Google Pay. Samsung Pay на Galaxy Watch 4, как настроить и пользоваться

Pokračujeme-li v tématu nastavení displeje, zde je návod, jak na těchto hodinkách pořídit snímek obrazovky. Především se všechny snímky obrazovky pořízené v zařízení ukládají do „Galerie“. Snímky obrazovky z hodinek Gear S3 můžete přenášet do smartphonu. Snímky obrazovky přenesené do telefonu se uloží do složky Gear v „Galerii“.

Chcete-li pořídit snímek obrazovky, stačí stisknout klávesu Domů a současně přejet prstem po obrazovce od levého okraje k pravému. jak vidíte, je to velmi pohodlné! Přejděte do aplikace Galerie a zobrazte všechny snímky obrazovky.

Jak platit pomocí chytrých hodinek v operačním systému Wear OS na Ukrajině (aktualizováno)

Placení pomocí nositelných gadgetů je dnes spíše nutností než luxusem. V tomto článku popíšu postup nastavení služby Google Pay na chytrých hodinkách na Ukrajině. (Tato metoda funguje po celém světě.) Pokud jste tedy šťastným majitelem chytrých hodinek s operačním systémem Wear OS a chcete je využívat naplno, pak jste na správném místě. Řeknu vám, jak nastavit a přidat platební zařízení NFC.

PŘIJĎTE! Google Pay oficiálně funguje na Ukrajině na hodinkách s Wear OS, bez flashování, VPN nebo čehokoli jiného. Pro nastavení si jednoduše stáhněte Google Pay do hodinek a podle pokynů přidejte své karty.

Nově lze platit Wear OS hodinkami: Jak na to?

Další pokyny již nejsou na Ukrajině nutné, ale budou se vám hodit, pokud cestujete do země, která oficiálně nepodporuje placení hodinkami.

V tomto článku najdete pokyny krok za krokem s obrázky a videem.

Pravděpodobně víte, že Google Play funguje na Ukrajině bez problémů a od roku 2017. Situace s platbami za chytré hodinky je však jiná. Z právního hlediska je služba Google Pay v hodinkách a telefonu oddělena. Seznam zemí, které podporují Google pay na chytrých hodinkách:

Austrálie, Belgie, Brazílie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Hongkong, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kanada, Nový Zéland, Norsko, Polsko, Rusko, Slovensko, Spojené arabské emiráty, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Ukrajina, Velká Británie, USA

Aktualizovaný seznam zemí si můžete prohlédnout zde

Co dělat, když to nefunguje ?

Tuto metodu jsme vyzkoušeli již desítkykrát, ale pokud se vám přesto nepodaří nastavit službu Google Pay v hodinkách Smart Watch, můžete ji použít:

 • Počkejte dalších 15 minut a vraťte se do aplikace. Bez odpojení od sítě VPN
 • Ujistěte se, že jste si vybrali server VPN, který se nachází v USA.
 • Změna aplikace VPN na jinou.
platební, hodinky, samsung, galaxy, watch

Nevýhody a výhody

Výhodou je samozřejmě operativnost metody. Pomocí NFC budete moci platit pomocí služby Google Pay.

Mezi nevýhody patří následující:. Po deaktivaci VPN bude možnost platby po určité době opět nedostupná. (Chcete-li tuto funkci aktivovat, znovu zapněte síť VPN.)

Recenze chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch Active 2 s NFC

Společnost Samsung nedávno představila chytré hodinky Galaxy Watch Active 2 a nyní představila jejich speciální verzi. Model byl vytvořen ve spolupráci se značkou Under Armour. Nové hodinky nebudou mít na palubě technologii LTE, budou založeny pouze na připojení Bluetooth. Přesto je o 30 dolarů dražší než standardní model, který stál 279 dolarů. Proč? Verze Under Armour obsahuje software, který uživatelům umožní přímý přístup k fitness platformě Under Armor. Například aplikace MapMyRun, která uživatelům umožňuje sledovat uběhnuté kilometry na mapě. Koupě hodinek zaručuje šestiměsíční předplatné MapMyRun ve verzi MVP, přičemž je třeba si zvlášť zakoupit 6 dolarů měsíčně.

Hodinky mají widgety, mezi widgety je měření srdečního tepu, jakmile přejedete prstem po widgetu. začne měřit, ale pokud hodinky nestihnou měřit a vyprší časový limit na obrazovce, prostě se vypnou a začnou měřit tepovou frekvenci znovu, když je zapnete, a musíte mít hodinky při měření vzhůru. ZASRANÁ DISKUSE.

Spuštění Samsung Pay trvá dlouho, pokud po stisknutí tlačítka start položíte ruku dolů, hodinky se vypnou a ke spuštění nedojde, musíte počkat sekundu, než položíte ruku dolů, pak se již „nevypnou“. Obecně platba hodinkami není tak pohodlná, jak se zdá, spuštění aplikace trvá dlouho, pro spuštění platby musíte stisknout obrazovku a terminály jsou na některých místech instalovány nechutně a snažíte se tam dát hodinky jako blázen a nic nefunguje. (zdravíme McDonald’s).

Zpracování oznámení je také špatně implementováno, pokud dostanete zprávy za sebou v chatu telegramu, otevřením jedné přejdete do „dialogu“, kde je poslední a předchozí zpráva, ale pokud v době jejich čtení přišla další, neuvidíte ji.

Hodinky se teprve nedávno naučily upozorňovat na hovory a telegramy WhatsApp a zobrazovat odeslané obrázky, tj. majitelé hodinek na začátku prodeje tyto funkce neměli.Tj. majitelé hodinek na začátku prodeje takové funkce neměli, a připomeňme si ujištění prodejních bloggerů „jsou to chytré hodinky s operačním systémem, ne fitness náramek“ (.

Při nákupu wotchfeys není možné je na hodinkách posoudit, často je vykreslení prodejce skvělé, ale hodinky stojí za prd.

Není možné vybrat a nakonfigurovat režim AOD. (obrazovka je stále zapnutá). Pokud watchfes nemá vlastní režim AOD, použije standardní režim společnosti Samsung. Samozřejmě je tam 0 nastavení, nikdo vám nedá na výběr, buď to, nebo ono.

Hodinky mají přehrávač a ovládání hudby, což je při přehrávání hudby praktické, ale nelze je nastavit tak, aby se po zvednutí ruky vrátily do přehrávače, t.“Vidím, že posloucháte hudbu, chcete, aby se přehrávač otevřel, když zvednete ruku?“Nemluvím o hybridní implementaci, že když posloucháte hudbu, máte nějaký hybridní wochface s přehrávačem i hodinkami, ne, přehrávač je otevřený, neznáte čas, kolhoz.

Tento seznam by mohl být zdvojnásoben, tyto hodinky jsou tak hrubé a nepromyšlené, zdá se, že vývojáři nikdy netestovali své dítě, spousta omezení, žádné přizpůsobení pro uživatele, NIC, z větší části je to fitness náramek, ve kterém můžete sledovat YouTube nebo otevřít prohlížeč.

2. Sasha C

Klady: Vzhled, funkce
Nevýhody: spolehlivost hodinek za tuto cenu. nepřijatelné
Recenze: Po 1 roce a 2 měsících přestal fungovat barometr, poté krokoměr, snímač srdečního tepu a snímač pohybu (t.е. Čas lze zobrazit pouze po stisknutí tlačítka). Hodiny nespadly, voda nepřišla. za cenu. To je prostě nepřijatelné. Ve službě řekl. Vyžaduje výměnu snímače (polovina ceny hodinek).
READ  Jak pořídit snímek obrazovky v tabletu Samsung. Jak zjistit, zda byl snímek obrazovky pořízen

2. Pogonin Sergey

Klady: Stylový, mužný, brutální, NFC Samsung pay. To je vše.
Nevýhody: VELMI málo funkcí! Tepová frekvence je mírně řečeno nepřesná, stejně jako počet kroků. Kromě křivého snímače srdečního tepu žádné zdravotní senzory. Žádný tlak, žádná teplota, žádný kyslík. Sledování úrovně stresu je nesmysl, ani zdaleka ne. Kvalita spánku stejná. Stručně řečeno, ani zdaleka nestojí za ty peníze. Ale připojil se k Samsung a50 najednou. Na rozdíl od modelů Xiaomi, Watch, Huawei a několika dalších společností. Samsung je skvělý, pokud máte smartphone od gnusmas, budete nevyhnutelně kupovat příslušenství gnusmas, ostatní se prostě nepřipojí. Jedná se o korejskou taktiku!
Zpětná vazba: Červená

2. PHD Alexander

Klady: 4 dny bez dobíjení v režimu konstantní tepové frekvence
Nevýhody: V zařízení Galaxy Wearable nelze nastavit vše, co je v telefonu. Chcete-li například přepnout snímač srdečního tepu do správného režimu nebo ho jen vypnout, musíte se dostat do hodinek přímo do snímače srdečního tepu. Každodenní oznámení s nejrůznějšími věcmi. Nelze vypnout. Lze odstranit pokaždé, nebo jít do nastavení říká, že se podíváte na telefon, a na telefonu se zobrazí položka nastavení oznámení aplikace Galaxy Wearable, ale potřebuji vypnout oznámení ne pro konkrétní aplikaci, ale shromažďovat statistiky za den a zobrazit je v oznámení. Stále jsem nenašel, jak to udělat. Při nošení pod oblečením se rukáv košile dotýká základní desky a aktivují se programy nebo widgety, které spouštějí programy. Т.е. Podíváte se na hodiny a chcete zobrazit domovskou obrazovku, ale je spuštěn program a musíte stisknout tlačítko pro přechod na domovskou obrazovku. Nepohodlné schody navíc, které se objevují, protože základna je příliš „měkká“.
Zpětná vazba: Hodinky mají 2 poruchy. Jedno z vlajkových servisních středisek s poprvé nevyřešilo ani jednu či druhou závadu, v současné době hodinky nepoužívám, jen tam leží a připomínají nepříjemné chvíle komunikace se servisním střediskem a to nejen s těmi, kteří zařízení vydávají/přijímají, ale i s jejich vedením. Т.к. Slyšel jsem 2krát nesrozumitelné odpovědi a rád bych věděl, jestli je to politika Samsungu (koupit výrobek a pak jít do pekla a falešný vip servis nepomůže), pak stačí přejít na jiný telefon a Smart Watch, a pokud je to nechutný „vip“ servis jednoho z vlajkových obchodů a služeb, pak je také divné, že tak velká společnost jako Samsung nemůže upravit jedno z vlajkových servisních středisek. Prostě když si chcete v tomto obchodě něco koupit, je to servisní středisko, pak jsou ochotni před vámi tančit, abyste si to koupili, a když to chcete opravit, tak vás to nezajímá. Na webových stránkách společnosti Samsung pod položkou „Dopis technické podpoře“ není Smart watch nebo něco podobného a bez výběru zařízení není možné odeslat dopis, pod dopisem technické podpoře. podpora je třeba vybrat mobilní telefony, mobilní telefony, příslušenství, jak pochopit a vybrat napsat dopis na technickou podporu. Osobně postupně vyměním zařízení Samsung za zařízení od jiné společnosti. Tablet Samsung a sluchátka Bluetooth již nekupujte. proč musím podstupovat tyto potíže?

2. data jsou skrytá

Klady: – Udrží nabitý přibližně 2 dny. Správně se synchronizuje s telefonem
Nevýhody: – kvalita barometru. katastrofa. Zařízení bylo během 2 měsíců třikrát v servisu a problém stále není vyřešen. Z tohoto důvodu ošklivé počítání kroků, aktivity, lezení po podlahách. Například 100 pater denně Aplikace pro synchronizaci phis. Aktivita Samsung Health obsahuje agresivní reklamy, navzdory možnosti „Zakázat marketingové informace“ nejsou všechny reklamy zakázány. Velmi zvláštní pro značkovou aplikaci Možnost „plavat a poslouchat hudbu v bazénu“ ve skutečnosti nefunguje, t.к. Výkon Bluetooth není dostatečný pro synchronizaci se sluchátky ve vodě.
Recenze: Nečekaně špatná kvalita od společnosti Samsung. Vypadá to jako hrubý a nedokončený model, který bylo třeba rychle uvést na trh. Ostatní hodinky. Gear3, zakoupené ve stejnou dobu, se zatím osvědčily lépe.

2. data jsou skrytá

Klady: Popsáno přede mnou
Nevýhody: Po šesti měsících postupně selhaly všechny senzory,bláhově se rozhodl vyšťourat z vnitřního víka v naději na resetování. Nikdy se ukázalo, že je to snímač tlaku a poškodil jsem gumovou membránu a dostal jsem odmítnutí vyměnit desku(náhrada 12t.P), se slovy, že je tam vlhkost, i když po šťouchnutí jsem je po přečtení recenzí nedal.Závěr: vlhkost se dostala dovnitř dlouho před mým proražením, ale to je chyba Samsungu.Odmítl hodinky nechat opravit za poplatek na základě zpětné vazby, že je pravděpodobnější, že se znovu porouchají.
Recenze: Zklamaný.Společnost Samsung odradila od nákupu hodinek Smart Watch.Před nimi jsem nosil slavný čínský fitness náramek více než rok a neznal smutek ve vodě a v horku.Možná si koupí 4. model z penny stock.

Soudě podle recenzí na 4pda, stejně jako na https://nanegative.S těmito hodinkami jsem měl spoustu problémů, protože není pravděpodobné, že by po 2 letech skončily na trhu

2. data jsou skrytá

Klady: Vše super, zatím funguje!
Nevýhody: To je počtvrté, co jsem dal hodinky k opravě. Vše začalo barometrem. Po 3 nebo 4 měsících přestal fungovat. Vrátil jsem ho a byl opraven. vyměnil desku plošných spojů. Po 2 měsících to samé, odevzdal ji, dostal ji zpět s novou kartou. A tak tomu bylo i potřetí. Poté jsem se rozhodl vzdát se barometru, ALE! Po několika týdnech gyroskop zemřel a něco začalo vybíjet baterii před mýma očima. do 12 hodin od nuly. Zkoušel jsem všechno, nepomohlo to. Hodinky jsou nyní odevzdány počtvrté a jsou staré něco málo přes rok! Čekáme na odpověď, snad to udělají v rámci záruky. Pokud ne. Koupím si buď čínský, nebo Garmin.
Recenze:

Mám podezření, že je problém s odolností proti vodě. Do hodinek se mohla dostat voda a poškodit snímače.

Kdyby najednou stály méně než 10 tisíc. stojí za to koupit.

Do servisního střediska nechodím, protože by pravděpodobně řekli, že problém je na mé straně (šel jsem se s nimi osprchovat, plaval jsem v moři (až 2 m), přežil jsem několik ran). Ale myslím, že právě k tomu byly navrženy.

P.S. Každý rok jsem ze společnosti Samsung více a více zklamaný. Nákupu velmi lituji.

2. Ivan Petrov

Klady: 1) Vzhled 2) Cena 3) Srozumitelné menu
Mínusy: 1) Baterie. Lidé, kteří hodnotí více než 3 hvězdičky, kdo jste?? Včera ve 14 hodin.00 bylo 100%, dnes 15.35 26%. Neustálé monitorování srdečního tepu a vypnutí všeho kromě krokoměru a komunikace s telefonem. 2) Změřte si puls. Nehorázně lže. Puls nemůže být 67! 3) Časová prodleva mezi skutečným příchodem zprávy a signálem na hodinkách o jejím přijetí. 4) Slabé připojení Bluetooth. Ve vedlejší místnosti již hodinky nevidí telefon. Sluchátka JBL z nějakého důvodu vidí stejný telefon. 5) Údaje o teplotě vzduchu nejsou vůbec jasné. Přiložená fotografie ukazuje 8°C 14. srpna v Petrohradě!Skutečná teplota byla 21 °C
Recenze: Hodinky nejsou nic. Pouze známá značka. Kdybych předem věděl o výše uvedených nedostatcích, nikdy bych si je nekoupil. Navíc každá závada samostatně není kritická (tedy kromě srdečního tepu, a to v případě, že hodinky používáte jako fitness náramek), ale všech pět výše uvedených položek současně. to je velký přežitek. Za 25 tisíc jste mohli najít něco lepšího.
READ  Funkce Samsung s10 plus

2. Alexej Jeremin

Klady:
Nevýhody: Koupil hodinky, ale nemůže stáhnout Galaxy store, takže nemůže měřit tlak a tak dále.д.
Recenze: Milý Samsung, proč nemohu používat všechny funkce zakoupených hodinek? ? Proč nemohu nainstalovat aplikaci Galaxy store na One Plus?? Co mám dělat, když chci změnit svůj krevní tlak?

2. Somova Elena

Klady: Design exteriéru
Nevýhody: Hlavní nevýhoda. Monitor srdečního tepu je ošklivý. Neustále přestává měřit tepovou frekvenci, a to i při chůzi, natož při běhu, pomáhá pouze resetování. Hodinky jsem si koupil na sport. Musím ho prodat. Náramek za 1500 fungoval lépe. Žádné vestavěné stopky a časovač. pouze placené aplikace. Žádné sledování spánkové fáze, a tudíž ani chytrý budík. Nabíjení trvá maximálně 2 dny, úplný podvod.
Recenze: Nedoporučuji nikomu, aby si ji koupil, všechny negativity a zklamání.

2. data jsou skrytá

Klady: Vše v pořádku.
Nevýhody: Proč Galaxy Apps nefunguje, jednoduše říká, že zkontrolujte připojení k síti, a i když jste připojeni, stále píše. ale to nevadí, nakupovat lze i z chytrého telefonu.ale ne já. Protože mám Xiaomi! Nemohu se zaregistrovat. vše vyplním a není tam žádné tlačítko „přihlásit se“ nebo „připraven“! Takže majitelé Xiaomi nemohou pro hodinky nic stahovat. 1 obrovské mínus
Recenze:

2. Ruslan K.

Klady: Samsung pay decont. platba
Nevýhody: těžký, nepohodlný na spaní, barometr rychle umírá
Recenze: zlomil po 7 měsících, barometr a akcelerometr zemřel soudě podle 4pda to je nemoc a sams s tím nebojuje((( hodinky jsou o něco lepší než průměr, ale stojí jako prémiový segment očekáváte servis a kvalitu, ale ne tolik.

2. Sergej Senčuk

Klady: Funguje skvěle ve spojení s telefonem Samsung. Vysoká odolnost proti oděru, po 2 letech byla jako nová.
Nevýhody: Po skončení záruky selhal výškoměr, oprava je vyměnit celou základní desku, více než polovinu nákladů na hodinky. Škoda, že výdrž baterie je tak krátká. Hodinky prodány, žádná touha koupit Samsung. Krokoměr ležel nahoře.
Recenze: Dojem výrobku na jedno použití od neznámé značky. Podpora poskytuje pokaždé jiné odpovědi na problém

2. Petr G.

Klady: Dobře zpracované, multifunkční, platba NFC
Nevýhody: Krátká životnost baterie. Po 8 měsících hodinky přestaly počítat patra. vzal ho na záruku, vyměnil ho, řekli, že deska zemřela. Po více než roce od opravy stejné příznaky. Tentokrát řekli, že se nějakým způsobem vyřadil barometr, který. Nejasné, ale na pouzdro se nevztahuje záruka. Oprava. 2) od 5K. Po dalším týdnu mi hodinky začaly říkat, že neustále plavu a počítám divoké kalorie. Sečteno a podtrženo: nyní mohu věřit údajům pouze podle času. Multifunkční příslušenství se změnilo na velmi drahé hodinky pro svou funkci.
Recenze: Nekupujte něco jednoduchého, abyste se vyhnuli zklamání.

Autonomie

Pokud budete hodinky používat „naplno“, včetně zapnutí funkce Always On Display, vydrží něco málo přes den. Nebo dokonce 24 hodin. V tomto smyslu Watch4 zaostávají za Watch4 Classic, kde je kapacita baterie vyšší. Nicméně, jak již bylo řečeno, vzhledem k opravdu přesnému fungování snímače zdvihu zápěstí nakonec používám hodinky bez funkce AOD, a proto fungují dva dny. Pro upřesnění: ne dva dny, ale dva dny. To znamená, že pokud jsou první den ráno plně nabité, druhý den večer je musíte znovu nabít.

To vše platí pro modely s 247mAh baterií, tedy pro malé modely. Větší modely mají baterii 361 mAh, ale mají větší obrazovku a vyšší rozlišení. Protože jsem však testoval pouze hodinky Watch4 40 mm, nemám k dispozici údaje o autonomii jiných modelů.

Nevýhodou je však něco jiného. Oficiálně hodinky podporují bezdrátové nabíjení Qi, ale ve skutečnosti to vypadá úplně jinak. Musíte ji tedy nabíjet buď vlastní nabíječkou, smartphonem Samsung s reverzním bezdrátovým nabíjením, nebo speciální nabíječkou Samsung EP-P6300 nebo EP-P4300. Zařízení EP-N3300, které je určeno pro chytré telefony, ale podporuje Qi, na něj však vůbec nereaguje.

Ukazuje se, že je to trochu škoda. Mám doma dvě bezdrátové nabíjecí powerbanky, ale nemůžu s nimi nabíjet hodinky. Takže když cestuji, musím si vzít nabíječku pro hodinky, a ne univerzální. Nebo si kupte speciální nabíječku od společnosti Samsung. EP-P6300 nebo EP-P4300. kterou však dostane každý zdarma za předobjednávku hodinek (v závislosti na obchodě a modelu hodinek, který jste si předobjednali).

Chytré hodinky Samsung

Chytrý telefon Samsung je skvělé zařízení, které nejenže dokáže efektivně podtrhnout váš jedinečný styl, ale také vám poskytne širokou škálu užitečných funkcí. Hodinky Samsung Smart se navenek podobají běžnému telefonu, ale zároveň jsou schopny nabídnout kupujícímu velké množství užitečných funkcí. Chytré hodinky Samsung pro pohodlnější interakci se smartphonem. Díky chytrým hodinkám Samsung totiž můžete přijímat nebo nahrávat příchozí hovory, číst příchozí oznámení. Hodinky Samsung Smart lze také použít k ovládání přehrávání zvuku a fotoaparátu v chytrém telefonu. Kromě toho se tyto chytré hodinky Samsung mohou pochlubit různými funkcemi implementovanými do fitness náramků. V současné době existují 3 řady chytrých hodinek Samsung:

 • Galaxy Watch. Chytré hodinky Samsung jsou stylový osobní gadget. Tyto chytré hodinky Samsung mají kulatý ciferník, který je doplněn pevným rámečkem. Pouzdro chytrých hodinek Samsung je vyrobeno z hliníku nebo oceli, řemínek je odnímatelný. Při obvyklé intenzitě provozu vydrží tyto chytré velkopedály Samsung až 7 dní autonomní práce.
 • Sledovat Aktivní. Tyto chytré hodinky Samsung jsou určeny pro uživatele, kteří pravidelně sportují. Tělo těchto chytrých hodinek Samsung má kulatý tvar a je opatřeno malou neurčitostí, díky níž chytré hodinky Samsung necítíte na ruce. Tyto chytré hodinky Samsung predrobatyvanyi tracker fyzické aktivity, různé sportovní režimy, stejně jako speciální programy.
 • Gear Sport. Tento model hodinek Samsung Smart je určen pro ty, kteří vedou aktivní životní styl. Gear Sport vypadají větší než chytré hodinky Watch Active od společnosti Samsung. přesto jsou tyto hodinky Samsung Smart stále ergonomické. Speciální aplikace pro chytré hodinky Samsung umožňují sledovat váš zdravotní stav a poskytují tipy, jak dosáhnout určitých výsledků.

⌚️ Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch: Co mě na nich naštvalo? | WRTECH [4K] (CZ Recenze/Review)

Chytré hodinky (Smart watch) Samsung

Hodinky Samsung Smart Watch byly jedny z prvních na trhu chytrého příslušenství. Společnost představila první hodinky Watch Gear v roce 2013. Značka vyrábí gadgety kompatibilní s operačním systémem Android. Zařízení se spárují s vaším smartphonem a rozšiřují jeho možnosti. Hodinky lze používat i samostatně. Zařízení bude sledovat čas, organizovat váš den, monitorovat fyzickou aktivitu a přijímat oznámení z messengerů nebo sociálních sítí.

READ  Jak připojit tiskárnu k síti prostřednictvím směrovače. Nastavení sdílení tiskárny

Chytré hodinky Samsung Smart Watch jihokorejského výrobce jsou vybaveny skvělými technickými funkcemi a prémiovým vzhledem. Díky dnešním gadgetům mohou uživatelé přijímat hovory, poslouchat hudební skladby, přijímat zprávy a odpovídat na ně, hrát hry, sledovat svůj srdeční tep, počítat ujetou vzdálenost. Chytrá zařízení jsou vybavena jasným LCD displejem s dotykovým ovládáním a informačním voličem. Přístroje jsou vybaveny detektorem světla, snímačem srdečního tepu, akcelerometrem, gyroskopem, barometrem, krokoměrem. Vydrží až 5 atmosfér, což je dost na dlouhé plavání v bazénu nebo v moři.

platební, hodinky, samsung, galaxy, watch

Široká nabídka hodinek Samsung

Modely jsou vybaveny bezdrátovými rozhraními Bluetooth a Wi-Fi a také NFC a GPS. Chytrá zařízení založená na moderní operační platformě Tizen, Android, iOS nebo Android Wear. Některé jihokorejské modely jsou vybaveny optickým snímačem srdečního tepu, počítadlem kalorií a tonometrem. Zákazníci si mohou v internetovém obchodě Zhuuk zakoupit hodinky Samsung za přijatelnou cenu. K dispozici v černé, hnědé, stříbrné, modré, šedé, zlaté, růžové a zelené barvě. Katalog nabízí širokou škálu následujících modelů:

 • Galaxy Watch 42 a 46. Funkce chytrých hodinek v operačním systému Tizen nebo Android. Modely mají zvýšenou ochranu proti vodě a prachu IP68. Popruhy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pryže. Vestavěná interní paměť gadgets je 4 gigabajty. Příslušenství vybavené 1,2″ nebo 1,3″ displejem Super AMOLED.
 • Galaxy Watch Active. Chytrá zařízení skvěle podporují aktivní životní styl a umožňují majitelům být neustále v kontaktu. Modely běží na proprietárním operačním systému Tizen. Pro bezkontaktní placení nákupů a cestování veřejnou dopravou získalo příslušenství modul NFC. Hodinky Samsung jsou vybaveny chytrým budíkem, detektorem kontroly stresu a podporují různé cvičební postupy.
 • Galaxy Watch Active 2. Ultramoderní příslušenství má displej Super AMOLED s úhlopříčkou 1,2 nebo 1,4 palce a rozlišením 360×360 pixelů. Gadgety jsou vybaveny výkonným čipem Exynos 9110, 4GB interním úložištěm a 768 MB paměti RAM. Hodinky jsou k dispozici ve dvou velikostech displeje 40 a 44 mm. Model se dodává s velkým a malým řemínkem a bezdrátovou nabíječkou. Speciální rámeček slouží jako dotykový ovladač.
 • Gear Sport. Sportovní chytré modely mohou snadno sledovat kondici a stravu uživatelů. Na výběr je řada různých šňůrek na krk. Všestranné hodinky Samsung jsou vybaveny 1,2palcovým displejem Super AMOLED. Ideální pro plavání, dlouhé tréninky nebo venkovní aktivity. Výrobci poskytli více než šedesát školení a je vodotěsný do 50 metrů.
 • Galaxy Watch 3. Dnešní zařízení jsou vybavena 1,2palcovým nebo 1,4palcovým monitorem Super AMOLED. Poháněn inteligentním operačním systémem Tizen. Hodinky mají měřič srdečního tepu, tonometr, mikrofon a hlasitý odposlech. Displej je chráněn speciálním tvrzeným sklem Corning Gorilla DX.
 • Galaxy Watch 4. Prémiová řada chytrých hodinek s výkonnou hardwarovou platformou Android Wear. Je vybaven mimořádně výkonným procesorem Exynos W920 a 1,5 gigabajtu paměti RAM.

Hlavní výhody chytrých zařízení

Významnou výhodou hodinek Samsung Galaxy Watch je přítomnost navigátoru GPS, který uživatelům umožňuje bezproblémovou navigaci v neznámém terénu. Moderní chytrá zařízení umožňují rychle najít ztracený mobilní telefon v bytě. K chytrým hodinkám je třeba připojit chytrý telefon. Jihokorejské modely jsou schopny pečlivě monitorovat srdeční tep uživatele a pravidelně informovat o vzestupech a pádech.

Nabízená zařízení jsou spolehlivá, lehká, s velkou funkčností, snadným používáním. Díky tvrzenému sklu Corning Gorilla jsou zařízení chráněna proti mechanickému poškození a poškrábání. Majitelé si mohou vybrat z široké nabídky widgetů a ciferníků hodinek.

Jak si vybrat správné fitness hodinky Samsung?

Chcete-li si koupit nejlepší chytré hodinky, musíte nejprve věnovat zvláštní pozornost jejich vzhledu. Displeje gadgetů mohou být kulaté, čtvercové nebo obdélníkové. Kupující by měli zvážit materiál náramku, který se dodává z odolného silikonu, odolné kůže nebo specializované pryže, a možnost jeho výměny. Milovníci plavání a návštěvníci posiloven by měli zkontrolovat úroveň voděodolnosti vybraného zařízení. Při výběru správných hodinek Samsung Galaxy Watch je důležitá také velikost obrazovky a její rozlišení.

Významný vliv na výběr příslušenství má kapacita vestavěného akumulátoru, na které zcela závisí doba fungování. Důležité je také věnovat pozornost kompatibilitě chytrého modelu s operačními systémy komunikátoru. Výběr konkrétního příslušenství Smart závisí na následujících vlastnostech:

 • materiál pouzdra;
 • typ procesoru a podporovaná bezdrátová rozhraní;
 • typ hardwarové platformy;
 • barva pouzdra a náramku;
 • kapacita paměti interního úložiště;
 • rozměry a hmotnost;
 • dostupnost karty SIM a dalších funkcí.

Výhody spolupráce s internetovým obchodem ZHUK?

Internetový obchod ZHUK nabízí možnost zakoupit jihokorejské hodinky Samsung Galaxy Watch za cenu výhodnou pro velkoobchodní i maloobchodní zákazníky. Za zařízení můžete zaplatit na dobírku, bankovními kartami Mastercard a VISA, v hotovosti nebo prostřednictvím Monobank a úvěru Alfa-Bank. Obchod otevřel prodejny v Užhorodě, Kamjance-Podolsku, Kyjevě, Záporoží, Charkově, Slavjansku, Kropivnici, Čerkasech, Sumách, Dnipru a dalších městech v zemi. Výrobce poskytuje na prezentované zařízení dlouhodobou záruku.

Dopravní společnost Nova Poshta zajišťuje rychlé dodání technologie Smart v každé lokalitě Ukrajiny. V případě potřeby kvalifikovaní zaměstnanci obchodu poradí zákazníkům se zvláštnostmi chytrých zařízení a technickými parametry.

Objednejte si kvalitní chytré hodinky Samsung v katalogu na stránkách Zhuk nebo zavolejte manažerům na uvedených kontaktních telefonních číslech.

Mobvoi TicWatch Pro

Mobvoi TicWatch Pro jsou jedny z nejlepších chytrých hodinek s operačním systémem Wear OS, jejichž cena se pohybuje kolem 250 USD. Hodinky s velmi stylovým designem se mohou pochlubit téměř všemi potřebnými funkcemi: GPS, NFC, akcelerometrem, snímačem srdečního tepu a mnoha dalšími.

Jednou z vlastností těchto hodinek je použití dvou typů obrazovek umístěných nad sebou. Nad hlavním 1,4palcovým displejem OLED s rozlišením 400400 pixelů se na displeji LCD zobrazují jen ty nejnutnější údaje, jako je čas, datum, srdeční tep a počet kroků. Toto řešení umožnilo prodloužit životnost baterie až na 30 dní. To platí, pokud používáte pouze obrazovku LCD. Při tomto způsobu použití však není k dispozici většina „chytrých“ funkcí.

Největší nevýhodou hodinek TicWatch Pro je dnes již zastaralý procesor Snapdragon 2100 a ochrana proti vodě podle normy IP68. Hodinky umožňují platit za nákupy pomocí služby Android Pay, což zajistilo poptávku po tomto modelu v mnoha zemích.

 • Wear OS.
 • Kompatibilita: Android 4.3, iOS 8.
 • Obrazovka: 1,4palcová obrazovka OLED s rozlišením 400400 pixelů LCD
 • Procesor: Qualcomm Snapdragon Wear 2100.
 • Vestavěná paměť: 4 GB.
 • Ochrana vody: IP68.
 • Autonomie: až 30 dní.
 • Platba: Google Pay
 • Cena: Od 250 USD.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS