Proč jsou sluchátka AirPods tiše hrají Android

Počet uživatelů bezdrátových sluchátek „Apple“ dynamicky roste. Mnoho z nich používá náhlavní soupravu s chytrými telefony Android. Uživatelé často musí zjistit, proč AirPods tiše hrají Android? O důvodech a způsobech, jak problém odstranit, vám to řekneme později.

Když se zvuk zhoršuje na levé sluchátko nebo pravé vložky, měl by uživatel porozumět příčině nerovnováhy se zvukem. V mnoha případech je problém uživatelů vyřešen samostatně, aniž by došlo k kontaktu služby.

Problém Způsobit
Levá, pravá nebo obě vložky hrají špatně Sluchátka má vypouštěnou baterii
Znečištěno šedým roštem dynamiky
Náhodná nastavení.Volume
Mechanické poškození, manželství
proč, jsou, sluchátka, tiše, hrají, telefonu

Pokud důvody, proč bezdrátové zařízení nefunguje správně, můžete problém vyloučit.

Jedno sluchátka je propuštěna

Pokud jedna podšívka AirPods hraje tišší než jiný nebo nehraje zvuk vůbec, je možné, že sluchátka je propuštěna. Chcete.li zkontrolovat zařízení Apple na tuto možnost poruchy, vložte „uši“ do nabíječky. Ujistěte se, že je ukazatel barev, že jsou nabitá sluchátka v případě.

Důležité. Baterie „uší“ a pouzdra by měly fungovat: schopné utratit nejen k utracení, ale také nahradit zásobování energie.

Při absenci problémů po nabíjení zařízení byste měli zkontrolovat objem reprodukovaného zvuku. Pokud neuspokojivá vložka nehrála hlasitější, pokračujte ve kontrole příštího důvodu.

Znečištění sluchátek

Při návrhu vložky „Apple“ nejsou žádné silikonové obložení. Síra uší, prach může padat a hromadit se na mříže reproduktorů. Usazeniny bahen na filtrech mřížky v AirPods brání průchodu zvuku, což ovlivňuje kvalitu zvuku.

Důležité. Airpods Liner Lattices i EarPods se doporučují pravidelně pečlivě čištěny před bahenními koky.

Postup se provádí pomocí bavlněného tamponu zvlhčeného alkoholem nebo speciálním nástrojem pro čištění elektroniky. Pokud očištění reproduktorů nenapravilo situaci s nerovnováhou zvuku „uší“, pokračujte ve kontrole nastavení.

Nastavení rovnováhy

Nabitá sluchátka z čistých reproduktorů AirPods začala nerovnoměrně hrát zvuk, proč? Důvodem současné situace může být to, že došlo k neúmyslnému selhání v rovnováze „uši“.

Nastavení na konjugovaném iPhone

Chcete.li eliminovat poruchu, musíte jít na iPhone pomocí nastavení nabídky iOS → Main → Universal Access. Na scéně otevřené rozvahy objemu by mělo být centrum nainstalováno ve středu mezi levým a pravým kanálem.

Nastavení na Androidu

Chcete.li nakonfigurovat objem Bluetooth. sluchátka na Xiaomi nebo jiném smartphonu Android bude muset aktivovat režim vývojáře. Postup pro přechod na nastavení přístroje a zvuku je následující:

 • Otevřete v „Nastavení“ položky gadgetu “v telefonu“.
 • Vyměňte sedmkrát v řadě v bodě „číslo“.
 • Systém nahlásí aktivaci režimu vývoje pro vývojáře.
 • Přejděte na aktivovaný nástroj „pro vývojáře“.
 • Přejděte na kartu „Síť“ a označte bod „Zakázat absolutní úroveň hlasitosti“.

Po nastavení, aby „uši“ začaly znít hlasitě, lze zvýšit a snížení objemu na Calamus ovládat samostatně, bez ohledu na konjugovaný gadget.

Pokud problém nevyřešil, můžete se pokusit resetovat nastavení vzduchové ponorky.

READ  iPhone XR je jaké číslo

Mechanické poškození a manželství

Nabíjení, čištění a nastavení zůstatek vložek „Apple“ nepomohlo vyřešit problém? Sluchátka AirPods jsou stále v neuspokojivé nebo nerovnoměrně-to je příležitost kontaktovat specializované servisní středisko.

Důležité. Jeden ze sluchátek začne hrát tišší kvůli vstupu z vlhkosti. Příčinou špatné produkce zvuku je mechanické poškození. Záruční služba pro taková zařízení se nevztahuje.

Jak odstranit hluk pozadí v bezdrátových sluchátcích

Hluk na pozadí v bezdrátových sluchátcích s tichým objemem nebo v pausech (v nepřítomnosti hudby) může být nevyhnutelný a nevyléčitelný. Zvláště pokud se jedná o zcela bezdrátová sluchátka. Obvykle to není nijak zvlášť slyšitelné a nezasahuje, ale existují různé modely.

Stojí za to zkontrolovat pokusem připojit sluchátka s jiným telefonem. O tomto modelu si můžete přečíst recenze (recenze). Pokud mají všichni majitelé hluk na pozadí, pak je to taková „funkce designu“. Můžete počkat na nový firmware nebo vyměnit sluchátka.

Je také užitečné zkontrolovat všechny nuance podle výše uvedených pokynů. Pokud je to možné, měli byste se zkusit připojit na jiném kodeku. To lze provést ve značkových aplikacích nebo ve vlastnostech připojených zařízení Bluetooth. To znamená, že pokud jsou sluchátka připojena například pomocí APTX, vyberte připojení pomocí SBC. Mohu pomoci.

Vladimir Papazov

Vladimir Papazov. zakladatel Mychooz.com, editor.in.Chief. Odpovídám na otázky, publikování zpráv, recenzí, hodnocení a FAQ. Moje kontakty.

Objemové aplikace

Klidný zvuk je někdy kvůli špatné kvalitě reprodukovaného souboru. V tomto případě pomohou speciální programy a aplikace pro vylepšení zvuku na počítači. Zvažte z nich nejoblíbenější.

Zvukový posilovač

Toto je jeden z nejznámějších programů, které mohou vylepšit zvuk na počítači až 500 %. Aplikace podporuje všechny verze operačního systému Windows, počínaje XP.

Zvětšení zvuku lze upravit jak prezentovaný posuvník, tak horké klíče. Kromě přidání svazku je možné nakonfigurovat ekvalizér, přidat do vašeho vkusu basy a další zvukové frekvence. Dostupná integrace v ruštině.

Jedinou nevýhodou je potřeba získat placenou licenci po dvou týdnech úvodního použití.

SRS Audio Sandbox

Pomocí tohoto programu můžete nejen nakonfigurovat vysoce kvalitní objemný zvuk v sluchátkách, ale také ve sloupcích a reproduktorech 5.Jeden. A 7.Jeden.

Všechny druhy sekcí pomáhají vytvořit slušnou úroveň zvuku podle připravených šablon. Například pomocí karty obsahu si můžete vybrat správný typ souboru: film, zvukové vozidlo, hra atd. D.

Sekce tlaku obsahuje šablony ve stylu připravené: Rock, Classic, Pop a další.

Nástroj má také své nevýhody: neexistuje žádný ruský týdenní týden; Pouze demo verze je k dispozici zdarma.

Fanoušci výkonného 3D-Audit v počítačových hrách, při sledování filmu nebo poslechu hudby, vyhodnotí program Hear, který je k dispozici pro stahování v systému Windows i Mac.

proč, jsou, sluchátka, tiše, hrají, telefonu

Nástroj nastaví svou vlastní zvukovou kartu. Ale abyste mohli nakonfigurovat zvuk podle vašich preferencí, musíte si pohrávat s mixérem a ekvalizérem. Uživatelé si všimnou, že stojí za to.

Podobné programy najdete několik desítek. Zde jsme se krátce seznámili s nejslavnějšími a nejúčinnějšími.

Zkontrolujte omezení obecné úrovně nebo objemu, pokud je zvuk tichý

Pokud sluchátka stále hrají tiše, musíte zkontrolovat nastavení systému svazku u zdroje. Možná jsou nastavena omezení obecné úrovně nebo objem konkrétní aplikace. Také v případě počítače se můžete pokusit znovu nainstalovat ovladače.

V telefonech Android často existuje systémové omezení objemu pro ochranu sluchu. Systém obvykle o tom varuje. Pro důvěru jdeme do nastavení a zkontrolujeme tento okamžik.

Způsoby, jak zvýšit objem

Je bezpečné používat metody dané metodami. změna zvuku nebude znamenat vypouštění záruky a chybné akce nezpůsobí nezaměstnanost zařízení. Výjimka. Možnosti vyžadující kořen.

READ  Jak odstranit negativitu z telefonu LG

Prostřednictvím nastavení

Android má mixér hlasitosti pro typy reprodukovaných zvuků: můžete upravit nastavení zvuku budíku, hovory, mediální obsah, pomocí postavených funkcí.v funkčnosti. Pro tohle:

Přejděte na aplikaci, věnujte pozornost změnám. Pokud jste nedosáhli požadovaného výsledku, použijte další níže popsané metody.

Normalizace objemu

Podobně, předchozí možnost, díky těmto pokynům můžete stanovit priority z hlediska objemu, ale pokročilé funkce zarovnání zvuku vám umožňují provést změny stažené hudby a také upravit parametry konkrétních programů. Tato možnost chybí v systému, s ohledem na to, že musíte použít hráče třetích stran, mezi něž patří AIMP.

Průvodce pro uživatele tohoto programu je následující:

Parametry ekvalizéru

Operační systém obsahuje vybudovaný ekvalizér s připravenými vzory, které lze použít v závislosti na žánru stopy a panel nezávislé změny v nastavení. Tlačítko otevření chybí v nabídce aplikace. spuštění je možné prostřednictvím hráčů.

Představuje omezené, ale dostatečné ovládání hlasitosti pro základní potřeby, v závislosti na frekvencích, jakož i na zlepšování basů a zlepšování objemu zvuku. Změny se vztahují na všechny zvukové materiály, pokud je přepínač, který zahrnuje parametry, přeložen do aktivní polohy.

Některá zařízení mají pokročilé ekvalizéry. Majitelé zařízení Samsung mohou ovládat zvuk podrobně a používat efekty prostřednictvím aplikace Samsung Level Application. Technologie Adapt Sound uvedená v IT slouží k automatické optimalizaci. Mezi možnosti patří „koncertní sál“, která vytváří účinek přítomnosti v prostorným pokoji.

Play Market Audioples také rozšiřuje možnosti poskytnuté systémem. v AIMP můžete ovládat zvuk, a to jak v grafických, tak běžných nápadech. Vývojáři poskytují několik záminek, možnost jejich nezávislého tvorby; Funkce změny rovnováhy mezi levým a pravým sluchátkem. Tlačítko „Auto“ v pravém dolním rohu obsahuje inteligentní kontrolní systém založený na informacích uvedených ve vlastnostech souboru.

Inženýrská nabídka

V nastavení panelů pro zkušené uživatele existuje rozšířená funkce, umožňující testování modulů zařízení a konfigurace jejich parametrů. Nedostatek schopnosti jej otevírat standardními prostředky znamená používat kombinace klíčů nebo software třetí strany.

 • Po otevření nabídky přejděte do sekce „Testování hardwaru“ (zametání doprava) a z toho. na kartu „Audio“. Představuje čtyři režimy:
 • Normální, což zahrnuje nepřítomnost sluchátek nebo sloupců;
 • Náhlavní souprava, která je zodpovědná za zvuk v přítomnosti výstupního zařízení třetí strany;
 • Loudpeaker. Telefonní konverzace o komunikaci s vysokou rukou;
 • Reproduktor náhlavní soupravy je podobný předchozímu bodu, liší se v práci při připojení zařízení.
 • Vyberte pravou a uveďte hodnotu v poli hodnoty pro každou úroveň (úroveň). Potvrďte změny provedené stisknutím tlačítka „Set“ před formulářem.

Příkaz USSD ke změně hlasitosti

Kódy potřebné ke spuštění nabídky se liší v závislosti na značce zařízení. Následuje seznam značek a příkazů vhodných pro jejich zařízení:

 • Xiaomi. ###
 • Huawei. ### (viz také. Čest)
 • Samsung. ###
 • Meizu.#15963#nebo ###
 • Honor. ### (viz také. Huawei)
 • Sony. ###
 • Texet. ###

Pokud jste v seznamu nenašli svůj smartphone, obraťte se na jeho výrobce nebo se pokuste zadat univerzální kombinaci pro MTK. ###. Mělo by být uvedeno na počtu sad analogie čísla s metodami získávání informací o rozvaze prostřednictvím příkazu USSD.

Inženýrský režim MTK

Toto je program, který otevírá pokročilé parametry bez nutnosti zapamatovat si kódy a jejich nezávislé překrývání. Je distribuován na volném základě prostřednictvím digitálního produktového obchodu Google Play, soubory, ve kterých jsou uchovávány kontroly virů. Správná aplikace aplikace je možná na zařízeních s procesory MediaTek.

Po instalaci vyberte „Nastavení MTK“ a přejděte na kroky výše.

proč, jsou, sluchátka, tiše, hrají, telefonu

Posílení zvuku prostřednictvím programů

Na internetu existuje velké množství aplikací, které slouží ke zvýšení objemu reproduktorů a sluchátek. Pro zajištění nejlepšího efektu se doporučuje používat software vytvořený výrobcem používaným k přehrávání zvuků zařízení. Navzdory tomu nic nezasahuje do nakládacích programů od vývojářů třetích stran, z nichž některé jsou zvažovány později.

READ  Apple rozsvítí, ale nezapne iPhone 7

GOODEV Volume Booster

Aplikace získala vysoké hodnocení na základě hodnocení více než 400 tisíc uživatelů kvůli jednoduchému ladění. Pro regulaci jsou k dispozici dva parametry. objem (stanovený systémem objemu) a zvýšení (úroveň zvýšení předchozí hodnoty). Kromě obvyklé metody vylepšení existuje nestandardní, což snižuje úroveň opotřebení zvukového výstupu, ale nefunguje na většině zařízení běžících Android 4.4 a více nových verzí. Tlačítko pro jeho sílu v parametrech.

Hlavní důvody

Kvůli tomu, co sluchátka tiše začala vydávat zvuk, není tak snadné zjistit, jak se zdá na první pohled. Existuje několik důvodů.

 • Pokud jedna sluchátka funguje trochu horší. tichý zvuk, cizí šustění, pak se jeho kontakt uzavře v pouzdře. Musíme zkontrolovat zástrčku pro rozpis.
 • Jeden z reproduktorů byl demagnetizován, takže to začalo znít mnohem tišší. V kvalitních produktech je pravděpodobnost takové vady snížena na nulu, ale zařízení z Číny někdy trpí tímto. oprava je nemožná, kupujte pouze nový produkt.
 • V sluchátkách s dlouhým provozem se může hromadit cizí odpadky, které chrání zvuk a nenechte si ujít jeho produkt, musí být rozebrán a vyčištěn štětcem.
 • Když je zvuk jiný. jeden ze sluchátek má klidnější zvuk, zkuste zkontrolovat zůstatek.
 • Pokud dojde k porušení objemu ve směru levého nebo pravého zařízení, musíte je zkontrolovat například na jiném produktu, například se připojte k notebooku. vše je v pořádku telefon.
 • Zvýšená vlhkost, klesání nebo mechanické poškození šňůry může způsobit dočasné klid v jednom nebo druhém sluchátku.

Máte určité dovednosti pro práci s elektronickými zařízeními, můžete produkt samostatně rozebrat a zjistit stav zvukové karty, jinak musíte kontaktovat Masters Masters.

Jak správně diagnostikovat příčinu poruchy sluchátek

Práce můžete obnovit dříve diagnostikovanou a stanovit příčinu poruchy.

Každé elektronické zařízení je vybaveno zvukovým ovladačem. Zastaralý nebo poškozený software vám neumožňuje vychutnat si zvuk. Pro kontrolu práce je nutné připojit dobrá sluchátka k PC, nedostatek zvuku naznačuje potřebu přeinstalovat ovladače.

PC zkontrolujte nativního ovladače systému Windows 10 nebo jiného systému. Porucha je často spojena s nesprávnou prací řidičů sluchátek. Software by měl být pravidelně aktualizován. Problém můžete vyřešit na oficiálním webu výrobce náhlavní soupravy a výběrem modelu ovladače ze seznamu, stáhněte si jej. Pokud se situace nezlepšila, poškození mechanického.

Jak to opravit, pokud jedna sluchátka funguje tišší než jiné

Nad podrobné pokyny pro rozhodnutí zvuků se zvukem jsou uvedeny. Nyní stručně o skutečnosti, že v konkrétní situaci musíte udělat:

Důvodem je řešení
Síť membrány ucpaná Umístěte sluchátka síť do vody, aby se reproduktor nedotkl vlhkosti. Opláchněte mřížku a osušte;
Drát je poškozen Posoudit stupeň poškození. Pokud kontakt odešel, přesuňte drát a zástrčku. Když se kontakt rozbije, připište gadget servisnímu středisku;
Voda padla Umístěte sluchátka vedle topného chladiče nebo do sáčku s rýží a počkejte na úplné sušení;
Důvod programu Konfigurace rovnováhy zvuku na počítači nebo smartphonu. Pokud to nepomohlo, aktualizujte ovladače.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS