Jak zjistit, kde se osoba nachází bez jejího souhlasu

V takových případech může vzniknout potřeba sledovat polohu smartphonu:

 • Dítě má iPhone a příbuzní chtějí vědět, kde se dítě nachází.
 • Telefon se ztratil a probíhají pokusy o jeho nalezení.
 • Byl ukraden a je třeba chytit zloděje.

Existují různé metody vyhledávání. Je však k dispozici pouze pro uživatele iPhonu.

Funkce „najít můj iPhone“

Tato funkce je v iPhonu vždy k dispozici. Chcete-li ji použít, musíte postupovat podle následujících kroků:

 • Otevřít nastavení.
 • Přejdi na iCloud. V systému je třeba zadat přihlašovací jméno a heslo.
 • Vyberte možnost „Najít iPhone“ a aktivujte ji posunutím přepínače doprava.

Poté se funkce aktivuje a můžete ji použít k vyhledání telefonu.

Pokud to neuděláte předem, nebudete ji moci použít, pokud se telefon ztratí. Pokud je tato funkce povolena, bude fungovat pouze v případě, že je zapnuta geolokace.

V následujícím textu je vysvětleno, jak přesně vyhledávat pomocí této metody. Existuje několik způsobů, jak to provést. Nejjednodušší je použít specializovanou aplikaci. K tomu je třeba požádat příbuzného nebo přítele o jeho iPhone a s jeho svolením stáhnout a nainstalovat specializovanou aplikaci iPhone Finder. Chcete-li se přihlásit, musíte zadat své Apple ID. Je třeba provést následující kroky:

 • Po spuštění aplikace se automaticky provede skenování.
 • Počkejte na dokončení.
 • Navrhovaná mapa zobrazí polohu zařízení, které má být nalezeno.

V případě potřeby má uživatel možnost stisknout tlačítko alarmu. Kromě toho je možné najít trasu k požadovanému místu. Kliknutím na ikonu vozu jej zobrazíte na mapě.

Pokud není možné si dočasně vypůjčit cizí iPhone, můžete svůj gadget najít pomocí stolního počítače nebo notebooku. K tomu můžete použít webový prohlížeč. V takovém případě je třeba pro nalezení telefonu provést následující kroky:

 • Spusťte prohlížeč a přejděte na webovou stránku iCloud.
 • Musíte zadat své Apple ID.
 • Vyberte možnost „Najít iPhone“.
 • Zobrazí se mapa se speciální ikonou označující polohu smartphonu.

Můžete si naplánovat nejlepší trasu na toto místo. Vyhledávání bude úspěšné pouze v případě, že je povolena geolokace.

Jak najít iPhone podle telefonního čísla bez funkce vyhledávání

Někdy chcete vyhledat jiný iPhone. To nelze provést standardními metodami. V některých případech můžete použít jiné metody vyhledávání. Na internetu existují zdroje, které umožňují vyhledávat podle telefonního čísla.

Není o nich mnoho známo, takže je těžké říci, zda mají smysl. V krajním případě je možné se k nim dostat. Jednou z takových stránek je.umístění telefonu. Chcete-li využívat její služby, musíte projít registračním postupem.

V některých případech může být užitečná časová osa Google. Pokud byl v odcizeném telefonu použit účet Google, bude uložena poloha miniaplikace. Musíte následovat tento odkaz a přihlásit se. Poté můžete otevřít mapu a podívat se, kdy a kde byl váš iPhone. Musíte znát přihlašovací jméno a heslo k účtu, který byl použit v ukradené aplikaci.

Jak sledovat polohu iPhonu podle telefonního čísla

V takových případech může vzniknout potřeba sledovat polohu smartphonu:

 • Dítě má iPhone a rodina chce vědět, kde se dítě nachází.
 • Ztráta telefonu a snaha o jeho nalezení.
 • Byl ukraden a zloděj musí být dopaden.

Existují různé metody vyhledávání. Ty jsou však dostupné pouze pro uživatele iPhonu.

Funkce „Najít iPhone

Tato funkce je v iPhonu vždy přítomná. Chcete-li ji použít, postupujte podle následujících pokynů:

pokud, můžete, iphone, sledovat, podle
 • Otevřít nastavení.
 • Přejdi na iCloud. V systému je třeba zadat přihlašovací jméno a heslo.
 • Vyberte možnost „Najít iPhone“ a aktivujte ji posunutím přepínače doprava.
READ  Horní tlačítko na iPhonu je rozbité. Domovské tlačítko na iPhonu nefunguje - jak ho zobrazit

Poté se aktivuje a lze ji použít při hledání telefonu.

Pokud tento postup předem nedodržíte, nebudete jej moci použít, pokud telefon chybí. Pokud byla funkce povolena, bude fungovat pouze v případě, že je povolena geolokace.

Zde je návod na vyhledávání pomocí této metody. Existuje několik způsobů, jak to provést. Nejjednodušší je použít specializovanou aplikaci. K tomu je třeba požádat příbuzného nebo známého o jeho iPhone a s jeho svolením stáhnout a nainstalovat specializovanou aplikaci „Najít iPhone“. Chcete-li se přihlásit, musíte zadat své Apple ID. Pak je třeba provést následující kroky:

 • Po spuštění aplikace se automaticky provede skenování.
 • Musíte počkat, až se dokončí.
 • Navrhovaná mapa zobrazí polohu zařízení, které je třeba najít.

V případě potřeby má uživatel možnost stisknout nouzové tlačítko. Můžete také najít trasu k požadovanému místu. Kliknutím na ikonu vozu jej zobrazíte na mapě.

Pokud si nemůžete dočasně půjčit cizí iPhone, můžete svůj přístroj vyhledat pomocí stolního počítače nebo notebooku. K tomu stačí použít prohlížeč. V takovém případě je třeba telefon vyhledat následujícím způsobem

 • Spusťte prohlížeč a přejděte na webovou stránku iCloud.
 • Musíte zadat své Apple ID.
 • Vyberte možnost „Najít iPhone“.
 • Zobrazí se mapa se speciální ikonou znázorňující polohu vašeho smartphonu.

Je možné najít nejlepší trasu k danému místu. Vyhledávání bude úspěšné pouze v případě, že je povolena geolokace.

Jak najít iPhone podle telefonního čísla bez vyhledávání

Někdy je třeba najít jiný iPhone. To nelze provést standardními metodami. V některých případech můžete použít jiné metody vyhledávání. Na internetu existují zdroje, které umožňují vyhledávat podle telefonního čísla.

Není o nich mnoho známo, takže je těžké říci, zda mají smysl. V krajním případě je možné je kontaktovat. Jednou z takových stránek je.umístění telefonu. Chcete-li využívat její služby, musíte se zaregistrovat.

Služba Google Timeline může v některých případech pomoci. Pokud jste ztratili telefon a používáte účet Google, uloží se poloha vašeho zařízení. K tomu je třeba následovat odkaz a přihlásit se. Poté bude možné otevřít mapu a zjistit, kdy a kde se iPhone nacházel. K tomu potřebujete znát přihlašovací jméno a heslo k účtu, který byl použit v ukradené aplikaci.

Není třeba hádat odemykací kód

Šance na uhodnutí hesla je velmi nízká. Současně bezpečnostní mechanismy systému iOS po několika neúspěšných pokusech dočasně uzamknou gadget a aktivací speciální funkce lze data iPhonu zcela vymazat.

Toto nastavení zapnete v Nastavení. Face ID/Touch ID a přístupový kód. Vymazat data. Pokud je aktivována, po deseti neúspěšných pokusech o zadání hesla gadget vymaže všechny informace v něm uložené.

Váš smartphone zůstane uzamčený, takže ho nemůžete odpojit od svého Apple ID, a rozhodně se tím nezvýší vaše šance na nalezení jeho majitele.

Služby a aplikace pro sledování telefonu

Svůj smartphone můžete sledovat nejen pomocí funkce „Najít můj iPhone“ nebo „Najít mé přátele“. Existuje mnoho způsobů, jak lokalizovat zařízení, od aplikací po poskytovatele služeb, ale lze je použít pouze s vědomím majitele telefonu.

Podle ruských zákonů je špehování jiné osoby bez jejího souhlasu trestným činem, a to i v případě, že se tak děje pomocí oficiální funkce „najít iPhone“.

Další možnosti sledování polohy zařízení:

 • Rodinný přístup. nejenže umožňuje sdílení nákupů nebo obsahu mezi členy skupiny, ale je to také spolehlivý způsob, jak najít svůj iPhone. stačí povolit určování zeměpisné polohy.
 • Mobilní operátoři mohou pomoci lokalizovat váš iPhone nebo jiný mobilní telefon, pokud předem povolíte sledování SIM karty. Jedná se o placenou službu, ceny a podmínky si vyžádejte u společnosti.
 • Aplikace třetích stran. Další aplikace pro sledování iPhonu si můžete stáhnout z App Store nebo Cydia (mnohé z nich umožňují útěk z vězení). Nedoporučujeme to však dělat: vlastní funkce společnosti Apple jsou dostatečné, ale přenos dat o vašem zařízení do aplikací třetích stran ohrožuje vaše soukromí.
READ  Odemknutí iPhone 4s Apple ID

Mohu mobilní telefon vypátrat pomocí jeho IMEI?

Technicky je možné iPhone lokalizovat pomocí IMEI, ale pouze pro orgány činné v trestním řízení. mobilní společnosti neposkytují přístup k těmto údajům soukromým osobám. Pokud tak učiníte, budete muset podat stížnost na policii a přiložit účtenku potvrzující nákup.

Existují také databáze třetích stran, kde můžete zadat IMEI svého zařízení, nahlásit jeho ztrátu a nabídnout odměnu. Všechny ostatní webové stránky a nástroje, které nabízejí vyhledání ukradených iPhonů podle IMEI, jsou podvodné.

Orgány činné v trestním řízení běžně telefony nevyhledávají, je pravděpodobné, že budou moci pomoci lokalizovat iPhone podle IMEI, pouze pokud jim to umožní vyřešit závažnější trestný čin.

Sledování polohy pomocí FlexiSpy

Přejít na https://www.flexispy.com, vyberte typ zařízení, které chcete sledovat, a zakupte si. Pro sledování polohy postačí prémiová sazba. Klikněte na tlačítko „Koupit nyní“.

Dále se zobrazí upozornění, že pro sledování zařízení se systémem iOS je nutné provést útěk z vězení. Pokud víte, jak na to (trvá to 5 minut). fajn, stiskněte „Rozumím“, pokud ne. stiskněte „online chat“, podpora vám rychle poradí a pomůže.

Tím se dostanete na stránku pro nákup. Vezměte prosím na vědomí, že za službu instalace není nutné platit a že ji lze odstranit, pokud ji zvládnete sami podle jednoduchého návodu.

Zde je podrobnější popis služby:

Vyplňte správný e-mail (bude použit pro přístup k vaší osobní skříni a budou na něj zaslány pokyny pro instalaci a konfiguraci aplikace) a informace o sobě a způsobu platby. Stiskněte tlačítko „Objednat“.

Po zaplacení objednávky postupujte podle pokynů, které obdržíte do své e-mailové schránky (pokud jste nezaplatili za instalaci a nastavení této aplikace).

Po instalaci aplikace do sledovaného zařízení získáte snadný přístup ke své aktuální zeměpisné poloze z osobního účtu Flexispy.

Výňatek z uživatelské příručky Flexispy:

Metody popsané v tomto článku podrobně vysvětlují, jak najít iPhone prostřednictvím počítače, iCloudu nebo jiného iPhonu. Nejjednodušší je kontaktovat osobu, která telefon našla, nebo zařízení sledovat prostřednictvím služby iCloud. Je obtížnější najít stroj, který je vypnutý nebo bez přístupu k internetu. Pak je nejúčinnějším řešením obrátit se na orgány činné v trestním řízení.

Hledali jste někdy iPhone?? Jak nejlépe najít telefon?? Napište o tom do komentářů.

Ztráta nebo krádež iPhonu je vždy velkým problémem, protože mobilní telefon obsahuje mnoho osobních údajů a nejrůznějších hesel, včetně těch k platebním systémům. Kromě toho by se uživatel mohl stát obětí vydírání, pokud by se v paměti zařízení nacházely potenciálně škodlivé informace, a přítomnost dat souvisejících s prací by mohla vést k výpovědi.

Existuje nespočet způsobů, jak najít ztracený iPhone, a to jak oficiálních, tak od třetích stran. Pojďme zjistit, který z nich je pro vás ten pravý.

Jak zapnout funkci Najít iPhone?

Máte nový iPhone a chcete se co nejvíce zabezpečit? Skvělé, musíte zapnout funkci Najít iPhone. Zde jsou pokyny:

Vezměte prosím na vědomí, že „Hledání iPhonu“ funguje pouze při zapnutém internetu. V opačném případě nebude možné zařízení na mapě vyhledat.

Může uživatel najít ztracený gadget pomocí čísla IMEI?

Je obtížné hledat ztracený mobilní telefon pomocí jedinečného MIME, protože většina programů nedokáže poskytnout přesný výsledek. Neplaťte uvedené částky na neověřených webových stránkách, protože nebudou moci zobrazit údaje. Raději si předem promyslete, jak smartphone najít, abyste ho v případě nouze mohli získat zpět dříve:

 • Instalace speciálního bezpečnostního softwaru. Pokud dojde ke změně karty SIM, budou do telefonu odeslány všechny informace o novém vlastníkovi.
 • Používání služby LoSToleN. Na této stránce lze najít ztracený smartphone pomocí IMEI. Nejprve se musí majitel miniaplikace zaregistrovat v systému. Poté je třeba do databáze přidat ID zařízení. Servisní střediska a někteří prodejci používají tuto stránku ke kontrole přijatého gadgetu. Pokud je telefon odcizen, bude majiteli vrácen za poplatek.
 • Další aplikace. Některé nástroje umožňují vzdáleně nastavit zprávu a kontaktní číslo na spořiči obrazovky smartphonu. Můžete také určit výši odměny za vrácení telefonu.

Po zakoupení nového smartphonu by měl uživatel dbát na jeho zabezpečení. K tomu lze použít skener otisků prstů nebo obličeje. Je možné nastavit heslo k mobilnímu telefonu. Po registraci účtu musíte okamžitě aktivovat funkci „Najít iPhone“. Existují různé způsoby kontroly dat, stačí si vybrat ten nejvhodnější. Doporučujeme nevzdávat se možnosti vyhledávání, protože pomůže při hledání gadgetu, pokud se ztratí.

Nastavení aplikace

Ať nám naši blízcí odpustí, že jsme porušili jejich lidská práva, ale v tomto případě platí zásada: lži k dobru. Chytrý telefon držíte v ruce a máte několik sekund na nastavení aplikace.

READ  Jak zapnout pop --up shazam na iPhone

V chytrých telefonech a tabletech s mobilním operačním systémem iOS 8 si musíte sami stáhnout aplikaci Najít mé přátele z App Store [Stáhnout aplikaci Najít mé přátele]. V systému iOS 9, jehož beta verzi si můžete nainstalovat právě teď https://www.iphony.[download/iNotes/452859. Aplikace Najít mé přátele je nainstalována ve výchozím nastavení.

Ujistěte se, že je v chytrém telefonu majitele domácnosti povolena geolokace. Tuto funkci můžete povolit v nabídce: Nastavení. Soukromí. Geolokační služby. Povolit.

Poté otevřete aplikaci Najít mé přátele (po instalaci může být přejmenována na Moji přátelé), klepněte na ikonu profilu iCloud a zapněte posuvník Sdílení zeměpisné polohy. Ujistěte se, že je v poli vedle aktivního zařízení zaškrtnuto políčko.

Přejeďte prstem shora dolů a zkontrolujte, zda je aktivní funkce Air Drop (v nastavení povolte sdílení pro všechny). Klepněte na Hotovo a vyberte možnost Přidat. Povolení přístupu ke sledování zeměpisné polohy prostřednictvím služby Air Drop nebo prostřednictvím e-mailové žádosti.

Na vašem zařízení se okamžitě zobrazí potvrzení požadavku. Souhlasit se sledováním, ale odmítnout odeslání vlastní zeměpisné polohy.

Klepnutím na ikonu kontaktu na mapě můžete nastavit upozornění na jeho příjezd na určitou adresu.

Poslední krok je poctou anonymitě a „zahlazení stop“. Aplikaci Moji přátelé musíme skrýt, abychom se vyhnuli podezření. Další pokyny s videem naleznete v příslušné části „Jak skrýt aplikaci“. Podstata skrývání ikony spočívá v několika jednoduchých krocích.

  1. Zkontrolujte, zda je předchozí stránka Moji přátelé zcela zaplněna. 2. Stiskněte prst na aplikaci Moji přátelé a přetáhněte ji na další zcela zaplněnou stránku, čímž ji umístíte nad ostatní aplikace. 3. Aniž byste uvolnili prst, vytvořte složku. 4. Umístěte aplikaci do složky, uvolněte prst a poté znovu uchopte ikonu My Friends ve složce a přetáhněte ji do spodní části obrazovky (s ikonami zástupců). 5. Podržte prst stisknutý po dobu 1-2 sekund a uvolněte jej.

Moji přátelé zmizí z obrazovky Springboard beze stopy, dokud později nerestartujete počítač. Aplikace je ve výchozím nastavení nainstalována v systému iOS 9 a nelze mít žádné podezření. Moji přátelé v iOS 8 budou vyžadovat restartování smartphonu, ale já sám iPhone restartuji jen velmi zřídka a nečekám, až se baterie zcela vybije.

P.S. Opatrně sledujte, nebo ještě lépe, naučte se důvěřovat jeden druhému.

Záložka

Máte přátele, známé, děti a manželky, o kterých chcete vědět trochu víc. Ukážeme vám, jak pomocí aplikace Najdi své přátele od společnosti Apple špehovat své přátele. Aplikaci Find My Friends [ke stažení v App Store] vydala společnost Apple poprvé v roce 2012. Jeho hlavním účelem se stala pohodlnější úroveň komunikace mezi přáteli. Dvě osoby používající iPhone.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS