Nejlepší způsoby, jak odemknout účet iCloud

Výše uvedená metoda bude určitě fungovat, ale v případě, že chcete vyzkoušet jednodušší metody odemknutí iCloudu v zařízení se systémem iOS, můžete použít některou z těchto různých metod popsaných níže.

От 1000 до 100000: Как Разблокировать iphone 4s? РАЗБЛОКИРОВАЛ!!! apple id #15

Jak odemknout účet iCloud pomocí nástroje Tenorshare 4MeKey

Zapomenuté heslo a Apple ID k odemknutí iCloudu? Pak doporučujeme vyzkoušet Tenorshare 4MeKey. Tento software je rozhodně bezpečný a profesionální nástroj, který vám pomůže odstranit nebo odemknout uzamčený iPhone/iPad/iPod za méně než 10 minut. Než začneme, upozorňujeme: Tenorshare 4MeKey podporuje pouze zařízení se systémy iOS 12 a iOS 14.

Nejprve návod, jak používat 4MeKey

Stáhněte si 4Mekey a po chvíli si přečtěte vyskakovací okno s výčtem možných rizik, které vás upozorní na nutnost nejprve hacknout zařízení. Připojte jej k počítači pomocí kabelu USB.

odemknutí, iphone, apple

Brzy se tento program stáhne a začne pronikat do vašeho zařízení.

Poté se informace o zařízení potvrdí a vy budete moci začít mazat svůj účet iCloud.

Po stažení aplikace z obchodu App Store pomocí nového Apple ID. Neváhejte a užívejte si odemčený iCloud v zařízení iPhone/iPad/iPod touch.

Použití DNS k odstranění/obcházení/odemknutí uzamčení iCloudu(podporuje pouze iOS 10 a novější)

Je trochu dlouhý a složitý, pokud ho porovnáte s výše uvedeným, ale je užitečný pro představení toho, jak podobná bezplatná služba odblokování iCloudu funguje. Službu iCloud můžete odemknout pomocí následující metody procházení DNS.

 • Restartujte nebo přepněte zařízení iOS a dokončete nastavení, dokud se na obrazovce nezobrazí „Choose Wi-Fi Network“.
 • Lehce stiskněte tlačítko „Domů“ a vyberte možnost „Nastavení Wi-Fi“ (zobrazí se další nastavení Wi-Fi).
 • Klepněte na tlačítko „i“, vyberte možnost „Konfigurace DNS“ a poté klepněte na možnost „Manuální“.
 • Klepněte na možnost „Přidat server“, zadejte adresu místa, kde žijete, a klepněte na možnost „Uložit“.
 • Vraťte se zpět a klepnutím se připojte k existující síti.
 • Pokud je to nutné, zadejte před klepnutím na tlačítko „Join“ heslo sítě.
 • Když zařízení iOS spustí proces aktivace, vraťte se zpět a dokončete instalaci.

Tímto způsobem můžete zdarma odemknout iCloud bez nutnosti použití aplikace třetí strany, ale tato metoda má své nevýhody. Tuto metodu lze použít na zařízeních se systémem iOS verze 10 nebo nižší.

Jak vzdáleně odemknout iCloud v iPhonu/iPadu (když je potřeba heslo)

V případě, že jste zařízení se systémem iOS zakoupili od jiné osoby, můžete se setkat s problémem uzamčeného iCloudu, protože heslo a ID k odemknutí bude mít předchozí majitel. V takovém případě doporučujeme kontaktovat předchozího vlastníka zařízení se systémem iOS a požádat ho o odstranění aktivačního zámku služby iCloud a účtu iCloud na tomto zařízení, které právě používáte.

Jakmile se vám podaří kontaktovat předchozího vlastníka zařízení se systémem iOS, požádejte ho, aby pro odemknutí služby iCloud postupoval podle níže uvedených kroků.

 • Přejděte na www.iCloud.com a přihlaste se k účtu pomocí svého hesla a Apple ID.
 • Klikněte na možnost „aktualizovat iPhone“ a vyberte možnost „všechna zařízení“. který je k dispozici v horní části.
 • Vyberte zařízení, které chcete z účtu iCloud odebrat, a klepněte na možnost „vymazat iPhone“.
 • Poté klepněte na možnost „odebrat z účtu“.

Jakmile to uděláte, iCloud v zařízení iOS se odemkne.

Použití placené služby k odemčení účtu iCloud

Pokud výše popsané bezplatné metody nepomohou a váš iPhone je stále uzamčen službou iCloud, nezbývá vám nic jiného než využít placené služby. Některé z nejefektivnějších placených služeb jsou popsány níže.

4.1 Oficiální iPhoneUnlock

Pomocí této služby odemknutí iCloudu můžete snadno odemknout iCloud ve svém zařízení iOS jednoduchým zadáním čísla IMEI zařízení iOS. Tato služba odemyká iPhone bez hackování. Odblokování služby iCloud prostřednictvím této služby netrvá déle než 48 hodin, což je poměrně rychle.

Další nástroj pro snadné odemknutí uzamčeného zařízení iCloud iOS. Lze ji použít pro všechna zařízení Apple iOS. Nejlepší na tomto nástroji je, že se velmi snadno používá. Pracuje s vysokou účinností, pokud jde o dosažení uspokojivých výsledků. Průvodce jeho používáním lze snadno nalézt na webových stránkách jeho tvůrců.

Tento nástroj funguje poměrně efektivně, pokud jde o odemknutí služby iCloud, a vyžaduje pouze několik jednoduchých kroků. Po stažení a instalaci nástroje se zaregistrujte pomocí svých přihlašovacích údajů. Jakmile se tak stane, spusťte iTunes a připojte se k zařízení se systémem iOS a po několika sekundách se vám může zobrazit odemčený iCloud.

 • Vaše osobní údaje mohou být ztraceny.
 • Připojení k neznámému serveru za účelem vyřešení úlohy odemknutí služby iCloud, která nemusí být bezpečná.
READ  Proč iPhone nevidí můj iPhone přes Bluetooth.

Ze všech výše uvedených nástrojů a služeb je oficiální iPhoneUnlocker nejlepší, protože je ve srovnání s ostatními možnostmi nejspolehlivější, nejrychlejší a nejefektivnější.

Jak obejít Apple ID (aktivační zámek)

Od vydání systému iOS 7 se mnozí potýkají s takzvaným zamykáním Apple ID, zamykáním přes iCloud nebo jednoduše s aktivačním zámkem. Očekává se, že tato funkce výrazně sníží přitažlivost zařízení Apple pro zloděje, protože ukradené zařízení nebude možné použít. V praxi touto novinkou trpí nejen kriminální živly, ale i poctiví zákazníci, kteří si iPhone/iPad koupili legálně. Stačí, aby předchozí majitel při dalším prodeji zařízení neodstranil svá data, a s povolenou funkcí Najít můj iPhone pro vás jakákoli aktualizace firmwaru skončí aktivačním zámkem. Co dělat, pokud se na obrazovce zobrazí následující zpráva?

Otočení iPhonu 4

Poznámka: Tuto metodu lze použít pouze pro iPhone 4 se systémem iOS 7.0.x na palubě. Metoda nefunguje s žádným jiným zařízením. Pro iOS 7.1 metoda nefunguje.

1 Zapněte zařízení. 2 Vyberte jazyk, vyberte libovolnou zemi, přejděte do okna zámku. 3 Vytočte tísňové volání, poté vytočte číslo 112, zavolejte a 1krát stiskněte tlačítko uzamčení obrazovky. 4 Odemkněte, ťukněte na kontakty, vytvořte prázdný kontakt a třikrát ťukněte na tlačítko Domů. 5 Vyberte kontakt, vyberte zámek a znovu vyberte zámek. Druhý zámek se nepodaří na první pokus, většinou až na třetí. 6 Je možné použít.

Bohužel vaše radost nebude úplná. s tímto iPhonem nebudete moci telefonovat, změní se na iPod Touch. Soudě podle komentářů na videích na YouTube a příspěvků na fórech tato metoda funguje. Nezapomeňte však, že všechny manipulace provádíte na vlastní nebezpečí! Tento způsob jsme netestovali a neneseme žádnou odpovědnost za to, co se stane s vaším zařízením.

Rozvoj komunikačních dovedností

Smysl zámku Apple ID spočívá v tom, že telefon je uzamčen na serveru společnosti Apple. Takže žádné tancování kolem zařízení vám nepomůže. Je však možné přesvědčit technickou podporu společnosti Apple, aby zámek odstranila. Musíte jim prokázat, že telefon je váš a že jste ho zakoupili legálně. Upozornění: Tato metoda NENÍ užitečná, pokud je telefon označen jako ztracený nebo odcizený předchozím majitelem.

Zavolejte na technickou podporu a popište problém. Bez ohledu na to, za jakých okolností bylo zařízení zakoupeno, řekněte zhruba toto: zařízení jste si koupili vy osobně, Apple ID je vaše, ALE všechny adresy, hesla atd.д. Zapomněli jste. Pokud řeknou, že účet není spojen s vaším jménem, řekněte, že prodávající nabídl, aby jej nakonfiguroval před vámi, nerozumíte tomu, jaké jméno zadal, nevíte. Trvejte na tom, že jste telefon zakoupili legálně a máte k němu veškerou dokumentaci atd.д. O zaslání těchto dokumentů budete samozřejmě požádáni.

Pošlete jim dokumenty: obrázek samotného telefonu s IMEI, účtenku (to je nejdůležitější část), pokud má telefon krabičku, záruční list a další dokumentaci. Legendu zopakujte také písemně. Zpravidla nemáte účtenku. V takovém případě si ji můžete nakreslit sami.

Účtenka musí nutně obsahovat: Název prodejny, kde byl výrobek zakoupen, její adresa a telefonní číslo nebo webová stránka; datum nákupu; seznam výrobků, včetně ceny a sériového čísla každého z nich; celková částka nákupu.

Ukázky účtenek pro různé země a prodejce najdete na fóru 4pda. K získání údajů pro šek lze použít online šeky:

Odeslat na: eu_rus_purchase_validation@Apple.com s popisem v ruštině nebo na eu_eng_purchase_validation@Apple.com s popisem v angličtině.

Důležité: Do předmětu e-mailu nezapomeňte uvést referenční číslo, které jste obdrželi v prvním kroku.

Čekání na. Existují různá doporučení. Někteří doporučují, abyste každý den volali a zkontrolovali stav své žádosti a abyste dostávali duplicitní e-maily. Jiní naznačují, že byste za to mohli být zakázáni bez možnosti odvolání. Různí lidé měli čekací dobu od několika dnů do měsíce. Pokud je společnost Apple s odeslanými dokumenty spokojena, obdržíte dopis s radostí; pokud ne, budete odmítnuti. V druhém případě to můžete zkusit znovu, ale protože oddělení technické podpory ukládá historii každého zařízení, je nepravděpodobné, že dosáhnete úspěchu.

Pokud došlo k nejhoršímu

Bývalý majitel může přejít na svůj účet a oznámit ztrátu nebo krádež telefonu. V tomto případě se na obrazovce zobrazí nápis jako na fotografii výše. Pokud jsou ve zprávě o zablokování uvedeny kontaktní údaje osoby, která telefon zablokovala, kontaktujte ji. Další postup závisí na tom, jak jste telefon ztratili a s čím jste souhlasili. Pokud se s bývalým majitelem nemůžete spojit, nebo pokud rozhodně odmítá přistoupit na kompromis V takovém případě můžete telefon podstrčit nějaké celebritě za autogram a poté jej prodat s prémií a za výtěžek si koupit nový (odemčený) telefon!) přístroj. Nebo ji dejte pod nohu stolu. Nebo si ho můžete pověsit na stromeček jako ozdobu.

Ve vší vážnosti můžete takové zařízení buď recyklovat, nebo do něj zkusit vložit desku z jiného normálního stroje. Žádné účtenky, krabice, záruky atd.д. vám nepomůže zbavit se aktivačního zámku, pokud je zařízení uzamčeno přes iCloud jako ztracené nebo odcizené. I když tyto dokumenty přinesete osobně. Existují příklady. Pokud je telefon uveden jako ztracený nebo odcizený, nelze aktivační zámek obejít. Vůbec není možné, aby. Každý, kdo tuto službu nabízí, je podvodník.

READ  Zobrazení domovského tlačítka na obrazovce iPhone 7

Může přivolat pomoc?

Můžete se setkat s různými lidmi a firmami, které vám nabízejí vyřešení problému se zámkem Apple ID. Měli byste jim věřit a jak to dělají?? Je to tak jednoduché. Pokud vám někdo nabídne, že se ztraceného nebo odcizeného zařízení zbaví, jedná se o podvod. Zařízení je uzamčeno číslem na serveru společnosti Apple a k jeho odemčení je třeba prolomit server. Pro odemknutí jakéhokoli jiného zařízení postupujte stejně, jako je popsáno v metodě 2. V některých případech je tato pomoc skutečně nutná, protože mají zkušenosti s kontrolou čerpání, komunikací s technickou podporou atd.д. ALE! Nezapomeňte, že úspěch není zaručen, ať už jste přesvědčeni o opaku sebevíc. Pokud jste se obrátili na poctivé lidi, v případě neúspěchu vám budou vráceny peníze, ale to pouze v případě, že jste se obrátili na poctivé lidi. Udělejte to sami, nebo se svěřte někomu zkušenějšímu, aby rozhodl za vás.

Počkejte na

Říká se, že když sedíš u řeky příliš dlouho, tělo tvého nepřítele propluje kolem. V našem případě přísloví nefunguje. Je jen malá naděje, že hackeři vytvoří nástroj, který obejde zámek Apple ID. Slavný vývojář iH8sn0w jailbreak v odpovědi na četné žádosti napsal, že by to nikdy neudělal. Navíc žádný poctivý hacker by takový nástroj nenapsal, protože by ho mohli použít zloději. V reakci na to iH8sn0w obdržel řadu zpráv sestávajících ze dvou slov: Fuck you, nebo tří: Fuck you mother. To však hackerovou pozicí ani v nejmenším neotřáslo. Navíc tvrdil, že na serveru společnosti Apple našel několik zranitelností, které lze použít k obejití aktivačního zámku, a okamžitě o nich společnost informoval.

Pokud vám tento článek pomohl, jsme velmi rádi. Pokud jste nás zklamali, je nám to opravdu líto. Pokud jste v něm našli nějaké nepřesnosti nebo máte vlastní zkušenost s úspěšným únikem z aktivačního zámku, sdělte nám ji v komentářích.

Pokud zjistíte chybu, zvýrazněte text a stiskněte CtrlEnter.

Odemknutí Apple ID bez hesla pomocí UkeySoft Unlocker

UkeySoft Unlocker. nejdoporučovanější způsob odemknutí Apple ID bez hesla. Proč? Po otevření programu UkeySoft Unlocker najdete v jeho intuitivním rozhraní dvě jasné funkce. Odemknutí Apple ID a odemknutí hesla obrazovky. Můžete si sami odemknout Apple ID bez hesla, stejně jako uzamknout aktivaci iCloudu. Upozorňujeme, že to vyžaduje vypnutí funkce „Najít iPhone„. Kromě toho je to také nástroj pro odstranění zamčené obrazovky, který vám pomůže snadno odstranit 4místný / 6místný přístupový kód, Touch ID a Face ID na iPhonu / iPadu, pokud zapomenete heslo. Mimochodem, toto je dobrý pomocník, když chcete opravit zamrznutí iPhonu v režimu obnovení, logo Apple, černou obrazovku smrti, režim DFU, nereagující obrazovku, protože potřebuje stáhnout správný balíček firmwaru před odstraněním hesla obrazovky, takže můžete znovu nainstalovat balíček firmwaru pro opravu problémů se zamrznutím iPhonu.

 • Odebrání Apple ID a účtu iCloud z jakéhokoli aktivovaného iPadu bez hesla;
 • Odstranění uzamčené obrazovky z poškozeného, vypnutého a uzamčeného iPhonu / iPadu / iPodu;
 • Odemkněte 4 typy hesel, například 4místná / 6místná hesla, Touch ID a Face ID;
 • Odemknutí uzamčené obrazovky bez hesla z použitého iPhonu;
 • Vaše zařízení iDevice nebude sledováno ani zablokováno předchozím uživatelem Apple ID;
 • Několik jednoduchých kroků k odstranění zamčené obrazovky;
 • Funguje pro všechny modely iPhonu, iPadu a iPodu touch, jako jsou iPhone 11, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone 8 / 8 Plus, iPhone 7 / 7 Plus, iPhone SE / 6S / 6 / 5S atd. Д. ;
 • Plně kompatibilní s nejnovější verzí iOS 13;

Získání použitého hesla iPhone

Měli byste okamžitě věnovat pozornost problémům souvisejícím s vestavěnými účty v zařízení. Pokud jste si ji však již zakoupili, je úkolem odemknout přístup k funkci iCloud.

Nejprve byste se měli obrátit na prodejce. Ve většině případů je možné přejít na účet a poté se z něj zcela odhlásit. Nyní si můžete snadno vytvořit vlastní. Ne vždy je však možné, aby prodávající heslo zapomněl.

Důležité je nezadávat mnoho hesel najednou, protože po mnoha pokusech se zobrazí zpráva, že dané Apple ID je z bezpečnostních důvodů zakázáno. Pak už iPhone nebudete moci používat.

Odhlášení z cizího účtu bez zadání hesla není možné. Bez hesla také není reálné zakázat sledování zařízení jinými uživateli. Neměli byste telefon přeflashovat ani aktualizovat systém. iPhone požádá o aktivační údaje účtu.

Aby to opět fungovalo, musíte se pokusit propojit svůj osobní e-mail s účtem někoho jiného. Některá data se přenášejí tímto způsobem.

100% способ удаления чужого Apple id на iphone 4,4s,5,5s.

Můžete použít standardní funkci obnovení zadáním e-mailové adresy. Ne vždy to však funguje.

Poté byste měli přejít do svého účtu, kde byste měli zakázat synchronizaci téměř všeho, co můžete. Nebudete moci zakázat e-mail prvního uživatele, službu iCloud Drive a sledování zařízení.

Nyní si můžete vytvořit nové Apple ID. Odhlášení z prvního účtu App Store a přihlášení z účtu. Podobně můžete získat kontrolu nad všemi instalacemi aplikací.

Nezapomeňte odstranit synchronizaci s osobními údaji na účtu bývalého vlastníka. V opačném případě stále hrozí, že vás bude špehovat neoprávněná osoba nebo vetřelci.

READ  iPhone 7 se restartuje na jablku

Nyní můžete iPhone používat částečně. Plná kontrola všech systémových procesů, přístup bude možný pouze s heslem z původního účtu.

Dále se podíváme na způsoby odemknutí služby iCloud na osobním iPhonu, když uživatel jednoduše zapomněl nebo ztratil heslo.

Typy zamykání iPhonu

Než popíšeme, jak odemknout iPhone 4s, pochopíme terminologii. Existují dva typy zámku iPhonu: přístupový kód pro přihlášení k telefonu a uzamčení k určitému poskytovateli mobilních služeb.

Uzamčení heslem

Když se lidé ptají, jak odemknout iPhone 4, mají zpravidla na mysli standardní zámek obrazovky pomocí hesla. Přístupový kód se nastavuje v nastavení telefonu a skládá se ze čtyř nebo šesti znaků. Na ten majitelé zapomínají. V tomto případě vám společnost Apple nabízí možnost odemknout iPhone 4s prostřednictvím iTunes a iCloudu.

Uzamčení obsluhou

V Americe a Evropě je běžnou praxí blokování telefonů na určitého mobilního operátora. V tomto případě bude smartphone stát majitele mnohem méně. iPhone však bude fungovat pouze s kartou SIM poskytovatele služeb, který má smlouvu s. V Rusku jsou taková zařízení zařazena do „šedých“ schémat pro následný další prodej. Takové blokování může být odstraněno buď obsluhou, nebo pomocí speciálních technických prostředků a není předmětem tohoto článku.

100% способ обхода Apple ID на заблокированном Iphone 4,4S,5,5S,6,6S

Pomocí této metody můžete smartphone odemknout tak, aby se v něm uložila všechna data. Existuje však také možnost smartphone odemknout, takže data nebudou uložena.

 • Chcete-li rychle odemknout a uložit data, zadejte iTunes a vyhledejte svůj smartphone. Pak otevřete pole „Procházet“ vpravo a klikněte kurzorem na „Obnovit“. Tím se resetuje heslo ve smartphonu. Chcete-li vytvořit zálohu všech potřebných nastavení a informací, musíte kliknout na pole „Kopírovat“.
 • Chcete-li odemknout smartphone bez uložení dat, musíte z počítače přistoupit k aktualizované aplikaci iTunes. Nastavte zařízení do režimu obnovení (DFU), připojte jej k počítači pomocí kabelu USB a vypněte jej současným stisknutím tlačítek „Home“ a „Power“. Po zhasnutí displeje uvolněte tlačítko „Power“, ale stále držte tlačítko „Home“. Zobrazí se okno iTunes s informací, že smartphone je v aktivním režimu DFU. Displej se vypne. V okně klikněte na „Obnovit“. Software sám vyhledá a stáhne nový firmware a obnoví přístup.

Po všech manipulacích nebude na smartphonu žádné heslo, takže majitel iPhonu 4s si může nastavit nové podle libosti.

Zámek aktivace se spustí, když je iPhone uzamčen k Apple ID a uživatel nesprávně zadal přihlašovací údaje. Pokud jste zapomněli uživatelské jméno nebo heslo k účtu, můžete se je pokusit obnovit. Postupujte podle níže uvedených kroků:

 • Pokud si své ID nepamatujete, můžete si ho zobrazit v nastavení iCloudu, iTunes Store nebo App Store. Ale pouze v případě, že jste úspěšně přihlášeni k jinému zařízení.
 • Své ID můžete zobrazit také pomocí obsahu, který jste si dříve zakoupili v iTunes. Chcete-li to provést, vyberte soubor z knihovny médií a přejděte do nabídky Upravit. Podrobnosti. Zde přejděte na kartu souboru a najděte řádek „Kupující“.
 • Obnovení Apple ID z oficiálních stránek. Musíte zadat své celé jméno, zamýšlenou e-mailovou adresu.
 • Pokud jste zapomněli své heslo, obnovte ho. Postup se liší v závislosti na zvoleném způsobu ověřování. Obnovené heslo bude zasláno na e-mailovou adresu zadanou při registraci.

Po obnovení údajů o účtu Apple ID zkuste přepsat aktivační zámek iPhonu. Za tímto účelem zadejte nové ID a heslo. Poté budete moci přistupovat ke svému zařízení.

Odblokování služby iCloud 4s/5/5c

S příchodem služby společnosti Apple na ochranu dat s názvem iCloud se uživatelé stali bezpečnějšími při používání svých iPhonů, ale bohužel vývojáři služby s tím příliš nepočítali, a to je stoprocentní fakt, o kterém se drtivá většina uživatelů přesvědčila

Čím déle služba slouží uživatelům iPhonu, tím více se tito uživatelé začínají zajímat o to, jak odpojit svůj iPhone 4s od iCloudu. Děje se tak z různých důvodů, mimo jiné:

Samozřejmě, že v některých případech může uživatel odemknout iCloud iPhone 4s sám, bez jakýchkoli problémů nebo potíží, pomocí standardních metod obnovy dat (například heslem), ale existují také případy, kdy nejjednodušší metody prostě nemohou dělat. A v takových případech se samozřejmě neobejdeme bez odborníků

Toto je skutečný způsob, jak odstranit aktivační zámek iPhonu. Funguje i na iPhonu X

Společnost Apple před několika lety zavedla funkci „aktivace zámku“, aby zabránila cizím osobám získat přístup k zařízení iOS v případě krádeže nebo jiného neoprávněného zásahu. To je dobrá ochrana před vetřelci, ale velmi často se obětí stává sám majitel. Jeden můj kolega nedávno našel svůj iPhone 8 ležet nečinně v zásuvce a zapomněl, pod jakým Apple ID ho aktivoval, protože to bylo před nějakou dobou. Ve většině případů jej uživatelé diagnostikují jako „cihlu“ a vrátí iPhone tam, kam patří. Nicméně existuje způsob, jak aktivační zámek odstranit, a ten funguje. Nejen to, aktivně se používá v servisních střediscích.

Pokud si nemůžete vzpomenout na své Apple ID a heslo pro aktivaci iPhonu, tohle je řešení pro vás

| Denial of responsibility | Contacts |RSS