Vaši registraci používáme k poskytování obsahu způsobem, se kterým jste souhlasili, a ke zlepšení našeho porozumění vaší osobě. Na základě našich poznatků to může zahrnovat reklamy od nás a třetích stran. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. informace

Fantastická nabídka na službu Music Unlimited. Konkurent Amazonu pro Spotify a Apple Music. se vrátila před říjnovou akcí Prime Day. Pouze po omezenou dobu nabízí Amazon čtyři měsíce zdarma Music Unlimited, pokud jste předplatitelem služby Prime, nebo tři měsíce zdarma Music Unlimited, pokud nejste předplatitelem služby Prime. Společnost Amazon tuto nabídku nabídla při posledním prodeji Prime Day, který se konal v červenci, ale před druhým prodejem Prime Day 2022 se tato nabídka vrátila.

před, prime, vrací, nabídka

Amazon nabízí před Prime Day až čtyři měsíce hudby zdarma Music Unlimited. Předplatitelé služby Amazon Prime mohou získat čtyři měsíce zdarma, zatímco ti, kteří službu Prime nemají, mohou získat tři měsíce zdarma.

Nabídka. což vám může ušetřit téměř 36 liber. probíhá do 13. října.

Nabídka tak bude platit po celou dobu až do dalšího výprodeje Prime Day, který se koná 11. a 12. října.

Plán Music Unlimited je k dispozici pouze novým předplatitelům služby streamování hudby. Pokud tedy v současné době využíváte bezplatnou zkušební verzi, dříve jste o ni žádali nebo pokud jste si někdy Music Unlimited zaplatili, nebudete mít na tuto nabídku nárok.

Po uplynutí zkušební doby zdarma se také spustí automatické obnovení a budete muset platit měsíční poplatek za službu Music Unlimited.

Služba Amazon Music Unlimited je jedním z největších konkurentů služby Spotify (Obrázek: AMAZON)

To znamená, že pokud nechcete, aby vám byl účtován jediný haléř, ujistěte se, že jste zrušili zkušební verzi před koncem bezplatného období.

před, prime, vrací, nabídka

Služba Amazon Music Unlimited stojí 8 liber.99 měsíčně, pokud jste členem služby Prime, nebo 9 liber.99, pokud nejste.

READ  Jak uložit kontakt na SIM mapě Xiaomi

Pokud v současné době využíváte službu Spotify a uvažujete o využití této nabídky, existuje několik důvodů, proč vás Music Unlimited může přesvědčit.

Nejzřetelnější je, že Amazon nabízí něco, co uživatelům Spotify již dlouho slibuje, ale zatím se toho nedočkal. bezztrátový zvuk.

Bezztrátový zvuk je zvuk v kvalitě CD, který je poskytován prostřednictvím streamování, a ten má být do služby Spotify přidán se službou Spotify HiFi v roce 2022.

Amazon sdílí pět tipů pro nakupování na Prime Day

Datum vydání této netrpělivě očekávané funkce však zatím nebylo zveřejněno.

před, prime, vrací, nabídka

Služba Amazon Music Unlimited mezitím nabízí celou knihovnu s více než 90 miliony skladeb v bezztrátovém zvuku.

Amazon tomu říká „HD“ zvuk a Music Unlimited má k dispozici také více než sedm milionů skladeb v „Ultra HD“. což je lepší než bezztrátový zvuk.

Pokud máte jeden z reproduktorů Echo čtvrté generace nebo Echo Dot, pak jsou tato zařízení Alexa ideálním partnerem pro Music Unlimited, protože oba chytré reproduktory podporují bezztrátový zvuk.

Jinak, pokud jste již předplatitelem služby Amazon Prime, máte další dobrý důvod, proč si vybrat Music Unlimited místo Spotify a Apple Music, a to ten, že členové Prime dostávají slevu 1 libru na měsíční členský poplatek.

Kromě toho všeho Music Unlimited nabízí funkce, které najdete u jiných streamovacích služeb, jako jsou kurátorské seznamy skladeb a možnost poslouchat oblíbenou hudbu offline.

Amazon před Prime Day nabízí až čtyři měsíce hudby zdarma. Předplatitelé služby Amazon Prime mohou získat čtyři měsíce zdarma, zatímco ti, kteří službu Prime nemají, mohou získat tři měsíce zdarma.

SOURCE

Image:www.express.co.uk

| Denial of responsibility | Contacts |RSS