Jak resetovat systém BIOS v notebooku Asus

Nejjednodušší je mechanicky resetovat. Chcete-li to provést, vypněte zařízení, otočte jej a na zadní straně, poblíž nápisu „CMOS“, najděte speciální otvor, který pomůže resetovat systém BIOS. Ostrým předmětem stiskněte tlačítko uvnitř otvoru a chvíli ho podržte.

Vyjměte baterii, která napájí paměť CMOS. Opatrně sejměte spodní víko jednotky a oddělte od sebe několik úchytů. Potřebná baterie se nachází na základní desce.

Vyjměte jej ze slotu a několik dní jej držte mimo notebook, aby se nastavení resetovalo. Pokud je baterie připájená, je lepší neriskovat její neporušenost, ale použít následující metodu. Pokud se vyskytnou problémy s baterií, obraťte se na servisní středisko Asus.

Další způsob obnovy systému notebooku Asus ze skrytého oddílu

Otevřete systém Windows 7 “ „, přejděte na „systém a zabezpečení“, klikněte na „správce“ a klikněte na „správa diskových oddílů“.

Zobrazí se okno. Zobrazí se seznam oddílů pevného disku. Zde klikněte pravým tlačítkem myši na položku „RECOVERY“ a vyberte možnost „Make partition active“.

Notebook Asus se restartuje a skrytý oddíl zahájí proces obnovy systému Windows 7.

Jediným problémem je, že ne každý má disk pro obnovu systému „RECOVERY“. mnoho lidí si kupuje notebooky Asus. čisté a instaluje operační systémy sami (přátelé, specializovaná centra nebo dokonce prodejci).

V takových případech je vhodné zakoupit externí pevný disk a uložit na něj obraz operačního systému.

Pak můžete kdykoli rychle obnovit systém notebooku do původního stavu. Hodně štěstí.

Uživatelé notebooků se nezřídka setkávají s problémem pádu operačního systému. Zatímco dříve bylo jediným způsobem, jak zařízení „oživit“, přeinstalovat systém Windows, nyní existuje několik možností. První možností je použití integrovaného řešení, které se nachází na instalačním disku. Druhý je notebook Asus pro obnovení systému. funkce obnoví hardware do výchozího továrního nastavení. Tyto metody samozřejmě existují nejen na výše uvedených zařízeních. Dnes budu hovořit o nich a o standardu.

Všechny notebooky Asus jsou dodávány s nástrojem pro zprovoznění hardwaru. Nachází se na pevném disku a zabírá přibližně 20-30 GB. Oddíl je skrytý. Nemůžete ji jen tak odinstalovat, ale existují nástroje, kterými se s ní můžete rozloučit. Obnovení systému Windows 7 do továrního nastavení je však lepší ponechat nedotčené.

Stojí za zmínku, že toto řešení vrátí notebook do stavu, ve kterém byl zakoupen v obchodě. Tím se ze systémové jednotky odstraní všechna osobní data a programy. Pokud máte důležité dokumenty na ploše nebo ve složce „Moje dokumenty“, můžete je uložit jinam

Tato aplikace je výhodná v tom, že neodstraňuje dříve nainstalované ovladače, takže nebudete muset znovu ztrácet čas tímto postupem.

Je třeba mít na paměti, že toto řešení bude fungovat i v případě, že počítač nevidí obraz na instalačním disku.

Před zahájením práce musí být k počítači připojen trvalý zdroj napájení.

Chcete-li zahájit obnovení z oddílu pro obnovení, musíte provést několik akcí:

Nemusíte se bát. stačí na chvíli opustit notebook. Hlavní je počkat, až se plocha objeví. Proces trvá na různých zařízeních od půl hodiny do půl hodiny.

Při výběru uživatelského jména stačí zadat libovolné údaje.

Po dokončení procesu můžete začít přizpůsobovat zařízení tak, aby vypadalo stejně, jako jste ho koupili v obchodě.

Disk systému Windows ( )

Dalším často používaným nástrojem je „Obnovení systému“, který je k dispozici na instalačním disku systému Windows 8 nebo jiných nejnovějších verzí. To lze nejlépe provést pomocí paměťového zařízení USB. Nejdůležitější je mít předem připravenou vhodnou přenosnou paměť. K tomu budete potřebovat bitovou kopii systému, který máte v počítači nainstalovaný, a speciální program. Řekněme, že WinToFlash je pro to ideální. Stačí vložit zařízení, spustit aplikaci a podle pokynů vytvořit požadovanou položku.

Pro obnovu provedeme několik tahů:

Jako obvykle existuje několik způsobů, jak systém zprovoznit. A některé z nich jsou vestavěné funkce.

Stojí za zmínku, že se nemusí vždy nacházet. Výrobce se například rozhodl ušetřit volné místo tímto způsobem. Kromě toho mohl být systém po zakoupení přeinstalován, což často vedlo ke ztrátě továrních nástrojů.

Doufám, že vám tento článek pomohl problém vyřešit.

Obnovení továrního nastavení notebooku může být nutné v mnoha situacích, z nichž nejčastější jsou tyto. Jakékoli rušivé pády systému Windows, „ucpání“ systému zbytečnými programy a komponentami, což má za následek pomalý notebook, a někdy i tento způsob řešení problému „Windows je zablokován“. relativně rychlé a snadné.

V tomto článku podrobně vysvětlíme, jak obnovit tovární nastavení notebooku, jak se to obvykle dělá a kdy to nemusí fungovat.

Jak obnovit výchozí nastavení notebooku: průvodce krok za krokem

Mnoho uživatelů se ptá, jak obnovit výchozí tovární nastavení notebooku. To lze provést pomocí vlastních nástrojů operačního systému nebo pomocí programů výrobce.

READ  Jak nastavit hotspot v notebooku se systémem Windows. Vypnutí mobilního hotspotu

Otázka, jak obnovit tovární nastavení notebooku, se stává velmi aktuální, když dojde k různým poruchám.

Dnes se budeme zabývat tím, jak se tento postup provádí, co zahrnuje a kdy se nevyplatí jej obnovovat.

Co znamená obnovení továrního nastavení notebooku?

 • účty budou smazány;
 • Všechny vaše osobní soubory budou také odstraněny;
 • Ovladače, které jste nainstalovali po předchozí aktualizaci nebo nákupu notebooku, jsou ztraceny;
 • software, který je v operačním systému od počátku, zůstane zachován.

Obecně platí, že dostanete zcela čistý počítač ve stavu, v jakém byl původně. Bude vypadat, jako byste si ho právě koupili. Nic z toho, co jste uložili nebo přizpůsobili, se neuloží. Bude proveden úplný reset!

Z toho vyplývá, že byste si měli zkopírovat všechna důležitá data, než provedete jakoukoli akci.

Tip: Doporučujeme je přenést na USB disk nebo do cloudového úložiště. je lepší použít druhou možnost, protože flash disk se může ztratit, rozbít apod. A cloudy disponují speciálními technologiemi, které zachrání vaše data i v případě selhání hardwaru.

Pokud hrajete hry, savegame někde, to je soubory s osobními údaji hráče, jeho postup ve hře. Ty se obvykle nacházejí ve složce „Dokumenty“. Po provedení všech postupů budete moci hru znovu nainstalovat a přenést uloženou hru zpět, abyste mohli pokračovat v hraní od místa, kde jste skončili.

Kdy se nepokoušet obnovit operační systém

V některých situacích může mít oprava systému špatné následky.

Notebook se nespustí, při níže uvedených postupech se zobrazí chyba nebo se počítač odmítne spustit vůbec.

Nestává se to příliš často, ale stává se to.

Zde je tedy seznam případů, kdy byste se neměli o obnovení do továrního nastavení pouze pokoušet:

 • Operační systém byl přeinstalován. Koupili jste si notebook, ale později jste se rozhodli upgradovat operační systém. Jde o to, že tento postup odstraní skrytý oddíl pro obnovení z pevného disku. Bez ní je resetování jednoduše nemožné. Je zajímavé, že se to nestává vždy a zruční řemeslníci tuto část neodstraňují, ale v 95 % případů se to přesto děje.
 • Operační systém byl znovu nainstalován bez odstranění výše uvedeného oddílu, ale s úplným formátováním a novým rozdělením pevného disku. Budou spuštěny další potřebné údaje.
 • Pevný disk (HDD nebo SSD) je vážně poškozen. Pokud byl vyměněn za nový, nemusíte jej resetovat.
 • Výrobce neposkytl možnost obnovy. Chcete-li si to ověřit, navštivte webové stránky výrobce, kontaktujte podporu (nejlépe telefonicky). Tímto způsobem můžete zjistit, zda a jak ji vůbec používat.

Z výše uvedeného vyplývá, že ve většině případů můžete notebook resetovat celý pouze jednou! Pokud jste znovu nenainstalovali operační systém, aniž byste odstranili speciální oddíl a znovu rozdělili pevný disk. Je také možné zkusit najít speciální CD pro obnovení.

Pokud se nic z toho na váš případ nevztahuje, operační systém jste nepřeinstalovali a pevný disk jste nepřekopali, můžete postupovat podle následujících pokynů.

Windows 7

Tento operační systém nemá plnohodnotný nástroj pro obnovení. Můžete se pokusit použít bod obnovení. Šance, že byl vytvořen na začátku používání vašeho notebooku a je tam dodnes, je však velmi malá. Můžete to zkontrolovat tímto způsobem:

 • Otevřete nabídku „Start“ a do vyhledávacího řádku zadejte „Obnovit“. Zobrazí se program „Obnovení systému“. Spusťte ji.
 • Klikněte na tlačítko „Další“ a vyberte dostupný bod ze seznamu. Ve sloupci „Datum a čas“ vidíte, kdy byla vytvořena. Pokud je na něm uvedeno špatné datum zakoupení počítače, nemá smysl jej používat.
 • A pokud máte štěstí a tečka je opravdu stará, vyberte ji, klikněte na „Další“, pak znovu na „Další“, pak na „Hotovo“ a v okně, které se objeví, na „Ano“.

Pokud se vás výše uvedené pokyny netýkají, budete muset použít jakýkoli nástroj pro obnovení, který výrobce poskytuje. Pokud máte disk, který jste dostali s notebookem při jeho koupi, je to skvělé! Poté jednoduše vložte disk do jednotky a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Pokud se operační systém nespustí normálně, budete muset počítač spustit z jednotky v systému BIOS.

Ale pokud disk nemáte, nevadí. Jedná se o běžný případ. Poté můžete použít vestavěný nástroj pro resetování. Dále si rozebereme, jak to udělat u různých modelů notebooků. Lze je používat v systémech Windows 7, 8 a 10.

 • Restartujte počítač a po restartu stiskněte klávesu F10.
 • V zobrazeném okně vyberte možnost „Spustit VAIO Repair Center“. Stejně jako u společnosti Lenovo, i zde se to dělá pomocí šipek a tlačítka „Enter“.
 • Zde je k dispozici několik možností. „Obnovit disk C:“ (změny se projeví pouze na disku C), „Úplné obnovení systému“ (vymaže vše) a „Záchrana dat“. Nejprve použijte poslední možnost, pak první (s jednotkou C) a pak druhou. Jednoduše vyberte možnost na panelu vlevo a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Acer a Asus

Na těchto noteboocích je postup stejný, liší se pouze spuštění nástroje:

 • Restartování notebooku. Stiskněte klávesu „AltF10“ pro Acer a „F9“ pro Asus.
 • Poté klikněte na položku „Diagnostika“.
 • Dále stiskněte „Pouze disk s nainstalovaným systémem Windows“. Pokud vrácení zpět nepomůže, proveďte totéž, ale v tomto bodě vyberte „Všechny jednotky“.
 • Dalším krokem je opět zkusit nejprve vybrat možnost „Jen odstranit mé soubory“, a pokud to nepomůže, „Vymazat celý disk“.

Toshiba

Nyní zjistíme, jak obnovit tovární nastavení notebooku Toshiba. U nejnovějších modelů je spuštění nástroje pro obnovení poměrně snadné.

Obnovte tovární nastavení notebooku Toshiba:

 • Vypnutí notebooku.
 • Stiskněte číslo „0“ a podržte klávesu.
 • Zapnutí notebooku bez uvolnění klávesy.
 • Uvolněte „0“, když počítač začne pípat.
READ  Jak vstoupit do systému BIOS v notebooku Sony. Jaká je základní funkce zavaděče systému BIOS

Zobrazí se obrazovka Obnovit výchozí nastavení. je třeba postupovat podle všech pokynů průvodce.

Ale jak obnovit tovární nastavení notebooku Toshiba, pokud máte starší model?? Zde budete muset použít sekci „Odstraňování problémů“, kterou můžete vybrat v nabídce rozšířených možností spouštění (klávesa F 8 při zapnutí počítače).

Po krátkém čekání se systém vrátí do původního stavu z výroby.

Pokud chcete obnovit výchozí tovární nastavení notebooku Dell, můžete použít výše uvedené pokyny (prostřednictvím Odstraňování problémů).

Podívejme se na funkce integrovaného programu pro obnovu:

Program pro obnovu je plně russifikovaný, takže můžete snadno zjistit, co máte dělat. Postupováním podle výše uvedeného návodu krok za krokem jistě pozitivně vyřešíte otázku, jak obnovit tovární nastavení notebooku Dell.

V tomto článku jsme se zabývali obnovením továrního nastavení notebooku všech nejznámějších výrobců notebooků.

Pokyny krok za krokem

Vyčkejte do konce procesu, během kterého se notebook může několikrát sám restartovat.

Můžete se zeptat průvodců v našem servisním středisku telefonicky nebo napsat svůj dotaz do formuláře pro zpětnou vazbu.

Mohlo by vás také zajímat

Tovární nastavení notebooku Samsung

Chcete-li obnovit tovární nastavení notebooku Samsung, spusťte v systému Windows nástroj Samsung Recovery Solution, nebo pokud byl odstraněn nebo se systém Windows nespustí, stiskněte při zapnutí počítače klávesu F4, spustí se nástroj pro obnovení notebooku Samsung. Poté postupujte podle následujících kroků:

 • Vyberte možnost Obnovit
 • Vyberte možnost „Kompletní obnovení
 • Výběr bodu obnovení Počáteční stav počítače (výchozí tovární nastavení)
 • Na žádost o restartování počítače odpovězte „ano“ a po restartování postupujte podle všech systémových pokynů.

Po úplném obnovení továrního nastavení notebooku a po přihlášení do systému Windows je nutné provést další obnovení, aby se aktivovala všechna nastavení provedená programem pro obnovení.

obnovení, továrního, nastavení, notebooku, asus

Příprava na obnovení systému

Z disku D nemusíte nic odstraňovat, ale pro jistotu z něj vyhoďte i důležité soubory.

 • Nezapomeňte, že se restartuje i verze systému Windows.
 • Tento postup zabere nějaký čas po prvním zapnutí počítače, aby se zajistilo, že má notebook všechna potřebná nastavení.

VAROVÁNÍ. Obnovením systému nevyřešíte všechny problémy notebooku. Zkontrolujte, zda tuto operaci vůbec potřebujete. Konzultace s odborníkem před zahájením zotavení.

Tato operace není složitá. Zvládnete to sami.

Jak obnovit tovární nastavení systému Android?

Mobilní operační systém android není jen šikovná věc, se kterou můžete provádět mnoho každodenních úkolů, ale také mrzutý smartphone, který se v nejnevhodnějším okamžiku může „zavěsit“, dát chybu a „závadu“. Problém „unaveného“ operačního systému lze rychle vyřešit jednoduchým obnovením všech nastavení. Tento postup je také nutný, pokud chcete prodat svůj smartphone se systémem Android.

Jak podrobně obnovit tovární nastavení telefonu se systémem Android?? Telefon při koupi létal, rychle reagoval na hovory, vyhledával a nyní může být frustrující, že dlouho trvá, než se otevře nabídka, a dokonce není možné spustit aplikaci. Je čas provést úplný reset. ALE, je tu jeden důležitý bod!

Užitečné vědět Co dělat, když se baterie systému Android rychle vybíjí | Rady

První metoda: Pomocí nabídky

Základní metoda, která pomůže vrátit smartphone do stavu, v jakém byl prodán. Stisknutím příslušného „tlačítka“ v nabídce jednoduše resetujte všechna data. Tato metoda je však vhodná pouze pro androd, který při pohybu v položkách nezamrzá.

 • Přesuňte se a stiskněte následující „tlačítka“: Menu. Nastavení. Obnovit Reset.
 • Poté se přesuňte do spodní části seznamu, kde se nachází tlačítko, které se v každém modelu smartphonu jmenuje jinak. Je to buď „Obnovit nastavení“, nebo „Vymazat všechna data“, možná „Hlavní reset“, nebo „Obnovit nastavení telefonu“, nebo cokoli jiného.
 • Po stisknutí tlačítka operační systém upozorní uživatele, že budou vymazána všechna data a osobní údaje, stejně jako nastavení, aplikace a telefony. Zbývá jen potvrdit záměr vše vymazat stisknutím tlačítka „Vymazat“.

Druhá metoda: Použití hardwarových tlačítek

Pokud smartphone často visí, můžete zkusit celkový reset všech nastavení pomocí hardwarových „tlačítek“ systému Android. V takovém případě, kdy Android „mrtvý“ „visí“ při načítání, zastaví se na logu nebo po načtení něčeho, co telefon „nechce“ procházet položkami nabídky, vždy se objeví okno označující chybu a kapacitní obrazovka nefunguje dostatečně, pak tento typ obnovení, že je nutné.

Jak obnovit tovární nastavení systému Android??

Stiskněte tlačítko napájení na telefonu a podržte je, dokud se systém Android zcela nevypne. Dále v režimu obnovení nazvaném „Recovery“ musíte současně stisknout kombinaci kláves, což jsou dvě nebo tři tlačítka. Kombinace se liší v závislosti na modelu androidu a výrobci, ale je třeba je stisknout pouze pro vstup do režimu „Recovery“.

Například tyto klávesy: tlačítko pro snížení hlasitosti a tlačítko napájení adroid, v modelech „Acer“ a „Asus“.

A v „Lenovo“ jsou to tři tlačítka: zvýšení hlasitosti, zapnutí a snížení hlasitosti. Stiskněte je současně, dokud smartphone nezačne vibrovat. A pak čtyřikrát stiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti. Poté stiskněte současně dvě tlačítka: napájení a zvýšení hlasitosti.

Model Huawei se systémem Android Podržte současně tlačítka napájení a snížení hlasitosti po dobu deseti sekund. Poté stiskněte současně tlačítka: power a center, tlačítko pro nastavení hlasitosti. Podržte ji také po dobu deseti sekund. Jakmile se zobrazí logo Androidu, uvolněte tlačítko napájení, ale držte tlačítko hlasitosti. Poté se objeví obrázek androida. robota s ozubenými koly., podržením tlačítka uprostřed upravíte hlasitost, plynulým pohybem hlasitost zvýšíte. Stiskněte a podržte jej, dokud se neobjeví zelený pruh signalizující, že se zavádí systém.

READ  iPhone se dlouho nabíjí a nezapne se. Obnovení iPhonu

U smartphonu LG vypadá kombinace jinak: dvě tlačítka: Napájení a snížení hlasitosti. Jakmile se objeví logo, spusťte obě tlačítka a po jedné sekundě je znovu současně stiskněte. Stiskněte a podržte jej, dokud se nezobrazí obrazovka „Recovery“.

U společnosti Samsung je to trochu jinak. Stiskněte současně tři tlačítka: zvýšení hlasitosti, domů a napájení, nebo kombinaci těchto dvou tlačítek. napájení a zvýšení hlasitosti.

Pokud máte v rukou zařízení Sony Android, stiskněte současně tlačítka napájení a zvýšení hlasitosti. Nebo takto: připojte smartphone k napájení ze sítě. Počkejte, až se rozsvítí zelený indikátor, který ukazuje, že je telefon napájen. Poté pomocí sponky stiskněte zapuštěné tlačítko „Reset“, obrazovka se okamžitě rozsvítí a na několik sekund stiskněte tlačítko napájení. Poté tlačítko uvolněte a pětkrát až šestkrát stiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti.

Pro „Prestigio“ existují dvě možnosti. První: kombinace. zvýšení výkonu a hlasitosti. Druhým je kombinace výkonu a snížení hlasitosti.

U modelů s Androidem „Xiaomi“ a „Meizu“ je kombinace stejná, je to: Napájení a zvýšení hlasitosti, pak uvolněte tlačítko napájení a počkejte, dokud se na obrazovce neobjeví logo, držte stisknuté tlačítko pro zesílení zvuku. Počkejte, dokud se neobjeví nabídka „Obnovení“, a vzpomeňte si na otázku, kterou jste položili ohledně obnovení továrního nastavení systému Android? Pokračování v resetování telefonu.

obnovení, továrního, nastavení, notebooku, asus

Co však dělat, když se aplikace Recovery objeví, ale nereaguje na dotyk prstu??!

Pro pohyb po položkách můžete použít klávesy. snížení zvuku, takže nyní to budou klávesy nahoru a dolů. Po výběru možnosti resetování je třeba volbu potvrdit stisknutím tlačítka. Power.

Poté přejděte na „Wipe data/ factory reset“. Zobrazí se nabídka a poté stačí potvrdit úplné vymazání všech dat, tj. znovu stisknout tlačítko napájení. Spustí se akce resetování a po dokončení procesu budete vyzváni k výběru možnosti. Restartovat systém, což znamená, že se telefon restartuje. Po této operaci bude systém Android „čistý“ a funkční, ale bez osobních údajů.

Komentáře: 7 k „Jak obnovit tovární nastavení notebooku jako poslední možnost v případě vážné poruchy

Doufám, že, jste určitě dobré, že v jednom příspěvku pokyny z oficiálních stránek (dobře, zejména pro ty, kteří nemají mozek dost obrátit nejprve na stránky výrobce). No, zbytek Mám pocit, že čtu scénář od Eleny Malyševové.))) „Poslední možností“ je pouze výměna pevného disku. Ale proč tedy vaše rada, pokud „nulový“ HDD nebo SSD nemá právě tento oddíl pro obnovu. A pokud BIOS nevidí (poškozený) pevný disk, jak může probíhat postup obnovy, což je přesně to, co je potřeba. ))) Měl bych dodat, že velmi často ve vypnutém stavu.stránky a jen na internetu můžete najít obrázky „originální disky“ obnovit „tovární“ Windows pro mnoho modelů (a to nejen notebooky, tam jsou stejné společnosti sestavené stolní počítače). A teď „kroucení hlavou“: ohledně zálohování máte naprosto správné rady (sakra, přecházím na váš styl vyprávění )))), ALE! Všechny programy třetích stran musí být stejně přeinstalovány! Proto bych rád navrhl pokročilejší metodu: klonování celého disku. Například pomocí programu AOMEI Backupper (ne reklama, existují i jiné, jen tento je IMHO nejjednodušší na naučení). Т.е. Do „čerstvě zakoupeného“ notebooku nainstalujte veškerý potřebný software, zkopírujte potřebné dokumenty a na externí pevný disk nahrajte kompletní obraz systému. Postup čas od času opakujte (tj.е. Vytvoření „čerstvého“ obrazu. A tento externí disk lze spustit, abyste se s ním nemuseli trápit.). Získáte „jednotku pro obnovení“ s celým obsahem. A Win 7, 8, 10 atd. software si toho ani nevšimne (t.е. Licence se neobnoví, pokud je pevný disk jiný, to je jisté. Jde o jakési „body obnovení„, ale na úrovni hardwaru, nikoli softwaru. O upgradu na novou verzi: myslíte si, že je Microsoft hloupý?? A nabídnout upgrade pod hrozbou soudního řízení?))) Nedoporučujte NEpřecházet na novější verzi, lépe je říci: „pracujte v té, na kterou jste zvyklí“.))

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Každý vidí situaci s továrním nastavením po svém.

„Chcete obnovit, vložte původní disk“, to je to, co počítač říká při obnově. U vás to může být jinak.

Některé notebooky a počítače jsou při koupi dodávány se spouštěcími disky. V takovém případě obnovte tovární nastavení notebooku nebo počítače. Tento článek se zabývá pouze notebooky. Existuje více běžných možností obnovení továrního nastavení notebooků. Týkají se těch notebooků, které při nákupu nebyly vybaveny samostatnými disky pro obnovu systému.

Naděždo, moc vám děkuji za vaše lekce. Mám notebook Acer, program Windows 7, protože není žádná vážná práce, musím změnit pro-program.pro 10. Děkuji a přeji hodně štěstí v práci a zdraví.

Ahoj, Raiso. NEDOPORUČUJI měnit původní operační systém notebooku za nový. Notebook Acer pracuje s nativním systémem Windows 7. Není známo, zda a jak bude notebook fungovat po aktualizaci na systém Windows 10.

Pokud vám oznámení o přechodu na systém Windows 10 zaslal výrobce notebooku Acer, můžete zkusit přejít na jiný systém. Pokud toto oznámení odeslala společnost Microsoft (vývojář systému Windows), neměli byste na Win 10 přecházet.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS