Xiaomi Redmi Note 8 6/64GB

Tato modifikace byla vyřazena z výroby a prodeje.

Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8 (3/32Gb, globální verze, modrý)

recenze, xiaomi, redmi, note, 32gb

Xiaomi Redmi Note 8 (modrý) cenově dostupný a produktivní phablet s úhlopříčkou displeje 6.3palcové rozlišení FullHD, které zabírá 90 % plochy předního panelu. Hlavní fotoaparát má čtyři obrazové snímače, včetně 48MP hlavního snímače a dalších 8MP, 2MP a 2MP. Makrosnímky lze pořizovat ze vzdálenosti 2 cm. Smartphone dokáže nahrávat videoklipy při 960 f/s. Přední fotoaparát dostal 13megapixelový snímač obrazu.

Xiaomi Redmi Note 8 (modrý) je vybaven 11nm 2GHz osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 665, nízkou účinností displeje s certifikací Rheinland TÜV, ochranným sklem Corning Gorilla Glass 5 a ochranou proti náhodnému postříkání.

Kapacita baterie Redmi Note 8 (modrá) je 4 000 mAh a smartphone podporuje 18W rychlé nabíjení. Z 0 na 100 % se smartphone nabije za 2 h.

Hledal jsem smartphone pro konkrétní účel. Musím se natočit pro videoblog. Po zhlédnutí mnoha recenzí si koupil smartphone, camerophone a cokoliv jiného se to jmenovalo. Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64 Green. Jsem kupující, podle mého názoru ne nejnáročnější. Hledal jsem Smart, který bude víceméně jasný obraz, takže můj obličej byl v ohnisku. Hlavní i přední fotoaparát. Potřebuji, aby paměť RAM byla dostatečně velká pro mé potřeby a s dostatečnou pamětí pro ukládání videa, protože smartphone, který natáčí v dobré kvalitě, vytvoří 3 GB videa za 10 minut, a to mám na mysli. A to v kvalitě 1080P / 30 snímků za sekundu. Т.е. Nepotřeboval jsem 4K a t.д. předvádět se. Přesto tam je.

Myslím, že už jste viděli a četli dost zbytečných recenzí a přehledů, takže zde nebudu popisovat celý smartphone. to už tu bylo přede mnou. Budu mluvit o (1) nejdůležitější potřebě. fotit kvalitní selfie pro blog, a co mě frustruje, je to, že. (2) Pak popíšu obecné výhody a nevýhody konkrétně pro fotoaparát. (3) Pak projdu obecné vlastnosti, které jsou pro mě důležité, výhody a nevýhody.

(1) Smart jsem si koupil před novým rokem, abych mohl v novém roce natáčet kvalitní video bez trápení s editorem videa. Co mám na mysli pod pojmem „jeho“ kvalita. Barvy vypadají věrně, oči nemění barvu z modré na hnědou, pleť není vybělená, ostrost je dobrá, zaostření se neztrácí, obraz nebliká. V tomto modelu smartphonu má fotoaparát dobrou stabilizaci videa, ale nestřílím v pohybu, takže tuto funkci nepotřebuji, ale pro ni zvláštní respekt.

Byl jsem tak nadšený, že jsem šel natočit video na svou novou kameru. Myslel jsem, že jsem to nastavil a zapomněl na to. Video nebylo uspokojivé, ale nechci to znovu natočit, protože netrpím peekektionizm. Požádala jsem manžela, aby nasadil Focus, a začala jsem natáčet. Nejdříve to bylo v pořádku, ale pak přestalo být ostré a obraz byl rozmazaný. Když se na něj podíváte z počítače přes celou obrazovku, uvidíte ho. O barvy se nebojte, přidával jsem korekci a za určitých okolností jsem fotil pozdě, s oknem a umělými zdroji okolního světla. Т.е. Nejedná se o studiový snímek bez profesionálního vybavení. Zaostření telefonu s fotoaparátem se však ukázalo jako nesmysl.

Jak jsem to podruhé zvoral. Říkal jsem si, no dobře, teď za normálního světla, všechno připravené, než sousedi přestali vrtat do zdí, vyfotil jsem to. Nevadí, že barva zde buď, Přidala jsem korekci, Focus se ukázalo být hoden normální video blog. Ale sakra! Celé video, které jsem se tak usilovně snažil dobře natočit, obraz bliká. Pak jsem také zkoušel natáčet různá videa. A nastavil jsem blikání na různé frekvence. Nic nefunguje. Video má charakteristiku eliminace blikání 50 Hz nebo 60 Hz. Problém nevyřešilo ani automatické ladění.

READ  Jak připojit digitální televizní přijímač k televizoru. Jak vybrat set-top box pro sledování digitální televize

Hledal jsem celý internet hledá odpověď, proč a co dělat, nic z rady lidí, kteří mají stejnou chybu, mi nepomohlo. Otázkou je, proč musím hledat po celém internetu, když chci jen natočit video? Nestavím hadronový urychlovač. Slíbili jste mega telefon tolik mluvit a tady jsme. Sto padesát kamer na palubní desce problém nevyřešilo. Možná dokáže zachytit dynamiku, možná jiné typy videa. Zatím jsem s ním měl jen problémy.

Обзор Xiaomi Redmi 8 3/32GB

Jak jsem se přiblížil přibližnému ideálu? Musel jsem si stáhnout aplikaci třetí strany a sám upravit všechna nastavení, protože výchozí fotoaparát v mém smartphonu nefungoval. Jak to?? Т.е. Používám pouze čočky smartphonu a softwarovou část nebo jak to nazvat. úprava nastavení, úprava charakteristik fotografování, pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64 Green je nemožný úkol. Т.takže jsem zaplatil pouze za čočky? Pro tři zbytečné fotoaparáty na zadní straně. Víte, co se říká: „Tři milenky doma, a podlaha není zametená.“. něco takového. Jedná se o fotoaparát Xiaomi.

Každopádně. Stáhl jsem si spoustu aplikací. A vyhovoval mi pouze FiLMiC Pro. Tam mi manžel pomohl individuálně upravit nastavení. V t.ч. zaostření, které bylo u standardního fotoaparátu problémem. A blikání, které bylo u standardního fotoaparátu, zmizelo. Přiblížil jsem se kvalitě obrazu, kterou jsem chtěl. Vypadá to takto.

Dokonce i s nedostatkem profesionálního světla. Opět je tu umělá rozptylka a okno. Vše. I tak je ale snímek dobrý.

(2) Celkové klady a zápory konkrétně u fotoaparátu.

Udělal jsem pro vás pár snímků. Foto a video. Zde je obvyklé video a video makro záběr mého vánočního stromku ve tmě. Bylo tam jen pár světel. A pochodeň z ulice. Neprováděl jsem zde žádnou opravu. Tam, kde je vidět rozmazání a pak zaostření, je to ruční zaostření, které jsem pořídil já, nikoliv efekt zpracování.

Je to makro fotografie přírody. Kvalita je vynikající. Ano?

Jedná se o stejné tyče, které jste viděli ve videu.

Také jsem fotografoval ptáky asi 500 metrů ode mne sedící na střeše domu. Tuto fotografii jsem nemohl nahrát, protože váží více, než je maximální množství materiálu, které lze na tuto stránku nahrát. Pokud fotografii zkomprimuju, ztratí veškerý význam. Při přiblížení jsou ptáci zřetelně vidět, obraz se nerozmazává. Je to skvělá kvalita.

Dále o vlastnostech fotoaparátu:

(3) Výhody a nevýhody obecně, které jsou pro mě důležité.

Závěr: dobře natáčí video, ALE s aplikací třetí strany. Jsou zde všechny běžné funkce, které jsou vlastní dnešním smartphonům, ale jsou zde i drobné nevýhody. Jak říkáme, je to Smart za své peníze.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro recenze vše dobré, pokud ne

Chytré telefony Redmi Note se rozšířily díky vysokému výkonu a dobrým fotoaparátům. A nízká cena. Xiaomi Redmi Note 8 Pro pokračuje v tradici společnosti poskytovat co nejvíce funkcí a vlastností za minimální cenu. Přečtěte si, kde společnost Xiaomi udělala kompromis a kde naopak nešetřila na zvonečcích a píšťalkách!

Jako vždy začneme specifikacemi a výkonem. Krásu designu a kvalitu fotoaparátů si necháme na později. Určitě si nenechte ujít kapitolu o bateriích. Jsou zde důležité informace.

Klíčové specifikace Redmi Note 8: procesor Snapdragon 665, baterie 4000 mAh, 6″ displej.3 palce, čtyři fotoaparáty (hlavní modul na snímači Samsung ISOCELL GM2 s rozlišením 48 MP), přední fotoaparát ve výřezu ve tvaru slzy. Nabíječka se připojuje přes Type-C. K dispozici je infračervený port, konektor 3.5 mm. Bez NFC.

To zní dobře, že?? Ano, vše se zdá být na svém místě: výkonná baterie v nejlepších tradicích značky, dobrý procesor pro danou třídu, velký displej, Type-C. Specifikace telefonu Redmi Note 8 jsou obzvláště zajímavé díky čtyřem fotoaparátům, včetně širokoúhlého modulu a speciálního makro fotoaparátu.

Fotoaparát Xiaomi Redmi Note 8.

Podrobná analýza novinky začíná u fotoaparátu. Specifikace fotoaparátu Redmi Note 8 jsou úžasné. Hlavní modul má 48megapixelový snímač. Je doplněn fotoaparátem s krátkým ohniskem (širokoúhlý modul) s rozlišením 8 megapixelů. K dispozici je speciální kamera pro snímání malých objektů z blízka a pomocný hloubkový snímač pro správnou realizaci efektu bokeh v režimu portrét.

READ  Xiaomi Mi 9t globální verze recenze

Podrobné specifikace fotoaparátu Redmi Note 8:

ОБЗОР XIAOMI REDMI NOTE 8 ДАЖЕ В 2020 ОН КРУТ! Стоит ли покупать Сяоми?

 • Hlavní: 48 MP, snímač Samsung, 0.8 μm, F/1.8, 27 mm, fázové automatické ostření PDAF, bez optické stabilizace.
 • Širokoúhlý záběr: 8MP, 1.12 mikronů, F/2.2, 13 mm, pevné zaostření.
 • Makrofotoaparát: 2 megapixely, 1.75 μm, F/2.4, pevné zaostření (bez automatického zaostřování).
 • Pomocný fotoaparát pro portrétní režim: 2 Mpx, F/2.4.

Specifikace fotoaparátu Redmi Note 8 jsou v pořádku, ale existují nuance, které mohou mít (a pravděpodobně budou mít) vliv na kvalitu snímků.

Trhovci sázejí na výkon fotoaparátu Redmi Note 8, je to zřejmé. Pokud jde o kvalitu fotografií, s tak bohatou funkční výbavou (čtyři fotoaparáty!) Kvalita se nemusí zlepšovat. Kupující získá čtyři kamery místo dvou (u modelu RN7), a už to ho potěší.

Обзор Redmi Note 8t 3/32gb и распаковка\ тест камеры\ видеотест

Výkon Redmi Note 8.

Redmi Note 8 je na tom s hardwarem dobře, protože smartphone je přetaktován procesorem Snapdragon 665. Ano, ani v segmentu střední třídy nejde o nejrychlejší čip Qualcomm, ale nezapomínejme na odstup, který obchodníci udržují mezi modely pro různé cenové segmenty.

Pokud jde o rychlost, Redmi Note 8 se od Redmi Note 7 příliš nevzdálí. Stejně jako Xiaomi Mi A3, který má podobný čip. To opět dokazuje, že se sází spíše na zvýšení výkonu než na skutečné schopnosti smartphonu. V Antutu 7 by měl telefon dosáhnout skóre kolem 140 tisíc papoušků, zatímco Mi 9 SE překonává 180 tisíc. Vzdálenost mezi modely je zachována, let je normální.

Baterie a rychlé nabíjení Redmi Note 8

Ani situace v oblasti rychlého nabíjení se nepohnula kupředu. Redmi Note 8 se stejně jako všichni jeho předchůdci dodává s 10wattovým napájecím adaptérem (2 A, 5 V). Pokud chcete telefon nabíjet rychle, pořiďte si napájecí zdroj s certifikací Quick Charge 3 s výkonem 18 W.0.

Obrazovka Redmi Note 8

Pokud si pamatujete specifikace displeje Redmi Note 7, znáte i specifikace displeje Redmi Note 8. Smartphone má panel IPS LCD s rozlišením 2340 × 1080 pixelů. Diagonála 6.3in. Displej je krytý sklem Gorilla Glass 5.

Design, komunikace

Vzhledem k tomu, že čtečka otisků prstů pod maticí IPS není umístěna (technologie to neumožňuje), smartphone Redmi Note 8 se nachází na obvyklém místě ve středu zadního krytu. Nechtěli bychom to rychle označit za nevýhodu, protože se pohodlně používá a funguje rychle a spolehlivě.

Nabíječka Redmi Note 8 se připojuje přes Type-C, ale ze zásuvky 3.5 mm se nevzdalo. Další dobré rozhodnutí, protože mnoho potenciálních kupujících kritizuje smartphony, které nemají mini-jack pro sluchátka

Xiaomi Redmi Note 8 3/32Gb Moonlight White smartphone

Stylový chytrý telefon Xiaomi Redmi Note 8 kombinuje elegantní vzhled, široké možnosti fotografování, kvalitní obraz na bezokrajové obrazovce a hluboký, čistý zvuk. Fanoušci čekají na mezinárodní verzi tohoto modelu, pojďme se podívat na klíčové vlastnosti tohoto telefonu.

Fotoaparát

Pokud rádi fotografujete, Redmi Note 8 je pro vás ten pravý! Hlavní fotoaparát je vybaven čtyřmi moduly, které umožňují používat smartphone jako fotoaparát v různých situacích, ať už jde o makrofotografii, portrétní fotografii, záznam videa ve 4K nebo panorama nočního města.

Možnosti čtyřkamer se zdají být nekonečné:

 • V horní části čtyřmodulové jednotky je širokoúhlý objektiv (1,12 μm, f/2,2) se zorným úhlem 120 stupňů. Optimální fotografický režim se volí podle úrovně osvětlení, přičemž boční zkreslení je minimální.
 • Níže je 48megapixelový modul s vysokým rozlišením (Sony 0,8 μm, f/1,79), který je zodpovědný za nahrávání videa v rozlišení 4K a pořizování kvalitních fotografií za denního světla i v noci.
 • Portrétní objektiv (1,75 μm, f/2,4) umožňuje nastavit míru rozmazání v reálném čase a simulovat tak studiovou fotografii.
 • Ve spodní části je místo pro makroobjektiv, který vám umožní získat vysoce kvalitní snímky s rozlišením 1,75 µm.

Příjemný dojem zanechala i selfie kamera. Na přední straně telefonu se v úhledné zmenšené kapce skrývá 13Mpx objektiv.

Zobrazit

Vysoká kvalita výkonu Xiaomi Redmi Note 8 je zřejmá již při prvním pohledu na toto zařízení. Displej má nejtenčí možný rámeček a 90 % plochy obrazovky je určeno pro pracovní postupy. To vše v kombinaci s kvalitními reproduktory a zvukem odlišuje tento model od konkurence.

READ  Snímek obrazovky v telefonu Samsung note 10

Vzhledem k tomu, že úhlopříčka displeje je poměrně velká. 6,3 palce, tvůrci se postarali o ochranu gadgetu před nepříznivými faktory. Displej je krytý sklem Gorilla Glass 5 a tělo telefonu má vodoodpudivou vrstvu.

Zvláštní pozornost si zaslouží 2,5D gradientní sklo, které vytváří na těle modelu nádherné barevné odstíny v každém ze tří odstínů. Fantasy Blue, Space Black, Moonlidht White.

Vzhledem k tomu, kolik času trávíme se svými přístroji, mysleli výrobci na ochranu očí uživatelů Redmi Note 8. Modrý filtr na displeji s certifikací Rheinland TÜV. Pomáhá snižovat škodlivé účinky na zrak při dlouhodobém používání smartphonu.

Rychlý výkon, operační systém

Silný výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 665 s maximální frekvencí 2 GHz. Video procesor Qualcomm Adreno 610. Okamžitá odezva na každý příkaz a rychlý herní výkon, abyste si mohli užívat nejlepší aplikace dostupné v Google Play.

Zařízení běží na operačním systému Android 9.0 Pie s proprietárním MIUI 10, který je nám známý z jiných smartphonů Xiaomi.

Další funkce

 • Baterie s kapacitou 4000 mAh a funkcí rychlého nabíjení 18 W.
 • Vysoce kvalitní zvuk jako z reproduktoru díky audio zesilovači Smart PA.
 • Ultralineární reproduktor 1217, který zaujme bohatými basy.
 • Podpora dvou SIM karet, možnost rozšíření interního úložiště pomocí karty microSD.
 • Xiaomi Redmi Note 8 se dodává ve třech paměťových verzích. 3/32 GB, 4/64 GB a 4/128 GB.

Kde koupit Xiaomi Redmi Note 8 3/32Gb Moonlight White v Almaty

Objednat si nový model telefonu s doručením domů v Almaty nebo do jiného regionu Kazachstánu můžete prostřednictvím katalogu našich webových stránek. Nabízíme pohodlné způsoby platby (hotovost, bankovní karty, splátky, úvěr, platba online). Vaši objednávku doručíme rychle a na veškeré zboží zakoupené u nás poskytujeme záruku.

Chytrý telefon Xiaomi Redmi Note 8 3/32gb White (White)

Dokonalá čistota obrazovky Čtení, sledování videí nebo hraní na jasné 6,3palcové obrazovce IPS s rozlišením Full HD (2340×1080 pixelů). Díky nejtenčím možným rámečkům a slzovitému výřezu pro přední fotoaparát zabírá 90 % celého předního panelu, takže máte k dispozici mnohem více prostoru pro sledování.

Jeden okamžik čtyři fotoaparáty, které zachytí vše Redmi Note 8 dostal hned čtyři moduly hlavního fotoaparátu, včetně 48Mpx hlavního objektivu, 8Mpx ultraširokoúhlého snímače, 2Mpx modulu s hloubkovým efektem a speciálního 2Mpx makro snímače. Pořizuje kvalitní fotografie v široké škále situací, od intimních portrétů až po dramatická panoramata nočního města a záznam videa v rozlišení 4K.

Více pixelů pro neuvěřitelně detailní fotografie 48megapixelový modul fázového automatického ostření s clonovým číslem f/1,8 pořizuje fotografie ve vysokém rozlišení a nahrává videa v rozlišení 4K. Pořizuje jasné denní i noční fotografie, takže můžete zachytit každý detail.

Širší úhel pohledu, větší obraz Nic nezůstane mimo obraz. Zachyťte více díky širokoúhlému snímači, který dokáže zachytit až 120 stupňů zorného pole. Tento objektiv je ideální pro fotografování panoramat, velkých společností a nádherných krajin.

Konzistentní výkon každý den Čipová sada Snapdragon 665 s maximální rychlostí 2 GHz a 4 GB paměti RAM pohání smartphone. Tato kombinace zajišťuje okamžitou odezvu a výkon pro standardní i herní aplikace.

Výkonné nabíjení energií Soustřeďte se na to, co je pro vás důležité, ne na hledání nejbližší zásuvky. Baterie s kapacitou 4000 mAh má dostatek energie na celý den používání. A díky podpoře 18W rychlonabíjení budete mít během chvilky zase v provozu.

Silný zvuk se sluchátky i bez nich Filmy, hry a oblíbená hudba zní s Redmi Note 8 zcela novým způsobem. Smartphone je vybaven ultralineárním reproduktorem, překvapivě šťavnatými basy a díky zesilovači zvuku Smart PA je zvuk ještě hlasitější a čistší. Kvalitní zvuk je zajištěn i ve sluchátkách.

Test fotoaparátu Xiaomi Redmi Note 8

Nemusíte vyplňovat žádné formuláře. stačí zanechat své telefonní číslo a náš konzultant se postará o všechny vaše objednávky.

Oblíbené dotazy

2022 Video-shoperNAKUPUJTE V. Obchod s chytrými telefony a tablety a MO 7 (495) 648-68-08

Pozor! Tyto webové stránky nejsou veřejnou nabídkou; veškeré informace jsou pouze orientační. Objasněte si všechny podmínky objednávky se svým manažerem

| Denial of responsibility | Contacts |RSS