Předpokládejme, že jste získali iPad s dlouhým objemem a chystali jste se do ní vložit SIM kartu, aby rychle šli na internet, jak vznikl malý problém, a po ní otázka: „Jak a kde vložit SIM kartu do iPadu?»Obecně by o tomto případě mělo být rozhodnuto i v místě prodeje. Konzultant, který vám slouží, měl například vložit SIM kartu do iPad-Mini nebo jiných verzí, které podporují 3G, aby vás zachránily před touto potřebou. Ale protože je příliš pozdě a není touha vrátit se na místo nákupu, článek pomůže vyřešit problém a zachovat nervy šťastného majitele zbrusu nového gadgetu. Navzdory přítomnosti pokynů v balíčku je někdy někdy snazší číst článek s dokončenou nápovědou, než se pokusit zvládnout spoustu nepochopitelných nebo nesprávně vnímaných informací. Proto studujte, co je napsáno níže a zkuste, všechno není tak obtížné, jak by se mohlo zdát na první pohled.

Nejprve musíte rozebrat parametry SIM karet, což pomůže pochopit, jak je odstranit a vložit do moderních modelů iPhone. V současné době existují tři velikosti karet pro iPhone a iPad:

 • Standardní velikost SIM karty. Tato velikost je vhodná pro modely iPhone 3G a 3GS, tj. Všechny první generace. Jsou vloženy standardním způsobem, není nutné samostatně redukovat kartu;
 • Mikro velikost. Navrženo pro iPhone 4 a 4s nebo pro všechny modely druhé generace;
 • Nano velikost Takové SIM karty jsou dnes prezentovány ve formě univerzálního čipu, který uživatel obdrží během nákupu mobilního zařízení. Jeho rozměry jsou 12,3 x 8,8 mm a tloušťka není více než 0,67 mm. Ve skutečnosti se jedná pouze o čip, který je k dispozici na každé SIM kartě, pouze bez bílé základny. Je snadné jej ztratit, takže byste jej měli nainstalovat okamžitě při nákupu a od masteru ve specializovaném obchodě.

Velikost SIM karet

Většina majitelů iPhone, poté, co jej získala, se pokuste samostatně změnit SIM kartu ve smartphonu, vyřadit ze starého zařízení a vložit ji do nového. Ve skutečnosti není nic komplikovaného, ​​ale ne vždy prořezávání sim-karet standardní velikosti dochází bez stopy. Většina majitelů nového mobilního telefonu tedy zůstává bez komunikace. Pokud je tedy třeba zmenšit velikost karty, je lepší kontaktovat komunikační salon a objednat si nový čip.

Poznámka! Prodávající zpravidla nabízí automaticky novou kartu s iPhone. Zaměstnanec obchodu jednoduše vstupuje do nového čísla vlastníka do databáze.

Kde je SIM karta vložena do iPadu

Chcete.li zjistit, jak vložit SIM kartu do vašeho iPadu, musíte nejprve zjistit, zda vaše zařízení podporuje SIM karty.

Jak vložit SIM kartu do tabletů: iPad Pro (11 palců) a iPad Pro (12,9 palce, 3. Generace).

V tomto případě je zásobník SIM karty umístěn na pravé straně tabletu zespodu.

Jak vložit SIM kartu do tabletů: iPad Pro (12,9 palce, 2. Generace), iPad Pro (12,9 palce, 1. Generace), iPad Pro (10,5 palce), iPad Pro (9, iPad Pro (9, iPad Pro (9, (9 7 palců), iPad (6. Generace), iPad (5. Generace), iPad Air (3. Generace), iPad Air 2, iPad Air, iPad Mini (5. Generace), iPad Mini 4, iPad Mini 3, iPad Mini 2, iPad, iPad Mini.

READ  Jak pořídit snímek obrazovky v tabletu Samsung. Jak zjistit, zda byl snímek obrazovky pořízen

V tomto případě je zásobník SIM karty umístěn na pravé straně tabletu zespodu.

Jak vložit SIM kartu do tabletů: iPad (4. Generace), iPad (3. Generace), iPad 2 Wi-Fi 3G

V tomto případě je zásobník SIM karty umístěn na levé straně tabletu shora.

Jak vložit SIM kartu do tabletů: iPad Wi-Fi 3G

V tomto případě je zásobník SIM karty umístěn na levé straně tabletu zespodu.

Jak připojit SIM kartu k iPadu

Pokud máte pro svůj plán SIM kartu, postupujte podle následujících akcí:

 • Vypněte obě zařízení: Stiskněte a podržte tlačítko „Spánek/probuzení“, dokud se neobjeví červený běžec. Poté přetáhněte posuvník.
 • Použijte nástroj pro odstranění SIM, který pocházel z vašeho iPadu k otevření zásobníku SIM karty pro váš předchozí iPad.
 • Otevřete zásobník SIM karty na svém novém iPadu. Pokud existují SIM karty na sim-ochucené, smažte ji.
 • Vložte SIM kartu z vašeho předchozího iPadu do Sim-velikosti vašeho nového iPadu.
 • Zavřete zásobník zcela a ve stejné orientaci, jakou jste jej odstranili (to bude odpovídat pouze jedné cestě).
 • Zapněte obě zařízení.

Aktivace to může trvat několik minut. Pokud potřebujete pomoc při přenosu plánu nebo pokud používáte firemní nebo následnou platbu účtů, musíte se obrátit na svého operátora.

Pokud váš plán používá ESIM nebo vestavěné Apple SIM-Cards, postupujte podle následujících akcí:

 • Do nového iPadu přejděte do nastavení Nastavení celulárních dat buněčných dat.
 • Pokud vidíte tlačítka vedle dopravce, které chcete, klikněte na něj. Poté postupujte podle ukazatelů převodu. Možná budete muset počkat několik minut, než se aktivujete dokončit.

Pokud nevidíte tlačítko přenosu, nebo pokud nemůžete plán přenést, musíte kontaktovat svého operátora.

Váš iPad závisí na zásadách poskytovatele služeb, která může zahrnovat omezení přenosu dat. Kontaktujte operátora a získejte podrobnější informace. Pokud si nejste jisti, který dopravce má zavolat, přejděte na nastavení nosiče na iPadu nebo extrahujte SIM kartu a zkontrolujte název nebo logo kartu pro dopravce.

Jak získat SIM kartu z iPhone

Přidání SIM karty do zásobníku mobilního zařízení není tak snadné, jak se zdá. Dříve přijímač bude muset být vytáhnut, což se poprvé stane obtížným a dokonce nemožným z různých důvodů. Pokud musíte operaci nezávisle provádět, je lepší použít následující položky k bezpečnému extrakci zásobníku:

 • Jehla. Jehla bude potřebná s průměrem odpovídajícím otvoru ve zdi podnosu. Jinak bude obtížné jej extrahovat;
 • Klip. Používá se ve dvou typech. ve složeném nebo rozebíraném. Skládaný vzhled je jednoduše stisknut na zdi přijímače, takže dojde k kliknutí.
 • Speciální klíč. Spolu s chytrými telefony jsou nabízeny speciální klíče, které mohou podnosy otevřít podle potřeby.

Poznámka! Při absenci těchto položek můžete použít jakýkoli jiný ostrý předmět. Podmínka je důležitá. to je jejich správné použití, protože nejmenší nesprávné pohyby mohou vést k poškrábání v pouzdře.

Ipad

Níže najděte svůj model a najděte si SIM-Trap. Chcete.li otevřít zásobník SIM karty, vložte nástroj pro klip nebo SIM pro extrakci do díry vedle zásobníku. Impuls pro iPad, ale ne jeho síla. Pokud máte potíže s extrakcí sim-ochucené, vezměte zařízení k nápovědu k nosiči nebo v obchodě Apple.

Po odstranění SIM karty z zásobníku věnujte pozornost výklenku v jednom z rohů nové SIM karty. Umístěte novou SIM kartu do zásobníku-to bude odpovídat pouze jedné cestě, protože. Poté zcela vložte zásobník do zařízení a ve stejné orientaci, jako jste jej odstranili. Podnos je vhodný pouze jedním způsobem.

READ  Jak obnovit tovární nastavení tabletu Asus.

Najděte zásobník SIM karty na pravé straně, níže:

Najděte zásobník SIM karty na pravé straně, níže:

 • Pro iPad Pro od 12.9 palců (2. Generace)
 • Pro iPad Pro od 12.9 palců (1. Generace)
 • O iPadu (10.5 palců)
 • O iPadu (9,7 palce)

Najděte zásobník SIM karty na levé straně výše:

Když vložíte klip nebo jste součástí nástroje SIM pro extrakci, použijte úhel 45 °

Na iPadu s Wi-Fi 3G najdete zásobník SIM karty na levé straně, dole.

?

Google Pixel 3, 3 xl, 3a xl, 4, 4 xl, 4a, 4a xl s verzí Android 10 nebo novější; iPad Air 3, iPad Pro 3, iPad Mini 5 s iOS 12 OS.1 nebo novější verze; Galaxy S20, S20, poznámka 20, poznámka 20 Ultra, S20 Ultra, Fold, Z Flip, Z Fold2; Huawei P40, P40 Pro, P40 Pro.

Jaká zařízení podporují ESIM?

ESIM v současné době podporuje Google Pixel 2, 3, iPhone XS, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, Samsung S20, Samsung S20, Samsung Z Flip a New. Brzy však tuto technologii začnou podporovat další výrobci, protože výhody práce s ní jsou také zřejmé jak Android, tak iOS.

Co telefony Huawei dělají podporu ESIM?

Huawei: Vlajkové lodě posledních P40, P40 Pro a P40 Pro také spolupracují s ESIM.

Kde je esim?

Více ESIM je nainstalováno v Google Pixel 3 a Pixel 3 XL Smartphones. V Rusku nejsou oficiálně prodány.

Co podporuje iPady SIM kartu?

Následující modely iPadu jsou vybaveny postavenou kartou Apple SIM.

 • Ipad Pro (12,9 palce, 2. Generace), Wi-Fi buněčný model.
 • Ipad Pro (10,5 palce), Wi-Fi buněčný model.
 • Ipad Pro (9,7 palce), Wi-Fi buněčný model.
 • Ipad Mini (5. Generace)
 • Ipad Air (3. Generace)

Jaká zařízení podporují ESIM?

 • .1 nebo novější verze;
 • Google Pixel 3, 3 xl, 3a xl, 4, 4 xl, 4a, 4a xl s verzí Android 10 nebo novější;

Jak nainstalovat ESIM?

Za účelem aktivace karty ESIM nejprve získejte QR kód od operátora. Poté naskenujte výsledný QR kód pomocí zařízení, pro které je plánována virtuální instalace a aktivujte přijatá data. Můžete přidat několik čísel najednou a přepnout mezi nimi v nastavení smartphonu.

Co operátoři podporují ESIM v Rusku?

Vimpelcom (BEeline) a Megafon začínají nabízet předplatitelům službu pro připojení virtuální SIM karty (ESIM). ESIM vám umožňuje připojit se k mobilním sítím bez nákupu fyzických SIM karet, včetně na dálku. Následující ze zprávy „Beeline“ je služba platná v pilotním režimu a v Petrohradě.

?

 • Přejděte do části „Nastavení“.
 • Vyberte „Cellulární komunikace“ nebo „Mobilní data“.
 • Vyberte „Přidat celu“.
 • .
 • Potvrďte výběr mobilního operátora stisknutím tlačítka „Přidat celu“.
 • Po načtení ESIM vyberte tarifní plán z LifeCell.

Jak vyrobit ESIM v Rusku?

Chcete.li se stát novým předplatitelem ESIM nebo změnit fyzickou SIM kartu pro Electronic, musíte navštívit prodejní kancelář, píše Tass. V současné době můžete získat elektronickou SIM kartu v Metropoli v Moskvě nákupním centru a připojení v jiných operátorových salonech, včetně regionů, začne v pondělí v pondělí.

Kde koupit e sim?

Chcete.li zakoupit ESIM od Tele2, uživatelé by měli kontaktovat nejbližší obchod „M. Video „nebo„ eldorado “

Jak nainstalovat ESIM?

 • .
 • Přejděte do nabídky „Nastavení“
 • Vyberte „Cellulární komunikace“
 • Prohledejte QR kód a pomocí tipů zařízení dokončete aktivaci ESIM.
READ  Obnovení továrního nastavení karty Samsung Galaxy tab.

Který iPad je v roce 2020 lepší?

Nejlepší iPad: Apple iPad Pro (11 nebo 12,9 palce, 2020) iPad Pro je absolutně nejlepší iPad, ale je to drahé

Kde vložit SIM kartu do iPadu?

V prvních modelech Apple iPad je zásobník SIM karty umístěn v levém dolním levém tabletu, aby jej extrahoval, použijte sponou papíru, jak je znázorněno na obrázku. V Apple iPad 2 a novém iPadu je podnos Simka také na levé straně, ale byl přesunut nad, ale princip extrakce a vložení zůstal stejný.

Co je buněčné na iPadu?

Nejnovější generační iPad byl přejmenován z Wi-Fi 4G na Wi-Fi Cellular (přeloženo do ruského „iPadu s podporou mobilních sítí“). Apple byl dokonce obviněn ze skutečnosti, že nejnovější generace iPad reklama jednoduše vloží spotřebitele.

Ipad

Níže najděte svůj model a najděte si SIM-Trap. Chcete.li otevřít zásobník SIM karty, vložte nástroj pro klip nebo SIM pro extrakci do díry vedle zásobníku. Impuls pro iPad, ale ne jeho síla. Pokud máte potíže s extrakcí sim-ochucené, vezměte zařízení k nápovědu k nosiči nebo v obchodě Apple.

Po odstranění SIM karty z zásobníku věnujte pozornost výklenku v jednom z rohů nové SIM karty. Umístěte novou SIM kartu do zásobníku-to bude odpovídat pouze jedné cestě, protože. Poté zcela vložte zásobník do zařízení a ve stejné orientaci, jako jste jej odstranili. Podnos je vhodný pouze jedním způsobem.

Najděte zásobník SIM karty na pravé straně, níže:

Najděte zásobník SIM karty na pravé straně, níže:

 • Pro iPad Pro od 12.9 palců (2. Generace)
 • Pro iPad Pro od 12.9 palců (1. Generace)
 • O iPadu (10.5 palců)
 • O iPadu (9,7 palce)

Najděte zásobník SIM karty na levé straně výše:

Když vložíte klip nebo jste součástí nástroje SIM pro extrakci, použijte úhel 45 °

Na iPadu s Wi-Fi 3G najdete zásobník SIM karty na levé straně, dole.

Ipad

Níže najděte svůj model a najděte si SIM-Trap. Chcete.li otevřít zásobník SIM karty, vložte nástroj pro klip nebo SIM pro extrakci do díry vedle zásobníku. Impuls pro iPad, ale ne jeho síla. Pokud máte potíže s extrakcí sim-ochucené, vezměte zařízení k nápovědu k nosiči nebo v obchodě Apple.

Po odstranění SIM karty z zásobníku věnujte pozornost výklenku v jednom z rohů nové SIM karty. Umístěte novou SIM kartu do zásobníku-to bude odpovídat pouze jedné cestě, protože. Poté zcela vložte zásobník do zařízení a ve stejné orientaci, jako jste jej odstranili. Podnos je vhodný pouze jedním způsobem.

Najděte zásobník SIM karty na pravé straně, níže:

Najděte zásobník SIM karty na pravé straně, níže:

 • Pro iPad Pro od 12.9 palců (2. Generace)
 • Pro iPad Pro od 12.9 palců (1. Generace)
 • O iPadu (10.5 palců)
 • O iPadu (9,7 palce)

Najděte zásobník SIM karty na levé straně výše:

Když vložíte klip nebo jste součástí nástroje SIM pro extrakci, použijte úhel 45 °

Na iPadu s Wi-Fi 3G najdete zásobník SIM karty na levé straně, dole.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS