Zajištění zámku obrazovky po odtoku prostřednictvím objektu zásady skupiny

Řídím síť počítačů a rád bych aplikoval předmět skupinových zásad, který blokuje obrazovku po předem stanoveném prostoji. Nemohu najít toto nastavení, mohu najít pouze nastavení jednoduchého spořiče obrazovky, jak mohu získat výstupní obrazovku ze systému?

Úplné souhlas se všemi ostatními zde. Mícháte terminologii. Chcete zablokovat pracovní stanici nebo donutit uživatele, aby se dostal ze systému? (Pokud chcete ze systému nucený odchod, proti kterému důrazně doporučuji, podívejte se na: Podpora.Microsoft.COM/KB/314999)

počítačový, zámek, určité, časové

Ve skutečnosti jsem našel (a testoval) v systému Windows Server 2012 R2, v sekci:

A otevření intraktivní přihlášení: limit nečinnosti stroje

Interaktivní vstup do systému: Limit nečinnosti stroje.

Windows si všimne nečinnosti vstupní relace do systému, a pokud množství neaktivního času přesahuje limit nečinnosti, spořič obrazovky, který blokuje relaci.

Ve výchozím nastavení: Neaplikováno.

S pomocí politiky skupiny můžete násilně blokovat pracovní stanici pomocí spořiče obrazovky chráněné heslem, ale nevyjít se z toho vystoupit. Nastavení GPO pro blokování pracovní stanice pomocí spořiče obrazovky najdete na adrese: administrativní šablony \ ovládací panel \ displej \ Password Chraňte spořič obrazovky a čekací dobu na spořič obrazovky.

Chcete.li vypnout tento parametr prostřednictvím registru, cesta HKCU: \ Software \ Zásady \ Microsoft \ Windows \ Control Panel \ Desktop

Přímější řešení, které pravděpodobně hledáte, je v:

Správa politik skupiny / editor politiky skupiny

Konfigurace počítačových parametrů politiky Windows Parametry místní politiky Politické politické parametry

Server Microsoft Network: Množství prostojů vyžadovaných před pozastavením relace.

Pro Windows XP, Vista a 7 můžete zablokovat pracovní stanici pouze pomocí konfigurace funkce uživatele Policy Administrativní šablony personalizace personalizace. Tato funkce GPO je již použita na více nových operačních systémů, ale některé verze Windows 8.1 a 10 mají problémy s ní. Pro tyto verze Windows bych tedy použil možnost interaktivní vstup do systému.

Při používání obou: Screen Screen Screen Screens heslo a interaktivní vstup do systému by mělo být pozorováno opatrnosti: limit nečinnosti počítače, protože se mohou dostat do konfliktu a vést k neočekávaným výsledkům pro Windows 8 a pozdější verze.

Interaktivní vstup do systému. Omezení funkce GPO na nečinnost počítače je použitelná pouze pro verze Windows 8 a pozdější.

Všechno však záleží na vašich verzích a verzích Windows, které jste nasadili ve své doméně.

Počítač GPO s jednoduchým

Někdy zaměstnanci na pracovišti obecně zacházejí vše, pouze pokud se nebojí, že v okamžiku, kdy šli kouřit, na oběd jejich pracoviště. zejména to se týká showroomu, opensenpace a dalších snadno dostupných míst se může stát zdrojem jako o sobě jako o sobě problémy a zejména pro společnost.

To, co mám na mysli?. Opustili jste pracoviště svého počítače ve formě, kterou jste pracovali, vaše pošta, dokumenty, internetové stránky, program 1C 1C. A v této době se rozhodli vtipkovat nebo se zlým záměrem posadil se a zaútočil nebo dokonce vystřelil důležité informace. Nemám nic společného s omluvou a odešel jsem pryč, už pro vás nebudu fungovat.

Kromě toho musí být systém správy systému/je povinen nakonfigurovat práci sítě, která mu byla svěřena pro plnou zabezpečení z informativního hackování.

Dobře, co dělat? Dnešní cílem bude nastavit blokování blokové obrazovky, po určité době, například 2 minuty, bude obrazovka systému blokována a musíte stisknout kombinaci klíčů: Ctrl Alt Odstranit a přihlásit se na.

Win X → Ovládací panel. správní nástroje. Správa zásad skupiny: Vytvořte GPO v této doméně a propojte.

Politika bude zaměřena na ověřené uživatele

Otevřete vytvořenou politiku a vyplňte ji nastavením pro ztělesnění této poznámky v praktickém použití:

Konfigurace uživatele. zásady. Správní šablony. ovládací panel. Personalizace

T.E. V případě 2 minut nečinnosti za pracovištěm je obrazovka na ploše zablokována a musíte stisknout Ctrl Alt del a přihlásit se od uživatele.

Poznámka: Pokud chcete, může označit spořič obrazovky, kde musíte použít název souboru jako název (.SCR) z adresáře: %Systemroot %System32 nebo %Systemroot %WinSxs

Po jakémkoli souboru spořiče obrazovky, který se vám líbí, musíte umístit do adresáře, který je k dispozici všem uživatelům domény.

Nyní, když je politika dokončena. Zkontrolujeme, jak to bude fungovat.

Za tímto účelem se přihlašuji na jakýkoli počítač domény (například na Windows 7 x64) pod účtem domény (například AleKtest@Polygon.Místní). Dále: Klíč Windows. Ovládací panel. Personalizace. Klikněte na ikonu „Sachshell“ a podívejte se na moje nastavení, která přišla k tomuto uživateli z zásad skupiny GPO_Lock

Nyní pracovní stanice a účet v případě určité nečinnosti (klíče na klávesnici nejsou stisknuty, myš se nezachycuje, pohybuje se) blokuje práci před vstupem do kombinace klíčů a zadáním přihlášení a hesla do systému.

READ  Xiaomi redmi note 8 modrá recenze

Celkový úkol byl plně splněn. K tomu mám všechno, s ohledem na autora blogu Ollo Alexander aka Ekzorchik.

Zásady skupiny vám umožňují nakonfigurovat parametry zámku na plochu podle obrazovky Screten (Screen Saver).

Vytváříme nový objekt politiky skupiny a přejdeme na:

Výsledkem je, že s jednoduchým více než 10 minutami je spuštěna prázdná obrazovka se zámkem relace a potřeba zadat uživatelské heslo pro přístup na plochu.

Poměrně často v kancelářích je situace, kdy uživatel „odchod na krátkou dobu“ zapomene blokovat svůj počítač ze zvědavých očí.

Abyste pomohli trochu zapomnětlivým uživatelům, můžete zvážit možnost povinného zapnutí zámku jejich počítačů, když dojde k nějaké nečinnosti. Je dobré, že nám s tím mohou pomoci skupinových politiků.

Předpokládejme, že se rozhodneme povolit automatické blokování doménových počítačů po 5 minutách nečinnosti. Považujte za operační systém. Windows 7.

Spusťte vybavení „Správa politiky skupiny“ a výběrem potřebné jednotky pro něj vytvoříme novou politiku skupiny.

Sledujeme cestu v editoru skupinových politiků: Konfigurace uživatelů. Politika. Administrativní šablony. Kontrolní panel. Personalizace.

Monitor odpojte 45 minut po nečinnosti uživatele.

Dále změníme chování monitoru. Úkolem je zajistit, aby po 45 minutách nečinnosti uživatele měla být ovládání monitoru vypnuto.

Otevřeme zásady skupiny v editoru správy: Konfigurace počítače. Politici. Administrativní šablony. Systém. Kontrola výkonu. Parametry zobrazení a videa. Změna:

Odpojte displej (napájení od sítě). Zahrnuta. Odpojte displej během několika sekund. 2700. Po 45 minutách nečinnosti uživatele tedy displej vlhký. Další „OK“.

Pro okamžité používání skupinových zásad otevíráme příkazový řádek a sbíráme: gpupdate /síla.

V důsledku těchto jednoduchých akcí dosáhneme chování spořiče obrazovky, který potřebujeme (zapnutí spořiče obrazovky po 22 minutách nečinnosti uživatele) a napájení monitoru (vypněte po 45 minutách nečinnosti).

Změna zásad hesla

Abychom změnili zásady hesla, vytvoříme novou politiku skupiny. Za tímto účelem je správný klíč myši k „Objektům skupinové politiky“. „Vytvořit“.

Nastavili jsme název nového objektu politiky skupiny a poté klikneme na „OK“.

Dále se správným klíčem k nově vytvořené politice. „Změna“. Jdeme do sekce Konfigurace počítače. Politici. Konfigurace Windows. Bezpečnostní parametry. Zásady hesla. Změníme následující parametry:

 • Maximální doba platnosti hesla
 • Minimální délka hesla. 8 tz.
 • Minimální období platnosti hesla. 0 dní.
 • Heslo musí splňovat požadavky složitosti. Zapnutý.

Nastavení rodičovské kontroly

Změna: Právě jsem zkontroloval rodičovskou kontrolu. Pokud uživatel nelze zapnout, Windows se automaticky dostane ze systému. Uživatel nemůže do systému zadat, dokud nebude znovu povolen, a uživatel má tlačítko vypnutí počítače. Jakékoli otevřené programy / hry nebudou správně uloženy, ale také to bude dělat plánovaný úkol.

V případě, že někdo nechce nakonfigurovat rodičovskou kontrolu (někdo chce blokovat počítač od sebe, ne jejich děti), zde je další řešení, které používá pouze plánovač úkolů, které nyní používám:

 • Nabídka Start.- Zadejte „Plánovač úkolů“.- Otevřete plánovač problémů.
 • Vytvořte nový úkol
 • Nainstalujte tyto vlastnosti na kartu General:
 • Název: Vyberte název
 • Spusťte registraci, pouze když uživatel do systému vstoupil
 • Spouští na kartě:
 • „Nový. „
 • Začátek úkolu: podle plánu
 • Parametry: denně
 • Nainstalujte hodinu, kdy chcete počítač vypnout
 • Registrace Opakujte úkol každý: 5 minut po dobu 1 hodiny (nebo 8-9 hodin, v závislosti na vás)
 • Registrace Zastavte všechny spuštěné úkoly na konci trvání opakování
 • Zahrnuta registrace
 • OK
 • Na kartě Akce:
 • „Nový. „
 • Akce: Spusťte program
 • Program/skript: PowerShell.Exe
 • Přidat argument:.Příkaz Add-Type-SSEMBLYNAM SYSTEM.Okna.Formuláře; [Systém.Okna.Formuláře.Aplikace] :: setSusspendState ([System.Okna.Formuláře.Powerstate] :: utrácet, false, pak falešná hodnota)
 • Na kartě podmínek:
 • Odstraňte všechno
 • Parametry na kartě:
 • Odstraňte všechno

Tento rozvrh uvede váš počítač do režimu spánku ve vybraném čase. Když se pokusí znovu zapnout počítač, bude i nadále spát každých 5 minut (po 1 nebo 9 hodinách, v závislosti na instalaci). Tuto akci spánku nelze zabránit. Počítač šel do postele, nevypne se, takže se nebojte o unsafeed práci.

Poznámka: Neexistuje žádné varování před displejem, než počítač přejde do režimu spánku. Můžete vytvořit plán úkolů, který vám připomene čas spánku.

Věřím, že byste to mohli udělat změnou místních účtů vstupních hodin do systému, a poté nainstalovat místní praktický lékař, aby systém vynutil, když vyprší, když vyprší.

Čistý uživatel [uživatel] / čas: M-F, 08: 00-17: 00

Můj tým umožňuje [uživateli] vstoupit do systému od pondělí do pátku od 8:00 do 17: 00 Místní čas.

Pak jděte do Gpedit.MSC a vytvořit níže uvedené zásady: http: // Technet.Microsoft.com/en-sus/knihovna/jj852195.Aspx

Poznámka, že nevypne PC, je uživatelský časopis, můžete na to najít LGP, možná.

Pokud hraje online hry (nebo hry, které vyžadují internetový účet), navrhuji zpravidla v routeru. Můj přítel má router, který v určité době blokuje určitý provoz. Aby jeho děti nechodily na internet v nepracovních hodinách.

Opendns Home. Web Filling DNS umožňuje blokovat webové stránky od někoho uvnitř vaší domácí sítě, bez ohledu na to, které zařízení se používá. Mají bezplatnou verzi.

Předpokládám, že jak hraje, mluvíme zde o Windows 7 nebo 8.

Vyzkoušejte plánovač problémů (klíč oken, zadejte „plánovač úkolů“, zadejte).

Nainstalujte 10: 00 a spusťte „Vypnutí.Exe / s „. Úkol můžete označit jako skrytý a mít ještě jednu v 10:05 a 10:10, když nahraje počítač zpět. (Jsem na dně, pokud skutečně schválím tento styl vzdělávání, ale přesto)

READ  Jak deaktivovat zámek obrazovky na iPadu

Neujali jste, zda je hra online, ale pokud ano, můžete nainstalovat počítač, který používá k přístupovým právům v uvedených hodinách. Mnoho směrovačů vám to umožňuje.

Jak povolit a mimo automatickou položku obrazovky

Vývojáři společnosti Microsoft Corporation se postarali o ty uživatele, kteří kvůli pracovní zátěži nebo zapomnění nezahrnují blokování displeje, když se odcházejí od svého počítače. Jsou lepší na zřízení automatického blokování. K jeho zařazení dochází automaticky po určitém časovém období.

Instalace režimu automatického blokování v systému systému

Pomocný klíč (vpravo) Zavolejte na systémovou řádek, přejděte na „Vytvořit“ datovou jednotku, přejděte na parametr DWORD (32 bit) a nastavte nový časový limit nečinnosti Sec.

počítačový, zámek, určité, časové
 • Po otevření aktualizovaného formátu nastavte časové období (v sekundách), podle jehož konec je zařízení blokováno zařízení. Poté vložte checkplace naproti řádku „Paul“, klikněte na klíč „OK“.

Poté opusťte registr systému, restartujte zařízení.

Nastavení automatického blokování v místních bezpečnostních zásadách

 • V řádku k provedení příkazů nastavte secpol.MSC, klikněte na příkaz příkazu.
 • Vstupte do části „Místní politici“, rozšířte „bezpečnostní parametry“, přejděte na „Interaktivní vstup do systému: Počítačový limit“.
 • V řádku, který informuje o době blokování počítače, nastavte období, pomocí kterého je obrazovka automaticky blokována obrazovka.

Zavřete okno a restartujte zařízení.

Vypnutí obrazovky zámku

Někteří uživatelé jsou nepříjemní, že místo toho, abyste se okamžitě dostali do práce, musíte provést několik dalších pohybů těla, které jsou vyčištěny zámkem obrazovky. Naštěstí lze toto okno odstranit. Odborníci nedoporučují nezkušeným uživatelům, aby provedli úpravy. Pokud si uživatel není jistý svými znalostmi, je lepší to neudělat, protože počítač se může zlomit.

Pořadí odpojení blokování displeje pomocí politiky skupiny:

Restartováním zařízení bude uživatel schopen zajistit, aby byl zámek obrazovky deaktivován.

1] Použití vytvořeného dynamického blokování

Dynamický zámek pomáhá automaticky blokovat Windows 10, když odejdete. Automaticky blokuje počítač pomocí Windows 10 pomocí mobilního telefonu. Váš mobilní telefon by však měl být neustále připojen k počítači přes Bluetooth. Jinými slovy, když se s mobilním telefonem vzdálíte od počítače, bude váš počítač blokován. Butt může fungovat nesprávné, pokud váš počítač nepodporuje funkci Windows Hello.

Jak to deaktivovat

Omezení, která konkrétní integrace ukládá, nutí uživatele, aby ji odpojili. Přesněji, zakázat automatický přechod do tohoto režimu s nečinností. Operace můžete provádět několika způsoby.

Prostřednictvím „personalizace“

Toto je standardní verze toho, jak odstranit při zapnutí nebo po nečinnosti obrazovky zámku. Majitel počítače musí použít následující pokyny:

Můžete také vypnout automatický přechod na integraci nečinnosti, ale nastavit delší časové období. Je možné, že tato možnost bude vypadat výhodnější místo úplného odstranění zámku.

Editor politiky místní skupiny

Podobné nastavení, které vám umožní zbavit se integrace, zahrnuje použití speciálního editoru. V tomto případě platí další instrukce:

 • V nabídce otevřeno, věnujte pozornost levé straně obrazovky. Zde si musíte vybrat potřebnou část překročením cesty: „Konfigurace počítače/administrativní šablony/ovládací/personalizační panel“.

V některých případech je nutné restartovat počítač. Ujistěte se, že tento krok použijte k použití nových nastavení a zablokujte obrazovku nečinnosti.

Editor registru

Velmi podobný způsob využívání schopností editoru registru. Operace se provádí podle podobného principu, ale zde jsou také nuance:

 • Klikněte na PKM katalogem s názvem „Windows“, klikněte na tlačítko „Vytvořit“ a poté „Sekce“.
 • Přiřaďte název „Personilizace“.
 • Nyní klikněte na PKM podle názvu nové sekce a vytvořte parametr „DWORD (32 bitů)“.

Dále zbývá vypnout a znovu zapnout počítač. Pokud nakonfigurujete deaktivaci Intese, viz další možnost.

Odstranění složky pomocí souborů zámku

Intenzita nečinnosti u vchodu do systému se objeví kvůli skutečnosti, že integrovaná aplikace obrazovky zámku funguje na počítači. Chcete.li se toho zbavit, musíte smazat programové soubory:

Důležité. Pokud vyčistíte soubory aplikací, pak je obnoví nebude fungovat. Proto se doporučuje nejprve vytvořit archiv obsahující vzdálenou složku.

Nyní, s nečinností plochy, se blokující interakce neobjeví. Chcete.li vrátit funkci, stačí vrátit složku do zdrojového adresáře.

Použití programu Ultimate Windows Tweaker

Alternativní možnost, jak zajistit, aby se počítač nepřepnul do režimu zámku, vyžaduje použití třetí strany. Například Ultimate Windows Tweaker:

Stojí za to se uchýlit k takové metodě, pokud dříve zvažované možnosti nepomohly. Blokování však obvykle zmizí okamžitě po změně nastavení skupinových zásad nebo registru.

Jak mohu zabránit povinnému zámku obrazovky v systému Windows 7?

Naše firemní BOFH vstupuje do zámku obrazovky se směšným krátkým zpožděním. To je naštvané a kontraproduktivní.

Existuje způsob, jak zabránit automatickému blokování obrazovky? Navrhoval bych, že neexistuje způsob, jak snížit parametr na základě politiky, ale možná existuje software, který napodobuje aktivitu uživatele.

Jen se zeptám, než nainstaluji věčné kolo myši. (Vzít to?)

Tam jsou Cesty mzdy. Například upínání klíčů a motory myši. Což zabrání blokování obrazovky. Ale jste si jisti, že to chcete udělat? OBLÁZKA IT Security je více než pravděpodobné v rozporu s politikou společnosti a může být vytvořeno.

READ  Xiaomi Mi TV 4s 43 t2 recenze

15 minut. Dobře, to není tak málo. Pokud nejste doma, ne v otevřeném prostoru a často také pracujete na druhém počítači. Jako já, takže zámek obrazovky je nechutný.

Jedním z řešení není zablokovat spořič obrazovky, ale na několik hodin stanovit období odkladu. (Toto je čas mezi spuštěním spořiče obrazovky a časem nezbytným k zadání hesla. Tato hodnota je obvykle 5 sekund. Proto se rychlé třesení myši, když se spojin obrazovky zapne, vypne ji. S vyšší hodnotou však můžete mít hodinky bez hesla

Doba odkladu pro mě nefunguje, zatímco skript funguje. Předpokládám, že moje firemní politika také odpojí období odkladu.

Používám skript, který nazývám volnoběh.VB:

Každých šest sekund to rychle přepne NUMLOCK na klávesnici a nutí okna věřit, že někdo interaguje s klávesnicí a brání uzamčení obrazovky. Funguje to na vanilkových Windows, pro jeho použití nepotřebujete vývojové nebo skriptové nástroje, stačí vytvořit textový soubor s příponou.VBS a dvojité.klikněte na to (nebo jej umístěte do prvků automatického vytížení).

Změna: Tento skript můžete umístit do prvků automatického zatížení pomocí

Chcete.li získat další informace o příkazovém řádku Choclatey CM.

@Deejayh Myslím, že můžete najít jen kopii WScript.Exe v dispečeru úkolu a zabijte jej. Obvykle není mnoho kopií tohoto spustitelného souboru. Možná byste mohli udělat automatické řešení pro ukončení.com/a/22325745) nebo umísťte kód do sekce „Zatím“, která monitoruje externí fakta. Například skript by měl při spuštění vytvořit soubor a poté zkontrolovat, zda soubor existuje, zatímco. Proto můžete soubor jednoduše smazat tak, aby skript skončil. (Nikdy tuto věc nehádám, takže jen začnu skript a velmi zřídka ji zabiju pomocí dispečera úkolu).

V systému Windows 10 je jednoduchý způsob, jak najít spouštěcí složku. Otevřete okno „Start“ Perform “(například WindowsKey R) a poté zadejte shell: Startup Text. Podívejte se na tento web a získejte další informace od TheWindowsClub.com/startup-for-in-windows-8

Chcete.li najít skript, najděte ve svém dispečeru skriptu založený na Microsoft Windows. Nebo přidejte název sloupce procesu a poté najděte WScript.Exe.

Pokud je přehrávač médií Windows stále nainstalován, můžete video přehrávat v cyklu a minimalizovat jej (pro toto jsou příklady „volně žijících živočichů“ perfektní). Ve výchozím nastavení, zatímco se video přehrává, není obrazovka blokována.

Dík! Toto je nejjednodušší a nejúčinnější řešení. (Nepokusil jsem se, i když jsem společnost opustil před časem a pokusil jsem se zůstat dál od Windows.)

Jinou možnost. Program kofeinu zdarma. Toto je zdarma pro komerční použití i. Z domovské stránky programu:

Pokud máte problémy s blokováním počítače nebo se pohybují do režimu spánku, kofein ho nedovolí usnout. Pracuje a simuluje klávesové znění každých 59 sekund, takže váš počítač věří, že stále pracujete za klávesnicí, takže neblokuje obrazovku a neaktivuje spořič obrazovky.

Kofein pracuje, simuluje událost stisknutí klávesy F15 každých 59 sekund. Ze všech dostupných klíčů F15 je to pravděpodobně nejméně posedlá (nikdy jsem neviděl klávesnici PC s touto klíčem!) A méně často narušuje vaši práci.

Toto dokončené řešení také umožňuje ovládat, když jej zapnete a deaktivujete:

Dvojitá klikněte na ikonu programu devastuje kávový hrnec, což je ikona a dočasně odpojí program. Znovu klikněte na něj znovu vyplňte hrnec a vaše auto bude vzhůru.

Dobré jednoduché řešení „z police“, díky. Zdá se, že má tolik parametrů příkazového řádku jako GCC, ale žádnou z nich nemusím používat!

Nástroj pro mě funguje skvěle! Musel jsem nainstalovat distribuovaný Visual C 2008, abych pracoval. Microsoft.com/en-oous/stahování/podrobnosti.Aspx?ID = 26368

Můžete vytvořit autoit skriptu pro nepřetržitě stisknutím nevyužitého klíče (například, aby přepínal Num Lock, Scroll Lock), spánek asi tak a opakujte a opakujte a opakujte. Jako alternativu, pokud často používáte klávesnici, můžete ji přinutit k přesunu myši na pixel v libovolném směru.

Pokud nechcete, aby to fungovalo neustále, můžete také spustit skript jako plánovaný úkol (pokud máte přístup) pro spuštění poté, co je počítač po nějakou dobu neaktivní.

A to je velmi jednoduchý skript pro provedení neviditelného pohybu myši, pokud nechcete používat syntaxi AutoIT:

Tento skript přesune kurzor myši na jeden pixel ve směru nahoru a vlevo a poté jej vrátí zpět a poté spí po dobu 9 minut (540 000 milisekund). Po spuštění skriptu můžete vidět ikonu Autoit v tria. Můžete jej zastavit kliknutím na tuto ikonu pravým tlačítkem a výběrem odpovídající možnosti.

Chcete.li vytvořit skript, nainstalujte autoit, klikněte do pravé části do libovolné složky a vyberte nový skript Autoit V3. Co je to, klikněte na tento nový skript pomocí pravého tlačítka myši, vyberte Upravit. Vložte výše uvedený kód a uložte. Můžete to dokonce zkompilovat.Exe (opět z kontextového menu) po spuštění například z plánovače Windows.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS