Jak odemknout obrazovku v zařízení Samsung

Vyberte požadovaný telefon ze seznamu. Vpravo se zobrazí nabídka dostupných akcí. Můžete to udělat bez přímého přístupu k telefonu.

Vyberte možnost Odemknout a počkejte na výsledek. V tomto okamžiku odemkne obrazovku online služba. Úspěšná operace je potvrzena změnou barvy položky v nabídce.

Tato metoda umožňuje odemknout telefon pomocí kódu PIN, obrázkového klíče nebo hesla. Všechny moderní chytré telefony Samsung, včetně modelů Duos, Samsung Galaxy J1, J3, mini, A5 a dalších, s operačním systémem Android.

Jak rychle odemknout telefon Samsung

Majitelé jihokorejské značky smartphonů často nevědí, jak odemknout svůj telefon Samsung. Stává se to z různých důvodů:

 • Zapomenutý obrázek zámku.
 • Všechny pokusy o jeho odstranění již byly použity.
 • Chyby v systému.
 • neoprávněná osoba (často dítě) změnila hesla.
 • A mnoho dalších.

Proto se na webu objevuje stále více příspěvků od zoufalých majitelů Samsung Galaxy a těch, kteří nevědí, jak odemknout gadget bez zámku vzoru.

Jak odemknout Samsung Galaxy A51

odblokování, telefonu, samsung, galaxy

Registraci obličeje je nejlepší provádět v interiéru, aby na váš obličej nedopadalo přímé sluneční světlo.

1 Na obrazovce nastavení vyberte možnost Biometrické údaje a zabezpečení → Detekce obličeje. 2 Přečtěte si pokyny na obrazovce a vyberte možnost Pokračovat. 3 Nastavení způsobu uzamčení obrazovky. 4 Vyberte, zda nosíte brýle, a zvolte možnost Pokračovat. 5 Otočte zařízení směrem k sobě a podívejte se přímo na obrazovku. 6 Umístěte obličej do rámečku na obrazovce.Kamera provede skenování obličeje.

✓ Pokud odemknutí obrazovky pomocí rozpoznání obličeje nefunguje, vyberte možnost Odstranit údaje o obličeji, abyste odstranili zaregistrované údaje a zkuste to znovu. ✓ Chcete-li zlepšit rozpoznávání obličeje, vyberte možnost Alternativní vzhled a přidejte alternativní vzhled.

Odstranění registrovaných údajů o tváři

Zaregistrované údaje o obličeji můžete odstranit.

1 Na obrazovce nastavení vyberte možnost Biometrické údaje a zabezpečení → Detekce obličeje. 2 Odemknutí obrazovky pomocí vybrané metody zámku obrazovky. 3 Vyberte možnost Odstranit údaje o obličeji → Odstranit. Jakmile je registrovaná tvář odstraněna, jsou deaktivovány i všechny související funkce.

Odemknutí obrazovky obličejem

Místo obrázku, kódu PIN nebo hesla můžete obrazovku odemknout pomocí obličeje.

1 Na obrazovce nastavení vyberte možnost Biometrické údaje a zabezpečení → Detekce obličeje. 2 Odemknutí obrazovky pomocí vybrané metody zámku obrazovky. 3 Ťuknutím na přepínač Odemknout pomocí detekce obličeje aktivujte funkci.

✓ Chcete-li zařízení nastavit tak, aby se po rozpoznání obličeje odemykalo bez přejetí prstem po zamčené obrazovce, klepnutím na přepínač Zůstat zamčená obrazovka příslušnou funkci deaktivujte. ✓ Pokud chcete snížit pravděpodobnost rozpoznávání obličejů na fotografiích nebo videích, aktivujte funkci klepnutím na přepínač Zrychlené rozpoznávání. Rychlost rozpoznávání obličeje se může snížit. ✓ Chcete-li zvýšit rychlost rozpoznávání při slabém osvětlení, klepněte na přepínač Zvýšit jas obrazovky a zapněte funkci.

READ  Jak bezpečně odebrat USB disk z televizoru Samsung. Jak odebrat jednotky sata z nabídky Bezpečně odebrat hardware?

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 ЗА 70 С ALIEXPRESS. НОСТАЛЬГИЯ ПО 2012 ГОДУ!

4 Podívejte se na zamčenou obrazovku a odemkněte ji. Po rozpoznání obličeje se obrazovka odemkne bez dalších postupů. Pokud není obličej rozpoznán, použijte přednastavenou metodu odemykání obrazovky.

Odemknutí prostřednictvím účtu Samsung

 • V počítači přejděte na adresu https://findmymobile.Samsung.com/?❏ Použití oficiální služby společnosti Samsung.
 • Klepněte na možnost Přihlásit se, zadejte e-mailovou adresu, pod kterou je váš účet Samsung zaregistrován, a poté heslo.

Odblokování telefonu Samsung Galaxy A01 prostřednictvím účtu Google

Upozornění. tato metoda není dostupná pro všechna zařízení. Seznam testovaných modelů zahrnuje „čistý“ Android, Samsung, Huawei, Honor a také některé Xiaomi.

Pokud zadáte pětkrát za sebou nesprávnou klávesu, ale na displeji se zobrazí oznámení o časovém zámku. Níže. tlačítko „Zapomenutý zámek vzoru“?Samsung Galaxy A12 odemknout přes účet Google“ musíte klepnout na položku. Systém vás automaticky vyzve k přihlášení k účtu Google, ke kterému je telefon připojen. Vlastní e-mail a heslo budete moci zadat pouze v případě, že jste připojeni k Wi-Fi nebo mobilnímu internetu. Pokud je k dispozici síť a autorizace proběhla úspěšně. smartphone se odemkne a všechna data zůstanou zachována.

Odblokování telefonu Samsung Galaxy A12 prostřednictvím účtu Google

Upozornění. neplatí pro všechna zařízení. Seznam testovaných modelů zahrnuje čistý Android, Samsung, Huawei, Honor a některé Xiaomi.

Pokud zadáte špatnou klávesu pětkrát za sebou, ale na displeji se zobrazí oznámení o časovém zámku. Níže je tlačítko Zapomenutý zámek vzoru?Stiskněte a podržte tlačítko „, na kterém byste měli stisknout. Budete automaticky vyzváni k přihlášení k účtu Google, ke kterému je telefon připojen. Vlastní e-mail a heslo budete moci zadat pouze v případě, že jste připojeni k Wi-Fi nebo mobilnímu internetu. Pokud je k dispozici síťové připojení a jste úspěšně autorizováni, smartphone se odemkne a všechna vaše data zůstanou zachována.

Jak odemknout telefon Samsung, pokud jste zapomněli heslo nebo grafický klíč?

Moderní uživatelé chytrých telefonů často používají zamykací obrazovku telefonu k ukládání důvěrných informací a omezují k nim přístup pomocí funkce zámku vzoru, různých kódů PIN nebo aplikací s hesly, aby co nejvíce omezili neoprávněný přístup. Často se však stává, že uživatel, který si pohrál s hesly, zapomene příliš složitou kombinaci a pak přemýšlí, jak získat přístup ke svým datům, aniž by o ně přišel, když je smartphone obnoven do továrního nastavení.

V našem přehledu vám řekneme hlavní způsoby řešení tohoto druhu problému, které se snadno hodí pro jakýkoli smartphone Samsung bez ohledu na model a rok výroby.

Мобильный телефон Samsung Galaxy Y Duos S6102 Black. Восстановил за 15 минут. Вуаля !!!

V současné době je k dispozici 5 hlavních způsobů:

Jak odemknout telefon Samsung pomocí programu

Profesionální nástroj od společnosti Tenorshare umožňuje rychle a efektivně odemknout jakékoli zařízení se systémem Android bez ohledu na typ zámku (Pin, Heslo, Vzor nebo Otisk prstu). 4uKey pro Android je speciálně navržen pro odemykání smartphonů se systémem Android v takových případech a zaručuje okamžité výsledky.

Krok 1 Stáhněte si software z oficiálních stránek vývojáře a nainstalujte jej do počítače. Připojení telefonu Samsung k počítači pomocí kabelu USB.

READ  Jak vyjmout kartu SIM z iPhonu.

Krok 2 Spuštění programu. V hlavní nabídce vyberte možnost „Odemknout zámek obrazovky“.

Krok 3 Software nyní začne kontrolovat data a poté zahájí proces odemykání obrazovky Samsung. Když se zobrazí zpráva s výzvou k odstranění dat zařízení, vyberte možnost „OK“.

Krok 4 Po dokončení procesu mazání budete vyzváni k přechodu do režimu obnovení. Vypněte zařízení a současně stiskněte a podržte tlačítka „Zvýšení hlasitosti“, „Domů“ a „Napájení“.

Krok 5 Pak 4uKey pro Android automaticky odstraní uzamčenou obrazovku. Po několika minutách se vám celý proces plně zobrazí.

Tvrdý reset telefonu Samsung Galaxy Ace GT-S5830i nebo jiného podobného telefonu Samsung se systémem Android, pokud jste zapomněli jeho vzorový zámek nebo pokud po vás požaduje heslo.

Varování. Vše, co děláte s telefonem, děláte dobrovolně a na vlastní nebezpečí! V případě poruchy telefonu neneseme odpovědnost, protože se jedná o neomluvitelnou situaci. Pokud máte nový telefon, který je v záruce, nebo se obáváte, že by se telefon mohl metodou resetování poškodit, můžete se obrátit na servisní středisko. Hodně štěstí.

Zde vám chci ukázat, jak jsem provedl tvrdý reset na svém Samsung Galaxy Ace GT-S5830i, protože jsem čelil problému, když se můj Samsung Galaxy několikrát uzamkl kvůli nesprávnému zadání klíče. Samozřejmě jsem věděl, jak zadat odemykací kód, ale děti si hrály a chtěly telefon náhodně odemknout, takže se zamknul a požádal mě o zadání e-mailového účtu Google, který jsem už dávno zapomněl. Dalším problémem bylo, že i když jsem věděl, jak odemknout svůj Samsung Galaxy pomocí zámku vzoru, nemohl jsem ho použít, protože ani po restartování smartphonu nebylo možné odemknout pomocí zámku vzoru, musíte zadat svůj účet Google. Je tedy nutné zaznamenat a uložit účet Google s heslem, abyste příště neměli problémy s odemknutím.

Nyní se podíváme, co dělat v případě, že se u vašeho telefonu Samsung Galaxy Ace GT-S5830i vyskytne problém, nepamatujete si svůj účet Google a není jiná možnost než provést tvrdý reset vašeho Samsungu. Tím se jistě odstraní vše z paměti telefonu a obnoví se výchozí nastavení vašeho smartphonu. Upozorňujeme, že po provedení tvrdého resetu přijdete o všechna data v telefonu.

Chcete-li telefon odemknout, vypněte jej a současně stiskněte a podržte tři tlačítka: tlačítko domů, tlačítko pro zvýšení hlasitosti, tj. jako byste přidávali hlasitost a zapínali telefon. Podržte jej stisknuté, dokud se nezobrazí nabídka podle obrázku níže.

Varování! Uživatelé telefonu Samsung Galaxy Ace GT-S5830 mohou svůj telefon odemknout stisknutím pouhých dvou tlačítek namísto tří. Jedná se o domovské tlačítko a tlačítko napájení. Vše ostatní, jak je popsáno v článku.

Jakmile uvidíte, že se obrazovka Samsung Galaxy objevila na obrázku, aniž byste uvolnili tlačítka, posuňte prstem na tlačítko zvýšení hlasitosti dolů, abyste snížili hlasitost, a poté můžete uvolnit všechna držená tlačítka. Několikrát jsem se snažil uvolnit tlačítka po zobrazení informací na obrazovce, jak je uvedeno na obrázku níže, a vždy jsem smartphone restartoval bez výsledku, dokud jsem nezkusil podržet tlačítko ovládání hlasitosti a pak pomohlo pouze to, že ve vašem případě to může být jiné. Pro ty, kteří nemohou přijít na to, které tlačítko na telefonu Samsung znamená domov, je to tlačítko úplně dole uprostřed pod displejem.

Poté pomocí ovládání hlasitosti vyberte na obrazovce Samsung Galaxy možnost vymazat data/obnovit tovární nastavení a potvrďte ji stisknutím tlačítka Domů. Na obrázku níže jsem zvýraznil řádek, který musíte vybrat, abyste mohli začít resetovat telefon.

READ  Jak vymazat paměť telefonu se systémem Android v zařízení Lenovo. Vymazat paměť RAM

Nyní se na obrazovce telefonu zobrazí následující informace, jak je uvedeno níže na obrázku, vyberte položku Ano. odstranit všechna uživatelská data pomocí tlačítka ovládání hlasitosti, viz níže na fotografii, kde jsem zvýraznil řádek a stiskněte tlačítko Domů.

Dále se na obrazovce zobrazí stejné informace jako na začátku procesu, kdy jsme stiskli tlačítka pro obnovení nastavení, pouze nyní pro obnovení tvrdého resetu na Samsung vybereme druhý řádek restartovat systém nyní a stiskněte tlačítko domů pro potvrzení, podívejte se na přiložený obrázek níže.

Po provedení tvrdého resetu telefonu, kdy by mělo chvíli trvat, než se telefon plně restartuje, chvíli počkejte a uvidíte, že je telefon Samsung Galaxy zapnutý, odemčený a nevyžaduje zadání účtu Google ani grafického klíče. Spolu s odemknutím přijdeme o všechna nastavení, soubory a další informace v paměti telefonu a o kontakty. Dále se na obrazovce telefonu zobrazí nastavení jazyka, pokud jej chcete změnit, vyberte možnost „změnit“ a vyhledejte správný jazyk pro váš telefon, pokud je vše v pořádku, klikněte na zeleného androida a přejděte na další nastavení. Podívejte se na obrázek níže.

Nyní jsme vyzváni k zadání účtu Google nebo k vytvoření nového účtu, tuto položku můžete nastavit později a vybrat možnost „přeskočit“.

Poté se zobrazí okno, ve kterém můžete nastavit oprávnění k použití dat o vaší poloze, pokud souhlasíte, ponechte zaškrtnutí, pokud ne. odstraňte zaškrtnutí a klikněte na „další“. To je vše, váš smartphone Samsung Galaxy je nyní plně odemčený a připravený k použití, stačí jej nastavit, jak chcete, a nezapomeňte si vytvořit účet Google a uložit jej s heslem na bezpečné místo, takže už nebudete mít problémy s odemykáním, když zapomenete klíč se vzorem nebo nastavené heslo nebo když si s ním budou hrát děti, které telefon zablokují.

Provedl jsem tvrdý reset na svém telefonu Samsung Galaxy Ace GT-S5830i a nevím, jestli to touto metodou funguje i u jiných podobných telefonů Samsung. Pokud vám tento článek pomohl odemknout telefon, nebo pokud tato metoda není pro váš telefon vhodná, přidejte prosím svůj názor a uveďte model svého telefonu, aby tuto metodu mohli použít i ostatní. Hodně štěstí všem.

Rád bych poděkoval Ruslanovi, který poslal text a fotografie pro tento článek. V tomto článku se svolením autora trochu změnil velmi poslal text a fotografie, jejich přizpůsobení potřebným kritériím pro správné zobrazení článků na webu a zlepšit vzhled ve vyhledávačích.

Фабричний жорсткий скидання Samsung Galaxy J5 розблоковує пароль телефону

 • Níže můžete přidávat své názory, komentáře, otázky a odpovědi na téma Jak odemknout nebo natvrdo resetovat Samsung Galaxy Ace GT-S5830i.
 • Doufám, že vám tento článek pomohl vyřešit problém s telefonem.
 • Velká žádost o pomoc s užitečnými tipy a řešením problémů. Můžete také poslat užitečné rady a řešení problémů kontaktovat snami na zpětnou vazbu, která je v dolní části stránky nebo vytvořit téma v našem fóru.
 • Děkuji za vaši vstřícnost, pomoc a velmi užitečné tipy.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS