Jak přenášet fotografie z iPhonu do iPhonu

8 způsobů přenosu fotografií do iPhonu. podrobné pokyny s ilustracemi krok za krokem.

Výrobci gadgetů vybavují téměř každé zařízení dobrým fotoaparátem, takže uživatelé mohou pořizovat spoustu kvalitních fotografií. V průběhu času má mnoho majitelů zařízení Apple otázku, jak přenést fotografie z iPhone do iPhone. Existuje několik pracovních způsobů, jak to provést.

Jak přenášet fotografie z iPhonu do iPadu pomocí aplikace iPhone Transfer (nejjednodušší)

Jedná se o nejjednodušší a nejdoporučovanější způsob kopírování fotografií z iPhonu do iPadu, protože se vyhnete potížím s iCloudem (přepisování fotografií), iTunes (přepisování fotografií) a AirDropem (pomalý přenos).

Přenos fotografií z iPhonu do iPadu jedním kliknutím.

Efektivní kopírování jednotlivých fotografií z iPhonu do iPadu.

Synchronizace nových fotografií do zařízení iPad bez vymazání stávajících fotografií.

Funguje pro iPhone XS / XR / X / 8 / 7 / 6 / 5 / 4, iPad Pro, Air, mini 4 / 3 / 2 atd. Д.

Krok 1. Připojení iPhonu a iPadu k aplikaci iPhone Transfer

Stáhněte si správnou verzi nejlepší aplikace pro přenos iPhonu a nainstalujte ji do počítače. Připojení iPhonu a iPadu k počítači pomocí kabelů Apple Lightning. Spusťte aplikaci iPhone Transfer a ta automaticky rozpozná dvě zařízení.

Krok 2. Náhled fotografií na iPhonu před přenosem

Kliknutím na název iPhonu v levém sloupci a výběrem karty Fotografie zobrazíte všechny fotografie v iPhonu. Můžete si ji prohlédnout v podrobném okně.

Krok 3. Přenos fotografií z iPhonu a iPadu jedním kliknutím

Ujistěte se, že jste vybrali všechny fotografie, které chcete přenést do iPadu, vyhledejte horní lištu, rozbalte nabídku „Exportovat do“ a vyberte „Exportovat do [název iPadu]“. Během několika minut se obrázky z iPhonu přenesou do iPadu. Pak odpojte iPhone a iPad od počítače.

Nyní odemkněte iPad a přejděte do aplikace Fotky, abyste zkontrolovali, zda byly všechny požadované fotografie úspěšně synchronizovány.

Tento software můžete také použít k

Použití cloudové služby třetí strany

Kromě služby iCloud mohou uživatelé přenášet fotografie z iPhonu do iPhonu také prostřednictvím dalších oblíbených služeb, jako je např. „Disk Google, Yandex Drive, Dropbox. Při přenosu jsou chytré telefony připojeny buď ke stejným, nebo různým účtům úložiště, takže proces je přístupný téměř všem uživatelům.

Musíte se zaregistrovat v cloudu a poté přidat požadované soubory. Odkazy na ně pak může stáhnout jiný uživatel. Vše, co potřebuje, je přístup k zobrazení a stahování souborů. Přenos obrázku e-mailem podobným způsobem.

Po přečtení uvedených informací mohou uživatelé bez problémů přenášet své obrázky do jiných zařízení. Musíte se řídit pokyny a dodržovat určitá pravidla. Pomůže vám vyhnout se chybám při přenosu fotografií. Uživatelé si mohou zvolit metodu na základě osobních preferencí a možností.

READ  Jak připojit mikrofon iPhonu k počítači?

Jak přenášet fotografie z iPhonu do iPhonu

Pokud chcete přesunout fotografie z jednoho iPhonu do jiného iPhonu, nejjednodušší je použít technologii Airdrop. Tato technologie byla vyvinuta speciálně pro sdílení souborů prostřednictvím sítě Wi-Fi nebo Bluetooth. Jednou z hlavních vlastností služby Airdrop je, že nevyžaduje žádnou konfiguraci uživatele a funguje ihned po vybalení z krabice.

Jediným omezením služby Airdrop je, že nemůže přenášet soubory přes Internet. Aby se přenos uskutečnil, musí být obě zařízení vedle sebe. Pokud chcete přenášet fotografie přes Internet, musíte použít jiné způsoby. Můžete například používat messengery (iMessage. VK, WhatsApp) nebo cloudové úložiště (iCloud, DropBox, OneDrive, Google Disk).

Chcete-li přenášet fotografie z iPhonu do iPhonu pomocí funkce Airdrop, musíte ji nejprve povolit. To provedete tak, že položíte prst na spodní okraj obrazovky a vytáhnete jej nahoru. Měla by se zobrazit malá nabídka se základními nastaveními.

Zde musíte kliknout na tlačítko Airdrop a v zobrazeném seznamu vybrat možnost „Pouze kontakty“ nebo „Pro všechny“. V prvním případě budete moci sdílet pouze s uživateli, kteří jsou přidáni do vašich kontaktů, ale v druhém případě bude Airdrop fungovat se všemi zařízeními. Na druhém iPhonu musíte stejným způsobem povolit funkci Airdrop, jinak nebude nic fungovat.

Poté otevřete aplikaci Fotky a najděte obrázek, který chcete přenést z iPhonu do iPhonu. Vedle fotografie by se mělo zobrazit tlačítko „Sdílet“ (vypadá jako čtverec se šipkou). Klikněte na tlačítko „Sdílet“ a zobrazí se seznam možných způsobů přenosu fotografie. A přímo pod snímkem se zobrazí všechna okolní zařízení s povoleným Airdropem. Klepněte na zařízení, do kterého chcete fotografii přenést, a fotografie bude okamžitě odeslána.

A měli bychom dodat, že Airdrop funguje se všemi zařízeními Apple. Tuto technologii tedy můžete použít nejen k přenosu fotografií z iPhonu do iPhonu, ale také z iPhonu do iPadu nebo Macbooku.

Doporučujeme vám také přečíst si náš článek o stahování fotografií z iPhonu do počítače.

Uložení na iCloud

Služba internetového úložiště iCloud je všem uživatelům iPhonu k dispozici zdarma. Chcete-li přenést fotografie z jednoho telefonu do druhého, musíte

Poté se pro načtení snímků v novém iPhonu stačí přihlásit do úložiště pomocí stejného Apple ID jako ve starém zařízení.

Z vlastností této metody je třeba zmínit:

 • K dispozici je malé množství úložiště (5 GB je poskytováno zdarma);
 • Synchronizace je možná pouze pomocí internetového připojení.

Odesílání fotografií z iPhonu do iPhonu přes

Kromě messengerů mohou se sdílením fotografií pomoci také sociální sítě, včetně VK. Pokud používáte VK, existuje několik jednoduchých kroků k odeslání jednoho nebo více obrázků:

Během několika sekund si příjemce může prohlédnout zaslaný obrázek. Měli byste však mít na paměti, že kvalita fotografie bude mírně snížena kvůli zvláštnostem serverů VK. Totéž platí pro messengery a další sociální média.

Jak stahovat fotografie prostřednictvím cloudových služeb

Cloudové služby jsou online úložiště pro vaše soubory. Pomocí cloudové služby můžete soubor nahrát na web a poslat ostatním, nebo jej můžete použít sami, ale z jiného počítače. Přístup ke staženým souborům lze přesně kontrolovat a nikdo zvenčí je neuvidí.

READ  iOS jak přenést z Androidu do iPhonu. Software feem

To umožňuje používat cloudové služby k odesílání fotografií z iPhonu do počítače. Pokud chcete tuto metodu použít, musíte si vybrat jednu z cloudových služeb, zaregistrovat se u ní a nainstalovat si její aplikaci do iPhonu. Nejoblíbenější cloudové služby jsou Dropbox, Disk Google, OneDrive a YandexDisk. Jako příklad použijeme OneDrive, ale můžete použít jakýkoli jiný.

Po registraci ve službě a instalaci aplikace musíte v iPhonu otevřít „Fotky“ a najít obrázky, které chcete nahrát do počítače. Poté stiskněte tlačítko „Vybrat“ a vyberte požadované fotografie.

Po výběru požadovaných fotografií stiskněte tlačítko „Sdílet“. Toto tlačítko by se mělo nacházet v levém horním rohu obrazovky iPhonu.

Poté se otevře okno pro odeslání souborů. Zde je třeba vybrat aplikaci cloudové služby, kterou byste měli mít předem nainstalovanou.

fotografie, jednoho, iphonu, druhého

Zobrazí se okno s žádostí o potvrzení, že chcete fotografie nahrát do cloudové služby. Tím se zahájí nahrávání fotografií. Doba nahrávání závisí na počtu fotografií a rychlosti internetového připojení. Po dokončení nahrávání stačí nahrané snímky stáhnout z cloudové služby do počítače. Chcete-li tak učinit, otevřete webovou stránku cloudové služby (v našem případě onedrive).Zobrazí se okno s žádostí o potvrzení, že chcete fotografie nahrát do cloudové služby.

Například z webových stránek cloudové služby onedrive.com, klikněte na fotografii pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Stáhnout“.

Používání webů pro sdílení souborů

Jako alternativní způsob odesílání fotografií můžete použít sdílení souborů online. V tomto případě nahrajete fotografii na server a obdržíte odkaz ke stažení, který pak můžete poslat příteli. Tato metoda je užitečná, pokud chcete poslat jeden soubor několika lidem. Abyste ji nemuseli nahrávat pokaždé, když ji potřebujete, jednoduše odešlete správný odkaz.

Chcete-li použít web pro sdílení souborů, měli byste přejít na některý z nich (stačí zadat do vyhledávače „sdílení souborů“ a vybrat si ten, který se vám líbí).

Na levé straně webu se zobrazí tlačítko s nápisem „Přidat soubory“. Klikněte na něj a vyberte fotografie z iPhonu, které chcete přidat.

Nyní klikněte na „upload“ (nebo něco podobného) a před vámi se objeví odkazy na vaše fotografie.

Všimněte si, že většina webů pro sdílení souborů neukládá soubory příliš dlouho a také k nim omezuje přístup. Vaše obrázky si budou moci prohlédnout pouze ti, kteří mají odkaz.

Chcete-li chránit své osobní údaje, vybírejte si pouze weby pro sdílení souborů, které nabízejí uživatelskou smlouvu.

READ  Je možné změnit barvu iPhonu na jinou?. Blokování iPhonu přes iCloud

Přenos fotografie z iPhonu do iPhonu pomocí iTunes

Tato metoda spočívá v tom, že fotografie nejprve uložíte do počítače a poté je přenesete do druhého zařízení.

 • Připojení iPhonu k počítači nebo notebooku pomocí kabelu USB.
 • Otevření programu.
 • Najděte své zařízení v seznamu.
 • Vyberte sekci „Fotografie“.
 • Zaškrtněte políčko „Synchronizace“.
 • Výběr složky pro uložení obrázků.
 • Klikněte na tlačítko „Hotovo“.
 • Počkejte na dokončení nahrávání.
 • Odpojení starého a připojení nového iPhonu.
 • Vyhledání nového zařízení.
 • Přejít na „Fotografie“.
 • Vyberte možnost synchronizace.
 • Vyhledání složky s uloženými fotografiemi.
 • Stiskněte tlačítko „Použít“.

Tato metoda vám pomůže přenést obrázky z iPhonu do iPhonu bez jakýchkoli potíží. Nezapomeňte však, že takto uložené fotografie se nenahrávají do sdíleného proudu fotografií, ale ukládají se do samostatné složky.

fotografie, jednoho, iphonu, druhého

Pokud chcete přenést fotografie z jednoho iPhonu do druhého, nejjednodušší je použít technologii Airrop. Tato technologie byla navržena speciálně pro sdílení souborů prostřednictvím sítě Wi-Fi nebo Bluetooth. Jednou z hlavních vlastností Airdropu je, že nevyžaduje žádnou konfiguraci a funguje téměř ihned po vybalení z krabice.

Chcete-li tedy přenášet fotografie z iPhonu do iPhonu pomocí funkce Airdrop, musíte ji nejprve povolit. To provedete tak, že položíte prst na spodní okraj obrazovky a vytáhnete jej nahoru. V důsledku toho by se měla zobrazit malá nabídka se základními nastaveními.

Zde stiskněte tlačítko Airdrop a v zobrazeném seznamu vyberte možnost „Pouze pro kontakty“ nebo „Pro všechny“. V prvním případě budete moci přenášet fotografie pouze uživatelům, kteří jsou přidáni do vašich kontaktů, zatímco v druhém případě bude Airdrop fungovat se všemi zařízeními. Stejně tak musí být na druhém iPhonu povolen Airdrop, jinak nebude nic fungovat.

Poté otevřete aplikaci Fotky a vyhledejte fotografii, kterou chcete přenést z iPhonu do iPhonu. Vedle fotografie by mělo být tlačítko „Sdílet“ (vypadá jako čtverec a šipka). Klikněte na tlačítko „Sdílet“ a zobrazí se seznam možných způsobů odeslání fotografie. A přímo pod fotografií se zobrazí všechna okolní zařízení, která mají povolenou funkci Airdrop. Klepněte na zařízení, do kterého chcete fotografii přenést, a fotografie bude okamžitě odeslána.

Je třeba dodat, že technologie Airdrop funguje se všemi zařízeními Apple. Pomocí této technologie můžete přenášet fotografie nejen z iPhonu do iPhonu, ale také z iPhonu do iPadu nebo Macbooku.

Doporučujeme vám také přečíst si náš článek o stahování fotografií z iPhonu do počítače.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS