Udržování elektronických písmen Outlook na pevném disku s konfigurací IMAP a pop

Tento blog vysvětluje různé metody udržování elektronických písmen Outlook na pevném disku a důvody, proč to možná budete chtít udělat. Každý ví, že Outlook vytváří dva soubory pro ukládání dat; Soubor OST a soubor PST. Ukážeme řešení pro vytváření těchto souborů, abyste je mohli snadno exportovat na externí i interní pevný disk.

Ale předtím se podívejme na žádost uživatele na příkladu mnoha uživatelských situací.

Žádost uživatele-používám Outlook po dlouhou dobu a nikdy jsem se nesetkal s ničím, jako je ztráta dat nebo poškození mých souborů, což mě přimělo vytvářet záložní kopie elektronických písmen z aplikace Outlook na pevném disku. Jednoho dne můj výhled přestal fungovat a já jsem byl velmi vyděšený, protože v mé poštovní schránce je spousta dat. Technik uvedl, že to bylo způsobeno připojením škodlivého softwaru a že musím udělat záložní kopii svých dopisů a uložit ji na pevný disk. Existuje nějaké řešení, které mi s tím může pomoci? Nabídněte prosím!

Existuje mnoho uživatelů, kteří jsou v podobných situacích, jak je uvedeno výše. Proto píšeme tento blog, abychom uživatelům pomohli najít perfektní řešení pro přenos zpráv na pevný disk. Pojďme nejprve zjistit, proč musíte vytvořit záložní kopii jejich dat.

Jak přenášet Outlook Express do jiného počítače

Microsoft Outlook. Poštovní program, který jde v jednom balíčku s Microsoft Office. Tato aplikace umožňuje zkontrolovat poštu a uložit dopisy přímo na pevném disku počítače. Při přenosu všech dat z jednoho počítače do druhého stačí kopírovat soubory PST ze složky aplikace aplikace.

Data pošty jsou v souboru PST, který je vytvořen při nastavování e.mailového účtu. Každé účetnictví má vlastní kopii souboru osobního nahrávání.

Chcete-li vytvořit zálohu souboru PST pro kopírování, spusťte Outlook a klikněte na pravou klávesu myši v položce Outlook Today, která je umístěna v nabídce „Seznam složek“. Vyberte „Vlastnosti“ a klikněte na kartu „Navíc“. Pole „Path“ označí adresu, na které okna uložila tento soubor v počítači.

Opusťte program a přejděte do adresáře uvedeného v předchozím okně. Zkopírujte tento PST (pravý klíč myši. „Kopie“), s názvem poštovní schránky použité v názvu, na jakémkoli odnímatelném médiu nebo flash kartě.

Vložte nosiče do jiného počítače a spusťte aplikaci aplikace Outlook Express. Přejděte do nabídky „Soubor“. „Dovoz a vývoz“. Klikněte v bodě „Importovat z jiného programu“, klikněte na „Další“. V seznamu vyberte „Soubor osobní složky“ a zadejte cestu k souboru na připojených médiích. Klikněte na „Ready“.

Parametry panelu nástrojů aplikací jsou uloženy v souboru OUTCMD.Dat. Soubory s rozlišením XML ukládají parametry přechodů a NK2 obsahuje pseudonymy používané v automatickém naplnění. WAB je uložen adresář.

Všechny hlavní soubory musí být požadovány ve složkách C:/Documbes and Settings/Your Folder/Application Data/Microsoft/Address Book a/Application Data/Identites // Microsoft/Outlook Express. Chcete.li zobrazit rozšíření všech souborů, v okně vodiče vyberte kartu Služby. „Nastavení složek“. Na kartě „Zobrazit“ odstraňte zaškrtávací známku z bodů „Skrýt rozšíření pro registrované typy souborů“ a poté klikněte na OK.

Instrukce

  • Jak bylo uvedeno včasné informace, informace, které mají být odloženy, jsou v souboru PST, který je vytvořen, když uživatel otevře nový e.mailový účet. Celý problém je zaměřen, že každému účtu je přidělen vlastní osobní nahrávání PST.
  • Spusťte Outlook a otevřete vlastnosti položky „Outlook Today“. Tato položka je umístěna v nabídce seznamu složek. Dále musíme vybrat bod vlastností a přejít na kartu „Navíc“. Dokument dokumentu s názvem „Cesta“, kterým můžete zjistit, kde bude před vámi otevřen osobní nahrávka PST-File OS PST-File.
  • Přejděte do adresáře, ve kterém jste našli požadovaný soubor (měl by mít název „účetnictví“ e.e.mailu v názvu) a zkopírujte jej do předem připraveného odnímatelného média informací. Použijte klávesy CTRLC. CTRLV nebo v nabídce vlastností složek (kopírovat. Vložit).
  • Připojte jednotku s zkopírovaným souborem do požadovaného PC a Open Outlook. V programu otevřete nabídku a přejděte na kartu Import and Export a poté na exportní položku z jiného programu. Exportujte položku z jiného programu
READ  Jak tisknout z počítače se systémem Windows. Kde stáhnout a jak nainstalovat

Budete vyzváni, abyste šli dále. jděte Potvrďte akce stisknutím „hotovo“.

  • Parametry panelu nástrojů. soubor OUTCMD.Dat.
  • Parametry přechodu. soubory s prodloužením XML.
  • Pseudonymy auto.plnění. rozšiřující soubory NK

Všechny potřebné důležité základní soubory najdete v adresáři uživatele na systému systému C:/Documents and Settings/Your Folder/Application Data/Microsoft/Address Book a/Application Data // Microsoft/Outlook. Aby byla všechna rozšíření oceli viditelná v okně vodiče, jdeme do služby. složky parametry

Jaký soubor je uložen v kontaktech Outlook 2010?

Data Outlook (PST), vytvořená v Outlook 2010, jsou uložena na počítači v dokumentu Outlook DocumentFiles. V systému Windows XP jsou tyto soubory vytvořeny ve složce mých dokumentů Outlook.

Vytvoření souboru Excelu a jeho zachování ve formátu CSV

poštovní, výhled, jiného, počítače

Vyberte soubor uložit soubor. V seznamu otevření vyberte položku CSV (separátor. čárka) (. CSV) „, přiřaďte název souboru a klikněte na tlačítko Uložit. Nyní můžete použít tento soubor CSV k importu kontaktů v aplikaci Outlook.

Jak odložit Microsoft Outlook

Lidé, kteří se přestěhují do nových počítačů, velmi často nechtějí ztratit archiv poštovního poštovního programu Mıcrosoft Outlook a pro ně existuje jednoduchý způsob, jak přenést poštu do nového systému.

Pokud používáte program Microsoft Outlook 2003, najděte v registru následující pobočky: 1. HKEY_CURRENT_USERSOFTWAROSOFOFITOFITLOOKOOKOOCOMI ACCOUTOR manager2. Hkey_curent_usersoftwaromicrosoftwindes ntcurenerntersiondos zasílání zpráv subsystémprofileoutlook3. HKEY_CURRENT_USERSOFTWAROMICOFTIFICE11.0outlookoptions

Za účelem otevření registru v části „Start“ vyberte část „provedení“ a zadejte příkaz Regedit. Popsané řádky z exportu registru. Poté otevřete složku, ve které jsou uložena data vašeho poštovního programu: C: Dokumenty a Settings_pol.Userlocal SettingsApplication Datamicrosoftoutlook.

Najděte tam soubor Outlook.PST a zkopírovat jej do nového média. Tento soubor obsahuje váš archiv pošty. Chcete.li uložit historii e.mailových adres, najděte soubor Outlook ve stejné složce.Nk2 a také jej uložte.

If you use Microsoft Outlook 2007, open the registry and export only one line from there: Hkey_current_USERSOFTWAROMICROSOSOFTWINDESISIONTERSIONDESSASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASASAGINGSSYSTEMPROFILESUS. Poté, jak je popsáno výše, otevřete katalog Outlook v aplikačních datech na pevném disku a uložte dva soubory. poštovní archiv a historii zadaných adres.

Pokud pochybujete, zda jste našli soubory, můžete přenést celou složku Outlook ze složky aplikací do samostatného média.

Instalací poštovního programu na nový počítač importujte ty větve registru, které jste exportovali ve výše uvedených akcích, a nainstalujte zkopírované soubory do stejných složek, ze kterých jste je původně vzali. Spusťte Outlook a zadejte své uživatelské jméno a heslo.

Přenos aplikace Outlook do jiného počítače

Dnes budu považovat velmi jednoduchý způsob přenosu dat z jednoho počítače do druhého pro Outlook 2010. Pro jiné verze budu myslet přibližně stejné. Podstatou je co. Tento poštovní klient má databázový soubor s rozlišením ve verzi 2010.PST

Ve skutečnosti by všechno bylo jednoduché, zkopíroval jsem soubor do jiného počítače, hodil jsem místo náhrady, nebo tam, jak jinde jinde. Někdy se to ukáže, ale pak jsem musel přenést nakonfigurovaný výhled s spoustou kontaktů, substanků a skutečně připojených poštovních schránek do jiného počítače. A rozhodl jsem se najít správnou cestu bez dobrodružství. Okamžitě jsem nenašel pravdu, která není na internetu, na místě malých zákonů jsem našel kupodivu (někde jsem opravdu ztratil odkaz). Ale zkusme udělat všechno sami, s našimi vlastními rukama, nejprve moje, pak vy sami, dobře, obecně začneme.

READ  aplikace pro záznam videa z obrazovky počítače.

Všechny akce lze rozdělit na 2 díly.

Pokud jste právě nainstalovali Outlook a nepokusili jste se jej otevřít a nakonfigurovat, je vše velmi jednoduché. Nejprve byste měli připravit náš databázový soubor s rozlišením.PST. Leží ve složce moje dokumenty \ Outlook Files. Zkopírujte jej na nový počítač a otevřete Outlook

Přenos aplikace Outlook do jiného počítače

Dále vyberte službu, stojící na pole e.mailu internetu.

Přenos aplikace Outlook do jiného počítače

Stisknutím dále pokračujte v nastavení již e.mailových parametrů. Na tom budeme trochu setrvat. Vyplňujeme nezbytná pole informací o uživateli, informace o serveru. Ve vstupu sloupce do systému v poli uživatele zadáme přihlášení ve formě celé e.mailové adresy, například [chráněný e.mailem] vám také doporučuji okamžitě nakonfigurovat provoz odchozího poštovního serveru. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko Other Nastavení, přejděte na kartu Out-of-Level Server a vložte zaškrtnutí naproti serveru SMTP, který vyžaduje ověření výběrem požadovaného zaškrtávacího políčka níže. V našem případě je to podobné příchozímu poštovnímu serveru. Pak se vrátíme k nastavení parametrů E.MAIL. Po předepsání všech potřebných polí věnujeme pozornost sloupci k doručování nových zpráv.

Přenos aplikace Outlook do jiného počítače

poštovní, výhled, jiného, počítače

Ve výchozím nastavení existuje nový soubor Outlook. Existuje však příležitost vybrat si pro nás potřebné, předem zřízené ze starého počítače. Což děláme a přímo na to ukazujeme na přezkum. A budete překvapeni, ale to je vše. Jdeme do Outlook a užíváme si vysílaná písmena, nastavení, pravidla, kontakty a všechno vše.

Ale pokud jste najednou vytvořili uživatele v Outlooku a nyní jste jen přemýšleli o tom, jak přenést všechny parametry všechny stejné? To je místo, kde začíná druhá část.

Překročíme začátek ovládacího panelu, vyberte režim prohlížení v pravém rohu okna Malé ikony. A hledáme poštu s etiketou (32 bitů).

Přenos aplikace Outlook do jiného počítače

Ocitneme se v nastavení Outlook Mail Nastavení. Vyberte část konfigurace a klikněte na zobrazené tlačítko.

Dále přidejte kliknutí a předejte celý proces, který je v první části. Poté ve výchozím nastavení vybereme nově vytvořený profil aplikace Outlook nebo jej necháme na pokoji, smazat staré.

Přenos aplikace Outlook do jiného počítače

Myslím si to a to je vše, nevidíme žádné zvláštní problémy, které tato akce nezpůsobuje tuto akci. Ale kolik zjednodušuje život

Jak odložit účty Outlook

Pro ty, kteří aktivně využívají program Outlook Express Postlook, při opětovném přeložení operačního systému problém obnovení účtu pošty a dopisů, oba přijaté a odeslány. Podobná složitost čeká na ty, kteří používají několik počítačů, například v práci i doma, neposílá všechny zprávy do jiné pošty ručně? Můžete použít speciální programy, ale obvykle jsou placeny, nebo se můžete vyrovnat s úkolem jednoduchých nástrojů, které jsou k dispozici v systému Windows XP.

Zkopírujte písmena do samostatné složky. Chcete.li to provést, Otevřete Outlook Express, zadejte nabídku „Service“, vyberte „Parametry“. V dolní části okna přejděte na záložku „Service“, klikněte na tlačítko „Banka zpráv“ Pouze vy nemusíte nic měnit, stačí úplně vybrat celý řádek adresy a stisknout klávesy CTRL a C současně, abyste zkopírovali cestu do složky s vaší poštou. Klikněte na tlačítko Start a vyberte řádek „Spusťte“ a vložte zkopírovanou adresu do prázdného pole Jakýmkoli způsobem vložte adresu a klikněte na „OK“. Otevře se systémová složka se soubory. Všechny tyto soubory vyberte a zkopírujte například ve speciální složce, například na disku D:, například nezapomenutelným názvem „Mailbase“.

READ  Jak přenést video z iPadu do počítače. Přenos dokumentů

Otevřete nabídku „Soubor“, klikněte na „Export“ a vyberte řádek „Adresová kniha“. Master exportu se otevře, vyberte „textový soubor s děliči“ a klikne na tlačítko „Export“. V novém okně s formátem „Export do CSV“ klikněte na tlačítko Přehled. „, Vyberte složku, ve které pošta uložila, a nastavte název, například AdressSorkbook. Klikněte na tlačítko „Uložit“, okno výběru zavře a můžete stisknout „Další“. Označte všechna potřebná pole s zaškrtnutím a klikněte na „Ready“. Когда появится соообщение об успешнени адресной книги, нажмите „ок з закройте марта эсооре о закройте мак е закройй мака з закройй и закройй и закройй и закройй и закройй.

Uložit poštovní účty. Otevřete nabídku „Service“, vyberte „účty“. Na záložku příspěvku.zaručete, vyberte postupně každý účet a klikněte na tlačítko „Export“. Vyberte složku, ve které byly zachovány adresy a poštovní zprávy, nastavte název účtu a klikněte na „Uložit“. Když provedete tuto operaci se všemi poštovními účty, zavřete nabídku exportu. Pokud potřebujete odložit účty Outlook do jiného počítače. Zkopírujte složku, do které byla všechna data uložena na disk nebo na flash disk.

Takže jste přeinstalovali operační systém nebo chcete nakonfigurovat poštu na jiném počítači. Je nutné importovat uložené zprávy, adresy a účty. Otevřete Outlook, vyberte položku „importovat“ v nabídce „Soubor“ a v ní. položku „Zpráva“. Okno pro výběr různých poštovních programů se otevře, vyberte v něm „Microsoft Outlook Express 6“ a klikne na „Další“. Okno Master se otevře, označte řádek „Importovat poštu z banky banky“ a klikněte na OK “. V dalším okně vyberte složku, ve které je pošta uložena, a klikněte na „Další“. V novém okně ponechte bod „všechny složky“ a znovu „dále“. Po zprávě o úspěšném dokončení zavřete okno.

poštovní, výhled, jiného, počítače

Přeneste adresář. V nabídce „Soubor“ vyberte „Import“ a poté řádek „Další adresář“. Označte položku „textový soubor s děliči“, stiskněte tlačítko Import a zadejte soubor s uloženými adresami (dříve uloženo pod názvem Adressbook). Klikněte na „Další“, označte všechna pole záznamů s klíšťaty a spusťte proces přenosu. Po dokončení uzavřete Master of Imports. Převést účty přímo. Otevřete nabídku „Service“, vyberte „účty“ a přepněte do záložky „Mail“ Přeneste všechny účty zase.

Přineste do registru další klíč

V editoru registru. Regedit musí otevřít sekci

Kde xxx je verze MS Office (16 V této části musíte vytvořit „rozšířený parametr řetězce“ s názvem „ForceostPath“, jeho hodnota je nové umístění složky Ost-Files pro uložení OST. Například D: MSOUTLOOKMAIL.

A opět nepomohl. Parametr v uvedené části provedeného registru, uvedlo nové umístění. Rebooted počítač, dobití poštovních záznamů, které nefungují, soubory OST zůstaly na stejném místě ve složce C: \%UserProfile%Local SettingsAppation DataMicrosoftoutlook

| Denial of responsibility | Contacts |RSS