Vytvořte si účet Playstation Network, vyberte si ID sítě, přidejte přátele a užívejte si neuvěřitelné hry a zábavu na konzolích Playstation a dalších připojených zařízeních.

Playstation tore

Největší světový obchod s hrami pro Playstation

Playstation Plus

Začni hrát na nové úrovni se systémem Playstation s online režimy, hrami měsíce, exkluzivními slevami a dalšími možnostmi.

Playstation Now

Získej okamžitý přístup k obrovské sbírce stovek her pro PlayStation 4, PS5 nebo PC. každý měsíc přibývají nové tituly.

Playstation Plus a Playstation Now jsou trvalé předplatné s opakovanými poplatky, které se účtují, dokud nejsou zrušeny. Platí věková omezení. Úplné podmínky: přehrát.PlayPSPlusPodmínky a hraní.st/PSNowTerms. Tituly pro PlayStation 4, PS3 a PS2 jsou k dispozici v USA, Kanadě, Rakousku, Belgii, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Irsku, Itálii, Lucembursku, Nizozemsku, Norsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku a Velké Británii. Hry pro PlayStation 4 a PS3 dostupné v Japonsku.

Zkontroluj svůj stav ve službě PSN

Zjistěte si informace o plánované údržbě sítě PSN, která vám na určitou dobu znemožní přístup k síti, a ujistěte se, že jsou všechny služby v provozu, pokud se vyskytnou problémy s připojením.

Nákup nových her, doplňků a dalších produktů v největším obchodě Playstation na světě.

Vstup do obchodu Playstation Store z konzole, chytrého telefonu nebo prohlížeče a objev pokladnici her, od vysokorozpočtových trháků po nezávislé tituly, stejně jako přídavky a permanentky. Díky pravidelným nabídkám a slevám, včetně speciálních akcí pro členy služby Playstation Plus, si vždy zahrajete něco za atraktivní cenu.

Uvolněte sílu své konzole Playstation díky online hrám pro více hráčů, dvěma titulům zdarma každý měsíc, exkluzivním slevám v obchodě Playstation Store a dalším možnostem.

Síťové režimy

Online hraní s Playstation Plus vám otevře nové světy ve vašich oblíbených hrách, umožní vám hrát s přáteli a soutěžit v online turnajích a zapojit se do globální komunity online hráčů.

Hra měsíce

Členové služby Playstation Plus si mohou každý měsíc stahovat nové hry a hrát je po dobu platnosti předplatného.

Exkluzivní slevy

Členové programu Playstation Plus získávají exkluzivní slevy na hry, doplňky a mnoho dalších produktů z obchodu Playstation Store. kromě pravidelných výprodejů získáte také neodolatelné slevy.

Kolekce Playstation Plus

Stáhni si a hraj pečlivě vybrané nejlepší hry pro PlayStation 4 na systému PS5.

Playstation Plus. předplatné na dobu neurčitou s opakovanými poplatky, které se účtuje, dokud není zrušeno. Platí věková omezení. Platí všechny podmínky.st/PSPlusTerms.

Okamžitý přístup k obrovské sbírce stovek her pro Playstation 4, PS5 nebo Windows PC. každý měsíc přibývají nové tituly do knihovny.

Připojte se k Playstation Now a ponořte se do populárních hitů, exkluzivních her pro Playstation, svérázných nezávislých her a dobrodružství pro celou rodinu z rozsáhlé knihovny her na vyžádání, která se každý měsíc rozrůstá a zlepšuje.

Streamuj stovky her pro Playstation všech žánrů na PlayStation 4, PS5 nebo PC se systémem Windows. Hrajte, jak dlouho chcete, uložte si svůj postup a pokračujte ve hře na jakémkoli jiném zařízení. Vyber si ze stovek her pro PlayStation 4, stáhni si je do konzole PlayStation 4 nebo PS5 a hraj je.

S předplatným služby PS Now ve hrách, které chceš streamovat nebo stahovat, budeš mít plný přístup ke všem režimům pro více hráčů.

Playstation Now je časově neomezené předplatné s opakovanými poplatky, které se účtují, dokud předplatné nezrušíte. Platí věková omezení. Úplné podmínky: přehrát.st/PSNowTerms. Hry pro PlayStation 4, PS3 a PS2 jsou k dispozici v USA, Kanadě, Rakousku, Belgii, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Irsku, Itálii, Lucembursku, Nizozemsku, Norsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku a Velké Británii. Hry pro PlayStation 4 a PS3 dostupné v Japonsku.

Objevte nové herní zážitky, o kterých jste si nikdy nemysleli, že jsou možné

Konzole Playstation 5

Ponořte se do nové generace úžasných her pro Playstation.

Bezdrátový ovladač DualSense /h3>

Ponořte se do hry s ovladačem, který nabízí hmatovou zpětnou vazbu, adaptivní spouště a vestavěný mikrofon.

Bezdrátová náhlavní souprava PULSE 3D /h3>

Vychutnej si bezchybný bezdrátový výkon s náhlavní soupravou optimalizovanou pro 3D zvuk na konzolích PS5.

Multimediální dálkové ovládání

Snadné ovládání filmů, streamovacích služeb a dalšího obsahu na konzoli PS5 pomocí intuitivního rozložení tlačítek.

HD kamera

Přidejte se ke hrám a streamovaným videím a vychutnejte si plynulý a ostrý obraz v rozlišení Full HD.

Zpoždění při hraní online her

Při hraní některých her online může po připojení ke službě PSN docházet ke zpoždění. Obvykle způsobeno špatným připojením k wifi. V takovém případě přesuňte směrovač blíže ke konzoli. Pokud je mezi set-top boxem a zařízením zeď nebo podlaha, překážka zpožďuje rychlost a sílu signálu.

Je to dobrá rychlost internetu pro hraní online her

Pokud toto řešení nefunguje, stojí za to vyzkoušet kabelové připojení ke konzoli pomocí kabelu Ethernet. Bude to trvat déle a budete muset vést kabel od modemu ke konzoli, ale kabelové připojení vyřeší většinu problémů se službou PSN, včetně zpoždění a odpojování během online her.

Možná bude také nutné změnit připojení na rychlejší. Než zavoláte svému poskytovateli internetových služeb, vyzkoušejte výše uvedené metody. Nikdo v síti nemusí zatěžovat připojení. Streamování videa online nebo stahování velkého souboru.

V hlavní nabídce systému vyberte v části (Playstation b>Síť) položku (Správa účtů) nebo (Playstation tore). Vyberte možnost [Zapomenuté heslo?] na obrazovce pro zadání přihlašovacího jména (e-mailové adresy) a hesla. Zadejte své online přihlašovací ID (e-mailovou adresu) a datum narození.

Chybový kód 80710016 je způsoben problémem s přístupem do služby PSN (psn 80710016, byli jste vyhozeni ze služby psn. vysvětlení společnosti Sony). V oficiálním průvodci se v takových případech doporučuje zkontrolovat nastavení proxy serveru. Trochu více informací získáte kliknutím na tyto odkazy.

Jak se zaregistrovat do obchodu Playstation Store?

Mnoho uživatelů chce nakupovat hry v obchodě Playstation Store, ale neví, kde začít, a kroky k registraci do sítě Playstation Network jsou stále nejasné. Abychom vám usnadnili počáteční registraci účtu PSN, vytvořili jsme tento návod.

Máme tedy velkou chuť zaregistrovat si účet v obchodě Playstation Store (PSN) a dvě zařízení: osobní počítač a konzoli, nejspíš PlayStation 4.

A nezapomeň, že ti doporučujeme zaregistrovat se v síti PSN na počítači. jedině tak můžeš začít.к. Ušetří vám to spoustu zbytečného psaní pomocí joysticku. Proces registrace účtu v obchodě PS Store bude z klávesnice mnohem chytřejší, známější a rychlejší. V tomto výukovém kurzu se však budeme zabývat oběma metodami.

Zaregistrujte svůj účet v obchodě Playstation Store (PSN) na počítači, tabletu atd.

Jak jsme již zmínili, nejjednodušší způsob, jak získat účet v obchodě Playstation Store, je na počítači.к. méně psaní na joysticku konzole. Chcete-li zaregistrovat svůj účet v obchodě Playstation Store, přejděte na tento odkaz a vyplňte všechna požadovaná pole. Vezměte prosím na vědomí, že po úvodní registraci v síti Sony Entertainment Network budete muset pokračovat na další stránku:

ЭПОХА 3D. SONY PLAYSTATION 2

Potvrzení e-mailu. Otevřete v novém okně a klikněte pro potvrzení e-mailu. V e-mailu obdržíte jedinečný odkaz, kliknutím na něj propojíte svůj e-mail s účtem.

Doplňky. Informace. !TENTO BOD NEIGNORUJTE! Pokud přeskočíte formuláře v této části, budete přesto vyzváni k jejich vyplnění na konzoli. Věřte nám, z joysticku to dělat nechcete 🙂 Raději to udělejme z počítače! Stránka s dalšími informacemi vypadá takto:

přihlášení, sítě, sony, playstation

PS4 CAMERA Streaming Tutorial (Set Up, Green Screen and !)

Po vyplnění všech položek v těchto oddílech lze registraci účtu PSN považovat za zcela dokončenou. Nyní se s ním budete moci přihlásit na konzoli.

Zaregistrujte si na konzoli Playstation Store (PSN) účet:

Vyberte nabídku diname a pomocí joysticku najděte ikonu obchodu Playstation Store:

Po vstupu do obchodu Playstation Store budete pravděpodobně požádáni o zadání data narození. Poté se otevře samotný obchod pod účtem „Guest“ (nachází se v pravém dolním rohu obrazovky). Chcete-li se přihlásit, pokud jste se zaregistrovali na počítači, nebo se zaregistrovat, přesuňte joystick například na „Redemption Codes“ a stiskněte X:

Chcete-li zaregistrovat nový účet PSN nebo se přihlásit pomocí stávajícího účtu, vyberte možnost „Ano“ a potvrďte ji tlačítkem X. Otevře se následující nabídka:

Vyberte možnost „Vytvořit nový účet“ a potvrďte ji stejným tlačítkem X. Otevře se následující okno:

Pokračujte stejným kouzelným tlačítkem X. Zobrazí se následující nabídka:

Pokud registrujete ruský účet, zaškrtněte příslušné body. Měli byste zadat své datum narození, nebo to, které vám umožní kupovat a hrát hry s věkovým omezením 18 let 🙂 Kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ se dostaneme do další fáze registrace účtu PSN:

Standardní požadavek na e-mail a heslo. Upozorňujeme, že heslo musí mít 8 znaků a nesmí obsahovat žádné sekvence jako ABC, 123 atd. Stisknutím tlačítka „Pokračovat“ přejdete na další obrazovku:

ID sítě. Toto je vaše přezdívka v síti Playstation Network. kde vás vaši přátelé nebo nepřátelé uvidí online a ve hrách. Mám to? Zadejte ji do pole a klikněte na tlačítko „Pokračovat“. Systém bude takovou přezdívku chvíli kontrolovat, a pokud ne, nechá ji projít:

Vyplňte své údaje, klikněte na tlačítko „Pokračovat“ a přejdete na další obrazovku:

Vyplňte požadovaná pole, index lze spravovat vyhledáváním na Yandexu nebo Googlu, pokud si nemůžete vzpomenout na svůj. Klikněte na tlačítko „Pokračovat“ a budete přesměrováni na stránku úspěšné registrace v obchodě Playstation Store:

Gratulujeme! Nyní máš účet PSN, můžeš si na něm kupovat hry a dobíjet ho platebními kartami:

Přístup k síti Playstation Network ze systému PlayStation 4

Pokud máte systém PlayStation 4 a nejste si jisti, jak získat přístup k síti Playstation Network, nezoufejte, můžete provést několik jednoduchých kroků. Nyní vám je podrobně vysvětlím.

Připojení systému PlayStation 4 k internetu

Jak asi tušíte, prvním krokem, který musíte udělat, je připojit systém PlayStation 4 k internetu. Pokud jste tak ještě neučinili, zapněte konzoli, přejděte do nabídky nastavení (ikona na panelu nástrojů v pravém horním rohu) a poté přejděte do části Červená Vyberte článek Konfigurace připojení k internetu a vyberte možnosti Použít Wi-Fi; Typické.

Nakonec vyberte název sítě Wi-Fi. e-mail. Zadejte poslední z nich a trpělivě vyčkejte, až konzola dokončí testy připojení.

Pokud nechcete připojit PlayStation 4 k internetu přes Wi-Fi, ale přes síťový kabel, ujistěte se, že je kabel správně připojen k síťovým portům konzole a modemu, a vraťte se do Nastavení; Síť; Nastavení internetového připojení s konzolí Playstation. Poté na otevřené obrazovce vyberte možnost Použít síťový kabel (LAN) a pokračujte, aby systém PlayStation 4 provedl všechny potřebné testy připojení.

Vytvoření účtu Playstation Network

Po připojení systému PlayStation 4 k internetu můžete začít vytvářet účet Playstation Network. Poté přejděte do nastavení konzole (ikona na panelu nástrojů v pravém horním rohu), přejděte na položku Správa účtů a vyberte možnost Přihlášení do sítě Playstation Network, která se otevře. Budete přesměrováni do přihlašovacího modulu sítě Playstation Network.

Chcete-li začít vytvářet nový účet PSN, přejděte směrovou šipkou nebo analogovým joystickem na tlačítko New Playstation Network User? Vytvořte si účet a stiskněte tlačítko X.

V tomto okamžiku klikněte na tlačítko Zaregistrovat se a vyplňte navrhovaný formulář s údaji relevantními pro vaši zemi nebo oblast domova v jazyce, o kterém mluvíte? Vaše datum narození, pokud je vám méně než 18 let. Vytvoříte místního uživatele pro hraní offline a poté požádáte dospělého o schválení účtu prostřednictvím Správy rodinných účtů, která je k dispozici na systému PlayStation 4 (v nastavení Filtr obsahu/ Rodinná kontrola). Více informací zde.

Nyní vyberte po vyplnění druhého navrhovaného formuláře údaje o adrese bydliště ( město, stát/provincie a PSČ ) a pokračujte dále. po.

Jakmile projdete i tímto krokem, napište přihlašovací ID (tj. e-mailovou adresu) a heslo, které chcete používat pro přístup k síti Playstation Network (heslo je třeba zopakovat v položkách Password e Confirm Password ), poté v příslušném poli dole vyberte, zda chcete od společnosti Sony dostávat personalizované informace a nabídky, a po vyplnění zadejte.

Nyní si vyberte jeden z mnoha dostupných avatarů, abyste svému profilu dodali veřejnou podobu (dostupné avatary můžete procházet podle témat zobrazených v levém postranním panelu), a vyplňte nový formulář, který se vám nabídne s vaším internetovým ID, tedy jménem, které chcete používat pro identifikaci v online hrách a dalších službách Playstationu (nelze změnit, takže vybírejte s rozmyslem.)!), jméno e příjmení a stiskněte tlačítka po e pokračuje dál

Nyní je třeba zvolit úroveň ochrany soukromí obsahu, která je součástí vytvořeného účtu: Mimoškolní aktivity, Trofeje, Soukromé hry, Juegos e Žádosti o dohled. U každého článku si můžete vybrat, zda má být viditelný: libovolný, jen přátelé o přátelé přátel.

Jakmile provedete výběr, přejděte k dalšímu kroku a nastavte úroveň soukromí pro komunikaci s ostatními uživateli: Přátelé, Žádosti o přátelství, Hráči, kteří vás mohou sledovat, Seznam hráčů, které jste přihlásili k odběru, Pozvánky do týmu e Hráči, které můžete znát.

Nakonec pokračujte. Sledujte a zvolte úroveň soukromí pro informace, které uchováváte na svém účtu, a poté zobrazte své skutečné jméno ve vyhledávání své skutečné jméno v seznamu přátel své skutečné jméno ve hrách svou dostupnost mimo konzoli bohové zprávy a bohové štítek.

Jakmile projdete tímto krokem, klikněte na tlačítko po e accepts (pro přijetí podmínek používání služby PSN) a po dokončení procesu vytvoření účtu se vraťte zpět.

Nyní máš účet PSN, ale abys ho mohl používat na systému PlayStation 4, musíš nejprve ověřit svou totožnost. Poté přejděte do složky doručené pošty, otevřete e-mail, který jste obdrželi od společnosti Sony (pokud jej nemůžete najít, zkontrolujte složku se spamem), a klikněte na tlačítko Zkontrolovat nyní uvnitř.

Poté v systému PlayStation 4 klikněte na možnost Již zkontrolováno e pokračuje a nastavte svůj profil podle pokynů na obrazovce.

Poté klikněte na tlačítko po (projděte si průvodce, který vysvětluje, jak přidat obrázek na pozadí vašeho profilu) a vyberte, zda chcete či nechcete dvoufázové ověřování Pokud nevíte, co to je, jedná se o bezpečnostní opatření, které spojuje kód, který má být použit a doručen prostřednictvím SMS, s vaším standardním heslem k účtu PSN, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu i v případě krádeže hesla.

Po nastavení dvoufázového ověřování (nebo po kliknutí na tlačítko Please do it later). abyste se vyhnuli této proceduře), zvolit, zda chcete ke svému účtu PSN přidat mobilní číslo (abyste mohli obnovit heslo k účtu v případě jeho ztráty), zda s ním propojíte svůj profil a zda si aktivujete předplatné služby Playstation Plus (Abyste měli přístup k online režimu pro více hráčů ve hrách dostupných na PlayStation 4 a každý měsíc získali exkluzivní slevy a hry zdarma). Pokud jste nový uživatel, předplatné služby Playstation Plus je na 14 dní zdarma, jinak stojí 24,99 EUR na 3 měsíce nebo 59,99 EUR na 12 měsíců.

Nakonec zvolte, zda chcete vytvořit účty pro další členy rodiny pomocí systému PlayStation 4. Členy rodiny můžete nastavit výběrem z uživatelských účtů již nastavených v konzoli, použitím přihlašovacího ID z účtů jiných osob nebo vytvořením nových uživatelů hned teď

Po změně rodinných preferencí kliknutím na tlačítko OK potvrď údaje svého účtu PlayStation 4 a využívej všechny služby světa PSN!

Nastavení účtu PSN

Pokud chcete po vytvoření účtu Playstation Network svůj účet upravit, přejděte do Nastavení na systému PlayStation 4, vyberte možnost Nastavit účet a poté stáhněte Informace o účtu.

Otevře se obrazovka, kde můžete upravit své přihlašovací ID (e-mailovou adresu), zabezpečení (heslo a další bezpečnostní nastavení), portfolio (tj. platební metody spojené s vaším účtem), profil (jméno, profilový obrázek, avatar, obrázek na pozadí atd.). д.), Adresa, Aktivní předplatné Playstation (například Playstation Plus), Seznam služeb aktivních na vašem účtu (například permanentky na hry zakoupené v obchodě Playstation Store), Předvolby komunikace (pro volbu, zda chcete nebo nechcete dostávat propagační zprávy od společnosti Sony), Pohlaví (typ členství) a Nastavení personalizace (pro ovládání nastavení personalizace vašeho účtu).

Chcete-li nastavení změnit, stačí jej označit směrovou šipkou nebo jinak pomocí analogového joysticku a vybrat stisknutím tlačítka X.

Přístup do služby Playstation Plus

Jak je uvedeno na začátku tohoto příspěvku, vytvoření účtu Playstation Network vám neumožňuje přístup k online režimu pro více hráčů u her pro PlayStation 4 (s výjimkou těch, které jsou zdarma a jsou založeny na vlastních serverech, jako například ty, které jsem zmínil v mém průvodci, jak stahovat hry zdarma na PlayStation 4). Chcete-li využívat tuto funkci a další výhody, jako je možnost stahovat hry zdarma každý měsíc a využívat exkluzivní slevy v obchodě Playstation Store, musíte si aktivovat předplatné služby Playstation Plus.

Sony PS VR. первый взгляд

Aktivace předplatného služby Playstation Plus Vyberte příslušnou položku v úvodní nabídce systému PlayStation 4 (vlevo nahoře), klikněte na tlačítko Registrovat se pro službu PS Plus (v pravém horním rohu) a vyberte typ předplatného, které chcete mít: Pokud jste nový uživatel, můžete si službu vyzkoušet na 14 dní zdarma, jinak si ji můžete předplatit za 24,99 EUR na 3 měsíce nebo 59,99 EUR na 12 měsíců. Platbu lze provést kreditní kartou (lze i dobíjet) nebo prostřednictvím účtu PayPal.

Další informace o službě Playstation Plus a několik tipů, jak najít propagační akce týkající se této služby, najdete v mém průvodci, jak získat službu Playstation Plus zdarma.

Pokud se nemůžete připojit ke službě PSN, zobrazí se příslušná chybová zpráva. Zde je malý seznam chyb, se kterými se můžeš setkat, když je tvůj účet PSN zakázán.

  • 8002A227: S tímto účtem nelze používat Playstation etwork.
  • 8002A231: Váš účet Playstation etwork byl zablokován.
  • 80710016: Pro více informací přejděte na kód chyby WS-37397 (znamená to, že služba PSN má něco špatně s vaší IP adresou).
  • WS-37337-3: Váš účet PSN byl dočasně zablokován.
  • WS-37368-7: Váš účet PSN je zablokován.
  • WS-37338-4: Tento systém PlayStation 4 je trvale uzamčen k síti Playstation Network.
  • WS-37397-9: chyba připojení. Další informace naleznete na stránce WS-37397.

Jak vytvořit a nastavit účet Playstation Network

Řada herních konzolí Playstation od společnosti Sony právě oslavila výročí. Již 20 let herní průmysl Playstation překvapuje a těší hráče po celém světě vzrušujícími střílečkami, realistickými simulacemi, zábavnými arkádami a vzrušujícími dobrodružstvími ve virtuálních světech digitálního prostoru.

Účet Playstation Network lze používat na jakékoli konzoli PlayStation 4. nejen na té, kterou si koupíte. Můžete například jít ke kamarádovi domů a přihlásit se k jeho účtu Sony Playstation. Účet navíc nemá žádná regionální omezení a můžete sdílet svůj obsah s ostatními majiteli účtu Playstation.

Tento článek vám pomůže vytvořit účet PS na oficiálních webových stránkách (z počítače) a přímo v konzoli (popisujeme 2 způsoby registrace). Dozvíte se také, jak změnit heslo a obnovit ho, pokud ho někdy ztratíte.

Řešení problémů s přihlášením do služby PSN

Služba PSN je nástroj, který hráčům umožňuje hrát na systémech PS3 nebo PlayStation 4 online, nakupovat hry v obchodě PS Store a mnoho dalšího. Proto je mnoho lidí frustrováno, když se jejich konzole nemůže z neznámých důvodů připojit k síti Playstation Network. Proč se to děje?

Jak vyřešit problém s nemožností připojení k síti Playstation Network.

Jak to vypadá? Když klikneme na ikonu obchodu PS Store nebo se dokonce jen přihlásíme, objeví se zpráva „Nelze se přihlásit do sítě Playstation Network“. V některých případech se objevují chybové kódy. Uživatel může také vidět: „Byli jste vyřazeni ze sítě Playstation Network“. Stává se to na systémech PS3 i PlayStation 4.

READ  Sony Playstation Registrace
| Denial of responsibility | Contacts |RSS