Změna parametrů systému se parametry vašeho zařízení změnily

Při stahování počítače v systému Windows 7 se pokaždé plazilo nápisové značky. parametry vašeho počítače se změnily. Restartujte počítač tak, aby změny vstoupily v platnost. O několik měsíců později se moje trpělivost praskla a já jsem vylezl na internet, abych hledal řešení problému.

Ukázalo se, že majitelé grafických karet AMD čelí tomuto problému a zbavili se zprávy „Parametry vašeho počítače se změnily“ dostatečně aktualizace ovladače grafické karty. V mém případě bylo v pravém dolním rohu nastavení grafické karty nastavení Radeon. Šel jsem tam.

parametry, vašeho, zařízení, změnily

Po otevření programu Nastavení AMD Radeon jsem viděl položku „Quick Update“.

Stiskl jsem tlačítko „Fast Update“ a poté jsem potvrdil aktualizaci stisknutím tlačítka „Pokračovat“.

Po instalaci bude navrženo restartovat počítač Restartujte počítač tak, aby změny vstoupily v platnost.

Přebíjení. Deska zmizela a už se neobjevila.

Několik užitečných tipů

Tato služba podporuje provoz řídicího centra AMD pro grafickou kartu, tak, takový program, ve kterém existují nastavení pro obrázek. Tam můžete také změnit rozlišení obrazovky, nastavit kontrast, konfigurovat jas.

Toto středisko podpory může být bezpečně vypnuto, nic strašného se nestane a znamení zmizí.

Proč se objevuje zpráva o vyskakovacím objevu, který se neustále objevuje parametry vašeho zařízení, aby se restartoval počítač?

Důvod je téměř vždy stejný. u ovladače grafické karty a takové hemoroidy se obvykle nacházejí od výrobce AMD.

Takové okno se neustále otevírá, když spustíte systém. Samozřejmě restartujete počítač nebo notebook, ale není žádný výsledek.

Níže uvede několik jednoduchých řešení, pouze v závislosti na použité verzi mohou existovat určité nesrovnalosti s výzvou pro požadované funkce.

Editor registru

Na prvním vstupu uživatele je do systému spuštěn aktivní mechanismus nastavení, který je navržen tak, aby konfiguroval konfiguraci komponent Windows (Internet Explorer, Windows Media Player, Desktop atd.). Tato data jsou uložena v registru systému a během následujících vstupů se používají k identifikaci uživatele. Mechanismus zahajuje příkazy a zatímco jsou prováděny, přístup k systému je blokován. Pokud v tuto chvíli dojde k selhání, „vodič“ může dokončit práci a plocha se nenačte. Komunita Microsoft a na jiných fórech zjistila, že odstranění určitých klíčů (Windows Desktop Update a Windows Media Player) z aktivního nastavení vede k restrukturalizaci registru a v mnoha případech pomáhá opravit chybu.

  V „Správce úkolů“ otevřete kartu „Soubor“ a klikněte na „Spusťte nový úlohu“.

HKLM \ Software \ Microsoft \ Active Setup \ Nainstalované komponenty

Rigen ovladač grafické karty

Jak jsme již zmínili výše, problém může někdy nastat kvůli poslední aktualizaci ovladače grafické karty. V tomto případě bude obtok návratem k nejnovější verzi, ve které problém nevznikl. Chcete.li to provést, postupujte podle výše uvedených pokynů:

 • Přejděte do nabídky „Start“, zadejte správce zařízení a otevřete ji.
 • Rozbalte seznam video adaptérů.
 • Klikněte na ovladač grafické karty pomocí pravého tlačítka myši a vyberte vlastnosti
 • Přejděte na kartu Detail.
 • Klikněte na „Rolling. Chcete.li se vrátit, nastavte nejnovější stabilní verzi ovladače.
 • Počkejte na jeho dokončení a restartujte systém.
 • Zjistěte, zda je váš problém izolován.
READ  na zařízení Samsung přidat fotografii ke kontaktu. Přes aplikaci Viber

Parametry vašeho zařízení se změnily, jak zprávu odstranit. Neshoda opětovného načtení připomenutí

Pokud se operační systém Windows neočekávaně restartuje bez varování nebo restartování, pokud je nutné vypnout počítač, může to být způsobeno několika důvody. OS Windows lze restartovat automaticky a pokud dojde k určitým systémovým chybám. Aktualizace BIOS může také odstranit tuto chybu. Informace v tomto dokumentu budou užitečné při odstraňování poruch projevných v neočekávaném restartu počítače.

Pokud je počítač neočekávaně restartován a poté nenahraje Windows, v jednom z těchto dokumentů najdete řešení problému:

Jak víte, kromě akcí k odstranění problémů, které se projevují v neočekávaném restartu počítače popsaného v tomto článku, můžete aktualizovat ovladače grafické karty.

OS Windows je restartován bez zjevného důvodu

.

Odpojte parametr „Automatické restartování“ pro zobrazení chybových zpráv

Mnoho chyb při provozu zařízení nebo ovladačů operačního systému zobrazuje svůj text na obrazovce počítače před zastavením práce nebo vypnutí PC. Pokud je však povolena funkce automatického restartu, nemusí být zobrazena chybová zpráva, i když dojde k chybě. Pokud je tento parametr vypnutý, zobrazí se chybová zpráva na obrazovce.

Postupujte podle těchto pokynů a deaktivujte funkci automatického restartu

Zkontrolujte, zda dojde k selhání vybavení

Problémy s vybavením mohou vést k náhlému restartu počítače. Další informace o ověření problémů se zařízením pro CM. Testování dokumentu hardwaru pro chyby.

Důvodem odmítnutí je obvykle zvýšení teploty uvnitř těla počítače. Postupem času jsou chladicí otvory ucpané, což vede ke zvýšení teploty uvnitř těla. Další informace viz. V části se snížení teploty uvnitř notebooku pro notebooky nebo zabránění přehřátí počítače pro stolní počítače:

Aktualizovat BIOS

Aktualizace BIOS může eliminovat problémy s náhlým vypnutím počítače. Postupujte podle akcí uvedených v následujících sekcích a použijte pomocníka podpory HP, HP Stáhněte si HP Upoader pro kontrolu a stahování jakýchkoli aktualizací BIOS.

Používání asistenta podpory HP ke kontrole aktualizace BIOS

Aktualizaci BIOS najdete pomocí asistenta podpory HP. Pokud asistent podpory HP najde aktualizovanou verzi BIOS, můžete si ji stáhnout a nainstalovat.

Stáhněte si a nainstalujte nejnovější verzi BIOS z HP

V některých případech může technická podpora HP doporučit načítání a instalaci určitého balíčku programů, nebo můžete dospět k závěru o potřebě nainstalovat určitý balíček programů po přečtení jiného dokumentu technické podpory HP. Chcete.li ručně najít a stahovat BIOS nejnovější verze, postupujte podle následujících akcí.

Po instalaci aktualizací i v případě jejich nepřítomnosti přejděte k dalšímu kroku.

Pomocí HP SoftPAQ Stáhnout dispečer (pouze pro profesionální počítače)

Na profesionálních počítačích použijte HP SoftPaq Stáhnout dispečer k udržení počítačového bios v aktuálním stavu. Chcete.li najít a ručně nahrajte nejnovější verzi BIOS, proveďte níže uvedené akce.

parametry, vašeho, zařízení, změnily

Po dokončení instalace otevřete nástroj a poté klikněte na Zobrazit tento počítač. Zobrazí se seznam dostupných aktualizací.

READ  Je možné připojit sluchátka Airpods k zařízení Samsung se systémem Android?

Klikněte na Vybrat balíčky SoftPAQ a poté klikněte na vše v seznamu otevření.

V sekci načtené balíčky SoftPaq klikněte a poté postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte aktualizace.

Použijte obnovení systému

Pokud se problém začal nedávno nastat, lze jej odstranit obnovením počítače do bodu obnovy předchozího času začátku výskytu poruchy. Další informace o použití systému obnovy systému CM. V dokumentu pomocí obnovy systému Microsoft v systému Windows 10 a 8.

Obnovit počítač

Při absenci výsledků po provedení dalších akcí uvedených v tomto dokumentu dokončete obnovení veškerého softwaru do původního stavu obnovením systému. V závislosti na verzi používané Windows přejděte do jednoho z následujících dokumentů technické podpory HP a získejte další informace.

Někdy se stává, že při instalaci nové verze ovladače zařízení, jako je grafická karta, systém začne fungovat nestabilní. To je samozřejmě nepřijatelné, protože to vytváří mnoho nepříjemností. Všechno je také zhoršeno skutečností, že distribuce starých ovladačů tohoto zařízení zpravidla nejsou uloženy nikde a není možné je znovu nainstalovat.

Vývojáři systému Windows XP předvídají popsanou situaci a poskytli systému odpovídající mechanismus. Tento mechanismus vám umožňuje vytvořit zpětné vrácení ovladače, což umožňuje obnovit výkon operačního systému. To je možné, protože pokaždé, když nahradí nebo aktualizuje kriticky důležité komponenty systému, operační systém uloží nahrazené soubory ve speciální skryté složce a vezme protokol všech akcí. Pro obnovení systému je nutné použít tento konkrétní protokol.

Předpokládejme tedy, že musíte odvrátit neúspěšný nebo nekompatibilní ovladač grafické karty, což vede k nestabilnímu provozu operačního systému.

Nejprve je nutné otevřít systém vlastností systému, aby se získal seznamu nainstalovaných zařízení. Můžete to udělat několika způsoby. Jedním z nich je kliknout na můj počítač se správným tlačítkem myši a vybrat položku vlastnosti v nabídce (objeví se rýže. 5.6).

V důsledku toho se na obrazovce objeví okno systému obsahující několik karet. Přejděte do tohoto okna na kartu zařízení (rýže. 5.7).

Jak odstranit zprávu- Parametry vašeho zařízení se změnily. Znovu načtěte počítač tak, aby změny vstoupily v platnost?

Jak odstranit zprávu- Parametry vašeho zařízení se změnily. Znovu načtěte počítač tak, aby změny vstoupily v platnost?

Je vyloučeno, že Casper je systémem pravidelně vyčištěn

Nevím o Kaspersky, skenujte PC Cureit (od Dr.Web)

OS pro fidelity přeinstalovat. Obecně zkontrolujte, zda řidiči nebo ovladače spadnou

Ne, nic nepadne, pouze ti mají takový intel

Mám intel a dále co ?, Neexistují žádné problémy, jen někdo z zadku se stále nemůže vytáhnout

Systém zastavil, jak budete podvádět, spadnete, zda máte řidiče? A řidiči co?)

Prostřednictvím správce zařízení, jak jinde. Kříž je tak červený, jen vypadejte jako na semaforu.

Takový problém byl kvůli Vidyakha. Správně nesprávná definice jeho systému. Tímto způsobem vyléčil V dispečeru zařízení pravým tlačítkem na grafické kartě a aktualizoval ovladač. Restartovat.

V dispečerech zařízení jsem změnil řidiče v Viewhoi a restartoval a všechno je v pořádku.

Vraťte zpět okna do první verze a nainstalujte vítr.10 opět. Není nikde snazší.

Tyto hemoroidy se objevily na notebooku Dell 5537. Intel HD diskretace Radeon 8850. Vyšplháme se do správce zařízení. video adaptéry, s pravým tlačítkem na vytvořené. v grafické rodině HD Vidyuhu (R) HD) a „Aktualizovat ovladače“. Pokud jste to udělali s diskrétním videem, bude aktualizováno palivové dříví, ale společnost společnosti (nastavení katalyzátoru nebo Radeon) to neuvidí. Odstraňte přes ovládací panel nebo přes DDU, stáhněte a nainstalujte čerstvé

READ  Kde najít soubory v zařízení iPhone.

Ahoj! Zde je další způsob, jak tento problém vyřešit na notebooku s Windows-10. Mám stejný problém s skákajícím oknem. Snažil jsem se udělat, jak je doporučeno zde a na jiných fórech: Snažil jsem se aktualizovat video detektiva. Systém však vydal zprávu, že aktualizace není vyžadována, t. Na. Nainstalována nejnovější verze ovladače. Snažil jsem se aktualizovat samotný systém, když restartujete počítač, vybral jsem: Aktualizace a restartování. Windows byla aktualizována. To pomohlo vyřešit problém. Obsedantní okno s nápisem se již neobjeví.

parametry, vašeho, zařízení, změnily

Přeinstalování palivového dříví grafického čipu nepomohlo. Kniha Lenovo. Pomohl zvýšit owing soubor na 2300 MB.

Aktualizoval ovladač na grafické kartě. Zpráva přestala vylézt ven. Pomohl. Děkuji)

Spusťte lék na odstranění výživy

 • Stiskněte a podržte tlačítko „Okno“ na klávesnici a tlačítko „W“.
 • Po stisknutí tlačítek výše začněte zavádět „Odstraňování problémů“.
 • Klikněte levým tlačítkem myši nebo klepněte na „Monitorování poruch“, které se objevilo po vyhledávání.
 • Klikněte na levé tlačítko myši nebo klepněte na funkci „Systém a bezpečnost“, uvedená v okně „Eliminace problémů“.
 • Klikněte levým tlačítkem myši nebo klepněte na funkci „Nutrition“ a budete muset postupovat podle pokynů na obrazovce a spustit prostředky k odstranění poruch.
 • Po odstranění problémů s napájením restartujte zařízení Windows 8 nebo Windows 10 a zjistěte, zda je tento problém uložen.

Tento problém může nastat kvůli skutečnosti, že vaše ovladače pro grafickou kartu mohou vyžadovat aktualizaci systému Windows 8 nebo Windows 10. Přejděte na web výrobce a najděte kompatibilní verzi ovladačů pro Windows 10 nebo Windows 8.

Utility Wufuc

Nějakou dobu po hromadném vzniku uvažovaného problému vydali nadšenci zvláštní užitek, jehož účelem je odpojit obsedantní oznámení provedením malých změn v operačním systému. Tato aplikace má open source kód, šíří se zdarma a získala v komunitě nesmírnou popularitu. Můžete to získat a aktivovat takto:

  Postupujte podle výše uvedeného odkazu na oficiální web Wufuc. Tam klikněte na nápis „Nejnovější stabilní sestavení“, abyste získali stabilní verzi softwaru.

Stojí za zmínku, že tento nástroj zcela nevyřeší obtížnost, ale jednoduše odpojí samotné oznámení. Již jsme však uvedli, že to neovlivňuje obecný stav PC, takže možnost s Wufuc lze považovat za docela funkční a použitelný.

V rámci tohoto materiálu jste byli seznámeni se třemi různými metodami, jak vyřešit problém se zprávou „nekompatibilního zařízení“ v systému Windows 7. Jak vidíte, každá možnost je provést určitý algoritmus akce a bude užitečný v různých situacích.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

parametry, vašeho, zařízení, změnily

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS