vysvětlím, jak se hodnocení vypočítává.е. body za trofeje.

1 stříbrná trofej = 2 bronzové trofeje = 30 bodů.

1 zlatá trofej = 3 stříbrné trofeje = 6 bronzových trofejí = 90 bodů.

1 platinová trofej = 2 zlaté trofeje = 6 stříbrných trofejí = 12 bronzových trofejí = 180 bodů.

A je jedno, jestli jste si nad trofejí honili triko měsíc, nebo jste ji získali hned po výběru možnosti „Nová hra“ Získali jste ji na PSN nebo offline Získali jste ji v hlavní hře nebo zakoupených DLC doplňcích Skrytá trofej nebo ne V ruštině nebo japonštině Ve staré hře nebo nejnovějším hitu Na disku nebo stažené z PSN Všechny body se udělují podle výše popsaného schématu. A když synchronizujete získané trofeje se servery služby Sony PSN. už je SEN. máš rostoucí hodnocení coolness. A existuje dokonce i významná ruská webová stránka www. strategie. ru. kde se v současné době nachází více než 15 000 lidí.е. s hodnocením z trofejí, které jste získali.

Nechcete vědět, co přesně obsahuje zabalený soubor TROPHY?TRP? Pokud ne, zavřete aplikaci Microsoft Word a tento pokyn smažte Pokud chcete, čtěte pozorně dál.

Kupodivu, ale takový jednoduchý balík souborů neotevře žádný archivátor. Pokud máte nainstalovaný balíček nástrojů PS 3. tento typ souboru automaticky přebírá PKG ContentID, ale z nějakého důvodu ztrácí spoustu souborů z balíčku. To není normální. A tady jsem našel malý program od programátora z Asie, který je dobrý pro rozbalování těchto souborů. Jmenuje se TRPExtractor a je to program pro příkazový řádek. Stačí přihodit soubor s trofejí TROPHY.TRP a přetáhněte jej na TRPExtractor exe. exe. Do příkazového řádku můžete jednoduše napsat TRPExtractor TROPHY. TRP. Soubor trofeje se rozbalí do stejné složky, ve které je umístěn. Existuje zvláštní chyba: trofeje se nerozbalí, pokud je soubor TROPHY. TRP je nastaven na „Pouze pro čtení“. Tento atribut se často používá, protože soubory jsou kopírovány z BD. ROM.

Po rozbalení získáme několik souborů:

READ  Jak přenést fotografie na paměťovou kartu Huawei. Jak přenést data z interní paměti na kartu SD?

ICON0.PNG. společný obrázek těchto trofejí. Toto uvidíme na naší konzole v nabídce „Prize Collection“. Některé hry mají několik těchto souborů s různými čísly. Mohl by to být obrázek s názvem hry v různých jazycích. Příklad. hra God of War: Ascension (EU) (BCES01741) ;

TROP 000. PNG. TROP 001. PNG. TROP 002. PNG jsou obrázky jednotlivých trofejí podle čísel. Ve hře bude tolik obrázků, kolik je trofejí.

TROP.SFM. Soubor podobný typu xml. Obsahuje pouze trofeje a jejich popis ve výchozím jazyce. Můžete jej otevřít pomocí běžného poznámkového bloku, ale nebude vypadat tak přehledně jako v předchozím programu.

TROP _02. SFM. TROP _04. SFM. TROP _08. SFM jsou popisy trofejí v různých jazycích. 08 v tomto příkladu (nebo možná vždy) je ruština. Jedním z těchto souborů je seznam trofejí vaší konzole, který si můžete prohlédnout v nabídce „sbírka trofejí“.

TROPCONF.SFM je nejdůležitější soubor. Právě z něj se v konzoli generují trofeje, které nevidíte, ale s nimiž konzole pracuje především při otevírání a hlavně při synchronizaci se servery. Není v něm žádný popis trofejí, protože set-top box ho nepotřebuje.к. Krabice ji nepotřebuje. Obsahuje pouze strukturu trofejí.

První řádek každého souboru SFM je digitální podpis souboru.

Podpis se skládá z 320 znaků, ve kterých je zašifrován obsah celého souboru. Pokud v souboru změníte byť jen jeden znak, změní se určitým způsobem i podpis. Jaký algoritmus se používá k vytvoření podpisu, ví pouze společnost Sony. Nemůžeme tedy nic změnit. Konzola nejprve zkontroluje, zda podpis odpovídá obsahu souboru, a poté vyhodí chybu a hru ani nespustí.

Po spuštění hry konzole někdy nepozorovaně, jindy s upozorněním, nastaví trofeje na našem pevném disku. Struktura souborů nainstalovaných trofejí se liší od struktury trofejí v souboru TROPHY.TRP.

Zařízení nejprve zkontroluje jazyky přítomné v souboru trofejí a zkopíruje na pevný disk pouze jeden jazykový soubor. Jazyk předvoleb je jazyk v nabídce konzoly. Mnozí z nás mají v nastavení konzoly zvolenou ruštinu, takže se konzola snaží kopírovat soubory trofejí s ruštinou. Pokud v trofejích není ruština, konzola zkopíruje soubor TROP.SFM, t.е. Výchozí soubor jazykové trofeje.

V tom je ten trik s japonskými hrami. Například hra Catherine (BLUS 30428) má v trofejích výchozí japonštinu, ale ne ruštinu. Japonština a bude použita při tvorbě trofejí na konzoli, pokud hru spustíte v ruštině konzole. Pro držitele licence je obtížné změnit jazyk trofeje na jiný jazyk. Všichni ostatní musí z konzole smazat trofeje, přepnout jazyk menu konzole na angličtinu a spustit hru znovu. Jazyk nabídky konzoly lze následně změnit zpět na ruštinu.

Nyní zařízení vyhledá potřebné soubory pro trofeje a vytvoří na pevném disku soubor pro popis trofejí TROPCONF.SFM. To se příliš neliší od původního souboru, např. TROP.SFM, ale zařízení přidá něco na začátek souboru. Nemá vliv na digitální podpis, takže podpis zůstává neporušený a soubor je platný. Hlavní obrázek trofejí je také převzat ze správného jazyka a přejmenován na ICON0.PNG. Ostatní obrázky trofejí jsou zkopírovány beze změny.

КУПИЛ PS3 FAT В 2020

Poté zařízení vytvoří soubor TROPUSR.DAT. Jedná se o individuální soubor pro konkrétního uživatele. Tento soubor obsahuje informace o trofejích, které si můžete prohlédnout v nabídce konzole „Sbírka cen“. Přesněji řečeno o jejich stavu: zda jsou zavřené, otevřené, kdy jsou otevřené. Na podrobnou strukturu tohoto souboru se podíváme později.

Точная диагностика sony PS3. От начала и до конца

Pak přichází hlavní soubor trofeje, TROPTRNS.DAT. Tento soubor je individuální pro každého uživatele a je zašifrovaný. Т.е. obsahuje určité množství dat. Pokud ji otevřete jen pro prohlížení, neuvidíte nic jiného než chaos ve znacích. Tento soubor obsahuje informace o trofejích, které nejsou pro nás viditelné, ale jsou nezbytné pro konzoli a pro synchronizaci trofejí se serverem Sony. Podrobnou strukturu tohoto souboru probereme později.

Vytvoří se také dva pomocné soubory. Toto je PARAM.SFO a PARAM.PFD.

PARAM. SFO je vizitkou jakéhokoli samostatného obsahu na konzoli. Konzola se „podívá“ na soubor a okamžitě pochopí, co je ve složce obsaženo a co s ní má dělat. Tento soubor lze otevřít pomocí programu ze stejného balíčku PS 3 PARAM. Redaktor SFO. Ale pro nás to zatím není nijak zvlášť zajímavé.

PARAM. PFD je pro mě nejtemnější soubor. Nehloubal jsem, ale jak jsem pochopil, obsahuje informace o kontrolních součtech klíčových souborů v této složce. Т.е. má duplicitní informace o tom, co by mělo ležet vedle ve stejné složce. A pokud změníme stejný soubor trofejí TROPTRNS ručně.DAT, je třeba změnit také soubor PARAM. PFD. Jinak se kontrolní součty v tomto souboru budou lišit od kontrolních součtů ve skutečných souborech a konzole nás pošle do háje.

Naštěstí proces úpravy souboru PARAM. PFD je automatizovaná. Takže žádný problém.

Kde přesně jsou na konzoli uloženy všechny nainstalované trofeje?? A tady je kde: dev_hdd0home0000000xtrophy, kde x je sériové číslo uživatelského profilu na konzoli. V mém set-top boxu je pouze jeden uživatel. Nebyli vytvořeni ani odstraněni žádní další uživatelé. Cesta by tedy byla dev_hdd0home00000001trophy. Pokud jste již nějaké trofeje nainstalovali, zobrazí se v tomto umístění jako složky s jedinečným číslem trofeje.

Ve složce trofej najdete také složku _TROPSYS_. Toto je systémová složka trofejí. Obsahuje pouze jeden důležitý soubor.DAT. Tento soubor je zašifrovaný a je to seznam trofejí nainstalovaných na konzoli. Druhým souborem v této složce je soubor služby PARAM.PFD. Tuto složku jsme si prohlédli výše. Tato konkrétní složka je výjimkou a neobsahuje druhý systémový soubor PARAM. SFO.

Přepis (dešifrování) souborů. PS 3 Bruteforce Uložit data.

Chcete-li porozumět obsahu zašifrovaného souboru, je třeba jej dešifrovat. Т.е. zamíchá všechny své bajty zpět v určitém pořadí. Nyní je k dispozici speciální nástroj grafického uživatelského rozhraní pro tento systém PS 3 GUI Bruteforce Save Data. obsažený v balíčku PS 3 Tools. Spusťte jej a nejprve nakonfigurujte. V prostředním okně klikněte pravým tlačítkem myši na.

V globálním nastavení nastavte klíčové parametry:

Profil je jedním z deseti možných konfiguračních profilů pro tento program. Pokud pracujete s trofejemi nebo uloženými soubory z různých konzolí a/nebo od různých uživatelů na konzoli, může být zapotřebí několik profilů.

ID uživatele. ID uživatele. Zjednodušeně řečeno, zde uvedeme uživatelské číslo zařízení. O tom jsme mluvili výše, když jsme se zabývali cestou k uložení trofejí: dev_hdd0home00000001trophy. I když jsem si všiml, že toto číslo se neúčastní šifrování/dešifrování souborů. Ale je lepší dát skutečný.

ID konzoly. vaše číslo ID konzoly. Najděte ji v zařízení v nabídce Multimen v nabídce systémových informací. Zadejte jej zde bez pomlček. Jak vidíte, odvážil jsem se vám ukázat skutečné číslo zařízení. Stále je zakázán! Měl bych také říci, že toto číslo se nepodílí na šifrování/dešifrování souborů. Je však lepší vložit skutečný, aby software neohlásil chybu.

Kliknutí na Zavřít. soubor s nastavením global1 bude uložen ve složce softwaru.conf. Vidíte v něm několik šifrovacích klíčů, takže můžeme pracovat s trofejemi a soubory savegame.

Playstation 3 je sedmá generace herních konzolí řady Playstation (bez Playstation Portable). Na systému PS3 můžete sledovat videa, přehrávat disky Blu-ray, přehrávat hudbu, ukládat a prohlížet fotografie, posílat e-maily, přistupovat k prohlížeči a samozřejmě hrát hry.

Od uvedení konzole PS3 na trh jsou podporovány hry z předchozí generace konzolí Playstation a Playstation 2. Společnost Sony však brzy vydala nový model PS3, kde tuto funkci omezila. Teprve po totálním hacknutí systému PS3 v roce 2011 přidali vývojáři (hackeři) tuto funkci do flashovaného systému PS3.

S vydáním nových aktualizací softwaru byla také omezena možnost instalovat operační systém Linux, protože crackeři našli zranitelnost, která fungovala přes Linux. V dolní části článku je podrobně popsána celá historie hackerského útoku.

Nejprve se podívejme, jaké systémy PS3 jsou k dispozici a jak se liší. První PS3 byla vydána 11. listopadu 2006, jedná se o model FAT nebo v běžné řeči. tukové. Nazývá se také původní nebo alfa verze. Původně měl 4 porty USB a vestavěnou čtečku karet. K dispozici byly dvě varianty, jedna s pevným diskem o kapacitě 20 GB a druhá s 60 GB.

O něco pozdější modely s pevnými disky 40 GB a 80 GB. Také 2 porty USB a slot pro paměťovou kartu byly vyříznuty.

Hlavní nevýhodou Thetki byl nedostatečný systém chlazení, který u některých modelů způsoboval přehřívání a žluté světlo smrti (YLOD). Vette byl uveden na trh před modelem SLIM, který se oficiálně začal prodávat 1. září 2009.

READ  Registrace účtu Sony Playstation 4

Systém PS3 Slim byl vydán ve verzích 120Gb a 250Gb. Kromě přepracování designu inženýři upravili a vylepšili systém chlazení, spotřeba energie byla snížena o třetinu a samotný procesor byl převeden na 45nm procesní technologii (technoproces). je velikost tranzistorů, čím je menší. čím více jich můžete umístit na krystal procesoru).

Po nějaké době byl vydán model Slim se 160Gb a 320Gb. V nejnovějších revizích PS3 je systém chlazení dotažen k dokonalosti a mohu s jistotou říci (jako prodejce herních konzolí), že modely Slim s datem vydání 2011 a vyšším nemají žádné vady. Na těchto konzolích se může něco pokazit jen velmi zřídka. Datum výroby je uvedeno na spodní straně konzoly. (vyhledejte Datový kód)

Koncem září 2012 byla vydána nejnovější verze konzole Playstation 3. Model SuperSlim. První, čeho si všimnete, je změna vzhledu, Superslim je nyní lehčí a o čtvrtinu menší než Slim, pro výměnu disku blu-ray musíte mechaniku otevřít ručně.

Konzole byla k dispozici s 250gb a 500gb pevným diskem, později přišly modely bez pevného disku, byla k dispozici 12gb interní paměť. Důvodem byla snaha ušetřit peníze a prodával se za méně, ale 12 gb bylo žalostně málo.

Obecně lze systém PS3 vybavit pevným diskem s libovolnou kapacitou (až 1 TB, pokud je velikost pevného disku 2 GB).5″) a kupci 12gb modelů Super Slim mohli vložit HDD do boční kapsy konzole.

Jaký Playstation 3 prodáváme❓

První věc, na kterou je třeba upozornit, je, že PS3 se v roce 2017 přestala vyrábět a náš obchod nabízí bu PS3 nebo repasované (použité originální, v novém obalu).

Sony Playstation 3 může být flashován nebo s oficiálním firmwarem, ale bez ohledu na to je prodáváme s již nainstalovanými hrami.

Blikání konzole. je to jedním slovem hacknutá konzole, na kterou můžete nahrávat hry zdarma. Samotné hry se stahují z internetu a zapisují se do vnitřní paměti konzole. Na pirátském počítači je také možné spouštět různé aplikace třetích stran.

Neflashovaná konzole. Oficiální verze softwaru je vhodnější pro méně pokročilé uživatele. Nevyžaduje žádné dovednosti k používání. Na Sonyce můžete snadno hrát na PSN a nakupovat hry v online obchodě Sony. Při nákupu v našem obchodě si můžete objednat konzoli s již nahranými hrami.

Jaké modely Playstation 3❓ jsou k dispozici?

Později byla uvedena lehčí a levnější verze konzole Slim. Tenké modely se dodávají s pevnými disky o kapacitě od 120 GB do 320 GB.

Se západem ps3 přišel Super Slim. Nejlevnější model s 12GB pamětí EMMC, která umožňuje přístup ke všem velikostem pevného disku a 500GB HDD. Z hlediska významných rozdílů stojí za zmínku absence nějakého chladicího systému FATOC, která je řešena pouze odříznutím krytu procesoru a výměnou termální pasty na čipu. Za nižší cenu než slim a superslim. Jinak běžný uživatel nenajde mezi modely PS3 žádný rozdíl.

Jaké hry lze hrát na systému Sony PS3❓

Konzole PS3 netuší, zda konzole dokáže přehrát určitou hru.

Pokud byla hra vydána pro systém PS3, spustíte ji na jakémkoli modelu Sony. Část našeho seznamu her najdete na této stránce.

Jak flashovat systém PS3❓

Informace o hackování pomocí HEN jsou popsány na našich webových stránkách:

FLASH A UNFLASH PS3

Rozdíl mezi flashovaným a neflashovaným (oficiálním) systémem PS3?

Blikání konzole. Jedním slovem, hacknutá konzole, můžete na ní psát hry zdarma. Samotné hry lze stáhnout z internetu a zapsat do vnitřní paměti konzole. Aplikace třetích stran můžete spouštět také na disketě nebo pirátské konzoli.

Neflashovaná konzole. Pokud si koupíte konzoli s oficiální verzí softwaru, je vhodnější pro méně pokročilé uživatele. Jeho používání nevyžaduje žádné dovednosti. Na této herní konzoli můžete snadno hrát na PSN a kupovat hry v originálním online obchodě Sony a při nákupu v našem obchodě si ji můžete objednat již s hrami.

Samotné hry si můžete vybrat v našem nástroji pro tvorbu her pro PS3 na této stránce nebo si můžete vybrat hotovou konzoli s již nainstalovanými hrami.

Dokáže systém PS3 hrát jakoukoli hru?? PS3 nemá žádné systémové požadavky jako např. PC. Pokud byla hra vydána pro PS3, konzole ji dokáže spustit, a tudíž se neprojeví lagy nebo něco podobného (zastavení hry apod.).)

Existují na systému PS3 pirátské disky?? Ne, neexistují. Jednotka Blu-ray je dobře chráněna a hru nelze spustit z obalu disku.

Mohu hrát na flashnuté PS3 online?? Ano, ale abyste se vyhnuli zákazu, musíte aktivovat ochranu proti maskování a vymazat svou historii pomocí pirátského softwaru.

Co je to konzolová banka? Zákaz ps3. je síť Playstation (PSN). hrát na síti, musíte se přihlásit do PSN, a pokud dostanete ban, nemůžete tam jít, ale můžete použít ostatní funkce (spustit hry z disků, z pirátské, atd.).д.

Proč mám zakázaný přístup k systému PS3?? 98 % všech konzolí PS3 je zakázáno kvůli přihlášení do služby PSN se zapnutým firmwarem a nenastavení ochrany firmwaru.

Je možné zrušit zákaz systému PS3? Ano, může. Budeš potřebovat klíč od jiné soupravy PS3, která není zakázaná. Tento klíč musí být nainstalován na zakázaném místě a můžete opět hrát online.

Kolik joysticků můžete připojit k Playstationu 3?? Přesně tolik, kolik jich hra podporuje. Například ve fotbale, ať už jde o PES nebo FIFA, můžete připojit až 4 joysticky.

Které gamepady se hodí k systému PS3?? Ověřte si u výrobce gamepadu, že žádný takový seznam neexistuje. originální joystick se k sonyce připojuje přes bluetooth, ale existují desítky modelů různých joysticků (drátových i bezdrátových), které fungují s ps3. Je pravděpodobné, že joystick, který se vám náhodou válí doma u počítače, bude fungovat. je velmi vysoká.

Je třeba měnit tepelnou pastu na PS3 a čistit konzoli, pokud ano, tak v jakých intervalech? Problémem je nemožnost výměny termální pasty na krystalech procesoru a videoprocesoru (u modelů FAT a SLIM). Samotný křišťál je uzavřen kovovým krytem a samotný kryt je usazen na dubové gumě s lepidlem.

V domácích podmínkách se po rozříznutí tohoto krytu konzole změní v cihlu, protože uživatelé v 90 % případů zachytí mikrokolejnice v blízkosti krystalu řezacím nástrojem. A triviální čištění vnitřku samotné konzoly zpravidla nepřináší mnoho výsledků. Takže jen oprášit konzoli nepřipadá v úvahu.

Položte konzolu na bok nebo ji položte? Z praktického hlediska je lepší konzolu nedávat na stranu, je banální zachytit se o kabel a konzola bouchne. Důležitější je však neumístit ji do uzavřeného výklenku, konzola musí mít přístup vzduchu.

Kolik stojí ps3 nebo kde koupit ps3 na Ukrajině?? K dnešnímu dni začíná cena PS3 na sekundárním trhu na 2000 USD. Ideální je koupit si zboží osobně, bez zasílání poštou. Pokud však nemůžete najít prodejce ve svém městě, můžete najít obchod prodávající ps3, jako je ten náš, a koupit si p s 3 za nízké ceny s dopravou přímo k vám domů.

Mohu najít a koupit nový Playstation 3?? Naprosto všechny herní konzole PS3 jsou použité a je téměř nemožné sehnat novou. Náš obchod nabízí možnost zakoupit ps3 v novém pouzdře. Přebalujeme herní konzoli do nového pouzdra.

Tuto funkci si můžete objednat u našeho konstruktéra nebo jednoduše u operátora po telefonu.

O kolik bude PS3 dražší?? Otázka relevance je z PS3 již dávno odstraněna, již dlouho není relevantní, ale zároveň má mezi fanoušky konzolových senzací zvláštní místo. Za velmi málo peněz si můžete pořídit domácí multimediální jukebox s hromadou skvělých her.

Historie hackování systému PS3

V této části článku se dostáváme k tomu nejzajímavějšímu podle vašeho autora, a to k historii hackování PS3.

V srpnu 2009. na verzi softwaru 2.Hackeři našli zranitelnost v systému PS3 a pomocí klíčenky (něco jako USB klíčenka) přepnuli konzoli do režimu ladění a uživatelé mohli spouštět soubory PKG a obrazy her. Poté, co společnost Sony okamžitě vydala aktualizaci softwaru a zranitelnost opravila. Situace s hackováním klíčenky se opakovala v softwaru, pouze s novějšími verzemi firmwaru (3.41). To nejhorší však mělo pro společnost teprve přijít.

V dubnu 2011 došlo k napadení serverů společnosti Sony a úniku 77 milionů přihlašovacích údajů spolu s čísly kreditních karet, jmény a názvy vlastníků. Byl to největší hackerský útok v dějinách lidstva. Na společnost Sony dopadly četné žaloby, akcie klesly o 5 %, roční tržby se snížily o 10 %, protože síť Playstation Network byla měsíc mimo provoz a obchod Playstation Store byl téměř dva měsíce mimo provoz. Akcie společnosti Sony naposledy klesly po největším zemětřesení v Japonsku.

V listopadu 2012 unikly šifrovací klíče PS3, takže společnost Sony nemohla s vydanými konzolemi nic dělat. S šifrovacími klíči PS3 by uživatel (obvykle dílny) mohl pomocí programátoru (E3 Flasher, Progskeet, Teensy) provést dump konzole (klíče samotné konzole), po změnách a úpravách na PC pomocí softwaru (Damp Checker) by převedený dump zapsal zpět do konzole.

READ  Jak připojit iPhone k televizoru Sony bravia. Jak mohu zrcadlit iPad na televizoru bez Apple TV?

Každý výpis systému PS3 je jedinečný. Vydání nových verzí softwaru a aktualizace systému tedy problém nevyřešily. Problém se vyřešil až po změnách hardwaru a nových revizích konzole. miliony ps3 již byly v oběhu.

V červnu 2013 byla vydána Cobra ODE. čip, emulátor pohonu. Bylo to řešení pro majitele neflashovatelných Soniců. Byla to jakási deska, musela se připájet k základní desce a po nějaké manipulaci a tamburíně jste mohli spustit herní obrázky. Vzhledem k nákladům na samotnou metodu (cena čipu za předlohu) a složitosti práce pro mnoho uživatelů se samotná metoda brzy stala bezpředmětnou.

prosinec 2014, instalace her na neflashovatelné modely Sony3 je nyní možná. Hry se nahrávají přenosem dat z jedné konzole do druhé. Hry se zkrátka přenesou z flashované konzole na neflashovanou. Tato metoda dosud fungovala.

ledna 2018 Sonya byla nakonec zcela hacknuta. pomocí nástroje HEN. Samotná metoda je pro uživatele zjednodušená a zadáním adresy URL konkrétního webu do prohlížeče konzole dojde k hacknutí samotné konzole, která pak umožňuje spouštět software třetích stran, což zase umožňuje spouštět hry. Samotná metoda je živá dodnes.

Kromě toho bych řekl, že PS3 hack je velmi prospěšné pro samotnou korporaci, protože tam je obrovský segment zákazníků na trhu, kteří mají Sony a rád to hack. A podle autora je dnes samotný hack kontrolován společností a příležitostně zveřejňován tak, jak si Sony přeje, aby byl viděn.

Používá se jako marketingový nástroj =)

Další miniaplikace pro systém PS3

Nejoblíbenějším příslušenstvím pro třetího hráče je bezdrátový ovladač PS Move s kamerou Playstation Eue a navigátorem Mouve. Jedná se o joystick, který reaguje na pohyb hráče. Samozřejmě je těžké vysvětlit slovy, jak psmove funguje, ale ve zkratce je to super věc, zejména pokud máte hosty a chcete uspořádat například bitvu s tancem.

Systém PS3 se připojuje k široké škále herních kol, ale v tomto článku se nebudeme věnovat žádné konkrétní hře. Upozorňujeme pouze, že kompatibilitu volantu je třeba ověřit u výrobce zařízení.

Existuje hra Guitar Hero, která je dodávána se samotnou kytarou v měřítku skutečné kytary. Ale vašemu autorovi taková hra nehrozí, protože medvěd mu už nejednou šlápl na uši. Je to pro amatéry. Zde můžeme přidat Guitar Hero Drums a Guitar Hero microphone.

Přidejme na seznam produktů dálkové ovládání pro PS3. pokud tam je, 99 % uživatelů ho má v krabici PS3 a nepoužívá ho. Zejména pro hráče síťových her je náhlavní souprava nezbytným zařízením pro bezdrátovou komunikaci. Hráči zpravidla používají kvalitní „uši“, a to na 2 uši.

Nativní náhlavní souprava systému PS3 má pouze jeden reproduktor.

Zajímavá fakta o Sony Playstation 3

Zboží zasílané přepravní společností Nová pošta do všech měst na Ukrajině: Kyjev, Bílá Cerkev, Oděsa, Dněpr, Kramatorsk, Lvov, Nikolajev, Užhorod, Černihov, Sumy, Luck, Berďansk, Čerkasy atd.д. VÍCE O PŘEPRAVĚ

Zavolejte v úředních hodinách:

380 (99) 634-05-05 Vodafone 380 (93) 634-05-05 Lifecell 380 (68) 634-05 Kiyvstar

#PS3 #Playstation #ps3 #ps3slim #ps3fat #ps3superslim #dualshock

Společnost Sony v létě uzavře obchod PS Store pro Playstation 3, Playstation Vita a PSP

Společnost Sony oznámila uzavření obchodu Playstation Store pro konzole Playstation 3, Playstation Vita a Playstation Portable poslední generace v průběhu několika následujících měsíců. Zvěsti o tom kolují už od poloviny března, ale nyní máme oficiální potvrzení.

Původní model Playstation 3 Fat

Služba přestane fungovat 2. července na Playstation 3 a na Playstation Vita bude aktivní do 27. srpna. Pokud jde o Playstation Portable, společnost Sony uzavřela hlavní přístup k této přenosné konzoli přesně před pěti lety. Nakupování bude 2. července zcela odstraněno.

Naštěstí si hráči budou moci i nadále stahovat a používat dříve zakoupené hry, videa a mediální obsah. Nebude však možné kupovat nové digitální kopie výše uvedeného obsahu, provádět platby ve hře ani utrácet peníze z peněženek pro systémy PS3, Vita nebo PSP.

Na oplátku společnost slibuje, že se zaměří na obchod Playstation Store pro Playstation 4 a Playstation 5. Společnost Sony již dříve slíbila, že bude systém Playstation 4 aktualizovat a vydávat pro něj nové hry nejméně do roku 2024. Poté samozřejmě bude následovat několikaleté období, kdy budou moci majitelé Playstationu 4 používat Playstation Store a Playstation Network, než budou vypnuty.

Zpět k tématu: Playstation 3 byl vydán v listopadu 2006 a je na trhu již více než deset let. Během tohoto období společnost Sony dodala více než 87 milionů kusů systému PS3. Přenosná konzole PSP se těšila velké oblibě a prodalo se jí 8082 milionů kusů. Na druhou stranu PS Vita nevypadá v porovnání se zbytkem rodiny Playstation s prodejem 1,516 milionu kusů do konce svého životního cyklu v roce 2019 nijak silně.

Как подключить Playstation 3 (PS3) к интернету и произвести начальные настройки (ДЛЯ НОВИЧКОВ!)

Podle oficiálních stránek Playstation. Chyba se objevuje, když se uživatelé nemohou přihlásit do sítě Playstation Network. To může být způsobeno tím, že. že se v síti Playstation Network v danou chvíli něco děje nebo že došlo k problému se serverem sítě Playstation Network.

Zde je návod, jak tuto chybu opravit:

 • Přejděte na oficiální stránky společnosti Playstation. Zajistit, aby. na síti Playstation Network se v současné době nepracuje. Pokud jsou prováděny práce. budete to muset zkusit později.
 • Pokud jsou k dispozici servery sítě Playstation Network. Restartujte systém PS3 nebo PSP a zkuste se připojit znovu.
 • Pokud chyba přetrvává. pak je problém přímo ve vašem internetovém připojení. K nápravě tohoto stavu. musíte :
 • Dočasné připojení pomocí kabelu. pokud jste předtím používali bezdrátové připojení.
 • Dočasně odpojte všechna ostatní zařízení od této sítě, abyste eliminovali jejich vliv na kvalitu připojení.
 • Nastavení routeru na výchozí hodnoty. Podrobné pokyny naleznete na internetu nebo v návodu k síťovému zařízení.
 • Je možné, že vám byla zablokována IP adresa. Pokud máte „šedou“ IP adresu. V takovém případě byste měli od poskytovatele internetových služeb získat novou IP adresu.
 • Vypnutí set top boxu.
 • Poté router na chvíli odpojte.
 • Po tomto prvním zapnutí směrovače. pak konzola.
 • Poté vám bude přidělena nová IP adresa a můžete se zkusit znovu připojit.
 • Pokud se chyba po chvíli obnoví. můžete znovu získat zablokovanou IP adresu. Řešením je buď stejný postup, nebo zavolat poskytovateli internetových služeb a požádat ho o přidělení bílé IP adresy

Doufejme, že. Nepříjemné chyby se můžete zbavit pomocí tohoto článku

Jak připojit joystick k systému PS3 a ovládat jej

Jedním z nejdůležitějších prvků každé moderní herní konzole je ovladač. Jde především o snadnost hraní, rozsah možností a funkčnost systému. Z tohoto důvodu věnují společnosti velkou pozornost návrhu a vývoji ovládacích prvků. Všechny moderní systémy používají bezdrátové gamepady, což u nezkušených uživatelů vyvolává některé otázky. Jak například připojit joystick k systému PS3? Naštěstí s tím nemají problém ani začátečníci. Důležité je pečlivě dodržovat pokyny.

Recenze konzole Sony Playstation 3

Přestože je herní systém Sony Playstation určen k zábavě, jeho design je strohý a technicky vyspělý
Nemusíte se namáhat se stisknutím klávesy. Klepněte prstem na ikonu a systém váš příkaz pochopí
Zobrazení všech těchto úžasných grafických prvků na velké obrazovce televizoru je výkon, který se na domácí počítač nehodí. Pro Sony Playstation 3 je to každodenní, nekomplikovaný úkol
Spousta konektorů. mnoho možností připojení různých zařízení
Nejběžnější typy paměťových karet, které lze použít
Při prvním zapnutí vás systém vyzve k připojení bezdrátového ovladače pomocí kabelu
Probíhá aktualizace softwaru. Stačí, když během tohoto procesu necháte systém běžet
Stažení demoverze hry z obchodu Playstation Store do konzole Sony Playstation 3. Můžete ji načítat i na pozadí při hraní jiné hry
Tato nabídka se může zobrazit na televizní obrazovce během sledování filmu a můžete v ní například přetáčet film dopředu, dozadu, pozastavit jeho přehrávání

| Denial of responsibility | Contacts |RSS