Jak odemknout telefon prostřednictvím účtu Google

V raných verzích operačního systému Android by mohla být všechna ochranná hesla resetována na výchozí parametry, což výrazně snížilo ochranu mobilního zařízení. S vývojem platformy Android se vývojářům podařilo vytvořit nový ochranný program, který se již objevil na všech zařízeních pozdějších sestav (počínaje verzí 5.1 a výše). V důsledku toho byl tento problém odstraněn a nyní je přístup k funkčnosti OS možný až poté, co je potvrzena osobnost uživatele. To však lze provést pouze pod podmínkou, že smartphone je vázán na účet Google. A protože není vždy možné zotavit prostřednictvím vašeho profilu, vyvstává otázka, zda je možné obejít ochranu a jaké metody pro toto existují?

Všechny možnosti obcházení nové generace „Ochrana resetování továrny“ lze podmíněně rozdělit do dvou kategorií: oficiální a alternativa. Je vždy vhodné začít od prvního, protože takové metody jsou univerzální a vhodné pro všechny verze OS Android.Následující jim lze bezpečně připsat.

Vstup prodávajícího na účet

Pokud bylo zařízení zakoupeno s rukama, bylo to s největší pravděpodobností v provozu po určitou dobu, a proto byl účet Google na něj svázán. V tomto případě byste měli kontaktovat bývalého vlastníka a zjistit od něj identifikační údaje pro vchod (přihlášení a heslo).

Nový majitel se někdy nemůže dostat na účet ani po zadání současných identifikátorů. To může být způsobeno skutečností, že prodejce změnil heslo profilu speciálně pro kupujícího, ale informace dosud nedošlo (obvykle se postup provádí do 72 hodin). V takové situaci je vhodné chvíli počkat a pak pokus opakovat znovu.

Návštěva osobní stránky

Ochrana „ochrana resetování továrního resetus“ můžete obejít zadáním vlastního profilu, který byl vázán na použitý telefon. Pokud se nemůžete dostat na osobní stránku kvůli ztrátě hesla, měli byste se pokusit obnovit přístup s jiným pracovním e.mailem nebo telefonním číslem s ním svázané.

Nezapomeňte na takovou příležitost jako servisní středisko. Pokud kontaktujeme zaměstnance a představíme šek na nákup mobilního zařízení, snadno obnoví přístup k registrovanému profilu při nákupu.

Self.shutdown frp

Někdy před obnovením konfigurace továrny je vhodné zakázat takovou funkci jako „Ochrana resetování továrního resetu“. To se provádí tak, aby se zabránilo problémům s přístupem k vlastnímu zařízení po jeho restartu. „FRP“ je přítomen hlavně v nových verzích Androidu. Ale na těch zařízeních, kde je přítomna (počínaje 5.1 a vyšší) bude nutné provést následující (sekvence akcí a název bodů se může lišit v závislosti na výrobci a skořápce operačního systému).

 • Otevřete „Nastavení“.
 • Vyberte kategorii „Účty“.
 • V seznamu najděte účet Google a přejděte na něj.
 • Pomocí odpovídající klíče smažte účet.
 • Dále povolte režim vývojáře a přejděte do odpovídající nabídky.
 • Aktivujte parametr „odemknutí poskytnuté výrobcem“.

Od této chvíle, jakmile jsou nastavení resetovány, identifikátory pro vstup na účet Google nepožádají o systém.

K tomu jsou oficiální metody odemknutí konec účtu Google. A protože nejsou k dispozici všem uživatelům, stojí za zvážení alternativních možností.

Účet Google. vstup prostřednictvím aplikace YouTube

Další způsob vstupu do Googlu z telefonu. Chcete.li tuto možnost implementovat, musíte postupovat podle této instrukce:

 • Najděte YouTube mezi svými programy a spusťte ji
 • Klikněte na tlačítko volání nabídky a vyberte tam bod „Zadejte účet“
 • Zadejte svůj účet z účtů Google a klikněte na OK
READ  jak nastavit vyzváněcí tón v iPhonu pomocí iTunes. Jak přidat vyzváněcí tón do iPhonu pomocí aplikací

Obvykle to funguje a problém zmizí. Pokud k tomu nedochází, zkontrolujte správnost času a dat použitých v zařízení, navíc restartujte svůj Android Aparatus.

Můžete tedy zadat účet Google prostřednictvím YouTube.

Jak obnovit účet Google, pokud si nic nepamatuji: tipy z praxe

Stejně jako u jiných webů lze zapomenout na informace z účtu Google, což znemožňuje je používat. V tomto případě je přípustné opravit situaci pomocí oficiální výuky. Pro zotavení jdeme na oficiální stránku: https: // účty.Google.com/signin/v2/regenerace.

Pokud si osoba pamatuje alespoň e-mailovou adresu nebo má přístup k telefonnímu číslu, bude pro něj objednávka jednoduchá:

V situaci, kdy je také zapomenuta e.mailová adresa, je třeba dodržovat stejná doporučení. Bude vyžadováno mobilní číslo nebo záložní pošta, ale problém je v tom, že mnozí nemyslí na metody obnovení profilu. Většina počtů je zaznamenána jedním e-mailem, bez náhradních pohybů.

Důležité! Na internetu jsou služby, které slibují obnovení kódů z zapomenutých účtů. Je třeba pochopit, že ani zaměstnanci Google nejsou oprávněni zohlednit účet jménem osoby a tyto služby se týkají nelegálního přístupu k datům nebo jejich krádeži.

Pokud obnovíte informace o autorizaci, není možné, je lepší vytvořit nový účet. V něm je nutné poskytnout záložní adresu a připojit telefonní číslo. A abyste se vyhnuli neoprávněnému přístupu, můžete povolit ověřování dvou.faktorů, které vyžadují další potvrzení s jakýmkoli pokusem o vstup do profilu.

Jak vstoupit

Můžete fyzicky zadat účet několika způsoby. Například vstup z osobního počítače využije všechny výhody služeb na tomto zařízení. Totéž je k dispozici pro telefon. Níže se zobrazí, jak přejít na účet Google na zařízení Android pomocí nastavení nebo prostřednictvím jakéhokoli prohlížeče.

Vstup na účet může být v nastavení sekce „Účty“ “

Prostřednictvím nastavení zařízení

U vchodu budete potřebovat telefon se systémem Android operační systém a také služby Google Play aktualizované na nejnovější verzi a také na smartphonu. U vchodu byste měli krok za krokem provést následující akce:

 • Odemkněte nebo zapněte telefon.
 • Přejděte do jeho nabídky a klikněte na položku „Nastavení“.
 • Najděte mezi sekcemi „Google“ a vyberte si je.
 • Přejděte na pododdíl „účet Google“.
 • Klikněte na parametr „Bezpečnost“ v horní části displeje.
 • Vyberte „Vstup do účtu Google“ a „Ověřování dvou fází“.
 • Aktivujte nastavení „Oznámení“.
 • Proveďte restart a podívejte se na zprávu „Zadejte účet“.
 • Uveďte své uživatelské jméno a heslo.

Poznámka! Na některých zařízeních můžete okamžitě kliknout na tlačítko „Přidat profil“ a zadat autorizační data ve čtvrtém kroku. Tím se obchází všechny další body, ale nestane bezpečný vstup do účtu s potvrzením dvou faktorů.

Prostřednictvím prohlížeče

Služby můžete zadávat prostřednictvím jakéhokoli mobilního prohlížeče. Pro tohle:

 • Otevřete vyhledávač.
 • Přejděte na jakoukoli službu Google nebo samotný vyhledávač.
 • Klikněte na odkaz napravo a zadejte profil obvyklým způsobem označovat přihlášení a heslo.

Důležité! Pokud byl vstup proveden na samotném zařízení, pak ve fázi vstupu e.mailu a hesla bude operační systém použít jeden z připojených profilů. Stačí vybrat požadovaný záznam a potvrdit autorizaci.

Autorizace prostřednictvím účtu YouTube

Pokud nemůžete projít aplikací Google, trh Play a ověřování nefungovalo při prvním spuštění, použijte youtube.

 • Spusťte aplikaci YouTube na svém zařízení.
 • V aplikaci otevřete kartu „ENTER ACCALT“.
 • Dále musíte zadat svůj účet zadáním e.mailové adresy a hesla Google.

Prostřednictvím hostingu videa tedy zadáte svůj účet Google a můžete i nadále používat dívku Android. Pokud to nepomohlo, jdeme dál.

Účet je blokován. lze jej vrátit?

Pravděpodobnost zotavení závisí na důvodech blokování. Kontaktujte podporu Google vyplněním formuláře na webu. Je to podobné tomu, který se používá k získání přístupu. Existuje vysoká pravděpodobnost odemknutí účtu, pouze pokud došlo k porušení, ale není to zřejmé ani se dopustilo vás (hackerství následované spamem).

READ  Co dělat, když vám iPhone spadne do vody. Které kapaliny jsou nebezpečnější než voda?

Chcete.li se těmto situacím v budoucnu vyhnout, přečtěte si pozorněji všechny body pravidel služby, se kterými souhlasíte při registraci účtu Google.

Jak najít telefon Android pomocí počítače

Chcete.li najít telefon prostřednictvím účtu Google z počítače, přejděte na web Goolge a vraťte se zpět do svého účtu. Toho lze provést kliknutím na pravý horní roh na ikoně Google Appepensix, kde najít ikonu účtu a kliknutím na něj zadejte svá data do přijímacího formuláře.

Chcete.li najít zařízení s PC, musíte se nejprve přihlásit do Google

Vstupte na účet, musíte stisknout stránku dolů. V poslední řadě funkcí uvidíte kartu „Telefon Search“ “. Ty tam. Pokud je s vaším účtem vázáno několik telefonů (například na vaše a vaše dítě), musíte v této fázi vybrat, který z nich vás zajímá.

Po dalším potvrzení, že se jedná o váš účet, vám bude nabídnuto, abyste si vybrali metodu hledání smartphonu: můžete jej zavolat nebo jej najít na mapě.

První může fungovat, pokud je smartphone ztracen někde v bytě, kanceláři nebo například v autě.

Pokud jste nebo jste blízko k nalezení telefonu Goolge na mapě, budete muset použít druhou funkci. Mimochodem, můžete vidět zařízení IMEI právě tam. Chcete.li to provést, klikněte na ikonu s písmenem i. Jak používat tyto informace, nedávno jsme napsali.

Můžete zavolat telefonu nebo jej najít na mapě

Můžete tedy najít nejen smartphone, ale také vidět celou historii pohybů, což je někdy velmi užitečné.

Hudba, fotografie a další soubory

Dostali jsme se tedy k přenosu mediálního obsahu a osobních souborů. Pokud je v novém telefonu nainstalována paměťová karta ze staré, což se často děje, stačí zkopírovat potřebné soubory z paměti telefonu na paměťovou kartu.

Jako alternativu můžete používat disk Google nebo kopírovat soubory ze starého telefonu do počítače a poté na nový telefon. Vedení vám pomůže s tím, jak přenést soubor z telefonu do počítače.

Jak vyřešit problém vstupem na účet Google

Pokud nemůžete zadat účet Google na Android, zatímco data pro vchod jsou správně zadána a neexistují žádné problémy s používáním sítě, pak se chyba souvisí s výskytem selhání v aplikaci nebo fungováním zařízení.

Pokud do aplikace nemůžete zadat, může existovat vadné připojení k internetu

Můžete jej eliminovat použitím jedné z následujících metod.

Přeinstalování trhu s hraním

Jeden z nejčastějších důvodů, proč není možné přejít na aplikaci na Android. výskyt selhání v jeho práci. Jediným správným odchodem v takové situaci je přeinstalovat. To lze provést takto:

 • Je nutné najít položku „Nastavení“ na zařízení a přejít do nabídky pod názvem „Příloha“ v něm.
 • V novém okně se otevře seznam programů stažených z internetu nebo továrny nainstalované na zařízení. Měl by být nalezen a vybrán „Framework Services Google“.
 • Informace o tom se otevřou. Zde by měly být provedeny tři akce. pozastavte aplikaci aplikace, vyčistěte data a smažte aktualizace.
 • Vraťte se znovu do nabídky a najděte aplikaci s názvem „Google Play Services“ ve svém seznamu.
 • Proveďte stejné tři akce.

Ujistěte se, že je nutné znovu načíst zařízení. Pokud problém nezmizel, můžete se pokusit opakovat akce.

Poznámka! Méně obyčejně se objevuje problém vstupu na trh s herním trhem v důsledku skutečnosti, že došlo k dočasnému selhání při použití aplikace a spontánně se odpojil. V tomto případě je nutné obnovit svou práci nalezením v seznamu aplikací „účty Google“.

Odstranění

Pokud účet Google není zahrnut po restartu, pak aplikace funguje nefunkční. Jedinou cestou v takové situaci je odstranit ji. Chcete.li to provést, musíte provést několik jednoduchých akcí:

 • Na zařízení v nabídce najděte položku „Nastavení“, abyste ji procházeli, dokud se neobjeví slovo „dodatek“. Klikněte na něj.
 • Zobrazí se seznam programů, musíte si vybrat název té, který přestal fungovat. Klikněte na to.
 • Zobrazí se informace o aplikaci. Nejprve byste měli data smazat a poté aplikaci smazat.
 • Vaše záměry je třeba potvrdit.
READ  Jak resetovat telefon, pokud tlačítko nefunguje. Způsoby zapínání zařízení se systémem Android bez tlačítka

Pokud je tento program stále nutný, měli byste zařízení nejprve restartovat a poté jej stáhnout z internetu. Pokud byl problém přesně při selhání fungování programu, pak po provedení těchto akcí začne znovu fungovat.

Čištění dat

Pokud byl dluhový program použit na tabletu nebo telefonu, může být mezipaměť ucpaná. Z tohoto důvodu se mohou při vstupu a stahování některých aplikací do zařízení objevit problémy a stahovat některé aplikace. Chcete.li tento problém odstranit, měli byste podniknout několik jednoduchých kroků:

 • V seznamu nabídky v zařízení vyberte „Nastavení“ a zadejte jej.
 • Podobně, stejně jako v minulých bodech, přejděte na „Aplikace“, poté do programu „Google Play“.
 • Zobrazí se nové okno, měli byste najít a kliknout na slovo „Vymazat data“, poté můžete kliknout na „Vyčistit mezipaměť“.

Poznámka! Pokud byly soubory mezipaměti poškozeny, pak tato metoda řešení pomůže spustit program znovu. Tato akce navíc ušetří místo na telefonu a vyřeší mnoho dalších problémů, například zrychlí provoz zařízení a uloží jej před škodlivými soubory.

Datum a čas kontrola

Všechny servery související s připojením k internetu mohou fungovat, mohou se zastavit, pokud bylo datum a čas sraženo na gadget. Řešení problému v této situaci je jednoduché. stačí přejít na obvyklou položku v nabídce „Nastavení“, abyste vybrali „jazyk, čas, klávesnici“ nebo „datum a čas“. Dále byste měli nastavit datum a čas fungující v regionu. To můžete provést automaticky označením umístění nebo ručně stanovením potřebných dat. Nyní byste měli změnu uložit a provést kontrolu, jak program začal fungovat.

Důležité! Pokud po zavedení nových dat není možné do aplikace zadat, měli byste zařízení restartovat a pokus znovu opakovat.

Změňte parametry DNS na smartphonu s Androidem

Dalším společným důvodem, proč mnoho aplikací může přestat fungovat-violace při fungování parametrů DNS, které jsou zodpovědné za dodávku internetových služeb. Chcete.li je obnovit, je třeba provést několik jednoduchých akcí:

 • V nastavení sítě vyberte bezdrátové připojení Wi-Fi.
 • V něm vyberte dostupnou síť, prostřednictvím které se provádí připojení k internetu.
 • Dalším krokem je výběr změn sítě, kde je třeba kliknout na položku s dalšími možnostmi. Pokud je vše správně dokončeno, bude otevřen seznam nastavení, aktuální by měly být změněny na DNS1, DNS2.
 • Data musí být uložena.

Systém může vyžadovat restartování zařízení. Po jeho implementaci začne mnoho aplikací znovu fungovat.

Resetovat

Problémy s vstupem Google na Androidu mohou nastat v důsledku účinků škodlivých virů a selhání při provozu zařízení. Jediná věc, která v tomto případě pomůže, je vrátit smartphone do továrního nastavení. K provedení této akce je nutné provést následující:

 • V bodě „Nastavení“ v nabídce telefonu vyberte „Kopie paměti a zálohování“.
 • Dále byste měli otevřít „reset do tovární nastavení“.
 • Vyberte typ změny systému. s nebo bez odstranění osobních údajů.
 • Posledním krokem je stisknutí tlačítka „Obnovit“.

Pokud je vše provedeno správně, zařízení se začne restartovat. Po aktualizaci systému si musíte znovu stáhnout požadované aplikace.

přejděte, telefon, prostřednictvím, účtu, google

Zřídka existují situace, kdy uživatel vyzkoušel všechny výše uvedené akce k vyřešení problému, ale stále to nefungovalo, aby se do systému vstoupila do systému. V tomto případě je nutné vyhledat pomoc od specialisty, může být nutné provést blikání nebo aktualizaci systému.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS