Odemknutí funkce Smart Hub/Smart TV v televizoru Samsung

Servisní středisko Samsung nabízí vyřešení problému jednou provždy, se zárukou na provedenou práci v nejkratších termínech, vzhledem k výskytu informací o problémech uživatelů souvisejících s blokováním některých funkcí televizorů na území Ukrajiny.

Jediným trvalým řešením problému je výměna řídicí desky. Pro stanovení nákladů na opravu televizoru nám musíte sdělit sériové číslo televizoru, které je uvedeno na nálepce na zadní straně televizoru.

Také díky tomuto servisnímu středisku Samsung. nabízí tuto službu za zvýhodněnou cenu. Propagační nabídka platná do 8. března 2020. V níže uvedené tabulce najdete přibližné pořadí cen za výměnu desky pro váš televizor. Další informace vám poskytnou vedoucí našeho servisního střediska. Nebo zanechte požadavek a naši manažeři vám zavolají zpět.

55″ Q70, Q80. Q90. 4200 UAH.

Níže si můžete prohlédnout důvody blokování, které byly uvedeny na oficiálních stránkách společnosti Samsung na Ukrajině.

„Funkce Smart Hub / Smart TV nemusí fungovat na televizorech, které byly vyrobeny pro použití na území jiných států nebo regionů v souladu s technickými normami a právními požadavky platnými v těchto zemích nebo regionech. U zařízení, která byla importována na Ukrajinu, nemohla být funkce Smart Hub/\Smart TV dostupná bez zvláštních úprav televizorů kvůli zásahu do softwaru na úrovni serveru, Změny továrního nastavení v takzvaném „servisním menu“, ke kterému je přístup pro spotřebitele výrobcem zakázán. Používání těchto zařízení na Ukrajině je zakázáno platnými technickými předpisy a jako takové vylučuje schopnost výrobce zajistit jejich správnou funkci, dostupnost všech funkcí a servis. Některé služby prodávané prostřednictvím služby Smart Hub mají navíc licenční omezení, pokud jde o území použití. Informace o tom, že dostupnost funkcí závisí na regionu, je uvedena v uživatelské příručce. Televizory, které splňují technické předpisy a legislativní požadavky, mají plné číslo modelu končící latinkou UA, což je dostatečný identifikátor pro co nejlepší rozlišení modelů. Například celé číslo modelu QE65Q67RAUXUA, v němž kód končí na UA, je uvedeno na výrobním štítku na zadní straně televizoru a na štítku s označením na obalu. Pro všechny problémy s identifikací zařízení doporučujeme kontaktovat službu podpory Samsung Electronics na telefonním čísle: 0-800-502-00-00 (zdarma z pevných linek a mobilních telefonů maloobchodních operátorů). Další informace o technické podpoře naleznete na webových stránkách společnosti Samsung v příslušné sekci „

Kdysi televizor, nyní „cihla“. Proč jsou televizory Samsung na Ukrajině hromadně blokovány a jak je oživit

Omezení jsou připisována „šedým“ dodávkám zařízení a v důsledku toho nesprávnému mapování regionu, kde bylo zařízení zakoupeno a kde je používáno.

S problémy s vysíláním se potýkali také uživatelé v Bělorusku, Rusku a Moldavsku.

„Strana“ zjistila, co způsobilo problém a jak odstranit zámek z chytrých televizorů Samsung.

Co říkají majitelé mrtvých Samsungů

První stížnosti na blokovaná zařízení se objevily v únoru v oficiální skupině Samsung Ukraine na Ukrajině. Uživatelé zapínali televizory a viděli zprávu „Tento televizor není v tomto regionu plně funkční“. „V této oblasti nejsou všechny funkce tohoto televizoru plně funkční.“).

Lidé píší, že regionální televizní blokování se poprvé objevilo v roce 2020. Pod různými propagačními příspěvky společnosti uživatelé hlásí blokování zařízení.

Někteří z nich zveřejnili rozhořčené komentáře k oznámení nových modelů televizorů a píší své vzkazy pomocí hashtagu #BanSamsung. „bang Samsung“).

„Hovno na lopatě, ne nové televizory. Vždy jsem kupoval techniku této značky, ale výluka v roce 2020 pro mě značku zabila. Myslíte si, že se všichni vrhnou na nákup nových televizorů za dvojnásobnou cenu než v Evropě??“, píše Roman Petrenko.

Uživatelé se diví, jak se tento problém mohl objevit, když si zařízení koupili prostřednictvím oficiálního distributora. To předpokládá legální dovoz a celní odbavení na Ukrajině.

Uživatelé mají podezření, že všechna zařízení zakoupená Ukrajinci mimo jejich zemi budou zablokována, a píší bojkot společnosti:

Někteří majitelé televizorů Samsung hlásí, že v některých městech na Ukrajině (Lvov) mohou specialisté obejít blokování funkce za 200 hřiven.

Zároveň na Ukrajině není zakázán princip paralelního dovozu, kdy je zboží s ochrannou známkou dováženo do země bez souhlasu držitele práv.

„Doufám, že ten blbec, který přišel s nápadem zakázat SmartTV, dostane brzy padáka. Vraťte se zpět, SEALs. Loajalita se získává léta, ale nyní se v okamžiku vrhá do propasti. Nedělejte to!“, píše Yuriy Stelmakh.

Někteří lidé píší, že pouhé odemknutí v servisním středisku nestačí. Problém se opakuje, platit za službu a přepravu někdy velké televizory několikrát za měsíc.

READ  Jak zjistíte, jaký typ matice máte v televizoru Samsung?. Matrice Tft va: kompromis mezi ips a tn

„O #Samsungu jsem měl vždy dobré mínění až do nedávné doby, kdy jsem si koncem prosince koupil Smart TV Samsung od zahraničního výrobce, aniž bych se nějak zpětně zamýšlel, nikdy by mě nenapadlo, že se setkám s takovými problémy, jako je blokování regionu. Během tohoto měsíce jsem ji odemkl již dvakrát. Každé 2 týdny se tato věc spustí a já ji beru, abych ji odblokoval. Samsung mi řekne, kdo ho uhradí? Jak poznám, zda jsou televizory šedé nebo bílé? Koupil jsem si televizor od zahraničního výrobce. za určitou cenu, a ne malou. Ukradl jsem ho? Proč bych kvůli tomu měl trpět?? Co s ním mám nyní dělat?? Šrot? Uhradíte mi to? To je ale hloupá firemní politika? Doufám, že s tím něco uděláte, protože pokud ne, budou od značky Samsung utíkat jako od moru,“ píše Galya Jarimovic.

S podobným problémem jsem se setkal i v sousedním Moldavsku. Lidé na fórech píší, že televizor se okamžitě stal nepoužitelným:

Připojení přes Francii. žádná aplikace pro spuštění přehrávače fork. Vím jedno. tohle je poslední Samsung, který kdy dostanu.“.

Reakce společnosti Samsung

Zástupci společnosti Samsung Ukrajina na fóru napsali, že „blokování ovlivňuje funkci zařízení vyrobených pro použití v jiných zemích nebo regionech“.

Dříve nebyly uzamčené funkce v zařízeních dostupné bez zásahu do továrního nastavení (např. odemknutí nebo přeflashování).

Problémy se zařízeními bez označení UA (kód Ukrajiny ve firmwaru zařízení společnosti) doporučujeme řešit s obchodem.

„Dobrý den! Televizory dovážené na Ukrajinu společností Samsung Electronics Ukraine Company JSC, určené pro distribuci na Ukrajině, a proto výrobce tyto modely lokalizoval v souladu s požadavky stávajících technických norem a specifiky některých služeb v zemi. Tyto televizory splňují technické předpisy a národní normy. Oficiální modely poznáte podle písmen UA v kódu modelu a ukrajinských písmen na nálepce na zadní straně televizoru.

Televizory určené pro jiné země a dovezené na Ukrajinu jinými subjekty nemusí na Ukrajině fungovat správně v důsledku nesprávného nastavení nebo takového továrního nastavení, které musí být použito v jiných zemích. Pokud jde o televizory vyrobené pro dodávku a prodej v jiných zemích než na Ukrajině, doporučujeme kontaktovat přímo prodejní společnost, kde jste zařízení zakoupili. Pokud má televizor v kódu modelu písmena UA a Smart TV nefunguje, obraťte se na infolinku 0 800 502 000″. společnost říká, že.

Jak odstranit regionální blokování z televizorů Samsung

Pokud však byl televizor Samsung dovezen „šedým“ kanálem na Ukrajinu a nemá v názvu kód UA, zařízení nemusí fungovat správně. Uživatelé již našli řešení. odemknout televizor pomocí sítě VPN s IP adresou země, ve které byl televizor zakoupen.

Televizor můžete odemknout pomocí hlasových ovladačů.

Televizor je možné odemknout také prostřednictvím technické nabídky nastavení Smart TV a připojení k síti VPN.

K odemknutí funkce Smart-Hub v televizorech Samsung budete potřebovat běžný (tlačítkový) dálkový ovladač, protože je třeba změnit některá nastavení v nabídce služeb. Při vypnutém televizoru je třeba postupně stisknout následující kombinaci kláves (info, nastavení, ztlumit zvuk a poté televizor zapnout). Rychlost zadávání by neměla být příliš nízká.).

Případně stiskněte tlačítko Ztlumit a poté čísla 119 a OK. Měla by se zobrazit jedna z nabídek. Poté stiskněte tlačítka 1234 a zobrazí se servisní nabídka.

Pokud nemáte infračervené dálkové ovládání, můžete použít chytrý telefon s infračerveným portem. Nainstalujte si do telefonu aplikaci RCoid Free z Play Marketu. Přidání dálkového ovládání do aplikace (S. Samsung. jakýkoli televizor od roku 2008). Poté zapněte televizor a stiskněte „info“ na telefonu přes „RCoid“, poté „factory“ pro přístup do rozšířené nabídky služeb. Odtud můžete použít běžný dálkový ovladač, nepotřebujete aplikaci.

V nabídce služby přejděte do nabídky Možnosti. Před změnou nastavení v možnostech byste měli přejít do možností MRT a vyfotografovat stávající nastavení, abyste mohli vše vrátit do původního stavu, kdyby se něco pokazilo.

Změňme tato nastavení na příkladu televizoru Samsung QE55Q9:

Přejděte na Možnosti, přejděte na Místní nastavení. Změna EU na EU_RS_AFR

V Možnostech přejděte na MRT Options a nastavte: Language Set. CIS; Region. PANUERO; PnP language. Rus; WI-FI Region. Q

Poté televizor vypněte a zapněte. a je to. Žádný zámek regionu.

Třetím spolehlivým způsobem je změna regionu, jinými slovy výměna IP adresy. Zároveň upozorňujeme uživatele, že tyto manipulace provádějí na vlastní nebezpečí.

odemknutí, smart, samsung

Hromadný zámek Samsung: Jak „oživit“ televizor

První stížnosti na zablokované zařízení se objevily v únoru v oficiální skupině Samsung Ukrajina na webových stránkách Samsung Ukrajina, kde se uživatelům při zapnutí televizoru objevila následující zpráva: „Tento televizor není v tomto regionu plně funkční“. „V této oblasti nejsou funkční všechny funkce tohoto televizoru“).

V případě televizoru Samsung dovezeného přes „šedý“ kanál na Ukrajině a nemá v názvu kód UA, zařízení nemusí fungovat správně. Uživatelé již našli řešení. Odemkněte televizor pomocí sítě VPN s IP adresou země, ve které jste televizor zakoupili.

Televizor můžete odemknout pomocí hlasových ovladačů.

Televizor můžete odemknout také prostřednictvím technické nabídky nastavení Smart TV a připojení VPN.

K odemknutí funkce Smart Sub v televizorech Samsung je zapotřebí běžný dálkový ovladač (tlačítkový), protože některá nastavení je třeba změnit v servisní nabídce. Při vypnutém televizoru stiskněte postupně následující kombinaci kláves (informace, nastavení, ztlumení a zapnutí televizoru). Vstupní rychlost by neměla být příliš nízká.).

READ  Nastavte IPTV na Smart TV Samsung

Настройка бесплатных спутниковых каналов на телевизоре Samsung 2021

Nebo opačně, Ztlumit a pak čísla 119 a OK. Měla by se zobrazit jedna z nabídek. Stačí stisknout 1234 a zobrazí se servisní nabídka.

Pokud tento dálkový ovladač nemáte k dispozici, můžete použít chytrý telefon s infračerveným portem. K tomu je třeba nainstalovat aplikaci „RCoid Free“ z Play Marketu. Přidání dálkového ovládání do aplikace (S. Samsung. jakoukoli televizi od roku 2008). Poté zapněte televizor a stisknutím tlačítka „info“ na telefonu přes „RCoid“ a poté „factory“ se dostanete do rozšířeného servisního menu. Poté můžete použít běžný dálkový ovladač, aplikace již není potřeba.

V nabídce služeb přejděte do nabídky Možnosti. Před změnou nastavení v možnostech je třeba přejít do možností MRT a vyfotografovat stávající nastavení, abyste je mohli vrátit zpět, pokud se něco pokazí.

Změňme tato nastavení na příkladu modelu Samsung QE55Q9:

  • V Možnostech přejděte na položku Místní nastavení. Změna EU na EU_RS_AFR
  • Přejít na možnosti MRT: Nastavení jazyka. CIS; Region. PANUERO; Jazyk PnP. Rus; Region WI-FI. Q
  • Dále vypněte televizor. A voila. Žádný zámek regionu.

Třetí správný způsob. Změna regionu nebo jinými slovy výměna IP adresy. Upozorňujeme uživatele, že takovou manipulaci provádějí na vlastní nebezpečí.

Ve videu najdete návod, jak to udělat:

Odblokování Smart Hubu pomocí IP spoofingu. Region. Francie:

Odblokování Smart Hubu pomocí IP spoofingu. Region. Polsko:

Ukrajinské noviny již dříve psaly o tom, co by Ukrajinci měli vědět o „šedých zařízeních“ a jak je odlišit od těch původních.

Byly nalezeny způsoby, jak odemknout televizor Samsung vlastními silami

Jak včera informoval náš web, mnoho uživatelů televizorů Samsung Smart TV si začalo stěžovat na zablokování jejich televizorů, kdy je funkce internetu zcela vypnuta a na obrazovce se objeví následující zpráva: „Tento televizor není v této oblasti plně funkční.“ V současné době se na obrazovce objevuje hlášení, že televizor není plně funkční.

Společným tématem postižených bylo, že se hnali za nižší cenou a kupovali televizory v obchodech, které je prodávaly levněji. Kupující často ani nevěděli, že zařízení byla dovezena z Evropy nelegálně a nejsou určena k prodeji v zemích SNS. Firmware těchto televizorů byl změněn na rusky mluvící. Začátkem ledna však společnost Samsung začala taková zařízení identifikovat a blokovat jejich funkčnost.

Как настроить каналы IPTV на Samsung через SS IPTV / How to run Smart IPTV on Samsung Smart TV Tyzen

Nadšenci však našli řešení tohoto problému. Stisknutím speciální kombinace tlačítek na dálkovém ovladači při vypnutém televizoru získáte přístup do servisní nabídky. Chcete-li změnit oblast televizoru, musíte v něm změnit několik nastavení. To však nefunguje pro každého. Problém se pak řeší pouze nákladnou výměnou základní desky, která stojí kolem 300 EUR.

Upozorňujeme, že jakákoli manipulace se servisní nabídkou může vést k poruchám nebo problémům s televizorem!

Změna regionu v televizoru Samsung 2018-2019

K odemčení Smart-Hubu pro televizory Samsung 2015-2017 a 2018-2019 budete potřebovat běžný (tlačítkový) dálkový ovladač, protože je třeba změnit některá nastavení v servisní nabídce. Při vypnutém televizoru je třeba postupně stisknout následující kombinaci kláves: info, nastavení, ztlumení, „zapnout“ a počkat několik sekund. Pokud se nic nestane, zkuste druhý způsob: mute, 1,1, 9, OK. Po zobrazení nabídky stiskněte 1234, zobrazí se servisní nabídka.

Pokud tento dálkový ovladač nemáte k dispozici, můžete použít chytrý telefon s infračerveným portem. Nainstalujte si do telefonu software „RCoid Free“ z Play Marketu. V aplikaci přidejte dálkové ovládání (S. Samsung. jakýkoli televizor od roku 2008). Poté zapněte televizor a stiskněte tlačítko „info“ na telefonu přes „RCoid“ a poté „factory“ pro přístup do rozšířené nabídky služeb.

Před změnou jakéhokoli nastavení důrazně doporučujeme pořídit snímek obrazovky se všemi nastaveními, abyste je mohli obnovit!

V nabídce služeb přejděte do sekce Možnosti.

V Možnostech přejděte na položku Místní nastavení. Změňte položku EU na EU_RS_AFR Dále v sekci Možnosti přejděte do sekce Možnosti MRT a nastavte následující parametry:. Nastavení jazyka. CIS- Region. PANUERO- Jazyk PnP. Rus- Region WI-FI. Q- Ukončete sekci Možnosti MRT zpět do Obecného menu a proveďte obnovení továrního nastavení.

Vypnutí a opětovné zapnutí televizoru. Hotovo!

Někdy je kromě změny nastavení v nabídce služeb třeba podvrhnout IP adresu. Zde jsou pokyny, jak to udělat.

Nový průvodce odemykáním televizorů Samsung pomocí sítě VPN

Pokud najdete chybu, zvýrazněte text a stiskněte CtrlEnter.

Odemknutí Samsung Smart Hub, změna regionu, flashování televizorů z Evropy. Kyjev, Oděsa, Charkov, Dněpr

Pokud váš televizor pochází z Evropy, je pravděpodobné, že se setkáte s problémem zablokovaného Smart hubu. Žádná aplikace nebude k dispozici k použití. Televizor není v této oblasti plně funkční Existují dva způsoby, jak tuto zprávu odstranit, nebo odemknout rozbočovač Smart:

Takovéto manipulace byste měli provádět pouze v případě, že opravdu víte, co děláte. V opačném případě se může televizor proměnit v cihlu a pro jeho oživení je nutné kontaktovat servisní středisko za účelem výměny základní desky.

odemknutí, smart, samsung

С 22.01.Nové blokování Smart-Hub televizorů Samsung, které byly dovezeny na Ukrajinu prostřednictvím šedých schémat, vstoupilo v platnost v roce 2020. Nové nastavení serveru Samsung se bude týkat majitelů televizorů modelové řady 2018 2020, po restartu televizoru (výpadku napájení) obdrží blok. Pokud majitel šedého televizoru z let 2015-2017 provede obnovení továrního nastavení, získá také zámek. Pokud je jednotka blokována, zobrazí se v okně následující zpráva:

READ  Jak nakonfigurovat ForkPlayer na LG TV

TV není v této oblasti plně funkční

U starších řad televizorů vypadá štítek zámku trochu jinak a zní takto:

Smart Hub nemůžete používat ve své aktuální poloze, protože televizor byl zakoupen v jiné zemi.

Dalším problémem může být absence ukrajinštiny/ruštiny v nabídce. K odstranění této závady potřebujete také pomoc odborníka. Rádi přidáme ukrajinštinu/ruštinu do vašeho televizoru Samsung!

Tento televizor není v této oblasti plně funkční, co dělat?

С 22.01.Samsung začal blokovat Smart-Hub v televizorech, které byly na Ukrajinu a do dalších zemí SNS dovezeny nelegálně. Týká se televizorů modelového roku 2018-2019, funkce Smart TV již není k dispozici, po odpojení televizoru od elektrické sítě. U televizorů modelového roku 2015-2017 může být funkce Smart-Hub zablokována také v případě, že provedete obnovení továrního nastavení.

Бесплатные Каналы и Фильмы на Samsung SmartTV в приложении PeersTV.

Odemknutí televizoru Samsung Smart TV

Chyba Samsung Smart TV:Tento televizor není v této oblasti plně funkční, odstraňte blok Smart Hub

Nejdříve zapnu televizor a zkontroluji funkčnost aplikací: například YouTube, Megogo, Ivi. ale nic nefunguje, vygeneruje se nám všem známá chyba. Opravíme to.

Pomocí dálkového ovladače televizoru vyhledejte položku nastavení v levém rohu obrazovky a stiskněte tlačítko OK.

V této části vyberu „správce systému“ a přejdu na konec seznamu.

Mám zájem o „Režim použití“, vybral jsem možnost Home Mode. Stiskněte tlačítko OK na dálkovém ovladači a ze seznamu vyberte položku Exhibition Mode. Poté ukončete nabídku nastavení.

Nyní zkontroluji své aplikace, které nefungovaly. Především můj oblíbený YouTube. vše funguje, chyba je pryč a můžete začít sledovat. Oblíbené kino IVI také funguje bez problémů, a nakonec se podívám na Megogo a funguje to také!

Pokud se při zapnutí rozbočovače Smart hub zobrazí zpráva „Tento televizor není v této oblasti plně funkční“, můžete se obrátit na rozbočovač Smart hub. „V této oblasti nefungují všechny funkce tohoto televizoru“). Potřebuji změnit region Samsung Smart TV, televizor nebyl oficiálně dovezen, nemá se používat v naší zemi. A všechny funkce Smart TV nejsou k dispozici. První stížnosti na blokovaná zařízení se objevily již dávno, jakmile se začaly dovážet televizory, které nejsou určeny pro použití na Ukrajině. Uživatelé s televizory s uzamčeným regionem se poprvé setkali v roce 2020. Pod různými propagačními příspěvky společnosti uživatelé vyprávějí o blokování zařízení. Odblokování Samsung Smart Hub našimi specialisty. Chytrý rozbočovač odemkne televizor na hodinu.

Změna oblasti Smart hubu, odemknutí Smart hubu v Oděse.

V posledních několika letech se v Oděse poměrně často prodávají televizory Samsung přivezené z Evropy, takzvané „šedé“ (obvykle v internetových obchodech). Jsou snadno identifikovatelné: na nálepce na zadní straně televizoru je například uvedeno „made in Slovakia“, není zde žádný text v ruštině nebo ukrajinštině, také manuál a originální záruční list neobsahují jazyky, kterým rozumíme. Jaké jsou rozdíly mezi těmito televizory a oficiálními televizory?? Stojí za to koupit? Pojďme to zjistit společně.

  • Smart Hub je blokován a nefunguje. protože televizor není určen pro náš region, má tzv. geoblokaci a v této podobě „tak, jak je“ nebude fungovat na Ukrajině (ve většině případů obchod, který vám prodává televizor, tento problém odstraní, ale pro jistotu. zkontrolujte).
  • Nemá ruské jazykové rozhraní. z výše popsaných důvodů (problém téměř vždy vyřeší prodejce a dodá vám plně funkční televizor).
  • Cena. Rozdíl v ceně mezi modely vyráběnými pro evropský trh může dosáhnout až několika tisíc hřiven oproti originálu, který je mnohem levnější.
  • Funkčnost. modely jsou identické a mají stejné vlastnosti jako původní modely
  • Kvalita. O kvalitě se nedá říct nic špatného, televizory alespoň nejsou horší než ty původní.
  • Záruční závazek. Televizor byl na Ukrajinu dodán neznámým způsobem a jeho sériové číslo není v databázi společnosti Samsung zaregistrováno. To znamená, že oficiálně neexistuje a servisní středisko Samsung vám řekne totéž a v případě rozbití ho neopraví. V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na místo, kde jste televizor zakoupili. V naší praxi jsou případy zlomení poměrně vzácné.

Co se týče rozdílů, to je asi všechno. Koupit nebo nekoupit „šedý televizor Samsung“, rozhodněte se sami. Možná má smysl neobjednávat televizor z jiného města a hledat televizor právě v Oděse.

Stojí za to dodat, že tyto televizory nelze kategoricky obnovit do továrního nastavení, protože se vrátí do původního stavu, to znamená, že jazyk není ruština, Smart Hub nefunguje.

Poznámka: Pokud k tomu dojde a zobrazí se zpráva „Smart hub je geograficky blokován“ a funkce Smart hub není k dispozici, důrazně doporučujeme neprovádět změnu regionu sami, protože je možné změnit televizor na „černý Malevičův čtverec“ a obnovit jej. Vždy ji musí provést odborník a nastavuje se pomocí speciálního servisního dálkového ovládání Samsung.

Služba Odemknout Smart Hub v Oděse, změna regionu smart hub, nabídka russification. si můžete objednat u naší společnosti, pak se nemusíte obávat o své drahé vybavení

| Denial of responsibility | Contacts |RSS