[Taurus 7] Jak obnovit kontakty na Androidu

Ztráta jednoho, několika nebo dokonce všech kontaktů telefonního seznamu na telefonu je docela snadná. Samotný uživatel si mohl při prohlížení kontaktních informací náhodně vybrat nesprávnou možnost nebo ublížit tlačítko „Odstranit“ a poté litovat jeho rozhodnutí. Důvody mohou být také nezávislé na majiteli zařízení Android, například zmizení telefonních čísel po aktualizaci systému nebo resetování do továrny, po načtení škodlivého softwaru nebo v důsledku konvenčního selhání softwaru. Ale bez ohledu na to, co vede k tomuto výsledku, nejdůležitější je, jak obnovit kontakty na telefonu Android. V našem článku jsme pro vás shromáždili nejjednodušší a nejúčinnější způsoby řešení tohoto problému.

Jak obnovit telefonní čísla? Předtím, než se obrátíte na postup pro obnovení telefonních čísel vašeho adresáře, stojí za to zkontrolovat, zda byly odstraněny pouze z jednoho informačního nosiče, například pouze z paměti zařízení, pouze z karty SD karty nebo pouze z SIM karta. Uživatelé často zkopírují seznam dostupných čísel ze SIM karty na telefon a naopak, takže při změně telefonu nebo SIM karty je snadné přenášet data o kontaktech. Chcete.li zkontrolovat, zda bylo požadované číslo zachováno na jiném místě, postupujte podle následujících akcí.

Zavolejte do nabídky a vyberte možnost „Zobrazit kontakty“. Zde je možnost „Všechny kontakty“.

Obnovení kontaktů ze zálohování Google

Kontakty WhatsApp jsou neoddělitelně propojeny s telefonní knihou zařízení Android, což znamená, že přidání nebo odstranění kontaktů v jedné aplikaci se automaticky vyskytne v jiné. Při přidávání nebo smazání názvu vlastníka telefonního čísla tedy v kontaktní aplikaci se automaticky objeví nebo zmizí v aplikaci WhatsApp a naopak. Bohužel, ani nastavení, ani služba technické podpory aplikace WhatsApp nebudou moci pomoci při obnově vzdálených kontaktů, ale stále existuje cesta ven. Je to díky přímému připojení kontaktů ve dvou uvedených aplikacích, že můžete jednoduše obnovit všechna jména v dodatku kontaktů na vašem smartphonu. To se snadno provede, pokud váš telefon podporuje funkci zálohování na disku Google a pokud jste tuto funkci neodpovídali. Chcete.li obnovit kontakty Whatsapp ze zálohy Google, postupujte podle následujících akcí.

Jeden.Jeden. Obnovení ze zálohování Google prostřednictvím nastavení zařízení

Ve spodní části obrazovky vyberte potřebnou zálohu v datu a klikněte na ni.

Jeden.2. Oživení ze zálohování Google prostřednictvím oficiálního webu

Chcete.li obnovit kontakty Whatsapp Android prostřednictvím oficiálního webu společnosti Google, musíte si pamatovat telefonní číslo a účet Google, které jste uvedli při vytváření záložní kopie. Tato metoda pomůže obnovit vaše kontakty, pokud od jejich odstranění neprošly více než 30 dní.

 • Otevřete prohlížeč na počítači nebo telefonu a přejděte na stránku HTTPS: // Kontakty.Google.com/. Zadejte přihlašovací a heslo.
 • Zavolejte na levý boční panel a na seznamu dostupných možností Klikněte na „“.
 • V podrobném seznamu vyberte možnost „Chance Changes“.

Dále označte dočasný segment, pro který je nutné obnovit kontakty zařízení. Můžete si vybrat jednu z navrhovaných možností nebo nakonfigurovat svůj. Poté klikněte na tlačítko „Potvrzení“.

READ  Pořízení snímku obrazovky na zařízení Samsung Galaxy a 50

Jak obnovit vzdálené kontakty na Androidu

Co dělat, pokud existuje reset nastavení a přechod na novou verzi Androidu? Paměť programu se stává dokonale čistou, stará čísla mohou zmizet. Nejoblíbenější metody obnovy jsou PC, speciální aplikace a účet Google. Zvažte tyto technologie samostatně.

Kontakt Google

Tato možnost je považována za optimální, pokud nevíte, jak obnovit vzdálené kontakty na Samsungu. Nejprve musíte spustit účet a aktivovat synchronizaci. Stahovala aplikaci s názvem Google Contact na smartphonu? Automatické, přesuňte se do boční nabídky a proklouzněte „Nastavení“.

Existuje zajímavá možnost „Rezervní kopie zařízení“. Pamatujte, že jsme vytvořili zálohy? Pokud kliknete na tuto klíč, můžete kontaktovat uložený soubor.

Kontaktujte programy obnovy

Obnovíme se pomocí užitečnosti Easeus MobiSaver. Toto je rychlá Číňana, pokud jde o úkol za pár minut. Software vám umožňuje oživit:

Existují dva typy skenování. rychlé a in.depth. Je nutné podrobné vyhledávání, pokud jsou chybějící data více než týden. Předpoklad-přítomnost kořenového pravého práva.

Jak obnovit vzdálené kontakty ze SIM karet

Krok 1 Po instalaci spusťte program a připojte telefon Samsung s kartou SIM vloženým do počítače pomocí kabelu USB.

Krok 2 Program najde váš telefon, když je váš telefon v režimu ladění USB, a pásku OK, aby bylo možné ladit pomocí USB. Pokud ne, otevřete režim ladění USB v souladu s pokyny na obrazovce. Je to snadné, jen pár lisů prstů.

Krok 3 Po úspěšném nalezení vašeho zařízení si můžete vybrat různé typy souborů. Označte pole vedle kontaktů a klikněte na tlačítko.

Krok 4 Program by měl být privilegován na skenování dat z telefonu. Proto byste měli umožnit programu nainstalovat bezpečnou aplikaci, aby získala kořenové právo na skenování dat z telefonu a z karty SIM. A poté klikněte na Povolit / grant / přihlásit se, až se objeví požadavek.

Krok 5 trpělivě počkejte na dokončení procesu skenování. Jakmile to skončí, můžete zobrazit kontakty s podrobnými informacemi. Stiskněte kontakty v důsledku skenování a zobrazením názvu kontaktu, telefonní číslo a e.mailovou adresu. Označte ty, které se chcete vrátit, a klikněte na Obnovit a uložit je jako soubor VCF / CSV / HTML na počítači.

Toto je celý proces zotavení, velmi rychlý a lehký, je to tak? Toto obnovení dat Android lze také použít k obnovení smazaných souborů z karty Android SD a obnovení obrázků Samsung WhatsApp.

S FoneLabem pro Android obnovíte ztracená / smazaná data iPhone, včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z vaší SD karty nebo zařízení.

Obnovení fotografií přes Samsung Cloud

Budete potřebovat nabídku „Nastavení“, odkud byste měli jít do Cloud Samsung. Protože kopie obrázků jsou obsaženy v cloudu, vyhledávání bude trvat několik minut. Systém dále nabízí výběr souborů, které by měly být odstraněny z úložiště. Data se mohou lišit. Protože se o video nezajímá, vyberte možnost s fotografiemi.

Nová zařízení Galaxy implementují možnost cloudového koše. Jedná se o vytvořenou aplikaci, z níž můžete cokoli obnovit. od SMS po fotografie a protokoly hovorů. Obrázky jsou oživeny v galerii, na které jsou informace drženy po dobu ne více než 15 dnů.

Kontakty u poslů

Pokud používáte posly jako Viber, Telegram nebo WhatsApp, pak jsou v nich také zachovány vaše kontakty s telefonními čísly. T.E. Zadáním seznamu kontaktů Messenger můžete vidět telefonní čísla lidí, kteří bývali ve vašem telefonním seznamu Android (a můžete jít na Messenger v počítači, pokud je telefon najednou ztracen nebo zlomený).

Bohužel nemůžu nabídnout způsoby, jak rychle exportovat kontakty (s výjimkou ochrany a následného vstupu) od okamžitých poslů: Existují dva exportní kontakty viber a kontaktní export pro WhatsApp ve hře, ale nemůžu říci o jejich výkonu ( Pokud jste to zkusili, dejte mi vědět v komentářích).

READ  určení čísla počítače v síti podle ip.

Také, pokud nainstalujete klienta Viber na počítač C Windows, pak v názvu C: Users the_proter AppData Roaming ViberPC číslo_tolephone najdete soubor Viber.DB, což je databáze s vašimi kontakty. Tento soubor lze otevřít v konvenčním editoru, jako je Word, kde, i když v nepříjemné podobě, uvidíte své kontakty se schopností je zkopírovat. Pokud víte, jak psát požadavky SQL, můžete otevřít viber.DB v SQL Lite a exportní kontakty odtud ve vhodné formě pro vás.

Podívejme se podrobněji, jak v tomto případě obnovíte kontakty na telefonu a přesuňte je z karty SIM:

Jak exportovat kontakty Gmail v Androidu

K tomu často dochází, když lidé používající telefon Samsung Galaxy odstraní důležitá telefonní čísla nebo zmizí kontakty Samsung z neznámých důvodů.

Obnovení kontaktů na Androidu bez zálohy.

Pokud synchronizovali kontakty s Gmailem, je docela snadné obnovit.

 • Zadejte Gmail.com do prohlížeče a zadejte svůj účet Gmail.
 • Klikněte na ikonu Gmail v levém horním rohu a vyberte kontakty v nabídce.
 • Kliknutím také exportujte ze seznamu.
 • Poté obdržíte okno vyskakovacího okna s žádostí o exportu kontaktů. Vyberte všechny kontakty.
 • Vyberte formát CSV a klepněte na tlačítko Exportovat.
 • Připojte zařízení k počítači a přeneste do něj kontaktní soubor CSV.
 • Spusťte kontakty na telefonu Android a importujte kontakty do telefonu.

Ale co když nemáte zvyk synchronizovat kontaktní informace s účetnictvím Google nebo počítači?

V tomto případě se prostě nemůžete dočkat, až najdete různé online metody, jak obnovit ztracené kontakty, ale nakonec to nebylo možné.

Ve skutečnosti se nemusíte bát, když budou na Samsung Galaxy S6 / S4 a na dalších chytrých telefonech nebo dalších smartphonech nebo Android tablety ztraceny vaše kontakty, fotografie, zprávy, videa, hudba nebo jiné soubory.

Protože samotná data nebudou okamžitě smazána, dokud nebudou přepsány novými soubory. To znamená, že určitě máte šanci obnovit vzdálené kontakty ze zařízení. Vše, co potřebujete, je profesionální software pro obnovu dat pro Samsung.

Obnova dat Android Fonelab je výkonný nástroj pro zotavení kontaktu Samsung.

Software umožňuje uživatelům obnovit vzdálené textové zprávy Android, kontakty, fotografie, hudbu, video, historii hovorů, dokumenty atd. D. Bez jakýchkoli záložních kopií, pokud jsou náhodně odstraněny, formátování, rozhodnutí, obnovení továrního nastavení, selhání systému nebo jiných situací.

Podporuje téměř všechny telefony a tablety Android. Jen mějte na paměti, že na zařízení Android nepracuje a po ztrátě dat nic neaktualizujte. Jinak vaše ztracené soubory navždy zmizí.

Pokud chcete obnovit vzdálené kontakty z Androidu, co musíte udělat, je to nainstalovat tento praktický a užitečný program do počítače.

S FoneLabem pro Android obnovíte ztracená / smazaná data iPhone, včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z vaší SD karty nebo zařízení.

 • Snadno obnovte fotografie, videa, kontakty, WhatsApp a další data.
 • Před zotavením.
 • Dostupný telefon Android Telefon a SD karta.

Je možné obnovit vzdálené kontakty?

Po dozvěděném důvodech se domnívám, že každý by měl být velmi znepokojen tím, zda lze obnovit vzdálené kontakty? Odpověď je určitě pozitivní. Existuje mnoho metod, které vám nejen pomohou obnovit vaše telefonní číslo, ale také vám pomohou obnovit fotografie a videa. Níže budeme diskutovat nejúčinnější a nejpohodlnější metodu.

Obnovte kontakty s účtem Google

Toto je nejběžnější a nejúčinnější metoda. Pokud jste dříve synchronizovali svá data s účtem Google, všechny vaše kontakty budou uloženy na serveru. Vezměte prosím na vědomí, že tato metoda je platná, pouze pokud máte vždy funkci synchronizace dat. Podívejme se, jak obnovit kontakty s účtem Google (vezměte jako příklad Samsung):

 • Na telefonu Android otevřete aplikaci „Nastavení“ „Google“.
 • Vyberte „Instalace a resetování nastavení“.
 • Dále klikněte na „Obnovení kontaktu“.

Poté vyberte požadovanou zálohu a klikněte na „Obnovit“.

READ  Jak obnovit odstraněné soubory na Samsung

Obnovte vzdálené kontakty prostřednictvím kontaktů Google

Kromě první metody je druhá metoda také jednoduchá. Všechny telefony Android a účty Google je mohou používat. Faktem je, že Google si ve výchozím nastavení zachovává všechny vaše kontakty ve své službě „kontaktů“ a po odstranění jsou tam uloženy po dobu dalších 30 dnů. Chcete.li obnovit vzdálené číslo, kroky níže:

Přejděte do služby Google Contacts Service. https: // Kontakty.Google.com pomocí jakéhokoli prohlížeče na svém počítači.

Zadejte účet použitý na svém smartphonu.

Na levém bočním panelu rozbalte seznam opětovným stisknutím bodu.

Poté vyberte položku zrušit změny.

Vyberte, jaké období chcete změny zrušit. Období je omezeno 30 dní. Dále klikněte na potvrzení.

Nyní víte, jak obnovit vzdálené kontakty na telefonu Android do 30 dnů pomocí Google.

Jak obnovit vzdálené kontakty pomocí SIM map

Někteří uživatelé si často zvyknou udržovat kontakty na SIM kartě. Pokud jsou kontakty na telefonu ztraceny, můžete se také pokusit obnovit ze SIM karty.

 • Otevřete kontaktní aplikaci a přejděte do nastavení stisknutím ikony „Tři body“ v pravém horním rohu.
 • Vyberte položku importu/ exportu.
 • Vyberte import ze sim.
 • Vyberte pro uložení čísel v telefonu.

Poté se na telefonu objeví všechny vaše kontakty se SIM kartami.

Obnovte vzdálené kontakty prostřednictvím poslů

Pokud používáte posly jako WhatsApp, Telegram nebo Viber, pak jsou v nich také zachovány vaše kontakty s telefonními čísly. Důvodem je, že při registraci v poslech je k účtu připojeno číslo mobilního telefonu a telefonní číslo je automaticky uloženo na účtu. Pomocí těchto poslů tedy najdete telefonní číslo, které potřebujete.

4.1 přes WhatsApp

Poté budou k dispozici informace o kontaktu, včetně mobilního čísla, které lze kopírovat a přidat do smartphone telefonního knihy.

Pokud byly z nějakého důvodu smazány kontakty z WhatsApp, nebude to fungovat na použití této metody. Pokud jste však již dříve vytvořili zálohu, můžete v aplikaci obnovit data, budete muset přejít do nastavení a kliknout na bod „Obnovit“ z kopie.

4.2 přes telegram

Můžete také obnovit vzdálené telefonní číslo v Telegramu Messenger:

Klikněte podle názvu potřebné osoby. Poté se otevřou další informace. včetně čísla mobilního telefonu.

4.3 přes viber

Pokud jste před odstraněním jednoho nebo více kontaktů použili Viber Messenger, je tato metoda také vhodná pro vás. Chcete.li zjistit počet předplatitele ve Viber, musíte také přejít na informace o kontaktu. Chcete.li to provést, vyberte správného účastníka ze seznamu v nabídce „Volání“ nebo „Chats“. Poté klikněte na avatar uživatele a uvidíte telefonní číslo.

Obnovte vzdálené kontakty pomocí tenorshare uldata pro Android

Jak obnovit kontakty po resetování nastavení Android? Pokud metody nepomáhají výše uvedené, můžete vyzkoušet tenorshare uldata pro Android Utility. Tento program vám konkrétně pomůže obnovit smazaná data na Androidu, například obnovení vzdálených fotografií, videí a souborů. Kromě toho také obnovuje vzdálená data WhatsApp a WeChat. Tenorshare uldata pro Android podporuje více než 6 000 typů telefonů a tabletů Android, včetně Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo, Motorola, LG atd.D.

  Stáhněte a nainstalujte tenorshare uldata pro Android na počítači.

Připojte smartphone k počítači pomocí kabelu USB OEM. Poté spusťte program a v hlavní nabídce vyberte možnost „Obnovit ztracená data“.

Poté je na zařízení Android nutné povolit ladění USB podle pokynů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS