Jak přenést aplikace z iPhonu do iPhonu 8

Pokud jste si koupili nový iPhone 8 a nyní nevíte, jak přenést aplikace ze starého iPhonu do nového, zde jsou tři způsoby, jak to můžete udělat. Existuje několik možností, jak tento problém vyřešit: pomocí zálohy vytvořené přes iCloud, pomocí „zálohy“ přes iTunes nebo pomocí aplikace Tenorshare iCareFone. Je třeba poznamenat, že tato metoda je nejjednodušší a nejrychlejší, navíc umožňuje spravovat několik druhů dat najednou.

Tato metoda je atraktivní, protože nevyžaduje připojení smartphonu k počítači. Potřebujete pouze připojení k internetu.

Otevřete aplikaci Nastavení na starém iPhonu a vyberte „iCloud“ (v systému iOS 11 musíte otevřít Nastavení. Účty a hesla. iCloud).

Klepněte na možnost „Zálohovat na iCloud“ a zkontrolujte, zda je posuvník zapnutý.

Přenos aplikací z paměti telefonu na kartu SD

Poté klikněte na možnost „Vytvořit zálohu“. Začne proces vytváření „zálohy“ všech dat ve starém iPhonu. Počkejte na dokončení.

Nyní vezměte svůj nový iPhone 8. Pokud jej nastavíte od začátku, budete během aktivace vyzváni k provedení obnovy dat. Stačí vybrat možnost ze zálohy iCloud. Pokud je nový iPhone již aktivován, přejděte do aplikace Nastavení. a vyberte „iCloud“ (v systému iOS 11 musíte otevřít Nastavení. Účty a hesla. iCloud). Přihlaste se zde pomocí svého Apple ID a hesla. Poté aktivujte posuvník vedle položky „Zálohování“. Všechny aplikace s daty se automaticky přenesou do nového iPhonu.

Přenos všech dat ze starého iPhonu do iPhonu přes iTunes

Pokud z nějakého důvodu nemůžete použít metodu přenosu z iPhonu do iPhonu z iCloudu, budete muset použít iTunes. Abyste ji však mohli používat, je třeba připojit zařízení k počítači.

Připojení starého iPhonu k počítači a spuštění iTunes. Vytvoření zálohy pomocí iTunes.

Zapněte iPhone 7 a vyberte tyto položky:

Váš jazyk a zeměZda povolit polohové službySíť Wi-Fi

Po výzvě k nastavení zařízení vyberte možnost „Obnovit ze zálohy iTunes“.

Připojte iPhone k iTunes a zálohujte nový iPhone pomocí stejného počítače, který jste použili k zálohování starého iPhonu.

iTunes vás požádají o obnovení ze zálohy nebo o nastavení jako nové. Vyberte možnost zálohovat starý iPhone a zvolte „Pokračovat“.

Přenos všech dat ze starého iPhonu do iPhonu pomocí aplikace Tenorshare iCareFone

Prostřednictvím aplikace Tenorshare iCareFone můžete snadno přenášet soubory z iPhonu, iPadu a iPodu do počítače. Připojte zařízení k počítači a můžete začít spravovat svá data včetně videí, fotografií, hudby, kontaktů, poznámek, kalendářů, aplikací, záložek atd.д.

Jedná se o velmi snadný způsob přenosu dat z iPhonu do iPhonu.

Vyberte typ souboru, který chcete importovat.

Stiskněte tlačítko „Importovat“ a vyhledejte soubory dříve uložené v počítači. Počkejte na dokončení procesu a v iPhonu nyní najdete tyto soubory.

Pomocí aplikace Tenorshare iCareFone můžete přenášet veškerý obsah, jako jsou videa, poznámky, kontakty, fotografie, hudba. zprávy, kalendář atd.д. Na novém iPhonu, bez ohledu na to, zda je váš starý iPhone 4s,5,5S,6,6s,6 Plus,7,8,X.

Jak snadno přenést data do nového iPhonu 13?

Jak vidíte, nástroj pro přenos iPhonu může být poněkud komplikovaný a časově náročný. Pokud nechcete podstupovat tolik kroků, použijte aplikaci MobileTrans. Telefonní přenos místo standardního řešení. Vyvinutý společností Wondershare poskytuje flexibilní a snadné řešení pro přenos dat přímo z jednoho zařízení do druhého. Jednoduše připojte obě zařízení k systému, vyberte typ dat, která chcete přenést, a spusťte proces.

READ  Prodej iPhonu XS byl ukončen

Aplikace dokáže přenášet všechny druhy dat: kontakty, zprávy, fotografie, videa, hudbu, záložky, protokoly hovorů a další. Kromě přenosu dat ze systému iOS do systému iOS umí také přenos dat mezi platformami Android a iOS. Kvalita dat zůstává 100% zachována a nástroj k nim nemá přístup. Jak přenést data do nového iPhonu doslova jedním kliknutím.

Spusťte program MobileTrans v počítači a na úvodní obrazovce vyberte modul Přenos telefonu.

Pomocí funkčních kabelů připojte obě zařízení iOS k systému. Budou automaticky rozpoznány a zpřístupněny.

Pokud jsou zdrojové a cílové zařízení špatně označeny, můžete je pomocí tlačítka pro přehození změnit. Nyní vyberte typ dat, která chcete přenést ze starého iPhonu do nového.

Po výběru klikněte na tlačítko „Start“ a počkejte na přenos dat. Po dokončení přenosu dat můžete obě zařízení iOS bezpečně odebrat ze systému.

Důležitá poznámka: Funkce Rychlý start migrace na iPhone bude k dispozici pouze při nastavování nového zařízení. Na druhou stranu můžete MobileTrans použít kdykoli budete chtít. I když už iPhone používáte, můžete ho bez problémů použít k přenosu dat.

Co potřebujete pro přímý přenos dat

▪️ spárování iPhonu s iOS 12.4 nebo novější verze mobilního operačního systému

▪ Kabel USB na Lightning z libovolného iPhonu

▪ Adaptér Apple Lightning na USB 3.0 pro přímé připojení jednoho smartphonu k druhému.

Přenos můžete provést bezdrátově, ale bude trvat déle a bude vyžadovat dostupnou síť Wi-Fi.

Jak automaticky přenést data ze starého iPhonu do nového?

V systému iOS 11 a novějších verzích je možné rychle přenášet data z jednoho iPhonu do druhého. Jedinou podmínkou je, že oba smartphony musí být vedle sebe. Začněme tedy:

1: Zapněte nový iPhone nebo iPad a položte ho vedle starého zařízení (obě zařízení by měla mít systém iOS 11 nebo novější).

2: Na novém iPhonu by se mělo zobrazit okno „Rychlé spuštění“, které vás vyzve ke konfiguraci nového zařízení a zadání vašeho Apple ID.

3: Poté by se měl na novém iPhonu objevit obrázek, který naskenujte pomocí starého iPhonu.

4: Po výzvě k zadání hesla zadejte heslo ze starého iPhonu do nového iPhonu.

5: Nastavení Touch ID v novém iPhonu nebo iPadu.

6: Nyní byste měli být vyzváni k obnovení dat v novém iPhonu z poslední kompatibilní zálohy.

7: Vyberte, zda chcete do nového zařízení obnovit zálohu z iCloudu nebo iTunes, nastavit jej jako nový iPhone nebo iPad nebo přenést data ze zařízení se systémem Android.

8: Souhlas s podmínkami.

9: Zvolte, zda chcete migrovat některá nastavení týkající se „Siri“, „najít můj iPhone“, Apple Pay, zeměpisné polohy a soukromí.

10: Dokončení procesu nastavení nového iPhonu nebo iPadu.

Obvyklý způsob. Přenos dat pomocí služby iCloud

K fungování triku jsou potřeba dva smartphony Apple se systémem iOS 11 nebo novějším. Jeden iPhone by měl být ve fázi počátečního nastavení a druhý by měl být funkční zařízení, ze kterého se budou přenášet data.

Zapněte Wi-Fi a Bluetooth na obou zařízeních a umístěte je blízko sebe.

Na „starém“ iPhonu se zobrazí okno s výzvou k aktivaci funkce „Rychlé spuštění“. Potvrzení operace.

„Nový“ iPhone má pěkně vypadající animaci, která by měla být naskenována pomocí fotoaparátu „starého“ iPhonu.

Začne přenos dat, hesel a nastavení. To zahrnuje první nastavení smartphonu, nastavení hesla pro odemknutí, přihlášení k iCloudu a nastavení Touch ID nebo Face ID.

Po migraci systém nabídne obnovení zbývajících dat z dostupných záloh na iCloudu.

Jak rychle přenést data ze starého iPhonu do nového?

Otevřete Nastavení na iPhonu. Klíč. Reset 2. Vyberte možnost Připravit se na nový iPhone 3. Stiskněte tlačítko Začít

iPhone vytvoří úplnou zálohu se všemi fotografiemi a videi. To může trvat několik hodin. To závisí na množství dat a rychlosti vašeho internetového připojení.

READ  iPhone 7 bez sítě

Po zálohování zapněte nový iPhone a podržte jej proti starému, abyste zahájili proces obnovy.

Přidat do záložek

V systému iOS 15 společnost usnadnila přenos dat ze starého iPhonu do nového. Apple ti zdarma poskytne tolik místa, kolik potřebuješ na zálohování iPhonu. Tato funkce se hodí těm, kteří si nekupují další gigabajty z iCloudu. Pro využití této nabídky je nutné splnit tři podmínky: ▪️ Koupit nové zařízení Apple (iPhone, iPad nebo iPod touch) ▪️ Obojí.

Řešení pro přenos všeho ze systému Android do iPhonu 13

Metoda1: Přenos dat z Androidu do iPhone 13 pomocí Move to iOS

Aplikaci Move to iOS si můžete stáhnout z obchodu Google Play. Aplikace vám pomůže přenést soubory během několika minut a nemusíte se obávat ztráty dat. Po zakoupení iPhonu 13 je níže popsán postup přenosu dat do nového iPhonu 13.

V novém iPhonu 13 přejděte do nastavení „aplikace a data“ a vyberte možnost „aplikace a data“. Poté vyberte možnost „Přesunout data ze systému Android“.

Stáhněte si do zařízení se systémem Android aplikaci „Přesun na iOS“. Nainstalujte aplikaci a otevřete ji.

Po spuštění aplikací na obou zařízeních stiskněte na obou telefonech tlačítko „Pokračovat“.

Na obrazovce systému Android se zobrazí 12místný kód, který je třeba zadat na iPhonu 13.

Přenesení všech potřebných souborů do nového iPhonu 13. Dávejte si velký pozor na to, co potřebujete.

Přesun do iOS umožňuje přenášet soubory, jako jsou zprávy, protokoly hovorů, obrázky, videa, kontakty, webová historie a záložky, plány kalendáře, e-maily a poznámky. Pokud jste se naučili přenášet vše z iPhonu do iPhonu 13, zjistíte, že tato aplikace vám tento proces značně usnadní.

Metoda2: Použijte MobileTrans-Phone Transfer pro přenos dat z Androidu do iPhonu 13

Chytrým řešením je také použití aplikací třetích stran pro rychlý přenos dat ze systému Android do iPhonu 13. Jednou z takových aplikací, která vyřeší všechny vaše problémy, je MobileTrans. Přenos dat telefonu

Podporuje více než 18 typů souborů telefonu včetně zpráv, kontaktů, kalendáře, záložek, videí, fotografií a dalších. Ke koordinaci procesu mezi Androidem a iPhonem potřebujete pouze počítač. Software může také pracovat s více mobilními zařízeními, včetně systémů iOS, Android, Google, Samsung atd.

Nejprve si do počítače stáhněte aplikaci Wondershare MobileTrans a přejděte na možnost „Přenos telefonu„.

Pomocí kabelu USB připojte obě zařízení k počítači.

Vyberte všechny soubory, kontakty, obrázky, videa a další data, která chcete přenést.

Na iPhonu můžete zkontrolovat, kolik souborů bylo přijato a kolik zbývá. Po dokončení se zobrazí zpráva o dokončení procesu.

V tomto videu se dozvíte více o tom, jak používat aplikaci MobileTrans pro Android na iPhonu 13:

Tip: Přístup „bez počítače“ pro mobilní uživatele

Aplikace Wutsapper umožňuje přenášet data sociálních sítí, jako je WhatsApp, LINE, Kik a další, mezi zařízeními Android a iPhone.

Jak přenášet data ze systému Android do iPhonu

Přenos do iOS

Pro úspěšný přenos souborů ze systému Android do iOS 11 pomocí aplikace Přenos do iOS musí být splněny následující podmínky:

  • Na iPhonu musí být nainstalován iOS 11 a Android alespoň 4.0;
  • Zastavte nebo odstraňte veškerý software, který ovlivňuje modul Wi-Fi;
  • V iPhonu musí být dostatek volného místa pro nová data;
  • Baterie v zařízeních musí být plně nabité;
  • Kopírování může přerušit i telefonní hovor, proto je u chytrých telefonů nejlepší dočasně zakázat příchozí hovory aktivací režimu Air Mode.

Stáhněte a nainstalujte aplikaci a spusťte ji. stiskněte tlačítko „Pokračovat“ a poté si přečtěte a odsouhlaste podmínky.

Při nastavování iOS 11 na iPhonu nebo iPadu jako nového zařízení se zastavte v kroku „Aplikace a data“ a vyberte možnost „Přesunout data z Androidu“.

V okně „Najít kód“ klikněte na tlačítko „Další“, čímž aktivujete synchronizaci mobilního zařízení. Můžete přenášet kontakty, zprávy, fotografie, videa, záložky, účty Google a záznamy v kalendáři. Ty se mohou lišit v závislosti na zařízení se systémem Android.

Po dokončení procesu přenosu dat můžete pokračovat v nastavení iPhonu nebo iPadu.

READ  Jak přenést data z jednoho telefonu do druhého. Použití účtu Google

Tato aplikace vydaná společností Apple představuje nejjednodušší způsob přenosu většiny souborů. Doporučeno pro uživatele s telefonními daty.

Úložiště Google Cloud

Kontakty, poznámky, kalendáře a další důležité informace na iPhonu 8 můžete synchronizovat se službou Google. K tomu slouží následující kroky.

Otevřete nastavení, vyberte Účty a Google. Poté klikněte na tlačítko Synchronizovat kontakty. Poté přeneseme všechna data z telefonu se systémem Android do cloudové služby Google.

Poté se načte z cloudového úložiště Google v iPhonu. Otevřete nastavení na iPhonu a přejděte do sekce Pošta, Adresy, Kalendáře. Zde klikněte na Přidat účet a na Účet CardDAV. Zadejte svůj server, uživatele a heslo. A nakonec stiskněte tlačítko Go, čímž se přenese seznam dat. Všechny informace z telefonu se systémem Android jsou nyní v iPhonu 8.

Tato metoda se provádí bez počítače, probíhá v telefonu a není třeba ji později ukládat na jedno nebo více zařízení, což šetří spoustu času.

Prostřednictvím iTunes

Přenos souborů z Androidu do iPhonu 7 kromě výše uvedené metody můžete použít iTunes.

Nejprve je třeba připojit systém Android k počítači a zkopírovat veškerou hudbu, obrázky a videa, která chcete. Poté musíte přepnout iPhone s počítačem a spustit iTunes. Chcete-li přesunout hudbu, přejděte na kartu Hudba, zaškrtněte příslušné položky a zadejte cestu k adresáři, kde jsou soubory uloženy. a stiskněte tlačítko „Použít“, čímž aktivujete postup kopírování.

iTunes umí rychle přesunout poznámky, kontakty, hudbu, videa a fotografie do nového iPhonu. Výhodou je, že iTunes je zdarma. Pokud se však vyskytnou problémy, je třeba do počítače nainstalovat iTunes.

Jak importovat data ze zařízení iPhone do systému Android

Někdy potřebujete přenést data z iPhonu na Android, zde je 5 způsobů, které vám pomohou při migraci z iOS na Android.

Přenos kontaktů z iPhonu do Androidu přes iTunes

Soubory, jako jsou kontakty, fotografie, e-maily, čísla přípojek nebo poznámky, můžete přenášet z iPhonu do Androidu pomocí iTunes zdarma.

Spusťte iTunes, připojte smartphone Apple k počítači pomocí kabelu.

Poté stiskněte tlačítko „Info“, zaškrtněte možnost „Synchronizovat kontakty“ a z rozevíracího seznamu vyberte „Kontakty Google“.

Musíte přejít na Google a počkat, až se kontakty z iPhonu synchronizují.

Přenos dat z iPhonu do Androidu pomocí iCareFone

K přenosu dat do počítače můžete použít nástroje iCareFone od společnosti Tenorshare.

Poté připojte telefon Andriod k počítači pomocí kabelu USB a přeneste data z počítače do telefonu Andriod. Kromě toho můžete s tímto úžasným nástrojem snadno vyčistit nepotřebné soubory a zrychlit zařízení, spravovat kontakty, fotografie, videa, hudbu, aplikace, vytvářet zálohy a obnovit zařízení iOS v případě ztráty dat atd.д.

Import dat aplikace WhatsApp z iPhonu do Androidu přes iCloud

Po výměně starého iPhonu je třeba zálohovat. iCloud vám umožní importovat konverzace WhatsApp do smartphonu nebo tabletu se systémem Android bez ztráty dat.

A nyní by měl začít nové zařízení, všechny WhatsApp korespondence a historie zpráv bude uložen v něm.

Export dat z iPhonu do Androidu přes Gmail

Chcete-li exportovat data z iPhonu 7 do smartphonu se systémem Android prostřednictvím služby Google, musíte se přihlásit ke svému účtu Gmail a synchronizovat informace.

Přejděte do nastavení a v části „Pošta, adresy, kalendáře“ vyberte možnost „Přidat účet“.

Zadejte údaje o svém účtu Google a stiskněte tlačítko. Zadejte potřebné položky, které mají být synchronizovány. Informace budou přeneseny do vašeho zařízení.

Přenos poznámek z iPhonu do Androidu přes yandex

Existuje také jedna možnost. Služba Yandex.Stěhování“ je doplněk ke cloudovému úložišti Disk. Může kopírovat data z iPhonu, iPadu, iPodu do cloudové služby a přenést je z cloudové služby do systému Android, obě zařízení si touto metodou vyměňují soubory.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS