obnovení, továrního, nastavení, telefonu, samsung, galaxy

Samsung Galaxy J5 Hard Reset: Obnovení továrního nastavení

Přečtěte si, jak obnovit Samsung Galaxy J5 Hard reset nebo Factory reset. Tato metoda umožňuje odstranit grafický klíč, heslo a také vyřešit mnoho softwarových chyb, jako je neotevírání aplikací, nefunkční zvuk atd.д.

Samsung Galaxy J5 Hard Reset znamená, že všechna nastavení a aplikace budou obnoveny do továrního nastavení. Tím vyčistíte vnitřní paměť smartphonu a zbavíte se chyb.

Pokud však máte ve smartphonu důležitá data, jako jsou kontakty, fotografie, aplikace atd.д., Pak je třeba vytvořit zálohu. Přečtěte si náš článek o tom, jak provést reset bez ztráty dat.

Pokračujme tedy v návodu na tvrdé resetování Samsung Galaxy J5.

How to Hard Reset Samsung Galaxy J5 2016 All Models Easily!

Jak obnovit tovární nastavení telefonu Samsung Galaxy J5

Možná budete chtít obnovit původní stav svého telefonu Samsung Galaxy J5, protože se váš smartphone stal příliš pomalým nebo chcete zařízení později prodat.

Dále se dozvíte, kdy může být reset užitečný, jak takový proces provést a co je důležité vědět o datech uložených v telefonu Samsung Galaxy J5.

Nejdříve však představíme jeden z nejjednodušších způsobů, jak provést resetování telefonu Samsung Galaxy J5. je jednoduše stáhnout a používat speciální aplikaci. Doporučujeme zejména Obnovení výchozího továrního nastavení telefonu a Obnovení továrního nastavení telefonu.

Co je reset?

„Resetovat“. je operace, kterou můžete provést na zařízení Samsung Galaxy J5 a vrátit jej do původního stavu: do stavu, v jakém bylo, když jste jej koupili nové. Během tohoto procesu se odstraní všechny soubory.

Před resetováním zařízení Samsung Galaxy J5 si zálohujte všechna data.

Jak již bylo zmíněno, nejčastějším důvodem pro obnovení továrního nastavení je příliš pomalý mobilní telefon nebo chyby.

Obnovení by mělo být provedeno, pokud jste již provedli aktualizaci, ale problém, se kterým se potýkáte, nebyl vyřešen.

Kdy resetovat?

1) Resetování: Resetování se doporučuje, pokud chcete uvolnit místo v paměti a pokud již nepotřebujete aplikace nainstalované v telefonu Samsung Galaxy J5.

2) Rychlost: Pokud je váš smartphone pomalejší než dříve a otevření aplikace trvá déle, doporučujeme také obnovit rychlost. Pokud jste již uhodli, která aplikace tyto problémy způsobuje, můžete ji nejprve zkusit odinstalovat a zjistit, zda lze chybu odstranit.

3) Zámek aplikace: Pokud se na zařízení postupně zobrazují varování a chybové zprávy, které vám brání v přístupu k určité aplikaci, doporučujeme provést reset. Při používání zařízení Samsung Galaxy J5 se můžete setkat s hrubým násilím.

4) Výdrž baterie: Pokud se baterie vybíjí rychleji než dříve, měli byste zvážit resetování telefonu Samsung Galaxy J5.

5) Prodej smartphonu: Pokud chcete svůj smartphone prodat nebo darovat, měli byste svůj Samsung Galaxy J5 zcela resetovat, abyste zabránili budoucímu uživateli v přístupu k vašim datům.

Další podrobnosti o tom, co je třeba v tomto případě zvážit, najdete v části „Důležité informace“ na konci této kapitoly.

Upozornění: při resetování budou ze smartphonu nenávratně odstraněna naprosto všechna osobní data včetně kontaktů, fotografií a aplikací!

Jak resetovat?

Dále vám vysvětlíme, jak krok za krokem obnovit tovární nastavení telefonu Samsung Galaxy J5.

Vytvoření zálohy dat

  Zálohování dat prostřednictvím účtu Google

Data můžete zálohovat pomocí účtu Google, například pomocí aplikace G-cloud backup, kterou si můžete stáhnout z Google Play. Tato aplikace umožňuje ukládat do cloudu nejen kontakty a zprávy, ale také hudbu, fotografie a videa.

READ  Jak nainstalovat dvě aplikace WhatsApp do jednoho telefonu. Je možné vytvořit 2 účty v jedné aplikaci?

K zálohování SMS můžete použít aplikaci Zálohování a obnovení SMS. Další informace naleznete na adrese. kapitola „Jak vytvořit zálohu SMS v telefonu Samsung Galaxy J5″.

Data můžete samozřejmě ukládat také na kartu SD:

 • pro ukládání fotografií, dokumentů, videí a hudby nejprve otevřete nabídku a poté stiskněte „Moje soubory“.
 • Klikněte na „Všechny soubory“ a poté na „Paměť zařízení“.
 • Nyní klikněte na všechny složky se soubory, které chcete zálohovat.
 • Stiskněte tři tečky na pravé straně panelu v horní části obrazovky, poté „Přesunout“ a poté „Karta SD“.
 • Konečně potvrdit.

Proveďte reset v několika krocích

 • Přístup k nastavení pomocí nabídky.
 • Stiskněte tlačítko „Zálohovat a resetovat“.
 • Nyní se zobrazí několik možností.

Pokud je za ním zatržítko, je příslušná možnost povolena.

Důležité informace

Ztráta dat: Připomínáme, že je důležité chránit svá data.

Pokud před resetováním zařízení Samsung Galaxy J5 nezálohujete svá data, dojde ke smazání připojení k účtu Google, včetně všech dat, jako jsou stažené aplikace, fotografie, videa, dokumenty, hudba, zprávy a kontakty.

Soubory na kartě SD (externí paměť) obvykle nejsou ovlivněny. Z bezpečnostních důvodů doporučujeme před resetováním vyjmout kartu SD.

Data aplikací: I když přesunete aplikace na externí paměťovou kartu, není vždy zaručena úplná záloha, protože data aplikací fungují pouze v systému, který je vytvořil.

Možná však budete chtít použít některé zálohovací aplikace.

Další informace naleznete v části Resetování telefonu. Viz „Jak zálohovat data aplikací v telefonu Samsung Galaxy J5“.

Prodej: Pokud telefon již nepoužíváte, měli byste reset provést i tak. Před resetováním telefonu je důležité odstranit ze zařízení účet Google.

Pokud postupujete podle výše uvedeného kroku 2, ujistěte se, že je v tomto případě vypnuta možnost „Automatické obnovení„.

Tento bod je důležitý zejména proto, že smartphone nebudete používat ani v budoucnu.

lze říci, že pokud chcete svůj Samsung Galaxy J5 resetovat, mělo by být zálohování dat prioritou.

Doufáme, že vám tyto pokyny pomohly a že se nám podařilo zodpovědět všechny vaše otázky týkající se resetování.

Chcete-li telefon se systémem Android resetovat, musíte si nejprve telefon Samsung Galaxy J5 2017 zálohovat, abyste nepřišli o žádná data (fotografie, zprávy, kontakty atd.). Д.). Po dokončení zálohování můžete začít obnovovat Samsung Galaxy J5 2017 do továrního nastavení. Vysvětlíme vám, jak obnovit nulovou hodnotu dat. V nabídce „Obnovit“ máte k dispozici také další možnosti obnovení, obnovení nastavení sítě nebo jen výchozího nastavení. Metoda, kterou vám vysvětlíme, spočívá v obnovení všech nastavení a všech dat zařízení Samsung Galaxy J5 2017.

Kroky pro obnovení továrního nastavení telefonu Samsung Galaxy J5 2017:

 • Otevřete nabídku nastavení zařízení Samsung Galaxy J5 2017
 • Vyberte možnost Globální správa nebo Rozšířená nastavení nebo Rozšířená nastavení.
 • Pak na Resetovat nebo Zálohovat a resetovat
 • Poté stiskněte tlačítko Obnovit všechna data nebo Obnovit tovární nastavení nebo obnovit tovární konfiguraci.
 • Poté je někdy ještě nutné potvrdit stisknutím tlačítka Obnovit telefon.

Jak provést úplný tvrdý reset telefonu Samsung Galaxy J5 a dalších podobných smartphonů a tabletů se systémem Android.

Pozor. Vše, co děláte s telefonem, děláte dobrovolně a na vlastní nebezpečí! Neneseme odpovědnost za případné poruchy vašeho zařízení! Pokud máte nový smartphone, který je v záruce, nebo pokud se obáváte, že by se telefon mohl touto metodou resetování poškodit, můžete se obrátit na servisní středisko. Hodně štěstí.

V tomto článku se dozvíte, jak provést tvrdý reset v zařízení Samsung Galaxy J5 a podobných zařízeních se systémem Android. Touto metodou je možné resetovat nejen telefony Samsung se systémem Android, ale i smartphony jiných společností. Informace na této stránce vám pomohou odemknout zařízení Samsung Galaxy, které bylo uzamčeno z důvodu opakovaných pokusů o zadání nesprávného zámku vzoru na obrazovce, zapomenutého hesla atd. Někdy ani znalost správného zadání klíče se vzorem nefunguje a požaduje zadání účtu Google a hesla k odemknutí zařízení Galaxy J5. Mnoho lidí obvykle jen zapomene svůj e-mailový účet, nemluvě o hesle k účtu Google. Pokud čtete tento článek, myslím, že váš Samsung je uzamčený a hledáte způsob, jak ho odemknout. Samozřejmě si můžete vzít svůj chytrý telefon ke specialistům, ale pak budete muset z peněženky vydat pěkný balík peněz. Pokud chcete svůj Samsung odemknout zdarma a nebojíte se rizika, můžete provést úplný reset a odstranit všechna hesla přečtením informací uvedených níže na této stránce. Znát

READ  Telefon můžete připojit k televizoru prostřednictvím rozhraní USB. Aktivní kabel

Pozor! Nezapomeňte si uložit důležité informace! Provedením tvrdého resetu budou z vašeho zařízení vymazány všechny informace včetně kontaktů, souborů, zpráv, nainstalovaných aplikací atd., váš smartphone bude jako nový. Pokud se o svůj telefon bojíte, raději jej odneste do odborného servisu a neriskujte.

Chcete-li odemknout zařízení Samsung J5, postupujte takto: Vypněte smartphone a na vypnutém zařízení stiskněte a podržte současně tři tlačítka: „tlačítko domů“, „tlačítko pro zvýšení hlasitosti“ (tj. jako byste přidávali hlasitost) a „tlačítko napájení telefonu“. (Pro ty, kteří nemohou přijít na to, které tlačítko na systému Samsung Android znamená domov, je to obvykle dole uprostřed pod obrazovkou.).) V tomto stavu držte všechna tři tlačítka stisknutá, dokud se na obrazovce nezobrazí nabídka.

Varování! U některých androidů Samsung může být pro zobrazení nabídky na vypnutém smartphonu nutné podržet pouze dvě tlačítka namísto tří. Jedná se o tlačítko domů a tlačítko napájení a všechny ostatní akce popsané v článku níže. Po zobrazení nabídky uvolněte všechna tlačítka. (Pokud se smartphone automaticky restartuje, zkuste prstem pohybovat po tlačítku zvýšení hlasitosti, aniž byste tlačítka uvolnili, tj. snížit hlasitost, a teprve poté uvolněte všechna tlačítka.)

Nyní v nabídce s tlačítkem ovládání hlasitosti na obrazovce Samsung J5 vyberte „vymazat data / obnovení továrního nastavení„. Potvrzení stisknutím tlačítka Domů. (Možná budete muset potvrdit tlačítkem napájení/zamknutí).)

Poté pomocí tlačítka hlasitosti vyberte možnost Ano.- odstranit všechna uživatelská data a potvrďte naši volbu. Chcete-li pokračovat v odemykání zařízení Samsung J5, vyberte na obrazovce řádek Restartovat systém nyní. Potvrďte příslušným tlačítkem.

Systém Android nyní provede reset a poté se plně spustí. Po chvíli čekání se zobrazí odemčený Samsung Galaxy bez požadavku na heslo, účet Google nebo grafický klíč. Po odemknutí telefonu ztratíte vše, co máte ve smartphonu nebo tabletu, včetně osobních nastavení, kontaktů, souborů a dalších informací. Dále by měl telefon zobrazit nastavení jazyka, a pokud jej chcete změnit, vyberte možnost „změnit“ a vyhledejte požadovaný jazyk, pokud je v pořádku, stiskněte zelený displej Androidu a přejděte k dalšímu nastavení.

Poté budete vyzváni k zadání svého účtu Google nebo budete mít možnost vytvořit nový účet. Tuto možnost můžete nastavit i později výběrem možnosti „přeskočit“. Poté je třeba potvrdit několik dalších položek a následně můžete telefon nakonfigurovat podle svých představ. Váš Samsung Galaxy G5 je nyní odemčený a připravený k užívání. V budoucnu si nezapomeňte vytvořit účet Google a uložit si ho s heslem na bezpečné místo, abyste už neměli problémy s odemykáním Androidu, když vám děti hravě zamknou telefon nebo když zapomenete vzor a heslo na smartphonu.

HARD RESET Samsung Galaxy J5

Zanechte prosím zpětnou vazbu, zda článek pomohl provést úplný reset a odemknout váš Android, nezapomeňte uvést model zařízení. Možná bude vaše zpětná vazba užitečná pro ostatní uživatele chytrých telefonů a tabletů. Doplňte prosím článek o užitečné informace. Pokud jste zařízení resetovali jiným způsobem, podělte se o informace. Děkuji!

 • Recenze, komentáře, otázky a odpovědi na téma Jak resetovat Samsung Galaxy natvrdo lze přidat níže.
 • Doufáme, že vám tento článek pomohl při resetování zařízení se systémem Android.
 • Velká žádost o pomoc s užitečnými tipy a dalšími způsoby řešení problémů.
 • Děkujeme za vstřícnost, vzájemnou pomoc a užitečné rady.

Po vstupu do nastavení sjeďte dolů na konec obrazovky, dokud nenajdete nastavení systému, které obsahuje jazyky, čas, zálohování, aktualizace a další systémové aplikace.

Systémová nastavení jsou skryta v dolní části možností nastavení, protože při nesprávném použití mohou způsobit vážnou ztrátu dat.

READ  Zapomněl jsem heslo k iPhonu v telefonu, jak ho odemknout.

V nabídce nastavení systému vyhledejte možnosti resetování. Ty vám umožní provést reset sítě, aplikací nebo celého zařízení, takže buďte opatrní, protože nyní vstupujete do nabídky, kde můžete odstranit data v telefonu bez možnosti je získat zpět.

Vymazání všech dat v nastavení resetování

V nabídce možností obnovení můžete mít v závislosti na verzi telefonu a výrobci několik možností, včetně obnovení WI-FI, mobilního telefonu a Bluetooth, obnovení nastavení aplikací a vymazání všech dat (obnovení továrního nastavení). Chceme vám představit pozdější možnost provedení úplného resetu telefonu Samsung Galaxy J5 Prime.

Jak vytvořit zálohu?

Varování! Resetováním se vymažou všechna data v telefonu Samsung Galaxy J5 (2017). Pokud jste si nezálohovali kontakty, obrázky, videa, dokumenty a vše ostatní, měli byste tak učinit, jinak přijdete o všechny osobní údaje, které jste měli v zařízení.

Chcete-li se vyhnout ztrátě dat, dodržujte tyto pokyny.

 • Přenášejte fotografie, dokumenty a videa do počítače pomocí kabelu USB. K zálohování fotografií můžete použít také Fotky Google a pro dokumenty a složky je vhodná cloudová služba Disk Google. Za rozšíření úložiště budete muset zaplatit.
 • Chcete-li zabránit ztrátě kontaktů a aplikací, aktivujte v nastavení synchronizaci s cloudem. Přejděte na „Systém“. „Pokročilé“. „Zálohování“. Povolení ukládání záloh do účtu Google.

Po dokončení můžete provést tvrdý reset telefonu Samsung Galaxy J5 (2017).

Abyste předešli problémům s přístupem ke všem funkcím telefonu, ujistěte se před resetováním zařízení Galaxy J5, že si pamatujete uživatelské jméno a heslo k účtu Google.

Chcete-li obnovit tovární nastavení zařízení Galaxy J5 (J510F / J500H), postupujte podle následujících kroků:

 • Nabijte telefon alespoň na 20 %.
 • Vypněte zařízení obvyklým způsobem. Pokud je telefon zamrzlý, můžete také podržet tlačítko napájení po dobu 10 sekund.
 • V této fázi je telefon zcela vypnutý, takže můžete začít. Stiskněte a podržte tři tlačítka najednou: Zvuk (plus) Domů (uprostřed) Napájení.
 • Uvolněte všechna tlačítka, když se zobrazí úvodní obrazovka Samsung Galaxy J5.
 • Chvíli počkejte a zobrazí se modrá nabídka.
 • Pomocí tlačítek Zvuk (\-) pohybujte kurzorem mezi možnostmi a tlačítkem Napájení potvrďte výběr.
 • Klepněte na „Vymazat data / obnovit tovární nastavení“.
 • Potvrďte postup vymazání dat výběrem možnosti „Ano. vymazat všechna uživatelská data“.
 • Po několika sekundách se v dolní části zobrazí žlutá zpráva „Data wipe complete“.
 • Vaše nastavení je resetováno. Jedním stisknutím tlačítka Napájení resetujete telefon.

Chcete-li provést tvrdý reset telefonu Samsung J530F Galaxy J5 2017, postupujte podle následujících pokynů:

 • Spusťte svůj smartphone.
 • V zapnutém stavu stiskněte tlačítko napájení na 2-3 sekundy a na obrazovce vyberte možnost Restartovat.
 • Po stisknutí tlačítka Reset okamžitě stiskněte a podržte současně následující tlačítka: Zvýšení hlasitosti,Domů (uprostřed),Zapnutí.
 • Tlačítka lze uvolnit, když je zobrazen spořič obrazovky.
 • Přibližně za 10 sekund telefon přejde do nabídky obnovení.
 • Vyberte možnost „Wipe data / factory reset“. Stisknutím tlačítka hlasitosti a tlačítka napájení potvrďte výběr.
 • Zvolte možnost „Ano. odstranit všechna uživatelská data“.
 • Poslední akce restart systému nyní.
 • Počkejte, až se smartphone spustí.

samsung galaxy j5 2017 factory reset

Obnovení továrního nastavení Samsung J510FN Galaxy J5 (2016)

Tvrdý reset je také známý jako obnovení továrního nastavení. Tento návod vám ukáže nejjednodušší způsob, jak provést obnovení továrního nastavení na telefonu Samsung J510FN Galaxy J5 (2016). Najděte způsob, jak odstranit všechny osobní údaje. osobní nastavení a nainstalované aplikace v zařízení Samsung J510FN Galaxy J5 (2016).

Výsledkem je, že váš Android 5.1 Lollipop poběží rychleji, můžete využít všech 16000 paměťového prostoru a Li-Ion 3100.0 mAh baterie vydrží déle. Obnovme výchozí nastavení telefonu Samsung J510FN Galaxy J5 (2016) a užívejme si zařízení, jako by právě vyšlo z obchodu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS