Společnost Sony splnila uživatelům Playstationu 4 jejich největší sen

Již více než pět let umožňuje společnost Sony lidem na celém světě zakoupit herní konzoli Playstation 4, kterou je nyní možné zakoupit ve verzích Slim a Pro, které se od sebe liší designem, technickým vybavením a samozřejmě výkonem. Dnes, 17. prosince 2018, si japonská společnost splnila největší sen všech uživatelů konzolí a přidala do služby PS Store funkci, o které mnozí snili už opravdu dlouho.

Uživatelé služby PSN dostali nedávno možnost změnit si přezdívku na jinou, čehož už mnozí využili. Majitelé různých modelů konzole Playstation 4 mají nyní reálnou možnost změnit region svého účtu na jiný, stejně jako jazyk. V minulosti to nebylo možné, takže pokud jste se přestěhovali do nové země, museli jste použít obchod své staré země nebo si vytvořit nový účet.

Od dnešního dne tak mají uživatelé herní konzole Sony Playstation 4 k dispozici novou funkci, pomocí které můžete v rámci obchodu PS Store změnit region svého účtu. Novinka je v současné době dostupná pouze pro omezený počet lidí a chcete-li zjistit, zda ji můžete používat, musíte spustit aplikaci Playstation Store a poté přejít do nastavení. Pokud bude existovat sekce s názvem „Vybraný region“, pak budete moci novou funkci skutečně využít.

Je třeba poznamenat, že změna regionu v síti PSN nemá žádný vliv na výběr hráčů ve hře pro více hráčů. Vybírají se na základě pingu, tj. latence signálu. Čím nižší je vzdálenost mezi hráči, tím větší je pravděpodobnost, že budou hrát společně. Tuto novou funkci ocení zejména uživatelé konzole Playstation 4, kteří si dříve vytvořili účet pro jiný region, protože verze pro domovskou zemi neexistovala, ale pak se po nějaké době objevila.

PLAYSTATION 3. HARD RESET

Dříve japonská společnost Sony jmenovala nejlepší hry pro herní systém Playstation 4, který je každý povinen předat.

Společnost Sony oznámila blížící se ukončení komunit na PlayStation 4, přestože je využívají tisíce aktivních uživatelů

Společnost Sony Interactive Entertainment oficiálně oznámila blížící se ukončení hry „Communities“ na konzoli Playstation 4.

Podle e-mailového oznámení zaslaného uživatelům sítě Playstation Network, Sekce Komunity ve službě PlayStation 4 přestane příští měsíc existovat.

přihlášení, systému, sony, playstation

Plošinovka své rozhodnutí rozloučit se s Playstation Communities nevysvětlila, ale pravděpodobně je to proto, že tato funkce přitahuje stále méně hráčů. Nicméně komunita pro sérii Assassin’s Creed na Playstationu má desítky tisíc uživatelů, kteří aktivně sdílejí zprávy a obsah.

READ  Jak připojit tiskárnu k síti prostřednictvím směrovače. Nastavení sdílení tiskárny

„Děkujeme, že používáte funkci Komunita na konzoli Playstation 4. Od dubna 2021 už tato funkce nebude podporována a nebude dostupná na systému PlayStation 4. I nadále však budeš moci zůstat ve spojení a využívat funkci zasílání zpráv a další funkce na systému PlayStation 4 a prostřednictvím aplikace Playstation App.“.

V sekci Komunity si hráči budou moci i nadále vytvářet vlastní skupiny nebo se připojovat k již existujícím, kde budou moci sdílet osobní zkušenosti, spojovat se ke společnému hraní online a zveřejňovat snímky obrazovky a videa s nejlepšími okamžiky svých dobrodružství.

Připojte se k našemu kanálu Telegram kliknutím sem nebo jej vyhledejte ručně podle jména gmradost. Tam zveřejňujeme věci, které se nedostanou do zpravodajství. Sledujte nás také na Yandexu.Zen. A nezapomeňte, že naše stránky nyní umožňují skrývat zprávy podle kategorií, přepínat mezi různými emocemi, používat tmavé téma a zobrazovat publikace jako kanály místo dlaždic.

Přihlaste se k odběru našeho kanálu na Telegramu, kde zveřejňujeme věci, které se nedostanou do zpráv, a sledujte nás online:

Platby v obchodě PS Store

Pokud si chcete něco koupit v obchodě PS Store, budete potřebovat kreditní/debetní kartu v závislosti na zemi/oblasti, kterou jste si vybrali. Ale děláte to vy? Ne, samozřejmě že ne. Můžete si koupit americkou kartu PSN od Amazonu a uplatnit kód této karty. Peníze se automaticky přičtou do peněženky PSN, kterou můžeš plně využít k nákupu obsahu v obchodě Playstation Store v USA.

Jak otevřít prohlížeč na konzoli Playstation 5 a sledovat filmy

Navzdory mnoha novinkám, které Playstation 5 oproti Playstationu 4 nabízí, jej společnost Sony o několik věcí ochudila. Jde o plnohodnotný internetový prohlížeč, jehož prostřednictvím si někteří uživatelé Playstationu oblíbili sledování filmů a seriálů online. Stále však existuje jeden způsob, jak prohlížeč v systému PS5 otevřít. Zde je návod, jak to udělat.

Přechod z účtu na konzoli nebo platformě na plnohodnotný účet Epic Games?

Při prvním spuštění hry Fortnite na konzoli budete moci hru spustit okamžitě, nebo si můžete pomocí přihlašovacích údajů vytvořit plnohodnotný účet Epic Games. Pokud začnete hrát okamžitě bez vytvoření účtu, budete mít „nepojmenovaný“ účet Epic Games. Můžete si s ním jednoduše hrát, ale nebude k němu připojena vaše e-mailová adresa ani jméno společnosti Epic Games.

Vezměte prosím na vědomí, že vytvořený účet Epic Games není totožný s účtem Playstation, Microsoft nebo Nintendo.

Playstation 3

Spusťte aplikaci Netflix

Na domovské obrazovce přejděte na TV/Video služby a vyberte ikonu Netflix.

Pokud nejste na domovské obrazovce, stiskněte a podržte tlačítko PS uprostřed ovladače. V zobrazené nabídce vyberte možnost Exit. a poté vyberte možnost Ano.

Vyberte možnost Ano. když se zobrazí zpráva: Chcete-li používat tuto funkci, musíte si stáhnout software. Stáhněte si ji nyní? Aplikace Netflix se začne stahovat.

Pokud aplikace Netflix není k dispozici v televizi/videoslužbách. Stáhněte si ji z obchodu Playstation Store podle následujících pokynů.

Po dokončení stahování postupujte takto.

Přejděte na domovské obrazovce na TV/video služby a vyberte ikonu Netflix.

Pokud nejste na domovské obrazovce, stiskněte a podržte tlačítko PS uprostřed ovladače. V zobrazené nabídce vyberte možnost Exit. a poté vyberte možnost Ano.

Na domovské stránce služby Netflix vyberte možnost Přihlásit se.

READ  Jak vytvořit účet na počítači

Při přihlašování do služby PSN je třeba zadat e-mailovou adresu. Můžete také vybrat možnost Přihlásit se automaticky. Pokud zaškrtnete políčko „Přihlásit se automaticky“, nebudete se muset při každém spuštění služby Netflix přihlašovat do sítě Playstation Network.

Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo pro přihlášení do služby Netflix.

Vaše zařízení je nyní připojeno k účtu Netflix.

Jak propojit službu PayPal s účtem Playstation

V případě Playstationu by se mohlo zdát, že PayPal je zbytečným prostředníkem, ale není to tak úplně pravda. Někdy mají uživatelé potíže s propojením karty PayPal s účtem PSN nebo je karta bez zjevného důvodu zablokována. Za chvíli začne výprodej nebo něco podobného a Sony najednou nechce přijmout vaši kartu a nová buď není propojená, nebo nefunguje. V tom případě přichází na řadu PayPal a nikdy jsem neslyšel, že by to bylo stejné jako s kartami.

Služba PayPal se snadno a rychle propojí s ruskými účty PSN a v případě potřeby je odpojí. Neexistují žádné další poplatky, platíte jako obvykle cenu uvedenou v obchodě. Při použití tohoto systému je stejná funkce jako u plastových karet, když si koupíte hru levnější než 200 odepsáno 200, a zbytek této částky převedena do vnitřní peněženky. Účet Playstation můžete propojit se službou PayPal pomocí stejné karty, která je propojena přímo se službou PSN.

Nyní připojíme službu PayPal k našemu účtu Playstation Network.

První způsob

Nejprve otevřete obchod na naší konzoli. Přejděte do spodní části levého menu a klikněte na položku Informace o platbě.

Konzole vás pravděpodobně požádá o heslo k vašemu aktuálnímu účtu PSN, takže ho zadejte.

Poté vyberte možnost Přidat účet PayPal.

Na další stránce zadáte své uživatelské jméno (e-mail) a heslo PayPal.

Pokud se to podařilo, zobrazí se zpráva, že váš účet byl úspěšně uložen.

V informacích o platbě se objeví odkaz na PayPal, v případě potřeby jej můžeme okamžitě odstranit. Nastavení je dokončeno.

Druhý způsob

Druhý způsob, jak se dostat na stránku nastavení platebních informací, je přes hlavní nastavení konzoly. Vyberte možnost Spravovat účet.

Další Podrobnosti o účtu. V tomto okamžiku může být nutné zadat heslo k účtu PSN.

Tím se dostanete na obrazovku, kde přidáte své platební údaje jako v prvním způsobu výše.

Třetí cesta

Tato metoda umožňuje nastavit vše z prohlížeče, tj.е. bez použití konzoly.

Jak změnit uživatelské jméno ve službě PlayStation 4

Od dubna 2019 si můžeš na PlayStation 4 změnit obě uživatelská jména i online identitu svého účtu (jméno, které vidí všichni uživatelé a hráči v síti Playstation Network).

Než vám však vysvětlím, jak to udělat, chci vás upozornit, že změny ID jsou oficiálně podporovány pouze u titulů, které byly vydány po dubnu 2018 (takže ostatní mohou mít po změně ID problémy).

Dalším aspektem, který je třeba vzít v úvahu, je možná ztráta obsahu zakoupeného pro hry a jejich průběh. První změna průkazu totožnosti je zdarma, při dalších změnách stojí každá změna 9,99 €.

Ze systému PlayStation 4

Chcete-li změnit své ID ze systému PlayStation 4, stiskněte po zapnutí konzole a výběru položky Profil uživatele tlačítko se šipkou nahoru na dálkovém ovladači a vstupte do nabídky úprav výběrem symbolu krabičky s nástroji v pravém horním rohu.

READ  Jak připojit sluchátka Airpods k iPadu

Poté přejděte do sekce Správa informací o účtu Profil Online identita.

V tomto okamžiku klikněte na tlačítko I accept y Siguiente, přihlaste se ke svému účtu PSN a zadejte novou online identitu, kterou plánujete pro svůj účet používat.

Po výběru dostupného ID stiskněte potvrzovací tlačítko a vyberte možnost ano, pokud chcete, aby se vaše staré jméno zobrazovalo v závorkách v síti PSN, nebo pokud chcete, aby bylo viditelné pouze vaše nové online ID.

Обзор Sony PlayStation 3 Super Slim

, Po potvrzení operace klikněte na tlačítko Přihlásit se pomocí účtu PSN a poté kliknutím na tlačítko Přihlásit se získáte přístup ke svému profilu.

Z počítače

V počítači přejděte na oficiální webové stránky Playstation, klikněte na tlačítko přihlášení vpravo nahoře a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů PSN v příslušných textových polích.

Nyní klikněte na miniaturu svého avatara (vpravo nahoře) a v otevřené nabídce vyberte možnost Nastavení účtu.

Znovu se přihlaste ke svému účtu (pokud je to nutné), vyberte svůj profil PSN na postranním panelu vlevo a klikněte na tlačítko Upravit v části Online identita.

V tomto okamžiku klikněte na I accept y Siguiente, přiměřeně k nové online identitě, kterou chcete používat, klikněte na Check availability pro kontrolu dostupnosti a případné nastavení jako nové identity.

Z telefonů a tabletů

Chcete provést změnu identity z telefonu nebo tabletu? ? Pokud ano, můžete tak učinit prostřednictvím aplikace Playstation App, která je k dispozici pro Android i iOS.

Spusťte oficiální aplikaci Playstation, přihlaste se ke svému účtu PSN (pokud jste tak ještě neučinili) a přejděte na stránku svého profilu kliknutím na ikonu mužíčka v pravém dolním rohu obrazovky.

Nyní klikněte na možnost Upravit profil, vyberte možnost Rozšířená nastavení profilu, znovu se přihlaste do služby PSN (pokud je to nutné) a klikněte na možnost Upravit identitu online.

Na obrazovce, která se zobrazí, klepněte na tlačítka Accept y Siguiente, napište novou online identitu, kterou chcete použít v navrhovaném formuláři, poté klepněte na tlačítko Verify availability a případně přijměte zvolenou identitu.

Používání jednoho účtu pro dvě konzole PlayStation 4. je to docela možné. Například pokud jsou v jedné rodině používány dvě konzole, mohou oba majitelé sdílet své nákupy. Každý ukládá své profily a ukládá je samostatně, všechny informace jsou uloženy.

1) Potřebujete znát uživatelské jméno a heslo k účtu

2) Potřebujete dvě konzole

Jedna osoba se přihlásí a hraje jako P2, druhá osoba se přihlásí a hraje jako P3

P2 (bez aktivace). Hrajete pouze na vydaném účtu, potřebujete stálé připojení k internetu. Trofeje se neukládají.

Як перевірити бу PS4 при покупці з рук

Přihlaste se k účtu, který jsme vám poskytli. nastavení. Správa účtu. Aktivace jako hlavního systému PlayStation 4. Vyberte možnost deaktivovat. Ano. ok.

4) Hrajete ze samotného účtu, vaše účty budou mít ve hře zámek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS