Obrazovka se nezapne při příchozím volání Android. Proč na Androidu obrazovka vyjde během hovoru

Spontánní zmrazení a závady iPhone, bohužel, již nejsou neobvyklé. To vadí mnoho a v Apple se zdá, že nic neudělá.

Náš čtenář Alexander tento problém nejlépe popsal:

Tato závada se opravdu rozzlobí: na iPhone 7 a 7 Plus se objeví černá obrazovka. Například s příchozím hovorem se obrazovka jednoduše nerozsvítí (vibrace pouze zvuk hovoru), zatímco reaguje pouze na tlačítko napájení. Stiskněte tlačítko Domů alespoň stokrát, obrazovka se nerozsvítí a vibrace se klikne a to je vše.

Vyskytuje se pravidelně několikrát denně, žádná sekvence vedoucí k tomu odhalila. Upřímně řečeno, už jsem z toho unavený, moje síla není vydržet, chci se vynořit o zdi iPhone, liber, je připraven prodat obojí.

Takový problém skutečně existuje a popsaný případ není zdaleka nejobtížnější.

Problémy s obrazovkou při volání Android

Hlavní funkcí aproximačního senzoru je automaticky zapnout a odpojit podsvícení během konverzace. To vám umožní ušetřit nabíjení baterie a vyloučit náhodné stisknutí ucho nebo tvář na dotykové obrazovce gadgetu.

Pokud vaše zařízení Android během hovoru nevyjde, nebo se po dokončení konverzace nezapne, měli byste problém hledat pouze při provozu senzoru. Důvody mohou být následující:

 • Špatná viditelnost (zakrytá/pokrytá ochranným filmem nebo obálkou).
 • Nedostatek RAM.
 • Problémy s firmwarem.
 • Hit vlhkosti.
 • Mechanická expozice a poškození smyčky nebo jiných součástí.

Před pokračováním se softwarovým metodami pro odstranění poruchy důkladně otřete obrazovku. Věnujte zvláštní pozornost horní části, kde je umístěn aproximační senzor. Pokud je na displeji přilepeno film nebo sklo, pak mohou v průběhu času ztratit průhlednost a také zasahovat do senzoru.

Potřebovat pomoc?

Nevím, jak vyřešit problém v práci vašeho gadgetu a potřebujete radu odborné? Alexey, mistr pro opravu chytrých telefonů a tablet v servisním centru odpovídá na otázky.Napište mi „

Poté zkontrolujte nastavení hovoru. možná jsou parametry nesprávně vystaveny a senzor je jednoduše vypnutý. Tato možnost není ve všech telefonech, ale stojí za to zkontrolovat.

Kromě toho se ujistěte, že systém stačí na to, aby RAM pracoval na senzoru. Otevřete seznam aplikací na nastavení a na kartě „Workers“, podívejte se, kolik je utraceno RAM. Pokud najdete nedostatek, vyplňte práci zbytečných aplikací.

Pokud je vše nastaveno správně, ale senzor nefunguje, vytvořte záložní kopii důležitých dat a resetujte parametry Androidu do stavu továrny. Pokud je tento problém uložen i po tvrdém příjmu, budete muset telefon znovu zachytit. Pokud problém nevylučují žádné softwarové metody, včetně blikání, doporučuje se kontaktovat servisní středisko pro diagnostiku hardwarových poruch.

Co lze udělat

Bohužel neexistuje žádná rada, která by pomohla ve 100% případů. Můžeme nabídnout takové metody „léčby“.

Jeden. Nejprve se ujistěte, že nepoužíváte verzi beta iOS, zcela z získání testovacích sestav.

Nabíjení smartphonu. Nenechávejte iPhone celou noc při nabíjení a dodržujte provoz gadgetů v zimě.

Odmítnout aplikace, které jsou zabudovány do systémových programů. Nyní má App Store mnoho doplňků k iMessage, rozšíření pro Safari, informátory pro telefon, klávesnice třetích stran a další doplňky. Všechny jsou zabudovány do systému a mohou ovlivnit jeho práci.

Odpojte funkci zvednutí pro probuzení (Nastavení. obrazovka a jas. Zvyšování pro aktivaci ), který je zodpovědný za zapnutí displeje, když uživatel vezme iPhone do rukou nebo otevírá prst (Nastavení. Basic. Universal Access. Home. otevření, uvedení prstu ).

Stává se, že je to současná práce těchto dvou možností, která vede k selhání v systému.

Pokud nic nepomůže, můžete přehodit iPhone na tovární parametry a používat smartphone, postupně přidávat programy z obchodu s aplikacemi a provádět změny v nastavení.

READ  Jak nastavit selfie hůl na Android

Ano, výstup není nejlepší, ale toto je jediný způsob, jak přesně zjistit, co přesně vede k vzhledu černé obrazovky v konkrétním případě.

Přejeme vám, abyste nespadli do takových situací, a pokud se dostanete, najděte ten správný výjezd rychleji. Šťastné svátky!

Ahoj! Problém vyjádřený v nadpisu článku se objevuje na telefonech Apple s „záviděníhodnou“ frekvencí. Naposledy, v mé paměti to bylo v roce 2014. A teď opět vstoupíme na stejný hráč. Jaká je jeho podstata? Ano, všechno je velmi jednoduché.

Během příchozího hovoru na iPhone by měla být obrazovka telefonu chycena a nabídnout vám, abyste odpověděli na hovor. Ano, někdy „vyzvednuté“ poprvé nefunguje a displej nereaguje. Ale musí něco ukázat!

Po nedávné aktualizaci firmwaru však dochází pravidelně něco zvláštního. Iphone hovoří a vibruje, ale jeho obrazovka je černá a není schopna odpovědět na hovor. Neexistuje žádná reakce na stisknutí tlačítka domova. A je to strašně nepříjemné. Koneckonců, nejsou vidět žádné informace!

Navíc na první pohled není možné identifikovat vzor. Může volat týden a pak během dne několikrát „pověsit“ s černou obrazovkou s příchozím.

Nejdůležitější věc. S vysokou mírou pravděpodobnosti tento problém v žádném případě souvisí s „železem“ a jinými mechanickými poškozeními. Stejný aproximační senzor (který by se mohl myslet na poruchu) začíná fungovat až po odpovědi na hovor. Ale nemůžeme odpovědět. Naše obrazovka se ani nerozsvítí. Důvod, s největší pravděpodobností, v softwaru nebo v některých externích faktorech. A to je dobré.

A teď neméně důležité. Jak se s tím vším řešit. A začněme tím, že poradíme s technickou podporou společnosti Apple. A ona soudě podle zpráv o různých zdrojích doporučuje:

 • Přes. Neobnovujte ze zálohy a pozorujte chování zařízení. Toto je v zásadě jejich standardní doporučení.
 • Navštivte autorizované servisní středisko. Nejzajímavější je, že se nám podařilo zakopnout, když osoba v záruce změnila telefon kvůli takovému problému. Nevím, jestli černá obrazovka během hovoru způsobila náhradu nebo pracovníci ACC našli nějaké jiné manželství, ale iPhone nahradil iPhone. Ale nejzajímavější je, že na novém zařízení se všechno opakovalo. To opět potvrzuje naše prohlášení, že „rozpad“ výhradně v iOS.
 • Počkejte, až inženýři problém napraví. Vědí o tom, jsou velmi líto a brzy bude vše opraveno.

Toto jsou tři scénáře. Mimochodem, držte to. Můžete je kontaktovat sami. Najednou něco jiného poradí?

Pro ty uživatele, kteří z nějakého důvodu nevyhovují tipy výše, existuje několik dalších „lidových“ způsobů, jak bojovat proti nedostatku obrazu na obrazovce iPhone s příchozím hovorem:

Jak můžete vidět. Existuje opravdu mnoho možností, ale není možné mezi nimi zdůraznit jediný platný. Soudě podle uživatelských zpráv, člověk pomáhá všem. Nebo možná soubor několika akcí.

Myslím všechno? Ale ne. A konečně, další rada, která v mém případě funguje skvěle. Jak víme, můžete dokončit hovor v iPhone dvěma různými způsoby:

Poté, co jsem přestal přerušit připojení pomocí mechanického klíče a začal si stahovat konverzaci výhradně stisknutím červeného tlačítka na obrazovce. Všechny problémy zmizely.

Je to kvůli skutečnosti, že předtím jsem dokončil mnoho metod, které jsem napsal výše. Nevím. Ale existuje fakt. Černá obrazovka s příchozími voláními, stále nepozoruji.

Samozřejmě doufáme, že Apple napraví tuto nepříjemnou „závadu“ v softwaru v nejbližší aktualizaci firmwaru. Ale pokud se to nestane nebo se to po chvíli stane znovu. Víš, jak jednat 🙂

P.S. Pokud se také setkáte s podobným problémem. Nezapomeňte napsat do komentářů. Jinak může jen pár lidí a já marně pomlouvat Apple?

P.S.S. Jak jsem již psal. Je velmi líto, že v iPhone nemůžete odpovědět na hovor podle tlačítek. Bylo by to opravdu skvělé. „Jako“ pro takovou možnost!:)

Na vašem Androidu, když volá, obrazovka okamžitě zhasne a zčerná? Pokud ano, pak je problém s největší pravděpodobností s blížícím se senzorem na telefonu.

Tento problém se může objevit na jakémkoli telefonu, například Sony Xperia, Mi Xiaomi, Lumia, Compact, Samsung, Asus, Xiaomi Xiaomi, ale je třeba si všimnout, že obrazovka nejčastěji jde na Sony Z3.

READ  Jak nastavit kabelové kanály v televizoru Samsung. Co dělat, když televizor při vyhledávání nezobrazuje kanály

Navíc se stává, že to jde ven a nezapne se. to už není vtip. Pokud k tomu dojde, když je odpověď na volání nebo s odchozím hovorem, pak nejčastěji viníkem aproximačního senzoru.

Co je to senzor a jak to funguje v Androidu? Bezkontaktní senzor má několik funkcí, ale nejdůležitějším úkolem je automaticky uhasit a podsvítit displej během hlasového volání.

volání, obrazovka, android, nerozsvítí

To se provádí stanovením toho, co je blízko vašeho obličeje a telefonu. Když se telefon přiblíží k uchu, senzor detekuje vaši hlavu a obrazovka se vypne tak, aby nevypouštěla ​​baterii a zabránilo náhodnému oddělení konverzace.

Proč s příchozím hovorem obrazovka na smartphonu nehlukuje?

Pokud je ikona telefonu pryč, je nutné diagnostikovat zařízení. Důvody, proč ikona telefonu z hlavní obrazovky zmizí.

 • Změna umístění aplikací, například přenos třetí částice Dail na paměťovou kartu;
 • Odstranění Dyler z telefonu. pokud nebyl pro hovory použit standardní telefon, ale třetí část Dyler;
 • Například náhodný přenos ikony telefonu. přidání do složky;
 • Selhání systému.

Důvody, proč ikona telefonu zmizela, se tedy mohou lišit. Prvním způsobem, jak vrátit telefon na hlavní obrazovku, je přesunout aplikaci pro hovory zpět do vytvořené paměti. Tato metoda bude relevantní, pokud byla pro volání použita aplikace třetí strany.

Pro vyřešení problému provádíme následující akce:

 • Otevřete nastavení.
 • Otevřete položku aplikace.
 • Najděte Dyler, který byl použit pro volání.
 • Otevřete bod skladování a poté. klepněte na změnu bodu.
 • Výběr položky paměťové karty.
 • Čekáme, až bude aplikace přenesena na paměťovou kartu.
 • Zkontrolujte přítomnost ikony telefonu na hlavní obrazovce.

Druhým způsobem, jak najít ikonu telefonu, je použití nabídky General

Pozornost! Na telefonech Xiaomi neexistuje žádné společné menu. majitelé zařízení tohoto výrobce se mohou okamžitě přejít k dalšímu kroku.

Tato metoda bude účinná pro ty chytré telefony, které mají společnou nabídku.

Zvažte postup pro akce prováděné podrobněji:

 • Otevřeme Generální menu. měla by mít seznam všech aplikací;
 • Hledáte ikonu telefonu;
 • Nalezení požadované ikony, klikněte na ni a bez propuštění přetáhněte ji na hlavní obrazovku
 • Zkontrolujte, zda byla aplikace stanovena na obrazovce.

Všechno. Problém chybí ikona telefonu vyřešena.

Třetí cestou je vyhledat podepsání programu v tematických složkách

Na hlavní obrazovce mnoha zařízení jsou složky na témata. efektivní ikony aplikací podle určitého principu, například aplikace Microsoft, aplikace Sumsung. Tam může být ikona zmizeného telefonu zmizená. Chcete.li zkontrolovat tento předpoklad, musíte provést následující akce:

 • Na oplátku otevíráme všechno tematicky složky.
 • Hledáme ikonu telefonu.
 • Po nalezení ikony vytvořte dlouhou střevíčku a přesuňte ji na hlavní obrazovku.

Čtvrtou metodou je opětovné načtení zařízení

Když ikona telefonu zmizí kvůli tomu, že systém nepomohl opětovné načtení zařízení. Chcete.li jej spustit, klikněte a podržte tlačítko napájení. z možností, které se vynořily na displeji, vyberte bod opětovného načtení. Po zapnutí smartphonu zkontrolujte přítomnost ikony telefonu na hlavní obrazovce.

Souhrn

Ikona telefonu lze v každém případě vyřešit. po vyzkoušení všech čtyř metod uvedených v tomto článku se šance na ikonu výrazně zvyšuje.

Něco se zlomilo nebo nefunguje? Povězte nám o vašem problému s televizí, smartphonem, aplikací nebo jiným zařízením a my ji vyřešíme. napište vaši otázku do komentářů k tomuto článku, nebo. e.mail. určitě odpovíme na vaši otázku a vyřešíme ji do jednoho týdne. Pro naše pravidelné čtenáře brzy provedeme blitz s neobvyklými cenami. sledujte web každý den.

Článek se mi líbil? Podpořte náš IT časopis jakýmkoli pohodlným způsobem! Zatím jsme na čisté nadšení, ale neděláme na míru

Při volání se obrazovka nezapne Android. co dělat?

Osoba se může často setkat s různými situacemi, které nejsou tak snadné vyřešit a musí používat pokyny nebo internetové portály, které pomáhají vyřešit problém a povedou ke správnému a radikálnímu řešení. Mobilní zařízení může přinést mnoho otázek a obtíží. V tomto článku můžete zjistit způsoby, jak zabránit neustálému vypnutí obrazovky telefonu při volání a zjistit důvody, proč může dojít k této situaci.

V tomto případě je nutné jednat dostatečně rychle a nezavřba zavírají oči vůči tomu, co se děje, jinak se situace může v budoucnu zhoršit a vést k odvolání k opravárenské službě. První a nejdůležitější věc je, že stojí za to udělat to, aby se to tovární nastavení, které by mohlo způsobit incident. Je důležité si uvědomit, že s takovou akcí a údaji, které zůstanou, budou ztraceny a nepodléhají se obnově, takže musíte být připraveni předem a resetovat fotografie a potřebné soubory uložené v telefonu pro flash jednotku nebo jinou zařízení za účelem uložení. Pokud to všechno bylo na paměťové kartě, pak takové problémy nebudou.

READ  Jak se vrátit zpět Android na Samsung

Je nutné dodržovat následující akce:

 • Zpočátku vypněte smartphone.
 • Potom asi po dobu pěti sekund musíte současně stisknout a držet dvě tlačítka je doma a jídlo.
 • Na nějakou dobu se objeví obrazovka, která zobrazuje vykřičník a možnost stisknutí vyhledávání nezbytného pro nás.
 • Používáme tlačítko, které snižuje a přidává zvuk a připevněte se k němu do nastavení továrny a možnost resetování.
 • Možnosti potvrzení nebo odchylky se rozhodneme potvrdit.
 • Klikněte na „Ano“, díky tomu smažíme všechna data a klikneme na „OK“.

Existuje další alternativnější způsob, který může také pomoci, ale existují výjimky a ukázalo se, že je neúčinné. Stojí za to získat baterii z mobilního zařízení a čekat asi 20 sekund, což by mělo pomoci. Čekáme na to a začne se vypouštět, vložit jej zpět a připojit se k nabíjecímu zařízení, kliknutím na tlačítko zapnete smartphone.

Zprávy, fotografie a kontaktní čísla před provedením sbírky musí být zachovány předem. Předtím je také důležité účtovat telefon ve skutečnosti až na 100%, to není o nic méně důležitého bodu a fáze, který by měl následovat a dodržovat. Podle recenzí mnoha lidí bude nejúčinnějším a nejpohodlnějším způsobem restartování telefonu a extrahování baterie, která pomůže a zabrání různým důsledkům. Pro resetování i standardní nabídku můžete použít nabídku služby.

Jdeme na „Nastavení“, najdeme „Zálohování a resetování“, pokud je verze systému docela stará, pak „obnovení a resetování“, které budeme potřebovat. Pomocí značek, metod válcování můžete vyřešit některé problémy, například odstranění uživatelských dat nebo naopak, abyste je nepoužili. Pokud je telefon v konstantním stavu selhání a často zbláznění, paměť je přeplněná, neměli byste si takové okamžiky všimnout. Poslední věc kliknutím na „Resetovat nastavení telefonu“.

Na telefonu neukazuje, kdo volá, jak nastavit

Tento problém může mít dva důvody. První. když aplikace „telefon“ nemá oprávnění k interakci s funkcí recepce a odesílání hovorů. Je vyřešen následovně:

Poskytněte povolení k práci s funkcí „telefon“

Je však možné, že může být vyžadováno něco jiného. Je možné, že celým bodem je, že jste ozvěnová oznámení o nehospodání pro aplikaci „telefon“. Musíte je tedy zapnout:

Musí být zahrnuta oznámení. následujte toto

Druhé řešení, pokud obrazovka telefonu zhasne, když je volání k volání kalibrace

Někdy je problémem například aktualizovat software, který z nějakého důvodu přispívá k deregulaci aproximačního senzoru.

V tomto případě můžete použít bezplatnou aplikaci, která při instalaci v několika fázích může propagovat senzor, například resetování senzoru proximitu resetující.

Není obtížné jej používat. pán vás bude vést během celého procesu a musíte potvrdit novou kalibraci, která restartuje telefon.

Poté můžete ověřit, zda kalibrace pomohla a nyní obrazovka telefonu během konverzace nevyjde ven.

Zvuky Ringtonovy melodie na smartphonu, displej nezobrazuje samotný hovor. Zároveň linka rychlého přístupu zobrazuje volání volání, ale stisknutí neotevře zobrazení hovoru. Také, pokud spustíte linku rychlého přístupu, varovný panel se zavře automaticky.

K tomu dochází, pokud je v gadgetu senzor otisků prstů a ikona možnosti „gesta“ je v aktivní poloze. Pak to může být způsobeno poruchou tiskového senzoru. K vyřešení problému, který potřebujete:

Pokud popsané akce nepomohly, musíte vytvořit další kopii dat a kontaktovat specialistu servisního semináře Huawei.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS