Síť Playstation Network byla celosvětově nefunkční přibližně dvě hodiny

Dnes v noci kolem 4:00 moskevského času došlo ke globálnímu výpadku služby Playstation Network společnosti Sony, který trval téměř dvě hodiny. Na stavové stránce sítě Playstation Network jsou všechny služby kromě služby Playstation Video označeny jako služby s problémy.

registrace, sítě, sony, playstation

Během této doby nahlásily problémy s infrastrukturou sítě Playstation Network desítky tisíc uživatelů, což je jasně patrné z DownDetectoru.

Lidé si stěžovali na problémy s Call of Duty, Apex Legends, Rocket League a mnoha dalšími populárními online hrami.

【Playstation Network障害発生のご案内】 ただいまま(PSN(PS Storeを含む)をご利用いただけない場合がございます。 ご利用のお客様にはご不便をおかけし大変申し訳ございません。調査及び復旧作業を行っておりますので、いましばらくお待ちいただきますよう宜しくお願い申し上げます。 piccom/X5YRssDa0D

Ask Playstation JP (@AskPS_JP) February 11, 2021

Za zmínku stojí i to, že problémy s přístupem byly hlášeny v různých jazycích a japonská pobočka společnosti Playstation výpadek oficiálně potvrdila. Několik vydavatelů, včetně společností Bethesda Softworks, Epic Games, Rockstar a Sega, zveřejnilo tweety varující hráče před touto závadou.

⚠️The PSN is currently experiencing a service interruption. Please check here for status updates: https://t.co/2O1UsSG0YR

Bethesda Support (@BethesdaSupport) February 11, 2021

Playstation®Network is experiencing issues. For more information, please refer to: https://t.co/PAlbCbBceR BK

Rockstar Support (@RockstarSupport) February 11, 2021

We are aware of the Playstation network error adventurers are currently experiencing, making them unable to log into Black Desert Console. We are looking into the matter and hope to have the issue resolved as quickly as possible. Thank you for your patience in the matter. piccom/h9zv15Jlg2

Black Desert Console (@PlayBlackDesert) February 11, 2021

We are aware that Playstation Network is experiencing issues and are monitoring the situation. #NWPS4 players may be impacted.

Neverwinter (@NeverwinterGame) February 11, 2021

Během výpadku nemohl server The Verge používat streamovací službu Playstation Now, ale mohl bez problémů hrát zápasy Fortnite a Destruction AllStars a stahovat hry. Společnost Sony zprovoznila své síťové služby přibližně v 6:00 moskevského času: stavová stránka sítě Playstation Network je opět v normálním stavu.

Aktualizace: Problémy s PSN byly vyřešeny a Rocket League je opět v nabídce. Bavte se!

Rocket League (@RocketLeague) 11. února 2021

Výpadek sítě Playstation Network byl vyřešen. Služby jsou spuštěny a fungují. piccom/ypalBcZ0Lm

Fortnite Status (@FortniteStatus) February 11, 2021

S potěšením oznamujeme, že tento problém byl vyřešen! Omlouváme se za nepříjemnosti, které to našim pilotům způsobilo!

MOBILE SUIT GUNDAM BATTLE OPERATION 2 (@GBO2EN) 11. února 2021

Společnost Sony zpřístupňuje možnost změnit si název sítě PSN ID, což lze provést na systému PlayStation 4 nebo online [průvodce]

Společnost Sony loni oznámila, že zpřístupní možnost změny identity sítě PSN, a nyní jsme se dozvěděli, kdy bude tato funkce spuštěna. Pro americké uživatele služby bude funkce dostupná dnes, zatímco v Evropě bude spuštěna zítra 11. dubna 2019.

Každý, kdo vlastní Playstation 4, si bude moci změnit svou online identitu a tato funkce bude přístupná i z webového prohlížeče. Nejdůležitější je, že online ID lze bezplatně změnit pouze jednou, přičemž každá další změna stojí 10 dolarů pro běžné uživatele a 5 dolarů pro členy služby Playstation Plus. Počet změn ID není omezen.

Pokud chtějí hráči získat zpět některé ze starých uživatelských ID, musí se obrátit na podporu společnosti Playstation, která je pro ně bezplatná, pokud chtějí získat zpět své staré ID. Zajímavé je, že staré průkazy si nebudou moci vyzvednout jiní uživatelé, budou k dispozici pouze těm, kteří si je předtím vypůjčili.

Pokyny ke změně ID služby PSN.

 • Na systému PlayStation 4 přejděte do nabídky [Nastavení].
 • Vyberte možnost [Správa účtu] [Informace o účtu] [Profil] [ID sítě].
 • Zadejte své nové online ID nebo vyberte jednu z následujících možností.
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce.
 • Přihlaste se k účtu Playstation Network a v nabídce vyberte profil PSN.
 • Klikněte na tlačítko „Upravit“ vedle ID sítě.
 • Zadejte nové ID sítě nebo vyberte jednu z nabízených možností.
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce.
READ  Jak přenést z cloudu do počítače

Téměř všechny tituly pro PlayStation 4 oficiálně vydané po 1. dubnu 2018 budou podporovat funkci změny síťového ID, ale společnost Sony přesto doporučuje, abyste si předtím zkontrolovali seznam testovaných her.

Po změně ID se hráči mohou setkat s následujícími problémy: předchozí online ID mohou zůstat viditelná v některých oblastech hry; hráč může ztratit přehled o svém postupu v těchto hrách, včetně uložených her, údajů o žebříčcích a údajů o výhrách; některé součásti hry a aplikace nemusí fungovat správně, ať už online nebo offline; hráč může ztratit přístup ke stávajícímu obsahu, včetně placeného obsahu, pro tyto hry, včetně doplňků a virtuální měny.

ОБЗОР на PLAYSTATION 5 ОЧЕНЬ КЛАССНАЯ

Kde koupit dobíjecí karty Playstation Network?

Jedna z nejčastějších otázek, kterou si kladou noví uživatelé v Lotyšsku, Litvě a Estonsku: „Jak přidat bankovní kartu do obchodu Playstation Store, aby si mohli koupit hru nebo předplatné?“?“. Dnes bohužel není možné propojit lotyšskou kartu s účtem v obchodě Playstation Store. Také nebudete moci propojit svůj účet PayPal (pokud není propojen s bankou v jiné zemi). Co dělat v tomto případě? Jak doplnit svůj obchod Playstation Store? Kde koupit dobíjecí karty Playstation Network? Který internetový obchod prodává nejlevnější dobíjecí karty? Odpovědi na tyto otázky najdete v tomto článku.

Na internetu je nyní mnoho online obchodů, které prodávají dobíjecí kódy pro Playstation Network. Pomocí těchto kódů si můžeš dobít peněženku PSN. Záleží jen na vás, který obchod si vyberete. Některé obchody mají uživatelsky přívětivější rozhraní bez rušivých vyskakovacích bannerů. Jiné mají širší výběr map a zboží obecně. Každý obchod je svým způsobem jedinečný.

Zde je seznam nejoblíbenějších online obchodů, ve kterých si můžete koupit dobíjecí karty PSN.

Playo.ru. pravděpodobně nejjednodušší internetový obchod pro prodej různých digitálních verzí produktů. Shop Online je na trhu již dlouhou dobu a má mnoho pozitivních recenzí

Spojené státy:Předplatné služby Playstation Plus: Neprodává se Kódy pro doplnění peněženky: 20.00, 50.00Rusko:Předplatné Playstation Plus: 3 měsíce, 12 měsíců Kódy pro doplnění peněženky: 1000, 2500, 4000

Igroshop.com. jeden z největších online prodejců her pro Playstation, Xbox, Steam, Apple, Microsoft a další platformy. Obchod přijímá kreditní karty, ale nemůže přijímat platby přes PayPal.

Velká BritániePředplatné PlayStation Plus: 3 měsíce, 12 měsícůKódy pro doplnění kanalizace: 5.00£, 10.00£, 15.00£, 20.00£, 25.00£, 30.00£, 35.00£, 40.00£, 45.00£, 50.00£Spojené státyPředplatné PlayStation Plus: 3 měsíce, 12 měsícůKódy pro dobití peněženky: 10.00, 20.00, 25.00, 50.00, 100.00RuskoPředplatné Playstation Plus: 3 měsíce, 12 měsíců

Balticgame.00£ 35,00£ 15,00£. Webové stránky pro nákup kódů v Pobaltí

Velká BritániePlaystation Plus předplatné: 3 měsíce, 12 měsícůKódy pro dobíjení peněženky: 5.00£, 10.00£, 20.00£, 25.00£Spojené státyPředplatné PlayStation Plus: 12 měsícůKódy pro dobití peněženky: 10.00, 20.00, 50.00RuskoPlaystation Plus předplatné: 3 měsíce, 12 měsícůKódy pro dobití peněženky: 1000, 2500, 4000£Kódy pro dobití peněženky: 15 zlotých, 25 zlotých, 50 zlotých, 100 zlotých

Punktid.com.ua. Velký internetový obchod, který se specializuje na prodej kódů pro PC (Steam), Xbox a PS. Tato stránka se od ostatních stránek liší tím, že na ní najdete nejen kódy pro Spojené království, Rusko a USA, ale také kódy Playstation Network pro Ukrajinu, Polsko, Irsko, Španělsko, Itálii, Austrálii, Rakousko, Dánsko, Norsko, Nizozemsko, Německo, Portugalsko, Francii, Švédsko, Švýcarsko a Finsko

Velká BritániePředplatné PlayStation Plus: 3 měsíce, 12 měsícůKódy pro dobití peněženky: 5.00£, 10.00£, 15.00£, 20.00£, 25.00£, 35.00£, 50.00£Spojené státyPředplatné PlayStation Plus: 3 měsíce, 12 měsícůKódy pro dobití peněženky: 10.00, 20.00, 25.00, 50.00, 100.00RuskoPlaystation Plus předplatné: 3 měsíce, 12 měsícůKódy pro dobití peněženky: 1000, 2500, 4000, 5500RUBUkrajinaPlaystation Plus předplatné: 3 měsíce, 12 měsícůKódy pro dobití peněženky: 500 UAH, 1000 UAH, 2000 UAHPolskoPlaystation Plus předplatné: 3 měsíce, 12 měsícůKódy pro dobití peněženky: 15 PLN, 25 PLN, 50 PLN, 100 PLN

Proč se zaregistrovat do sítě Playstation Network na systému PlayStation 4?

Článek o tom, jak snadné je zaregistrovat se do služby Playstation Network na systému PlayStation 4 a proč ji vůbec potřebuji?

Nyní jste majitelem zbrusu nové, oblíbené a funkční herní konzole Playstation 4. A nyní jste dospěli do bodu, kdy jej musíte poprvé zapnout. Šílený pocit, že??

Než budete moci konzoli používat, budete požádáni o registraci v online službě Playstation Network (PSN), což znamená, že si musíte vytvořit osobní účet nebo přenosné ID.

„Jak to?? A kdy mohu hrát?? Budete ho potřebovat?“Můžete se zeptat. Na tyto otázky se pokusíme odpovědět později.

Nejprve však nepropadejte panice, protože se jedná o standardní, užitečný a poměrně jednoduchý postup.

Podívejme se blíže na to, co je to za službu a jaké výhody vám může přinést.

READ  připojení televizoru Sony k notebooku prostřednictvím rozhraní HDMI. Jak připojit notebook k televizoru pomocí dlna

Samotná služba PlayStationNetwork (PSN) je online služba. megamír her, filmů, hudby a zábavy vyvinutý společností Sony Computer Entertainment, kde se můžete ponořit s přáteli z celého světa.

Hlavním účelem této služby je umožnit vám stahovat a hrát exkluzivní hry Sony na zařízeních, jako je Playstation 4, Playstation 3 a Playstation Vita, a sdílet své úspěchy s přáteli, sledovat filmy, oblíbené televizní seriály, sledovat sportovní novinky a mnoho dalšího.

Služba PSN je jednoduše řečeno obrovská sociální síť, která v současné době využívá více než 110 000 000 uživatelů po celém světě.

A to není vše. To je to, co získáte, když si vytvoříte účet a zaregistrujete se do systému Playstation Network:

Pouze jedna registrace vám umožní vytvořit kromě osobního účtu také další účty. To znamená, že dětskému účtu můžete udělit přístup k používání materiálů z vašeho hlavního účtu. Pokud například chcete sdílet svou sbírku s přítelem, může si uživatel dalšího účtu zahrát hry, které jste si stáhli na své hlavní stránce.

Přístup ke komunikaci a komunitám. Své výsledky a úspěchy tak můžete snadno sdílet s přáteli prostřednictvím komunit, získat přístup k online textovému chatu, přidávat si přátele a porovnávat své pozice a výsledky s ostatními uživateli. Je to vlastně tónování? Chcete být ještě lepší.

Možnost hlasového a video chatu mezi uživateli prostřednictvím sluchátek Bluetooth nebo webové kamery Playstation EYE. Textový chat lze používat bez opuštění hry. A to vše se přibližuje realitě a zvyšuje adrenalin.

Speciální prohlížeč pro používání internetu.

Přístup do obchodu Playstation Store, kde si můžete prohlédnout videa, snímky obrazovky a zakoupit hru, která se vám líbí.

Playstation Store. speciální komerční obchod, který je aktualizován každý čtvrtek, kde si můžete prohlédnout veškerý obsah (hry, screenshoty, demoverze, trailery) a samozřejmě si můžete koupit hru, o kterou máte zájem. Obchod používá jak skutečnou měnu (pro Rusko. jedná se o platební kartu Visa), tak speciální karty Playstation Network (pro Evropu, Ameriku, Japonsko atd.).)

Šťastní majitelé herní konzole Playstation 4 si mohou stáhnout nové hry ještě před oficiálním datem vydání. Takže v den vydání hry, kdy se všichni vrhnou na její stahování, se uživatelé PlayStation 4 už mohou pochlubit prvním úspěchem.

Majitelé konzole Playstation 4 si také mohou vytvořit až 16 nových účtů PSN pro každou platformu, přičemž se pokaždé mohou zaregistrovat do nové země, například do USA, a získat tak přístup k exkluzivním produktům obchodu Playstation Store pro danou zemi.

Službu Playstation Network si můžete zaregistrovat online i z počítače. Pomocí přenosného ID můžete měnit vše od oblíbených a neoblíbených položek až po jedinečný vzhled své stránky.

Výhod už je tolik, že mám pocit, že je čas to ukončit. Ale jak vám mohu neříct, že po registraci vám společnost Sony nabízí takzvané předplatné Playstation Plus?

Je to něco velkého. Musíte se o tom dozvědět.

Playstation Plus (PS Plus) je předplatné služby PSN, které vám umožní využívat všechny možnosti účtu Sony a pomůže vám maximálně využít systémy PS3, PlayStation 4 a PS Vita. Abyste mohli svou novou konzoli využívat naplno, používejte svůj účet PSN společně s předplatným služby Playstation Plus. Obchod Sony je k dispozici ve všech zemích, kde máte přístup k obchodu Playstation Store.

Když se přihlásíš k předplatnému služby PS Plus, čeká tě něco nového:

 • Slevy, které se vztahují na obchod Playstation Store. Například oblíbená hra Battlefield 4 je v maloobchodě k dostání za 2400, ale v obchodě Playstation Store za 1200 díky našim výprodejům. Někdy jsou slevy až 60 %. Musíte uznat, že je to výhodná koupě;
 • Přístup k demoverzím her dříve než ostatní uživatelé;
 • Různé pozvánky k vyzkoušení beta verzí her;
 • Každý měsíc několik nových plných a exkluzivních her, které jsou přístupné pouze vám, ale jsou žádané ostatními hráči, kteří se odhlásili. A myslete na to, že je to pro vás zdarma;
 • Prostor v cloudu na stahování a ukládání nových her každý měsíc;
 • A možnost hrát a soutěžit s hráči z celého světa online.

To zní skvěle. Společnost Sony dává svým zákazníkům možnost vyzkoušet si všechny výhody bezplatného předplatného po dobu 14 dnů. A pak ji buď zrušte, nebo si ji kupte na 1 měsíc, 3 měsíce nebo celý rok v samotném obchodě Playstation Store nebo v aplikaci Playstation App při použití zařízení se systémem Android nebo iOS.

Podívejme se tedy, co je třeba udělat, abyste mohli nový systém od společnosti Sony Computer Entertainment plně využívat:

Sony PlayStation 5. НЕРЕАЛЬНО ВПЕЧАТЛИЛ �� ЛУЧШАЯ ИГРОВАЯ КОНСОЛЬ В ИСТОРИИ

 • Zaregistrujte se v síti Playstation Network;
 • Vytvořte si osobní účet;
 • Zvolte si typ předplatného Playstation Plus, který chcete používat, a to tak, že ke svému účtu předem připojíte účet kreditní karty Visa (pro Ukrajinu);
 • Vyberte a/nebo zakupte hru, o kterou máte zájem;
 • Užijte si fantastickou hru a neuvěřitelnou kvalitu prostřednictvím herního systému.
READ  Jak povolit Bluetooth na notebooku Sony

Nyní se pokusíme odpovědět na vaše první otázky. Pokud tedy máte zakoupený disk s hrou, můžete na nové konzoli hrát i bez registrace a vytváření vlastní sítě PSN. Ale jaká je to radost hrát si sám? Jistě budete souhlasit, že je několikanásobně příjemnější získat tak významné výhody registrace a předplatného, jak je uvedeno výše, a také možnost ponořit se do světa zábavy, kde je každá hráčská postava skutečnou osobou, a získat mnoho dalších dárků od společnosti Sony Computer Entertainment. V každém případě je volba vždy na vás.

Změna přezdívky PSN (PS ID): jak, proč a jaké jsou problémy?

Přiznejme si, že oficiální postup pro změnu přezdívky v PSN vyžaduje určité úsilí, ale nyní je tu jeden, který nemůže než radovat (myslím).

Z nepříjemných věcí za každou další změnu přezdívky bude muset Sony švihnout trochu peněz (podle sazeb).

Pokud se vám však nová přezdívka nelíbí, můžete tu starou (kteroukoli z předchozích) bezplatně vrátit a společnost Sony ji (je) pro vás uschová. Navíc je tu celá řada dalších problémů. Takže popořadě.

Jak změnit ID služby Playstation / přezdívku PSN

Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je přejít přímo do systému PlayStation 4. Postup je následující:

 • Přejděte do Nastavení a poté do Správy účtů;
 • klikněte na možnost Podrobnosti o účtu. Profil. ID sítě;
 • nyní stačí zadat novou přezdívku (t.е. ID sítě) nebo vyberte jednu ze seznamu dostupných;
 • dokončete postup podle pokynů systému.

Pokud nemáte PlayStation 4, můžete totéž provést z počítače:

 • Jděte do obchodu Sony;
 • Přihlaste se a přejděte do nastavení účtu;
 • Klikněte na položku Profil PSN (ve sloupci vlevo);
 • Na stránce profilu PSN klikněte na tlačítko Změnit v části ID sítě;
 • Zadejte novou přezdívku nebo vyberte vhodnou ze seznamu dostupných přezdívek;
 • dokončit proces podle pokynů systému.

Kolik stojí změna přezdívky PSN??

Zcela zdarma, ale pouze jednou. A jak jsme řekli, každý další bude stát peníze. Konkrétně 499 (9.99, €9.99 nebo 7 liber.99) pro běžné uživatele a 249 (4) pro online obchod Sony.99, €4.99, £3.99) pro uživatele služby Playstation Plus.

Jak získám zpět své staré uživatelské ID služby PSN??

Podle společnosti Sony, pokud vaše stará přezdívka neporušuje podmínky služby, můžete ji vrátit tak, že si o ni požádáte přímo na podpoře společnosti Playstation.

 • můžeš si změnit přezdívku ze systému PS3 nebo PS Vita?? Ne, nemůžete. Pouze ze systému PlayStation 4 nebo přes prohlížeč v obchodě Sony Store.
 • aby mě přátelé po změně uživatelského jména snáze našli? při změně přezdívky si můžete po dobu jednoho měsíce (30 dní) ponechat své staré online ID. Během této doby budete mít možnost říct všem svým přátelům o své nové přezdívce. Tato možnost je však k dispozici pouze při změně přezdívky.
 • Kolikrát si můžeš změnit přezdívku PSN? Kolik peněz stačí.
 • Změna přezdívky ve všech účtech? Ne, možnost změnit síťové ID podřízeného účtu není k dispozici.
 • které hry podporují změnu přezdívky PSN? Téměř všechny oblíbené hry (úplný seznam testovaných her naleznete na stránce. zde). Nové hry vydané po 1. dubnu 2018 podporují všechny. Tituly pro systémy PS3 a PS Vita tuto funkci nepodporují.

Jaké problémy může způsobit změna ID / přezdívky ve službě PSN??

Z možných problémů společnost Sony upozorňuje na následující (s upřesněním, že se mohou vyskytnout v některých hrách)

 • stará přezdívka se může objevit v některých částech hry a bude viditelná pro vás i ostatní hráče;
 • Můžete ztratit přehled o svém postupu ve hře, včetně trezorů, žebříčků a údajů o úspěších;
 • Některé součásti her a aplikací nemusí fungovat správně, ať už online nebo offline;
 • Některý obsah (včetně placeného) může v netestovaných hrách zmizet (seznam testovaných her naleznete v seznamu testovaných her). výše), včetně doplňků a virtuální měny.

Pokud se po změně přezdívky PSN v netestovaných hrách vyskytnou tyto nebo jiné problémy, měli byste se vrátit ke staré přezdívce nebo k přezdívce, se kterou se tyto problémy nevyskytly. Návraty by měly vyřešit většinu problémů.

Sony решила бороться с дефицитом PlayStation 5, увеличив производство PlayStation 4


| Denial of responsibility | Contacts |RSS