Záznam videa z obrazovky na Androidu: nejlepší aplikace

Myslím, že mnoho lidí si alespoň jednou chtělo nahrát video všeho, co se děje na displeji jejich telefonu. Můžete nahrávat videohovory svých příbuzných (a pak je ukázat ostatním členům rodiny, kteří je dlouho neviděli), můžete si uložit hru (nebo vytvořit videoklip nejzábavnějších momentů), nahrávat živé vysílání atd.д.

Ale v takových chvílích, jako obvykle, nikdy nemáte po ruce ten správný nástroj (aplikaci). Což podle mého názoru není dobře, protože takové video může dát emoce ne méně než staré oduševnělé fotografie (jak říká lidová moudrost „nejlepší jednou viděl“). Než to slyšet stokrát!“).

V tomto článku chci vlastně představit několik velmi zajímavých aplikací, které tento problém vyřeší (materiál se bude týkat telefonů a tabletů s Androidem 4.0).4 ).

Poznámka

Pokud chcete nahrávat video z obrazovky počítače. Doporučuji přečíst si tento článek: https://ocomp.info/programmi-dlya-zapisi-video-s-ekrana.html

ADV Screen Recorder: Záznam zadní a přední kamery

ADV Screen Recorder je velmi užitečná a bezplatná aplikace pro záznam obrazovky Android s mnoha výkonnými funkcemi. Je navržen tak, aby zaznamenával vše, co se děje na obrazovce, se současným záznamem zvuku. Nejsou vyžadována práva roota. Pro spuštění nebo ukončení nahrávání obrazovky stačí stisknout jedno tlačítko. Rozlišení videa, datový tok videa a snímkovou frekvenci videa lze nastavit v nastavení.

Obrazovku systému Android můžete také bezpečně nahrávat otevřením přední a zadní kamery, které jsou zobrazeny v rohu obrazovky a lze je přetáhnout do jiných rohů. Kromě toho je považována za nejlepší aplikaci pro nahrávání obrazovky pro Android, protože umožňuje kreslit, psát, ukazovat nebo kreslit prsty. Můžete si také vybrat a změnit barvu podle svého přání.

Záznam ve 2 režimech: výchozí a pokročilý

video, obrazovky, telefonu, nahrávání

Během nahrávání můžete na obrazovku volně psát a dělat si poznámky

K videu můžete nastavit plně přizpůsobitelný banner

Doporučený záznamník obrazovky pro Windows a Mac.

Pokud chcete nahrávat video a zvuk na obrazovce počítače, je FoneLab Screen Recorder dobrou volbou. Můžete nahrávat online hovory, videa, hraní her a všechny akce bez ztráty kvality.

Můžete také použít mnoho nástrojů pro kreslení na obrazovce. Výuková videa bude mnohem snazší vytvářet přidáváním poznámek přímo na záznam.

 • Snímání videa, zvuku a webové kamery bez zpoždění a časových omezení.
 • Přidejte anotaci, aby vaše video vyniklo.
 • Ořezávání a odstraňování nežádoucích videoklipů nebo zvukových klipů.
 • Pořizování snímků obrazovky jedním kliknutím nebo pomocí klávesových zkratek.
 • Nastavení výstupních nastavení a dalších předvoleb.

Všechny aplikace pro záznam obrazovky pro Android

Mobile Fraps, zachycuje video z obrazovky systému Android ve vysoké kvalitě!

READ  Jak zavolat počítač do telefonu

Program pro vytvoření vysoce kvalitního záznamu obrazovky pro vaše zařízení se systémem Android s možností odesílat YouTube atd. д.

Nahrávání obrazovky bez přístupu roota.

Vytvořte si vlastní jedinečné video ze svého zařízení dvěma kliknutími!

Aplikace pro zachycení videa s bohatým nastavením a bez nutnosti ROOT práv.

Jednoduchá a snadná aplikace pro nahrávání obrazovky ve vašem zařízení.

Snímání videa přímo z obrazovky smartphonu.

Nahrávání videa přímo z obrazovky pomocí nejjednodušší aplikace.

Nahrávání obrazovky bez dalšího přístupu k rootu.

Nahrávání videa z obrazovky zařízení bez dalších oprávnění.

Nahrávejte videa přímo z obrazovky smartphonu.

Bude trvat roky, možná i staletí, než tato tlačítka začnou fungovat, ale nezoufejte, počkejte a budete odměněni! Chcete urychlit proces vývoje?? Přeposílejte naše stránky na sociálních sítích a řekněte o nás svým přátelům!

Bezplatné aplikace pro nahrávání obrazovky systému Android

Pokud vám výše uvedené metody nefungují, můžete použít bezplatné aplikace pro nahrávání obrazovky pro Android, kterých je na Play Marketu k dispozici spousta. Patří mezi ně:

 • Screen Recorder No Ads je skvělá aplikace pro nahrávání obrazovky (můj výběr), přidává vlastní tlačítko do oznamovací oblasti, má spoustu nastavení (např. můžete přidat překryvné video z fotoaparátu) a je zcela bez reklam. V telefonech se systémem Android 10 a novějším může nahrávat systémové zvuky, ve starších verzích pouze z mikrofonu. Ve výchozím nastavení se aplikace spouští v angličtině, ale v nastavení můžete povolit ruštinu. Oficiální stránka aplikace na Play Marketu. https://play.Google.com/store/apps/details?ID=com.kimcy929.screenrecorder
 • Záznamník obrazovky Xrecorder je velmi jednoduchá a uživatelsky přívětivá aplikace pro záznam obrazovky pro Android. Nejlepší uživatelské recenze v Obchodě Play jsou: https://play.Google.com/store/apps/details?ID=videoeditor.videorekordér.screenrecorder
 • Záznamník obrazovky AZ a následující aplikace mají velmi podobné funkce a princip fungování jako předchozí aplikace.
 • Super Screen Recorder
 • Mobizen. velmi populární aplikace, dobré recenze, ale podle mého názoru příliš mnoho reklam v bezplatné verzi aplikace.

Ve skutečnosti je v oficiálním obchodě k dispozici mnohem více takových aplikací. Uvedl jsem pouze ty nejoblíbenější, nejjednodušší na používání a v ruštině.

Záznamník obrazovky. zachycení obrazovky videa, XRecorder [Odemčeno]

Chcete mít aktuální informace? Při aktualizaci této aplikace obdržíte e-mailové upozornění a v pravém horním rohu se zobrazí červený indikátor.

Nahrávání obrazovky. Snímání obrazovky, XRecorder. Pohodlná aplikace pro nahrávání obrazovky pro zařízení se systémem Android.

Jednoduché použití Funkční a hlavně jednoduchá a uživatelsky přívětivá aplikace, která může být užitečná úplně každému, ať už v práci, ve volném čase nebo pro zábavu! Nahrávání obrazovky. XRecorder umožňuje nahrávat optimalizovaná videa přímo z mobilního zařízení tím nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem. Dvěma kliknutími můžete nahrát videonávod, videohovor, sdílet instruktážní videa nebo zachytit důležité detaily.

video, obrazovky, telefonu, nahrávání

Podpora oblíbených formátů záznamu obrazovky. XRecorder podporuje téměř všechny formáty videa, umožňuje pořizovat snímky obrazovky během nahrávání, nahrávat hraní oblíbených her a exportovat klipy v rozlišení od 240p až po 1080p s datovým tokem 12 Mb/s a 60 snímky za sekundu. Mezi další funkce patří absence vodoznaku a časového omezení nahrávání! Tuto aplikaci si můžete stáhnout z oficiálního obchodu Google Play.

Jak nahrávat video z obrazovky telefonu

Především je třeba si uvědomit, že existují jednoduché a složité způsoby nahrávání obrazovky. Přesto je pravděpodobně nejjednodušší použít zásuvný modul.

READ  Jak smazat facebook z telefonu

V redakci používáme hlavně aplikace, jako je AZ Screen Recorder. Je zdarma, není příliš náročný a obecně je spolehlivý, i když se stává, že selže a několikrát byl skutečnou osinou v zadku, když nebylo možné znovu natočit. Například jsme něco natáčeli pro náš kanál YouTube a potřebovali jsme něco nahrát kamerou a zároveň diktafonem. Nakonec fotoaparát fungoval, jak měl, ale AZ dal prázdný soubor.

Pokud chcete jen něco zachytit a poslat, není to problém, protože to můžete snadno znovu natočit. Pokud však potřebujete jiný způsob a tyto jednoduché způsoby pro vás nejsou vhodné, existuje jiný způsob, o kterém si povíme níže.

Aplikace pro nahrávání obrazovky telefonu

Zatímco na iPhonu se funkce screencast objevila až v systému iOS 11, smartphony a tablety se systémem Android mají tuto funkci již od roku 2014, počínaje verzí 5 operačního systému společnosti Google. Je pravda, že snímání obrazovky na iPhonu je k dispozici po aktivaci jedné položky v nastavení, zatímco v systému Android si budete muset stáhnout další aplikace.

Záznamník obrazovky AZ

Pokud váš smartphone používá systém Android 8, 9, 10 nebo 11, povolte, aby se AZ Screen Recorder zobrazoval nad jinými okny. Chcete-li to provést, přejděte v nastavení do části „Aplikace a oznámení“ a vyberte možnost „AZ Screen Recorder“. Poté rozbalte rozšířené možnosti, klikněte na možnost „Vždy nahoře nad ostatními aplikacemi“ a aktivujte přepínač.

Po kliknutí na ikonu programu se nyní na obrazovce zobrazí dotykové „plovoucí“ tlačítko. Kliknutím na něj otevřete seznam funkcí. Mezi ně patří: pořízení snímku obrazovky, záznam videa z obrazovky, spuštění streamu, zobrazení živého vysílání a přechod do nastavení aplikace.

Panel nástrojů AZ Screen Recorder bude přidán také do oznamovacího panelu. Zde také můžete ovládat program.

Chcete-li spustit vysílání, klikněte na ikonu nahrávání, která se nachází v nabídce plovoucích tlačítek a na panelu nástrojů.

Poskytněte programu AZ Screen Recorder přístup k fotografiím, multimédiím a souborům ve vašem zařízení a povolte nahrávání zvuku. Systém vás poté upozorní, že aplikace přistupuje k obrázku na obrazovce vašeho zařízení. Vyberte možnost „Start“.

Časovač bude odpočítávat 3 sekundy, poté se spustí snímání obrazu.

video, obrazovky, telefonu, nahrávání

Chcete-li snímání pozastavit, rozbalte oznamovací panel a klikněte na možnost „Pozastavit“. Stisknutím tlačítka „Resume“ pokračujte.

Během snímání obrazovky videa můžete kreslit. Na panelu nástrojů vyberte možnost „Draw“. Na obrazovce se objeví ikona palety, na kterou kliknete a můžete upravit barvu a tloušťku čar.

Chcete-li snímání zastavit, klikněte na tlačítko „Stop“ v okně „clona“. Vytvořené video se zobrazí nad ostatními aplikacemi. Vestavěný editor můžete okamžitě zobrazit, sdílet, mazat a otevřít.

AZ Screen Recorder je nejfunkčnější aplikace z přehledu. Kliknutím na první možnost v seznamu možností získáte přístup k jejímu nastavení.

Nabídka nastavení se skládá ze tří karet: první obsahuje hlavní funkce, druhá shromažďuje ukázky obrazovky a třetí obsahuje snímky obrazovky.

Můžete aktivovat kouzelné tlačítko, které promění malou plochu v pravém horním rohu v ovládací prvek programu: jedno klepnutí pozastaví a obnoví práci, dvojité klepnutí pozastaví práci a dlouhé klepnutí vyvolá nástroj pro kreslení.

READ  Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung Galaxy a5

Pak přijde na řadu nastavení pro zastavení nahrávání. Video můžete zastavit po vyblednutí obrazovky, po uplynutí nastaveného času nebo stisknutím pohyblivé červené tečky.

Dále rozlišení nahrávaného videa, snímkovou frekvenci, přenosovou rychlost, orientaci, rychlost nahrávání (užitečné pro vytváření časosběrných snímků) a ztlumení mikrofonu.

Další možností je přidat do videa text nebo logo. Rozložení textu, písmo, barvu a velikost lze měnit. Lze použít i logo: vlastní obrázek nebo nálepku. Místo a velikost obrázku lze také přizpůsobit.

Druhou možností v režimu Overlay je aktivace kamery, o které stojí za to říct více. Současně s nahráváním vysílání skincast můžete nahrávat video z přední nebo zadní kamery. Můžete nastavit polohu obrazu na displeji, poměr stran, průhlednost, jas a kontrast.

Jak obnovit videa pro systém Android, pokud je ztratíte

Pokud jste ztratili nebo smazali důležitá videa pro Android, neměli byste si nechat ujít FoneLab Android Data Recovery, můžete obnovit jakékoli video z telefonu Android nebo SD karty bez zálohy. Někdy telefon se systémem Android přestane fungovat kvůli selhání systému, útoku viru, chybě při zakořenění nebo jiným problémům. Nedělejte si s tím starosti. Ztracená nebo smazaná videa můžete bezpečně a snadno obnovit z většiny modelů a verzí systému Android.

Klíčové funkce programu Android Data Recovery

  z telefonu se systémem Android, karty SD nebo karty SIM bez zálohy.

 • Obnovte nejen videa pro Android, ale také fotografie, hudbu, dokumenty, kontakty, zprávy, historii hovorů a aplikaci WhatsApp.
 • Rozsáhlá podpora obnovitelných scénářů.
 • Obnovení videí z telefonů a tabletů Samsung, HTC, Motorola, LG, Sony, Google, Huawei a dalších telefonů a tabletů se systémem Android.

Pomocí aplikace FoneLab pro Android obnovíte ztracená/smazaná data iPhonu včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z karty SD nebo zařízení.

 • Snadné obnovení fotografií, videí, kontaktů, aplikace WhatsApp a dalších dat.
 • Náhled dat před obnovou.
 • K dispozici jsou data z telefonu se systémem Android a karty SD.

Jak opravit videa se systémem Android během několika minut

Krok 1 Stáhněte si, nainstalujte a spusťte software pro obnovu dat ze systému Android.

Krok 2 Připojení systému Android k počítači pomocí kabelu USB.

Krok 3 Zapnutí ladicího režimu USB pomocí pokynů na obrazovce.

Krok 4 Vyberte videa a další typy souborů, které chcete obnovit.

Krok 5 Výběr a zobrazení libovolného videa pro systém Android.

Krok 6 Kliknutím na tlačítko Obnovit získáte vybraná videa Android zpět do počítače.

Toto je vše o nahrávání a obnovování videí v systému Android.

Pokud máte nějaký jiný dobrý způsob, jak nahrávat video pro Android, můžete se o něj podělit v komentářích níže. Děkujeme za váš čas.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS