Odemknutí dětského zámku na televizoru LG

Nepoužívejte. Stiskněte tlačítko Menu. Na zobrazených řádcích vyberte možnost „Nastavení“ a poté „Dětský zámek“. Vyberte možnost „Vypnout“.

Televizor může mít nastavený dětský zámek s heslem. Pokud si na něj nemůžete vzpomenout, zkuste zadat 0000. Pokud se to nepodaří, zkuste najít výchozí heslo v příručce. U některých modelů se dětská pojistka uvolní podržením tlačítka stbuy nebo disp. Mohou existovat i jiné možnosti, například stisknutí určitých tlačítek najednou. Informace o tom najdete v příručce.

Pokud se ztratí, vyhledejte ji na internetu. Najdete zde také seznamy univerzálních hesel a způsoby jejich odemčení. Pokud je to možné, vytiskněte si ji a uchovávejte ji mimo dosah. Někdy se zaměňuje za aktivaci dětské pojistky, pokud tlačítka přestanou reagovat. Ne vždy tomu tak je. Někdy stačí vyměnit baterie v dálkovém ovladači nebo zkontrolovat, zda jsou všechna tlačítka v pořádku.

Pokud výše uvedené nepomůže, budete se muset obrátit na servisní středisko. Mohou vám pomoci. Je však možné, že je vadný a televizor je třeba opravit. Nepodléhejte pokušení dosáhnout výsledku šťouráním. Můžete se splést a nastavení trvale zmást.

K dispozici je také externí bezpečnostní zařízení, které blokuje televizní signál, tj. všechny programy najednou. Nastavení lze upravit, například délku doby, po kterou je ochrana aktivní. Ovládá se pomocí karty-. Bez klíče není možné zabezpečení deaktivovat vlastními silami.

Všechny moderní televizory

, Kombinace čísel v tlačítkách „P “ a „P “ lze uzamknout pomocí dálkového ovládání. Obvykle se používá k zabránění dětem ve sledování televize. Stává se však, že uzamčení je náhodné.

Stiskněte současně tlačítka „P“ a „“ na dálkovém ovladači. Zadejte tři nebo čtyři libovolné číslice. Tyto kombinace mají obvykle tvar „333“ nebo „4444“ a odpovídají číslu často používaného kanálu. Nejběžnějšími standardními zamykacími hesly jsou také čísla „1234“, „1111“ atd.п. Znovu stiskněte tlačítko “ „. Pokud se to nepodaří, zkuste to znovu s kombinací čísel.

Po stisknutí tlačítek „P“ a “ “ se na dálkovém ovladači bez přerušení rozsvítí kontrolka LED. Pokud se vám touto kombinací nepodaří televizor odemknout, zkuste stisknout současně tlačítka „Menu“ a „Hlasitost“, „Menu“ a „Kanál“ a poté zopakujte kombinaci čísel.

READ  Jak deaktivovat předváděcí režim na televizoru LG. Sdílení obrazovky s dalšími nastaveními

Některé modely podporují systém zamykání jedním tlačítkem: Stiskněte a podržte dálkový ovladač po dobu 5-10 sekund. Pokud se vám stále nedaří televizor odemknout, pečlivě zkontrolujte skříňku televizoru a samotný dálkový ovladač (včetně spodní části), zda na nich není příručka pro odemknutí s příslušným kódem.

Při pokusu o odemknutí televizoru dávejte pozor, abyste neudělali nic zbrklého, a pamatujte si kombinace tlačítek, které na dálkovém ovladači stisknete, jinak byste mohli situaci ještě zhoršit.

Pečlivě sledujte dálkové ovládání, nenechte děti, aby si s ním hrály, jinak by mohly zablokovat televizor.

Pečlivě a promyšleně si přečtěte pokyny. Obvykle je v něm speciální kód, což je sada tlačítek, která musíte stisknout na dálkovém ovladači, abyste televizor odemkli nebo zamkli

Pokud jste ztratili návod k obsluze, zkuste si vzpomenout, která stisknutá tlačítka způsobila zablokování televizoru

Pokud nelze zjistit, proč je televizor zablokován, a není k dispozici ani návod k obsluze, stiskněte na dálkovém ovladači současně tlačítka „P“ a „“. Pokud ani tyto klávesy nepomohou, použijte současně klávesy „Menu“ a „Hlasitost“, „Menu“ a „Kanál“.

Pokud předchozí kroky nevedly k požadovanému výsledku, zadejte po stisknutí tlačítek „P“ a “ “ 3 nebo 4 libovolné číslice. Kombinace má obvykle tvar „222“ nebo „333“ a odpovídá číslu nejčastěji používaného kanálu. Další běžná kombinace odemykacích klíčů je „1234“, „1111“. Poté znovu stiskněte tlačítko “ „. Pokud se neodemkne, zopakujte krok 4 s jinou kombinací čísel.

Televizor může být uzamčen stisknutím jediné klávesy. Měla by být na dálkovém ovladači nebo na přední straně televizoru

Stiskněte jej na 5-10 sekund.

Pokud předchozí kroky nepomohly odemknout televizor, důkladně zkontrolujte celou skříňku televizoru

a dálkového ovládání, podívejte se do přihrádky na baterie. Možná najdete nějaký nápis s odemykacím kódem.

Stisknutí všech tlačítek bez rozdílu může být velmi škodlivé. Nedovolte dětem hrát si s dálkovým ovladačem, jinak by mohly zablokovat televizor.

Pokaždé, když se pokusíte televizor odemknout, poznamenejte si, nebo ještě lépe zapište všechny své kroky.

Mnoho modelů má speciální funkci dětské pojistky, která se aktivuje určitou kombinací tlačítek na dálkovém ovladači a deaktivuje stejným způsobem.

Vyvolání kombinace, kterou jste zadali pro uzamčení televizoru. Zadejte stejnou kombinaci na dálkovém ovladači a zkontrolujte, zda zámek zmizí. Všimněte si, že různí výrobci mají různé systémy zamykání, ale v některých případech může být postup odemykání stejný.

Zkuste stisknout tlačítko Displej na dálkovém ovladači na delší dobu (někdy až na dvě minuty). Vyzkoušejte také jiná tlačítka na dálkovém ovladači, například tlačítka pro přepínání zvuků nebo kanálů. Zkontrolujte další tlačítka související s nastavením televizoru, která nesouvisejí s digitální částí dálkového ovladače.

READ  Jak nastavit kabelové kanály v televizoru Samsung. Co dělat, když televizor při vyhledávání nezobrazuje kanály

Najděte si uživatelskou příručku k televizoru, přečtěte si položku v nabídce týkající se odemknutí dětské pojistky. Pokud ji z nějakého důvodu nemáte, stáhněte si ji z oficiálních webových stránek výrobce, přičemž předtím v nabídce vyberte konkrétní model televizoru. Nepoužívejte návody z podobných modelů, vše musí odpovídat.

Otevřete příručku a podívejte se na poslední stránky příručky, obvykle je univerzální odemykací kód uveden na posledních stránkách příručky, proto se nedoporučuje používat příručky jiných modelů.

Způsoby blokování služby YouTube v televizoru

Na YouTube jsou videa, filmy a další informace, které spadají do kategorie pro dospělé. Nejúčinnějším způsobem blokování je aktivace rodičovské kontroly. Způsob aktivace se u různých modelů spotřebičů liší (v návodu k obsluze by mělo být přesně uvedeno, jak se aktivuje). Chytré televizory Samsung, LG a Sony umí uzamknout požadované aplikace (zámek se zruší po zadání požadovaného kódu PIN).

Jak vypnout dětskou pojistku na pračce LG?

Pračka LG má aktivovanou dětskou pojistku (na ovládacím panelu bliká červená kontrolka). Chcete-li vypnout dětskou pojistku, stiskněte a podržte tlačítka „Teplota““Otáčení“ po dobu 5-10 sekund. a budete moci nastavit program a spustit pračku.

  • Stiskněte tlačítko Domů (ikona domů).
  • Vyberte „Nastavení“ (ikona ozubeného kola) v pravém horním rohu hlavní nabídky.
  • Přejděte na „Zabezpečení“ a vyberte možnost „Zapnout“.

Jak nastavit heslo YouTube od dětí v televizoru?

Jak změnit heslo v televizorech LG

Chcete-li změnit heslo v televizoru LG, aniž byste se museli pokoušet resetovat pin spolu s obnovením všech nastavení do výchozího továrního nastavení, můžete použít následující metodu:

Je zde podsekce zámku a uživatel by ji měl stisknout;

Během tohoto procesu se zobrazí okno, do kterého je třeba zadat heslo;

Nemusíte zadávat standardní hodnoty, ale kombinaci 0325;

Poté se zobrazí okno s výzvou k dvojímu zadání nového hesla a jeho potvrzení.

Pokud se po provedení těchto postupů situace nezměnila, znamená to, že dítě, které heslo nastavilo, se ukázalo být mnohem zběhlejším uživatelem než jeho rodiče. V takovém případě je lepší přestat experimentovat a požádat o pomoc televizního řemeslníka. Máte téměř stoprocentní jistotu, že televizor Supra bude fungovat jako obvykle.

Jak zjistit, zda je televizor zamčený?

Je to docela snadné pochopit. Stačí se podívat na jeho obrazovku. Zobrazí se následující informace:

Televizor Supra se rozsvítí modře a na obrazovce se zobrazí okno, které vyžaduje zadání hesla;

READ  Jak zjistíte, jaký typ matice máte v televizoru Samsung?. Matrice Tft va: kompromis mezi ips a tn

Místo pole s heslem se může zobrazit „klíč“ nebo „zámek“.

Někdy se může televizor Akai zablokovat, protože na dálkovém ovladači je stisknuto mnoho tlačítek současně. K tomu dojde, pokud si na něj dítě sedlo nebo pokud se k němu vaše dítě dostalo. V takovém případě může dojít nejen k zablokování televize, ale také ke ztrátě nastavení kanálů.

Jak odstranit rodičovskou kontrolu v televizoru LG?

Pokud je aktivována funkce zámku klávesnice, nelze televizor ovládat tlačítky na skříňce. Funguje pouze tlačítko napájení ※. Nastavte a zrušte „režim uzamčení“ pomocí dálkového ovladače televizoru podle následujícího postupu. Menu→Zámky→Tlačítka zámků : zapnuto., Vypnuto.

Možné problémy a jejich řešení

Před odemknutím televizoru musíte nejprve zjistit příčinu problému. Na základě praxe jsou níže uvedeny nejčastější případy:

Uživatel nastavil heslo a zapomněl ho nebo ho nezná (může to indikovat modrá obrazovka s klíčem)

Stiskněte tlačítko DISP na dálkovém ovladači na deset sekund. Pokud to nefunguje, použijte běžný dálkový ovladač podle návodu k obsluze televizoru

odemknutí, dětského, zámku, televizoru

Dětský zámek je nastaven, ale dálkový ovladač se ztratil

odemknutí, dětského, zámku, televizoru

Bez dálkového ovladače problém nevyřešíte, musíte ho najít nebo koupit nový

Televizor nereaguje na tlačítka na dálkovém ovladači

Dálkový ovladač může být vadný nebo v něm došly baterie. Zakupte nové baterie nebo dálkové ovládání. Smartphone můžete použít také jako dálkový ovladač (pokud televizor tuto funkci podporuje). Starý ovladač můžete také zkontrolovat stisknutím libovolného tlačítka na telefonu a vyfotografováním dálkového ovladače namířeného na telefon. pokud je na snímku mikroblesk, je dálkový ovladač v pořádku. V takovém případě může dojít k poruše televizního portu a je třeba zavolat technika.

Ke sledování je k dispozici pouze jeden kanál

Kanály jsou pravděpodobně rozladěné. Průvodce není potřeba, protože si jej můžete nastavit sami

Někdy se stává, že po odemčení přijímače se televizní kanály nenaladí nebo se opět zmatou, televizní menu se zasekne a dějí se další hlouposti. Může to znamenat, že váš tuner je vadný a je třeba televizor přeflashovat (aktualizovat). Pro nezkušené uživatele je nejlepší zavolat odborníka.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS