Odstraňujeme okno vyskakovacího objepu (banner) v Safari na iPhone a iPad

Ahoj! Bannery Problém, který je dobře obeznámen s počítači s operačním systémem Windows, dosáhl iOS. Upřímně řečeno, dozvěděl jsem se o tomto „viru“ v poslední době a byl jsem velmi překvapen. Proč? Ano, protože jsem si byl jistý, že ti, kteří používají iPhone a iPad, z hlediska softwaru neohrožují žádné „neštěstí“, ale Byl to chybný názor.

Na druhé straně je problém poměrně vzácný (soudě podle počtu komentářů k tomuto článku, tady jsem udělal chybu. takové bannery útokují stále častěji) a ze všech těchto vyskakovacích oken v Safari, stejně jako další Na vašem iPhone a iPadu se usadily nepříjemné kousky, snadno se zbaví jen pár minut. Pojďme zjistit, jak odstranit tuto hanbu? Pojďme!:)

Takže v jednom „nádherném“ okamžiku, kdy je prohlížeč otevřen, vidíte takový banner a zprávu:

Který jasně zasahuje a v některých případech (pokud je velký banner velký) zcela blokuje práci Safari na zařízení iOS.

Text zprávy může být přirozeně odlišný, ale podstata přichází na jeden your gadget je na černé listině ministerstvu vnitřních záležitostí (OH-OH) a smazat tento „virus“, kterou musíte zaplatit za určitou pokutu. Jehož množství závisí na držení tvůrce programu Locker. Při návštěvě různých míst s nízkou kvalitou můžete zachytit takovou infekci a vaše vina tam není.

windows, iphone, odstranit

První věc, kterou si musíte pamatovat, je samozřejmě neposílat žádné SMS, ne doplnit peněženku qiwi a neprovádět žádné finanční transakce. Jedná se o pravidelný trik podvodníků, převodové peníze. neodejdou okno vyskakovacího objepu (jednoduše proto, že to nemohou dělat žádným způsobem).

To však neznamená, že vy sami nemůžete odemknout váš iPhone nebo iPad z nepříjemného banneru.

  S iPhone a iPad. radikální způsob. Dostaneme telefon nebo tablet „jako z krabice“ a radujeme se v životě. Nevýhody jsou zřejmé. po dlouhou dobu a ztratíte informace (pokud nepoužíváte záložní kopírování v „cloudu“ nebo v počítači).

 • Vyčistěte historii safari (stejně jako další prohlížeče, pokud jsou nainstalovány) a co je nejdůležitější. smažte cookies. Nejjednodušší a nejbolestivější možnost. Jak to udělat?

Jdeme do hlavního nastavení a najdeme položku Safari. Procházejeme obrazovkou do samého dna a najdeme „Vyčistěte historii a data webů“.

Neváhejte stisknout a potvrdit akci.

Ano, informace budou ztraceny o tom, které webové stránky jste navštívili (záložky, hesla a data formulářů zůstanou), ale otravný prapor s ním bude odstraněn, kterého jsme dosáhli a dosáhli.

P.S. Bez strachu můžete použít tlačítka níže uvedených sociálních sítí v rámci článku, je to pro vás zcela bezpečné a dokonce užitečné a autor bude příjemný 🙂

windows, iphone, odstranit

Pro operu

Otevřete prohlížeč opery na počítači. Klikněte na „Nástroje“ v nabídce prohlížeče opery a vyberte možnost „Rozšíření možnosti“.»Klikněte na„ Rozbalit správu.““

Najděte adblock v seznamu rozšíření nainstalovaných v opeře. Klikněte na tlačítko „Zakázat“ vpravo od názvu „Adblock“. Adblock bude dočasně odpojen. Pokud chcete smazat Adblock z prohlížeče opery, klikněte na tlačítko „Delete“. Adblock bude zcela odstraněn z prohlížeče opery.

Jak blokovat vyskakovací okna v Safari na iPhone a iPad. Metoda 3

Pokud předchozí metoda nepomohla, je nutné vyčistit historii a data safari stránek v nastavení zařízení.

READ  Jak aktivovat tmavé téma v aplikaci Instagram iPhone. Nastavení tmavého motivu v systému iOS - chytrá inverze

Přejděte do nabídky „Nastavení“ → Safari.

Klikněte na „Vyčistit data a data o historii“.

Potvrďte čištění. Věnujeme pozornost skutečnosti, že v důsledku toho budou z Safari odstraněny příběh, soubory cookie a další údaje o prohlížení.

Jak blokovat reklamy v Safari na iPhone a iPad

Přejděte do obchodu s aplikacemi a stáhněte si jeden z populárních blokátorů reklamy v Safari, například AdGuarg spusťte nastavení aplikace

Přejděte na položku Safari. Pravidla pro blokování obsahu

Aktivujte blokátor reklamy načtený z obchodu s aplikacemi

Ve většině případů budete muset spustit aplikaci zámku, který je aktivován a nastavit nezbytné parametry. Jakmile je instalace dokončena, můžete vyzkoušet zámek v případě. spustit Safari a přejít na web, reklamu, na které jste dříve otrávili.

Poznámka: Téměř ve všech reklamních zámcích existují parametry, které mohou uživatelé změnit ručně. Můžete nakonfigurovat hodně: bílý seznam, pravidla blokování, zvolit dostupné filtry atd.D.

Proč zahrnout vyskakovací okna do Safari na iPhone a iPad?

Jedním z hlavních důvodů zahrnutí vyskakovacích oken do Safari je umožnit webovým stránkám, jako je web vaší banky, zobrazit vyskakovací okna nezbytná pro práci. Na některých stránkách bez těchto malých oken nemůžete dělat to, co potřebujete.

Později, když dokončíte svůj úkol, můžete znovu zavést zabudované blokování oken vyskakovacích oken, jak vysvětlujeme níže.

Jak deaktivovat dergentující reklamu na zařízeních iOS

Ale existuje ještě jeden bod: Apple vnímá problémy s ochranou osobních údajů méně vážně, než tomu bylo před dvěma lety. Chcete.li začít, podívejte se na to, jak Apple nedávno přišel na soukromí:

S vydáním firmwaru iOS 6 začal Apple sledovat akce uživatelů a sdílet data s inzerenty. Ve výchozím nastavení je iOS 6 aktivován technologií IFA (dešifrován jako „identifikátor pro inzerenty“. identifikátor pro inzerenty). Zařízení iOS je přiřazeno dočasné, náhodně generované číslo. Когда владелец iPhone, iPad или iPod touch запускает приложение, сеит по сети, данные о действиях собираются и обобщаются. Příklad používání těchto informací je poskytnut společností BusinessInsider: Pokud uživatel hledá informace o automobilech na různých webech, častěji uvidí příslušnou reklamu v iPhone.

Výchozí sledování ve výchozím nastavení. Můžete se vypnout, ale Apple udělal všechno, aby to uživatelé neudělali. Za prvé, možnost odpojení je skryta před uživatelem. Je logické předpokládat, že odpovídající nastavení je skryto v sekci „soukromí“. Ve skutečnosti musíte jít do hlavního nastavení, přejděte do sekce „Na tomto zařízení“, přejděte po obrazovce na položku „reklama“.

Bod „min. Sledování.„Sledování reklam na limit) je ve výchozím nastavení deaktivováno. odpovídající přepínač je v poloze OFF. Jsem si jist, že většina uživatelů má dojem, že sledování je odpojeno. Není to však. Přepínač musí být přenesen do polohy ON. Zvláštní poděkování patří lokalizátorům, kteří nesprávně převedli tuto položku nabídky. Musí: „Limit sledování“.

Mnoho aplikací iOS ukazuje reklamu z sítě IAD (Apple patří). Zůstávají také vaše zájmy a preference. Pokud chcete vypnout cílení, budete muset spustit Safari na gadgetu iOS, postupujte podle tohoto odkazu.

Jen pro případ, že zdůrazňuji, že se nejedná o vypnutí reklamy jako takové, ale pouze zacílení.

Jak odstranit neustále se rozvíjející okno „Vstup do iCloud“?

Pozdravy! Nedávno mě můj iPhone unavuje. Ne, ne v tom smyslu, že jsem chtěl něco nového. A skutečnost, že na obrazovce zařízení začala neustále vyskočit z okna nazvaném „Vstup do ICLOD“, s návrhem na zadání hesla z účtu. A ať jsem udělal cokoli, zadal jsem správné heslo nebo stiskl zrušení, po chvíli se znovu objevila stejná deska s návrhem na vstup do Apple ID, znovu se objevila. Velmi brzy mě takové chování iPhone začalo velmi obtěžovat.

READ  Jaké barvy iPhone 11 pro

Při pohledu dopředu řeknu, že jsem problém vyřešil a v mém případě byl důvod velmi jednoduchý. navzdory skutečnosti, že ikona internetu byla na zařízení, nebyl žádný přístup sám. Iphone tedy nemohl zkontrolovat údaje o účtu, a proto se neustále objevilo okno „vstup do ICLOD“ s žádostí o heslo. To je situace

Ale! Zatímco jsem hledal řešení problému pro sebe, našel jsem spoustu důvodů pro periodický vzhled takové desky a žádám o heslo z Apple ID. Systematizoval jsem všechny informace.

A pod všemi způsoby budou prezentovány navždy z obrazovky iPhone, toto špatně.fázované okno.

Je připojen obrazovka „nemocného okna“.

Začínáme od nejjednodušších a postupně přecházejeme k těm akcím, které vás mohou vyžadovat trochu více času.

 • A začněme tím, co mi pomohlo. Zkontrolujte připojení k internetu. Koneckonců, i když zadává správné heslo, zařízení iOS to nebude moci zkontrolovat a gadget vás bude i nadále neustále požadovat, abyste zadali tato data.
 • Aktualizujte všechny programy, zejména věnujte pozornost „příbuzným“ z Apple. iBooks, stránek, čísel a t.D.
 • Zavřete všechny aplikace (dvakrát na domácím klíči, poté razítko gesto) a proveďte přísnou restartu (upněte tlačítko Domů na 10 sekundách). Aktualizováno!Pokyny pro implementaci nuceného restartu pro všechny modely iPhone.
 • Přejděte na „Nastavení. ITunes Store a App Store. automaticky načítání“. Pokud jsou aktivovány, vypněte je a sledujte situaci.
 • Otevřete nastavení a zjistěte, zda se tam stane vstupní záznam. Můžete to udělat a věnovat pozornost dvěma položkám nabídky: „iCloud“, jakož i „iTunes Store and App Store“. Pokud není vstup, provedeme ho. Pokud jsou zde zaregistrována data účtů Apple ID a iCloud, musíte se z nich dostat, restartovat zařízení a znovu zadat. Více podrobností o tom, jak tuto operaci provést, si můžete přečíst v pokynech pro změnu účetních dat v iPhone.
 • Pokud je na zařízení nainstalován útěk z vězení, pak existuje šance, že v něm je důvod. A tady byste se měli buď úplně zbavit jale, nebo odstranit jedno vylepšení nainstalované s ním a pochopit, který z nich má na vině.
 • Dále se obrátíme na Apple Services. Photo Stream, IMessege, iCloud Drive, FaceTime, Game Center, Mail. Vypínáme je všechny a podíváme se. pokud se „vstup do iclud“ už neobtěžuje, začneme se zapínat na jednom a pozorovat, dokud se neobjeví, a tak určíme viníka.
 • Jako poslední instance. firmware pomocí iTunes prostřednictvím obnovy. Můžete zadat iPhone do režimu DFU pro Fidelity.

Je pravda, opravdu doufám, že případ nepřijde na poslední body. A porážka iPhone, který znovu a znovu požaduje heslo od vchodu na účet, bude možné jednodušší způsoby (uvedeno na začátku seznamu).

V případě, že jste udělali všechno, a toto je nepříjemné okno, s návrhem na zadání dat Apple ID a iCloud, nepřestal neustále vyskočit, pak rychle a rozhodně psát v komentářích. budeme diskutovat o všech nepochopitelných momenty a pokuste se vypořádat s tímto nedorozuměním se společným úsilím!

P.S. Je mnohem příjemnější pochopit, kdy se na tlačítkách sociálních sítí (pod článkem) objeví „1“.) To není těžké. zkuste to, musíte se to líbit!

Výhody blokování reklam na iPhone

Kromě skutečnosti, že často reklamní obsah je pro virové weby, které mohou „zabít“ nebo alespoň připravit uživatele, má často několik dalších nepříjemných znevýhodnění.

Reklama by měla být vypnuta pro následující body:

 • Zachování provozu. Každý další mediální prvek na stránce je 1-2 MB nebo více, a pokud mluvíme o vestavěném videoklipu, pak všech 10-50 MB. Při používání buněčných dat a absence neomezeného tarifu jsou čísla kritická.
 • Úspory spotřeby baterií. Důvodem je také načítání médií.
 • Zvýšení rychlosti internetu. Čím méně obsahu na stránce, tím rychlejší načte.
windows, iphone, odstranit

„Počkejte“ (reklama operátora) na iPhone. jak odstranit?

Ahoj! Už dlouho jsem nenapsal nic, protože Ano, protože všechno je již napsáno, sto tisíckrát. Dříve v komentářích byla alespoň nějaká aktivita, ale teď Někdo napíše nějaký druh bláta a všechno-silence. Naštěstí existují přátelé a známí. Tito kluci mě nikdy nezklamali!

READ  iPhone x bez ID obličeje, co to je

Přichází ke mně přítel, mával rukama a řekl: „Šéfkuchař, všechno je pryč, sádra odstraňuje, klient odchází!“(To je stručně). Pokud je to o něco podrobněji, pak se na jeho iPhone objeví tmavá obrazovka s smysluplným tajemným nápisem („počkejte“) a běžným takovým tlačítkem („zavřít“) („Close“).

Problém? Ano. Lze opravit? Rozhodně. Jak? Teď ti řeknu všechno. Jít!

Pojďme tedy hned. pokud si pečlivě přečtete nadpis článku, pak jste téměř určitě uhodli o důvodech tohoto chování vašeho zařízení.

Naprostá pravda! SIM karta je vina za všechno.

A přesněji ty služby telekomunikačního operátora, které jsou na něm spojeny.

Jaký to má smysl? Všechno je jednoduché. tyto služby způsobují zobrazení periodických krátkých zpráv na obrazovce iPhone nebo iPad.

Proč vidíme pouze nápis „počkat“? Kde je text reklamy?

S největší pravděpodobností je to kvůli nekompatibilitě nastavení obsluhy a zařízení. Proto se nám zobrazí pouze černá obrazovka s nápisem „Počkejte“ (načte se text reklamy), ale samotný text se nakonec nenačte.

Ptáte se: „A co dělat s tím vším dobrým?““.

 • V závislosti na vaší verzi iOS otevíráme „Nastavení. celulární komunikace“ nebo „Nastavení. telefon“. Hledáme položky nabídky nabídky „SIM“ nebo „Services Operator Services“ a vypínáme tam veškeré pobouření, které je napsáno trochu vyšší.
 • Lenost stoupání na nastavení? Přejděte na svůj osobní popis svého telekomunikačního operátora a vypněte služby.
 • Nevíte tam o žádných „osobních skříních“? Vaše volba je zavolat na podporu operátora a požádat je, aby se vypořádali se všemi těmito reklamními a zábavními gibberriemi.

Na webu se mi podařilo najít další důvod, kvůli kterému se může nápis „počkat“ objevit na obrazovce iPhone nebo iPadu. A tento důvod.

Nedostatek peněz na účtu mobilního telefonu.

Takže pokud máte negativní rovnováhu, udělejte to pozitivní. pomáhá to některým.

Mimochodem, pokud se někdo jiný obává o mého přítele (o kterém se diskutovalo na začátku článku), pak jeho iPhone „požádal očkání“ kvůli spojení „být v soudu“. Rychle jsme to vypnuli a krása přišla.

Žádné „počkejte“ a tmavé obrazovky, iPhone se rychle zastavil a soused dokončil opravu.

Obecně bylo vše povoleno rychle a bezpečně. Co upřímně přeji vám a vás. Nech to tak být!

Pokud pokyny pomohly, nebuďte příliš líní na to, abyste v komentáři otočili několik řádků. řekněte nám, jaký byl přesně problém. Vaše zkušenost se určitě hodí pro ostatní lidi!

P.S. Líný něco napsat? Pak stačí dát „jako“ a stiskněte tlačítka sociálních sítí! Protože Proč ne?:)

P.S.S. Nic nefungovalo a tajemné reklamní nápisy nadále útočí na váš iPhone (iPad) samy o sobě a objevují se sami? Neváhejte psát v komentářích. Pokusme se na to přijít společně!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS