„Windows Defender“ v Windows 7. Cítíte se chráněni!

Defender. Antivirová složka předinstalovala do operačního systému Windows 7. Používáte.li antivirový software od vývojáře třetí strany, pak má smysl zastavit práci obránce, protože v jeho fungování není jen malý praktický přínos. Ale někdy je tato součást systému odpojena bez znalostí uživatele. Jeho začlenění je poměrně jednoduché, ale vždy to nefunguje samostatně. Tento článek bude sestávat ze 3 způsobů, jak deaktivovat a zapnout se Windows Defender. Začněme!

Co je obránce Windows a jakou zabezpečení může zaručit?

Operační systém Windows 10 nejprve neobtěžuje uživatele s požadavkem na instalaci antiviru. Všechny předchozí verze (Windows XP, 7 a tak dále) nebyly vyrobeny s postavenými nástroji, které je chránily. Zatímco nový operační systém obsahuje standardní software. Windows Defender.

Toto je nejnovější verze Microsoft Security Essentials. Absolutně svobodný software vydaný společností Macrosoft. Nyní novější verze aplikace zabudované do operačního systému. Obránce bude moci uživateli zaručit základní úroveň ochrany před škodlivými programy nebo viry. Aplikace je automaticky zapnutá, když je systém spuštěn. Schopné důkladné a vysoce kvalitní ověření všech programů spuštěných uživatelem.

Proces aktualizace v Windows Defender se provádí zcela v automatickém režimu Ale je možné se dělat bez antiviru, jejichž popularita a spolehlivost je vyšší než úroveň? Nikdo nemůže na tuto otázku dát konkrétní odpověď, ale pokusím se tento program popsat co nejpřesněji.

Potřebujete antivirus na Windows 10, Windows 11

Trvalo to hodně času, protože si majitelé počítačů uvědomili, že jejich zařízení je třeba chránit. Koneckonců, návštěva podezřelého webu může vést k vzhledu levného banneru na obrazovce a instalaci neověřeného programu. k únosu osobních údajů.

  • Je obhájce Windows spolehlivý
  • Co se stane, pokud deaktivujete obránce Windows
  • Potřebujete nainstalovat antivirus na Windows 10windows 11
  • Je obhájce Windows spolehlivý

Pravděpodobně nikdo nemusí vysvětlit, že je placena drtivá většina antiviru. Po dlouhou dobu byli uživatelé nuceni koupit licenci na rok nebo jinou dobu, aby chránili počítač za své vlastní peníze. Ale postavený obránce se objevil v systému Windows 10, který nevyžaduje penny od majitele počítače. Ale je to podobný způsob boje proti virům opravdu spolehlivé?

READ  Jak nainstalovat fotografii na obrazovce telefonu

Za prvé, nemusíte omylem předpokládat, že za použití standardního obránce neplatíte. Jeho cena je již zahrnuta v ceně licencovaných Windows 10 a samotný operační sál může být předinstalován na počítači s příslušnou marží. Ať už je to jakkoli, neříká nic o úrovni bezpečnosti v přítomnosti Windows Defender na palubě. Přehled funkcí a funkcí obránce bude mnohem informativní.

Na poznámku. Někdy vybudovaný obránce dělá chyby, blokuje bezpečné soubory a aplikace. Antiviry a další vývojáři však takový problém nemají postrádat.

potřebujete, nainstalovat, antivirus, windows

Standardní nástroj pro ochranu, analogií s placenými antivirus, může ovládat nebezpečí v reálném čase nebo splnit úplnou kontrolu zařízení na žádost uživatele. Pokud mluvíme o konkrétních číslech, měli byste se obrátit na studii založenou na testu AV-test. Ukazuje, že předem nainstalovaný obránce uznává 99,8 % společných hrozeb, tj. Riziko počítačové infekce je minimální a obránce Windows lze použít jako náhrada za placenou analogu.

Co se stane, pokud deaktivujete obránce Windows

Bohužel, internet se postupem času nestalo bezpečnějším. Naopak útočníci najdou stále více a více nových způsobů, jak infikovat počítače obyčejných lidí

Zde se nemůžete dělat bez obránce Windows. Pouze on nebo antivirus třetí strany bude moci chránit vaši důvěrnost.

Potřebujete nainstalovat antivirus na Windows 10

Pokud je Windows Defender tak spolehlivý, nemusíte vkládat program třetího vývojáře? Obecně lze tuto otázku odpovědět kladně. Standardní obránce Microsoft však má chybu ohledně detekce nulových hladin. V tomto ohledu je indikátor agenta postaveného.pouze 88 %, což by mělo být nazýváno špatným výsledkem.

A Kaspersky Internet Security se ukazuje lépe než ostatní, což získává 100 %, a to jak při detekci společných hrozeb, tak při prevenci skrytých útoků. Další věc je, že obyčejný uživatel, který nenavštěvuje podezřelé weby a instaluje aplikace pouze z osvědčených zdrojů, si tento rozdíl nevšimne. Proto potřeba zakoupit licenci antiviru třetí strany a nechat všechny určit pro sebe.

Musíte sledovat nejen viry

Jméno „antiviry“ pro tento typ softwaru bylo již dlouho zastaralé. Nyní se musíte starat nejen o viry infikující počítače, které mohou něco ukrást nebo vymazat vaše soubory. Běžnějším termínem je „škodlivý software“ s různou taktikou k dosažení cílů, které jsou pro uživatele vždy nepříjemné. Nejhorší je, že nejlepší škodlivé aplikace pronikají do počítače nepostřehnutelně a vy o tom ani nebudete vědět. Mohou ležet nečinně, skryté před názory, ale ten okamžik přijde a program udělá něco, co nechcete.

READ  Instalace systému Windows do notebooku Asus. Příprava na instalaci

Jak nevolá, hrozba zůstává skutečná.

Co se stane, pokud deaktivujete obránce Windows

Bohužel, internet se postupem času nestalo bezpečnějším Existuje však ochrana nejen v systému Windows 10, ale také v jakémkoli prohlížeči, které používáte, ať už jde o Edge, Chrome nebo Yandex.

Pouze on nebo antivirus třetí strany bude moci chránit vaši důvěrnost.

Upozornění nedochází k přebytku

Možná si myslíte, že jste v síti opatrní, navštěvujte pouze spolehlivé weby a stahujte pouze z oficiálních zdrojů, jako jsou iTunes nebo Windows Store. Nemůžete se však úplně bránit, pokud jdete na web World Wide.

potřebujete, nainstalovat, antivirus, windows

Je možné jít na motocykl bez helmy?.

Psaní virů lidé přesně vědí, jak je šířit. Z tohoto důvodu stále existují viry.

O čem jsou výrobci antivirových výrobků, mlčí

Více než jeden antivirus není schopen zabránit zranitelnosti „Zero“ den a je téměř neomezeno viry SIPPER (ve skutečnosti je vždy spuštěn uživatel, ačkoli moderní systémy varují před získáním souboru z nepřesných zdrojů). Pěstuje se nejčastěji rozšířeno poštou, údajně jménem daňového inspektorátu, soudu nebo vašich přátel, pod záminkou předvolání, účetní dokumenty a nic nezpůsobuje podezření.

Účinná ochrana proti této infekci, kromě zdravého rozumu, dosud nebyla vynalezena. Systémy preventivní ochrany s masivními změnami souborů také nejsou okamžitě spuštěny. Nikdo nezaručuje, že cenné soubory nebudou nejprve šifrovány a na webových stránkách DR.Web říká, že je možné pomoci pouze v 10% případů (ve skutečnosti a ještě méně).

Ale tohle jsem byl poněkud rozptýlen od hlavního tématu, nemohl jsem tento problém ignorovat, jehož podstata přichází k následujícímu prohlášení:

Přítomnost antiviru nezaručuje bezpečnost vašich dat!

Jak úplně vypnout obránce

V nových redakčních kancelářích Windows 10 (1903 a vyšší) musíte nejprve zakázat „ochranu před falešným“, což monitoruje počítač, aby provedl změny v škodlivém softwaru a blokoval přístup k nastavení.

.

Klikněte na ikonu šipky v triu, klikněte na ikonu Shield.

potřebujete, nainstalovat, antivirus, windows

Otevřete část „Ochrana proti virům a hrozbám“.

Zvažte několik způsobů, jak úplně vypnout antivirový systém systému Windows Defender.

V editoru skupinových politiků

Metoda bude fungovat, pokud budete mít Windows 10 redakční kanceláře „Professional“ nebo „Corporate“.

V nabídce Start zadejte GPEdit.Msc a otevřete aplikaci.

READ  Jak povolit baterie na Samsungu

Rozbalte pobočku: Konfigurace počítače. administrativní šablony. komponenty Windows.

V levém seznamu vyberte „Antivirový program systému„ Antivirový program “

V nastavení aktivujte přepínač na polohu „inkluzivní“ a klikněte na tlačítko „Použít“.

Dále otevřete následující nastavení střídavě:

.

Přejděte do složky „Ochrana v reálném čase“ “.

  • Vypněte obranu v reálném čase: Nastavte přepínač na polohu „inkluzivní“.
  • Očitné chování. deaktivované.
  • Zkontrolujte všechny nahrané soubory a investice. Zakázáno.
  • Sledujte aktivitu programů a souborů na počítači. deaktivované.
potřebujete, nainstalovat, antivirus, windows

Po provedených akcích nezapomeňte restartovat počítač.

Na poznámku. Pro opakovanou aktivaci obránce podnikněte všechny kroky v opačném pořadí, nastavte pouze parametry ve všech nastaveních v „Not Set“.

V editoru registru

Metoda je vhodná, pokud máte Windows 10 sestaveného „domova“.

Důležité! Proveďte kroky v pořadí, ve kterém jsou uvedeny v pokynech. Neměňte jiné parametry registru, protože nesprávné akce mohou narušit provoz systému

Pokud jste uživatelský uživatel, doporučuji si přečíst materiál pro obecné seznámení. Koneckonců, existuje jednodušší způsob, jak vypnout obránce. pomocí speciálního programu (viz. ).

V nabídce Start zadejte regedit a spusťte editor registru.

Rozbalte pobočku HKEY_LOCAL_MACHINE a je to software.

Nahoře pobočky „zásad“ a v ní „Microsoft“. Klikněte na „Windows Defender“ pomocí pravého tlačítka myši, v kontextové nabídce vyberte „Vytvořit“. parametr DWORD (32 bitů).

Nastavte název DissableAntispyware. Poté zdvojnásobte.klikněte na parametr, vytiskněte 1 v poli a klikněte na OK.

Pravo.Klikněte, klikněte na Windows Defender, v bodě „Vytvořit“, vyberte „sekce“. Název sekce označuje ochranu v reálném čase.

Do této části (32 bitů) přidejte několik dalších parametrů DWORD s hodnotou 1:

Vytvořte sekci s názvem SPENET, přidejte do ní tři parametry:

Rozbalte pobočku: hkey_local_machine \ System. CurrentControlset. Services. WindFend. Najděte parametr Start a nastavte hodnotu 4.

Kromě toho můžete vypnout ikonu obránce v triu. Chcete.li to provést, otevřete dispečer úkolů, přejděte na kartu Automobile Steel, klikněte na ikonu Oznámení o zabezpečení systému Windows pravým tlačítkem myši a vyberte položku „Zakázat“.

Chcete.li obnovit práci obránce, budete muset smazat všechny vytvořené parametry.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS