Proč není v nahrávání obrazovky iPhone žádný zvuk?

Záznam toho, co se děje na obrazovce iPhonu nebo iPadu se zvukem, vývojáři iOS záměrně neimplementují. Důvodem je mimo jiné snaha zabránit výslovnému nahrávání telefonních hovorů, což je v rozporu s pokyny a zásadami společnosti Apple.

Pokud při nahrávání obrazovky iPhonu není slyšet zvuk, může se jednat o drobnou závadu systému. Chcete-li ji opravit, stačí restartovat software smartphonu.

Nahrávání videa z obrazovky iPhonu pomocí iOS

Od systému iOS 11 je k dispozici vestavěná funkce pro nahrávání obrazovky iPhonu a iPadu, ale začínající majitel zařízení Apple si toho nemusí všimnout.

Chcete-li funkci povolit, postupujte podle následujících kroků (nezapomeňte, že musí být nainstalována verze iOS 11 nebo novější).

Ve výchozím nastavení začne zařízení po stisknutí tlačítka pro nahrávání obrazovky nahrávat obrazovku bez zvuku. Pokud však použijete silné klepnutí (nebo dlouhé klepnutí na iPhonu nebo iPadu bez podpory Force Touch), otevře se nabídka jako na obrázku, kde můžete povolit nahrávání zvuku z mikrofonu zařízení.

Možnosti nahrávání obrazovky iPhonu a iPadu

Po dokončení nahrávání (opětovným stisknutím tlačítka nahrávání) se soubor s videem uloží do paměti.mp4, 50 fps a stereo zvuk (alespoň na mém iPhonu).

Níže je uveden videonávod, jak funkci používat, pokud vám po přečtení této metody zůstane něco nejasného.

Z nějakého důvodu nebylo video nahrané v nastavení synchronizované se zvukem (zrychlené), musel jsem ho zpomalit. Předpokládám, že jde o nějaké zvláštnosti kodeku, které můj editor videa nedokázal úspěšně zpracovat.

Pokud je problém způsoben závadou v systému iOS, jak ji odstranit?

Nyní, když máte obecnou představu o příčinách tohoto problému, bychom měli prozkoumat jeho řešení. Nejčastější příčinou tohoto problému může být závada v systému iOS. V první části věnované opravám se dozvíte, jak řešit potenciální problémy související se systémem iOS.

Pokud je problém způsoben systémem iOS, existují dva hlavní způsoby, jak jej odstranit. K opravě můžete použít výchozí nástroj (iTunes) nebo vyhledat pomoc profesionálního softwaru. Nyní si vysvětlíme, jak problém vyřešit pomocí obou těchto metod.

READ  Zadání kódu v systému Android z iPhonu. Přenos kontaktů služby gmail

Zjistíme také, jak vyřešit problémy, jako je například to, že Chrome nepřehrává zvuk.

Použijte Tenorshare ReiBoot k vyřešení problému „obrazovka iPhone nezaznamenává zvuk“ (doporučeno)

Mnoho lidí může nabídnout různá řešení problému „obrazovka iPhone nenahrává zvuk“. Mnohé z jejich metod však vedou ke ztrátě dat. Některé z těchto metod nemusí problém ani vyřešit, ale naopak ho ještě zhorší. Výběr dobrého nástroje pro řešení tohoto problému je tedy zásadní.

Tehdy se hodí aplikace Tenorshare ReiBoot. Tento speciální nástroj obsahuje velmi chytrý algoritmus pro opravu více než 100 problémů na zařízeních se systémem iOS. Navíc dokáže všechny tyto problémy vyřešit jediným kliknutím. S tímto výkonným nástrojem se můžete zbavit i tohoto problému. Můžete to provést podle následujících kroků.

 • Chcete-li zahájit proces, musíte si stáhnout a nainstalovat software do počítače. Pak jej spusťte a zobrazte domovskou obrazovku. Jakmile tak učiníte, klikněte na tlačítko „Start“. “ Poté se zobrazí také možnost „Standardní oprava“. Klikněte na něj a přejděte k dalším krokům.
 • Nyní musíte kliknout na tlačítko „Download“ a nainstalovat nejnovější verzi firmwaru. Nemusíte je hledat ručně, protože firmware udělá všechnu práci za vás.
 • Poté by se mělo zařízení restartovat. Po dokončení restartu byste měli vidět, že problém „obrazovka iPhonu nezaznamenává zvuk“ zmizel.

Oprava zařízení obnovením pomocí iTunes

Chcete opravit zařízení, ale stále nechcete použít profesionální program, jako je Tenoreshare ReiBoot? Pokud ano, stačí vybrat iTunes. Jedná se o oficiální nástroj nabízený společností Apple, takže nic nestojí. Hlavní nevýhodou této metody však je, že způsobuje úplnou ztrátu dat. Pokud to snesete, můžete problém vyřešit podle následujících kroků.

 • Nejprve připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB dodaného společností Apple.
 • Po provedení těchto úkonů zkontrolujte, zda máte nainstalovanou nejnovější verzi iTunes.
 • Na obrazovce iTunes by se měl zobrazit název zařízení. Po zobrazení této možnosti klikněte na možnost „iPhone recovery“.
 • Zařízení bude nyní obnoveno a zpráva „Obrazovka iPhonu nezaznamenává zvuk“ zmizí.

Jak zachytit video z iPhonu se zvukem

Přidání tlačítka pro nahrávání obrazovky do Ovládacích panelů v Nastavení

Najdete zde další funkce, ke kterým můžete rychle přistupovat

Nahrávání se zvukem umožňuje nahrávat nejen váš hlas, ale také zvuk z aplikací a her

Nahrané video se ve výchozím nastavení ukládá do aplikace Fotografie. Nemusíte ji ani otevírat a hledat video ručně, abyste ho našli. Apple myslel na všechno za vás: Po dokončení nahrávání dostanete z aplikace Fotky upozornění, které vás přesune přímo na čerstvě nahrané video. Nyní si stačí prohlédnout náhled a rozhodnout, zda má být dodatečně zpracován, nebo odeslán stejným způsobem.

READ  Jak načasovat hovor v iPhonu. Jak nahrávat konverzaci WhatsApp na iPhonu?

Jak nahrávat na iPhone 6 pomocí aplikací

Poslední věc, kterou můžete vyzkoušet. Je stažení aplikací pro nahrávání obrazovky z App Store. Pro zjednodušení nahrávání na iPhone 6 najdete na trhu různé nahrávací zařízení třetích stran. Každý z nich má své vlastní vlastnosti, nedá se říct, který z nich je nejlepší nebo nejhorší.

Zde jsou 3 doporučení.

Nad 2. DU Recorder

Top 3. Jdi na záznam

Poznámka. Pokud chcete nahrávat telefonní hovory na iPhonu 6, můžete také v obchodě s aplikacemi pro iPhone 6 vyhledat záznamník hovorů a poté jeden z nich nainstalovat do svého zařízení.

Jak vidíte, je důležité vybrat si nahrávač obrazovky, který nejlépe vyhovuje vašemu iPhonu 6, ať už chcete jednoduchý, nebo profesionální soubor s videozáznamem. Zatímco FoneLab Screen Recorder je velmi doporučeno pro vás, protože je to opravdu snadné použití, ale efektivní i pro začínající uživatele.

Na iPhonu 6 máte ještě další možnosti nahrávání a užitečný nástroj vám může efektivně ušetřit čas a námahu.

FoneLab Screen Recorder umožňuje zachytit video, zvuk, online streamování atd. Д. V systému Windows / Mac můžete snadno upravovat velikost, upravovat video nebo zvuk a další funkce.

Jak nahrávat video s hudbou na pozadí

Není nic jednoduššího než natočit video s hudbou na iPhonu. Budete potřebovat:

 • Spouštění hudby z libovolné aplikace (i z diktafonu).
 • Pak přejděte do aplikace Fotoaparát na iPhonu.
 • Přejít na fotografie.
 • Stiskněte tlačítko spouště.
 • Pak přejeďte prstem doprava.
 • Hotovo. Chcete-li video dokončit, stiskněte tlačítko znovu.

Metoda je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné aplikace třetích stran, má však jednu nevýhodu. Tento trik funguje pouze na zařízeních se systémem iOS 14 a novějším a na iPhonu XR a novějším.

Software Reflector pro Mac a Windows

Reflector je aplikace přijímače pro Mac a PC, která umožňuje vysílat displej iPadu nebo iPhonu na různé obrazovky v reálném čase. K dispozici je verze pro macOS, Windows, Android a Amazon Fire TV.

Reflektor má mnohem větší možnosti než snímání obrazovky smartphonu, software je určen pro vzdálené ovládání a zobrazení obrazovky libovolného vašeho zařízení partnerovi. Samozřejmě s možností nahrávání.

Bezdrátový přenos dat přes Wi-Fi pomocí integrovaného AirPlay od společnosti Apple.

READ  Jak vložit emoji do iPhonu. Jak uložit emoji na fotografii v iPhonu

Stačí nainstalovat a spustit software, pak se přihlásit do zařízení a v nabídce AirPlay vybrat, na kterou obrazovku se má obraz ze snímání videa vysílat.

Pomocí Reflektoru můžete snadno hrát hry pro iOS nebo zobrazovat aplikace na velké obrazovce bez zbytečných kabelů a složitých nastavení.

Podpora všech nových zařízení od iPhonu 4S a iPadu 2.

Reflektor je zpoplatněn, ale má 7denní zkušební dobu. V době zveřejnění tohoto článku

Záleží na vás, kterou z výše uvedených metod zachycení videa použijete. Zdaleka nejpohodlnější způsob nahrávání obrazovky integrovaný do iOS od verze 11. Takže ji nebudou moci používat pouze majitelé starších smartphonů. Pomoci vám může nástroj Reflector, který funguje v systémech macOS, Windows a dokonce i Android.

Proč v systému iOS 12 nefunguje nahrávání obrazovky

Mnoho uživatelů iOS 12 zjistilo, že obrazovka iPhonu při nahrávání nereaguje. Když něco děláte, je frustrující čekat. Než se pustíme do opravy, můžete si níže přečíst důvody, proč nefunguje nahrávání obrazovky v systému iOS 12.

 • Nahrávání obrazovky v systému iOS 12 nebylo povoleno. Nejprve byste měli tuto funkci povolit v nastavení iPhonu, pak můžete nahrávat video, zvuk a mikrofon na obrazovku iPhonu.
 • Jedním z hlavních důvodů, proč se nahrávání obrazovky v systému iOS 12 nedaří. že v iPhonu není dostatek paměti pro uložení souborů s nahrávkami.
 • Rodičovská kontrola. Jedná se o funkci, která omezuje používání funkcí nebo aplikací na iPhonu. Pokud jste ji přidali na seznam omezení, nebudete ji moci normálně používat.
 • V iOS 12 nelze nahrávat zvuk, protože jste ho ještě nezapnuli.
 • Někdy lidé prostě zjistí, že to z neznámých důvodů nefunguje.

iPhone nezachycuje zvuk kvůli filmu na mikrofonu

Nedostatek zvuku může být způsoben lidskou chybou. Novější zařízení mají některé mechanismy a výstupy chráněny fólií proti prachu a nečistotám. Fólie se jednoduše přilepí na povrch. Pokud není odstraněna, může způsobit, že video bude tiché. Je třeba odstranit případnou ochrannou fólii.

U všech metod může zůstat problém. Pak byste se měli na mikrofon podívat blíže. Bude třeba vyměnit a nainstalovat lepší mikrofon.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS