Aplikace Top-5 Poslouchejte hudbu iPhone s VKontaktte

Osoba, která má svůj vlastní herní list ve VK, chce poslouchat hudbu na iPhone s a lepší offline (poslech bez internetu). Například můžete pumpovat hudbu doma na Wi-Fi a poslouchat hudbu s VK bez internetu.

Nyní je k dispozici přímo na svém vlastním iPhone pomocí speciálních hudebních aplikací. Aplikace pro hudbu (její tvorba, poslech) jsou nesčetné množství, ale je velmi obtížné najít přesně ty, které se budou opravdu líbit jejich design a funkce.

Jaké části obsahu mohu zobrazit na pozadí z mého smartphonu?

Když vypneme obrazovku našeho mobilního telefonu a přehráváme video soubor, můžeme i nadále poslouchat jeho zvuk, protože bude i nadále fungovat, ne obrázek. Protože je blokován na naší obrazovce

To se děje stejně jako u zvukových souborů. Všichni hráči existující na trhu mají možnost ztratit v pozadí. Proto můžeme i nadále poslouchat bez nepříjemnosti, když se rozhodneme zablokovat obrazovku nebo komunikovat s jinými aplikacemi našeho mobilního telefonu.

Jak poslouchat hudbu ve na iPhone bez omezení (nová metoda)

Přejděte do nabídky „Nastavení“ → „Základní“ → „Datum a čas“.

Odstraňte příznak z bodu „automaticky“, abyste získali příležitost zvolit si datum a čas ručně.

Klikněte na řádek, který se zobrazí s aktuálním datem.

Nastaveno jako rande včera. Například, pokud je dnes 21. Listopadu, musíte si vybrat 20. Listopadu.

poslouchejte, hudbu, pozadí, iphone

Připraven! Bezprostředně po instalaci nového data bude hudba na VKontaktte k dispozici pro poslech na pozadí bez jakýchkoli omezení. Okamžitě zapnete zaškrtávací políčko „automaticky“ můžete změnit datum příslušného. Další hodinu (a v některých případech více) hudba z se snadno přehrává v pozadí.

READ  Jak změnit účet iPhone

Jak používat Apple Music?

Apple Music je oficiální služba Apple. Na všech iPhonech s iOS nad 8.4 Tato služba je integrována do postavené aplikace „hudba“. Program má rozsáhlou hudební základnu, která zahrnuje více než 30 milionů skladby, umožňuje vám poslouchat skladby online a nahrát je do paměti mobilního zařízení. Existují příjemné bonusy: Například sociální síť Connect umožňuje sledovat vaše oblíbené umělce a komunikovat s nimi.

Apple Music. placená aplikace; Každý uživatel iPhone je však dán 3 volné měsíce, během nichž se může seznámit s výhodami služby. Po zkušební době bude muset platit 169 měsíčně. pokud samozřejmě neodmítá Apple Music.

Apple nabízí preferenční podmínky pro získání předplatného Apple Music pro studenty a rodinné lidi. Rodinné předplatné je dražší. 269. 6 lidí je však může používat najednou. Student si bude moci zakoupit předplatné po dobu 75 měsíců po dobu až 4 let. ale teprve po ověřovací službě UNIDAYS zajistí, že předplatitel skutečně studuje. Pokyny pro návrh předplatného studenta jsou zde.

Jak přistupovat k Apple Music? Chcete.li to provést, musíte provést řadu jednoduchých akcí:

Otevřete aplikaci „hudba“ a přejděte do sekce „Pro vás“.

Klikněte na červené tlačítko „Předplatné Trinch“.

Na další stránce vyberte typ předplatného (jednotlivce, rodina).

poslouchejte, hudbu, pozadí, iphone

Pokud k vašemu Apple ID není připojena bankovní karta, na obrazovce iPhone se objeví následující zpráva:

Je nutné kliknout na „Pokračovat“ („Pokračovat“) a předepisovat platební údaje v nastavení Apple ID. Starat se o bezpečnost rovnováhy je zbytečné. Apple neukradne. V rámci ověření spolehlivosti zadaných dat z karty bude vina pouze 1

Rozhodněte se o hudebních preferencích. Na obrazovce se objeví růžové hrnky s žánry.

Pokud se vám líbí žánr, klikněte na odpovídající kruh; Pokud se vám to velmi líbí, velmi, klikněte dvakrát. Nezavřený žánr můžete odstranit stisknutím kruhu a pokračovat v držení prstu na něm, podle něj neopustí seznam.

READ  počítač nevidí Wi-Fi z telefonu. Systém Windows 10 nevidí Wi-Fi

Vyberte si své oblíbené umělce stejným způsobem.

Klikněte na „Ready“. takže dokončíte registrační proces v Apple Music.

Poté, v sekci „Pro vás“ budete k dispozici hudební sbírky, které odborníci Apple vytvoří na základě vašich osobních preferencí.

Obnovte iPhone přes iTunes

Stává se také, že restart vám neumožňuje opravit chybu softwaru. Musíme se uchýlit k radikálnější operaci. obnovení iPhone prostřednictvím iTunes. Podrobného průvodce, jak obnovit smartphone Apple prostřednictvím iTunes zde.

Dalším z nejčastějších důvodů pro automatické vypnutí reprodukce hudby na iPhone je použití neriginálních sluchátek. Pokuste se použít sluchátka, která byla dodána s chytrým telefonem, nebo jiná sluchátka, abyste pochopili, zda je problém konkrétní náhlavní soupravou.

„Melomania hudba bez omezení“

Hodnocení je poměrně nízké: 3,6 bodů. Neexistuje žádná funkce poslechu hudby v offline, což ztěžuje práci s aplikací. Rovněž je zaznamenáno množství reklamy. Hmotnost programu je 48,1 MB. Podporováno je více než 22 světových jazyků. Věk 4.

ZVOOQ (SBERAZWOOK)

Tento program je zaslouženě považován za jednu z nejlepších ve své kategorii.

Mimochodem, v roce 2020 byla žádost zakoupena Sberbank. nyní je to sberzovuk: více než hudba.

  • Desítky milionů skladby s licencí s možností přehrávání zdarma.
  • Funkce zachování hudby v paměti iPhone pro následné poslech bez připojení k internetu.
  • Možnost rychle vytvoření tematických seznamů skladeb pro různé životní situace a náladu. Ready.Maded Playlists, zároveň můžete sdílet s přáteli.
  • Funkce synchronizace osobní hudební sbírky s webovou stránkou vývojáře, která vám umožní poslouchat vaše oblíbené kompozice z jakéhokoli zařízení, které má odpovídající funkčnost.

Jak se říká, Sberbank nebude kupovat nesmysly!:)

Přílivové

Přílivová aplikace je velmi žádaná kvůli možnosti stahování streamování zvuku, ale také stahování videoklipů, které zase ušetří čas na vyhledávání žádosti o stahování videoklipů.

READ  Senzor v telefonu nefunguje po kontaktu s vodou. Doporučujeme vložit telefon do rýže!

Aplikace je také známá pro vybudovanou funkci pro zlepšení kvality zvuku, což vám umožní příjemněji poslouchat zvukové nahrávky s nízkou kvalitou bitrate.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS