Vysílání na Xiaomi (redmi) Co to je?

Během několika posledních let mohou všechny chytré telefony Xiaomi (Redmi) vysílat svou obrazovku na televizním displeji. Dnes ukážu, jak nakonfigurovat vysílání obrazovky s Xiaomi v televizi v jedné fázi.

Vysílání na Xiaomi Co používá operační systém protokolu Wi-Fi Display Android pomocí bezdrátové komunikace Wi-Fi v automatickém režimu může přenést obrázek z obrazovky telefonu na televizním displeji v reálném čase.

Pohodlí technologie vysílání na Xiaomi je vysoká úroveň automatismu nastavení, uživatel je k dispozici pro povolení nebo deaktivaci přenosu dat, další příležitosti k ovlivnění konfigurace.

Možná se to zdá, že to zažije nevýhodu, ale pro ohromující počet obyčejných majitelů telefonů Xiaomi je to obrovské plus, protože pokud neexistují žádná nastavení, pak funkce nelze rozbít a vypnout také neočekávaným způsobem, také, neočekávaným způsobem, neočekávaným způsobem, neočekávaným způsobem, neočekávaným způsobem protože neovlivňuje kvalitu a stabilitu přenosu obrazu.

Obrázek z telefonu do televize pomocí USB

Chcete.li se připojit, potřebujete běžný kabel USB, můžete použít kompletní, s nímž nabíjíte baterii Xiaomi.

Při připojení USB existují omezení, Xiaomi bude fungovat jako flash disk, můžete zobrazit pouze ty mediální soubory, které jsou zaznamenány v paměti gadgetu: fotografie, video, hudba.

Při používání USB nemůžete sledovat videa na YouTube ani z jiné služby streamování.

 • Kabel USB se připojte k telefonu a televizi
 • V televizi vyberte zdroj signálního portu USB
 • Na telefonu vyberte fotografii nebo video pořady, které jsou v paměti smartphonu Xiaomi

Jak připojit Xiaomi přes USB a HDMI (MHL Inte Wee)

Protokol MHL Inte Weights-A, který vám umožní používat konektor Micro-USB jako port HDMI k přenosu obrázku ze smartphonu do televize.

Tento standard poskytuje video vysílání v rozlišení 1080p. Jinými slovy, telefon se používá jako předpona a duplikuje všechny akce na televizní obrazovce.

obrázek, telefonu, xiaomi, televize

Pro připojení budete potřebovat MHL-Converse: do něj je vložen vodič HDMI a samotný adaptér je připojen k nabíjecímu hnízdě na smartphonu. Vysílání začíná automaticky po výběru potřebného portů HDMI v televizi.

Je však užitečné zkontrolovat, zda telefon MHL podporuje.

obrázek, telefonu, xiaomi, televize

Jak zobrazit televizní obrázek s Xiaomi (Xiaomi)?

Níže popsané metody jsou vhodné pro ty verze Xiaomi, které fungují pod kontrolou Androidu, nikoli MIUI.

Android je například často spojen mnohem jednodušší:

 • Můžete prostě přejít do nastavení smartphonu, vyberte tam položku „Screen“ a klikněte na tlačítko „Vysílání“.
 • Brzy smartphone poskytne seznam zařízení, se kterými může synchronizovat.
 • Zbývá jen vybrat televizi a užít si obrázek na velké obrazovce.

Pro srovnání, funkce Miracast, která bude diskutována níže, vyžaduje více bodů a nastavení.

Jak nakonfigurovat bezdrátové připojení přes Wi-Fi?

Pokud je možné připojit smartphone prostřednictvím sítě, pak je vše docela jednoduché. Hlavní věc je, že v televizi je inteligentní televize. Metoda je následující:

 • Připojte televizor a smartphone k jedné síti.
 • V nastavení smartphonu vyberte sekci Wi-Fi.
 • Vyberte „Rozšířená nastavení“ a poté „Wi-Fi Direct“.
 • V okně, které se objeví, si musíte vybrat televizi.
 • Počkejte na dokončení synchronizace.

Tato metoda přirozeně vyžaduje dobrou rychlost připojení, ale jinak nezpůsobuje problémy. kvalita obrazu je velmi dobrá, nedochází k posazení. Hlavní věcí je zajistit, aby obě zařízení byla připojena k jedné síti, jinak nemůžete dosáhnout synchronizace, smartphone jednoduše neuvidí televizi. Totéž platí pro pokus o vysílání, když je televizor připojen k Wi-Fi, a smartphone používá přenos mobilních dat.

READ  přenos souborů z iPhonu do iPhonu. K tomu je třeba provést následující kroky:

Prostřednictvím kabelu USB

Představte si, že televize nemá přístup k internetu. Je buď příliš starý, nebo v samotné místnosti není internet. V tomto případě může být smartphone na Androidu připojen k televizoru pomocí kabelu USB. K tomu potřebujete:

 • Vypni televizi.
 • Připojte jej pomocí smartphonu pomocí kabelu MicrousB-USB.
 • Zapni televizi.
 • Přejděte do nabídky.
 • Vyberte výstup USB.
 • Otevřete požadované video nebo soubor na smartphonu.

V tomto případě nebude možné vysílat video z internetu na obrazovce, protože telefon bude určen jako flash karta. Pokud tedy potřebujete zobrazit nějaké video z internetu, mělo by být na telefonu předem uloženo.

Vysílání na displeji pomocí HDMI

Kabel HDMI můžete použít k přenosu obrázku na obrazovku. Chcete.li to provést, můžete si zakoupit speciální adaptér s microUSB na HDMI nebo kabel MHL, který má větev s jednotkou USB, který je třeba připojit ke zdroji energie. Samotné spojení je následující:

 • Vypni televizi.
 • Připojte telefon a v případě potřeby zdroj energie.
 • Zapni televizi.
 • Zadejte nabídku.
 • Vyberte vysílání přes HDMI.

Pokud v televizi neexistuje žádný konektor pro HDMI, můžete si zakoupit adaptér, který pomůže připojit smartphone prostřednictvím „tulipánů“. Často však takové adaptéry mohou vyžadovat další zdroj energie, aby převedli jeden typ signálu na druhý.

Pokud kabel nebyl dodán s televizí, lze jej zakoupit v jakémkoli počítačovém obchodě a někdy v buněčných salonech. Zároveň to stojí skutečné haléře.

Dnes jsme hovořili o tom, jak připojit smartphone k televizi, a tím duplikovat obrázek z malého displeje na obrovské obrazovce domácího kina. Která možnost je nejpohodlnější a nejvyšší kvalita. každý uživatel se rozhoduje jednotlivě.

Pokud máte příležitost provést bezdrátovou synchronizaci, rozhodně si vyberte Miracast. Nebo použijte funkci konjugace vestavěné podle inteligentní televize.

Musíte se připojit pomocí vodičů? Pak buď obvyklý HDMI, nebo vzácný, ale chladný kabel MHL.

Funkce výstupu obrázku z telefonu do televize

Stažení z telefonu do televizoru má své vlastní vlastnosti a záleží nejen na modelu vašeho gadgetu, ale také na samotném televizním panelu. Nejběžnějším způsobem je používat kabel HDMI, ale ne všechny chytré telefony mají vhodný konektor. Chcete.li si vybrat správnou metodu, zaměřte se na ta dostupná zařízení. Existují dva způsoby, jak přenést obrázek:

Použití každé z navrhovaných možností nebude od uživatele trvat moc času a úsilí. Tyto metody jsou stejně vhodné pro televizory jakéhokoli výrobce a nezávisí na parametrech operačního systému nainstalovaného v zařízení.

Metody přenosu Wended

Pomocí kabelových metod můžete nejen duplikovat obrazovku, ale také získat přístup k telefonním datům, prohlížet fotografie, kontrolovat aplikace, přehrávat hry. Nejoblíbenější metodou přenosu je použití kabelu HDMI. Většina smartphonů měla takové konektory dříve, protože modul Wi-Fi nebyl příliš rychlý a mnoho času se věnovalo přenosu obsahu. Například model LG 2x měl port microHDMI, se kterým bylo možné duplikovat obrazovku smartphonu na televizních panelech.

Výstup obrázku přes HDMI

Jednou z metod priorit je zobrazení obrázku z telefonu do televizoru pomocí portu HDMI v současné době, protože vám umožňuje udržovat kvalitu obrázku a provádí se bez prodlení. Popularita je také odůvodněna skutečností, že většina televizních modelů má port HDMI. Ale pro připojení je nutné, aby byl port microHDMI vybaven smartphonem. Pokud tomu tak není, budete muset koupit speciální adaptér. Pokud se podíváte pozorně, pak je konektor podobný USB, ale stále se liší. Šňůra by měla mít na jedné straně konektor HDMI typu A a opak. microhdmi typu D. Pro synchronizaci musíte provést následující akce:

 • Zakázat zařízení.
 • Připojte kabel v souladu s konektory na zařízeních.
 • Zapněte smartphone a televizní panel.
 • V televizní nabídce nastavte zdroj signálu „HDMI“. Pokud je několik portů, musíte si vybrat přesně ten, ke kterému bylo připojení vytvořeno.
 • Vyberte nabídku s funkcí duplikace obrazovky na smartphonu smartphonu.
READ  Jak změnit čas obrazovky na iPhonu. Jak změnit čas na obrazovce na iPhonu

Ne všechny aplikace lze zobrazit na obrazovce. Důvodem je problém s programem. Pokud nedochází k duplicitě, pak tato funkce pravděpodobně nepodporuje tuto funkci. Abyste mohli tento okamžik odstranit, budete potřebovat:

Pokud v smartphonu chybí port HDMI, musíte si koupit kabel s adaptérem typu microUSB. HDMI. Posloupnost akcí pro připojení zůstává stejná.

Přenos obrázků přes kabel USB

Chcete.li přijít na to, jak přenést obrázek do televizoru pomocí portu USB, nebude to trvat moc času. Je prakticky nutné opakovat stejné akce jako v případě HDMI. Provést:

 • Připojte kabel s konektorem microUSB k smartphonu.
 • Druhý konec kabelu s portem USB na televizním panelu.
 • Pokud smartphone požaduje typ připojení, vyberte „USB. připojení“.
 • Aby se vysílaný obsah zobrazoval na obrazovce, přeneste jej do režimu „Reading Media Feals“.

Metody bezdrátového přenosu

Bezdrátové způsoby zobrazení obrázků z telefonu do televize se v poslední době staly populárními. Jejich nespornou výhodou je nedostatek kabelů a potřeba řešit konektory.

Vysílání do televize Wi-Fi

Jednou z nejpopulárnějších možností přenosu obrázků je použití Wi-Fi. Zejména tato metoda může být vhodná pro ty, kteří mají doma inteligentní televizi, protože téměř všechny modely jsou vybaveny vestavěným modulem Wi-Fi. Připojení se vyskytuje jakýmkoli dvěma způsoby:

Nejjednodušší způsob zobrazení dat pomocí Wi-Fi, ale obě zařízení by měla být podporována touto funkcí. Chcete.li zobrazit obrázek, proveďte následující:

 • Běh v bezdrátové síti smartphonu „Wi. Firidect“.
 • Po odpovídající zprávě o úspěšném spuštění přejděte do nastavení nastavení televize na kartě sítě a spusťte Wi-Fidirect.
 • Po kterém dojde k automatickému připojení a bude provedeno bezdrátové připojení.

Pokud model vaší televize není vybaven vestavěným modulem Wi-Fi, můžete si jej koupit samostatně a připojit se. Jako samostatná možnost si můžete zakoupit povolení médií a připojit se přes něj.

Funkce bezdrátové obrazovky na inteligentní televizi

V chytré televizi můžete vysílat zvuková a video data z smartphonu bez použití drátů a připojení pomocí následujících technologií:

Vysílání prostřednictvím programu Miracast

Nejoblíbenějším způsobem, jak zobrazit data ze smartphonu v televizi, je použití programu Miracast. Chcete.li tuto funkci aktivovat, musíte ji najít v telefonu a najít v ní televizi. Zvažte příklad spojení s Androidem prostřednictvím technologie Miracast v televizi Sony:

Prostřednictvím Apple TV

Toto je inteligentní předpona, která je vhodná pro vlastníky iPhone a iPad. Na principu provozu je podobný Google Chromecast. Technologie Airplay se používá k opakování obrázku na televizní obrazovce.

 • Zapněte konzolu a připojte ji k televizi HDMI.
 • Poté, co se obrázek objeví na televizní obrazovce, můžete přejít do původního nastavení. Pokud jste tuto předponu dříve použili, může být tato fáze vynechána.
 • Další na iPhone zapněte vysílání přes AirPlay.

Jak připojit smartphone Xiaomi k televizi

Nejvhodnější je připojit zařízení z Xiaomi k Wi-Fi TV pomocí:

 • Miracast Standard. Umožňuje vysílat obrázek z obrazovky telefonu na televizním displeji. Ten musí podporovat příslušný standard nebo jeho analogový intel widi verze 3.5. Maximální rozlišení vysílání. 1920 x 1200;
 • Protokol DLNA. Otevírá přístup k vytvoření domácí sítě prostřednictvím kořenů Wi-Fi. Stažením speciální aplikace do telefonu, počítače, tabletu a televize si uživatelé mohou zobrazit soubory ve vnitřní paměti zařízení a přehrávat je v televizi.

Chcete-li předat obrázek v televizi bez modulu Wi-Fi, použijte externí adaptér jako Mirascreen nebo Chromecast. Mají vestavěné Wi-Fi a po připojení smartphonu s nimi přenášejí vysílání z obrazovky na displej prostřednictvím vstupu HDMI.

 • Připojte se přes port USB jako mediální nosič. Otevírá přístup k paměti mobilního zařízení, jako by to byla flash karta. Na zastaralých modelech nosič neuznává, zda je vnitřní paměť více než specifický limit (32/64/128 GB);
 • S HDMI. Je vyžadován kabel microusb/USB typu-C-HDMI.
READ  Jak nastavit internet na telefonu ASUS

V modelech s podporou technologie MHL se doporučuje zakoupit vhodný adaptér. Jeho standardní verze 3.0 je schopen zobrazit video v rozlišení až do 2160p s frekvencí 30 Hz. A standard SuperMHL 1.0 podporuje vysílání 8k s frekvencí 120 Hz, HDR a 48bitových barev.

Dále podrobně o každé metodě připojení.

Jak připojit smartphone Xiaomi k televizi

Existuje několik metod spojení, jejichž názvem je jasné, co je pro to nezbytné. Většina z nich je bezdrátová, což je obrovské plus, protože kabel není vždy příliš pohodlný a méně praktický.

Dále zvažte každý v pořádku, zvýrazněte výhody a funkce.

Jak vysílat obrázek a zvuk přes HDMI? Velmi jednoduché. Připojení HDMI je možná nejlepší kabelovou metodou propojení s vaší televizí, protože obrázek je okamžitě přenášen na obrazovce a v nejlepší kvalitě.

Jakékoli akce na vašem smartphonu budou přeneseny do televizního zařízení, doslova přenesete celý obrázek z telefonu do televizoru bez jakýchkoli zpoždění.

Jak připojit Xiaomi a zobrazit obrázek? Velmi jednoduché, stačí pouze adaptér HDMI k USB, jehož jedna strana se připojuje k televizoru a druhá do poplatku k telefonu.

Pokud se obrázek na obrazovce neobjeví, přejděte do nastavení, poté do „připojení“ a vyberte HDMI. Stojí za zmínku, že takové kabely samozřejmě existují, ale častěji v každodenním životě můžete najít HDMI HDMI, tj. Takové dráty, které mají oba konce jako pro připojení k televizi. Masters doporučuje používat takové kabely těm, kteří se kladou na otázku: „Jak připojit notebook k televizi?““. Ale pro telefon je tento typ připojení nevhodný. Proto si budete muset zakoupit adaptér, jsou plné na internetu a objednávka je prováděna dvěma kliknutími, takže s tím by neměly být žádné problémy.

Jak připojit telefon k televizi přes USB? Připojení přes USB je velmi podobné připojení přes HDMI, je prováděno i nej primitivnějším volacím vodičem odpojeným od baterie nebo jakýmkoli jiným kabelem USB.

V moderních televizorů je tedy vždy vstup USB, tato metoda je nejjednodušší, ale s podílem nepříjemných minusů minus.

Na rozdíl od HDMI, USB vyrobí vaše mobilní zařízení pomocí odnímatelného tuhého videa. To lze porovnat se skutečností, že do ní byl jednoduše vložen disk flash.

Jakmile vytvoříte spojení, objeví se oznámení ve vašem smartphonu, které nabídne objasnit použití USB, ať už se jedná o nabíjení, prohlížení mediálních souborů a podobně. Vyberte si podle svého uvážení, ale pro zobrazení úložiště budete muset kliknout na „prohlížení médií“ (název může být odlišný, vše záleží na typu zařízení, ale podstata zůstane stejná). Rovněž stojí za to zvážit, že ne všechny formáty souborů podporují i ​​nejnovější televizory, takže buďte připraveni, abyste si mohli prohlédnout textové dokumenty, archivy nebo dokonce nějaký druh videa, jehož formát není přečten pomocí zařízení.

Bluetooth

Pojďme se přesunout na první bezdrátovou metodu připojení. Stejně jako USB je to velmi jednoduchá a cenově dostupná možnost, ale ne bez minusů:

Ale někdy se tato metoda připojení může hodit, takže podrobněji zvažujeme fáze. Nejprve zapněte Bluetooth na obou zařízeních a poté vyberte televizor v seznamu v seznamu dostupném pro připojení. Poté najděte položku „bezdrátového displeje“, zapněte ji a počkejte na televizor v seznamu. Jakmile se tam objeví, klikněte na něj. To je vše. Obrázek se okamžitě zobrazí na obrazovce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS