Co je sklo 9H

Mezi specifikacemi ochranných skel se také často objevuje označení 9H, které obecně všechny mate. Takto výrobci označují index tvrdosti na Mossově stupnici. Sklo s tímto indexem má zvýšenou odolnost proti poškrábání a nárazům. Kromě toho se poměrně snadno lepí a při správném lepení se vůbec neobjevují bubliny. Za tímto účelem se do jedné z vrstev skla umístí antistatická křemíková membrána.

ochranné, sklo, iphone, hodí

Ochranné temperované sklo zadnej kamery na iPhone od MobilEu

Sklo 9H má zvýšenou odolnost proti nárazu a poškrábání

Toto jsou základní typy skla, na které byste se měli zaměřit. Problém je, že Číňané ve snaze odlišit svůj výrobek od ostatních začali vymýšlet označení, která nemají nic společného se zvláštními vlastnostmi skla: 999D, 9999D a podobně. Je to jen marketingový trik, který mimochodem docela dobře funguje. Osobně vždycky procházím takovými reklamami, protože i v recenzích na ně někdy píší, že posílají různé sklo různým kupujícím. Sklo Baseus si objednávám už dlouho: měl jsem ho na iPhonu 11 Pro Max a žádné problémy. 3D sklo, tj. pokrývá celou obrazovku a zaoblení, 9H (odolné). vše, co potřebujete. Telefon byl několikrát upuštěn na asfalt a jednou doma na laminát, došlo k několika mělkým škrábancům.

Sklo dobře přilne, ochrana je maximální s krytem

Ale když jsem potřeboval prodat svůj iPhone, odstranil jsem sklo a obrazovka je jako nová. Díky tomu má telefon na sekundárním trhu mnohem vyšší hodnotu.

Recenze tohoto skla mluví samy za sebe

A pro iPhone 12 se nedávno rozhodl vyzkoušet Ugreen sklo a objednal si to. Za 800 si můžete koupit hned dvoje brýle (pro případ těžkých pádů) a v sadě je speciální rámeček, kterým můžete rovnoměrně nalepit ochranné sklo. Soudě podle recenzí je to bomba. Dám vám vědět, jak to vypadá, až dorazí.

Nejvíce se mi líbil vzhled této sklenice

Nezapomeňte, že žádné ochranné sklo neochrání vnitřní součásti iPhonu před poškozením. Obrazovka může být nepoškozená, ale při silném nárazu můžete poškodit vnitřní součásti telefonu. Proto je lepší záměrně neprovádět crash-testy.

Jaké sklo koupit pro iPhone 11?

Cena zařízení od společnosti „Apple“ je v současné době samozřejmě velmi dostupná podle standardů společnosti Apple. Stále více fanoušků produktů této společnosti přechází ze starších zařízení na novější, což znamená, že otázka, jakou ochranu zvolit pro svůj smartphone, je stále výraznější. Abyste mohli odpovědět na tuto otázku, musíte znát různé druhy nátěrů. Když lidé navrhují koupi krytu pro iPhone 11, obvykle uvádějí: 2D, 2,5D, 3D, 9-11D. Zatímco před několika lety písmeno v názvu vyjadřovalo míru zaoblení hran, nyní tento index označuje přítomnost dalších úprav, které zvyšují odolnost, antireflexní a další vlastnosti.

READ  Jak zapnout iPhone 10 XR

Toto pravidlo platí i pro předchozí generace. Při nákupu ochranného skla pro XS Max nejprve zhodnoťte přítomnost antireflexní vrstvy a celkovou tloušťku. Proč je tak důležité vyřešit ochranu proti odleskům?? Zlepšuje kontrast na slunci, ale dodává reprodukci barev mírný fialový nádech, který se ne každému líbí.

#129351#129352 Kde koupit ochranná skla a fólie pro iPhone 11 pro ?

Objednejte si originální ochranné sklo iPhone 11 pro a fólii na iPhone 11 online pomocí objednávkového formuláře na https://chekhol.com.ua. Vhodnou variantu si můžete vybrat také osobně v kanceláři obchodu Chekhol na adrese: město New York, Londýn. Oděsa, Srednefontanskaja 19-A, Miracle City Mall, 2. patro, obchod 236

#129297 Co jsou ochranná skla a fólie na iPhone 11 pro ?

Nabízíme následující typy ochranných skel a fólií pro iPhone 11 pro: ochranná fólie, ochranné sklo, ochrana fotoaparátu

Potřebujete ochranné sklo a fólii pro iPhone 11 pro ?

Rozhodně můžeme říci, že koupit ochranné sklo a fólie pro iPhone 11 pro. je prioritou bezprostředně po nákupu technologie tak drahého segmentu, aby se zabránilo vnějšímu a někdy i vnitřnímu poškození. Originální ochranný doplněk navíc pomůže ještě více zdůraznit vaši individualitu

#128176 Kolik stojí ochranné sklo a fólie pro iPhone 11 pro ?

Rozsah cen ochranných skel a fólií pro iPhone 11 pro je 89. 859 UAH.

Chekhol. Nakupujte online příslušenství pro své gadgety. Specializujeme se na úzký sortiment výrobků, což nám umožňuje poskytovat nejlepší výběr pouzder a dalšího příslušenství vysoké kvality za rozumné ceny! Nabízíme výběr příslušenství pro mobilní telefony, tablety a další gadgety. Poskytujeme individuální řešení na ochranu a zkrášlení vaší obrazovky. Snažíme se poskytovat služby, které nikoho nenechají lhostejným a naši zákazníci se k nám opakovaně vracejí!

Návod nalepení ochranného tvrzeného skla na displej iPhone

Jak vybrat ochranné sklo pro iPhone?

Po zakoupení iPhonu chcete, aby vypadal co nejlépe a byl vcelku. Obrazovka je samozřejmě v první řadě. Zejména u iPhonu X, kde je obrazovka od okraje k okraji jedním z hlavních rysů. A abychom se vyhnuli odřeninám a škrábancům, často si koupíme nějaké sklo, aniž bychom se pořádně zajímali o jeho vlastnosti, a výsledek nás často zklame. Pojďme si jednou provždy ujasnit, na co si dát pozor při nákupu ochranného skla pro iPhone.

Ochranné sklo iPhonu 12 jsme nalepili na iPhone 13. Skeptici tvrdili, že to nebude fungovat.

září o půlnoci (moskevského času) a od časného rána budou v obchodech v prodeji iPhone 13 a nový iPad, které Apple představil na své první prezentaci na podzim 2021.

Je tu jen jeden malý problém. Sehnat ochranná skla a fólie pro iPhone 13 v Rusku v prvních dnech a týdnech po uvedení na trh není snadné.

Možná, že někteří prodejci budou mít při uvedení na trh k dispozici alespoň nějakou ochranu obrazovky. Obecně však platí, že situace se sklem bude v prvních dnech téměř beznadějná.

READ  iPhone nevidí kontakty na kartě SIM. Jak zobrazit kontakty na SIM kartě v systému Android?

Ochranné sklo iPhone 11

Nikdo si nechce omylem poškrábat nově zakoupený iPhone, a tak jsme provedli malý experiment. Redakční iPhone 13 byl jednoduše přilepen na sklo iPhone 12, kterého je nyní v obchodech a na internetu dostatek. Nejčastější.

Bude ochranné sklo z iPhonu 7/7 Plus pasovat na iPhone 8/8 Plus??

Po vydání iPhonu 8 a 8 Plus si mnoho kupujících klade oblíbenou otázku: „Bude ochranné sklo pro iPhone 8 pasovat na iPhone 7?“?“. Chcete-li se s touto problematikou seznámit podrobněji, přečtěte si další článek.

V jednom z internetových obchodů jsme náhodou našli článek, který klame spotřebitele tím, že ochranné sklo pro iPhone 8/8 Plus prezentuje jako unikátní design s dodatečným výřezem pro senzor přiblížení. Podle společnosti lamobile je ochranné sklo určeno speciálně pro gadget osmé řady, stejně jako pro předchozí modely sedmé generace. Doporučujeme nevěřit takovým článkům, které neobsahují věrohodná fakta a uvádějí čtenáře v omyl.

Jak vybrat správné ochranné sklo pro iPhone

Na rozdíl od běžné fólie, kterou uživatelé po léta obalovali své chytré telefony, a to i ty nejlepší, nabízí tvrzené sklo lepší ochranu. Náklady budou vyšší, ale funkčnost takového zařízení je mnohem širší. Nativní obrazovku zařízení Apple je mnohem těžší rozbít ochranným sklem. Odolnost proti nárazům samozřejmě není vše, co uživatelé potřebují, upgrade by neměl nijak snížit vlastnosti a funkčnost displeje, ovlivnit citlivost snímače, odezvu atd. Nejlepší ochranné sklo pro iPhone verze X nezastíní bohaté barvy OLED, stejně jako ochrana pro ostatní modely zařízení Apple musí plnit své funkce, přičemž nesmí negativně ovlivnit podání barev a další vlastnosti samotného displeje smartphonu.

Výrobky jsou vyrobeny z tvrzeného skla s několika vrstvami skla, které zvyšují jeho pevnost a odolnost proti mechanickému poškození a poskytují další specifické vlastnosti. Při výběru kvalitního ochranného skla mějte na paměti, že kvalitní ochranné sklo, které je vhodné pro určitý model iPhonu, není vhodné pro jiný model, proto tento faktor nezapomeňte zohlednit. Kromě toho byste měli věnovat pozornost základním parametrům skla, které udává výrobce:

  • tvrdost výrobku (H). Norma H9 nabízí dostatečně dobrou odolnost proti poškození, aby se dnes mohla používat pro většinu moderních ochranných skel, ale pro některé špičkové výrobky lze nastavit jinou hodnotu.
  • Tloušťka skla. Standardní tloušťka výrobku je 0,2-0,3 mm, tenčí skla nebudou plně chránit displej a ta, která jsou silnější, kromě ochrany a přidají nepohodlí, navíc bude vizuálně patrné, že používáte ochranu obrazovky.
  • Oleofobní povlak. Použitá technologie, včetně nativních obrazovek chytrých telefonů, zajišťuje ochranu proti nečistotám, otiskům prstů apod.
  • 2D a 3D ochrana. Tuto hodnotu je třeba zvolit podle toho, zda hodláte používat kryt na zařízení, nebo ne. 2D sklo je tedy určeno pouze pro obrazovku a nezakrývá boky smartphonu, které by pak byly zakryty pouzdrem. 3D sklo je zakřivené a zaoblené po okrajích, kryje nejen displej, ale i boční hrany, což je výhodné, když nepoužíváte pouzdro. Sklo může být lité nebo se silikonovým rámem, v prvním případě získáte lepší ochranu proti mechanickému poškození boků, zatímco druhý výrobek je odolnější.
  • Další funkce. Kromě výše uvedených vlastností výrobci obdařují své výrobky i dalšími vlastnostmi, např
  • antireflexní povrchovou úpravou, která zabraňuje odrazu světla zvenčí;
  • ochrana soukromí, která omezuje úhel pohledu, takže informace na obrazovce nejsou viditelné pro cizí osoby
  • modrá ochrana poskytuje úlevu pro oči a chrání před HEV zářením.
READ  Jak provést nastavení továrny na telefonu

Jakmile se seznámíte s funkcemi, které je třeba při výběru zohlednit, a rozhodnete se pro své vlastní požadavky na produkt, bude pro vás snazší najít správné příslušenství pro váš iPhone jakéhokoli modelu.

Kompatibilní pouzdra a brýle mezi smartphony iPhone. Srovnávací tabulka.

Pokud chcete vědět, jaké další modely jsou kompatibilní s vaším smartphonem, pak jste na správné stránce, ukážeme vám graficky, jaké mobilní příslušenství se hodí k jiným modelům iPhone.

Hodí se pouzdra z iPhonu 6 na iPhone 7? Takové otázky často zajímají uživatele Apple, rozhodli jsme se ukázat vám všechny možnosti kompatibility. Na této informační stránce tedy získáte všechny potřebné informace o kompatibilitě krytů a skel mezi iPhony.

V minulosti jich nebylo mnoho, takže nebylo třeba o tom psát, a protože v průběhu času existuje mnoho modelů a trend exponenciálně roste, chceme vám ukázat tabulku kompatibility mezi telefony iPhone: pouzdra a skla.

Logika hodnot v tabulce porovnání kompatibility

Ne. pouzdra nebo okna nejsou vůbec kompatibilní. Vyplatí se zakoupit mobilní příslušenství výhradně pro vybraný model.

Částečné. ne zcela kompatibilní. Může se lišit umístění tlačítek hlasitosti, fotoaparátu, senzorů. Ale pokud si ji nemůžete koupit pro váš model je uspokojivé, bude vhodné použít.

Kompatibilní. plná kompatibilita mezi modely. Není problém používat.

Tabulka kompatibilních modelů iPhone

Kompatibilní: iPhone 8 / iPhone SE 2020

Kompatibilní: iPhone 8 / iPhone SE 2020

Kompatibilní: iPhone 8 Plus

Kompatibilní: iPhone 8 Plus

Kompatibilní: iPhone 7 / iPhone SE 2020

Kompatibilní: iPhone 7 / iPhone SE 2020

Kompatibilní: iPhone 7 Plus

Kompatibilní: iPhone 7 Plus

Kompatibilní: iPhone XS / iPhone 11 Pro

Kompatibilní: iPhone 11 Pro Max

Kompatibilní: iPhone XS Max

V našem internetovém obchodě si můžete prohlédnout také pouzdra pro iPhone a zakoupit potřebné příslušenství pro svůj telefon.

Pokud vás zajímá srovnání modelů Xiaomi, můžete se podívat sem.

Ne vše je jasné a existují otázky ohledně kompatibility pouzder mezi iPhony ? Zeptejte se našich odborníků v komentářích!

Zaručeně, naši odborníci rychle odpoví na váš dotaz a odpoví tak, aby byl jasný a srozumitelný pro všechny.

Vezměte na vědomí! Pokud je v tabulce vedle vašeho modelu uvedeno „Ne“. Důrazně doporučujeme vybrat příslušenství pouze pro váš model.

Nejlepší ochranné kryty displeje pro iPhone 11 od redaktorů Gredy’s.na adrese

Od září 2019 bude nová kolekce společnosti Apple vytlačovat své předchůdce a nadšenci vlajkových lodí budou muset pro iPhone 11 vyzvednout kvalitní ochranné sklo, protože jeho displej je stále křehký a náchylný k různým poškozením.

Panel nového iPhonu je vyroben ze skla odolného proti nárazu. Přestože je považován za nárazuvzdorný, praxe ukazuje, že rozbití displeje smartphonu není neobvyklé. Podle mého názoru je lepší hrát na jistotu a koupit si sklo pro iPhone XI předem, abyste později nemuseli platit za opravu, která by stála pěkný peníz.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS