Co dělat, když aplikace po aktualizaci iOS stále zamrzají??

Problém s aplikacemi se někdy může objevit po aktualizaci systému iOS. Zde je několik tipů, jak v této situaci postupovat:

 • Nejprve dejte zařízení po aktualizaci nějaký čas na nastavení. Uživatelé často zaznamenají určité problémy, ale ty obvykle po několika hodinách nebo dnech zmizí.
 • Ujistěte se, že je v iPhonu dostatek místa.
 • Aktualizace aplikací.
 • Pokud je to možné, proveďte downgrade systému iOS.

Pokud se po instalaci nejnovější verze systému iOS u mnoha uživatelů vyskytne stejný problém, další verze problémy vyřeší a přinese opravy chyb.

Příčiny pádu her a aplikací v systému iOS a jejich řešení?

Zdravím všechny a všechny ostatní! Systém iOS je ve skutečnosti velmi stabilní operační systém a problém s „vypadáváním“ aplikací je velmi vzácný. Ale výstižně. To je obzvlášť nepříjemné, když se to stane vaší oblíbené hře nebo nějaké velmi užitečné aplikaci. V takové situaci chcete iPhone nebo iPad prostě vyhodit. Pryč, pryč! Opravdu, proč ji potřebujete, když se nic nespustí??

Věřte mi, je to tak! Nevyhazujme tedy gadgety, ale raději se naučme, jak se vypořádat s aplikacemi, které se hroutí! Ve většině případů je navíc jednoduché a snadné provést. Jak? Zde jsou krátké (ale velmi důležité) pokyny. Připravte se? Připravit, nastavit, spustit. A je to tady!:)

Nejprve je třeba zjistit, kolik aplikací se chová nevhodně:

Takže máte problém pouze s jedním programem nebo hrou. Všechny ostatní fungují dobře, ale zejména tento se zavře hned po spuštění a hodí vás na plochu. Co můžete udělat?

 • Zavřete aplikaci prostřednictvím Správce úloh a zkuste ji spustit znovu. To provedete tak, že dvakrát klepnete na tlačítko Domů (pokud máte iPhone bez tlačítka Domů, musíte se dotknout lišty s gesty ve spodní části displeje a mírně vytáhnout obrazovku nahoru, zatímco držíte prst na obrazovce) a gestem „přejetí prstem nahoru“ vyjmete aplikaci z paměti systému iOS.
 • Restartování zařízení. Ale ne jen tak, ale násilně a pevně.
 • Přejděte do obchodu App Store do sekce „aktualizace“. Najednou je tu nová verze? Potřebujete naléhavě aktualizovat!
 • Odinstalování aplikace nebo hry. Restart. A poté jej znovu nainstalujte. Je lepší z programu úplně odstranit všechny informace. To však pouze v případě, že program neobsahuje některá z vašich nejdůležitějších dat.
 • Přečtěte si recenze v App Store. Pokud se při stahování vyskytne sebemenší problém, uživatelé okamžitě zaplaví vývojáře negativní zpětnou vazbou. Tady si uvědomíte, že veškerá manipulace je zbytečná, dokud nebude vydána nová verze programu.
READ  Jak přenášet fotografie přes Bluetooth z iPhonu. Přenos souborů

Další věc je, že pokud nemáte absolutně nic k provozování, pak může být několik dalších důvodů pro toto chování:

 • Nedostatek paměti. Dokonce bych řekl, že velmi málo. Ve většině případů není velikost aplikace konstantní a během jejího používání roste. Pokud vám zbývá pár megabajtů volného místa, není kam „expandovat“ a po spuštění budete vrženi zpět na plochu. Naštěstí existuje rychlý způsob, jak uvolnit paměť!
 • Útěk z vězení. Neautorizované zásahy do operačního systému přinášejí mnoho problémů a pády aplikací nejsou tím nejhorším. Odinstalování vězení a stabilní používání systému iOS.
 • stejná situace může nastat při poškození „fyzické“ paměti iPhonu, ale k tomu dochází velmi zřídka. A obvykle je doprovázeno mnoha dalšími příznaky, náhodnými restarty, vypínáním atd.д.
 • Pády systému iOS. Ano, ano, ano, dokonce i iOS padá ve velkém měřítku. A ty stojí za to probrat trochu podrobněji.

10 nejlepších aplikací pro focení iPhonem. velký přehled

Mnoho uživatelů iPhonu a iPadu zažilo přesně tuto situaci, kdy se jim zhroutila jakákoli hra nebo aplikace.

 • Zkontrolujte, zda používáte beta verzi firmwaru iOS? To je často příčinou pádů, protože ne všichni vývojáři mají čas okamžitě přizpůsobit své výtvory nové verzi softwaru.
 • Pokud je firmware v pořádku, existuje jediné řešení. počkat. Závady jsou rozšířené a je pravděpodobné, že společnost Apple již podniká kroky k jejich odstranění.

Jak vidíte, existují různé situace. Většina řešení problému „praskajících“ programů však nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti; prakticky všechny manipulace lze provést doma ve velmi krátkém čase. Pokud však máte nějaké otázky

Proč aplikace na iPhonu zamrzají? Příčiny a řešení.

Studium tohoto článku je užitečné nejen pro majitele iPhonu (jeho verzi lze při řešení tohoto problému zanedbat), ale také pro uživatele jakéhokoli jiného zařízení se systémem iOS (např. iPod, iPad atd.).д.).

Nejprve definujme pád aplikace jako pád aplikace systémem iOS. Zjednodušeně řečeno, k pádu dojde, když chcete přistoupit k programu nebo spustit hru, ale po chvíli načítání (v některých případech je to okamžitě) se aplikace automaticky ukončí. Pojďme zjistit, proč se to vašim zařízením stává, proč aplikace padají?

Vzhledem k tomu, že iPhone (a jakékoli jiné i-zařízení) je multifunkční zařízení, existuje řada důvodů, proč se aplikace odrážejí od ostatních zařízení. Kromě toho nezapomínejte, že existuje taková operace jako Jailbreak, někdy kvůli ní aplikace padají. Umožňuje přístup k systému iOS a kompletnímu souborovému systému, instalaci aplikací třetích stran a další činnosti, které společnost Apple neschvaluje.

Pokud máte na iPhonu nainstalovaný stejný Jailbreak, řešení najdete v bodě 3. Pokud jste si zakoupili nebo stáhli všechny aplikace oficiálně z App Store, doporučuji přečíst si všechny body v tomto článku.

Proč aplikace padají

SDK havaruje u většiny aplikací pro iOS a nemá vliv na Android

s uznáním problému nespěchá, ale již vydala oficiální prohlášení, že se hodlá obdrženými stížnostmi zabývat a provést přezkum. Vývojáři aplikací, kteří chyby opravili sami, obviňují sociální síť a požadují nápravu situace. Vzhledem k tomu, že k problémům tohoto druhu dochází zřídka a obecně jsou poměrně rozsáhlé, může jejich odstranění trvat až několik hodin. Je pravda, že oprava bude záviset na tom, jak rychle závadu uznáte.

Ač se to může zdát divné, v tomto případě neexistuje žádné zaručené řešení problému havárií v domácnosti. Ani vymazání. ani restartování zařízení, ani jeho aktualizace nezabrání padání aplikací. Faktem je, že k selhání došlo právě na serverech sociální sítě a jeho odstranění závisí pouze na jejích vývojářích. V tomto případě se musíte uklidnit a počkat, až se problém vyřeší. Existují však dočasné metody, které lze použít.

Aplikace na iPhonu po aktualizaci na iOS 15 neustále padá

Každé nové sestavení přináší uživatelům kromě nových funkcí a možností také spoustu problémů a chyb. Nový software iOS 15 není výjimkou. Uživatelé si všimli, že systém ještě není dostatečně stabilní a čas od času se v něm objevují různé chyby. Jednou z horkých chyb mezi majiteli smartphonů je neustálé padání aplikací na iPhonu po aktualizaci na iOS 15. Tento článek podrobně vysvětluje, jak můžete problém odstranit sami.

READ  Ve které složce iPhone je kopie rezervy

Co dělat

Bez ohledu na to, kdy aplikace iOS spadne, existuje několik způsobů řešení problému, které téměř vždy fungují. To pomůže aplikaci opět bez problémů zprovoznit. Měli byste také zkontrolovat nastavení rozlišení. Někdy mohou způsobit chaos v aplikacích.

Výkon mohla ovlivnit také aktualizace operačního systému iOS. Aplikace již není podporována a měli byste počkat na aktualizaci. Pokud například mapová aplikace nemá přístup k poloze, je třeba zajistit, aby měla přístup k těmto informacím.

Nastavení mikrofonu v části Nastavení soukromí v systému iOS. K tomu potřebujete:

 • Přejděte do Nastavení.
 • Vyberte možnost Soukromí a zaškrtněte všechny příslušné kategorie, například Kamera, Mikrofon nebo Poloha.
aplikací, iphonu

Zde jsou uvedeny všechny aplikace, které vyžadují povolení k přístupu.

Restartování aplikace

Než začnete dělat cokoli jiného, jednoduše restartujte iPhone, iPad nebo iPod touch. Toto je docela dobré řešení mnoha běžných problémů s padáním aplikací. Můžete zkusit aplikaci znovu nainstalovat. Pokud aplikace vyžaduje smazání, všechna místní data se ztratí, ale není to problém. Všechny jsou odeslány do cloudu a lze je odtud stáhnout. Chcete-li ji odstranit, musíte:

 • Stiskněte a podržte ikonu aplikace, dokud se nepohne.
 • Klepněte na X vedle aplikace a po výzvě klepněte na Odstranit.
 • Spusťte App Store, najděte aplikaci a znovu ji nainstalujte.
 • Klepnutím na křížek vedle aplikace ji odinstalujete.

Chcete-li provést tvrdý reset, stiskněte a podržte současně tlačítka Napájení a Domů, dokud na obrazovce zařízení nezačne blikat logo Apple. Poté byste měli nechat aplikaci nastartovat a zkusit ji spustit znovu.

Aktualizace aplikace

Udržování aplikací v aktuálním stavu je často zásadní pro jejich stabilitu, a to z jednoduchého důvodu: vývojáři identifikují chyby ve svém softwaru, opraví je a pak posílají aktualizace. Mnoho uživatelů samozřejmě změnu výkonu ignoruje, ale když se objeví problém, může to mít zásadní význam.

 • Otevřete obchod App Store a přejděte na kartu aktualizací.
 • Poté vyberte aplikaci, kterou chcete nainstalovat, a stiskněte tlačítko Obnovit.
 • Pokud byl problém způsoben chybou, která byla následně opravena aktualizací aplikace, problém se tím vyřeší.
READ  Jak zapnout svítilnu na iPhonu, když zazvoní. Jak zapnout blesk při volání na iPhone pro tichý režim?

Naprogramuj si aplikaci na iPhone [SwiftUI]. 1. díl

Pokud aktualizace nebo přeinstalace nemají na výpadky žádný vliv, můžete zkusit zkontrolovat nastavení iPhonu, zejména omezení. Pokud je tato možnost povolena, některé aplikace mohou být spuštěny částečně nebo vůbec.

Aktualizace systému iOS

Aktualizace iOS často zahrnují opravy chyb systémového softwaru, ale některá z těchto vylepšení se týkají i aplikací třetích stran. Kromě toho mohou některé z nich vyžadovat novou verzi systému iOS, aby fungovaly nové funkce nebo celá aplikace. Před aktualizací operačního systému si však nezapomeňte vytvořit zálohu zařízení se systémem iOS.

Chcete-li to provést, otevřete Nastavení a přejděte na kartu Obecné. Poté klikněte na Aktualizace softwaru, vyberte aktualizaci a začněte proces kliknutím na Stáhnout a nainstalovat.

Vymazání paměti

Někdy je nejjednodušším řešením pádu aplikace v systému iOS její ukončení a následné restartování. Cílem je vymazat paměť RAM z aplikace a zajistit čisté spuštění.

 • iPhone 8 a starší (zařízení s tlačítkem Home). Dvojitým klepnutím na tlačítko Domů otevřete okno multitaskingu, vyberte aplikaci a přejeďte prstem nahoru. Klepnutím na prázdnou oblast se vrátíte na domovskou obrazovku zařízení.
 • iPhone X a novější verze (zařízení bez tlačítka Domů): Chcete-li zobrazit seznam naposledy použitých aplikací, přejeďte prstem od spodního okraje obrazovky nahoru a táhněte doprava nebo přejeďte prstem od spodního okraje obrazovky nahoru a podržte jej, dokud se nezobrazí seznam naposledy použitých aplikací.

Pomocí tohoto seznamu můžete rychle přepínat mezi aplikacemi. Nyní se můžete pokusit spustit software znovu. Pokud během používání opět dojde k pádu, měli byste problém vyřešit pomocí dalších tipů.

Problém může být způsoben také nedostatkem paměti v zařízení. Více informací o tom najdete v „Nastavení“, pak v „Základní“ a „Úložiště iPhone“.

Instalace antiviru

Problémy s padáním mohou být způsobeny viry v zařízení. I když je iOS považován za jeden z nejbezpečnějších operačních systémů, malware může způsobit škody. V takovém případě je vhodné nainstalovat některou z antivirových aplikací z obchodu App Store.

Pády aplikace mapy.cz na iPhone 7

Proč software na iPadu padá?

Výše uvedené techniky jsou relevantní, pokud aplikace padají na iPadu 2 a na iPhonu 7 nebo jiném modelu.

Aktualizace aplikace

Někdy lze problém s pády aplikací vyřešit pomocí aktualizací vydaných vývojáři. V obchodě App Store můžete zkontrolovat, zda je k dispozici novější verze aplikace.

Otevřete obchod App Store a přejděte na položku Aktualizace.

Instalace aktualizací aplikace, která často padá.

Pokud aplikace padá kvůli softwarovým chybám, aktualizace by je měly odstranit.

Co dělat, když se aplikace zhroutí? 5 snadných způsobů, jak

Všechny aplikace pro zařízení iOS většinou fungují bez problémů a spolehlivě. Někdy se však aplikace může samovolně zavřít. Důvodů je několik. V tomto článku se podíváme na několik způsobů, jak vyřešit problém s vypadáváním aplikací.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS