Bezdrátové připojení Miracast

Uživatelé smartphonů se systémem Android mohou využívat bezdrátové streamování Miracast, obdobu AirPlay. Miracast umožňuje přímou synchronizaci dvou zařízení (tj. bez použití síťového směrovače) a zrcadlení displeje smartphonu na televizoru.

Chcete-li začít používat tuto technologii, potřebujete:

 • Aktivace funkce WI-FI-direct na televizoru Smart-TV
 • Přejděte do nastavení mobilního telefonu a vyhledejte položku „Duplikace obrazovky Miracast“ (například v zařízeních Sony se tato podnabídka nachází v části „Připojení Xperia“).
 • Klikněte na tlačítko „Start“.
 • V seznamu dostupných zařízení k připojení vyberte televizor.

Poté se obsah médií začne automaticky duplikovat. Přestože Miracast umožňuje sledovat video v rozlišení 4K, rychlou hru si na velkém displeji neužijete: doba desynchronizace mezi zařízeními je přibližně 1 sekunda.

How to Connect Your Samsung Galaxy S10 to Your TV!

Připojení přes kabel

Kabelové způsoby připojení Samsung Galaxy S10 k televizoru nejsou nejpohodlnější kvůli použití kabelů, ale zároveň tyto možnosti nevyžadují pokročilé technické vybavení TV přijímače.

Přes USB

Toto je nejjednodušší způsob připojení telefonu k domovské obrazovce. K tomu bude majitel Samsungu Galaxy S10 potřebovat kabel USB, který se dodává se zařízením.

Poté je třeba jednu část kabelu vložit do smartphonu a druhou do televizního přijímače. Poté stačí otevřít nabídku televizoru pomocí dálkového ovladače a v nabídce připojení vybrat zapojený port USB.

Обзор Galaxy S10. опыт после iPhone

Smartphone zároveň sám potvrdí výměnu dat s televizorem tím, že zvolí připojení jako mediální zařízení. Pokud je vše provedeno správně, televizní přijímač detekuje Samsung Galaxy S10 jako externí disk a pomocí dálkového ovladače přehraje fotografie, zvuk a video na televizní obrazovce.

Přes HDMI

Tato metoda je složitější, ale také funkčnější. Zatímco připojení přes USB poskytuje majiteli zařízení základní sadu funkcí pro vnímání Samsungu Galaxy S10 jako externího disku, spárování přes HDMI zobrazí na obrazovce přijímače pracovní plochu smartphonu a také zobrazí akce prováděné na telefonu. Zejména spuštění některých programů.

Potíž s touto metodou spočívá v tom, že Samsung Galaxy S10 není vybaven portem HDMI pro připojení k televizoru. Tuto nevýhodu však lze obejít pomocí adaptéru MHL nebo SlimPort. Příslušné příslušenství můžete zakoupit v obchodě s elektronikou za cenu 200-300 eur.

Připojení bude následující:

 • Zástrčka USB z adaptéru MHL nebo SlimPort se zasune do smartphonu.
 • K propojení stejných konektorů na adaptéru a přijímači použijte kabel HDMI.
 • Otevře se nastavení televizoru a poté seznam dostupných připojení.
 • Vyberte konektor HDMI, který chcete použít.
READ  Jak vypnout přírukový přístup k iPhone

Pokud bylo vše provedeno správně, na obrazovce televizního přijímače se zobrazí plocha Samsung Galaxy S10. Pak můžete manipulovat se smartphonem a pohyby se zobrazí na televizním přijímači.

Připojení tabletu nebo smartphonu Samsung k televizoru Samsung

Připojení zařízení prostřednictvím standardního programu Android bohužel nebude fungovat pomocí speciálního kabelu nebo softwaru od společnosti Samsung. Chytré telefony od výrobce ji již mají nainstalovanou, takže bude snazší je připojit. Mějte však na paměti, že smartphone a televizor musí být ve stejné síti: oba mohou být připojeny k internetu přes Wi-Fi nebo LAN.

Сравнение iPhone 11 Pro VS Galaxy S10: лучший смартфон. какой он? Айфон или Гелекси?

V televizoru otevřete nabídku Zdroje a přejděte na dlaždici Zrcadlení obrazovky, kde povolíte funkci mobilních dat.

Jak připojit mobilní telefon Samsung Galaxy S10 plus k televizoru?

Existuje několik způsobů, jak připojit mobilní telefon k televizoru bez aplikací. Ukážeme vám připojení HDMI a Bluetooth.

Jak bezdrátově připojit Samsung Galaxy S10 plus k televizoru?

Sdílení obrazovky pomocí technologie Miracast Většina nejnovějších chytrých telefonů nabízí technologii sdílení obrazovky. Většina nových televizorů je vybavena technologiemi pro sdílení obrazovky, jako je Miracast, které umožňují streamovat obrazovku Samsung Galaxy S10 plus přímo přes připojení Wi-Fi. Možnost nahrávání videa v rozlišení 1080p a vysoké kvality zvuku. Ne všechny telefony a televizory jsou však kompatibilní a mobilní telefon spotřebovává velmi mnoho energie. Pokud váš televizor není vybaven touto technologií Miracast, můžete přidat zařízení Miracast, Chromecast nebo Amazon fire stick, které vám umožní streamovat tento signál Wi-Fi z televizoru do notebooku, obvykle je důležité použít aplikaci. jejich. Viz. Naše druhá kapitola, abychom pochopili, jak je používat. Kroky pro připojení obrazovky Samsung Galaxy S10 plus k televizoru Chcete-li promítnout obrazovku Samsung Galaxy S10 plus na televizor, stačí postupovat podle následujících kroků:

 • V televizoru vyberte možnost Sdílení obrazovky, Miracast
 • V mobilním telefonu existují 3 řešení v závislosti na obsahu, který chcete streamovat:
 • Nebo přejděte dolů do horního menu
 • Pak klikněte na možnost Smartview, Sdílení obrazovky, Zrcadlení obrazovky nebo Zrcadlení displeje.
 • Zde najdete všechna zařízení se zrcadlením obrazovky a Chromecastem.
 • Poté klepněte na televizor, který se zobrazí, a připojte Samsung Galaxy S10 plus k televizoru.
 • Přejděte na možnost připojení a přejděte na nastavení připojení nebo jiná nastavení připojení
 • Zde najdete Miracast nebo možnost sdílení obrazovky. Klikněte na něj a potom klikněte na název televizoru.
 • Televizor vás požádá o potvrzení připojení
 • Vyberte video nebo fotografie, které chcete vysílat na televizoru, a klepněte na „Sdílet“.

Jak sdílet obrazovku telefonu Samsung Galaxy S10 plus s televizorem prostřednictvím rozhraní HDMI?

Většina televizorů má porty HDMI pro přenos dat mezi zařízením a televizní obrazovkou. Na druhou stranu notebooky se systémem Android nemají port HDMI. K tomu slouží adaptéry HDMI, jako je MHL (Mobile High-Definition Link) pro telefony. Dávejte pozor, abyste vybrali konkrétní adaptér pro svůj Samsung Galaxy S10 plus. Existují adaptéry HMDI / USB-C a HDMI / Micro-USB. Pro připojení adaptéru k televizoru je třeba zakoupit samostatný kabel HMDI, pokud jej ještě nemáte.

Zde se také nacházejí adaptéry Slimport, které nabízejí možnost přenosu vysoce kvalitního videa a různých formátů. Stejným způsobem se připojuje k televizoru pomocí kabelu HDMI.

READ  Jak zjistit kód pro Samsung

Jak připojit mobilní telefon Samsung Galaxy S10 k televizoru?

Existuje několik řešení, jak připojit mobilní telefon k televizoru bez aplikací. Ukážeme vám připojení přes HDMI, Bluetooth.

Jak bezdrátově připojit Samsung Galaxy S10 k televizoru?

Sdílení obrazovky pomocí technologie Miracast Většina nových telefonů má technologii sdílení obrazovky. Většina nových televizorů je vybavena technologiemi pro sdílení obrazovky, jako je Miracast, které nabízejí možnost streamovat obrazovku Samsung Galaxy S10 přímo prostřednictvím připojení Wi-Fi. Možnost nahrávání videa v rozlišení 1080p a vysoké kvality zvuku. Na druhou stranu ne všechny telefony a televizory budou kompatibilní a váš smartphone bude spotřebovávat velmi mnoho energie. Pokud váš televizor není vybaven touto technologií Miracast, máte možnost přidat klíč Miracast nebo Chromecast nebo Amazon Fire Stick, který vám umožní streamovat tento Wi-Fi signál z televizoru do mobilního telefonu, nejčastěji však budete muset použít aplikaci pro jejich použití. Přečtěte si druhou kapitolu a zjistěte, jak je používat. Postup připojení obrazovky Samsung Galaxy S10 k televizoru Chcete-li promítnout obrazovku Samsung Galaxy S10 na televizor, postupujte podle následujících kroků:

 • V televizoru aktivujte možnost sdílení obrazovky Miracast
 • V závislosti na obsahu, který chcete streamovat, můžete v mobilním telefonu použít 3 metody:
 • Nebo přejděte dolů do horního menu
 • A klikněte na ikonu Smartview, Sdílení obrazovky, Zrcadlení obrazovky nebo Zrcadlení obrazovky.
 • Zde najdete všechna zařízení se zrcadlením obrazovky a Chromecastem.
 • Kliknutím na televizor, který se zobrazí, připojíte Samsung Galaxy S10 k televizoru.
 • Přejděte na možnost připojení a v části nastavení připojení nebo pokročilé nastavení připojení
 • Tam najdete Miracast nebo možnost sdílení obrazovky. Klikněte na něj a poté klikněte na název televize.
 • Televizor vás požádá o potvrzení připojení
 • Vyberte video nebo fotografii, kterou chcete sdílet na televizoru, a stiskněte tlačítko „Sdílet“, načež se zobrazí nabídka k jejímu zobrazení na televizoru.

Jak sdílet obrazovku telefonu Samsung Galaxy S10 s televizorem prostřednictvím rozhraní HDMI?

Většina televizorů má porty HDMI pro přenos dat mezi zařízením a televizní obrazovkou. Na druhou stranu smartphony se systémem Android nemají port HDMI. K tomu slouží adaptéry HDMI, jako je MHL (Mobile High-Definition Link) pro telefony. Ujistěte se, že jste našli konkrétní adaptér pro svůj Samsung Galaxy S10. Existují adaptéry HMDI / USB-C i adaptéry HDMI / Micro-USB. Pro připojení adaptéru k televizoru je třeba zakoupit samostatný kabel HMDI, pokud jej ještě nemáte.

Ve stejném odstavci jsou uvedeny adaptéry Slimport, které umožňují přenášet vysoce kvalitní video v oddělených formátech. Stejným způsobem je připojen k televizoru pomocí kabelu HDMI.

Abyste mohli tímto způsobem připojit mobilní telefon k televizoru Samsung, potřebujete kromě smartphonu také směrovač Wi-Fi, ke kterému se obě zařízení připojí.

Nejprve si do svého chytrého telefonu stáhněte bezplatnou aplikaci Samsung Smart View (můžete si ji stáhnout z Google Play nebo iStore).

To umožňuje zobrazit obrazovku telefonu na televizoru, vytvořit sbírku oblíbených filmů a pořadů a používat telefon jako dálkový ovladač k ovládání televizoru.

Po instalaci aplikace je třeba připojit televizor a telefon ke směrovači (ke stejné síti Wi-Fi), zapnout televizor a spustit nainstalovanou aplikaci.

Telefon zobrazí televizory dostupné pro připojení. Vyberte si ten, který chcete, a vychutnejte si obraz na velké obrazovce!

READ  Funkce Samsung s10 plus

Pozor! Pokud se zobrazí zpráva s výzvou k zadání kódu PIN, zadejte 0000, což je obvykle výchozí nastavení.

Jak streamovat obrazovku Samsung Galaxy S10 plus na televizi?

Stále méně uživatelů mobilních telefonů má počítač. Díky Smart TV a stále výkonnějším mobilním telefonům už není nutné mít počítač. Kombinace starého dobrého notebooku a kabelu HDMI na televizoru je nyní méně častá. Existuje však více uživatelů Samsungu Galaxy S10 plus, kteří jej chtějí připojit k televizoru. Ať už sledujete seriál na Netflixu, video na YouTube, jdete nakupovat nebo cokoli jiného, dnes je běžné, že se. V tomto návodu zjistíme, jak streamovat obrazovku Samsung Galaxy S10 plus do televizoru.

V této souvislosti vám nejprve ukážeme, jak odeslat obraz telefonu Samsung Galaxy S10 plus do televizoru. sans fil. pak, za druhé, jak poslat obraz vašeho Samsung Galaxy S10 plus do televizoru pomocí kabelu.

Připojení telefonu k televizoru pomocí adaptéru Miracast WI-FI

Nejprve tedy potřebujeme televizor s podporou technologie Miracast.

 • Pokud máte model s funkcí Smart TV, je pravděpodobně již zabudován přímo v krabici. To zjistíte z technických informací na televizoru
 • Pokud ne, musíte připojit adaptér MiraScreen (Miracast, AnyCast, ChromeCast, AnyView, ScreenShare), který podporuje naprosto každý televizor Samsung, LG, Philips, Sony nebo jakýkoli jiný. Více o tom, jak to zařídit, jsem vysvětlil ve výše uvedeném článku.
 • Pokud chcete přehrávat soubory z iPhonu/iPadu bez instalace dalších aplikací (včetně videí přehrávaných z prohlížeče), měl by adaptér podporovat také AirPlay, DLNA společnosti Apple.

Jakmile připojíte adaptér miracast k televizoru, změní se na přístupový bod WI-FI a začne vysílat bezdrátový signál s názvem MiraScreen_XXXX. K této síti WI-FI musíme připojit telefon, který bude přehrávat video z displeje do televizoru.

Všechny moderní chytré telefony se systémy Android a iOS již mají vestavěnou podporu pro streamování obrazovky přes WI-FI. V Xiaomi se nazývá Bezdrátový displej, tato funkce je v Rozšířených nastaveních

připojení, zařízení, samsung, televizoru

Tím se zobrazí náš přijímač MiraScreen. Zvolte ji a začněte vysílat, na monitoru se zobrazí obraz displeje vašeho smartphonu.

Mimochodem, o bezdrátovém displeji v MIUI jsem již psal v jiném článku, kde jsem jej připojil k videoprojektoru.

Připojení k televizoru přes USB

To je jednoduché ? Nabíjecí kabel telefonu Samsung Galaxy S10 má konektor USB. Snadno jej tak můžete připojit k notebooku nebo televizoru.

Pokud chcete přejít přímo přes nabídku jako na notebooku nebo stolním počítači, přejděte do nabídky „Zdroj“ na Smart TV a vyberte možnost „USB“. Na obrazovce zařízení Samsung Galaxy S10 by se měla zobrazit zpráva, která vám umožní přenášet soubory, aniž byste museli zařízení hledat na televizoru.

Technicky se přenos souborů odehrává na televizoru, nikoli na obrazovce Samsungu Galaxy S10. Z důvodu ochrany autorských práv je tedy lepší sledovat vlastní fotografie a filmy než cokoli jiného.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS