Vyřešeno resetování továrního nastavení Samsung Galaxy Note 9!

I přes pokroky, které byly v odvětví chytrých telefonů učiněny s cílem vytvořit zařízení, která by občas překonala všechny nedostatky spojené s těmito typy zařízení, nikdo nemůže přijít s dokonalým řešením.

Ano, můžeme mít opravdu chytré smartphony, ale cestou narazíte na problémy. Samsung Galaxy Note 9 je jedním z nejdokonalejších smartphonů se systémem Android, který se blíží dokonalosti.

Pokud jedno z těchto zařízení vlastníte, jistě mi dáte za pravdu, že je opravdu výkonné, ale jako každý jiný smartphone může časem způsobit určité problémy. Dobrou zprávou je, že většina problémů je způsobena aktualizacemi a aplikacemi třetích stran a že všechny tyto možné příčiny problémů s Galaxy Note 9 můžete odstranit obnovením továrního nastavení.

Toto řešení byste měli zvolit pouze v případě, že je problém s vaším smartphonem Galaxy příliš závažný. Pokud chcete Note 9 prodat, aniž byste zanechali stopy po tom, čím byl předtím, udělejte to také. Při resetování je třeba být velmi opatrný.

Obvykle se totiž po zakoupení zbaví všech dat nainstalovaných v zařízení. Jinými slovy, obnovení továrního nastavení zajistí, že se váš smartphone vrátí do původního stavu, ve kterém byl na skladě společnosti Samsung. Fyzický stav samozřejmě nebude mít v důsledku resetu žádný vliv. Totéž platí pro všechny ostatní hardwarové komponenty.

Pokud jste se rozhodli jít cestou obnovení továrního nastavení, tento článek je pro vás ideální. Je to vlastně docela snadné a jednoduché, jak uvidíte později.

Než však tento proces zahájíte, doporučujeme zálohovat všechna data na externí úložiště nebo do cloudového úložiště. Tím se zajistí, že po dokončení této operace neztratíte některé užitečné soubory a data.

Zálohování dat není složité, stačí přejít do nabídky Nastavení a kliknout na možnost „Zálohovat a obnovit“.

Jak obnovit tovární nastavení telefonu Samsung Galaxy S9 Plus

Možná budete chtít obnovit svůj Samsung Galaxy S9 Plus do původního stavu, třeba proto, že se váš smartphone stal příliš pomalým nebo chcete zařízení později prodat.

Dále se dozvíte, kdy může být reset užitečný, jak takový proces provést a co je důležité vědět o datech uložených v telefonu Samsung Galaxy S9 Plus.

Jak zrobić twardy reset smartfona Samsung Galaxy S7 S8 S9 S10 S20 Note8 Note9 Note10

Nejdříve však představíme jeden z nejjednodušších způsobů, jak provést obnovení nastavení telefonu Samsung Galaxy S9 Plus. Stažení a používání speciální aplikace je jednoduché. Doporučujeme zejména Obnovení výchozího továrního nastavení telefonu a Obnovení továrního nastavení telefonu.

READ  Nahrávání hovorů Galaxy s10

Co je to reset?

„Resetovat.“. je operace, kterou můžete provést na zařízení Samsung Galaxy S9 Plus a vrátit jej do původního stavu: do stavu, v jakém bylo, když jste jej koupili jako nové. Během tohoto procesu se odstraní všechny soubory.

Před resetováním zařízení Samsung Galaxy S9 Plus si zálohujte všechna data.

Jak již bylo zmíněno, nejčastějším důvodem pro obnovení továrního nastavení je, pokud je mobilní telefon příliš pomalý nebo má chyby.

Obnovení by mělo být provedeno, pokud jste již provedli aktualizaci, ale problém, který se vyskytl s vaším mobilním telefonem, nebyl vyřešen.

Kdy resetovat?

1) Resetování: Resetování se doporučuje, pokud chcete uvolnit místo v paměti a pokud již nepotřebujete aplikace nainstalované v zařízení Samsung Galaxy S9 Plus.

2) Rychlost: Pokud váš smartphone běží pomaleji než dříve a otevření aplikace trvá déle, doporučuje se také resetovat. Pokud jste již uhodli, která aplikace tyto problémy způsobuje, můžete ji nejprve zkusit odinstalovat a zjistit, zda se vám podaří chybu odstranit.

3) Zámek aplikací: Pokud se v zařízení neustále zobrazují varování a chybové zprávy, které vám brání v přístupu k určité aplikaci, doporučujeme provést reset. Při používání telefonu Samsung Galaxy S9 Plus se můžete setkat s hrubým násilím.

4) Výdrž baterie: Pokud se baterie vybíjí stále rychleji než dříve, měli byste zvážit resetování telefonu Samsung Galaxy S9 Plus.

JAK DÁT MOBIL/TABLET DO TOVÁRNÍHO NASTAVENÍ. Jak obnovit ANDROID do továrního nastavení

5) Prodej smartphonu: Pokud chcete svůj smartphone prodat nebo darovat, měli byste svůj Samsung Galaxy S9 Plus zcela resetovat, abyste zabránili budoucímu uživateli v přístupu k vašim datům.

Další podrobnosti o tom, co je třeba v tomto případě zvážit, najdete v části „Důležité informace“ na konci této kapitoly.

Upozornění: při resetování budou z vašeho smartphonu trvale odstraněna naprosto všechna vaše osobní data, včetně kontaktů, fotografií a aplikací!

Jak resetovat?

Dále vám vysvětlíme, jak krok za krokem obnovit tovární nastavení telefonu Samsung Galaxy S9 Plus.

Zálohování dat

  Zálohování dat prostřednictvím účtu Google

Data můžete zálohovat pomocí účtu Google, například prostřednictvím aplikace G cloud backup, kterou si můžete stáhnout z Google Play. Tato aplikace ukládá do cloudu nejen kontakty a zprávy, ale také hudbu, fotografie a videa.

Obnova továrního nastavení

K zálohování SMS můžete použít aplikaci Zálohování a obnovení SMS. Další informace naleznete na adrese. Kapitola „Jak zálohovat SMS v telefonu Samsung Galaxy S9 Plus“.

Data můžete samozřejmě ukládat také na kartu SD:

 • Chcete-li ukládat fotografie, dokumenty, videa a hudbu, přejděte nejprve do nabídky a klepněte na položku „Moje soubory“.
 • Klikněte na „Všechny soubory“ a poté na „Paměť zařízení“.
 • Nyní klikněte na všechny složky souborů, které chcete zálohovat.
 • Klikněte na tři tečky vpravo na panelu v horní části obrazovky, pak na „Přesunout“ a poté na „Karta SD“.
 • Nakonec potvrďte.

Provedení resetu v několika krocích

 • Pomocí nabídky získáte přístup k nastavení.
 • Stiskněte tlačítko „Zálohovat a resetovat“.
 • Nyní se zobrazí několik možností.
READ  Jak zapnout Wi-Fi na televizoru Samsung. Co potřebujete k připojení televizoru k internetu přes Wi-Fi

Pokud je vedle možnosti zaškrtnuto políčko, je tato možnost povolena.

Důležité informace

Ztráta dat: Připomínáme, že je důležité chránit data.

Pokud před resetováním zařízení Samsung Galaxy S9 Plus nezálohujete svá data, dojde ke smazání připojení k účtu Google, včetně všech dat, jako jsou stažené aplikace, fotografie, videa, dokumenty, hudba, zprávy a kontakty.

Soubory na kartě SD (externí paměť) nejsou obvykle ovlivněny. Z bezpečnostních důvodů doporučujeme před zahájením procesu resetování vyjmout kartu SD.

Data aplikací: I když přesunete aplikace na externí paměťovou kartu, není vždy zaručena úplná záloha, protože tyto aplikace pracují pouze se systémem, který je vytvořil.

Můžete však použít některé zálohovací aplikace.

Další informace naleznete na adrese. Viz „Jak zálohovat data aplikací v zařízení Samsung Galaxy S9 Plus“.

Prodej: Pokud smartphone již nepoužíváte, měli byste reset provést i tak. Před resetováním telefonu je důležité odstranit ze zařízení účet Google.

Pokud provedete výše uvedený krok 2, ujistěte se, že je deaktivována možnost „Automatické resetování“.

Tento bod je důležitý zejména proto, že chytrý telefon v budoucnu vůbec nehodláte používat.

lze říci, že pokud chcete provést reset Samsung Galaxy S9 Plus, mělo by být zálohování dat prioritou.

Doufáme, že vám tyto pokyny pomohly a že se nám podařilo zodpovědět všechny vaše otázky týkající se resetování.

Kdy a proč formátovat Samsung Galaxy S9?

Proto začneme našeho průvodce definicí významu této drastické akce. Skutečné formátování telefonu Samsung Galaxy S9. není normální. Měli byste vědět, že tento postup obnoví telefon, jako byste ho právě koupili. Formátování telefonu spočívá ve vymazání všech dat z telefonu a obnovení továrního nastavení. Níže najdete různé situace, ve kterých to může být relevantní:

 • Formátování telefonu Samsung Galaxy S9 po aktualizaci systému : Některé aktualizace nemusí být optimalizovány pro váš telefon se systémem Android nebo mohou obsahovat chyby. Pokud se s tím setkáte po aktualizaci, formátování vám umožní obnovit normální používání.
 • Formátování telefonu Samsung Galaxy S9 kvůli zpomalení nebo pro oživení: Pokud máte pocit, že váš mobilní telefon běží velmi pomalu, a nemůžete najít příčinu problému, může být zajímavou metodou formátování.
 • Formátování Samsungu Galaxy S9 kvůli chybě nebo nesprávnému zacházení: Naše chytré telefony jsou schopné dělat mnoho věcí, ale otevření některých poškozených souborů nebo instalace některých aplikací může výrazně změnit jejich výkon, v tomto konkrétním případě vám formátování umožní začít opět normálně pracovat.

Jak odemknout smartphone Samsung Galaxy S9 bez resetování?

Jediné řešení, jak odemknout smartphone Samsung Galaxy S9 bez úplného restartování telefonu. je použití externího softwaru, například nástroje pro odblokování Androidu Tenorshare 4uKey, programu pro Windows, který dokáže smartphone se systémem Android zcela odblokovat.

S nástrojem pro odemykání Androidu Tenorshare 4uKey na většině smartphonů se systémem Android budete moci odstranit uzamčenou obrazovku bez vymazání dat.

Krok 6.

Stisknutím tlačítka „Power“ vyberte možnost.

obnovení, továrního, nastavení, samsung, galaxy

Krok 7. Stisknutím tlačítka „Snížení hlasitosti“ zvýrazněte možnost „Odstranit všechna uživatelská data“.

Krok 8. Opětovným stisknutím tlačítka „Power“ vyberte možnost. Telefon zahájí proces obnovení všech nastavení a po dokončení je třeba vybrat možnost „Restartovat systém nyní“.

READ  Jak odstranit účet v zařízení Samsung Galaxy. Potřebuji pomoc?

Krok 9. Stisknutím tlačítka „Power“ restartujete systém a dokončíte celkový reset.

Jak vytvořit zálohu?

Varování! Resetováním se vymažou všechna data v telefonu Samsung Galaxy S9. Pokud jste si nezálohovali kontakty, obrázky, videa, dokumenty a vše ostatní, měli byste tak učinit, jinak přijdete o všechny osobní údaje, které jste měli v zařízení.

Chcete-li se vyhnout ztrátě dat, postupujte podle následujících tipů.

 • Přenášejte fotografie, dokumenty a videa do počítače pomocí kabelu USB. K zálohování fotografií můžete použít také Fotky Google a pro dokumenty a složky poslouží cloudová služba Disk Google, do které však můžete „nahrát“ počet souborů. Za rozšíření úložiště budete muset zaplatit.
 • Chcete-li zabránit ztrátě kontaktů a aplikací, aktivujte v nastavení synchronizaci s cloudem. Přejděte na Systém. Pokročilé. Zálohování. Povolení ukládání záloh do účtu Google.

Jakmile tak učiníte, můžete provést tvrdý reset zařízení Samsung Galaxy S9.

Jak obnovit tovární nastavení zařízení Samsung Galaxy S9 a S9 Plus

Samsung Galaxy S9 a S9 Plus jsou vlajkové smartphony značky pro rok 2018. Kromě drobných vylepšení oproti Galaxy S8 nadále dominovaly trhu díky svým úžasným hardwarovým a designovým vlastnostem. Pokud však váš telefon vykazuje známky problémů, jako je pomalý výkon, problémy s Wi-Fi nebo chybějící ikony oznámení, zde je návod, jak provést obnovení továrního nastavení Samsung Galaxy S9 a S9 Plus.

U smartphonu Galaxy S9 si můžete vybrat ze dvou hlavních typů resetování. Než provedete úplný reset do továrního nastavení, který je také známý jako možnost hardwarového resetu, můžete zkusit provést softwarový reset a zjistit, zda vyřeší některé problémy.

Viz také: Jak zrychlit Samsung Galaxy S9

Obnovení továrního nastavení Samsung Galaxy S9

Tvrdý reset je také běžně známý jako obnovení továrního nastavení. Tento průvodce vám ukáže nejjednodušší způsob, jak provést obnovení továrního nastavení na zařízení Samsung Galaxy S9. Najděte způsob, jak odstranit všechny své osobní údaje. osobní nastavení a nainstalované aplikace v zařízení Samsung Galaxy S9.

Výsledkem je, že váš Android 8.0 Oreo bude rychlejší, budete moci využít všech 64000 paměťových míst a Li-Polymer 3000.0 mAh baterie vydrží déle. Obnovme výchozí nastavení telefonu Samsung Galaxy S9 a užívejme si zařízení, jako by právě vyšlo z obchodu.

První metoda Měkký reset prostřednictvím nabídky Galaxy S9

Nejběžnější možnost, která od vás nebude vyžadovat žádné úsilí:

 • Otevřete nastavení Galaxy S9.
 • Přejděte do nabídky Obecná nastavení.
 • Úplně dole vidíte položku Reset.
 • Vyberte možnost Obnovit data.
 • Jsme upozorněni na to, jaké informace budou vymazány.
 • Přejděte dolů na obrazovku a klikněte na tlačítko Obnovit smazat vše.

Galaxy S9 se vypne na modré obrazovce, objeví se ikona Android Počkejte chvíli, až se váš smartphone obnoví do továrního nastavení!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS