Nejjednodušší způsob, jak získat přístup k iCloudu bez instalace dalšího softwaru, je otevřít webovou stránku iCloud.com. Můžete to udělat z počítače, chytrého telefonu nebo dokonce z televizoru s prohlížečem. Zadejte svůj e-mail a heslo Apple ID a přihlaste se. Nové Apple ID si můžete vytvořit také zde.

Po přihlášení budete vyzváni ke změně jazyka a časového pásma a k nastavení avatara.

Všechna data z vašeho zařízení jsou přístupná přes prohlížeč: Mail, seznam kontaktů, kalendář, fotografie, cloudový disk iCloud Drive, poznámky, upomínky, online verze aplikací Pages, Numbers, Keynote, vyhledávání přátel na mapě nebo na zařízeních Apple. Na iCloud Drive můžete nahrávat a stahovat soubory přímo z prohlížeče.

Přihlášení k iCloudu.com přes mobilní Safari

Pokud otevřete iCloud.com na iPhonu přes Safari, se místo autorizačního okna zobrazí doporučení, jak nastavit cloudové služby.

Obejít tuto ochranu je jednoduché: použijte prohlížeč třetí strany (například Chrome) nebo otevřete celý web v prohlížeči Safari. Tlačítko pro přechod na plnou verzi je skryté uvnitř tlačítka pro sdílení. Stránky vypadají na malých obrazovkách křivě, ale někdy to může pomoci.

Přihlášení k iCloudu.com

Nejjednodušší způsob, který nevyžaduje instalaci žádného dalšího softwaru do počítače (kromě prohlížeče) a funguje nejen na PC a noteboocích s Windows, ale také v Linuxu, MacOS a dalších operačních systémech, ve skutečnosti se tímto způsobem můžete přihlásit k iCloudu nejen z počítače, ale také z moderního televizoru.

Jednoduše přejděte na oficiální webovou stránku iCloudu.com, zadejte své Apple ID a budete přihlášeni do služby iCloud s přístupem ke všem datům uloženým na vašem účtu, včetně přístupu k vaší iCloud poště ve webovém rozhraní.

Budete mít přístup k fotografiím, obsahu iCloud Drive, poznámkám, kalendáři a připomínkám, stejně jako přístup k nastavení Apple ID a možnost najít svůj iPhone (vyhledat iPad a Mac na stejném místě) pomocí aplikace. Dokonce budeš moci pracovat s dokumenty Pages, Numbers a KeyNote uloženými na iCloudu online.

Jak vidíte, přihlášení k iCloudu je jednoduché a lze ho provést téměř z jakéhokoli zařízení s moderním prohlížečem.

V některých případech (například pokud chcete automaticky stahovat fotografie z iCloudu do počítače a mít snadný přístup k iCloud Drive) však můžete potřebovat také následující metodu. oficiální nástroj společnosti Apple pro používání iCloudu v systému Windows.

Jak vytvořit účet iCloud

Účet iCloud se obvykle vytváří při aktivaci nového zařízení Apple, ať už jde o iPhone, iPad, MacBook nebo jiné zařízení. Navzdory tomu neexistují žádná omezení pro vytvoření účtu iCloud, který je přímo propojen s vaším Apple ID, z jakéhokoli jiného zařízení. Můžete to udělat velmi snadno prostřednictvím oficiálních webových stránek společnosti Apple:

READ  Jak správně nakonfigurovat Image LG TV

Podle výše uvedených kroků si vytvoříte vlastní účet iCloud a budete moci využívat všechny výhody této služby. Společnost Apple umožňuje uživatelům iCloudu zdarma používat v prohlížeči své kancelářské aplikace, jako jsou Pages, Numbers, Keynote a další.

Vytvoření Apple ID pro iTunes Store, App Store a iBookstore

Apple ID je uživatelské jméno, které se v systémech Apple používá prakticky ke všemu, včetně používání služby iCloud k ukládání obsahu, stahování softwaru z obchodu App Store a nákupu skladeb, filmů a televizních pořadů v obchodě iTunes Store.

Více informací o tom, co je účet App Store (Apple ID) a jak ho používat, najdete v našem článku zde.

How to Create Apple ID On Windows

Vytvoření účtu Apple ID

Chcete-li si vytvořit nové Apple ID pro iTunes Store, App Store a iBookstore bez kreditní karty, postupujte podle následujících kroků.

přihlášení, apple, počítače

Než začnete vytvářet svůj účet, rádi bychom vám připomněli, že zásady společnosti Apple vyžadují, abyste pro své Apple ID používali silná hesla. Heslo musí mít alespoň 8 znaků a obsahovat číslici, velké a malé písmeno, ale nesmí obsahovat tři stejné znaky po sobě.

Můžete také přidat další znaky a interpunkční znaménka, aby bylo heslo ještě silnější.

Nejdůležitějším opatřením pro zabezpečení účtu ze strany uživatele je používání silného hesla.

How to Login Apple ID Account On Laptop 2021?

Klikněte na odkaz iTunes Store (v levé části okna iTunes Store) a vyberte svou zemi kliknutím na příslušnou vlajku země v pravém dolním rohu domovské stránky iTunes Store.

Přejděte do obchodu App Store kliknutím na App Store na horním navigačním panelu.

HOW TO UNLOCK ️REMOVAL ️BYPASS ️RESET ICLOUD ACTIVATION LOCK WITH ITUNE

Důležité! Než přejdete k dalšímu kroku, stáhněte si a nainstalujte bezplatný software. Chcete-li najít bezplatnou aplikaci, přejděte do sloupce „Top Charts“ na pravé straně okna App Store. Přejděte dolů pro seznam „Bezplatné aplikace. Výběr libovolného programu kliknutím myší. Poté klikněte na tlačítko „Free“ pod ikonou aplikace.

Ve vyskakovacím okně klikněte na možnost „Vytvořit Apple ID“.

Zobrazí se obrazovka „Vítejte v iTunes Store“. Klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Musíte si přečíst a přijmout podmínky obchodu iTunes Store. Ujistěte se, že je zaškrtnuto políčko „Přečetl/a jsem si tyto podmínky a souhlasím s nimi“.

přihlášení, apple, počítače

Zadejte svou e-mailovou adresu, vytvořte heslo, vymyslete tajnou otázku a odpověď a zadejte datum narození.

Pokud chcete, můžete zadat záložní e-mailovou adresu. To se doporučuje, pokud často měníte e-mailové adresy.

READ  Apple ID nelze použít k odemknutí

Po zadání všech požadovaných údajů klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Jako typ platby zvolte „Ne“.

Zadejte své jméno a adresu do příslušných polí.

Zobrazí se obrazovka Potvrdit účet. Klikněte na tlačítko „Hotovo“ a poté zkontrolujte doručenou poštu, do které by mělo přijít potvrzení z obchodu iTunes Store.

Otevřete e-mail a kliknutím na odkaz aktivujte svůj účet.

15, Když přejdete na odkaz na webovou stránku Apple ID, měli byste být vyzváni k přihlášení pomocí jména a hesla účtu.

Po přihlášení uvidíte, že je vaše e-mailová adresa spojena s vaším Apple ID. Mělo by se zobrazit tlačítko „Zpět do obchodu“.

Po přihlášení se zobrazí níže uvedená obrazovka „Gratulujeme“!“. Kliknutím na tlačítko „Začít nakupovat“ přejdete na domovskou stránku obchodu App Store.

přihlášení, apple, počítače

Vytvoření účtu na iPhonu, iPadu a iPodu Touch

Vyhledání libovolného bezplatného programu v App Store.

Důležité! Než přejdete k dalšímu kroku, stáhněte a nainstalujte bezplatný software kliknutím na tlačítko Free a poté klikněte na tlačítko Install.

Vyberte svou zemi a klepněte na možnost „Hotovo“.

Je třeba si přečíst a přijmout podmínky služby iTunes Store. Kliknutím na tlačítko „Přijmout“ v dolní části stránky můžete pokračovat.

Zadejte svou e-mailovou adresu, bezpečnostní otázky, datum narození a heslo.

Pokud chcete, můžete zadat záložní e-mailovou adresu. Pokud často měníte e-mailové adresy, doporučujeme použít tuto záložní adresu. Další informace o záložní e-mailové adrese.

Po zadání všech požadovaných údajů klikněte na tlačítko „Další“.

Jako způsob platby vyberte možnost „Žádný“.

Vyplňte zbývající povinná pole (e-mailovou adresu, poštovní adresu a telefonní číslo). Klikněte na tlačítko „Další“.

Zobrazí se obrazovka s názvem „Ověřit účet“. Klikněte na tlačítko „Hotovo“ a poté zkontrolujte svou poštovní schránku, do které by mělo přijít potvrzení z obchodu iTunes Store.

Otevřete e-mail a kliknutím na odkaz aktivujte svůj účet.

Po kliknutí na odkaz se otevře obchod App Store a budete vyzváni k zadání jména účtu a hesla pro přihlášení.

Klikněte na „Přihlásit se“ a zobrazí se okno s poděkováním.

Váš účet byl úspěšně nastaven a můžete začít používat iTunes, iBooks a App Store na iPhonu, iPadu a iPodu Touch.

Jak vytvořím službu iCloud a získám k ní přístup ze svého počítače?

iCloud je služba cloudového úložiště vyvinutá společností Apple. Je mylné, že tuto službu mohou používat pouze uživatelé zařízení Apple.

Ve skutečnosti je k dispozici i těm, kteří pracují na počítačích a noteboocích se systémem Windows. Navíc můžete iCloud využívat i v zařízení se systémem Android.

Někteří uživatelé se ptají, zda je možné vytvořit účet a autorizovat se v iCloudu konkrétně pomocí počítače nebo notebooku. Je to proveditelné. Potřebujete znát jen několik podrobností.

Jak umožním neregistrovaným uživatelům přihlásit se jako host?

Můžete si vytvořit účet hosta, aby váš Mac mohli používat i další lidé, aniž by si museli vytvářet plnohodnotný uživatelský účet. Pomocí rodičovské kontroly můžete omezit, co mohou hosté dělat a které složky mohou procházet.

READ  Jak zjistit místní IP adresu počítače

Nelze změnit nastavení uživatele nebo počítače

Nelze se vzdáleně přihlásit, když je ve sdíleném nastavení povoleno vzdálené přihlášení.

Soubory vytvořené hostem se ukládají do dočasné složky, ale po odhlášení hosta se tato složka odstraní i s celým obsahem. Účet hosta umožňuje používat funkci iCloudu „Najít Mac“, která vám pomůže najít ztracený Mac. Mac můžete najít, pokud ho někdo našel, přihlásit se jako host a pak přistupovat k internetu pomocí prohlížeče Safari.

V části „Předvolby systému“ vyberte položku „Apple“ a poté „Uživatelé a skupiny“.

Klikněte na ikonu zámku. odemknout tuto část nastavení. Zadejte jméno a heslo správce.

Vyberte možnost „Povolit hostům přihlášení k tomuto počítači“.

V případě potřeby vyberte možnost „Povolit rodičovskou kontrolu“ a klikněte na tlačítko „Otevřít rodičovskou kontrolu“. Další informace o omezeních, která lze nastavit, naleznete v části „Omezení používání ID“. v části Nastavení rodičovské kontroly.

Chcete-li povolit přístup hostů ke sdíleným složkám z jiného počítače v síti, vyberte možnost „Povolit hostům připojení ke sdíleným složkám“.

Účet

Uvidíme. Došlo k chybě připojení k serveru Apple ID. Je třeba zkontrolovat, zda je ID, které používáte, platné a správné a zda je v danou chvíli funkční. Chcete-li to provést, přejděte na oficiální webové stránky společnosti Apple a nastavte údaje o svém účtu. Pokud se účet neotevře, zaregistrujte si nový.

Pokud účet funguje, ale zpráva „Připojení k serveru Apple ID se nezdařilo“ přetrvává, hledejte jinou příčinu selhání. Upozorňujeme, že k poruše může dojít na zařízeních iPhone a iPad.

Problém může nastat ve fázi aktivace. Můžete to zkusit udělat přes počítač pomocí iTunes. Mohli byste také vynechat vytvoření ID. To se provede poté, co zařízení.

Co je Apple ID a proč ho potřebuješ??

Apple ID je účet (uživatelské jméno a heslo), který můžete používat na všech svých zařízeních Apple k přihlašování do iTunes Store, App Store, iCloudu a dalších online služeb. Po vytvoření Apple ID budete moci používat následující funkce:

  • Stáhněte si různé placené i bezplatné aplikace z App Store;
  • Používejte iCloud. jediný cloud pro ukládání a synchronizaci souborů ve všech zařízeních;
  • Stahujte novou hudbu a filmy z obchodu iTunes Store;
  • Použití funkce „Najít iPhone“ v případě krádeže nebo ztráty iPhonu.

Ať už je to jakkoli, cíl tohoto článku zůstává stejný. naučit vás, jak vytvořit vlastní Apple ID bez vazby na kreditní kartu. A tak lze postupovat dvěma v zásadě podobnými způsoby:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS