Servisní údaje (příjezd hlavního mistra, originální náhradní díly atd.)

Samsung Galaxy S8 krátký popis

Výměna displeje Samsung Galaxy S8 je jednou z nejoblíbenějších služeb v našem servisu a trvá pouze 3 hodiny. Mnozí upustili svůj Samsung Galaxy a rozbili ho, pak hledali expresní opravu Samsung Galaxy S8 za slušnou cenu se zárukou. Obrácením se na nás ve službě neuděláte chybu. Používáme nejkvalitnější náhradní díly pro váš Samsung Galaxy a poskytujeme až 180denní záruku na opravu.

Příčiny, které mohou způsobit poruchu obrazovky iPhone:

 • Mechanické poškození. Pádem zařízení Samsung Galaxy může dojít nejen k rozbití skla nebo poškození snímače, ale také k poškození samotného displeje zařízení Samsung Galaxy.
 • Vliv kapaliny nebo kondenzace. Po kontaktu s těmito vnějšími faktory začne proces koroze, který může způsobit nefunkčnost součástí obrazovky a vést k výměně obrazovky (displeje) Samsung Galaxy.
 • Tovární vada. V takovém případě můžete zařízení vyměnit za nové nebo vyměnit obrazovku (displej) Samsung Galaxy S8 za novou, pokud existuje záruka od výrobce a nejsou zde stopy po neautorizovaných servisních střediscích.

Jaké obrazovky používáme při výměně obrazovky Samsung Galaxy

 • Repasované originály. Tato obrazovka má původní matrici, sklo a rámeček. vysoce kvalitní kopie. Prakticky žádné vizuální ani hmatové rozdíly oproti originálu z výroby.
 • Originál. Kde se ptáte? Originál lze získat pouze pro „aktuální“ modely, tedy modely, které jsou stále v prodeji na oficiálních stránkách výrobce. Tyto obrazovky lze zakoupit u oficiálního zástupce nebo vyjmout z nového telefonu.
 • Kopie. Kopie obrazovek na vašem Samsung Galaxy nastaví nejvíce „malé“ služby. Jejich cena je přijatelnější, ale kvalita je nižší než u originálu i repasovaného originálu. Proto bude záruka poskytována v menší míře.

Mnoho lidí nemá rádo kryty, ale nosí smartphony s klíči a mění je. Jiné dokonce ani nelepí ochrannou fólii nebo sklo na povrch obrazovky, což ji poškrábe. Časté je také upuštění telefonu. Jen se nedivte, že jeho vzhled může být zkažený. Ještě že se situace dá napravit! Vždy se můžete spolehnout na naše specialisty, kteří provedou rychlou a profesionální opravu vašeho telefonu Samsung Galaxy S8, abyste si mohli opět užívat všech funkcí telefonu bez omezení.

Samsung Galaxy S8 альтернативный ремонт разбитого дисплея

Co budete potřebovat pro opravu displeje?

K demontáži Galaxy S8 budete potřebovat následující nástroje: 1,5mm křížový šroubovák, plastovou špachtli nebo trsátko, pinzetu, fén. speciální nebo obyčejný, přísavku na odstranění displeje. Tyto nástroje najdete v katalogu našeho obchodu.

Před zahájením opravy si nezapomeňte vytvořit zálohu smartphonu, dbejte na čistotu pracovní plochy a snažte se být opatrní a obezřetní. Před zahájením opravy vypněte smartphone a vyjměte kartu SIM.

oprava, obrazovky, telefonu, samsung

Samsung S8 G950FD разборка, и замена дисплея с рамкой

Samsung Galaxy S8 SM-G950 Výměna displeje/skla displeje

Servisní středisko Mobilier parts provádí opravy telefonu Samsung Galaxy S8 (kód modelu SM-G950) jakékoli složitosti, přičemž používá pouze originální příslušenství a provádí práce se zárukou a v souladu s předpisy společnosti Samsung. Výměna vadného displeje nebo rozbitého skla u Samsungu S8 je oprava, při které se nainstaluje nový originální modul displeje, vymění se těsnění a lepicí prvky, u modelů s normou ochrany proti vodě IP68 se musí vyměnit i těsnění a smartphone se otestuje na odolnost proti vodě a dostanete certifikát.

READ  Jak přenášet fotografie z iCloudu do iPhonu. Ukládání e-mailů z iCloud mail

Nápověda pro výběr kvality dílů pro opravu, pokud některý z typů kvalitních dílů popsaných v nápovědě není pro tento model momentálně k dispozici.

Cena služby výměny displeje Samsung Galaxy Samsung S8 zahrnuje náklady na veškeré příslušenství, tj:

Další poplatek za opravu může být požadován pouze v případě, že diagnostika odhalí poškozené jiné části než samotnou obrazovku. Náklady na opravu jsou vždy předem dohodnuty.

V případě odmítnutí další opravy po fázi diagnostiky zaplatíte pouze náklady na diagnostiku ve výši 300 UAH. (čas potřebný na diagnostiku a materiál na sestavení smartphonu).

Minimální doba výměny obrazovky v Samsung Galaxy Samsung S8: 60 minut

Servisní centrum Mobilye detaily má místa přijetí techniky v opravě na pravém a levém břehu v Kyjevě, stejně jako kurýrní doručení smartphonu v opravě a zpět do vašich rukou, přijímáme techniku v opravě prostřednictvím zasílání New Mail z celé Ukrajiny.

Našim technikům a servisním střediskům nabízíme speciální ceny a podmínky pro opravy vašich zařízení a nákup náhradních dílů! Pro více informací kontaktujte naše manažery.

Když si pro výměnu displeje Samsung Galaxy Samsung S8 vyberete servisní středisko Mobility Parts, získáte:

profesionální oprava vašeho smartphonu kvalifikovanými techniky;

ochranu vašeho soukromí a přísnou důvěrnost;

Používejte pouze originální díly a příslušenství v souladu s předpisy společnosti Samsung;

testování pro řešení problémů a ochranu proti vlhkosti (pokud je poskytována výrobcem);

Kdy opravit Samsung S8 Plus

Pokud váš smartphone používáte, obraťte se na naše servisní středisko:

 • Vyžaduje výměnu jakéhokoli dílu, pouzdra;
 • Spadl do vody nebo asfaltu, po kterém se nezapne;
 • Zpomaluje se, samovolně se restartuje;
 • Nezapíná se;
 • Nenabíjí se;
 • Problém s modulem Wi-Fi;
 • Problémy se softwarovou částí, aplikacemi.

Technik servisního střediska provede diagnostiku, určí příčinu poruchy a vybere nejlepší možnost opravy Samsung S8 Plus. Průměrná doba prací 2-5 dní. Můžete si objednat další službu urgentní opravy a kurýrní doručení v Kyjevě.

Jak povolit rozdělení obrazovky v zařízení Galaxy S8 v systému Android 9 Pie

Jedna z nejlepších funkcí smartphonů Samsung se systémem Android 8.0 měla úžasnou funkci rozdělení obrazovky. Obzvlášť se mi líbilo, když jsem ji používal na svém Galaxy S8 při objednávání taxíku, kdy spustíte několik aplikací a sledujete, jak rychle řidič reaguje. Po aktualizaci telefonů Samsung S8 a S8 Plus na systém Android 9 však možnost rozdělení obrazovky zmizela.

Jak se ukázalo, výrobce tuto funkci z nějakého důvodu ukryl daleko v nastavení a ve výchozím nastavení je deaktivována. Ukážu vám, jak znovu zapnout funkci rozdělené obrazovky a jak ji co nejsnadněji a nejpohodlněji používat.

Jak zablokovat SIM kartu v zařízení Samsung Galaxy S8?

Jak aktivovat ochranu zámku SIM karty v zařízení Samsung Galaxy S8? Jak nastavit ochranu PIN v telefonu Samsung Galaxy S8? Jak používat ochranu PIN u Samsung Galaxy S8? Jak změnit kód PIN na kartě SIM v zařízení Samsung Galaxy S8? Jak vypnout ochranu PIN v zařízení Samsung Galaxy S8? Víte, jak užitečná je ochrana pomocí kódu PIN v zařízení Samsung Galaxy S8? V níže uvedených pokynech vám ukážeme, jak snadno nastavit zámek SIM karty v telefonu Samsung Galaxy S8. Pokud chcete v telefonu Samsung Galaxy S8 používat funkci STYRE, přečtěte si, jak pomocí nastavení aktivovat ochranu zámku SIM karty v telefonu Samsung Galaxy S8. Postupujte podle našeho průvodce a kartu SIM snadno zamkněte.

 • Nejprve odemkněte zařízení Samsung Galaxy S8 a vstupte do Nastavení.
 • Ve druhém kroku vyberte možnost Zabezpečení a soukromí.
 • Přejděte dolů na položku Další nastavení, abyste získali přístup k pokročilým nastavením.
 • Nyní vyberte možnost Šifrování a pověření.
 • Je čas stisknout tlačítko Nastavit zámek SIM karty 1.
 • Poté zapněte přepínač Zámek karty SIM.
 • V poslední části zadejte kód PIN karty SIM.
 • Skvělá práce! Kód PIN karty SIM byl aktivován.
READ  Jak přenést data z jednoho telefonu do druhého. Použití účtu Google

Jak sdílet obrazovku telefonu Samsung Galaxy S8 v počítači?

Začněme první částí tohoto článku. Nejprve vám ukážeme, jak sdílet obrazovku telefonu Samsung Galaxy S8 v počítači. Tato funkce může být užitečná zejména v případě vzdáleného řešení závady mobilního telefonu nebo v případě, že chcete sdílet obsah pro profesionální použití.

Sdílení obrazovky Samsung Galaxy S8 na počítači pomocí aplikace Apowermirror

Tato aplikace vám umožní snadno sdílet obrazovku telefonu Samsung Galaxy S8 v počítači. Má to však nevýhodu, můžete používat pouze dvě zařízení, která jsou poblíž, ve skutečnosti musí být připojena buď přes USB, nebo ke stejné Wi-Fi. Pokud tuto možnost nikdy nemáte, přejděte rovnou na další část tohoto článku. Zrcadlo se vám bude hodit zejména tehdy, pokud jste v práci nebo doma a nechcete odpovídat na zprávy nebo e-maily prostřednictvím virtuální klávesnice telefonu. Snadné používání obrazovky počítače, myši a klávesnice vám usnadní níže uvedený postup:

 • Stažení aplikace Zrcadlo do zařízení Samsung Galaxy S8
 • Instalace
 • Stáhněte si software Apowermirror do počítače a nainstalujte jej
 • Připojte se ke stejné síti Wi-Fi nebo připojte telefon přes USB k počítači, se kterým chcete sdílet obrazovku
 • Spusťte obě aplikace na obou zařízeních.
 • Aktivujte „Sdílení přes USB“ nebo „Sdílení přes Wi-Fi“.
 • Poté stiskněte tlačítko „Start“.

Sdílení obrazovky Samsung Galaxy S8 v počítači pomocí funkce Join. já

Nyní vám ukážeme, jak sdílet obrazovku se vzdáleným počítačem. Prostřednictvím aplikace Join. Původně jsem byl navržen pro vzdálené konference, budete moci sdílet obrazovku svého počítače. K dosažení svých cílů postupujte podle níže uvedených pokynů:

 • Stáhněte si a nainstalujte software Join. Já na vašem počítači
 • Stáhněte a nainstalujte aplikaci do zařízení Samsung Galaxy S8
 • Vytvoření účtu v aplikaci
 • Při nastavení aplikace postupujte podle pokynů.
 • Zahájení konference mezi dvěma zařízeními prostřednictvím osobního odkazu nebo jedinečného kódu.
 • V průběhu procesu byste měli kliknout na možnost „Sdílet obrazovku“ v pravém dolním rohu aplikace a sdílet ji se všemi účastníky konverzace.

Oprava Samsung Galaxy S8

Servisní centrum Samsung na adrese Novokuzněcká je urgentní oprava Samsung Galaxy S8 od 1 hodiny. K dispozici jsou originální náhradní díly a vlastní řemeslníci. Opravujeme jak modulární Samsung Galaxy S8, např. výměna displeje a komplexní oprava komponent základní desky.

Na originální náhradní díly se vztahuje 6měsíční záruka společnosti Samsung. 180denní záruka. Pokud nevíte, co je s vaším Galaxy S8 v nepořádku, můžete jej nechat opravit na telefonním čísle 9255075311. Diagnostika je zcela zdarma, i když odmítnete pokračovat v opravě.

Služba Popis Cena /
Diagnostika
Výměna reproduktoru (mluvení) 1650
Výměna skla kamery (sklo kamery s prací. originál) 1000
Výměna zadního skleněného panelu / zadního krytu se sklem fotoaparátu 1800
Výměna vyzváněcího tónu 1600
Opravy displejů a senzorů 1900
Výměna konektoru baterie 1750
Výměna mikrofonu 1900
Výměna konektoru pro sluchátka / náhlavní soupravu 1600
Výměna displeje / obrazovky (100% originální modul) 11500
Výměna skla displeje (originální Gorila Glass 5 s oleofobní vrstvou) 5900
Výměna nabíjecího konektoru za smyčku. Napájecí konektor s dotykovým tlačítkem 3400
Vyměňte světelný senzor (obrazovka se při hovoru nevypíná) 1990
Výměna baterie (originální) 3800
Výměna anténní jednotky 1750
Čištění desek po poškození vodou (ultrazvukem) 1500
Aktualizace softwaru, flashování / oprava softwaru 1200
Hlavní fotoaparát 3800
Výměna zadního krytu (duplikát) 1900
Oprava pomocí náhradních dílů 1200
Výměna pouzdra (střední část) 4200
Obnovení spouštěcího sektoru 2800
Výměna klíčů v nabíjecím obvodu 2200
Výměna komponentů Smd 200-800
Výměna řídicí jednotky napájení 3500
Resetování modulu displeje na rámeček 1800
Oprava podsvícení 1500
Výměna nabíjecího konektoru 1800
Výměna konektoru baterie 1700
Obnovení dat od 1200
Výměna základní desky 13800
READ  Jak přenášet fotografie přes Bluetooth z iPhonu. Přenos souborů

OCA Mitcshubishi 170 UM Výměna továrního skla. Perfektně sedí, díky své tloušťce nemá žádné mezery ani štěrbiny (při použití originálního skla). Oprava je provedena přímo před zákazníkem do 1 hodiny a 30 minut.

Výměna skla displeje Samsung Galaxy S8

Každý telefon je nedokonalý a má své slabiny, u Galaxy S8 je to obrazovka, přesněji sklo, které se při špatném pádu rozbije. Výměna displeje představuje až 80 % všech oprav Samsungu Galaxy S8.

Displej málokdy utrpí úder, protože je vyroben z fólie, ale snadno ho prorazí střepy rozbitého skla, protože sklo je k displeji přilepeno, takže náhradní sklo pro Samsung Galaxy S8 je modulární.

Rozbil! Výměna zadního skla Samsung Galaxy S8

Originální modul je dodáván s ochranným sklem Gorilla Glass 5 s oleofobní vrstvou, amole HD displejem, tlačítkem Home, nabíjecím konektorem, kabely, rámečkem a pouzdrem. Z telefonu zůstane pouze fotoaparát, reproduktory, koaxiální kabely, základní deska a zadní kryt. Z toho plynou vysoké náklady na výměnu.

Oprava telefonu Samsung Galaxy C8 trvá 1 hodinu a 20 minut.

Oprava displeje je možná za předpokladu, že matrice a čip na desce jsou neporušené. Jediné komponenty, které lze opravit, jsou kabel displeje, který obsahuje konektor, podsvícení a komponenty smd. Diagnostika obrazovky trvá několik hodin, není rychlá.

Poškozené sklo fotoaparátu obvykle neovlivňuje samotnou funkci fotoaparátu. Sklo lze vyměnit dvěma způsoby, s rámečkem fotoaparátu nebo jen se sklem. Nové sklo fotoaparátu je stejné jako sklo v novém telefonu a má všechny stejné funkce.

Čas potřebný k opravě skla fotoaparátu Galaxy S8 je hotový do 35 minut. Průvodce odstraní staré sklo, stlačeným vzduchem vyfoukne malé úlomky skla a pomocí voděodolného lepidla nainstaluje nové sklo.

fotoaparát v Samsung Galaxy S8 je poměrně masivní a vnitřní mechanismus automatického zaostřování trpí silným dopadem. Fotoaparát při fotografování nezaostřuje a snímky jsou rozmazané.

Kamera je kompletně uzavřená, sestavená v jednom celku, takže ji nelze rozebrat, pouze vyměnit. V některých případech je však možné opravit nejen fotoaparát, ale i základní desku. Správné informace vám může poskytnout pouze technik po diagnostice telefonu.

Výměna zadního skleněného krytu Samsung Galaxy S8

Zadní skleněný panel se vymění do 40 minut. Nový kryt je dodáván s lepidlem a novým těsněním. Rozdíly oproti starému krytu budou drobné, nebude na něm IMEI telefonu a některé nápisy, jinak zůstane vše při starém a rozdílu si po opravě Samsung Helexi C8 nevšimnete.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS