Na Mi Box S svítí pouze kontrolka

Příslušenství Xiaomi bylo ve stavu „cihla a malta“. Po připojení napájení se vnitřní indikátor na straně konektoru rozsvítil červeně, ale televizor ani monitor jej neviděly. V důsledku toho byl uživatel zbaven možnosti spustit obnovení (recovery) pomocí kombinace kláves na dálkovém ovladači a pokusit se vrátit do původního softwaru od výrobce pomocí USB flash disku. Výzvou pro běžného androidistu bude také absence obvyklého konektoru microUSB nebo Type-C na Mi Box S. Fanoušci značkové asijské technologie s relativně nízkou cenou jsou samozřejmě připraveni na technické překážky. Bez výše zmíněného portu však není pro relativně pokročilé uživatele k dispozici snadná a známá možnost přepnutí set-top boxu do počítače pro oživení.

ТОП 4K AMBILIGHT ДЛЯ ЛЮБОГО ТВ БОКСА И КОНСОЛИ 4K DOLBY VISION И DOLBY ATMOS В 60 Hz, АФР И СЕС

Xiaomi Mi BOX a Xiaomi Mi BOX S, JAK JE OBNOVIT

Dnes představujeme malý návod, jak obnovit Xiaomi Mi Box z cihly nebo podobného, tým, od kterého můžete přistupovat k naší recenzi a který obsahuje Android TV jako operační systém. Tento postup může zařízení deaktivovat, pokud je naše zařízení poškozeno nebo pokud jsou v zaváděcím systému závažné chyby.

Tyto postupy jsou poslední možností, mi55.ru neodpovídá za výsledky.

HLAVNÍ OBNOVA zařízení Xiaomi Mi BOX / Mi BOX S

V tomto případě nepotřebujeme žádný nástroj k oživení našeho Xiaomi Mi Box nebo Mi Box S, stačí postupovat podle několika jednoduchých kroků, nezapomeňte, že tento postup je určen výhradně pro přesnou verzi vašeho Xiaomi Mi Box, přečtěte si celý příspěvek, než něco uděláte.

 • Android pro Mi Box 3 (MDZ-16-AA Chinese) aktualizace ke stažení ZDE
 • Android TV 6/7/8 pro Mi Box 3 (MDZ-16-AB International) stáhnout aktualizaci ZDE, ZDE, ZDE nebo ZDE
 • Android TV 9 pro Mi Box S (MDZ-22-AB) stáhnout aktualizaci firmwaru verze Beta 3
 • . NIKDY si nestáhněte verzi pro Android. Použití této metody
 • Přejmenování staženého firmwaru.zip pro aktualizaci.zip a zkopírujte jej na disk USB naformátovaný jako FAT32.
 • DÁLE, pokud není nalezena žádná aktualizace: V textovém editoru vytvoříme soubor TXT bez přípony s názvem xiaomi_update s následujícím textovým řádkem:Update_package = / udisk / update.zip wipe_data
 • Zkopírujte jej na flash disk, kde máme firmware, a vložte jej do portu USB zařízení Mi Box.
 • Vstoupíme do režimu zotavení Xiaomi Mi Box, za tímto účelem jej odpojíme od sítě, poté vyjmeme baterii z dálkového ovladače a vložíme ji zpět, přičemž držíme tlačítka BACK a OK na dálkovém ovladači v těsné blízkosti televizoru. Krabice. Pomocí dvou tlačítek připojíme Mi Box k elektrické síti.
 • Jakmile se na obrazovce zobrazí figurína systému Android, uvolněte 2 tlačítka na dálkovém ovladači a počkejte 5-10 minut, dokud se systém nerestartuje s obnoveným systémem.

ÚPLNÁ OBNOVA zařízení Xiaomi Mi BOX / Mi BOX S

Tato metoda snižuje a plně obnovuje Xiaomi Mi Box 3 (MDZ-16-AA) nebo Mi Box S (MDZ-22-AB) k dokončení procesu, který potřebujete k otevření TV-Box, takže odpovědnost a ztráta záruky je na vás. Jedná se o jediný systém, který oživil toto železo z úplné cihly.

xiaomi

Páka nebo prostředník k otevření skříně TV-Boxu.Kabel USB typu A. USB typu A pro flashování.ODBLOKOVAT Xiaomi Mi BOX S (MDZ-22-AB), HLEDAT NEJLEPŠÍ A NEJVĚTŠÍ Stáhnout obnovovací firmware pro Xiaomi Mi Box S (MDZ-22-AB). snížení verze Android TV 8.1Sundejte plastový kryt vypáčením po obvodu.Demontáž kovového krytu na základní desce vypáčením po obvodu.Propojka pro vstup do režimu blesku se nachází mezi oranžovou tečkou na desce a kovovým rámečkem, použijte svorku nebo kovový drát.

READ  Jak restartovat počítač prostřednictvím příkazového řádku

Postupujte podle pokynů v průvodci aktualizací Amlogic Box, metoda 1-B se souborem.IMG, použijte nástroj 2.0.9.Zaškrtněte políčko:- ODSTRANIT DEFAULT (nebo odstraníme certifikáty DRM)Načíst soubor.IMG a stiskněte tlačítko START.Připojte můstek pomocí svorky nebo kovového drátu, pokud je to možné, izolujte prsty plastem.Podržte propojku mezi těmito dvěma body a připojte Mi Box k počítači pomocí kabelu USB (tím se box aktivuje).Zazní zvukový signál a zařízení je detekováno, nyní můžete most odpojit.Blesk se spustí a my počkáme, dokud nebude stoprocentně dokončen.

STÁHNOUT firmware pro Xiaomi Mi BOX 3 (MDZ-16-AA), POMOCI MOSTU A EXPLOSIONStáhnout firmware pro obnovení pro Xiaomi Mi Box 3 (MDZ-16-AA). Čínský AndroidOdstraňte plastový kryt vypáčením po obvodu.Můstek pro přechod do zábleskového režimu se nachází mezi dvěma body vedle kovového krytu.

Postupujte podle pokynů v příručce k aktualizaci Amlogic Box 1-B se souborem.IMG, použijte nástroj 2.0.9.Zaškrtávací políčko:- Zaškrtávací políčko ERASE ALL (nebo odstraníme certifikáty DRM)Načíst soubor.IMG a stiskněte tlačítko START.Připojte můstek pomocí svorky nebo kovového drátu, pokud je to možné, zaizolujte si prsty plastem.Podržte propojku mezi těmito dvěma body a připojte Mi Box k našemu počítači pomocí kabelu USB (tím se box aktivuje).Ozve se pípnutí a zařízení bude detekováno, nyní můžete most odpojit.Blesk se spustí a my počkáme, dokud nebude stoprocentně dokončen.

Flashing Xiaomi Mi Box v ruštině. pohodlné řešení pro domácí použití. Stojí však za zmínku, že má několik charakteristických rysů. Verze systému Android 8.0 Oreo je považován za nejvhodnější, protože zajišťuje úspěšné fungování. K dispozici je nová modifikace 9.0 Beta. Odborníci však nedoporučují instalovat jej do starších modelů set-top boxů z těchto důvodů:

Proto se zatím vyplatí používat verzi Android 8.0 před globální oficiální stabilní aktualizací.

Aktualizace firmwaru Android Smart TV Set-top box Xiaomi Mi Box 3, 4 nebo Pro

Set-top box Android Smart TV je jedním z těch zařízení, u kterých je velmi žádoucí pravidelně aktualizovat firmware. Zdaleka nejoblíbenější je čínský Xiaomi Mi Box různých modifikací S, 3, 3C, 4, Pro. Výrobce naštěstí pravidelně vydává nejnovější firmware pro systém Android. Promluvme si o tom, jak flashnout tento set-top box s oficiálním ruským vydáním nebo aktualizačními soubory z 4pda prostřednictvím nabídky Factory Recovery.

 • Nejprve musíte vědět, jaký je váš přesný model Xiaomi Mi TV 3 70″.
 • Nejlepší způsob, jak to udělat. přečtěte si tyto informace na zadní straně telefonu nebo na krabici Xiaomi Mi TV 3 70″.
 • Tyto informace můžete získat také na IMEI.informace.
 • Stačí zadat číslo IMEI a přečíst si specifikaci Xiaomi Mi TV 3 70″. alt=“IMEI.informace Kontrola telefonu Xiaomi“ /
 • Nejprve si vyberte značku ALL
 • Pak vyberte náš model Xiaomi Mi TV 3 70″
 • V horní části stránky vyberte čipovou sadu, kterou používá váš Xiaomi Mi TV 3 70″.
 • Mi TV 3 70″ MTK GLOBAL
 • Mi TV 3 70″ QUALCOMM GLOBAL
 • Mi TV 3 70″ MTK CHINA
xiaomi

Как настроить и русифицировать телевизор Xiaomi MiTv 4S китайской сборки.

 • Podle verze čipové sady a MIUI vyberte vhodný firmware.
 • Když jsme na správné kartě, stačí kliknout na tlačítko PLAY FULL ROM na kartě STABILNÍ ROM.
READ  Jak vytvořit kolážovou fotografii na iPhonu. Vytvářejte na iPhonu a iPadu úžasné fotografické koláže

VAROVÁNÍ! Změna firmwaru telefonu vymaže všechna vaše data. Všechny popsané operace provádíte na vlastní nebezpečí. Pokud chcete data zachránit, vytvořte před spuštěním zálohu.

Firmware pro Xiaomi Mi TV 4A 32″ L32M5-AZ se čtyřjádrovým procesorem Amlogic 962-SX.

Všimněte si, že existují 2 verze: Mi TV 4x (xmen) a Mi TV 4a (matrix). Tyto aktualizace OTA jsou určeny pouze pro verzi matrix. Stáhněte si předchozí firmware odtud. Verzi Xmen naleznete zde.

Archiv: Xiaomi matrix 620 ID platformy OTA aktualizace Model: Xiaomi Mi TV 4A 32″ L32M5-AZ verze matrix ID platformy: 620 Platforma: Amlogic 962-SX čtyřjádrový procesor MIUI TV verze: v1.3.97 d (Beta) Sestavení: 1284 Soubory: package-6.0.1.1281-6.0.1.1282 / balíček-6.0.1.1281-6.0.1.1283 / balíček-6.0.1.1281-6.0.1.1284 / balíček-6.0.1.1282-6.0.1.1283 / balíček-6.0.1.1283- 6.0.1.1284

Jak flashovat Stáhněte si archiv firmwaru. Zkopírujte požadované soubory zip na USB disk (FAT32), přejmenujte je jeden po druhém na update_matrix.zip nebo xiaomi_update.zip Zadejte nastavení. System_update. Verze MIUI TV. Proces aktualizace se spustí automaticky Pokud ne, zkuste televizor odpojit. Připojení paměti USB. Podržte stisknutá tlačítka na dálkovém ovladači: OK BACK pro dálkový ovladač Bluetooth a pro dálkový ovladač: HOME MENU Zapněte televizor, aniž byste uvolnili tlačítka na dálkovém ovladači, proces aktualizace se spustí automaticky

Vstup do režimu obnovy pro infračervené dálkové ovládání televizoru Odpojte napájení od televizoru a počkejte asi 20 sekund, než se vybijí všechny uložené hodnoty. Stiskněte a podržte tlačítka Domů a Ruční ovládání prsty jedné a druhé ruky nebo požádejte někoho jiného, aby znovu zapojil zástrčku do elektrické zásuvky. Televizor by se měl spustit; pokud se tak nestane, stiskněte velké bílé tlačítko umístěné přímo pod symbolem „Mi“ uprostřed televizoru.

Pozor! Neaktualizujte firmware, pokud nevíte, co děláte, opravdu to nechcete nebo to nezbytně nepotřebujete. Aktualizace firmwaru může mít negativní následky, například dočasné nebo trvalé zablokování zařízení. Proces aktualizace firmwaru je zcela na vaše vlastní riziko. Před aktualizací firmwaru si zálohujte data.

Připojení a flashování zařízení Mi Box

Chytré set-top boxy Mi Box od společnosti Xiaomi. funkční a spolehlivé zařízení, jehož použití umožňuje vybavit standardní televizor možnostmi inteligentní televize. To znamená, že po připojení výrobku bude uživatel moci sledovat streamovaná videa, nahrávat televizní pořady, sledovat internet a procházet sociální sítě. Mnoho modelů chytrých set-top boxů Xiaomi umožňuje sledovat videa v rozlišení 4K.

Mnoha majitelům však vadí, že mají k dispozici pouze čínskou lokalizaci nebo kompletně anglické menu. Problém lze vyřešit jednoduše. je třeba přeflashovat zařízení a poté připojit Mi Box k televizoru Xiaomi Smart TV.

Instalace nejnovější verze firmwaru navíc umožňuje automatickou aktualizaci systému na verzi Android TV 7.0, jehož funkce byly oproti předchozí úpravě výrazně rozšířeny.

Firmware pro Xiaomi Mi TV 4A 32″ L32M5-AZ se čtyřjádrovým procesorem Amlogic 962-SX.

Stáhnout Android 1.3.74 1.3.81d pro Xiaomi Mi TV 4A 32″ L32M5-AZ zde. Stažení firmwaru Android 1.3.74 1.3.85 pro Xiaomi Mi TV 4A 32″ L32M5-AZ zde.

Archiv: Dávka-6.0.1.413-6.0.1.450 / balení-6.0.1.413-6.0.1.618 / balíček-6.0.1.450-6.0.1.618 Model: Xiaomi Mi TV 4A 32″ L32M5-AZ Velikost souboru: 162MB / 51.4MB / 146MB Platforma: čtyřjádrový procesor Amlogic 962-SX Číslo sestavení: Xiaomi/xmen/xmen:6.0.1/MHC19J/450:user/release-keys

Jak flashovat Stáhněte si archiv firmwaru. Rozbalte soubor na USB flash disk (FAT32) a zkopírujte všechny 3 soubory do kořenového adresáře (update-xmen).zip, xiaomi_update xiaomi_update-xmen) Odpojte televizor od sítě Připojte jednotku USB Podržte stisknutá tlačítka na dálkovém ovladači: OK BACK pro dálkový ovladač Bluetooth a pro dálkový ovladač: HOME MENU Připojte televizor, aniž byste uvolnili tlačítka na dálkovém ovladači, proces aktualizace se spustí automaticky

xiaomi

Vstup do režimu obnovení infračerveného dálkového ovládání televizoru Odpojte napájení od televizoru a počkejte asi 20 sekund, než se vybijí všechna uložená data. Stiskněte a podržte tlačítka „Home“ a „Manual“ prsty jedné ruky a druhou rukou nebo požádejte někoho jiného, aby znovu zapojil zástrčku do elektrické zásuvky. Televizor by se měl spustit; pokud se tak nestane, stiskněte velké bílé tlačítko umístěné těsně pod symbolem „Mi“ pod středem televizoru.

READ  připojení televizoru Sony k notebooku prostřednictvím rozhraní HDMI. Jak připojit notebook k televizoru pomocí dlna

Varování! Neaktualizujte firmware, pokud nevíte, co děláte, opravdu to nechcete nebo to nezbytně nepotřebujete. Aktualizace firmwaru může mít negativní účinky, například dočasné nebo trvalé zablokování zařízení. Proces aktualizace firmwaru je zcela na vaše vlastní riziko. Zálohování dat před aktualizací firmwaru.

Воткнул XIAOMI MI TV STICK в телевизор и получил МОЙ ОТЗЫВ

Televizory Xiaomi: rozdíl mezi globální a čínskou verzí

Výrobce Xiaomi vyrábí produkty nejen pro svět, ale i pro domácí spotřebitele v Číně. Televizory, které se prodávají v mnoha zemích, se liší od těch, které se prodávají výhradně na čínském trhu. Podívejme se, jak rozlišit televizor vyrobený pro ruský trh od čínského.

Pravost televizoru můžete zkontrolovat prostřednictvím oficiálního zdroje „Ověření výrobku“, kde musíte zadat sériové číslo zařízení, a když získáte globální verzi, dostanete takovouto odpověď:

V čínské verzi při prvním zapnutí televizoru musíte strávit několik hodin konfigurací systému, zakázat čínštinu a připojit služby v angličtině (ruština neexistuje). Tyto potíže se nevyskytnou při nákupu verze pro ruský trh, která samozřejmě podporuje ruštinu hned po vybalení z krabice.

Dálkové ovládání se připojuje v anglickojazyčném menu, další konfigurace se provádí v ruskojazyčném menu. „Rychlé nastavení“ od společnosti Google znamená snadné hlasové nastavení v ruštině prostřednictvím smartphonu.

Čínské verze Xiaomi TV nefungují s ruskými frekvencemi, ale pouze s čínskými frekvencemi v systému vysílání DTMB. To znamená, že připojit je k běžné analogové anténě nebo kabelové televizi není možné, v nejlepším případě bude obraz černobílý. Také ruské digitální televizní frekvence nejsou podporovány. Kvůli této nevýhodě je proto nutné zakoupit další externí tuner T2.

Ruská verze má vestavěný digitální tuner, který podporuje dva nejrozšířenější vysílací standardy: DVB-T2 (pozemní vysílání) a DVB-C (kabelové vysílání). To znamená, že pro sledování oblíbených kanálů (digitálních i analogových) stačí vložit kabel s tunerem od antény nebo poskytovatele kabelové televize, naladit jej a sledovat.

Čínská verze televizorů je dodávána s operačním systémem MIUI TV, který nemá obchod s aplikacemi od společnosti Google.

Mezinárodní verze Android TV je této nevýhody zbavena a s populárním obchodem s aplikacemi není žádný problém. Přítomnost systému Android 9 umožňuje uživatelům snadno používat ruštinu při „komunikaci“ s televizorem. Kromě vestavěné služby Google Play jsou televizory dodávány s nástěnným krytem Patch Wall. Charakteristickou vlastností Patch Wall je, že se přizpůsobuje každému divákovi, zapamatuje si a analyzuje jeho informační preference. To znamená, že se systém neustále učí a zlepšuje, což vede k výraznému zvýšení vyhledávání zajímavého videoobsahu pro uživatele. Domovskou stránku Google lze vyvolat tlačítkem s kroužkem na dálkovém ovladači a Patch Wall tlačítkem s nápisem Mi.

Jak mezinárodní, tak čínská verze televizorů mají hlasové příkazy, které opravdu pomáhají a nahrazují absenci tlačítka “ Menu “ na dálkovém ovladači Mi TV. V čínské variantě je však hlasové ovládání buď v čínštině, nebo v angličtině. V tomto případě vypadají dálkové ovladače televizorů stejně:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS