[Vyřešeno] Problémy se zvukem Bluetooth v systému Windows 10

Když připojíte libovolné pár sluchátek Bluetooth nebo zařízení Bluetooth k počítači, ale zvuk byl často přerušen a přerušen náhodně nebo vypnutý, i když byl zcela nabitý, téměř jistě čelil problému koktání Bluetooth zvuku. Nebojte se, nejste sami a máme pro vás opravy.

Pokud používáte Wi-Fi v řadě 2,4 GHz. Vaše zařízení Bluetooth a Wi-Fi mohou navzájem zasahovat a způsobit problém. Vypněte Wi-Fi a zkontrolujte, zda problém zmizel

Jak běžný je problém se zvukem koktání v Bluetooth?

Přerušení zvuku Bluetooth je poměrně běžný problém.

proč, zvuk, přerušen, sluchátkách, bluetooth

Problémy se statikou jsou často řešeny jednoduchým odstraněním poruch s připojením Bluetooth. To zahrnuje:

 • Vypnutí Bluetooth a znovu.
 • Dvojité ověření správnosti konjugace sluchátek Sony a zdrojových zařízení, jako je telefon nebo stereo systém.
 • Restartování sluchátek a počátečního zařízení a pokračující přehrávání, aby se určilo, zda koktání přestane.

Pokud tyto základní opravy nevyřeší problém koktání, je čas použít pokročilejší metody.

Ale abyste problém vyřešili, musíte vědět, co děláte. Nechcete zničit své zcela nové drahé sluchátka, zatímco.

Nejlepší je tedy začít tím, že zavedete, co může být koktání zvuku.

Co dělat, když zvuk v Bluetooth sluchátka zaostává za Androidem

Když zvuk stojí za tím, co se děje na obrazovce na telefonu nebo tabletu Android, můžete vyzkoušet následující kroky:

 • Zkontrolujte, které kodeky jsou podporovány vašimi sluchátky Bluetooth a zkuste použít jiné kodeky, například APTX. Jednou z jednoduchých metod je bezplatná aplikace „Check for A2DP“, která je k dispozici na trhu https: // přehrávání.Google.com/obchod/aplikace/podrobnosti?Id = com.Widget7.Šek.A2DP. Po spuštění aplikace s připojenými sluchátky klikněte na „Zkontrolujte Bluetooth A2DP“ a uvidíte aktuální kodek a dostupné podporované kodeky (volitelný kodek) s možností výběru. Pokud existují další kodeky podporované sluchátky, zkuste je vybrat (stisknutím kódu v sekci Volivable Codecs). Existuje jiný způsob změny kodeku, o kterém.
 • Když je zvuk Bluetooth pozadu v intenzivních hrách Android, můžete použít jinou aplikaci. Btmono, kterou si můžete stáhnout na trhu Play: https: // Play.Google.com/obchod/aplikace/podrobnosti?Id = com.Bedoig.Btmono. Po spuštění aplikace stiskněte tlačítko „ON“ v ní (zapněte). Kvalita zvuku se zhorší, ale zpoždění se výrazně sníží, což vám umožní pohodlněji hrát hry.
 • Pokud povolíte režim vývojáře v nedávných verzích Android, v parametrech vývojáře najdete možnost manuálního výběru kodeku Bluetooth (za předpokladu, že je podporován sluchátky) a další parametry přenosu zvuku. Můžete se pokusit změnit kodek, kvalitu zvuku a zjistit, jak to ovlivní situaci.
 • Další metoda, která je ve vzácných případech spuštěna. se sluchátky Bluetooth připojených na telefonu v nastavení. připojení. Bluetooth, klikněte na tlačítko Nastavení konkrétních sluchátek a pokud je to možné, ponechat pouze možnost přenášet zvuk/hudbu bez možnosti, bez možnosti hovorů (hovory).

Pokud k problému dojde při přehrávání videí a filmů stažených do telefonu, můžete použít hráče třetích stran, kteří podporují ladění zvukového zpoždění, například to může přehrávač médií VLC udělat.

Pokud žádná možnost nepomohla, ale máte příležitost zkontrolovat svůj telefon s ostatními (v ideálním případě. ne levné) bezdrátové sluchátka. zkuste. Pokud se v tomto případě stane zpoždění nenápadné, možná hlavní přínos ke zpoždění přispívají samotná sluchátka.

Problémy a řešení

Zvukové problémy v sluchátkách Bluetooth mohou být způsobeny různými důvody:

 • Nastavení telefonu, notebook nebo počítač;
 • Zlepšuje v uších, které přetíží procesor;
 • Špatný signál, překážka pro Bluetooth může být dokonce oblečení, pokud je telefon v kapse;
 • Není dodržování zařízení. Některá zařízení přiměřeně interagují pouze se svými příbuznými od stejného výrobce;
 • Jiná verze Bluetooth;
 • Zařízení s výkonným elektromagnetickému záření provozujícím poblíž;
 • Přehřátí procesoru telefonu, ke kterému se často děje s prodlouženým prohlížením videa;
 • Kvalita modulu Bluetooth pro PC.

Důvody mohou být jiné, například tovární manželství uší nebo slabý vysílač Bluetooth signál.

Dále zvažujeme konkrétní problémy. zvuk v sluchátkách je přerušen nebo zaostává za sebou, nebo je kvalita zvuku upřímně špatná. Nejprve vyzkoušejte uši spolu s dalšími zařízeními. Pokud znějí normálně, pak je problém ve zdroji signálu. Když sluchátka rozdávají nekvalitní přenos s jakýmkoli zařízením, pak je v nich důvod.

READ  Jak přenášet fotografie přes Bluetooth z iPhonu. Přenos souborů

Co dělat s PC, pokud je zvuk přerušen v sluchátkách Bluetooth?

Pokud při synchronizaci s PC v sluchátkách Bluetooth je zvuk přerušen, může mít negativní dopad na to zastaralou verzi operačního systému nebo samotného příslušenství. V této situaci bude vyžadována instalace jiných řidičů. V systému Windows je třeba projít ovládacím panelem do správce zařízení do sekce Sound Devices, poté najděte podkapitolák Bluetooth a spusťte vyhledávání potřebných ovladačů, kliknutím na tlačítko „Aktualizovat“. Pokud postup obnovy nepřináší výsledky a signál pokračuje v zpoždění, můžete se pokusit stáhnout různé verze ovladačů z internetu, nainstalovat a zkontrolovat. Nějaká verze může vydělat peníze a vy připravíte sluchátka Bluetooth o zvukové zpoždění.

Pokud je bezdrátový adaptér vložen do počítače do zadního portu USB, přeneste jej do konektoru předního panelu (pokud existuje). Můžete si také koupit speciální rozbočovač USB s prodlužovacím kabelem a umístit jej na stůl.

Stabilita spojení a pravděpodobnost zaostávání signálu je často ovlivněna rušením z jiné elektroniky, která je poblíž: router, mikrovlnná trouba, televize atd. D. Zkuste rozbít zařízení na větší vzdálenost od PC.

Co dělat se smartphonem, pokud zvuk zmizí v sluchátkách Bluetooth?

Pokud zvuk zmizí v sluchátkách Bluetooth nebo je při připojení k telefonu mírně pozadu, stojí za to zkontrolovat správnost a účelnost všech nastavení:

Režim „viditelný pro všechny“ v telefonu někdy snižuje zatížení procesoru. 2. V nastavení Android 6.0 V sekci „Oprávnění aplikací“ je položka „Převod BT“. V něm musíte odstranit všechny zaškrtávací znaky s výjimkou „svazku“ a kliknout na „Změna nastavení“. „Nepři vypnout“.

Přineste zařízení v procesu hraní blízko sebe a pauzu. Plná synchronizace může trvat několik sekund.

Existují speciální programy pro urychlení práce mobilního telefonu: Antutu CPU, SETCPU, TEGRAK a mnoho dalších. Možná smartphone prostě nemá dostatek energie a pomůže to.

Špatně nabitá baterie je dalším důvodem špatného připojení. Při nízké úrovni náboje většina gadgetů automaticky snižuje kapacitu procesoru ušetřit energii, a proto hraní může zaostávat.

Zvuk je přerušen

Když je zvuk přerušen v sluchátkách Bluetooth, není také pohodlné sledovat videa a poslouchat písně. Špatná kvalita přenosu zvuku na sluchátka, časté koktání je překonáno následujícími opatřeními:

 • Nejprve, pokud zvuk v sluchátkách zmizí, pak se objeví, restartujte zařízení a proveďte nové připojení Bluetooth.
 • Na telefonu v nastavení zkontrolujte aktivitu režimu „viditelné pro všechny“.
 • Může pomoci vyčistit vzpomínku na smartphone, ze kterého je vysílán náboj zvuku. Měli byste také vypnout aplikace pracující v režimu pozadí.
 • Dobírat baterie smartphonu a sluchátka.
 • Prostřednictvím sluchátka Bluetooth se nedoporučuje poslouchat formátové složení formátu. Složení se zvýšeným bitokem může být reprodukováno mikropauzy. Upřednostňujte mp3 320 kbps bitrate.
 • Může pomoci při nastavení změny přehrávače médií parametrů zvuku diskretu k mávání nebo naopak.

Špatná kvalita zvuku

Špatná kvalita zvuku při připojení sluchátek Bluetooth s osobním počítačem častěji vzniká v důsledku přítomnosti mikrofonu v nich.

Windows definuje nastavenou hlavu dvěma způsoby:

V tomto případě je profil HFP zapojen do Windows. s připojeným mikrofonem můžete poslouchat skladby pouze v Monorage. Pro zlepšení kvality zvuku je nutné změnit profil.

 • Po připojení sluchátek k PC jsou zahrnuty do panelu pro ovládání zvuku.
 • V okně, které se objeví, vyberte řádek „přehrávacích zařízení“.
 • V novém okně Bluetooth se sluchátka zobrazí dvakrát jako „sluchátka“ a „telefon hlavy“.
 • S pravým tlačítkem je myš vyražena podél sloupce „sluchátka“ a poté vyberte „Použití ve výchozím nastavení“ a potvrzeno kliknutím na „OK“.
 • Koneckonců manipulace s hlavami by mělo být reprodukováno čisté, vysoce kvalitní stereo.

Proč je zvuk přerušen v plicích Bluetooth?

Využití hotelů Bluetooth často přináší nepohodlí, které je vyjádřeno v přerušení zvuku. Proč se to stane a jaký je důvod problémů? Přijdeme na článek.

Mnoho uživatelů si vybere bezdrátová sluchátka, která se připojují k smartphonu přes Bluetooth. Je to pohodlné a praktické. Není třeba neustále rozmotat dráty a použití takového příslušenství je snazší.

Často však vykořisťování sluchátek přináší nepohodlí, které je vyjádřeno v přerušení zvuku. Proč se to stane a jaký je důvod problémů? Přijdeme na článek.

Moderní Bluetooth Hbilers přitahují dostupnou cenu a vynikající funkčnost. Mnoho výrobců navíc připravuje tělo smartphonu tradičního zvuku. Proto i ti, kteří nemají rádi bezdrátové náhlavní soupravy, musí vytvářet principy a vybrat příslušenství.

READ  Jak vypnout Xiaomi, pokud senzor nefunguje

Bluetooth Hbiles bohužel nemohou chlubit vysokou kvalitou zvuku. I ty nejpokročilejší modely stále znějí horší než obyčejná kabelová sluchátka. Kromě toho si uživatelé stěžují na problémy, jako je zpoždění zvuku nebo jeho přerušení. Tyto dvě potíže jsou známé majitelům rozpočtu a drahých zařízení. Není tam opravdu žádné řešení?

Předpokládejme, že se můžete vyrovnat s průměrným zvukem, ale co přerušení signálu? Podobná situace, která se pravidelně opakuje, je schopna se dostat ze sebe i toho nejklidnějšího člověka.

Bohužel, odborníci dosud nebyli schopni určit příčiny mikropauzí při poslechu hudby v Bluetooth Lunkers. Mnozí to spojují s nedostatečným výkonem kanálu k přenosu dat. Jinými slovy, připojení Bluetooth prostě nemá sílu signál vysílat. Pro srovnání, Wi-Fi je schopen proniknout i přes stěny a betonové podlahy, ale signál Bluetooth někdy dokonce narušuje podšívku kapsy kabátu.

Umístění smartphonu v bezprostřední blízkosti sluchátka problém nevyřeší. Náhlavní souprava nadále vydává zvuk se zpožděním nebo pauzami. Možná je čip a modul Bluetooth sluchátka špatně kompatibilní. Signál je však standardizován, od té doby výrobci umožňují takové chyby?

Při plánování nákupu náhlavní soupravy Bluetooth pro poslech hudby nezapomeňte prostudovat parametry modelu. Porovnejte charakteristiky s parametry smartphonu, abyste se ujistili, že zařízení jsou vzájemně kompatibilní. V ideálním případě by verze použitého Bluetooth měla být stejná.

Modely sluchátek připojených k počítači lze nakonfigurovat. Zejména zkuste změnit zvukový výstup z DirectSound na Waveout. Taková akce někdy problém vyřeší.

Pokud jde o kvalitu zvuku, je to ovlivněno dvěma aspekty. Verze připojení prvního bluetooth. Moduly nové generace dostávají vylepšené schopnosti a zvětšený poloměr práce se kvalita zvuku zlepší. Proto nemá smysl kupovat sluchátka s Bluetooth 2.0., Pokud je na smartphonu nainstalován modul 4 generace.

Druhým aspektem je kvalita samotných souborů, které jsou reprodukovány. Doporučuje se věnovat pozornost bitovanému kompozicům. Čím vyšší je, tím lepší bude zvuk. Optimální parametr od 320 kbps a vyšší. Pokud se považujete za skutečného milovníka hudby, formát MP 3 není pro vás. Používejte soubory s nižším stupněm komprese, například FLAC. Hmotnost hudby bude větší, ale kvalita zvuku se zlepší.

A druhá je kvalita zvuku a možnost problémů také závisí na samotných sluchátkách. Je hloupé očekávat, že skvělý zvuk z jednoduchých modelů pro zvuk s vysokou kvalitou bude potřebovat doplněk lépe a bude to stát více. Ale na druhé straně si můžete užít vynikající zvuk svých oblíbených skladby a šance na výskyt mikropaus nebo zvukového zpoždění budou minimální.

Při sledování videa z YouTube a obecně online videa Bluetooth se sluchátka koktají?

Když poslouchám hudbu, sleduji video na PC. Neexistuje, jak situaci napravit? Bluetooth 3.0 HS postaveno.V adaptéru notebooku Panasonic RP HF400B s podporou Bluetooth 4.1 vzdálenost je asi 3 metry

Jednoduché 5 komentářů

Podívejte se na notebook? Existuje podezření, že kanál 2.4 Z routeru přerušuje sluchátka Bluetooth. Vyzkoušejte jiný kanál na veslaři pro připojení.

Měl jsem podobné kecy na magické myš a starý router. Když je myš zapnutá, router byl úplně zaseknutý a internet zmizel.

Toto není kanál, ale provozní frekvence. Mění se zakoupením přístupového bodu a klientských zařízení, která pracují na frekvenci 5GHz. Stačí přestat používat staré vybavení a používat pouze to, co funguje na 5GHz.

Chess92, nevím, co je pro tebe lepší a co ne. Co je to vnější bluetooth, které nevím. Nezáleží na verzi protokolu Bluetooth. Zasahujete do Wi-Fi při frekvenci 2,4 GHz se zbaví rušení, můžete změnit frekvenci, při níž Wi-Fi funguje.

Wi-fi je rušivá bluetooth. Můžete se pokusit přepnout na 5 GHz nebo použít externí adaptér pro sluchátka, takže je méně než rukojeť

Psychici šli do dlouhého nárazu. Křišťálová koule byla rozbitá.

Jaký adaptér (čip)? Kde je nainstalován? Existuje přímá viditelnost mezi jeho anténou a zařízením? Jaká sluchátka? Jaká je vzdálenost mezi adaptérem a zařízením?

Bluetooth 3.0 HS postaveno.V adaptéru notebooku Panasonic RP HF400B s podporou Bluetooth 4.1 vzdálenost je asi 3 metry

Můj smartphone nemůže najít sluchátka Bluetooth

Pokud tedy chcete připojit sluchátka k smartphonu, ale z nějakého důvodu se sluchátka nezobrazí v seznamu zařízení Bluetooth, pak to je to, co musíte udělat. Nejprve zkontrolujte Bluetooth na obou zařízeních. A pokud je to snadné na smartphonu, pak na sluchátkách musíte často sevřít určitou kombinaci klíčů. Prostě to udělejte znovu. Nepomohl? Pak stojí za to zkontrolovat, zda jsou sluchátka kompatibilní s vaší verzí OS. A pokud obvykle neexistují žádné problémy s čerstvými modely chytrých telefonů a „uší“, pak s zastaralými gadgety někdy musíte pohrávat. Výrobci sluchátek zpravidla zveřejňují na webu čerstvé firmwarové verze, abyste mohli tento problém odstranit.

READ  Karta Samsung Galaxy se nezapne

Dále je důležité pochopit, že pro konjugaci zařízení by mělo být k sobě dostatečně blízko a neměly by mezi nimi být žádné překážky. Kromě toho mohou narušit další gadgety Bluetooth, které v tuto chvíli fungují (a nemusí být připojeny k vašemu smartphonu). Takže jen pro případ, že dočasně odpojte inteligentní hodiny, náramky, inteligentní reproduktory a další zařízení, která „ucpávají“ signál Bluetooth. Nebude zbytečné vypnout Wi-Fi. Navzdory skutečnosti, že tyto standardy prakticky „neprotínají“ některé běžné frekvence, stále mají.

Praskání a hluk v bezdrátových sluchátcích

Poslední bod se netýká žádných osobních pozorování, ale na co si někteří lidé stěžovali, když psali v osobním nebo v našem telegramovém chatu.

Tvrdili, že čelili problému, který vedl k tresku a vrzání sluchátek, jako by něco dávalo tip a propíchlo statiku. V této situaci jsem vám mohl jen doporučit, abyste se pokusili rekonstruovat sluchátka do zařízení. A, a asi o zázraku, pomohlo to. Nedokážu vysvětlit, proč se to děje, ale opravdu se mi to nelíbí.

Drahá aplikace Korg pro hudebníky kvůli koronaviru se stala zcela svobodná

Stejně jako ve starém vtipu o programátorovi, který, pokud nezačne auto, z toho vychází a znovu sedí, téměř se všemi chronickými problémy bezdrátových sluchátek (s výjimkou poruch) ošetřuje omlazení do telefonu.

Navzdory skutečnosti, že existují takové ošklivé okamžiky, pro mě to stále není argument, abych přešel na kabelová sluchátka. Svoboda od drátů je opravdu svoboda. Nikdo neříká, že je nutné se vrátit do kabelových telefonů, protože zvuk je lepší a nemusí být účtován účtován. Kolem nás je tolik věcí, které musíme účtovat, že sluchátka rozhodně nebudou zbytečná.

Důvěrnost, bezpečnost, ochrana údajů a další krásná slova. To všechno slyšíme tak často, že někdy od nich, promiňte, je to nevolné. Z každé scény a při každé prezentaci zástupci technologických společností říkají, že my sami chceme slyšet. To je to, co jsme připraveni koupit a chceme mít. Nelíbí se nám, když někdo získá přístup k našim datům. Ale jakmile se snažíme je skrýt, takže je všichni kolem chtějí získat. A to není tak, jak si představujeme, když podmíněný John v kanceláři Google bude shromažďovat naše data. Shromažďují nejčastěji neosobní a velmi obecně, ale shromažďují se neustále a všechny. Od vývojářů her po tvůrce našich telefonů. Musíte si na to zvyknout a pochopit, že rozhodně nebudou shromažďovat méně dat. Toto je téma pro velkou konverzaci, ale pokusíme se ho příliš dlouho protáhnout.

Navzdory skutečnosti, že kabelová sluchátka pomalu jdou do minulosti, ale stále vydávají lepší zvuk než bezdrátové. Mají mnoho nedostatků, ale mnozí z nich mizí na pozadí zvuku s vysokou kvalitou. I když jste fanouškem bezdrátových sluchátek, pak byste měli mít vždy zapojený pro případ, že by první byl propuštěn. Mimochodem, je také docela obtížné je vybrat: existuje mnoho možností, které se liší v ceně a materiálu provedení. Vybrali vám 6 důvěryhodných sluchátek, za které se nebude stydět. Sluchátka jsou levnější a dražší, takže je na základě jejich rozpočtu na co se podívat.

Bezdrátová nabíječka. Jedna z nejchladnějších technologií, které v posledních letech přišly na moderní telefony. Zvyknout si na ni. Pro mnoho majitelů smartphonů Android se tato metoda nabíjení stala důležitým kritériem při výběru nového zařízení, ale problém je v tom, že výrobci často nenaznačují podporu této metody nabíjení na hlavní stránce se zařízením. Výsledkem je, že musíte vylézt do různých katalogů, sledovat vlastnosti na webech, což není příliš pohodlné. Dnes vám nabízím způsoby, jak zjistit, zda je ve vašem smartphonu bezdrátové nabíjení.

proč, zvuk, přerušen, sluchátkách, bluetooth
| Denial of responsibility | Contacts |RSS