Společnost Apple se chystá prohlásit řadu chytrých telefonů iPhone 12 za zastaralou a stáhnout ji z výroby a prodeje. Informoval o tom server ZDnet, který našel odkaz v dokumentech, které společnost Apple předložila Federální komunikační komisi (FCC). Říkali tomu nepříjemné (ošklivé) překvapení.

Všechny čtyři telefony řady iPhone 12 jsou v dokumentech společnosti Apple uvedeny jako starší. To znamená, že zmizí z obchodu společnosti současně s oznámením nadcházejícího iPhonu 13, které je naplánováno na 14. září 2021.

Jinými slovy, Apple chce, aby se mobilní telefony, které stále nazývá novými, staly součástí jeho historie. Navíc se jejich reklamy nyní zobrazují na domovské stránce jejich webových stránek, včetně americké a ruské verze.

Možná, že odstranění iPhonu 12 z trhu bylo odborníky ZDnet označeno za nepříjemné překvapení, protože zmaří naděje těch, kteří doufali, že si iPhone 12 koupí za zvýhodněnou cenu po vydání iPhone 13. Apple někdy „snižuje“ cenu starších modelů při vydání nových. Tito kupující budou moci ještě ušetřit, ale pokud se nic nezmění, budou si muset vybrat mezi dvěma staršími mobilními telefony.

V mezinárodní nabídce společnosti Apple je stále například smartphone iPhone 11, který se za několik dní chystá oslavit dvouleté výročí. Zatím nevíme, zda získá status „zastaralého“ telefonu vedle iPhonu 12. Nebo ji bude Apple stále považovat za aktuální.

Totéž platí pro rozpočtový smartphone iPhone XR, který Apple vydal ještě dříve v roce 2018. Stále se prodává v Rusku a dalších zemích po celém světě a v současné době je jedním z nejlevnějších iPhonů (od 48 tisíc korun). ). V tomto ohledu je druhý po iPhonu SE 2020, který je sestaven v těle iPhonu 8 (2017).). Lze jej pořídit za 40 tisíc.

Jak bude zajištěna podpora uživatelů a servis?

Šestá verze iPhonu byla oficiálně prohlášena za zastaralou. To znamená, že vývojářská společnost zcela přestane podporovat uživatele tohoto modelu, stejně jako jeho služby. Т.е. gadget nebude podporovat všechny budoucí aktualizace operačního systému, počínaje iOS 13.

Je to způsobeno tím, že většina zařízení Apple dostává aktualizace zpravidla po dobu 5 let, a jak víme, na podzim oslaví „šest“ své výročí.

Bez aktualizací, které zlepšují výkon zařízení, tak bude mnoho uživatelů produktů „Apple“. Koneckonců, „šest“ je stále nejprodávanějším zařízením, zejména v zemích SNS.

Apple stáhl iPhone XS a XS MAX z prodeje

Stejně jako v případě iPhonu X jsou smartphony v prodeji teprve rok.

prodej, iphonu, ukončen

Cena iPhonu 11 je vysoká! 918 místo

742 (například včetně daně ve výši 6 %). Ukazuje se, že i s clem a dodání na objednávku z USA levnější. Jediné, co může být zatím matoucí, je nedostatek informací o záruce.

Myslím, že u počítačů Mac je to tak, ale přinejmenším u iPhonů je to jiný příběh. V závislosti na čísle modelu slouží

Čekejte na šedé iPhony, v šedých obchodech se objeví téměř okamžitě s oficiálním datem vydání. Cena bude o něco vyšší než v USA. XS Max jsem koupil za 1300 z 1250 v USA

žádné informace o záruce. Žádná není, lol

Předchozí generace ji má, ale nebyla k dispozici okamžitě. U mého amerického XS byl displej vyměněn v rámci záruky, takže tyto informace jsou přesné.

prodej, iphonu, ukončen

Záruka jeden rok. iPhone zakoupený v Číně v Rusku má standardní jednoletou záruku.

Takže když teď půjdu do obchodu Apple a budu si chtít koupit XS, opravdu tam nebude.

READ  jak odebrat kartu z obsluhy na iPhonu. Které karty aplikace podporuje

Mohu vám prodat zlatou nulovou, kterou jsem ještě ani nespustil

Nebo jak vytvořit firmu v hodnotě milionu dolarů za rok s pouhými několika tisíci dolary na účtu.

Zpočátku bude k dispozici pouze pro americké prodejce.

Zavádění IT řešení, která mohou uvolnit ruce personalistům, se stalo moderním trendem a dokonce i jakousi obchodní hygienou. Nedělejte to však naslepo: nejprve zhodnoťte rizika a potřeby společnosti. Andrey Krylov, generální ředitel a zakladatel společnosti Skillaz, hovoří o hlavních chybách při automatizaci náboru.

Света КУПИЛА iPhone XS Max и ПОТРАТИЛА все деньги! Странные дети!

Dobrý den, tady je Vladimir Demchenkov, jsem vedoucí oddělení náboru IT v Alfa Bank. 10. února pořádáme One Night Offer. akci, na které můžete během jednoho večera absolvovat pohovor a ráno dostat nabídku. To se dosud žádné ruské společnosti nepodařilo. Řeknu vám, o jaký formát se jedná, na koho čekáme a jak to celé funguje.

února se ve společnosti Tinkoff uskuteční jednodenní nabídka pro mobilní vývojáře, kde můžete projít všemi fázemi pohovoru a získat výsledek v jeden den.

Admitad, IT společnost působící na pomezí MarTech a AdTech, shrnula tři roky investic do rozsáhlého transformačního procesu. Na vytvoření, akvizici a začlenění podniků do nové mezinárodní struktury bylo vynaloženo více než 30 milionů dolarů. Skupina se odklonila od image partnerské sítě a pokračuje v budování globální IT společnosti s marketingovými a.

Poplatky za zboží se odečítají automaticky po výstupu zákazníků přes speciální turniket.

A co když vám řeknu, že Rusové mohou do Evropy jet jen se schengenským vízem, zůstat tam a dokonce legálně pracovat? A vy říkáte, že je to úplný nesmysl, ale já vám říkám: „Svalbard“. Možná jste mě neslyšeli a myslíte si, že jsem řekl „Ztrať se, bratře“, ale ne. Špicberky jsou souostrovím Norského království, které má jedinečný vízový status.

Osud iPhonu X v Číně

Čínský trh je pro společnost Apple velmi náročný. Zatímco průměrný spotřebitel v Evropě a Americe si za stejných podmínek koupí iPhone, v Nebeské říši vládne Huawei. Je to značka, která je v Číně nejoblíbenější.

Ať je to jakkoli, Apple se snaží co nejlépe zaujmout nebeské publikum, protože v této zemi žije více než miliarda potenciálních zákazníků. Proto společnost udržuje iPhony v prodeji déle než na kterémkoli jiném trhu.

Kromě toho Číňané sami často montují gadgety Apple, který vydává takzvané repasované iPhony. Lze je snadno najít na AliExpress. Vzhledem k velmi nízké ceně jsou často zaměňovány s oficiálními produkty, čímž dochází k velmi závažné chybě.

Kvůli sankčnímu sporu mezi USA a Čínou existuje vysoké riziko, že se iPhony v Číně brzy jednoduše přestanou prodávat.

Proč se iPhone X postupně vyřazuje?

Na výroční prezentaci byly vedle iPhonů 7 a 8 představeny také nové iPhony XR, XS a XS max. Společnost přitom poukázala na přední řadu digitálních zařízení tohoto a příštích let. Už na jaře se na internetu objevily dvě spekulace o tom, proč se iPhone X vyřazuje:

  • Otázka proveditelnosti displeje OLED. Údajně po roce nebo dvou provozu začnou uživatelé pozorovat poruchy barevného podání obrazovky. Tento druh poruchy není zahrnut v seznamu záruky a měnit vlajkový smartphone každý rok je už příliš mnoho.
  • Zahájení prodeje nesplnilo očekávání. Podle první vlny poptávky se posuzuje úspěšnost prodeje. Zde iPhone X neznamená, že selhal, ale nesplnil očekávání.
  • Hlavním důvodem je však vzhled tří modelů iPhone najednou: XR, XS a XS max, které přepracovaly řadu gadgetů od společnosti Apple. Znalci iPhonů byli již na jaře prodchnuti zvěstmi o nových chytrých telefonech, které měly být původně levné, a tak „desítku“ tvrdošíjně ignorovali.

Důvod, proč se iPhone 10 vyřazuje, je pochopitelný. Pokud „staré“ modely iPhone 5, 6 a dokonce i 7 dnes patří do relativně levné kategorie smartphonů slavné značky. stojí od 20 tisíc, pak iPhone X je v podstatě nemožné koupit. Až 35 tisíc pak iPhone X v zásadě nebude moci klesnout o tolik. Manažeři společnosti Apple se domnívali, že by si desítka a nové modely navzájem konkurovaly, což by mohlo vést k narušení prodeje.

READ  Jak nainstalovat dvě aplikace WhatsApp do jednoho telefonu. Je možné vytvořit 2 účty v jedné aplikaci?

Bylo by možné snížit cenu iPhonu X, ale taková možnost nebyla součástí plánů společnosti. Všechny modely X zůstanou ve špičkovém segmentu.

Chytré telefony zmizely z oficiálního online obchodu společnosti Apple den poté, co společnost představila nový hardware, včetně iPhonu 13, 13 mini, 13 Pro a 13 Pro Max.

Společnost Apple již dříve stáhla z trhu stará zařízení po uvedení nových. iPhone 11 Pro a 11 Pro Max zmizel z oficiálního obchodu v roce 2020, následovaný iPhonem XS a XS Max v roce 2019.

КУПИЛА СЕБЕ IPhone Xs MAX в Apple Store РАСПАКОВКА АЙФОНА Новый чехол на IPhone

Portál wylsa.com píše, že stažení iPhonu 12 Pro a 12 Pro Max společností bylo pouze překvapením, protože odborníci se domnívali, že celá řada iPhone 12 zmizí uprostřed řady iPhone 13.

iPhone XR byl z oficiálního obchodu odstraněn kvůli tomu, že smartphone je poměrně starý a jeho popularita klesá každým dnem, píše wylsa.com. Společnost však bude tento model podporovat další tři roky.

Pokud jde o vyřazení iPhonu SE s 256GB pamětí, mohlo by to být proto, že se společnost začíná zbavovat zásob z řady před uvedením nové generace iPhonu SE, píše 3dnews.Přejít na. Nová verze cenově dostupného iPhonu se očekává v roce 2022.

Proč se přestal prodávat iPhone X: tajemství společnosti Apple

Společnost Apple představila iPhone X veřejnosti současně se sedmou a osmou generací chytrých telefonů na své výroční prezentaci. Poté byly veřejnosti představeny smartphony XS, XR a XS max. Společnost Apple uvedla, že uvedené smartphony budou vlajkovými loděmi pro příštích několik let.

Dnešní aktuální otázka, proč byl ukončen prodej iPhonu X, by, zdá se, neměla jablečné fanoušky už dlouho trápit. Na jaře 2019 začali odborníci předkládat dvě verze, které vysvětlovaly, proč bude iPhone X v blízké budoucnosti vyřazen.

Proč vyřadili verzi 10 1

Mnozí odborníci tvrdí, že uživatelé iPhonu X by měli zaznamenat poruchu obrazovky po roce. Protože taková porucha není zaručena, budou si majitelé desítky muset koupit novou generaci iPhonu. Při současné ceně vlajkové lodi je to přinejmenším nepraktické.

МОЙ НОВЫЙ ТЕЛЕФОН IPHONE Xs MAX РАСПАКОВКА и ОБЗОР

Proč vyřadili verzi 10 2

Uvedení desítky na trh neodůvodnil ani sám výrobce Apple posuzuje úspěch vlajkových lodí podle první vlny prodeje. iPhone X od svého uvedení na trh nesplnil očekávání společnosti. Odpověď na otázku, proč byl iPhone X vyřazen, tedy leží doslova na povrchu.

Kontroverze a spory kolem stažení iPhonu X

Mnoho fanoušků společnosti Apple čekalo na nový levný iPhone již na jaře 2019. Vzhledem k tomu, že starší modely smartphonů Apple mají ve srovnání s novými vlajkovými loděmi mnohem nižší cenu, jsou pro fanoušky značky ještě atraktivnější. To se však u samotného iPhonu X nepředpokládá, stojí příliš mnoho a manažeři společnosti Apple se domnívají, že 10 bude nyní konkurovat novým modelům a zkazí uvedení nových vlajkových lodí.

Apple sice původně snížil cenu iPhonu X, ale snížení ceny není v souladu s marketingovou politikou společnosti.

Apple plánuje zachovat desítku výhradně jako zástupce nejvyšší cenové kategorie. Mezitím se iPhonu X již podařilo překonat rekord v nejrychlejším zastarávání jakéhokoli chytrého telefonu v historii

Všichni jsou samozřejmě zvyklí, že Apple co nejrychleji nahrazuje starší modely smartphonů novými, ale málokdo očekával, že desítka bude vyřazena 10 měsíců po uvedení na trh. Jedná se o absolutní rekord trhu.

Společnost Apple již jednou vyřadila zcela nové modely chytrých telefonů, dodávky iPhonu 5 v roce 2013 se zastavily z technických důvodů. Problém byl v odbočce, která nezajišťovala dostatečnou spolehlivost zařízení. Řešením společnosti bylo znovu vydat pátý model, který měl nižší cenu, ale zachoval si všechny funkce ukončené pětky. Otázka, proč byl iPhone ukončen, pak nevyvolala žádné spekulace.

Důvody stažení iPhonu X

Mnoho recenzentů technologií společnosti Apple se domnívá, že iPhone X bude postupně vyřazen pouze kvůli vysoké ceně zařízení.

Fanoušci společnosti Apple čekají, že v roce 2018 vyjdou levné modely iPhonu, které budou dostupné studentům a dalším občanům s nízkými příjmy. Společnost Apple však opět oznámila drahé smartphony, jejichž cena začíná na 800 dolarech

READ  Jak vytvořit kolážovou fotografii na iPhonu. Vytvářejte na iPhonu a iPadu úžasné fotografické koláže

Rostoucí trend ceny chytrých telefonů Apple zůstává aktuální. Apple se domnívá, že neúspěch Desítky není způsoben nadsazenou cenou zařízení, ale něčím jiným. Na základě tohoto postoje se společnost rozhodla nesnižovat cenu, ale jednoduše vyřadit Desítku.

Zřejmě proto, aby se nové vlajkové lodě staly atraktivnějšími proti nepřemožitelné desítce. Zde je velmi paradoxní rozhodnutí jak pro fanoušky Applu, tak pro samotného výrobce. Apple se zřejmě domnívá, že stažení iPhonu 10 z výroby by také pomohlo vyhnout se konkurenci

Nyní je jasné, proč byl iPhone X stažen z výroby, ale není jasné, co se stane s budoucí cenovou politikou společnosti. Žádný výrobce přece nemůže neustále zvyšovat ceny.

iPhone X v Číně

V Číně se telefon X neprodává vůbec. Stojí za zmínku, že čínský trh je pro každého výrobce mobilních zařízení lákadlem.

Čínský trh je nejžádanějším trhem pro mnoho mezinárodních výrobců a společností. Chytré telefony Apple byly v Číně zpočátku dobře přijaty, ale již v roce 2017 se trh KLDR od amerického výrobce odvrátil. Číňané hromadně odmítají kupovat nové iPhony

Problém, proč byl iPhone X ukončen, dnes nezní tak relevantně jako před několika měsíci, ale stále zaměstnává mysl odborníků a odborníků na trhu.

Osud iPhone X

Většina jablečných fanoušků je přesvědčena, že náklady jsou jistě faktorem, proč byl iPhone X ukončen. Zatímco dřívější vlajkové lodě Apple bylo možné pořídit za mnohem atraktivnější ceny než při uvedení na trh, u desítky tomu tak nikdy nebude, ani když bude konečně zastaralá.

iPhone X je dodnes vážným konkurentem nových vlajkových lodí společnosti Apple. Výrazné snížení ceny iPhonu X se samozřejmě neplánuje, pro společnost je jednodušší předstírat, že takový model vůbec neexistoval

Osud iPhonu X v Číně

Čínský trh je pro společnost Apple velmi náročný. Jestliže v Evropě a Americe by si průměrný spotřebitel za stejných podmínek určitě koupil iPhone, v Říši středu dominuje Huawei. Je to značka, která je v Číně nejoblíbenější.

Ať je to jakkoli, Apple se snaží co nejlépe zaujmout nebeské publikum, protože v zemi je více než miliarda potenciálních zákazníků. Proto společnost udržuje iPhony v prodeji déle než na jiných trzích.

Kromě toho Číňané často sami montují gadgety Apple a vyrábějí takzvané repasované iPhony. Snadno je najdete na AliExpress. Vzhledem k jejich velmi nízké ceně jsou často zaměňovány s oficiálními produkty, což je velmi závažná chyba.

Kvůli sankčnímu sporu mezi USA a Čínou existuje velké riziko, že se iPhony v Číně brzy prostě přestanou prodávat.

K čemu potřebujete iMac Pro

Ti, kdo iMac Pro používají, přesně vědí, proč si zařízení koupili. Špičkové stroje Apple obvykle vyhledávají profesionálové. střihači videa, designéři a další tvůrčí pracovníci, kteří potřebují takový počítač.

V minulosti se skutečný technický guru společnosti Apple a autor AppleInsideru.Oleg Svirgstin porovnal špičkový iMac Pro 2020 s iMacem 27, podrobně popsal oba stroje a vynesl svůj verdikt:

Místo iMacu Pro si můžete pořídit běžný iMac 27 2020. A také ušetříte nějaké peníze. Nebo si pořiďte matné sklo. podle toho, čemu dáváte přednost.

Společnost Apple se zřejmě řídila stejnou logikou. No, to dává smysl také. Vydávat samostatné zařízení jen pro ty, kteří se profesionálně věnují softwaru, je docela hloupé, když se můžete vyrovnat funkcím jiného modelu. A kdo chce ještě vyšší výkon, může si vždycky koupit Mac Pro.

Mimochodem, iMac 27 je téměř jediný model, který ještě nebyl aktualizován na novou architekturu. O blížícím se vydání iMacu 27 jsme již psali, takže se ho dočkáme na jaře 2022.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS